Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 24.5.

Úvodní slovo

26. července 2009 v 13:53 | Alue |  ► Aluška.org
Vítejte na Alušce.org, děkuji, že máte zájem si přečíst úvodní slovo stránek.

Aluška.org se zabývá světem hlavně z pohledu alternativního, hlavní téma jsou ,,věci mezi nebem a zemí". Velké téma je také zdraví, část obsahu je deníčkového a osobního charakteru. Také jsou zde neustále aktualizované údaje o připravovaných, či vydaných knihách, které je možno zakoupit.
Najdete zde hodně poznatků o jemnohmotných bytostech, což jsou zpravidla víly, andělé, či rovnou skřítkové. To vše z reálného hlediska, obsah stránek nejsou pohádky.
Aluška.org obsahuje mnoho vysvětlení z esoterických oborů, doporučení, autentické zážitky. Poskytuje fungující návody na různé situace, se kterými se lidé, zajímající se o tato témata, mohou setkat.
Můžete se zde naučit práci s energiemi, získat poznatky o fungování vesmíru, nebo poznat jeho pravidla.
Součástí obsahu jsou i videa a různé materiály ke stažení, ať už pro pobavení, nebo poučení. Většina obsahu je autorská, čili jsem ho vytvořila já, Alue. Převzaté články najdete v rubrikách označených symbolem ,,♣", pokud tomu tak není, je pod nimi uvedený zdroj. Pokud je zdroj neznámý, alespoň hlásím, odkud mi to přišlo.
Rubriky, které obsahu vnořená podtémata, jsou psané CAPS LOCKEM, a označené symbolem ,,►".

Stránka Aluška.org za nic nebojuje, nic nepropaguje a neřadí se k žadnému oficiálně uznanému vyznání.

Ačkoliv Aluška.org je zaměřená hlavně na alternativní pohled na svět, můžete zde najít cokoliv, co mne aktuálně zrovna osloví, nebo zaujme. Protože jsem nikdy nedokázala nic pořádně tvořit, aniž bych do toho dala sebe samu. Proto jsou zde věci, které zdánlivě do ,,alternativna" nemusí zapadat a také osobní články, které jsou povětšinou v rubrice ,,Deníček". Tato stránka odráží kus mne samotné a tak je vhodné k obsahu i přistupovat.

Aluška.org je naprosto unikátní web v oboru, texty a skutečnosti zde zveřejněné nikde jinde nejsou ani na internetu, ani v knihách. Čerpám z vlastních zkušeností, zážitků, pozorování a kontaktů jak s lidmi, tak s různými bytostmi.
Veškeré články jsou psané co nejjednoduším jazykem, aby i laik vše dobře pochopil, neobvyklé termíny mají svou vlastní sekci vysvětlivek. - Nejedná se tedy o stránky pouze pro ,,zasvěcené", jsou otevřené všem, bez rozdílu.
Ačkoliv se již desítky různých autorů znaží touto stránkou inspirovat a dosáhnout podobných úspěchů, originál je zkrátka jen jeden.

Tyto stránky spravuji pouze já, Alue. S e-maily, diskuzemi, designem ani s články mi nikdo nepomáhá, protože na čem mi nejvíce záleží, na to paradoxně nenechám sáhnout nikoho dalšího. Proto jsou tyto stránky velice osobní. Samozřejmě je tu mnoho prostoru pro vaši vlastní tvorbu a najdete zde i část galerie a rubriky věnované pouze vaším příspěvkům, které tvoří velice důležitou součást stránek.

Co by vás mohlo ještě zajímat:
- Za používání stránek Aluška.org se nic neplatí
- Na Aluška.org se nikde není možné zaregistrovat. Každý návštěvník má plný přístup k veškerému obsahu a to Zdarma. Pokud byste rádi přesto poslali finanční příspěvek, budu vám velmi vděčná. Za tímto účelem vznikl i článek: ,,Příspěvky/Platby pro Alue", můžete posílat na konto: 242302976 / 0300
- Reklama pod články je automaticky generovaná, díky ní bylo možné založit tyto stránky zdarma na serveru. Není možné ji odstranit, ani kontrolovat její obsah.
- Pod každým nadpisem článku je řádek, který ukazuje datum zveřejnění článku (vlevo), autora textu (uprostřed) a nejdůležitější, ve které rubrice se článek nachází. (vpravo)
- V horní duhové liště jsou důležité sekce, kde se například dozvíte, jak přispívat na stránky, získat kontakt, podívat se do slovníčku, pokud nerozumíte nějakému termínu v textu, koupíte přes ně knihu ,,Svět za oponou" a mnoho jiného.
- V Aktualitkách (barevný text mezi duhovou horní lištou a nadpisem článku) se neustále zobrazují novinky a upozornění ohledně změn, vylepšení a novinek. Sledujte je, někdy se tam mihnou zajímavé věci.

Historie:
Původně sloužily stránky jako osobní blog na vyprázdnění myšlenek. - Z té doby jsou tu stále staré články a některé popsané osobní problémy. Znažila jsem se je protřídit a nevyhovující ostranit, přesto zde některé dodnes zůstaly.
Postupem času se stránky přeorientovaly, předělaly a jejich účel i úroveň daleko předčila obyčejný osobní blog, kterým byly ještě v roce 2006.
Z toho důvodu je na stránky možné přijít ze dvou adres. - 1. Používaná je známá Aluška.org, druhá je stará adresa, která je ale stejně funkční, jako ta první a zní: karolinaloskotova.blog.cz - Pokud vám příjde stará adresa vhodnější, můžete tuto stránku navštěvovat i přes ní. Třetí proklik je možný také přes doménu Alue.cz
O minulosti stránek vznikl i speciální článek, pokud by vás zajímaly podrobnosti, koukněte sem:

Pokud máte nějaké nejasnosti, nebo byste se rádi zeptali na něco, co jste v tomto článku nenašli, nebojte se zeptat, za tímto účelem funguje můj ►mail◄
 


Aktuální články

Reklama