V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

3. / Přednáška o Vodě / autor: ,,To-máš Marný" / DOPORUČUJI!

8. března 2010 v 9:56 | Alue |  tomáš marný
3. DÍL
_________________________________________________


Nebo si uveďme příklad nedávné katastrofy rychlovlaku v Německu, kde zahynulo mnoho lidí jen proto, že vlak měl podvozek klasický pevný a při vykolejení se vagóny zpříčily, narazily do sebe a způsobily tolik neštěstí. Ve Francii mají rychlovlak, TGV, kde právě využily této vlastnosti. Neudělali klasický podvozek s pevnými nápravami pod vagóny, ale dali podvozek s koly mezi vagóny. Při rychlosti 380km/hod vlak vykolejil, vlnil se jako had po železničním svršku klikatým způsobem a nezpůsobil velké škody a cestujícím se nic nestalo.. Jak jednoduché a geniální je použití logiky přírody.
Do strmého kopce jedete na kole taky klikatě!!!! Je to lehčí než rovně!!!!!
Dost bylo příkladů, zpět k vodě. U uvedených příkladů a jejich pochopením začíná nauka o implozivní technice, někdy taky nazývána reverzibilní inženýrství.

Tady vidíme jak je voda geniální. Voda má i pro náš organizmus velmi důležitou a nenahraditelnou roli, tím že nás čistí, detoxikuje a dodává nám energii. Jen a jen POUZE čistá pramenitá voda. Každý člověk by měl vypít denně minimálně 3 litry pramenité vody, opakuji čisté vody, a neměl by zdravotní problémy, které dnes většina lidstva má. Platí pravidlo, čím jste se zanesli, tím se taky vyčistíte.
Řeknete si, vždyť to není nic divného, každý z nás vypije denně nějaké množství tekutin a stejně je většina z nás nemocných, máme různé kameny (žlučníkové, ledvinové atd.), zanesené cévy, zkamenělý mozek, osteoporózu, artritidu, cholesterol, angínu pectoris, kornatění tepen a žil a mnohé jiné, to jsou právě tyto problémy, které si způsobujeme sami tím, že nepijeme čistou vodu. Opět namítáte, že pijete dost a stejně takto trpíte. Co vám to tady vlastně povídám.
Řekněme si to ještě jinak. Položte si se mnou tuto otázku. Představte si, že během dne vypijete litr mléka nebo čaje, litr piva a litr slazené minerálky. Kolik si myslíte, že jste vypili čisté vody? Odpovíte 3 litry tak o co jde. Ale musím vám říci, že, a teď dobře čtěte prosím, nevypili jste ani gram vody. To je šok, že ano? Je to tak, ani gram vody. A proto máte zdravotní problémy, které jsem výše jmenoval. Když budete pít čistou vodu, nebo vysoce strukturovanou vodu, žádná s těchto nemocí by vás pravděpodobně nepostihla. Zdá se vám to neskutečné a až moc jednoduché. Už jsem vám říkal, že v jednoduchosti je krása a genialita, že ano? Vzpomínáte si?
Můžu vám říci, že většina lidí žije v nevědomosti zákonitostí, které jsou okolo nás. I když mají mnozí několik vysokých škol, tak tyto data neznají. Proč, na to si každý z vás určitě najde odpověď.
Dovolte mi na tomto místě, abych vám znovu zopakoval můj názor, který jsem kdysi dávno převzal od moudrých lidí a sdílím ho již také. A zamyslete se nad ním "Na základní, střední a vysoké škole nám vymyli mozky a odnaučili nás myslet" (je to myšleno ve vztahu k zákonům vesmíru a přírody) váš názor může být samozřejmě úplně jiný. Nikomu neberu jeho vlastní názory, má právo na vlastní názor a svobodnou vůli rozhodnutí.

Vědci kdysi ve Francii udělali následující pokus. My si ho nyní zde uvedeme.

Pokusu se účastnilo 20 lidí s energetickým deficitem. Zvážili se na přesné digitální váze, která měla za desetinou čárkou dvě místa. Všichni vážili, dejme tomu pro lepší počítání, přesně 100,00 kg. Každý vypil během 10 minut 1 litr nějaké pochutiny (litr mléka, piva, čaje, limonády, džusu, minerálky, kafe, šťávy atd.). Za určitý časový interval šli opět na váhu a každý vážil 101,00 kg. (samozřejmě nikdo nešel mezi tím na WC). Řeknete, to je přece logické.
Druhý den stejní lidé vážící zase 100,00 kg vypili každý během 10 minut 1 litr čisté pramenité vody 4°C, po tom stejném časovém intervalu se všichni opět zvážili. A všichni vážili mezi 100,30 - 100,40 kg. Kam se poděl ten zbytek. 0,6-0,7 l vody? Tady máte odpověď, tělo uložilo jen část vody a zbytek použilo na okamžitou přeměnu v energii. Voda se dematerializovala (přeměnila se na energii - ve škole jsme se učili, že dematerializace a materializace neexistuje, že hmota se nedá dematerializovat, tady vidíte že ano). Ještě na vysvětlenou 6x komprimovaná energie je hmota a 6x dekomprimovaná hmota je energie, ale to nebudeme zde řešit to je jiná i když hodně zajímavá oblast. Ještě dodám, pokud by někdo na poušti umíral žízní a byl totálně vyprahlý a volal by vodu, vodu a vy by jste mu dali 1 litr čisté vody 4°C tak tento člověk by nepřibral ani gram a celý litr by se dematerializoval v energii a on by za pět minut vstal a odešel by po svých, ale pozor, kdyby jste mu dali 1 litr jakékoliv pochutiny (coca colu, pivo, mléko) tak by jste ho zabili!!! Tyto případy jsou známé.

Dnes je ale problém sehnat čistou vodu. Položíme si otázku, co teď. Každý nakupuje v obchodě nápoje a pije hlavně minerálky. Přitom si myslí, že pro tělo udělal to nejlepší.. Všude nám to inzerují v reklamách, které denně vidíme. Ale uvědomte si, že lidské tělo si nedokáže s takto upravenými nápoji jen tak poradit bez vedlejších účinků na naše zdraví. Uvědomte si, že častým pitím minerálek si v sobě ukládáte všechny anorganické látky v minerálkách obsažených. Minerálky jsou lék a měli by jste je pít maximálně 3 týdny v roce, ne více. Tělo nedokáže použít anorganické látky z nápojů a potravy. Ty se ukládají v těle. Pro lidské tělo jsou pouze použitelné anorganické látky přeměněné v organické ovocem, zeleninou a zvířaty, tedy přírodní cestou a nikoliv chemickou. Prosím, tuto větu si také dobře zapamatujte. Hned zjistíte, kolik peněz zbytečně vyhazujete za nesmyslné chemické přípravky.
Dále si uvědomte, že veškeré nápoje prodávané v obchodech mají nějakou skladovací dobu.
Tu docílí nějakou úpravou, která je zdraví škodlivá. Dejte si normální vodu z vodovodu v létě za okno, a už za týden, bude voda páchnout a bude nepoživatelná a zezelená. (pozn. Alue: Což je přirozené, Voda nesnáší světlo, proto se na něm kazí!) Jak je možné dávat záruku na minerálky a jiné tekutiny jeden rok a více. Proč? Protože mnohé, než jdou z výroby do obchodu, jsou ozařovány většinou AMERICIEM, aby zničily veškeré bakterie a viry. Řeknete si to je snad dobře, ale už si neuvědomujete, že do vody se dají ukládat data a tím dodají vodě informaci radioaktivity, která se dostane do vašeho organizmu. Pijete tak mrtvou fyzicky otrávenou vodu. Při pravidelném a dlouhodobém pití takto upravených tekutin si asi sami odvodíte odkud asi mohou pocházet některé zdravotní problémy např. rakovina zažívacího traktu atd. Rovněž tak tam působí ještě faktor čárkového kódu, který při skenování ukládá opět do tekutiny destruktivní informace číslice 666 a jiné.
Nyní vzniká otázka, co tedy pít, abychom se těchto problémů vyvarovali.
Je hned několik možností.

Každý člověk by měl denně vypít 3 litry čisté pramenité vody 3 - 5°C, nebo 3 litry 3 - 5°C vysoce strukturované vody, neboli taky jinak řečeno Levitované vody.
Vysoce strukturovaná voda vzniká v přírodě při jakékoliv bouřce. V bouřkovém mraku dochází k prudkým podtlakům a rotaci vody. Rychlosti pohybu jsou kolem 300-500 km/h. Dochází zde k levitaci vody. Levitovaná voda z bouřkového mraku má až 40 kráte slabší mezimolekulární vazby, než voda klasická. Má vynikající vzlínavost v kapilárách. Když je na jaře hodně bouřek, je daleko více plodů na stromech, musí se podpírat větve, aby se nezlomily a rovněž tak, vynikající výnosnost uveďme třeba jahod a jiných plodů, u zeleniny platí totéž.

Pro všechny lidi, kteří nemají možnost jezdit k prameni nebo někde sehnat levitovanou vodu, doporučuji na vyčištění organizmu pít každý den vodu z vodovodu přefiltrovanou třeba Britta filtrem. Je to rozhodně zdravější, než jakékoliv minerálky nebo balené vody. Spočítejte si, kolik za ně zaplatíte za rok. Vodu ze studánky či vodovodu máte skoro zadarmo.


Příroda ukázala lidem, při jaké teplotě vyvěrá voda ze země. Jsou to 4°C a při takovéto teplotě má největší měrnou hustotu, proto se při této teplotě má pít. Rozmezí 3-5°C uvádím proto, že stačí tato tolerance. Je zajímavé, že pokud pijete takto studenou vodu, nenastydnete. Když byste pili jiné tekutiny při této teplotě, tak nastydnout můžete. Čistá voda dokonce zastavuje proces stárnutí a posunuje biologické hodiny zpět!!!

V případě, že budete mít zájem se dozvědět více, budeme v DATECH pokračovat…..


 


Komentáře

1 Richard Richard | E-mail | Web | 8. března 2010 v 13:38 | Reagovat

Velmi přínosný článek, díky za něj!

2 Katrin1011 Katrin1011 | Web | 8. března 2010 v 17:08 | Reagovat

Výborný článek - když jsem nepila čistou vodu, tak jsem byla často unavená. Díky jednomu tvýmu článku o vodě piju alespoň 1,5l vody denně a mám energie akorát a nepotřebuju tolik jíst. Články o vodě mám ráda, v létě zkusím nabít vodu sluncem, co to udělá:)

3 barchettka barchettka | 8. března 2010 v 17:23 | Reagovat

Tak tak, To-máš Marný prostě ví! Jinak v Praze, kde už studánku neseženete, jsou speciální čerpadla podzemní vody, litr asi za korunu, možná dvě. Po přečtení tohoto článku si pár litrů dopředu odahám na vlastních zádech :)

4 kattkaa kattkaa | E-mail | 8. března 2010 v 17:30 | Reagovat

Už jsem článek četla na Osudu, začala jsem chodit pro vodu ke studánce, vypiji více vody jak předtím a už je to vidět na mé pleti, je heboučká, a je to teprve pět dní, uvidím co bude dál. Všem DOPORUČUJI

5 Pája Pája | 8. března 2010 v 18:00 | Reagovat

nádhera :-) skvělé poznatky, ke kterým člověk jen tak nepřijde, natož ve škole :-D

už se těším na další :-) Aluško, děkuji

6 Alue Alue | 8. března 2010 v 18:16 | Reagovat

[2]: Výborně, jen nabíjení vody sluncem je chyba. - Voda slunce nesnáší. - Myslím, že je to popsáno i v této přednášce o vodě, že voda vyvěrá vždy na stinném místě, na slunci se kazí. - Vodu máme před sluncem co nejvíce chránit a pít ji chladnou.

[5]: V tomto případě není zač, protože jsem to nepsala já :)

7 Pája Pája | 8. března 2010 v 18:44 | Reagovat

[6]: Ale ty jsi to dala na svůj web a i to je záslužné a chvályhodné :-)

Poradíš nám, jakým způsobem můžeme vodu nabít, když postupujeme jak bylo uvedeno v článku a vodu si vyfitrujeme. Dostaneme tak zní relativně dobrou vodu k pití zbavenou minerálů a dalšího bordelu z městské vody. Co s ní dál, jak ji nabít? Nebo ještě jinak, vzhledem k tomu, že voda je sice vyčištěná od bordelu, který jsme schopni vyčistit. Ale stejně tak do našich domovů, i kdyby to byla studně, teče v hnusných trubkách, nepřirozeně atd... Jak ji vrátit energii, život, její přirozenost?

8 Moonscream Moonscream | Web | 8. března 2010 v 22:15 | Reagovat

Taky děkuju za článek, Tobě o Tomášovi:)
Ale mám pár otázek: když zaleju čaj vodou, tak jaktože tam žádná neni? A kytky maj taky radši studenou vodu? A co nabíjení Měsícem? Jak moc je špatná obyčejná voda z kohoutku? :) A poslední: čím nám ve škole vymývají mozky? Teď to zní jako bych to zpochybňovala, ale tak to není:) Prostě v čem nám lžou hodně a v čem jen trochu a v čem schválně? Moc děkuju, asi bych to měla napsat spíš do dotazu, ale.. uvidíme:)

9 Morrisst Morrisst | 8. března 2010 v 23:36 | Reagovat

Další nesmírně poučná přednáška od TM :) Doufám že se dostanu na jeho přednášku v Praze za 2 týdny.

Mimochodem, pro ty co si chtějí začít brát vodu ze studánek, je velice užitečná stránka www.estudanky.cz :)

10 Alue Alue | 9. března 2010 v 8:44 | Reagovat

[8]:
Když do vody zamícháš čaj, voda se promění v čaj. - Jenom čistá tekutina bez příměsi je voda. - Všechnos příměsí není pro tělo voda, ale pochutina. Tělo si neumí vodu z čaje oddělit a nemůže vodu využít na čistění organismu.
Květinám je zhruba jednojakou vodu dostanou, nejvhodnější je pokojová teplota.
Nabíjení vody na měsíci je taky zajímavý nápad, rozhodně lepší než to dávat na slunce, ale i tak platí pravidlo, že voda nesnáší světlo a je jedno, jestli je to měsíční svit. - Lepší nápad je to jen proto, že měsíční svit je slabší :)
Ale když vodu jakkoliv nabiješ, měníš její vlastnosti. Voda čistá, bez dat (levitovaná nebo ze studánky) má dokonalé čistící vlastnosti. Když ji upravíš, její detoxikační síla slábne.
Ve škole nám vymývají mozky tím, co nás učí. Učí nás polopravdy a lži, jako třeba typická lež: Žijeme na povrchu koule, která je uvnitř žhavá / Světlo se říší rovně po přímce /
Pavědy nazývají přírodními vědami. To je matematika, chemie a fyzika. - Tři největší bláboly.
Matematika je uměle vytvořená pavěda, která nemá s přírodou nic společného, protože v přírodě 1+1 je 3 a VÍCE, ale v matematice tak jak ji splácali lidé je to 1+1=2.
Fyzika také nefunguje, jak už jsem napsala nahoře,světlo nejde po přímce, ale zatáčí. - Také vám žádný fyzik nevysvětlí, proč když člověk vypije ikg vody, není o kilo těžší? - Fyzika dameterializaci vody v lidském organismu nepřipouští. - Je to nefunkční pavěda... a takto bychom mohli pokračovat do aleluja.
Dějepis? - Hromada lží, nikde nic pravdivého. Tlačí nám do hlavy nesmyslnou Darwinovu teorii, která není ničím podložená, ale bere se to jako fakt. Ne že lidi jsou z opic, ale opice vznikly mutací lidí po konci pátého matrixu, to je ten skrytý most mezi člověkem a opicí a to je také ten důvod, proč každý citlivý jedinec vnímá opice jako nenormálního živočicha.

11 Alue Alue | 9. března 2010 v 8:45 | Reagovat

[7]: Leda levitační mašinou, jinak platí příspěvek č 10 :)

12 FukiTo FukiTo | 9. března 2010 v 9:05 | Reagovat

Pokračování prosím, prosím...:)Jinak zajímavé jsou pokusy pana Okamury...Voda také slyší naše myšlenky...:)

13 Alue Alue | 9. března 2010 v 9:28 | Reagovat

[12]: Okamura mi nic moc neříká, ale Masaru Emoto měl skvělu knížku, kde rozebíral, jak je voda skvělý přenašeč dat a jak reaguje na různé vibrace a energie, včetně hudby. - Rozhodně ji mohu jen doporučit :)

14 Tomáš Marný Tomáš Marný | 9. března 2010 v 10:15 | Reagovat

Aluško, je nutné tě opravit, tělo si umí oddělit vodu z čaje a jiných pochutin, z jedněch hůř a z druhých lépe, ale už to nikdy není vysoce strukturalizovaná voda nebo potřebná pro detoxikaci. Nedá se pro tělo použít tak, jak by tělo potřebovalo.....

.....s Láskou a úsměvem tom....

15 Alue Alue | 9. března 2010 v 10:44 | Reagovat

[14]: Njn, nepřesnost se vloudila, ale základ zůstává stejný.

Btw: Poznámky v textu jsou hotové, hlavně je tam doplněné, že voda nesnáší světlo. - To je tak strašně důležitá věc, že to tam prostě musí být polopatě napsané, protože lidé si to nedomyslí.

16 Pája Pája | 9. března 2010 v 11:06 | Reagovat

[11]: a co pí voda a diamantová voda? Ty levitační mašiny jsou pěkně drahé. Možná zkusit vyfiltrovat a pak prohnat mixerem - myslis, ze by to taky pomohlo?

17 Alue Alue | 9. března 2010 v 11:48 | Reagovat

[16]: XD - BOŽE NE!!!! - V diamantech je zakodované to největší zlo, diamantová voda rezonuje na destrukci a na bolesti! - Do vody se žádná data nahrávat nemají! :D
Prohánění vody mixérem je absolutní nesmysl - Voda v levitační mašině má 12 500 otáček za minutu a rychlost 1 500 km/h ve zúženém místě!!!!!!!!!!!!! - TO SE S MIXÉREM ABSOLUTNĚ NEDÁ SROVNAT!

18 Pája Pája | 9. března 2010 v 12:27 | Reagovat

[17]: tak to mě pak nenapadá, jak problém s vodou řešit. Levitační mašina stojí 60.000Kč, což je pro normálního člověka naprosto nedostupné. Studánky jsou většinou znečištěné a nebo nedostupné od bydliště... :(

19 unga unga | 9. března 2010 v 16:48 | Reagovat

Když do vody zamícháš čaj, voda se promění v čaj.
- Čistá voda se v žaludku stejně smíchá a tak neni čistá, je uplně jedno jestli je voda v čaji, páč se v těle přefiltruje.

Matematika je uměle vytvořená pavěda, která nemá s přírodou nic společného, protože v přírodě 1+1 je 3 a VÍCE, ale v matematice tak jak ji splácali lidé je to 1+1=2.
-To sem vůbec nepochopil, 1+1 nemůže být 3 to by trochu nefungoval zákon zachování energie a tak vůbec....je to prostě blbost nebo napiš jak si to myslela

Tlačí nám do hlavy nesmyslnou Darwinovu teorii, která není ničím podložená, ale bere se to jako fakt. Ne že lidi jsou z opic, ale opice vznikly mutací lidí po konci pátého matrixu
-Samozřejmě že je to teorie nemusí to být 100% pravda, ale je pravděpodobné že to tak bylo, zkoušel to na pěknavách a podobně a je docela logické a pravděpodobné že to tak funguje. To co píšeš ty ale neni doloženo vůbec a navíc je trošku kravina, aby opice vznikla z člověka, protože to by musela probíhat devoluce...prostě by z vyspělejšího vznikalo primitivnější, k čemu neni ale žádný důvod.

20 Petr Pan Petr Pan | 9. března 2010 v 16:51 | Reagovat

Požádejte si andílky, aby vaší vadě požehnali, a nepotřebujete nějaký mašiny :).

21 Alue Alue | 9. března 2010 v 18:50 | Reagovat

[18]: Ano, a krom toho se levitační mašiny už nevyrábí, takže všichni co je ještě nemají už utřeli, jediná možnost je levitovanou vodu odebírat od někoho, kdo mašinu má.

[19]: Jde vidět, že vodě nerozumíš, protože by jsi věděl, že většina vody se dematerializuje již cestou k žaludku v jícnu. - Tělo pozná co je to za druh vody, kus dematerializuje a se zbytkem v žaludku si skvěle poradí. Těl o je totiž geniální a ty vymýšlíš věci, které nejdou dohromady ani při velké fantazii.
To samé platí v matematice. V přírodě je 1 a 1 3, protože když se spáří dva nosorožci, mají mládě a jsou dohromady 3! - Když se spáří ryby, je potomstvo v řádech stovek. - Proto je matematika pavěda o ničem.
A u posledního jde opět vidět, že nevíš nic o skutečné historii naší planety, protože jsem jasně napsala, že opice vznikly mutací při konci 5. matrixu, který skončil atomovou válkou. Ta nám hrozí i dnes, lidé jakoby se vůbec nepoučili.

[20]: To rozhodně není pravda. Oni možná do vody vloží nějakou energii, ale vlastnosti, které vodě dává mašina, nebo buřkový mrak, nevytvoří. - Přečti si znovu část, kde se jasně píše, že voda se snaží veškerých dat zbavit rotací. A lidé do vody naopak data nahrávají a ještě ji dávají na slunce, ačkoliv příroda jasně ukázala, že voda slunce nesnáší.

22 Sora Sora | 9. března 2010 v 18:56 | Reagovat

[19]: podle mě voda, která není dematerializována, se v žaludku smíchá.. ale tady jde o tu čistou, která se může přeměnit v energii.. a to se s čajem nestane :)

Jinak, proč by opice nemohly být slepá větev po degeneraci lidí? :) Mně občas stačí se rozhlédnou po okolí a mám pocit, že jsem v džungli :)
Mně to tak sedí.. opice jsem nikdy neměla nijak zvlášť ráda, ač mi je nutili horem dolem (plyšáčky, obrázky).. brr.. ^^

23 Unga Unga | 9. března 2010 v 19:01 | Reagovat

[21]: Ale nosorožec přece neni žádná nedělitelná jednotka, bunka když se rozdělí, je poloviční, vykrmí se a je stejná jako ta původní.
To nijak nepopírá, že 1+1=2  ten malej hroch vznikne z toho co hrošice sežere a nevznikne jen tak zázrakem.

Samozřejmě že nic nevím o údajně opravdové historii lidstva, jak bych asi mohl.

24 Tomáš Marný Tomáš Marný | 9. března 2010 v 19:09 | Reagovat

ÚDAJNÉ "LEVITAČNÍ MAŠINY"  které se prodávají za 60 000,- jsou podvod, protože to jsou kolitéry na vodu a s levitací to nemá nic společného. Měřily jsme jejich vlastnosti a je to pouze vytahování peněz z lidí.....
Skutečné levitační zařízení s atestací se již dnes nevyrábí, staly 115 000,- Kč.....

25 Lúmenn Lúmenn | Web | 9. března 2010 v 20:16 | Reagovat

[21]: a proč by bylo hned špatně dávat do vody nějaká data? Přece jen - krásné, čisté energie od andílků vodě ani mě nijak uškodit nemohou.
Jinak ale musím nad článkem moc zatleskat, strašně se mi líbil:) Moc vody si zkouším sama na sobě, na levitovanou vodu a podobné fakt nemám penízky, piju obyčejnou vodu z vodovodu, která sice není dokonalá, je v ní chlór a tak, ale prosím za a andílky aby ji pro mě vyčistili a za b prostě nevěřím, že je špatná a hotovo:) Ale prostě od té doby co denně vypiju asi tak 2 až 3 litry čisté vody tak se cítím o moc líp - psychicky i fyzicky, celé tělo se mi uzdravuje a nepotřebuju žádné prášky ani jiné hnusy, ale jen obyčejnou vodu, hodně slunce a ovoce a zeleniny:) Jak píšeš Aluško, příroda je ten nejmoudřější rádce, ale my jsme slepí, slepí, slepí...:)

26 Pája Pája | 9. března 2010 v 21:39 | Reagovat

[24]: Nj, a co Tome navrhuješ s vodou udělat, aby byla taková jaká má být nebo se tomu co nejvíc podobala? Na diskuzích jsem objevil vynález Viktora Schaubergera s názvem Schaubergerova turbína. Co si o tom myslíš a co myslíš, že se s vodou dá udělat? Filtrovat není zas takový problém, ale co potom? Děkuji.

27 ham ham | 10. března 2010 v 0:53 | Reagovat

Super prednáška, aj keď rieši len to čo Schauberger a Tesla riešili už pomaly pred sto rokmi.. ale vďaka za zopakovanie, lebo je to stále poučné (aspoň vidno rýchlosť skutočného napredovania našej civilizácie) :-/
Mám otázočku:
[17]: Voda je magnetické médium, použiteľné aj na vylúčenie negácii z tela..
"Do vody se žádná data nahrávat nemají!"
..mám tomu rozumieť tak, že jej tým škodím?
Prosím, prosím  napíš viac o tých diamantoch.

28 Katrin1011 Katrin1011 | 10. března 2010 v 10:14 | Reagovat

[6]: No já jsem to četla v Anastasii myslim, že máš dva druhy vody - jednu na čištění a ta má bejt bez dat a studená. A druhou, která je na sluci (ale jenom chvíli tak 3 hodiny) a ta je s nějakou energií. Ale ještě jsem to právě nezkoušela.

29 stenly911 stenly911 | 10. března 2010 v 12:40 | Reagovat

A můžeš Aluško poradit v čem je nejlepší si tu vodu od studánky nosit ? čet sem něco o tom, že dneska hojmě používané plastové láhve mohou do vody uvolnit trochu radoiaktivity, a používat skleněnou láhev a korkoovou zátku, což jsou jaksi tradiční materiály je zase nepraktické. Mám samozřejmě krátkodobé skladovánna dobu jednoho dne...

30 Tomáš Marný Tomáš Marný | 10. března 2010 v 13:02 | Reagovat

Pro Pája:
Co si já myslím, určitě nikoho nezajímá, protože vědět a myslet, jsou dva absolutně rozdílné rozcházející se pojmy.
Nemyslím si, ale vím, že Schaubergrova turbína je funkční, vynikající vynález, ale málo ho kdo zná. Nejlépe je pít vodu ze studánky či nějakého pramene vody. Tady voda vyvěrá připravená pro lidstvo. Jakékoliv úpravy nerozumnými lidmi vodu jenom zhoršuje,  způsobuje klastry- shluky molekul vody – a tahle voda už je jiná než ta původní…..

31 Tomáš Marný Tomáš Marný | 10. března 2010 v 13:07 | Reagovat

Voda není magnetické médium, to je velký omyl. Destruktivní usazeniny a jiné energie z těla skutečně odvádí. Kdokoliv, kdo ukládá nějaká data do vody, tak skutečně vodu jenom zhoršuje a není potom už třeba tak vhodná pro tělo.Dělají to lidé, kteří vodě vůbec nerozumí.....
O diamantové vodě a diamantech, to je přednáška na delší dobu a nikoliv na krátký komentář.
Na osudu u jirky jsem diamantovou vodu pod článkem komentoval.....

32 Disketyza Disketyza | 10. března 2010 v 13:20 | Reagovat

Máme zájem dozvědět se více :)

33 Honza Honza | 10. března 2010 v 15:29 | Reagovat

Nevím jak vám, ale mě tedy zatím nezafungoval ten pokus s pitím vody a vážením se na váze. Vždy jsem težší přesně o vypitou hmotnost vody. Zkoušel jste to někdo? Používám pramenitou vodu pokojové teploty.

34 Pjotr Pjotr | 10. března 2010 v 16:03 | Reagovat

reaguji na: Na základní, střední a vysoké škole nám vymyli mozky.  - Jste si jistí, že všechny školy vymívají mozek? Obecně - mediální informace, které dnes utváří představy lidí o světě, nevycházejí z výsledků vědeckých výzkumů prestižních (rozuměj prestižních v akademickém světě) insitucí ani universit. Údaje, se kterými běžný člověk pracuje jsou buď notně zastaralé, nepřesné nebo rovnou falšované (odhalených případů jsou mraky). S tímto materiálem pracují i střední školy, proto jsem to učivo nebral vážně, abych se to nemusel odnaučovat. Ale nezanevřel jsem kvůli tomu na celý vzdělávací aparát. Nevím, jaké máte zkušenosti vy, ale já i studenti, které znám, vidíme současné problémy stejně jako vy, stejně jako vy s nimi bojujeme tak, že to v globálním měřítku není hned patrné.
+tvrzení: ve škole jsme se učili, že dematerializace a materializace neexistuje, že hmota se nedá dematerializovat, tady vidíte že ano - ve škole se nic takového přece neučí, snad jen to osekané učivo ve fyzice uzpůsobené posluchačům a jednoduché matematické ověřitelnosti k tomu svádí, je pak na každém, co si z toho vyvodí, nebo jestli se o problematiku bude zajímat hlouběji sám.
Jen bych tedy doporučil větší sebereflexi, chcete-li působit důvěryhodně a ne zakomplexovaně, díky soustavnému pomlouvání vzdělání.
Myslím to dobře a tak jak jsem to napsal, takže mi nepište, když se mi to nelíbí, ať sem nechodím, stejně budu.

35 Tomáš Marný Tomáš Marný | 10. března 2010 v 18:48 | Reagovat

[34]:
Pane, je to pouze a jenom váš názor, já vám ho neberu. Máte svobodnou vůli rozhodnutí. Až po mnoha zbytečných letech učení a  studování zjistíte, že je zde taky jiná fyzika a věci se mají úplně jinak, pak pochopíte.
Pamatujte si prosím. Písmena jsou pro slepce, obrazy pro vidoucí. Nechci Vám dokazovat, že i plus a mínus vám řekli přesně obráceně. Přeji nádherný pobyt  v hotelu zvaný ZEMĚ.....

36 Alue Alue | 10. března 2010 v 20:11 | Reagovat

[34]:
Samozřejmě platí odpověď ,,Marného", ale tato věta:
,,Myslím to dobře a tak jak jsem to napsal, takže mi nepište, když se mi to nelíbí, ať sem nechodím, stejně budu." - Ta mě opravdu pobavila :D

37 Pája Pája | 10. března 2010 v 21:04 | Reagovat

[30]:
no, ta turbína je v podstatě taky nereálná k použití, studánky nejsou dostupné, takže je problém s vodou...

napadá mě, vyrábět tzv. živou vodu se zápornými ionty, to je dobrý nápad nebo ne?

a druhý nápad dle knihy od Masaru Emoto a to, že se k vodě chovat s úctou a láskou a dávat ji číst slovo LÁSKA :-)

co o tom víš?

38 Pája Pája | 10. března 2010 v 21:25 | Reagovat

Tome, Masaru Emoto taky ve své knize uvádí, že chceme-li vytvořit dobrou vodu, můžeme začít s destilovanou, tedy vyfiltrovanou vodou třeba reverzní osmózou, která dokáže vytvořit krásné krystaly :-) Co ještě takové vodě chybí?

39 Pjotr Pjotr | 10. března 2010 v 21:27 | Reagovat

[35]: Nestuduju fyziku, ale k věci , myslím, že jsem to napsal dost jasně - budiž, o něco to zjednoduším, aby jste si do toho vy bratři jak se patří nepromítali vlastní "vědění" o tom, co jsem vlastně "chtěl" říci:
Věda obecně na nejvyšší úrovni dokáže už dlouho popsat zčásti to o čem vy tu zveřejníte výcuc, sestavený z informací, jichž je ostatně plný internet a lidi se nenamáhají ani měnit stavbu vět, když je přepracovávají. Vaše představy o absolutní nemohoucnosti lidské vědy jasně ukazují prostředí v němž se pohybujete. Sdělení, která přinášíte, ostatně taky čerpají, ať to dokáže vysledovat, či ne, z výsledků vědeckého bádání, které byly potom použity v různé literatuře a dále se to řetězilo. Kapišto?
A mě zase pobavila, mimo stovek jiných, věta: Pane, je to pouze a jenom váš názor, já vám ho neberu. Máte svobodnou vůli rozhodnutí. Až po mnoha zbytečných letech učení a studování zjistíte, že je zde taky jiná fyzika a věci se mají úplně jinak, pak pochopíte. - která si narozdíl od té mé protiřečí vskutku, ne jenom na první pohled.
A když chcete na někoho vypustit svůj jed, netřeba se skrývat za medová slova, jestli to nevíte, musím vám připomenout, že proti tomu sami kážete v kopě svých textů. Nemáte-li argument, nepiště raději nic, než ta vaše ušklíbavá gesta. I když je to Váš blog, přece jenom veřejně působí a na kritiku by měl být připravený, doufám, že teď mi nevykroutíte článkem, že argumenty jsou znamením ďábla a vymysleli je strůjci matrixu jako klamné manévry.
Když mi pane Marný sdělíte vaši kvalifikaci, rád uznám Vaše právo na vámi předložená tvrzení, případně uvádějte prosím standartně zvláště u exaktních numerických hodnot odkaz na literaturu (předpokládám, že není určena jen nějakému tajnému klubu "lesních skřítků" a alespoň nějaké výtisky budou k sehnání), z níž jste čerpal, jinak se nebudete od mediálních manipulátorů typu novinky cz v ničem lišit. Nebo chcete říci, že by měli být čtenáři závislí jen na vaší interpretaci materiálů a ani v případě dostatku času a vůle by si nemohli zdroje sami prostudovat, aby věděli to, co vy? Neste prosím zodpovědnost za své veřejné vystupování, jak je tomu v celém VESMÍRU dobrým zvykem. Nepíšete jenom pro zhrzené pubescenty a rozvedené stárnoucí ženy, doufám, tak trošku serioznosti by neškodilo. Každý člověk co vystuduje (bavíme se o náročných oborech na výběrových školách), jako hlavní přínos studia spatřuje naučení se sebedisciplíny a systematičnosti, ve všem co člověk dělá, tedy rapidní zvýšení výkonnosti, považujete-li to stále za znak přizpůsobování se systému, kde je chyba? (Případně reagujte na celý obsah příspěvku, ne na poslední věty, které jsou tak lehce zneužitelné v překrucování kontextu)
A co se týče vývoje lidského rodu, oficiální věda už nějaký ten pátek (století) předpokládá pouze společné předky člověka a opic (a ani na to nepanují jednotné názory), nikde se netvrdí, že člověk je z opice, jaké učebnice dějepisu máte namysli? I když vezmu v potaz, že výsledky vědy se do středoškolských učebnic prosazují cca 50 let, stejně mi to nějak nevychází, mimoto i na střední jsem chodil a v učebnících jsme to neměli. Jediné, co se tomu blíží, je večerníček Človíček, mysleli jste snad toto?

40 Tomáš Marný Tomáš Marný | 11. března 2010 v 7:15 | Reagovat

[33]:
Pro Honzu:

Honzo, bylo by dobré, kdybys pořádně přečetl celý článek a dával pozor na to co čteš, unikly ti dost podstatné záležitosti ke zmiňovanému pokusu.....

41 Alue Alue | 11. března 2010 v 7:41 | Reagovat

[39]: TM ale rozhodně nemyslel svou odpověď tobě špatně. Bylo by dobré si uvědomit, že data, která jsou nahoře napsaná lidé neznají a většina z těchto věcí se drží v tajnosti. Uvědom si, že ty nejdůležitější věci se nikdy v knihách ani v televizi nedozvíš. Proto si raději važ toho, co bylo zveřejněné a pátrej sám, nechtěj důkazy po někom, kdo už tak dal hodně.

42 Alue Alue | 11. března 2010 v 8:28 | Reagovat

[39]: Také jde vidět, že jsi dost zmatený, protože v horní liště máš odkaz na profil, část ,,o mě", máš tu fotogalerii s fotkami, název stránek je ALUE.CZ a ani nevíš, komu tyto stránky doopravdy patří? - To opravdu nechápu, jestli bydlíš na marsu, nebo kde, že ti tohle všechno uniklo?

43 Tomáš Marný Tomáš Marný | 11. března 2010 v 10:38 | Reagovat

Vážený pane Pjotre ,

Je vidět, že jste skutečně nepochopil skoro vůbec nic.  Kdyby  jste četl  pozorně článek, dozvěděl byste se, že píši o datech a ne o informacích, které udáváte Vy. Dle velice podrážděné reakce na dobře myšlenou odpověď  z mé strany, kdy jsem Vám dával svobodnou vůli rozhodnutí, je mi mnohé jasné.
Hned na začátek bych chtěl omyl, o kterém se zmiňujete,  uvést na pravou míru. Tím pádem je jasné, co si mohu o Vás myslet (nic ve zlém myslím to jinak než jak to nyní pochopíte Vy)
Píšete:
I když je to Váš blog, přece jenom veřejně působí a na kritiku by měl být připravený, doufám, že teď mi nevykroutíte článkem, že argumenty jsou znamením ďábla a vymysleli je strůjci matrixu jako klamné manévry.
Odpověď:
Zřejmě jste ANI  nepochopil (natož už jiné věci a souvislost), že blog nepatří mně, ale dal jsem možnost Alui , uveřejnit tento článek.
TENTO BLOG UŽ I DLE NÁZVU PATŘÍ  ALUI.  Prosím zapamatujte si to. Rozhodně nepatří mé osobě.
Promiňte, co si mohu myslet o člověku, který nepochopil ani ten nejzákladnější  princip.  Ano bráníte matrix, dle Vašeho písma, zuby nehty…..
Píšete:
Když mi pane Marný sdělíte vaši kvalifikaci, rád uznám Vaše právo na vámi předložená tvrzení, případně uvádějte prosím standartně zvláště u exaktních numerických hodnot odkaz na literaturu
Odpověď:
Je smutné, že si  děláte úsudek o lidech dle jejich kvalifikace. Na rozdíl od Vás Vážený pane, vážím si každé lidské bytosti jako bytosti, bez ohledu na to, jestli je popelář, uklizečka nebo člověk s deseti tituly. Asi jste nepochopil základ, že všichni jsme lidé a měli bychom se jako lidé k sobě chovat. Nechlubím se svými tituly, nikdy jsem je nepoužíval,  a mohu Vám Vážený pane sdělit, že mám více vysokých škol než jednu.  Odkazy na literaturu nemohu použít, protože na rozdíl od jiných lidí nic neopisuji z literatury, jsou zde uvedeny věci ze soukromého pozorování(chodím po přírodě a ne po obchodních domech) a soukromého, nikoliv státně placeného,  výzkumu. Jediné anomálie vody (13 anomálií vody) jsou všeobecně známé, nikoliv již dalších zhruba sto, o kterých jsem se zmínil…..
Dodám, že je málo zemí na planetě zemi, kde jsem nebyl. Setkal  jsem se s mnoha lidmi různých barev pleti, národnosti a se všemi jsem jednal jako s lidmi. Tituly mně nikdy nezajímaly. Tituly, promiňte prosím,  jsou pro bioroboty a rozkastování lidi na celém světě a vyvolání nenávisti mezi lidmi. Přesně tam se dnes planeta země nachází a dojde k tomu, na co lidstvo století připravovali. Tak si to potom můžete Váženy pane užít…..
Jestli jednáte s lidmi až teprve po sdělení kvalifikace, je to smutné. Ještě smutnější ale je,  že potřebujete vědět, jestli dotyčný má titul či nikoliv, abyste věděl, jak s ním máte jednat…..
Píšete:
A mě zase pobavila, mimo stovek jiných, věta: Pane, je to pouze a jenom váš názor, já vám ho neberu. Máte svobodnou vůli rozhodnutí. Až po mnoha zbytečných letech učení a studování zjistíte, že je zde taky jiná fyzika a věci se mají úplně jinak, pak pochopíte.
Odpověď:
Naučte se prosím počítat, stovky vět ve článku o vodě nebyly. To že Vám Vážený pane dávám svobodnou vůli rozhodnutí, tak jako  všem  jiným bytostem v kontaktu se mnou, je naznačeno, že si všech vážím a je jenom na nich, jak se rozhodnou. Já Vám Váš názor neberu a ani nehodlám brát.
Asi nevíte, že dle zákonů vesmíru, pokud je znáte, má každý právo na svobodnou vůli rozhodnutí. Tím jsem Vám Vážený pane Pjotre naznačoval, že si Vás vážím, o ničem Vás nepřesvědčuji.
Píšete:
Nepíšete jenom pro zhrzené pubescenty a rozvedené stárnoucí ženy, doufám, tak trošku serioznosti by neškodilo.
Odpověď:
Ve výše uvedené větě urážíte všechny bytosti, Vážený pane Pjotre, Vámi uvedené. Já si jich na rozdíl od vás Vážím. Mne urazit nemůžete, mám o trochu jiné vědění než VY, Vážený pane Pjotre.
Nebudu již rozvádět další věty,  bylo by to zbytečné, ale mohu Vám sdělit ještě následující. Neberte to ve zlém, ale jako ponaučení, s kterým byste měl něco udělat. Z vašich vět je vidět, že trpíte komplexem méněcennosti a tady byste měl začít. SÁM U SEBE. Nekritizoval jste ve Vaší odpovědi totiž mně, ALE SÁM SEBE.

…..s Láskou a úsměvem tom….

44 Pája Pája | 11. března 2010 v 10:44 | Reagovat

Tome, neodpovídáš mi z důvodu, že jsi přehlídl mou otázku nebo jsem to měl pochopit z něčeho jiného? Díky :-)

45 Tomáš Marný Tomáš Marný | 11. března 2010 v 10:53 | Reagovat

Pro Pája:
Promiň, zapomněl jsem na tebe.....
Ano, něco jsi přehlédl. Měl jsi to pochopit z výkladu, že voda ze studánkách je nezaclusterovaná a připravená pro lidskou bytost na pití. Jakmile zakódujeme vodu, vytvoří se v ní clustry a ta už má jiné vlastnosti než voda původní. Prosím zapamatuj si, že voda ze studánky popřípadě z horské bystřiny je ta nejlepší pro člověka na pití.....

.....s Láskou a úsměvem tom....

46 Pjotr Pjotr | 11. března 2010 v 11:17 | Reagovat

[42]: Zmatený nejsem a nech si soudy. Rozhodně mi to neuniklo (bydlíš na marsu, to je tedy argument) jen se v diskusi doplňujete, tak jsem vás oslovil jako tandem, ale vaše reakce bych takto mohl odrážet do nekonečna...
Vím, že informace nejsou "běžně" dostupné lidem, vím taky proč, vědci se nestarají o přizbůsobování výsledků k publikování veřejnosti, k tomu nemají ani motivaci, ani vůli a tudíž ani prostředky), ale člověk si může přečíst přímo vědecké zprávy, které v drtivé většině nejsou tajné, jsou v archivech, knihovnách vědeckých institucí atd, předpokládá to určité vstupní znalosti a obětovat čas, ale ta možnost tu je) Když mluvíš o těch opicích (v jiných článcích) atd., proč se nejdřív nepodíváš na aktuální stav vědy v tomto tématu a aplikuješ na vzdělávací systém své představy? Jednoduše, protože vytváření "nepřátel" je v každém pojednání tím nejsilnějším argumentem. Já jenom VÍM, že studuju, zajímám se a informace jsou dostupné pro mě, potencionálně i pro ostatní, tak prosím nezobecňujte, neříkejte, že jsou tajné, protože literatura a zdroje ze kterých jste čerpali stejně původně čerpá z výsledků nějakých výzkumů (ať jste si toho vědomi, či ne) a nepošeptala vám to vrba. Mimo to, klidně si zadej dílčí věci z článku na internetu a přesvědč se sama, že tento článek není nic extra. (v přístupu k datům platí, že čím víc jazyků - případně způsobů komunikace - zvládáš tím jsi méně omezená, stále odmítáte (oba) vzdělání? samovzdělávání? Můj obor např. toho na přednáškách moc nestihne sdělit,  soustavné samostudium z podle vlastního uážení zvolených pokud možno odborných  
zdrojů je rozhodující, nikdo mi tedy nic do hlavy ve škole nenutí, literatury je dostupné takové množství, jak kontroverzní, tak obecně příjmané, že nás takto taky nesměrují.
Tuto možnost mají ale všichni, tak je z toho nezrazujte, nevíc, musí ti být jasné, když se něco naučíš o tomto systému, ať s ním souhlasíš, či ne, poskytne ti to vždy výhodu v každém záměru. Tak těm mladým lidem, co to tady čtou, nechte možnosti otevřené, vzhledem k tomu, že ti ve všem důveřují, jsou už dost ovlivnitelní, tak mi přestaň za každou cenu odpovídat a dělat ze mě toho špatného a slepého a radši si to, co jsem popsal, uvědom.
I král matematyků Einstein přeci řekl: Jak může matematyka tak dokonale odpovídat reálným věcem? Pak si nečekaně odpověděl: Nijak, protože jim ve skutečnosti neodpovídá.
A sám vyjadřoval posvátnou úctu před stvořeným vesmírem, který nemůžeme takto pochopit, což vyjadřuje zcela veřejně ve svých dílech drtivá většina astrofyziků i jiných přírodovědců, kteří se tváří v tvář s trhlinami matematiky setkávají. Také se dnes hojně rozvíjejí teorie neuronových sítí, které stacionární pohled nahrazují (nestuduju matematyku, přesto jsou tyto informace dobře dostupné).
Chápu, že normální člověk nemá čas, se o to zajímat, protože musí krmit psa, auto, děti, ale má tu možnost, tak mu ji neberte.

47 Alue Alue | 11. března 2010 v 11:32 | Reagovat

[46]: Tvoje komentáře jsou absolutně bezpředmětné. Plácáš játry úplně mimo téma, vůbec neodpovídáš na to na co máš. O tom že ani nevíš komu patří stránky a že se navážíš do žen a mladých lidí, jakoby to byli nějací omezencí, to jsi jakože neslyšel, stejně tak jako jsi vůbec nepochopil, že to co tu píšem NENÍ PŘEVZATÉ Z LITERATURY. - Tohle je přesně ten důvod, proč nezveřejnuji kritiku lidí jako jsi ty, protože je to plýtvání časem a akorát to zahlcuje jinak přínosnou diskuzi debilními hádkami. - Tímto komentářem uzavírám tohle téma, protože je to ztráta času. Pokud má někdo jiný nějakou podstatnou otázku at napíše, ale v této nesmyslné debatě se už pokračovat nebude. Přečti si znovu co ti TM psal. Platí na tebe přísloví, že Prázdné hrnce dělají největší randál.

48 Alue Alue | 11. března 2010 v 11:39 | Reagovat

.... mimochodem matematika se píše s měkkým I.

49 Pája Pája | 11. března 2010 v 13:08 | Reagovat

[45]: To jsem Tome pochopil, ale když není studánka, tak co potom? Vím, že je to nejlepší voda, ale v našem kraji nejsou pitné studánky. Dá se teda s vodou něco dělat, když ji dáme přečíst slovo LÁSKA a VDĚČNOST a ona dle výzkume Emoto vytvoří krystalky? Jako lidé žijící v této společnosti si můžeme vodu vyfiltrovat od nežádoucích věcí, které se do ní dostali (chlor, hormony, atd..) a udělat z ní v podstatě destilovanou, kterou Emoto považuje za už přijatelnější vodu, která může vytvořit krystalky taky. Nebo víš o jiném způsobu jak odstranit clustery a vrátit vodu do původního stavu? A jedná se o to samé, zda je voda schopná vytvořit krystaly nebo ne? Děkuji za odpověď. S Láskou pája

50 Alue Alue | 11. března 2010 v 13:15 | Reagovat

[49]: Pájo, já vím, že se snažíš nějak získat ideální vodu i přesto, že nemáš po ruce studánku, ale ideální voda se správnými vlastnostmi se dá uměle vyrobit POUZE levitační mašinou. Přírodně ji najdeš ve studánkách a v dešťovce. - Nic dalšího už není.
Pokud nemáš nic takového k dispozici, úplně nejlepší věc je pořídit si kvalitní filtr. Já vyrostla na odporné vodě, potom jsem několik let pila vodu z filtru a ta byla skvělá. Ne tak skvělá jako levitka, ale opravdu chutnala dobře.
Kup si filtr, stáčej vodu do skleněného demižonu a ten si chlaď v ledničce. Vodu pij studenou, ideálně 4stupně. To je to nejlepší řešení, které můžeš udělat. Žádná data do ní není třeba nahrávat, tím oslabuješ její přirozené očistné schopnosti. - Když vodě nahraješ lásku, bude do tebe vlévat ,,lásku", ale tvé tělo ji tak dobře už nevyužije. - Jasně je v článku napsané, že voda se snaží všech dat co nejrychlejí zbavit, ona moc dobře ví proč, proto není dobré vymýšlet něco jiného,  než to co ukázala příroda. - Takže kup filtr a demižon.

51 Pája Pája | 11. března 2010 v 15:14 | Reagovat

[50]: Filtr jsem si již koupil. Funguje na principu reverzní osmózy, kde si myslím, že je to nejlepší rešení a poměrně za příznivou cenu. Dokáže to vyfiltrovat ze spousty bordelu a je to téměř voda destilovaná. Má otázka teď je : je lepší nebo vhodné pít vodu destilovanou (je vhodná pro naše zdraví nebo může nám ublížit) nebo třeba obohacenou o př.špetku himálajské soli, kde ji dodám skvělou skladbu minerálů? Děkuji Alue i tome :-)

52 Alue Alue | 11. března 2010 v 15:23 | Reagovat

[51]: Mno destilovanou vodu přece v přírodě normálně nemáš, takže je samozřejmě vhodnější ji pít s přirozenými minerály apod... ale když do toho nasypeš sůl, tak už to není voda!

53 Pája Pája | 11. března 2010 v 15:52 | Reagovat

[52]: Nj Alue, tomu rozumím, ale když ji vyfiltruješ, tak odfitruješ i ty minerály. Když jsi pila filtrovanou vodu, tak jsi teda musela pít taky něco podobného destilované vodě, nebo ne? A mimo to, himálajská sůl obsahuje 85 minerálů, které se na Zemi vyskytují. Takže by mělo jít vcelku o vhodné složení, jsem si teda myslel. Nejedná se o klasickou sůl. A taky vím, že každá voda byť přírodní má přece různý obsah minerálů. Jinak jsem opět ve slepé uličce :-(

Alue, tome, prosím, poraďte jak řešit tento důležitý problém s vodou.

Děkuji, s Láskou pája

54 HUgos HUgos | 11. března 2010 v 23:55 | Reagovat

Proč je tomhle webu vše, co se týká hmoty tak strašně vedle? Naštěstí je pravda to podstatné (to, co si většina lidí z toho vzala) - že je potřeba pít čistou vodu. Jako Pája doporučuju reverzní osmózu (nejlépe bez vestavěné nádrže) - za málo peněz hodně muziky, málokdo má přístup ke kvalitnímu prameni. Minerály se doplní jídlem (nejlépe čerstvou zeleninou).

55 Snip Snip | 14. března 2010 v 9:24 | Reagovat

V prvním článku se pan Tomáš zmiňoval o základu 1000%.Chci se zeptat jaký je mezi 1000% a 100% rozdíl?Teda až na to že je tam o jednu nulu víc :)

56 Alue Alue | E-mail | Web | 14. března 2010 v 11:42 | Reagovat

[55]: Je to jen další věc, kterou nám omezili. Všude jinde počítají s tisícem, ale my se stovkou, tím pádem máme další špatný program v hlavě. - Však je tam aji napsané, že díky tomu nerozumíme spisům starých civilizací, protože oni měli 540 stupnu a 1000 procent. - Je to další zmatení lidstva.

57 Petr Pan Petr Pan | 15. března 2010 v 17:58 | Reagovat

[56]: Tak proč nepoužívá Marný promile? Tam má 1000 částí, oba pojmy zavedli Řeci, jedno znamená ze sta, druhé z tisíce. Vůbec nechápu, co na tom řešit.

58 Tomas FUk alias Fukito Tomas FUk alias Fukito | 16. března 2010 v 18:33 | Reagovat

Pro Alue!-Jo Emoto:)Jsem se spletl...:(TAkže jsme doma!!!!!Nejlepší je že jsi mnoho pokusů s vodou můžou lidi ověřit doma...Místo některých blbých pindů, které lidi občas pronesou...

59 Radůz Radůz | 29. března 2010 v 14:10 | Reagovat

Je zde krásně vidět, jak je voda důležitá pro Život a taky to, kam nás páni vědátoři řadí a co si onás myslí. Dík za opravdu výživné čtení.

60 Hynca Hynca | E-mail | 31. března 2010 v 13:44 | Reagovat

[10]:Rád bych si "připomněl" více informací o jednotlivých matrixech. Kde bych měl zapátrat ??? Děkuji za inspirativní čtení.

61 Vojcl Vojcl | 6. dubna 2010 v 14:42 | Reagovat

Jaký máte názor na pí vodu?

62 Andy Andy | 8. dubna 2010 v 18:49 | Reagovat

Velice zajímavý článek a velmi přínosný. Já zásadně nepiji kupovanou vodu ale přímo vodu z kohoutku. Nemám jinou možnost. Studánka v Praze není a filtr nemám. Proto by mě zajímalo, jestli hodně vadí že piji jen vodu z kohoutku, jestli vadí že neni přefiltrovaná či jinak upravená. Říká se totiž, nebo menšina lidí to pořádně ví, že voda z vodovodu je to nejlepší co můžemem pít. (pokud nepočítám možnost studánek atp)
To je jedna věc. A ta druhá mi vrtá hlavou. Proč by vodě vadilo Slunce? Vždyt moře, jezera, řeky v horách jsou na Slunci. To přece patří k přírodě, ne? A taky nemám dojem že by to vodě vadilo. Vždyt bez světla a Slunce by nebylo života na této zemi. Světlo (Slunce), voda a krajina se přece navzájem k životu potřebují, ne? To teda vůbec nechápu. Mohla bys mi prosím tyto věci vysvětlit, Alue?
Děkuji za pochopení... Andy

63 Tiberius Julius Abdes Tiberius Julius Abdes | E-mail | 18. dubna 2010 v 21:10 | Reagovat

Celkom pekný článok a dozvedel som sa z neho aj nové veci. To, že vypijete 3 litre vody a budete zdravý, by bolo veľmi pekné. Je to ale tá istá bájka, akože raz vedci vymyslia tabletku proti všetkým chorobám. Ak Vám niekto radí, že pite to, alebo jedzte to a to a budete zdravý, buď nevie o čom hovorí, alebo Vás zámerne klame kvôli svojmu osobnému prospechu (ako v tomto článku díler Britta filtrov). Tisícročiami overená pravda je to, čo povedal Ježiš - človeka nepoškvrňuje to čo doňho vchádza, ale to čo z neho vychádza. Ak by slnko škodilo vode, tak už dávno by všetky moria a rieky boli smradľavé a zelené.

64 Alue Alue | E-mail | Web | 19. dubna 2010 v 9:44 | Reagovat

[63]: Jaký dealer prosimtě????????
Britta je náhodou skvělá věc.

65 Tiberius Julius Abdes Tiberius Julius Abdes | E-mail | 19. dubna 2010 v 17:59 | Reagovat

To, že je díler, som myslel obrazne. Vyskúšal som pokus s vypitím 1 litra vody a môžem potvrdiť, že po pol hodine som vážil viac len o pol kg. Voda bola z vodovodu odstatá asi pol hodiny aby vyprchal chlór.

66 Alue Alue | E-mail | Web | 19. dubna 2010 v 20:10 | Reagovat

[65]: Ano, pokud jsi pokus dělal s touto vodou a za takových podmínek, tak se vůbec nemůžeš divit, že ti to nefungovalo. :)

67 Tiberius Julius Abdes Tiberius Julius Abdes | 20. dubna 2010 v 20:09 | Reagovat

Napísal som, že mi to fungovalo. Prečítaj si to (65) ešte raz.

68 Alue Alue | E-mail | 20. dubna 2010 v 20:29 | Reagovat

[67]: Pardon, spíchám, jsem unavená, nečtu  a pak píšu kraviny :) - Jo, je to v pořádku, ještě jednou se omlouvám, bylo toho na mě moc.

69 Crep Crep | 25. května 2010 v 0:41 | Reagovat

Prosím ďaľšie články od pána Tomáša Marneho.
On to vie fakt super podať a presvedčiť i mňa, večného skeptika.

Ďakujem :)

Len mám otázku:
Pri nadmernom pití vody sa vyplavujú vitamíny i minerály z tela.
Nejaký tip ako spoznať kedy má telo vody dosť - teda dostatok energie?
Ja ak mám vedľa seba flaše vody dokážem vypiť aj 4 litre vody za deň. ;)

70 Alue Alue | E-mail | Web | 25. května 2010 v 9:10 | Reagovat

[69]: Dospělý člověk by měl vypít minimálně 3 litry denně, nad 4 litry už příliš zatěžuješ ledviny. Pokud máš energie málo, do ledvin se tolik vody nedostane, přesto nepřekračovat 3,5 litru je moudré.

71 Leilak1 Leilak1 | 4. listopadu 2010 v 23:52 | Reagovat

Pekný článok, dozvedel som sa nejaké nové informácie.
Komu obyčajná čistá voda moc nechutí, alebo je tažké si na ňu zvyknúť ako na malinovky v plastových flašiach tak je dobré mať poruke citron a pár kvapiek si dať pred naliatím vody do pohára.
Vodu je dobré piť ráno na lačno, hneď po zobudení. Voda z prázdeho žalúdka odíde v priebehu ale 5 až 10 minut.Ak by sme ju vypili po jedle tak sa s ním zmieša aj s trávacimi šťavami čo už je pre telo náročnejšie vodu získať.
Takže je vždy najlepšie sa napiť ale 10 minút a viac... pred jedlom dostatkom vody. Ak je potreba a chuť na dalšie tekutiny v priebehu jedla, alebo po jedle tak nevadí, dajte si ...
-------------------------------------
Môj recept odskúšané veľa rokmi.Ak sa večer zobudíte napr. o tretej nad ránom a chceli by ste hneď zaspať potom, tak na dve tri minutky otvoriť okno, čerstvý vzduch... vypiť 0,3 až 0,6 litra vody, skočiť na WC a šup do postele. Ak tento úkon nespravím tak zaspával som veľmi tažko, dlho. Po týchto troch činnostiach zaspím hneď.
Oki stačí už písania, lebo by som neskončil. Pekný deň,večer...
:-)

72 Janča Janča | 13. listopadu 2010 v 12:19 | Reagovat

Alue prosím můžeš mi něco říct k tomuto přístroji? Děkuji. http://www.aquahealthcare.cz/leven.html

73 Alue Alue | E-mail | Web | 13. listopadu 2010 v 12:37 | Reagovat

[72]: Znám a používám. Přístroj už se nevyrábí, ale voda se dá odkoupit.

74 Janča Janča | 13. listopadu 2010 v 13:09 | Reagovat

[73]: Děkuji :) Kde je možné ji kupovat prosím?

75 Alue Alue | E-mail | Web | 13. listopadu 2010 v 17:11 | Reagovat

[74]: No to já nevim, to si musíš zavolat do firmy, ať ti dají kontakt poblíž bydliště.

76 Lucka Lucka | 19. ledna 2012 v 7:51 | Reagovat

a co spinovani vody? prijde mi to jako vyborna alternativa, ktera nic nestoji ...

77 Sim Sim | 1. března 2012 v 12:18 | Reagovat

a nedá sa zdravá voda získať tak, že vodu z vodovodu nechám aspoň na 1 deň odstáť v sklenenej nádobe? pretože tak sa z nej vyparia všetky nečistoty nie?

78 Tania Tania | Web | 11. března 2012 v 22:01 | Reagovat

Nevím, jestli někdo dočte až sem, ale možná by Vás zajímal tenhle odkaz:
www.lesniplovarna.cz
Objevila jsem jí v zimě, takže to na koupání nebylo :( .
Jedná se o bazén 50 x 30 m v Krkonošském národním parku, který je v létě pravidelně několikrát napouštěn místní čistou, pramenitou a horskou vodou, která není chemicky upravovaná. Pravda, je poněkud studenější, jak teče z hor :) . Ale ženám to prý nevadí, protože je úžasně čistá. Tyhle informace mám přímo od majitele, který je v tomhle případě spíš nadšencem a fandou (protože výdělečné to prý není).

79 Samuel Samuel | E-mail | Web | 28. května 2012 v 21:14 | Reagovat

Kdy bude zase nějaký další článek Tomáše Marného? Jeho články mě, Alue, zde na tvých stránkách úplně dostaly do kolen. Podlehl jsem jim, neboť cítím, že je v nich neuvěřitelné posetství pro nás všechny. :) Děkuji za další krásné články. :)

80 Kačka Kačka | E-mail | 7. ledna 2013 v 22:25 | Reagovat

Já nevím, jestli to většina lidí ví, ale pro ty, kteří to neví, tak do balené vody se oskenováním čárového kódu dostane číslo 666 a víte proč?? Protože každý čárový kód toto číslo obsahuje. Nevěříte?? Vezměte si do ruky jakýkoli čárový kód, který najdete. ta čísla tam nejsou napsaná přímo, ale... každý kód je rozdělen na 3 části třemi delšími "dvojčárami". Tato "dvojčára" znamená 6. Protože jsou 3, tak je to 6 6 6

81 Kačka Kačka | E-mail | 7. ledna 2013 v 22:42 | Reagovat

Pro Lucka: spinovaná voda není zdravá. je v ní také nějaká ta destrukce. Najdete to někde na těchto stránkách (ale kde, to Vám nepovím, protože si to již nepamatuji :(

82 Helen Helen | 25. června 2013 v 11:29 | Reagovat

doporučovat 3litry vody denně všem dospělým bez rozdílu mi příjde OBROVSKÁ blbost..vždyť každý jsme jinak velký/těžký a taky někdo jí vic ovoce/zeleniny,která obsahuje hodně vody a někdo zase hodně vařeného a denaturovaného jídla... mě teda bohatě stačí 2litry, někdy piju i 3..hlavně je důležité vodu nepít hned po jídle a nejvíc jí vypít po probuzení,protože po noci je organismus vyprahlý...(dle mého názoru samozřejmě:))

83 Helen Helen | 25. června 2013 v 11:31 | Reagovat

a ještě jsem se chtěla zeptat na pí-vodu..nějak jsem tu o ní nic nenašla...rozhodně mi příjde lepší než voda z vodovodu, ikdyž to není studánková ani levitovaná jak píšete..

84 Martin Martin | E-mail | 19. září 2014 v 8:29 | Reagovat

Zdravím, dočetl jsem se něco o nabíjení vody pomocí šungitu. Máte s tím někdo zkušenosti?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama