5. / Vesmírné Zákony a Principy / III. Zákon Rezonance (3.)

11. května 2010 v 4:45 | Alue |  Zákony Vesmíru - seriál
Tento článek je součástí rozsáhlého seriálu.

_______________ 5. DÍL _______________

alue.cz
Jak vidíte, Zákon Rezonance je velmi obsáhlé téma, už mu věnuji třetí článek.

Podle Zákonu Rezonance se také do rodin inkarnují duše, které energeticky souzní s lidmi, ke kterým mají patřit. Mladí lidé by proto neměli nadávat na své rodiče, protože si je sami vybrali jako bytosti, které mají podobné energie. Rodiče by zase neměli nadávat na své děti, protože děti jsou takové, jako jejich rodiče a také o jejich kvalitách rozhoduje výchova, kterou mají v rukou ne děti, ale právě rodiče.
Výjimky, kdy se narodí do rodiny čověk, jehož energie dalece předčí, nebo naopak zaostávají za jeho rodinou se stávají, ne ale tak moc často, jak by se na první pohle zdálo. S příchodem roku 2012 se sem ale rodí mnoho výjimečných duší, jejichž životní poslání je s tímto rokem spjaté. Tyto duše velmi často nemají rodiu, která rezonuje na jejich úrovni, ale prosím nemyslete si, že takto lze označit každé páté dítě. - Ne, je jich mnohem méně.

Podle Zákonu Rezonance se odvíjí také naše jména.
Pamatujte si: Každé slovo, číslo a písmeno má svoji vlastní energetickou rezonanci. To samé platí také o symbolech a o čemkoliv jiném.
K tomuto tématu se dostaneme také v budoucnu, při výkladu Zákonu Mentality, ale z pohledu Zákonu Rezonance si část rozebereme už teď.
Jak už jsem řekla výše, jméno dostanete od rodičů takové, na jakém rezonujete vy i vaši rodiče. - Dítě se vtělí podle energetického vzoru rodičů, proto rodiče vybírají podle sebe jméno, které se k vám hodí. V pozdějším životě samozřejmě dítě může změnit svoji rezonanci, výjimečně i velice významně a potom si nechává jméno změnit, nebo používá přezdívku, kterou si vybral on sám.

Na stejném principu také fungují vymýšlené přezdívky i duchovní jména, která nám mohou sdělit naši andělé. - Andělé, když člověku zprostředkují jeho duchovní jméno, říkají v podstatě energetickou hladinu a podle ní se odvíjí písmena a slabiky ve jméně.

Uvedu vám pár příkladů:
(Na rozkódování číselné hodnoty slov mám speciální udělátko, pokud vás to zajímá. A ne, nedám vám ho, ale na požádání vám mohu napsat hodnotu vašeho jména.)
V příkladech zabruslíme trochu do symboliky.

Použiji například jméno, které nesou tyto stránky, tedy mé duchovní:
Hodnota slova ,,Alue" je ,,234" - Tedy základní číslo na kterém toto jméno rezonuje je 9.
Obecně platí, že kombinace čísla 54 je rezonančně nejlepší, pokud vezmeme v úvahu čísla jednotlivá, potom nejlepší číselná razonance lidského jména by měla být 5, nebo 9. (Tedy rezonance člověka(5), nebo boha(9).)
Přitom číslo 9 lze rozložit na 5 a 4.
(U tohoto druhu číselného kódování se základní hodnoty čísel sčítají do jedné cifry. 234=9, 987=6. S čísly se také zachází jinými způsoby, ale to už bych vás učila symboliku a ne Zákony Vesmíru.)
Energie jména ,,Alue" je tedy jedna z nejlepších možných a na této energii samozřejmě rezonuji také já.

Pokud máte jméno například ,,Kateřina", hodnota tohoto jména je 366. - To není úplně nejlepší rezonance, ale mnoho žen si nechává raději říkat ,,Katka" (264), nebo Káťa" (72), což už jsou  lepší rezonance. Vy tedy energetickou hladinu svého jména upravujete zdrobnělinou, nebo zkrácením svého jména. Změníte jedno písmeno a energetická hodnota se už posouvá jinam, to samé platí u symboliky. Změníte jeden detail a význam je už někde jinde.

Také uvedu pár zajímavostí:
,,New York" má energetickou/číselnou hodnotu 666. (Někteří z vás jistě ví, proč.)
,,Česká Republika" má energetickou/číselnou hodnotu 780.
,,Voda" má energetickou/číselnou hodnotu 252. (Velmi dobré, symetrické číslo se základní hodnotou 9.)
,,Ježíš" má energetickou/číselnou hodnotu 90.

Upozorňuji:
Účelem tohoto číselného výkladu nebylo učit vás symboliku, ale názorně ukázat, že slova mají energetickou rezonanci, stejně jako čísla. A že slovo je možné vyjádřit číslem, pokud to daný jedinec umí a z tohoto čísla lze mnoho věcí vyčíst.

Z toho vyplývá, že energeticky je jedno, jak něco myslíte, když o tom mluvíte. Rozhodující je hodnota slova. Slovo/číslo/symbol má svoji neměnnou rezonanci, která je stálá a neměnná.
Proto by měl náš slovník obsahovat co nejméně vulgarismů, nadávek a měli bychom se naučit správnému používání slov. (viz již zmíměné Konstruktivní/Destruktivní v Zákonu Duality.)
Pokud nejste schopni určit ze slova jeho číselnou hodnotu, zaměřte se na základní význam. Pokud význam neznáte, slovo nepoužívejte. Stejně to platí i u symbolů. - Pokud nevíte, co přesně symbol znamená, nepoužívejte ho. Tomu se říká opatrnost.
Nelze říkat ,,Satan" a myslet ,,Bůh".

Význam slova se dá správně určit také rozložením, uvedu několik důležitých příkladů, které by jste měli znát:

NEMOCNICE: NEMOCt - NIC (Kdo je nemocný, nic nemůže. A také uznejte, komu z vás kdy doktoři doopravdy něco vyléčili, pokud se nejednalo o technickou poruchu těla?)

REKLAMA: RE - KLAM (Opakovaný=,,re", tedy Opakovné klamání lidí. Z toho vyplývá, reklamám se nemá věřit.)

INFORMACE: IN - FORM - ACE (,,IN" - vnitřní, ,,FORM" - formátování. Tedy vnitřní formátování. Čeho? Vašeho mozku, tedy lépe řečeno jeho výplach. To máte napsanétaké ve slovníčku.)

MATURITA: MAT - UR - ITEM (,,MAT" - šach mat, tedy prohra. ,,UR" - starý, pradávný. ,,ITEM" - jsou pravidla. Co to tedy znamená? Maturita je šach-mat pradávnými pravidly. Tedy maturita znamená zapečetění, splynutí s matrixem, tedy s tímto systémem. Proto bioroboti říkají maturitě zkouška dospělosti.)

Rozložením slov tedy získáte mnoho původních významů a zjistíte i jejich rezonanci.

Na rezonančním principu (světě div se) funguje také Numerologie.
Numerologie používá naše datum a čas narození. Na základě mřížky, do které se tato čísla dosadí lze vyložit mnoho údajů o člověku. - Hlavně tedy povahové rysy, předpoklady a na základě nich lze odhadnout i budoucnost.
Pokud jste se Numerologií někdy zabývali, žasli nad její kouzelnou pravdivostí a nechápali, jak je to možné, Zákon Rezonance je odpověď pro vás.
V době, kdy jste přišli na svět, jste převzali do své bytosti energii čísel, které vyjadřují vaše narození. Vaše bytost si tedy velmi chytře naplánovala, v jakou dobu se chce narodit. - Narodí se v takovou dobu, na jaké rezonuje a od této skutečnosti se právě odvíjí Numerologie.

Pokud jste správně pochopili, potom si uvědomujete, jak úžasně dokonalé je stvoření ve Vesmíru. - Vidíte, že vše je dokonale propojené a vše se nádherně doplňuje. A že lidská bytost je naprosto geniální stvoření.

linka
Tématicky související články:

- Článek je v podstatě založený na zákonu Rezonance. Naše nemoc odpovídá symbolicky duševnímu/duchovnímu problému naší bytosti.

Tento článek je rovněž založený za principu Rezonance. Krom toho měl velký úspěch a už si jej na své stránky vypůjčila nejedna webová stránka. (Samozřejmě úryvek se souhlasem.)
:)

linka
Přejít na:
 


Komentáře

1 Lúmenn Lúmenn | E-mail | Web | 11. května 2010 v 7:11 | Reagovat

Juch juch, tyhle články jsou naprosto super a strašně ráda je čtu, myslím, že je to zatím nejlepší seriál, jaký jsi sepsala, Aluško:) Asi bych neměla trpělivost napsat něco tak dlouhého a podrobného, ale bylo to tady potřeba a je super, že ses do toho dala:)
Hele, kdybys měla chvilišku, myslíš, že bys mi na mailíka mohla poslat moje číslo na jakém rezonuju? Jen tak z legrace by mě to zajímalo:) Kujuju:)

2 Luz Luz | 11. května 2010 v 9:49 | Reagovat

To bylo taky zajímavé čtení!
Zkoušela jsem rozbor data narození na najdise (nebyl v tom ale čas narození, ten ani přesně nevím), no něco sedělo přesně, něco částečně, něco vůbec.
Zjistila jsem, že tahle moje přezdívka má to samé číslo jako moje město :D
U těch jmen na tom asi něco je, ale co slova, která se v různých jazycích řeknou různě (jako tvůj příklad s vodou)? Potom budou mít třeba úplně rozdílné číselné hodnoty a přitom význam je pořád stejný.

3 Ree.s Ree.s | Web | 11. května 2010 v 9:49 | Reagovat

Jéé, to je fajn, máme stejné číselné hodnoty jména :-) 234

4 MichalM MichalM | E-mail | 11. května 2010 v 10:21 | Reagovat

ahoj, je šance, že bude ještě nějaká tvoje přednáška?

5 Alue Alue | E-mail | Web | 11. května 2010 v 11:05 | Reagovat

[1]: Napiš mi prosím na mail s touhle prosbou, já se znám, na mailu je to tak zasekaný, že si na tebe asi sama od sebe nevzpomenu pod haldami zpráv.

[2]: Nene, hodnoty mívají sice jiné, ale v základu je rezonance povětšinou stejná.

[4]: Aktuálně nic neplánuju :)

6 symbolicalka symbolicalka | Web | 11. května 2010 v 13:46 | Reagovat

Krásný a dobře sepsaný článek.Tyto články o zákonech vesmíru si vždy ráda přečtu:-)
ps:smím tě rozborem jména obtěžovat na emailu?:-D

7 Alue Alue | E-mail | Web | 11. května 2010 v 19:30 | Reagovat

[6]: smíš, už obtěžovalo více lidí :D

ale co to? koukám nějak se mi nahoře rozjela nabídka, to je špatný :(

8 Ree.s Ree.s | Web | 11. května 2010 v 19:50 | Reagovat

"Vaše bytost si tedy velmi chytře naplánovala, v jakou dobu se chce narodit. - Narodí se v takovou dobu, na jaké rezonuje a od této skutečnosti se právě odvíjí Numerologie."
- K tomuto mám dotaz:
Jak to je, když je porod vyvolán injekcí? S tím už ta duše asi nepočítá...

9 Lery Lery | 11. května 2010 v 23:22 | Reagovat

No, výklad slova maturita mě pobavil :-D Není možné ho chápat třeba jako pohádku o bohatém taxikáři? Má tu rita? Dávno před vznikem germánské předpony ur- existovalo latinské slovo maturus - zralý, dospělý a maturitas - zralost, dospělost. A slovo item v latině znamená taktéž. Ale jinak fajne stránky, hezky zpracované, až na občasné nesmysly, které odporují logice a zdravému rozumu (opravdu logika = zlo, intuice = dobro?) uff. Promiň, fakt jsem si musel rejpnout :-D Přeju krásný den. Lery

10 Alue Alue | E-mail | Web | 12. května 2010 v 8:59 | Reagovat

[8]: Může a nemusí, to se pak ptej té duše :)

[9]: Pokud tak základní věci nechápeš, ačkoliv jsou jednoduše vysvětlené, o něčem to svědčí.

11 Ani Ani | E-mail | 12. května 2010 v 17:49 | Reagovat

Vážně je Amerika tak zlá, ovládáná temnými mocnostmi, jako poslední dobou naznačuješ? (dolary, NY..) Mohla bych se dozvědět nějaké podrobnosti? Docela mě to zaujalo..

12 Misicka Misicka | E-mail | 13. května 2010 v 9:35 | Reagovat

Ahojky Alue, úžasný články - výstižný, srozumitelný, jasný. Nechceš uveřejnit to skvělé "udělátko" na rozbor jmen? Pokud ne, mohu Tě obtěžovat s prosbou o rozbor? Míla

13 M M | 14. května 2010 v 4:50 | Reagovat

Paradní clanek . Akorat sem nepochopil ten rozbor slova MATURITA . Jakto ze z ITA je ITEM ? A prosim v jakym jazyku je to prelozeno ?

14 Zvědavec Zvědavec | 26. května 2010 v 15:17 | Reagovat

Podle jaké tabulky, nebo jakým způsobem jsi zjistila, že New York má energetickou hodnotu čísla 666? Co já vím, tak má buď 276, nebo 305, jinak stránky chválím, velice zajímavé.

15 Kyoko Kyoko | 31. prosince 2012 v 16:46 | Reagovat

jestli je č.9 dobré tak to jsem ráda - narodila jsem se 29.9.1999 a mamka 9.9 :-D

16 Nellie Nellie | 26. dubna 2013 v 16:38 | Reagovat

To jsem netušila, že je takový problém dát lidem k dispozici gematrickou kalkulačku, aby si sami vypočítali hodnotu slova. Nu, ten kdo pátral, už stejně to "udělátko" určitě našel.

17 Jimmy Mindfucker Jimmy Mindfucker | Web | 14. června 2013 v 20:51 | Reagovat

Jenom taková zajímavost, že Karolína a Alue mají stejnou hodnotu, akorát pozpátku, tedy pokud mám správné zdroje :) Moje jméno ve zdrobnělině je 504 a ve všech ostatních variacích součtem = 9, ale moje přezdívka, kterou mě každý oslovuje, tak moc příznivá čísilka nemá, nu nevadí, asi začnu zase používat své občanské jméno :) Jinak perfektní článek, díky za tento seriál! Už mi hodně pomohl.

18 tereza tereza | 15. června 2013 v 17:33 | Reagovat

Co to má být? Že by tento článek někdo zkopíroval?
http://pokojnybojovnik.cz/zakon-rezonance.php

19 Martin Martin | E-mail | 26. srpna 2013 v 8:54 | Reagovat

Jenže ta gematrix.org má jednu chybu! Písmena s čárkami a háčky počítá jako NULA. Třeba takové slovo ŘÍŠE má stejnou hodnotu jako písmeno E a kdybych napsal nějaké dlouhé slovo jen z háček a čárek, tak to bude nula! U Kateřiny to samé- nepřičte Ř!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.