V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?

16. srpna 2008 v 10:05 | Alue |  Návody
(Tento článek byl v původní verzi uveřejněný dne 16. sprna 2008, opravený dne 30. března 2011)

Máte pocit, že vám někdo ve vašem okolí bere energii a chtěli byste s tím něco udělat? Potom je tento návod určený právě vám.

Braní energie je velmi snadný proces, stačí, aby ve vás druhý člověk vyvolal strach, nebo jinou nepříjemnou emoci. Mnoho lidí také vysává energii pouhým objímáním, protože sami mají málo. Jiní se vás nemusí ani dotýkat, pouhý kontakt, rozhovor, nebo jejich blízkost stačí, abyste se najednou cítili unaveně, sklesne, mizerně.
(Pokud vám někdo bere energii, říká se mu ,,Energetický upír".)

Pokud něco podobného prožíváte, nebojte se tento postup aplikovat. Není nebezpečný a druhému člověku rozhodně neublížíte. Pouze se chráníte. Tento návod také funguje, pokud máte strach, že na vás někdo působí magií, nebo nepříjemnými myšlenkami. Nemusí jít ani o energetické vysávání.

Jak se ochránit:

1.
Potřebujete růži. Růže je ve Vesmíru symbol ochrany. Není to květina lásky, jak si lidé myslí.
Růže, kterou potřebujete sehnat, musí mít bezpodmínečně rudou barvu, musí mít trny a musíte si ji sehnat vy sami. V květinářstvích trnité růže většinou nejsou, proto je ideální navštívit něčí zahrádku.
Růži vyfoťte, ideálně proti světlému, nebo bílému pozadí. Na fotografii vaší růže musí být vidět, že má trny.

2.
Sežeňte fotografii, na které bude obličej člověka, před kterým se chcete ochránit. Fotografii přeneste do počítače, abyste ji mohli vytisknout na papír. (Pokud nemáte, dotyčného si vyfoťte.)

3.
Potřebujete tiskárnu, abyste mohli rituál s růží provést. Pouze tento postup, pokud je dodržený správně a přesně, má ideální a trvalé účinky.
První vytiskněte na papír fotografii vašeho energetického upíra.
Potom vraťte papír zpět do tiskárny tak, abyste na zadní stranu toho samého papíru mohli vytisknout další obrázek a to růži.
Potom papír vraťte znovu do tiskárny a vytiskněte znovu obrázek růže na fotografi energetického upíra.
Čili: první tisknete na stranu A fotku člověka, potom tisknete na stranu B fotku růže a potom tisknete na stranu A fotku růže.
Je to proto, že první tisk určuje osobu, druhý tisk chrání zezadu a třetí tisk chrání zepředu. Pokud postup nedodržíte správně, nebude fungovat, proto se soustřeďte a pokud to pokazíte, tiskněte znovu.

4.
Vytisknuté dílo schovejte do nějakého obalu a založte tak, aby se nepoškodilo. Pamatujte, že tento papír je nyní vaše ochrana proti člověku, který je na něm zobrazený. Proto ho nepalte, ani neničte.
Vaši růžičku nevyhazujte. Dejte ji do vázy a sledujte ji každý den. Pokud jste tímto návodem odstínili temného mága, může růže zčernat. Pokud jste odstínili silnéno energetického upíra, podlehne růže velmi rychle skáze, protože přes ni projde léčba, ne pouze přes fotku.
Až růže ve váze zcela seschne, vezměte ji a květem dolů ji pověste na zeď, nebo na trám, aby dokonale vyschla. Až bude suchá na troud, smíte ji vyhodit.

Pamatujte, tento rituál můžete udělat jen vy sami na sebe, ne za někoho jiného.

5.
Co dál? V klidu žijte a oddechněte si. Pozorně sledujte, jak váš vysavatel na tuto energetickou ochranu zareaguje. Někdy se můžou znesvářené vztahy udobřit, někdy vás vysavatel může opustit, jindy zjistíte, že když je na vás zlý, vůbec to na vás nefunguje. Reakce bývají různé, následky po tomto rituálu jsou vždy LÉČBA a pomoc vašemu problému. Nebojte se ho použít na více lidí.

Tento rituál přetíná energetické nitky mezi vámi a druhým člověkem. Nitky, přes které přechází energie z vás směrem k němu.Milých ohlasů bylo na tento článek mnoho, přikládám jeden z nich, jako svědectví :)

,,Ahoj Alue,
chtěla bych ti moc poděkovat za "recept" proti vysávání energie. Náhodou jsem si na něj vzpomněla, když mi bylo nejhůř a byla jsem v blízkosti tiskárny. Jakmile vznikl ten "obrázek na obrázku", ihned mnou projela úleva, jakoby spadla těžká látka pokrývající mě od hlavy až k patě. Další den se vztahy s vysávajícími osobami se výrazně zlepšil. Ještě jednou velké díky a s blogem jen tak dál!"
 


Aktuální články

Reklama