V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

O mně

9. srpna 2006 v 21:30 | Alue |  Aluška.org
Co bych vám ráda o sobě řekla pro začátek:
Jmenuji se Alue K. Loskotová.
(Jméno Alue můžete brát jako pseudonym, který jsem si velmi oblíbila.)
Narodila jsem se v roce 1992.

Mám velmi příjemnou netradiční práci a spokojený život v dostatku, čehož si opravdu z hloubi celé duše vážím. O tom kde bydlím, co dělám, kde to dělám, nebo co jsem se učila nepíšu, považuji to za příliš soukromé údaje. Ono se to při takto velkých stránkách nezdá, ale velmi si vážím svého soukromí a snažím se ho chránit. Je mnoho věcí, které o sobě záměrně z tohoto důvodu na internet nepíšu.

Tyto stránky tvořím od srpna roku 2006 a za tu dobu jsem spolu s nimi ušla dlouhou cestu. Staly se pro mě v životě velmi důležité a ráda jim věnuji svůj čas, nyní už profesionálně.

Koníčků a zájmů mám kromě internetové práce mnoho
Odmalička miluji kreslení, své obrázky vystavuji i zde, můžete se na ně podívat: Aluščiny Kresby.
Miluji hudbu, mám v ní cca pětileté vzdělání, je to do určité míry moje vášeň. Dostalo se mi základního vzdělání ve hře na klavír a flétnu, dnes už zvládám jen flétnu.
Dále mě velmi baví keramika, glazurování, v minulosti jsem hodně pletla náramky, dnes z časových důvodu jsem od toho poněkud upustila, ale začala jsem vytvářet bižuterii, kterou nabízím i ke koupi.
Mám zájem o jazyky. Mluvím anglicky, učím se německy, ovládám azbuku ale rusky zatím bohužel téměř nemluvím (výuku jsem měla jen půl roku), něco málo řeknu pro zábavu i japonsky. Do budoucna hodlám s učením pokračovat. ,,Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem."
Jsem ráda tam, kde je veselo a kde se něco děje. Mám ráda lidi, výlety, moc ráda si povídám, nebo naslouchám ostatním. To se člověk kolikrát dozví mnohem více, než z nejlepších knih. Ráda si hraju a často vykládám vtipy. Jsem hodně přemýšlivá. Stále přicházím na nové nápady, myšlenky, objevuji nové věci.
Jsem velice zapálená do poznávání přírody a všeho živého, co se v ní dá potkat. Proto miluji přírodovědné encyklopedie, biologické učebnice a literaturu, která nabízí určování živočišných druhů.
Mám velký vztah ke zvířatům. Adoptovala jsem dva kocoury, jednoho v roce 2012, druhého v zimě 2015. Od jara 2015 chovám i morčata.

S velkým zájmem od 12ti let systematicky studuji léčitelské/zdravotní vědy jako je homeopatie, byliny, virologie, parazitologie, anatomie, GNM a učím se metody, jak si co nejlépe a nejefektivněji pomoci při zdravotních problémech sám.

Tvorba stránek je pro mě velmi důležitá, protože svůj bohatý vnitřní svět potřebuji někam vkládat. Jak se ukázalo, dělit se o něj s ostatními lidmi, je skvělá volba. Tyto stránky tvořím z nadšení a přesvědčení, že skutečně dělám dobrou věc. Do budoucna s nimi rozhodně počítám ve svém životě a snažím se, aby byly den ode lepší.

V listopadu roku 2011 jsem vydala svoji první knihu Svět za oponou.
Svoji druhou knihu ,,Svítání" jsem vydala na podzim v roce 2013. (Více v sekci ,,Vyšlo knižně")
Svoji třetí knihu Anděl strážný jsem vydala v prosinci 2016.
Všechny knihy jsou skladem v přidruženém e-shopu Alue.cz zde.

Obory, na které se zaměřuji:
Andělská tématika
Duchové, démoni
Práce s energií
Vesmírné zákony
Paranormální jevy
Ufo, Mimozemské civilizace
Elementární bytosti
Zdraví
Fyziognomika
Ženské záležitosti, případně rodinné a osudové problémy
Zvířata
- Všechny odpovědi mimo mé zaměření mohu, ale také nemusím znát.

Pozor, nejsem kartářka, ani vědma. Nenabízím žádný spolek, nevyznávám žádné náboženství. Nenabízím žádné výklady budoucnosti, ani andělská písma.

Další kontakty:
Skype: ,,alue.andilek" - Funkční kontakt, ale neznámé lidi si nepřidávám, ani přes něj neřeším žádné dotazy.
Lide.cz: ,,Allue" - Mám ho nově, spíše z principu... Nepoužívejte prosím můj vzkazník na lide.cz místo poradny, děkuji :)
Dlouhevlasy.cz: ,,Alue" - Málo navštěvovaný, ale funkční profil.
YouTube.com: ,,AlueButterfly" - Tady můžete sledovat mé aktivity na Youtube, případně se přihlásit k odběru. Tento profil je ze všech mých internetových asi nejvíce aktivní, protože má praktické využití.
*,,Líbko" ani Facebook nevedu.
 


Aktuální články

Reklama