V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.10.

II. / Pravdivá pohádka / Neděle

30. března 2009 v 11:59 | Alue |  Zážitky: Přírodní Bytosti
Neděle

Dnes se posouval čas, takže vlastně nevim, kolik je hodin. Jestli se hodiny na mém mobilu přeřídily samy nebo ne, to je mi záhadou největší.
Ráno jsem se probudila a šla do zasedačky popřát dobré ráno. Místo lidí seděli v křeslech zase skřítci a na cikasu Aiko.
Pozdravila jsem se s nimi, vyslechla prosbu skřítků z fontánek, jestli jim je nezapnu. - Spustila jsem všechny čtyři fontánky a zapla na přehrávači indiánskou hudbu. - S tímto celý dům ožil.
Šla jsem se vykoupat a když jsem vylezla z koupelny a přebíhala do svého pokojíčku, ozvalo se: ,,Vidím jí zadek!" - ,,Ha ha ha!" - Zastavila jsem se a šla se podívat, kdo ze mě má takovou srandu... no, samozřejmě že zase skřítci!
- K snídani byly toasty a jasmínový čaj. Aiko taky ochutnala. - Zaslechla jsem její myšlenku, a tak jsem k listu, na kterém seděla, přistrčila hrníček s jasmínovým čajem. ,,Dáš si, Aiko?" - Cikasová víla se spokojeně zakřenila, natáhla ručičku a dlaní chvilku počkala nad hladinou čaje. Po chvilce jsem viděla, jak se jí nad dlaní vytvořil energetický otisk ve tvaru světlounce hnědé koule. Aiko si sedla zase zpátky, ochutnala a sklidila jsem pochvalu. - Však jo, já dělám vždycky dobrej čaj. Navíc si říkám že pro křehoučkou vílu je čaj ze vzácného jasmínu vhodnější, než sladká Besipka za deset kč, kterou se ládovala včera. Pak si ale Aiko zkopírovala i moje toasty a už se cpala. - ,,Jestli se budeš pořád takhle cpát, narostou ti faldíky a budeš tlustá." - ,,Už jsem." Odpověděla Aiko, pohladila si bříško a začala se smát. - Hm? Aiko to má dorý, víly netloustnou. Zato Aluška bude za chvilku asi jako vepřík. - Řekla jsem si, že dneska se nebudu tak cpát jako včera a raději půjdu na procházku. - Ale jak na potvoru venku prší. - To ale neodradí vepříka Alušku, stejně půjdu ven.
... Zatímco se mi luhoval druhý hrníček jasmínového čaje, šla jsem za mojí nejoblíbenější fontánkou, která dělá nejvíc mlhy. - Nabírala jsem ten roztomilý opar do dlaní a hrála si s ním. Pak na mě ale zavolala Aiko, že to chce zkusit taky. - Vzala jsem ji na ruku a nastavila ji přímo k proudu nejlepší mlhy, která se mi začala líně převalovat po celé ruce. Aiko z toho měla úplné vánoce. Začala tacovat a hrát si v mlze. Pak se ale u mé ruky objevil malinký skřítek, který seděl na skalce nad hladinou jezírka ve fontánce a hrál na flétničku. Když viděl, že nás obě zaujal, šel se připojit k Aiko. - Chvilku mi řádili na dlani v mlze, potom ale změnili podobu ve dvě zářivá zlatá světýlka a začali se honit okolo vršku fontánky. Pak se Aiko vrátila na svůj cikas a fontánkový skřítek zmizel v mlze...
Měla jsem ještě pořád mokré vlasy, a tak jsem se rozhodla namalovat svoji novou kamarádku Aiko. - Zprvu se mi kresba moc nedařila a nevěděla jsem, co jak přesně namalovat, ale zrovna ve chvíli, kdy jsem si to chtěla začít dělat podle svého, ozvala se Aiko, které asi na jejím portrétu dosti záleželo. Začala mi diktovat, co jak mám udělat. ,,Nakresli mi vlasy takový, jaký je mám doopravdy... a sprav ty ruce, vypadají jak drátky... nevíš, co se šaty? - Tak se podívej, co mám na sobě a namaluj to, co vidíš." - Aiko se postavila, abych se mohla podívat, jaké šaty vlastně má... ,,Ale já nevím, jak to mám nakreslit." - ,,No nakresli to tak, jak je to doopravdy... a dodělej mi tam čelenku.. a já mám přece uši mnohem vyšší, podívej..." - Zkrátka Aiko mě nenechala a musím uznat, že je dobře, že mi do toho pořád zasahovala, protože se mi konečně povedlo vystihnout vílu skutečně tak, jak vypadá. - Holt Aiko je dobrá učitelka :) -S kresbou jsme skončily, až když se Aiko zastavila v poučování a rozkvetla: ,,To je krááásný."
... Asi o půl čtvrté jsem se šla na hodinku projít. - Původně bych zůstala venku déle, ale děšť mě zahnal zpátky domů, protože blato je dnes snad všude.
... Když jsem se vrátila domů, nechtělo se mi nic moc vařit, a tak jsem si opět ukuchtila toasty. Chvilku jsem si četla Doreen Virtue, pak mě to ale nějak zmohlo a tak jsem se položila na koberec a rozhodla se cvičit své vidění energií. Nastavia jsem ruku a nějakou dobu jsem sledovala a upravovala oči, dokud jsem nepocítila vlnění energií. Před očima se mi začaly vlnit provazce žlutozelené energie, která obklopovala moji ruku, celé mé tělo a zdálo se, že se tato enegie mísí s energií Aikoina cikasu. Vlny energií přecházely i na okolí a vytvářely můj energetický otisk. V tomto stavu jsem byla ve velice mírném transu, protože jsem nebyla moc schopna myslet. Chtěla jsem zavolat Aiko, aby se mi ukázala, že bych ji zkusila fyzicky vidět, ale má mysl nebyla schopna vytvořit pořádnou myšlenku, natož větu. Když jsem se však pokusila násilím své myšlení rozhýbat, začala jsem se z transu probírat a vlny energií zmizely a proměnily se jen na takový podivný opar.
Dlouho jsem se takto cvičila, až mě rozbolely oči od neustálého zírání a nemrkání. Úplně mě pálily. - Tak jsem toho nechala a šla si raději zase číst knížku.
- Po hodince čtení mi to ale nedalo a zkusila jsem znovu své cvičení...


 


Komentáře

1 Janča Janča | 30. března 2009 v 12:38 | Reagovat

...dočetla jsem pokračování Pravdivé pohádky a najela na komentář...to co tu čtu nemá nic společného s textem...tak jak mi bylo pěkně po přečtení pohádky, tak je mi smutno po přečtení komentářů....díky Alue :)

2 Alue Alue | 30. března 2009 v 12:49 | Reagovat

smažu.. nevím co tady ti dementi pořád otravují :D

3 Genstiade Genstiade | E-mail | 30. března 2009 v 12:55 | Reagovat

Ach ty SPAMEŘI.. :-)

Aiko, to je velice pěkné jméno :-)

A obrázek bude Aluš?

Namalovala by jsi prosím skřítky? Přál bych si vidět jak vypadaj :-)

Erik :-)

4 Janča Janča | 30. března 2009 v 13:07 | Reagovat

... ano i já :)

5 Sole Sole | 30. března 2009 v 13:10 | Reagovat

Krásné zážitky a zítra už má začít opravdové jaróóó ☺☺☺

6 Alue Alue | 30. března 2009 v 13:38 | Reagovat

jo, s kamerou to vyfotím.. bude totiž nová rubrika, máte se na co těšit! :)

7 Terey Terey | 31. března 2009 v 11:12 | Reagovat

Ten obrázek Aiko se Ti moc povedl Alue. Jsi šikulka.

8 Alue Alue | 31. března 2009 v 18:49 | Reagovat

terey, prober se, já ho ještě ani nezveřejnila! :DDDD

9 Alue Alue | 31. března 2009 v 19:14 | Reagovat

musis davat bacha, protoze ses prave podrekl, zes ho uz videl :D

10 CQQL Vanessa CQQL Vanessa | 28. října 2010 v 12:02 | Reagovat

vepřík :D tak říkám svýmu pejskovi :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama