V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Co se s člověkem děje při astrálním cestování?

9. srpna 2006 v 19:24 | Karolina |  Astrální cestování

Co se s lidmi děje při astrálním cestování:

1. Subjekt cítí, že opouští své tělo skrze temeno své hlavy

2. V momentě kdy se astrální tělo odděluje od těla fyzického, ztrácí subjekt na okamžik vědomí.

3. Neř se astrální tělo vzdálí, vznáší se chvíli nad tělem fyzickým.

4. Tentýž jev se opakuje před návratem do těla fyzického.

5. Při návratu astrálního těla do těla fyzického subjekt znovu na chvíli ztrácí vědomí.

6. Vrátí-li se astrální tělo moc rychle, fyzické tělo sebou několikrát škubne.

Pro více informací o tranzu:
MŮJ PRVNÍ TRANZ 


Komentáře

1 darknesska darknesska | 28. dubna 2009 v 18:33 | Reagovat

je dobrý to vědět, do budoucna. tyhle stránky jsou super

2 Colette Colette | E-mail | 6. července 2011 v 22:59 | Reagovat

Aluš, prosím o radu.
Když jsem poprvé narazila na tvé stránky, nejvíce mne zaujalo právě astraál. cestování. Hned první večer jsem to zkusila, cítila jsem, mravenčení po celém těle a pak se mi začala hrozně motat hlava, bylo to, jako bych se propadala do matrace. Hrozně jsem se lekla, otevřela oči a bylo to pryč. Ještě předtím, než jsem to zkoušela, jsem si v duchu povídala...jen tak, s nikým, aby mi pomohl, až budu připravená. Jenže já to zkazila.

Když jsem to zkoušela podruhé, jindy, už jsem byla odhodlanější. Celé se to opakovalo a nechala jsem to vystupňovat natolik, až jsem v temeni cítila tlak, jako by se mi odtamtud chtělo něco vyloupnout, mimochodem, hrozně mi u toho cukala víčka, jako by mě něco nutilo mermomocí je otevřít, ale já, že ne. Opravdu hodně mi cukala-nevím proč, každopádně mě ten tlak vylekal a já oči otevřela.

Když jsem to zase několikrát zkoušela, občas se dostavil pocit- motání se hlavy a točení, ale vždy to po pár sekundách úplně odeznělo.

Snažila jsem se znovu, omlouvala se, mám pocit, že jsem tím promrhala svou šanci, jelikož mi přijde, že to funguje čím dál tím méně.
Ráda bych se to naučila a tak tě prosím o radu.
Napiš prosím na uvedený mail.
Děkuju.

3 Stepik Stepik | E-mail | 13. ledna 2015 v 20:35 | Reagovat

Uz jako maly jsem zazival divne sny a nahle narazy jako bych spadl z postele na zem, byval jsem i mnohokrat namesicny vedome i nevedome, mluvil srozumitelne veci ze spani, byl paralyzovan hned rano po probuzeni a slysel hlasy demona, pred tydnem jsem zase zazil mimotelny zkusenost, kde jsem videl mnoho kuzlatek, po nichz nasledoval velmi hruby a tvrdy hlas demona, po te velice silny naraz a extremni skubani tela, jako kdybych zazil epilepsii, nasel jsem pote na krku dve skrabnuti jako od kocky a dalsi den na brise a pote jsem si uvedomil, ze jsem byl u babicky a lisala se o me kocka :-D pri astralnim cestovani :-) , jako maly jsem si pamatoval obrazy z budouciho zivota, napsal jsem o tom jednom obrazu i slohovku, jak me honily a jeste jednoho kluka vlci a ted se mi to vyplnilo, bohulzel jsem si to spletl, nebyli to vlci, ale divocaci :-D , nevim proc, ale vedel jsem, ze nas budou honit, tak jsme se jim vcas vyhli, neni to vymyslene, ale fakt mam takovych zazitku plno :-)

4 Andělova Andělova | E-mail | 27. září 2015 v 21:51 | Reagovat

Ahoj Ali, bylo mi23 let když jsem zažila to co popisuješ dnes je mi o deset let více a od té doby jsem astrální cestování nepoužívá, popíšu ti můj zážitek, začalo to aniž bych to chtěla, nejprve mravrncenim po celém těle, strachem a zrychloval se mi srdeční tep, jelo to rychlosti že jsem se tomu ani nestihla bránit, takže brnění, strach, srdce a najednou jsem nemohla otevřít oči a hýbat tělem, což jsem si uvědomovala, ale pocit byl úžasný, dívala jsem se kolem sebe a všude kolem bylo světlo ikdyž byla noc, tak se neboj :-) dále jsem se cítila naprosto milovaná sama láska, žádna tíha svědomí váhy, dále o pocitech, uvědomovala jsem si že ležím nad mým tělem a dívám se skrze temeno mé hlavy, prostě oční centrum v zátylku, viděla jsem svého otce který právě zemřel, důvod proč se mi to stalo byl asi ten,že jsem otce od narození nepoznala, viděla jsme ho jen na fotografii, tak že on promlouval ke mně a já poslouchala, ukončilo se to vše tak jak to začalo, mravrncenim ale už bezestrachu, šup a byla jsem v těle :-) Teď se k tomu vrátím a zkusím to tentokrát X vlastní vůle a napíšu ti zdá se mi to podařilo.. Renča

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama