V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 15.10.

Alue se zamýšlí nad tím, co všechno jí až do této doby dali andělé

20. července 2007 v 16:46 | karolka |  Nehmotný svět
Přesto, že je to tak - no, nebudu přehánět, řekněme rok, co jsem s nimi nějak víc v kontaktu, často přemítám a děkuji za to, co mi všechno dali.

Mohla bych to všechno převést do bodů.

I. Tak hlavně mi dali pocit jistoty. - ,,Jsme pořád s tebou, pomůžem ti vždy se vším, na nás je spoleh". Jejich síla a láska mě vede a podporuje. Vím, že vždy jsou tu pro mě Oni. Vždy mají na mě čas a nikdy mě neodmítnou. Vždy mají velkou radost, když se o ně opírám.

II. Naučili mě milovat své tělo. - Dřív jsem se styděla sama před sebou. Připadala jsem si škaredá, tlustá, s obrovským rypákem, velkou prdelí, neopálená, styděla jsem se podívat na svoje tělo v zrcadle, jakoby to byl snad nějaký hřích. Dokonce jsem se styděla před němou tváří. Prostě hrůza. - A pak přišli oni. Naučili mě, jak je každý z nás dokonalá svatá nebeská bytost, jak jsme všichni krásní.. naučili mě vážit si svého těla. A mít sama sebe ráda se všemi svými nedostatky, které teď již vlastně ani nevnímám.
III. Dávají mi lásku a léčí moje bolístky. - Všechny svoje starosti, trable... pocity ublíženosti.. prostě všechno negativní mohu odevzdat jim a netrápit se. Všechno, co jsem jim kdy vnitřně odevzdala, se nakonec vyléčilo. Dokonce mi nahrazují otce. Nedokáží to úplně, protože anděl si s tebou jentak nezahraje člověče nezlob se, ani si na něho nešáhneš. Ale tu oporu a lásku, kterou dítěti dává Otec, tu mám. A za to jsem jim strašně vděčná :) Když se cítím sama, opuštěná, smutná.. když jsem skleslá a potřebuju povzbudit, přijdou oni. A pokud jim to dovolím, naplní mě radostí a láskou, až pláču stěstím jako malé dítě. A všechno je najednou skvělý a krásný.. pak vyběhnu ven a směju se a zpívám.
IV. Chrání mě. - Nemusím se bát ničeho. Ať už hmotného světa, nebo zla z astrálních sfér, jako jsou třeba ti škaredí démoni. Stačí zavolat, pomyslet.. spolehnout se.. pomodlit se.. vždycky příjdou a odeženou ode mě všechno a jako bonus mě ještě utěší a vyléčí vše, co mi to ,,něco" stihlo udělat. - A znám úplně skvělou větu, která pomáhá, když leží před vámi něco, z čeho máte strach. Bohužel tohle slovní spojení funguje jen pro ty, kteří věří ve stvořitele. A slova zní: ,,Nebojím se ničeho, protože Ty jsi se mnou!" - A hrdě vykročte situaci vstříc. Spolehněte se a veřte, že to dobře dopadne. A veřte mi, - skutečně dopadne! :)
V. Oni jsou mými učiteli ve všem. Pořád mě něco učí. Znají odpověď na všechny otázky, které mi kdy ležely v hlavě. Stále se ptám, stále dostávám vždy odpověď, vždy se z ní něco naučím a ještě k tomu mám dobrej pocit. - A pak se jen setkávám s lidmi, kteří žasnou, jakto, že vím to a vím vono? -Vždyť je to tak jednoduché! Odpověď příjde vždy sama :) Co vím, není z knih. Učí mě Andělé.
VI. Ukázali mi, jak vidět dobro všude a ve všem. Milovat sebe sama a všechny.
VII. Naučili mě umět přiznávat svoje chyby. - Společně udusáváme moje ego.
VIII. Díky nim znám otázku existence světa a lidstva.
IX. Léčí. - Vždy, když mě něco bolí, stačí zavolat (nejlépe Archanděla Rafaela) - Vždy přispěchají nebeští léčitelé a vyléčí vše, co mě bolí. Bolesti hlavy.. křeče.. všechno. Ale člověk jim musí dát volnou ruku a neradit.. nesrat se jim do toho. A hlavně se nebát.
No zkrátka, jsou to moji společníci, kamarádi, ochránci, učitelé, rádci, lékaři.. všechno dobré, co člověka vůbec může potkat.
A já vám všem moc doporučuji s Anděly začít. Pokud třeba nejste citliví a neslyšíte je, ani je necítíte, snažte se v ně uvěřit a modlit se k nim. A ona třeba ta citlivost časem příjde. Ale nutit vás nemůže nikdo :)

 


Komentáře

1 Jziju Jziju | E-mail | Web | 20. července 2007 v 19:52 | Reagovat

Zatim nejlepsi tvuj clanek!=)Ja mam dobry lidi v obcanskym sdruzeni.Diky nim si uvedomuju lepsi Zivot.

2 Alue Alue | 22. července 2007 v 18:54 | Reagovat

jéé to seš ty :) - já jak otviram komentáře na svoje články, už dopředu zase čekám naký nadávky. :) díííky mistře! :)

3 Tom* Tom* | 29. srpna 2007 v 18:22 | Reagovat

achch..., ti Andílci :-)) - cobychom si bez nich počli... To je tak klásný... :+) :P

4 Alue Alue | 30. srpna 2007 v 12:40 | Reagovat

jojo :)

5 Scon Scon | 9. ledna 2011 v 19:44 | Reagovat

hmm...zajímavé a chtěl bych se zeptat jestli už jsi se dostala k přivolání Metatrona?

6 Laigo Laigo | Web | 10. února 2011 v 23:45 | Reagovat

Je moc hezký sledovat, jak jsi se změnila za 5 let.. Dříve jsi byla jakoby jedna z těch, co věří a vidí, snaží se.. A teďka už ti to jde všecko samo :).. Od srdce, z nitra :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama