V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly. - Nabídka ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.02.

11. / Vesmírné Zákony a Principy / 3. Znamení ve Vesmíru

3. června 2010 v 5:45 | Alue |  Zákony Vesmíru - seriál
Tento článek je součástí rozsáhlého seriálu:

_______________ 11. DÍL _______________

Vesmírná znamení
alue.cz
Mnoho z nás ví, že když si lidská duše vybírá svůj život, plánuje si jeho základní děj a úkoly, které chce zvládnout a splnit.
Krom toho si však duše sama před zrozením klade do plánu svého života určitá znamení. - Do očí bijící, nebo jen náznaková. Právě z toho důvodu, že ví, že až se narodí, tak většinu z toho co zná, zapomene. Bude hledat a bude se snažit svůj životní cíl splnit, ačkoliv vědomě nemusí ani tušit, co má za úkol. Z toho důvodu se v našich životech objevují znamení, která nám ukazují, co bychom měli udělat a co ne.
V našem životě nás ale rodiče neučí, že máme sledovat znamení a proto pokud nejsme dostatečně uvědomělí a všímaví, potom žádná znamení nesledujeme, neřídíme se podle nich a potom se stává, že naše životy postrádají vyšší smysl, jsme nešťastní a máme pocit, že jsme na světě úplně k ničemu a zbytečně.

Kámen úrazu totiž je v té skutečnosti, že pokud lidská bytost nesleduje znamení, která se na její životní pouti objevují, potom znamení po čase přestanou chodit.
Proto pokud je člověku například čtyřicet let, nikdy v životě znamení nesledoval, ani se o ně nezajímal, a rozhodne se zničehonic žít podle Zákonů Vesmíru a jít podle znamení, nemá už možnost je sledovat, protože znamení z jeho života zmizela.

Ve Vesmíru nám do života přichází znamení nejen od nás samotných, ale také od jiných bytostí a od jiných lidí, podle toho co se děje a co je potřeba usměrnit. Znamení nám mohou přinášet i andělé a různé elementární bytosti, včetně Vesmírných duchů a lidí v našem okolí.
Jediné co je potřeba, je umět si těchto znamení všímat, snažit se je správně rozluštit a řídit se podle nich. Je nutná určitá všímavost, dívání se okolo sebe a přemýšlivost. K tomu nás ale systém odmalička nevede. Mnoho lidí chodí po světě s pohledem vraženým do chodníku a krásy okolního světa nevnímá. Takový člověk, pokud se rozhodne sledovat znamení, má veliký problém, protože pokud ještě jeho znamení neodešla, těžko je uvidí, protože není vnímavý.
Pamatujte, na čem rezonujete, to přitahujete. Co přitahujete, toho si všímáte. Stejně to platí naopak.

Jak poznávat znamení?
normal_©Selina_Fenech_Nouveau_Mermaid_Fire©

Druhy znamení, jejich počet a význam se od sebe liší. Co člověk, to jiná znamení, co člověk, to jiný druh vnímání.
Pro začátek je dobré snažit se znamení sledovat. Pokud si znamení všimnete a pokusíte se nad nimi alespoň zamyslet a rozluštit je, potom máte zaručeno, že přijdou další. Čím více znamení poznáte a čím více je budete sledovat, tím menší problém pro vás bude zjistit co znamenají a následně nebude těžké se podle nich řídit.
Obecně vidí každý člověk znamení jinak, ale existují určité vzory (podle Zákonu Analogie), které potkávají pořád ty samé lidi za podobných situací. Uvedu vám pro začátek některá znamení,
která se v životě člověka mohou objevit opakovaně, a jejichž význam je vždy stejný.

Začneme sny. Naše sny jsou výborný způsob, jak k nám mohou přicházet znamení. Pamatujte: Pokud si svůj sen pamatujete, znamená to, že v něm bylo něco důležitého, co vám má něco sdělit. Proto se snažte nad svými sny přemýšlet. Typický příklad znamení ve snu je had. Had znamená ,,podrazák, nepřítel". Vždy je důležité sledovat, co had dělá,
jestli vám ublíží, nebo jestli ho zabijete. Pokud ho zabijete, znamená to poražení nepřítele. V budoucnu, v minulosti, nebo v přítomnosti.

- Čas musíte poznat vy sami, většinou naše sny nenaznačují, kdy se to stane, nebo se to stalo. Každý z nás ale mívá sny určitého druhu. Například mé známé se zdávají sny o budoucnosti, mně se zase zdají sny o přítomnosti. Každý člověk by měl sledováním snů umět vypozorovat, čeho se daný děj týká.

Vždy se snažte sen obrazně řečeno ,,osekat" a udělat z něj jednoduché schéma, které zakomponujete do svého života a odhadněte, o čem asi sen mluví.
Například potkáte nějakého člověka, který má na ramenou hada, ten had vás pokouše a vy hada zabijete.
Schéma bude následující:
Nějaký člověk bude mít co dočinění s něčím, co vám ublíží, ale vy to zvládnete. - Na základě takto jednoduchého výkladu už se dá leccos odhadnout.

Další typická cesta pro znamení jsou čísla. Jedete v autě a před vámi limuzína, která má na poznávací značce 666. - Všimnete si toho a raději jedete domů celou cestu jako s hnojem, protože tušíte, že něco nepříjemného visí ve vzduchu.

Naopak čísla 5, 4 a jejich kombinace hlavně s číslem 0 jsou velmi dobrá znamení.
Pokud vás pronásleduje celý život určité číslo, potom na něm rezonujete a může to například znamenat, že když se toto číslo objeví, čeká vás veliká změna, nebo to může být znamení, že jdete správnou cestou ke splnění svého životního poslání, nebo vždy po 13ti letech či měsících se něco stane. - Důležité je sledovat a mít oči otevřené.

Jako znamení se počítá také pocit.
draft_lens1358534module12977528photo_122890287741q6O32ujqL._SL500_AA280_
Někdo za vámi přijde a řekne: Ty hele Máňo, za týden bude diskotéka, přijde DJ Okurka, pojď si zatancovat. - Vás polije takový nepříjemný pocit, jakoby vám něco říkalo, že tam nemáte chodit. - Takže se z diskotéky vykroutíte a za týden zjistíte, že se tam porvali chlapi a celé místo je na maděru.

To samé u výběru knihy. - Když vezmete knihu a ucítíte takový zvláštní pocit zvědavosti
a zájmu, berte ji všemi deseti a čtěte jako o život.
Nebo si vás kniha může přitáhnout svým zajímavým obalem, či názvem. - Má to co dělat s naší intuicí, která nám dává jasná znamení, co pro nás je a není dobré.

Dále je nutné sledovat, co říkají lidé okolo nás.
,,Ty hele mě to nepřijde jako moc dobrý nápad / Ty hele nechoď ven, mám pocit, že tam bude pršet."
Nebo máte někam jet, zničehonic vám nezazvoní budík a ujede autobus. - Znamení?
Zcela určitě jste na to místo neměli jezdit. Pokud se vám tedy něco nepovede, ačkoliv jste se snažili co nejvíce to šlo, pamatujte, že to bývá z toho důvodu, že se vám to kvůli něčemu povést nemělo.
Prohra není katastrofa, ale zkušenost.
linka
Lidé bývají ale velice slepí. Pro doplnění vkládám video, které by jste si rozhodně měli pustit. Protože takoví lidé jako světlovlasá paní, která v něm vystupuje se mezi námi skutečně pohybují:


Dokoukali jste až do konce? - A teď se zamyslete, proč jsem vám to video ukázala.
KOLIK STOJÍ TEN PRSTEN?
 


Komentáře

1 Tara Tara | 3. června 2010 v 8:41 | Reagovat

Alusko, neni to pravda, ze ve 40 se lidem, kteri cely zivot nesledovali znameni neukazuji. Kazdy byva vyslysen a kazdy je obcas oslysen. Vetsinou ve svuj prospech. Ja bych moc opatrne takto nevedome programovala lidi, dost co se na nich podepslala spolecnost, rodice a skolstvi od detstvi.

2 Alue Alue | E-mail | Web | 3. června 2010 v 8:57 | Reagovat

[1]: Ty jsi nepochopila článek.
Člověk který 40 let nikdy v životě nesledoval znamení a neřídil se podle nich je přestává vidět. Přečti si to ještě jednou pořádně.

3 Lenka Lenka | 3. června 2010 v 9:16 | Reagovat

Díky Aluško, ty holka šikovná.
Moc ráda tady chodím čítávat.
Každý den. Ještě jsem nepsala komentář, ale chtěla bych Ti tímto vyjádřit mé velké sympatie. Děkuji.

4 Katrin1011 Katrin1011 | 3. června 2010 v 9:44 | Reagovat

Taky jsem to pochopila, že když ty znamení nesleduješ, tak se ti přestanou ukazovat, ale to je jedno, myslim si,že když někdo poprosí ať se mu ukazujou, tak že zas budou. Mě se stala záhada co se týká těch znamení, ale nevim, co mi to má říct. Když jsem byla malá, tak jsem chtěla jet k moři abych nasbírala mušle. A druhej den jdu na zahradu a tam byly v hlíně malý mušličky (napůl zahrabaný). Brala jsem to jako znamení (i když je tam asi někdo vyhodil). No a v týhle době jsem šla jednou domu a tam dole na chodbě ležela 1/2 mušle, kterou jsem našla ve 14 u moře a byl to můj nejlepší úlovek v životě tak si jí pamatuju a vedle ní byly další co jsem našla tenhle rok. Nechápu jak se tam vzaly, ptala jsem se každýho jestli je tam nedal a nikdo o tom nic nevěděl, ale hlavně je záhada, že ta mušle ze 14 byla v bytě rodičů a ty ostatní byly u mě ve stole (nikdo nevěděl že je tam mám) a zbytek u přítele, takže by se museli rodiče s mym klukem sejít a dát mušle za vchodový dveře od baráku, což je hodně nepravděpodobný, protože maj klíče od bytu. Zkoušela jsem najít druhou polovinu tý mušle ze 14, ale nenašla jsem, nikdo to nebere jako záhadu, že prej si ty mušle nepamatuju a někdo tam nějaký vyhodil. No ale podle mě to je nějaký znamení, ale teda nevim co by to mohlo být..

5 Smejko Smejko | Web | 3. června 2010 v 10:50 | Reagovat

[1]: bol som zvedavy kto na to zareaguje ako prvy :)
... tiez ma to na prvy pohlad zarazilo (zjavne som to ani ja nepochopil tak ako to Aluska myslela), ale potom som si povedal, ze to necham tak - a hla, odpoved prisla aj bez otazky :)

inak to video zo Stratenych si trafila na vybornu, palce hore, Alue... aj za cely clanok :)

6 ranim ranim | E-mail | 3. června 2010 v 13:23 | Reagovat

ahoj mam pocit , ze je hodne dobre ze jsi mezi nama)) pa gabina

7 Alue Alue | E-mail | Web | 3. června 2010 v 13:51 | Reagovat

[1]: [5]:
Ok, pokud to šlo špatně pochopit upravím tu větu.

8 Katy Katy | E-mail | 3. června 2010 v 14:18 | Reagovat

Když mi bylo kolem 40 let začala jsem dostávat znamení...zvlášť sny...život jsem měla na šikmé ploše..začala jsem znamení sledovat a poslouchat, život se mi změnil k nepoznání...jsem vyrovnaný a klidný člověk...splnila jsem si, po čem jsem od dětství toužila..stala jsem se tím, kým opravdu jsem...Katy

9 stenly911 stenly911 | E-mail | 3. června 2010 v 16:54 | Reagovat

Zajímavá otázka, kolik stojí ten prsten...? Možná má hodotu věci, která ,,pomohla´´ ukončit ten vztah, možná kdyby ten dotyčný ho nechtěl koupit tak by ta paní asi neukázala jeho cestu. Takže jeho hodnota je spíše symbolická, má cenu ukončení vztahu, tak jak ten prsten byl nakonec odhozen do vody, taky i ten vztah šel k vodě, zřejmě proto, aby se hlavní hrdina moh vydat na svoji cestu....
Jinak co se týká znamení, měl jsem zvláštní zážitek. Jednou v noci se mi ve snu zdálo o minulém životě a tam poprvé jsme zaslechnul slovo Keltové. A do tý doby jsme dlouho narážel v nějakých souvislostech na kelty, jako třeba šel jsem na koncert, kde zazněla písnička království Keltů, když jsme se díval v knihkupectví na jednu knížku, která se mi líbila z dálky a přišel jsem k ní, tak jsem zjistil, že je o keltech, nebo třeba v jiném knihkupectví jsme si přohlůížel nějakou knihu u pultu a vedle mě stál pán, který se ptal prodavačky, co má o keltech. Zajímavý bylo, že čím více jsem nad tím hloubal, tím mi přicházeli více souvislostí z mojí minulosti, kdy jsem přišel nějakým způsobem do styku s Kelty. Čemu ale na tom nerozumím, je to, že pojem Keltové je pro mě moc všeobecný. Může to zkusit někdo rozlousknout a vysvětlti, proč jsem narážel pořád na kelty a ne na wydu ?? Nakonec to dopadlo tak, že jsem po čase narazil na wydu, začal jsem ji cvičit,začal jsem zkoumat její filosofii a to dělám dodnes, baví mě to a cítím, že mě to baví. Ale na Kelty už nějak nenarážím...

10 Mirek Mirek | 3. června 2010 v 22:07 | Reagovat

Ahoj. Bylo by dobré, kdyby za mnou přišla taková osoba a řekla mi co mám v životě dělat a co je můj osud...
Třeba také zítra začnu vidět znamení, jak Desmond v tom videu a můj život se změní o 1000% k lepšímu:-) nebo si pouze budu myslet, že to jsou znamení a znamení to vůbec nebudou a dám se špatnou cestou:-(

I když v Desmondově situaci bych si nejspíš myslel, že to celé zorganizoval její bohatý a všeho schopný otec, aby je dostal od sebe, i to s tím mužem s
červenými botami.
Na druhou stranu nechápu, proč mu ty informace o jeho osudu vůbec říkala, když si byla tak jistá, co se stane a jak to bude nebo
to mačkání tlačítka byla pouze jedna z jeho možných budoucností nebo mohl dát přítelkyni prsten a žít s ní šťastně do 100 let a tlačítko by mačkal někdo jiný:-)

11 ham ham | 3. června 2010 v 22:12 | Reagovat

[9]: súhlsím v tom, že ide o symbol zároveň bez ceny (bol v podstate darovaný) a zároveň s nevyčísliteľnou cenou (lebo viedol k rozhodnutiu zachraňovať životy - aj za cenu "svojho šťastia") takže jedným slovom nevyčísliteľnú.
Ak mi nič neuniklo, tak nejakú skutočnú hodnotu nemal (len iluzórnu v cene zhotovenia takého predmetu).
Ale ak by ju aj mal, pre darcu ju stratil v okamihu nesplnenia účelu, pre ktorý bol zadovážený.
Btw, Lost bol výborný na takéto "zobrazenia ako sa veci majú", keď som ho sledoval, žasol som nad ním, podobne ako nad MatrixOm.

[6]: pripájam sa a budem sa asi ešte mnoho krát v budúcnosti opakovať...
Poviem to ale takto: Vďaka Ti Alue za všetko minulé, prítomné i budúce. Viem, že nerada počuješ, keď Ťa prirovnávajú k dobrým vílam, ale je to tak zvodne výstižné. ;-)

12 Janulienka Janulienka | 4. června 2010 v 7:43 | Reagovat

Všetkých vás srdečne zdravím!
Tak pre mňa je práve toto video znamením ... tá záverečná časť - rozchod. Bolo to pre mna posolstvo/odkaz od jedneho muža, ktorého dušu som nekonečne milovala. Presne toto mi chcel povedat ... Žeby "náhoda", že tento muž mal včera narodeniny - kedy som si prvý krát toto video pozrela?
Ďakujem ti Aluška! I Vesmíru!

13 Babe Babe | 23. prosince 2011 v 7:46 | Reagovat

škoda, to video nefunguje :(

14 Martina Martina | 1. března 2012 v 13:50 | Reagovat

Ahoj Aluško,škoda že video nejde, je možné to ještě rozchodit z jiného odkazu?Děkuji.

15 Alue Alue | E-mail | 1. března 2012 v 14:11 | Reagovat

[14]: Bohužel typ souboru ve kterém to mám, nepodporuje movie maker, takže nevím, jak bych ho mohla vyrobit... a nahrávat celý díl je zbytečné

16 Ježovka Ježovka | 31. ledna 2018 v 6:03 | Reagovat

Jo, sny, to je můj druhý život. Pamatuju si prakticky všechny, hezké i ty méně hezké. Nejzajímavější za poslední dobu byl asi ten, kdy jsem jakožto duše vysvětlovala nějaké paní co plakala u hrobu své malé dcery(dokonce i vím, jak ta dcerka vypadala), že mě musí nechat jít. Ona se podívala nahoru, rozhlédla se a v slzách řekla, že teda nechá. Pak mě to vymrštilo kamsi pryč a probudila jsem se. Zážitek zajímavý.

- ano, je to starý článek, ale já si sem prostě musím hodit komentář :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama