V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

12. / Vesmírné Zákony a Principy / 4. Morfogenetická pole Vesmíru

9. června 2010 v 5:54 | Alue |  Zákony Vesmíru - seriál
Tento článek je součástí rozsáhlého seriálu.

_______________ 12. DÍL ________________

alue.cz
Morfogenetická pole Vesmíru

Ve Vesmíru má vše svoji energii, svůj druh rezonance. Vše má své zákonitosti, každé místo má svoji historii a paměť.
Veškeré vědění / historie / data, která se kdy udála v našem stvoření, jsou uložena v tzv. Morfogenetických polích Vesmíru.
Tato pole v sobě obsahují vše o stvoření i o bytostech, které ho obývají. Z morfogenetických polí Vesmíru lze čerpat data, různými způsoby.

Jako první vám vysvětlím, jakým způsobem pracuje s morfogenetickými poli každá lidská bytost:
Náš mozek neobsahuje prakticky žádné vědomosti. Ty se ukládají v morfogenetických polích Vesmíru a náš mozek je v podstatě něco jako přijímač a vysílač. Když se něco naučíme, ukládáme to do morfogenetických polí Vesmíru, odkud při zpětné snaze vzpomenout si zase tato data čerpáme. V těch to polích je uloženo prakticky vše, i to, co si pamatujeme špatně.

Náš mozek je anténa a obsahuje mnoho energetických kanálů, které neumožňují pouze čerpání a ukládání dat z morfogenetických polí Vesmíru. Člověk, kterého může posednout temná bytost, například má otevřený kanál v mozku, který by za normálních okolností měl být uzavřený.
Otevírání a uzavírání energetických kanálů ovlivňujeme my sami, svým myšlením a jednáním, také druhem naší rezonance. (Pokud je vám to povědomé, tušíte správně. Narazili jsme částečně na Princip energetického kanálu.)

Člověk může z morfogenetických polí tahat pouze data, která si tam sám uložil. Nemá přístup ke všemu, co v nich je, protože mozek lidí zde na zemi má zablokované kanály, které toto umožňují.
Původní obyvatelé naší planety naopak mají tyto kanály otevřené a mají proto k morfogenetickým polím Vesmíru přístup.

(Prosím, nevyptávejte se mě, jak tyto kanály máte otevřít, já vám to stejně neřeknu. To co mohu, máte napsáno v tomto článku a více ze mě nevyždímáte.)

Někteří lidé mají zvláštní tvar lebky, který jim umožňuje tahat data z morfogenetických polí více, než ostatní.
Někteří výjimeční jedinci mají například vzadu na týlu kostní oblý výrůstek jako anténu, jiní mají protáhlou, či vyboulenou lebku vzadu. - Na místě, kde se nahází centrum pro duchovní dění.

(Tento tvar lebky mám například já, jsem tedy živoucí důkaz, ale přes vlasy to není vidět.)

Pokud takový hrbolek není způsobený nemocí, nebo úrazem, jedná se o výjimečné znamení, které doprovází lidi s rozsáhlejším věděním.

(Můžete si tedy potvrzovat skutečné vidoucí ohmatáním lebky, ale stoprocentní spolehlivost vám rozhodně nezaručuji, navíc vám asi jen tak někdo nedovolí, abyste mu sahali do vlasů, já osobně se od cizích lidí ohmatávat nenechám a vy na tom budete asi podobně.)
crystaldeva

Tedy lidská bytost v původní nezdegenerované a nezablokované podobě má přístup k veškerým částem Morfogenetických polí, lidé v tomto systému mají přístup pouze k tomu, co do těchto polí sami vložili a někteří lidé mají výjimečně možnost tahat i to, co sami neuložili. U nich se toto omezení nedá jednoznačně určit. Někdo toho umí natáhnout více, někdo méně, někdo všechno, někdo pouze to, co mu je dovoleno.

Přístup k morfogenetickým polím mají také zvířata, která tímto způsobem od narození vědí, jak mají chodit, jak mají rodit, jak mají jíst, co mají jíst, co dělat když je zima, jak vychovávat mláďata apod.
Podobný princip kopírují také novorozenci u lidí. Z morfogenetických polí vědí, že mají řvát, když mají hlad, vědí, že mají sát z prsu - Nikdo je to neučil, přesto to vědí.
Je to program z Morfogenetických polí Vesmíru, který je vložený v každém normálním dítěti.

Dále k těmto polím mají přístup Vesmírné bytosti, někteří andělé i elementární stvoření. - Která bytost má k čemu přístup záleží na tom, co má za úkol, co potřebuje vědět a také co CHCE vědět. Naši osobní andělé velmi často odmítají zprostředkovávat data z morfogenetických polí Vesmíru, protože odmítají zasahovat do našich životů. - Oni nás mohou pouze podporovat a napovídat, nemohou nás ale naučit všechno a vést nás za ručičku. - To máme dělat my.

Oproti tomu elementární bytosti vyšší třídy, jako bývají různí větší elfové, staří dévové stromů, nebo ,,lesní šéfové" jsou ochotni s námi sdílet určitý druh znalostí, ale všechno nám také nepoví.
Naprostý přístup morfogenetickým polím mají bytosti Vesmírné, které se o tato pole starají a které řídí celé Vesmírné stvoření. - Pokud má některý nadaný jedinec možnost se na tyto bytosti napojit, jsou schopny mu říct vše, i nejmenší detaily o úplně cizím člověku. - Takové napojení mají ale jen výjimeční lidé, kteří takové schopnosti nezneužijí, kteří si ji zaslouží.
A ani těmto lidem někdy bytosti nejsou ochotné odpovídat, pokud se ptají na něco, co vědět nemají. (Na této zákonitosti funguje automatické písmo paní Lenky, kterou doporučuji - ZDE.)
welcome_home
 


Anketa

Věříte v UFO a jiné mimozemské civilizace?

Ano
Ne

Komentáře

1 Katrin1011 Katrin1011 | Web | 9. června 2010 v 9:51 | Reagovat

A co znamená, když mám boule za ušima (jako takový výstupky) - znamená to něco? Porovnávala jsem to už dřív a mám je větší než ostatní lidi a mám to od narození, takže nemoc to snad neni.

2 Petr Petr | E-mail | 9. června 2010 v 10:26 | Reagovat

Zdravím všechny spolučtenáře.
Svoje zkušenosti s morfogenetickými informačními poli jsem popsal v pondělním článku. Alue ho zřejmě hned vedle teoretického pojednání o této problematice zařadila úmyslně.

Jinak Jára Cimrman už před více jak sto lety objevil a popsal tzv. pahrbek geniality v zadní části lebky zvláště nadaných jedinců (mj. i na vlastní hlavě jako Alue).
Tento článek by stálo za to přeposlat pozůstalému cimrmanologovi Zdeňku Svěrákovi, který pro zjišťování pahrbku geniality u ostatních lidí navrhl a uplatňoval metodu přítlačné tabulové kontury. Mohl by pokračovat ve výzkumu.
Viz úvodní přednáška ke hře Posel z Liptákova.

3 Alue Alue | E-mail | Web | 9. června 2010 v 10:58 | Reagovat

[2]: Cimrmanovce miluju :D
Zajímavé je, že zrovna když přemýšlím, jak se asi má Smoljak a jestli ještě vůbec žije, tak se na internetu objeví,že odešel. Což mě tedy mrzí, protože to byl vždycky můj Cimrmanovský favorit.

4 Petr Petr | E-mail | 9. června 2010 v 12:21 | Reagovat

[3]: Taky mě to zaskočilo.
Ale co už. Svůj kus práce si tady udělal, svou brázdu si vyoral, tak odešel někam dál.

5 ham ham | 9. června 2010 v 12:26 | Reagovat

Smoljak bol eso, ale Alue je neporovnateľne väčšie (lebo si nepotrebuje vymýšľať) ;-)
Tak to s tým výstupkom je zaujímavé, roky som sa márne pýtal medikov a "kdekoho povolaného" a nikto mi to nevedel vysvetliť. "Indigových" podľa tvaru lebky rozoznám na prvý pohľad (tak som sa dal do reči aj prvým, ktorého som kedysi stretol), napríklad keď vidím malé bábo a cítim, že mamička "na také veci počuje" poviem jej o čo ide, ale neviem či robím dobre.

6 Gilraen Gilraen | 9. června 2010 v 15:47 | Reagovat

Poučný článek, mám tedy za to, že tato morfogenetická pole jsou totožné s "kolektivním nevědomím"? Jsem teď ponořená do studia Junga a docela by to odpovídalo, i když vysvětleno jiným jazykem. Děkuji za přínosný článek.

P.S. Obávám se, že když nás pan Smoljak opustil, nevzniknou už další geniální Cimrmanovské hry :-(

7 Ivana Ivana | 9. června 2010 v 22:38 | Reagovat

Díky Alue za opět hezký a poučný článek :-) taky už několik let u sebe pozoruju hrbolek na zátylku, kolikrát jsem se i bála, že je to nádor, ale teď už nemusím :-)

8 Ririn Ririn | 9. června 2010 v 23:10 | Reagovat

Mě už i matčina kamarádka, kadeřnice říkala, že poprvé v životě vidí někoho se zvláštním "hrbolkem" vzadu na hlavě. Ale já si nijak "vyjímečně" nepřipadám, jsem zcela obyčejný človíček.

9 Alue Alue | E-mail | Web | 10. června 2010 v 9:05 | Reagovat

[6]: No asi tak, že morfogenetická pole Vesmíru obsahují data o VŠEM. Tedy v těchto polích jsi uložená i ty, i to kolektivní vědomí. Čili ano, kolektivní vědomí je obsaženo v morfogenetických polích Vesmíru.
Ovšem tato pole sama o sobě nejsou vědomí, ale něco jako mega pevný disk, na kterém je úplně všechno, jako v počítači. A tato pole chrání různé bytosti, se kterými se dá komunikovat.
Čili kolektivní vědomí je trošku jiný pojem, ačkoliv je datově uloženo v morfogenetických polích. - Vysvětlila jsem to srozumitelně?

[7]:[8]: Nene, to jsou anténky, kterými přijímáte data, žádné nádory. - Ovšem pokud to nebolí a neroste. Pokud to zůstává stejné, máte to odmalička a nemáte s tím žádné zdravotní problémy, je to úplně v pořádku, ba naopak je to vylepšení. Takže můžete být rády :)

10 JanaJ JanaJ | 10. června 2010 v 10:54 | Reagovat

Zaujímavé informácie - to o tej lebke som nevedela a práve len nedávno som sa zamýšľala nad tým prečo mám iný tvar hlavy, než ostatní členovia našej rodiny. Nemôžem si totiž urobiť copík na temäne :-D lebo mi pre ten tvar lebky nepristane a navyše mi aj akosi vadí ;o) No nič to, aj tak mám najradšej voľne rozpustené vlasy.

Tvar lebky je teda vidno aj keď má človek dlhé vlasy ak ich má v cope, alebo zapletené v obyčajnom vrkoči alebo podobnom ,,ulízanom" účese - preto mne takáto úprava nikdy nepristala :o(

11 Ririn Ririn | 10. června 2010 v 14:08 | Reagovat

Na druhou stranu pravdou je, že nehoda většího formátu je pro mou minulost charakterustickou, i když mám pocit (či zbožné přání), že tohle není jeden z jejích následků.

Tak či onak Ti Alue děkuji za tyhle a podobné články. Chvilkami si něco přečtu, někdy ne všemu rozumím, u dalšího přikyvuji hlavou, protože potvrzuje mé zkušenosti. Je pěkné, že se tomu někdo věnuje a předává cenné infrmace dál. Děkuji :-)

12 barchettka barchettka | Web | 10. června 2010 v 17:48 | Reagovat

A není to náhodou podobné jako když měli Egypťané prodloužené hlavy a nikdo dodnes neví proč? Nebo to nějak prodlužovali uměle?

13 Alue Alue | E-mail | Web | 10. června 2010 v 20:37 | Reagovat

[12]: No původní Egypťané údajně takový tvar hlavy měli, pak je později napodobovali a deformovali hlavy uměle. Teď už nevim kdo že to byl, kdo je napodoboval, ale ano, bylo to prodloužené v té části, kde je mozek dělaný na duchovní záležitosti. Ale ani původní obyvatelé planety takovou hlavu nemají. Může to mít souvislost, ale já osobně nevím, proč to měli tak obrovské, protože to nebylo potřeba. Příroda to zařídila tak, aby tělo bylo funkční a praktické, taková hlava zavazí i na polštáři. Třeba měli hydrocefalus :D

14 ham ham | 11. června 2010 v 10:28 | Reagovat

nie len "pôvodní Egypťania" (oni neboli pôvodní - aspoň podľa toho čo viem -> prišli, doniesli kultúru a stali sa vládnucou elitou), ale aj Maya a iné kultúry po svete mali takých vládcov a po ich odchode/genetickej degenerácii sa tu na veľmi dlho ľudia s takým tvarom hlavy v hojnom množstve nevyskytovali (až teraz), preto sa "pamätníci" domnievali, že stačí zdeformovať hlavu a "schopnosti obrov" budú k dispozícii  ;-)

15 ham ham | 13. června 2010 v 17:09 | Reagovat

nie je to príliš konkrétne, ale naznačuje to mnohé súvislosti:
http://mustwatch.hztz.cz/film/kymatica/
(čas 56:30)
(čas 61:20)
(čas 71:05)
(čas 79:10)

16 Sissy Sissy | 14. srpna 2012 v 16:39 | Reagovat

Ahoj Aluško,
Pročítala jsem si tvé úžasné články a objevila jsem,že lidé s kostním "výrustkem" na týlu jsou vyjímeční.Já mám asi už od narození kostní výrustek :D Myslela jsem si,žeto mají všichni,ale nikdo z rodiny ani kamarádu to nemá.Uraz jsem taky neměla a nemoc snad také ne .. Hledala jsem na interneu,ale nic moc jsem nenašla :( Mohla bys mi kt omu ještě něco řící ? :)
Děkuji :))

17 Wueu Wueu | 15. listopadu 2012 v 16:37 | Reagovat

Čo ak sa niekto nepoučí z negatívnych energií, ktoré sa k nemu vrátia a miesto toho bude kvôli ním vytvárať ďalšie a ešte disharmonickejšie a intenzívnejšie?

napr. tu www.youtube.com/watch?v=lYis1i1cyuA

18 Wueu Wueu | 15. listopadu 2012 v 16:38 | Reagovat

A ešte jedna otázka: prečo tí, ktorí najviac trpia, dosiahnú väčšinou najviac úspechov?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama