V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Ochrana osobních údajů

17. března 2010 v 18:09 | Alue |  Aluška.org
Ochrana osobních údajů:

LOGO VELKÉ
1. Zveřejněné otázky čtenářů:
- Vzhledem k velkému počtu přijatých materiálů, se na webových stránkách objevují pouze některé, speciálně vybrané texty. K plošnému publikování nedochází.
- Napíše-li autor své zprávy, že si nepřeje případnou publikaci svého textu, toto přání je respektováno, i přes dané podmínky používání e-mailové poradny. (k přečtení zde)
- Při zveřejnění textu mažu celé jméno a jakékoliv osobní údaje, které by byly nevhodné, nebo by mohly posloužit k identifikaci.
- Publikování bez cenzury identity, je možné na žádost autora textu.

2. Příspěvky do Galerie a Texty:
V této sekci se automaticky zveřejní jen křestní jméno, popřípadě přezdívka.
- Pouze na požádání autora textu může být vynechána i přezdívka, nebo naopak přidán odkaz na jeho stránky, popřípadě kontakt.

3. Poskytování osobních údajů mnou:
Bez vašeho dovolení nikdy nepředávám neznámým lidem žádné kontakty na vás, ani podrobnosti o vaší osobě.

5. Monitoring
Stránky Aluška.org sledují hned dvě služby na měření návštěvnosti, je to TOPlist a Google Analytics, přes které lze zjistit mnoho údajů o návštěvnících. Na základě statistik, které vytvářejí, zkvalitňuji a upravuji své stránky, aby byly lépe přehledné, pro všechny uživatele dostupné, nebo upravuji zaměření obsahu. Tyto statistiky neslouží k žádnému jinému účelu, než zkvalitnění webu.

- Pokud máte pocit, že na Aluška.org byly bez vašeho vědomí zveřejněné vaše osobní údaje, kontaktujte mě: redakce@aluska.org
Problém budeme okamžitě řešit.
 


Aktuální články

Reklama