V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

1. / Návod na lidskou bytost / autor: ,,To-máš Marný" / DOPORUČUJI!

27. února 2010 v 17:22 | Alue |  tomáš marný
Následující text je opis z přednášky Tomáše Marného. - Vyšel nedávno na matrix-2001.cz. Tento opis vznikl z nahrávky pána, který na přednášky ,,Tomáše Marného" v minulosti chodil. Bohužel přepis, který vyšel na matrixu obsahuje obrovské množství chyb. Téměř všechny číselné údaje jsou nepřesné nebo špatné, místo slova ,,data" nacpal do přepisu ,,informace" a pár vět omylem tak zkomolil, že z nich vyšly fatální chyby, jako třeba nesmyslné tvrzení, že nás stvořili mimozemšťani. - Sám ,,Tomáš Marný" proto tento chybný přepis své přednášky opravil a předal mi ho ke zveřejnění ve správné formě.
1.ČÁST:
Lidská bytost je nejdokonalejší stvoření ve vesmíru. Její schopnosti jsou téměř neomezené, ale zatím je nejsme schopni v plné míře využívat. Člověk se ještě nedostal ve vývojovém stupni tak daleko, aby mohl celou svou kapacitu možností, kterou má, využívat na 100%. Zatím máme možnost využívat asi 5-10%
kapacity mozku, geniové na 13-14%. Tady vidíte, jaké máme ještě rezervy. K tomu, aby došlo k odblokování mozku, musí lidstvo ujít ještě velký kus cesty, aby se to naučilo. A k tomuto kroku vám z části pomůžou i tyto informace.
Největší brzdou našeho poznání je určitá skupina lidí, která nás záměrně vede do slepé uličky a nechce nám sdělit skutečné pravdy o naší planetě a o nás, jak to ve skutečnosti s námi je. Oni to vědí již mnoho let. Dozvěděli se to z pyramid, kde veškeré poznání a skutečnosti jsou zaznamenány pro nás, abychom věděli jak se máme chovat, jak se o sebe starat a jaké technologie máme využívat a jak vlastně funguje planeta Země. Ti kdo postavili před 55 000 lety pyramidy, ano čtete dobře 55 000 let. Nám se řeklo, že pyramidy jsou staré 5 500 let. A pyramidy co jsou na povrchu (pozn. Alue: rozumějte na povrchu planety Země, my žijeme uvnitř.), tak jak je známe dnes, tak ty nejsou tak důležité, jako ty co jsou pod nimi. ( zde byly zanechány ty správné návody na použití lidské bytosti…..)
Pyramidy vypadají vlastně jako monolity krystalu Rubínu a jsou to obrovské konvertory na výrobu nepředstavitelné energie a k tomuto byly také postaveny původními obyvateli planety Země, kteří je za tímto účelem stvořili. A v podzemních pyramidách jsou určité prostory, kde nám zanechali veškeré informace, které nám měly sloužit k našemu poznání. Pamatujte si, že co je důležité je lidskému oku skryto. Motor u auta nevidíte, srdce teké ne, kořeny stromů jsou v zemi atd., vše důležité je ukryto, aby to bylo chráněno.
Pamatujte si: ty nejdůležitější věci jsou pro lidské oko neviditelné…..
Tak i pyramida co je na povrchu není tak důležitá, i když má také svoji úlohu, ale pyramida, která je pod ní (obrácená špičkou - stojí na špici a na ní je postavená nadzemní špičkou k obloze).
Tajemství pyramid rozluštil Champallion a za to ho také zavraždili, aby toto tajemství nemohl prozradit lidstvu. Kdyby nám ta skupina mocných, která se k těmto datům dostala, řekla tyto skutečnosti a mohli jsme je využívat, tak je vám jasné, že by jsme dnes ve vývoji naší civilizace byli úplně někde jinde než jsme. A o to nemaji mocní zájem, protože ten, kdo se dostane k technologiím a informacím, které jsou tak zásadní a závažné, tak jak jistě víte, správné věci se dají využívat a také zneužívat. A oni si vybrali tu druhou cestu, zatajili lidstvu téměř vše a tyto skutečnosti využili pro svůj prospěch, aby mohli s lidstvem manipulovat a řídit ho podle svých mocenský potřeb. Záměrně drží lidstvo v nevědomosti a střeží si dobře tyto data, ke kterým se dostali a zneužili je.
Lidstvo je proto záměrně brzděno ve svém vývoji a poznání. Dnes jsme došli už do fáze, i když jsme brzděni tak daleko, že se jim už začíná vymykat kontrola nad lidstvem a musí rychle něco dělat, aby se lidstvo nedozvědělo skutečnou pravdu. A k tomu jim slouží nám známé školství, kde se učíme zkreslená a nepravdivá fakta o planetě Zemi, o člověku, o vynálezech a objevech atd. Říkají nám a učíme se pouze polopravdy. Dále nás blokují a ovlivňují potravinami, léky a elektromagnetickým zářením, které je všudypřítomné z veškerých satelitů, vysílačů, mobilních telefonů, televizí, radií, počítačů atd.
Tyto systémy způsobují blokaci našeho mozku takovým způsobem, že nejsme schopni logicky a intuitivně myslet a naše zájmy se pohybují pouze v našich každodenních starostech, zajímáme se jen o naší práci, peníze, rodinu a nezajímáme se už o to, co se dnes okolo nás ve skutečnosti děje. Sledujeme jen televizi, čteme tisk, posloucháme rádio, chodíme do škol, ale už si neuvědomujeme, že to vše mají oni v rukou a rozhodují, co si přečteme, co vidíme v televizi a co se učíme ve školách. To ovlivňují oni, proto se nemůžeme nic podstatného dozvědět, ale my jsme se už naučili věřit tomu, co se nám takto sděluje a tak nás drží v poslušnosti a strachu manipulují celým světem a vše směřuje k totalitní světovládě, o kterou jim jde. Jen tak mohou zabránit tomu, abychom se dozvěděli skutečnou pravdu a mohli se jim postavit. Podívejte se dnes na svět, kam směřuje. OSN, EU atd. k jednotnému světu, aby bylo vše přes počítač jak elektronické peníze, tak data o lidstvu, čipy do lidí, prostě vše, aby bylo vše pod kontrolou, a pak mohou kohokoliv na Zemi likvidovat zablokováním účtu, sledováním přes satelit pomocí čipů nebo mobilních telefonů nebo zařízení GPS. Nám je to vnucováno, že je to pro nás prospěšné, ale už nám neřekli, jak se toho dá zneužívat a o to jde.
Kdo si myslíte, že mezi lidmi rozšířil drogy, určité nemoci, nenávist, určitý druh muziky, alkohol, cigarety atd. To není únik lidstva před problémy, ale tyto věci nám byly podstrčeny, abychom je zneužívali a byli v nevědomosti. Uvědomte si, jaké problémy má narkoman, alkoholik, gambler, atd.. Má svou drogu a nic ho nezajímá jen jeho vášeň a je mu úplně jedno, zda někdo s lidstvem manipuluje a co je vlastně pravda, je mu to jedno. A to je podstata věci. Ve starém Římě se říkalo, dejte lidem chléb a hry a my se postaráme o ostatní.
Na veškeré poznatky, co známe, zase říkáme, to je vědecky dokázané, to jsme se učili ve školách, ale už nikoho nenapadne si tyto věci ověřovat, prostě bereme to jako holý fakt a stačí nám to a to je naše zkáza a tím jsme jim dovolili s námi takto manipulovat. Kdo říká něco jiného, je pro nás blázen. Nejlépe můžete manipulovat se stádem nevědomých a závislých lidí na systému, který jim určíte, kteří vědí jen to, co jim dovolíte, aby znali, a musíte je udržovat ve stresu a strachu. Stále se lidstvo něčeho bojí nebo někoho nenávidí.
Chápete to!!! Oni nám dali systémy, na kterých jsme závislí. Uvědomte si: musíme chodit do práce, abychom vydělali peníze, a za ty si můžeme teprve koupit bydlení, jídlo, benzín, plyn, elektřinu, zboží atd. Bez tohoto systému nemůžeme přežít, jsme otroci systému. Potřebujeme k životu tyto věci, jídlo a energie (elektřina, ropa, plyn), tyto systémy nám dali oni a oni z nich mají zisky, ale už nám neřekli, že jsou jiné energie, které můžeme využívat, ale to bychom přestali být na nich závislí, protože tyto energie jsou všudypřítomné a hlavně zdarma a to nám dát nemohou, protože by přišli o moc nad lidstvem. O tom pojednává film Matrix, kde je to skrytě lidstvu sděleno a já jsem na to přišel, protože mám správné data a dívám se na věci už jiným pohledem.
Tento film pochopí málo kdo a málo kdo si uvědomí, kolik je v tomto filmu ukryto pravdy,
je tam hodně scén které jsou zavádějící, ale ty které to má oslovit to pochopí. Doporučuji vám zhlédnout tento film a posuďte sami oba dva díly.
A někteří lidé už na určité utajené skutečnosti přichází a ověřují si určité věci a přichází na to, že je to asi vše jinak a snaží se je lidstvu sdělit. Někdy i za cenu nejvyšší. Ostatní je znemožní, udělají z nich blázny, zavřou do vězení, nebo je získají pro sebe a začnou s nimi spolupracovat.
To byl jen tak lehký úvod do podstatně závažnějších skutečností a dat, o kterých se za chvíli dočtete. Některé skutečnosti vám popíšu jen jako strohá fakta, protože je nemá smysl více rozepisovat, i když byste
určitě chtěli, ale berte to tak, že vím proč. Jsou ještě věci, na které máte ještě čas a tohle berte jako začátek a pokud vás to na tolik zaujme, že budete chtít vědět více, tak se to určitě ve správný čas dozvíte a seženete si ty správné další data. Ještě vás chci upozornit, abyste s těmito daty nakládali opatrně, protože když by jste je prezentovali na nesprávném místě, tak by se vám potom nemuselo dobře dařit. Doufám, že chápete, co tím mám na mysli. Přeji vám příjemné čtení nových dat.

 


Komentáře

1 Markéta Markéta | E-mail | 28. února 2010 v 19:27 | Reagovat

Ahoj, je to fakt dobrý vhled do situace, ve které se nacházíme. Četla jsem sérii knih Anastázie a v nich je opravdu dobře popsáno, to co se dnes děje a člověk tak získal přehled, kdo co a jak ovládá. Teď už vím na jakém principu  energie pracují a člověka tohle nepřekvapí. A jak se vše  čistí,hlavně lidská mysl a to tímto způsobe, takovými články.Myslím, že by si lidé měli ty knihy přečíst, aby věděli o čem tohle všechno je.

2 Marty Marty | E-mail | Web | 2. března 2010 v 17:31 | Reagovat

Ahoj... Alue and "To máš Marný" ;))
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/4293-zakladni-udaje-o-lidskych-bytostech-1/  
*** to jen aby si Lidé udělali obrázek *** jinak mne osobně se líbí více verze  od "Lee Samuel" ... atˇ už je zdroj jakýkoliv+odkudkoliv a s tou "teorií";že žijem uvnitř planety taky nesouhlasím. Ále at´ si každý věří čemu a komu chce.
Krásné dny přeji s "návody i bez návodů"
M.*

3 Alue Alue | E-mail | 2. března 2010 v 18:11 | Reagovat

[2]: Nechápu, proč jsi sem dala ten odkaz. - Vúvodu je napsané, že to na matrixuvyšlo. - Také těžko může být ,,lee samuel" pravdivější, když to není skutečný vědoucí, ale pouze člověk, co ukradená data napsal po svém a překroutil.

4 Marty Marty | E-mail | 2. března 2010 v 18:18 | Reagovat

[3]:
... a on "TM" "vlastník" těch "DAT" je vševědoucí ? ...  chi přidal jsem ten odkaz na matriX , jelikož jsem chtěl ... nic víc nic míň ... S pozdravem MK.

5 JanaJ JanaJ | 7. března 2010 v 20:49 | Reagovat

Alue, prečo je tvrdenie, že nás stvorili mimozemšťania nezmyselné? A kto,alebo čo nás podľa teba stvoril/o?

6 Realtoltek Realtoltek | 23. srpna 2010 v 23:50 | Reagovat

No vzhledem k tomu ze zadny mozek ve skutecnosti neexistuje nema snad ani smysl ten clanek cist ;).

7 Slávek P. Slávek P. | E-mail | 1. prosince 2010 v 16:18 | Reagovat

No, hlavně že se všechno dá svést na ty "oni" ... Ach jo.

8 Alenka Alenka | 16. prosince 2011 v 1:02 | Reagovat

Nepřipadá mi, že bysme byli tak v háji, že bysme se z toho nemohli dostat :) A proč je diskuze moderována, to jako kdyby se někdo opovážil kritizovat nebo nesouhlasit?

9 Kristiadi Kristiadi | E-mail | Web | 15. února 2012 v 15:05 | Reagovat

Jo jo , moje řeč

10 luboš balíček luboš balíček | E-mail | 24. července 2012 v 21:39 | Reagovat

přesně tak jeto napsal jsito dobře  vláda je největší mafie na světě  a lidstvu zatají vše co jen mužou a oni mužou vše  
   vláda tvrdí že jsme demokratickej stát a máme svý práva  ano máme svý práva ale jen když se jimto hodí .

  proč lidstvo vládu nesvrhne?(protože je  sfanatizovaný)
    já osobně doufam že nastane ten den a lidem se odevřou oči a začnou se bránit  vždyt nám nemuže skupinka mafiánu řídit naše životy proč my bychom měly umírat v chudomě a hladu když oni maj vše co potřebujem   nenechme si zničit planetu kvuli chamtivcum  budme svobodní   protože zatim jsme jen otroci

11 Martin Riedl Martin Riedl | E-mail | Web | 21. července 2013 v 19:39 | Reagovat

mě by zajímalo jediné: PROČ to ty elity dělají? Vždyť by i pro ně samotné bylo lepší, kdyby světu řekli pravdu- jsou to konstruktivní bytosti! Nebo ne?

12 LB LB | 18. září 2013 v 16:32 | Reagovat

INFORMACE ZATAJUJÍ PROTO ABYCHOM NEZNIČILI SAMI SEBE VYUŽÍVÁME JEN 8%KAPACITY MOZKU ,MÁME V SOBĚ SEBEDESTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ AGRESIVITU , A USA LIDSTVU PRAVDU A INFORMACE NEZDĚLÍ PROTOŽE BUD VÍ CO SE STANE KDYŽ MOZEK NAHRAJE TAKÉTO INFORMACE(PŘETÍŽÍSE NEBO DOSEBE NAHRAJE DOKKONALEJŠÍ MODEL MOŽNOSTÍ A BUDE DÁLE FUNGOVAT?)JE MOŽNOST ŽE NEJSME PŘIPRAVENI NÉST V SOBĚ  TAKTO CENÉ INFORMACE(SCHOPNOSTI)?

13 Zjistisito:-) Zjistisito:-) | 18. září 2013 v 17:33 | Reagovat

zásadní informace,Usa něco se dělat dá ,hledej najdeš a řekni co vytváří energii a na přírodní prostředí to má 0.00% dopad ,nápověda(sedím u kompu lítaj zde dvě mouchy ale já je nerozzzplácnu nechám je odletět bez tušení)tak trochu nevyčerpatelný zdroj zadarmo ,,,

14 W W | 22. prosince 2014 v 22:21 | Reagovat

"Zatím máme možnost využívat asi 5-10%
kapacity mozku, geniové na 13-14%."

Toto je jen starý vědecký mýtus,
který už padl.
Vědci velmi rádi křičí do světa předčasné závěry a v zápětí zjišťují, že udělali chybu.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama