V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

Děsí mě temné bytosti, ale esoterika mě přesto fascinuje

18. listopadu 2010 v 4:45 | Alue |  Poradna: Temné síly
Otázka:
Ahoj Alue,

chtěl bych poprosit o pár rad a zodpovězení některých otázek. Předem děkuju za strávený čas a vážím si odpovědí.
Christian Riese Lassen - Mystical Journey
Vždy jsem věřil na duchovno, měl z něho obrovský respekt a přiznám se, že i většinou strach. Vnímám negativní pocity z některých míst a okamžiků, zažívám závaly náhlého zdánlivě neopodstatněného strachu ( někdy mám strach otevřít v noci oči, jít ven na chodbu, jindy jsem schopen jít 10 km sám ve tmě po silnici či odlehlé komunikaci). Mám pocit, že jsem tak nějak citlivější a vnímavější než spousta jiných lidí. Že by mně to ale dělalo nějakou obrovskou radost se říci nedá. Občas si říkám, jak by bylo klidné kdybych v nic nevěřil a chodil klidně spát, neznal ty návaly strachu atd. Ač to může znít zbaběle, tak někdy usínám při světle, abych se vyhnul strachu ze tmy. Ale zase na druhou stranu mně to dělá lepším člověkem se zvýšeným zájmem o okolí a citlivějším chováním. Paradoxem je, že i když mám z těhle věcí strach, tak si o nich velmi rád čtu, sbírám historky (na Tvých stránkách jsem strávil asi 4 hodiny v celku po jejich objevení a nebyl schopný odejít), sleduju filmy, i přesto, že vím, že se pak budu bát a nebudu mít klid. Vzrušuje mě to a zároveň bych o tom nejradši nic nevěděl.
Zatím jsem neměl žádné vizuální setkání s temnou bytostí, ani neviděl žádného anděla. Kromě záchvatů strachu a občasného pocitu tíže na zádech a zvláštních pocitech pak nemám žádnou zkušenost s nadpřirozenem - ale ono i tohle budou právě asi příznaky nadpřirozena. Proto se chci dotázat podle čeho si temné bytosti a duchové obecně vybírají své "oběti", které trápí a straší a proč tak vlastně činí (vím, že sají energii)? O takové setkání moc nestojím, jelikož přináší jen nepříjemnosti a člověka zatěžuje, rád bych se tomu vyhnul. Mám taky pár kamarádů, kteří se ze strachu bojí i číst články o nadpřirozenu, při debatách jdou radši pryč a nechtějí se o tom kvůli respektu a pokoře vůbec bavit. Myslíš, že je to správný přístup? Radši se v tom nedloubat, aby se pak člověku temnota nemstila... Velmi mně překvapil názor o nevhodnosti křížů v domě - měl jsem za to, že kříž je ochranný symbol, vždyť bývá také používán při obřadech vymýtání a sami v domě pár křížů máme. Taktéž o nevhodnosti navštěvovat hřbitov - proč? Já se tam chodím modlit za zemřelé a jejich duše, které nenašly pokoj a bloudí.
Mám ještě trochu problém se svými sny - v podstatě se mně nezdá skoro nikdy nic hezkého. Často mě někdo pronásleduje, vraždí, straší duchové nebo mám neúspěchy v osobním životě. Prý se ve snech odráží naše skryté vědomí, ale já žádné problémy nemám, jsem vyrovnaný a psychicky odolný člověk, takže tomu nerozumím.
Budu velmi rád, jestliže mně poradíš jak dál ve svém duchovním rozvoji chovat a co dělat.

Přeju hezký den a zdařile prožitý víkend.
Petr

Odpověď:
Ahoj,

Démoni a temné síly chodí strašit lidi, u kterých vědí, že budou mít úspěch. Proto chodí automaticky za vystrašenými, psychicky labilními lidmi, nebo za takovými, kteří cítí, ale nerozumí. A člověk má tendenci bát se toho, čemu nerozumí. Pokud za tebou temné bytosti chodí, znamená to, že jsi pro ně snadný cíl. Jediný způsob, jak se jich zbavit, je nebát se jich.
Co na to funguje? Uvědomělost. První je důležité pochopit, na co máš masité tělo. Tvoje duše je jemná, éterická a většinou i zranitelná. Od toho máš své fyzické tělo, které tě chrání. Máš energetické ochrany a obaly, přes které se temná bytost normálního druhu nemůže dostat. Nevleze do tebe a nesní ti ruku, protože to udělat nemůže. Posednutí temnou bytostí jsou velmi vzácná a pravděpodobnost, že by se něco takového stalo normálnímu člověku, je mizivá. Musel bys mít minimálně schyzofrenii, abys byl potencionální cíl. Temné bytosti ti nemůžou ani vzít energii, pokud jim to nedovolíš. Svým strachem se necháváš dobrovolně vysávat. Když se nebudeš bát a budeš pevně věřit ve svoji neproniknutelnost, dají ti pokoj. Samozřejmě temné bytosti přitahují také deprese a lidé, kteří rezonují na destrukci.
Kříž je symbol smrti, neštěstí a temnoty. Ve Vesmíru jsou dvě překřížené čáry takto zakodované a neměnné. Velmi si pomůžeš, když se všech křížů zbavíš. Na hřbitovech je křížů velmi mnoho, to je ten důvod, proč není dobré se tam zdržovat. Přes kříže na destrukci rezonuješ. Pak za tebou chodí bytosti a bojíš se tmy. Je to velmi jednoduchý princip.
Církev je nástroj temných sil, jak přivést lidi do poslušné ohrádky přes strach a brát z nich energii. Proto používá kříže a vykládá lidem, že je to ,,svatý symbol". Pověz mi, co je konstruktivního na kusu dřeva s mrtvým člověkem? Já tam nikdy nic hezkého neviděla a to mě jako malou tahali pořád do kostelů a na všemožné akce. Z dnešního hlediska se mi to zdá jako hezký pokus o brainwashing malého dítěte. Veškerá náboženství jsou nástroje, jak rozdělit a oblbnout lidi. Ať jdeš do jakéhokoliv spolku, vždycky je tam něco, co tě dostane tak, aby sis myslel, že je to pro tebe dobré.
Esoterických záležitostí se není proč bát. Uvědom si, že směrů a druhů těchto praktik je obrovské množství. Nechápu například, proč některé lidi děsí, když jim začneš vyprávět o tom, že vidíš nějaké krásné bytosti, které si s tebou povídají. To je přece nade všechny pochybnosti krásná věc a je moc příjemné si o tom popovídat s někým, koho to zajímá. Mě nedělá problém povídat si o čemkoliv. Když jsem byla malinká, tyhle věci mě fascinovaly, ale neděsily. Vždyť se přece nemáš čeho bát. Pokud nejsi nějaký velký guru a nevedeš zástupy nějaký prospěšným směrem, tak si můžeš povídat s kýmkoliv o čemkoliv a můžeš si o tom i psát, jak tvé srdce cítí bez jakýchkoliv omezení. Noční návštěvy temných bytostí opadnou, kdy zjistí, že to na tebe nefunguje. Já zažívala podobné věci do svých 14ti let. Potom už to u mě nemělo smysl a postupně to přestalo. Teď už jsem víc jak dva roky žádnou temnou bytost ve své blízkosti nezažila, až na jeden případ, ale to nebyl útok. Vlezla jsem záměrně na hromadné pohřebiště a něco tam zkoušela, takže jsem si to zavinila sama.
Tvé sny jsou skutečně odrazem tvého života a tvého nitra. Změnit sny můžeš, když změníš sám sebe a zbavíš se svých strachů, stresů a destrukcí.

Hodně štěstí :)
Alue
Christian Riese Lassen - Freedom
 


Komentáře

1 Renata Renata | E-mail | 18. listopadu 2010 v 7:08 | Reagovat

Petře,jakobych četla o svém dětství.Až na to, že já je opravdu viděla a bála se přesto, že se jednalo o anděly!!! Tak moc jsem je nechtěla vidět až jsem si uhnala krátkozrakost:-)))O tom už se Alue také zmiňovala. Ale proč píši...Před  třemi týdny jsem potkala báječnou ženskou.Řekla mi větu, která mě donutila přemýšlet.Exustují pouze dva city, je to LÁSKA A STRACH.Strach převládá při nedostatku lásky..Zkus o tom přemýšlet, možná Ti to pomůže..:-)Mně to pomohlo:-)

2 Realtoltek Realtoltek | 18. listopadu 2010 v 13:41 | Reagovat

Zivot je hra kterou sme si sami vytvorili .)

3 Realtoltek Realtoltek | 18. listopadu 2010 v 13:59 | Reagovat

Tvoje duše je jemná, éterická a většinou i zranitelná. Od toho máš své fyzické tělo, které tě chrání. Máš energetické ochrany a obaly, přes které se temná bytost normálního druhu nemůže dostat....................
1. Duse je obal je to prave fyzicke telo a aura..duse je ze slova pneuma a to je v prekladu OBAL.
2. Duch je uvnir tela a tvori samotne svetlo a telo...duch je to cim je naplnena duse.
Pleteni techto pojmu je zasadni nepochopeni podstaty veci.
3. I samotna cirkev maji ducha a dusi popletene... a to dela a delalo vsechny rozbroje.

4 Alue Alue | E-mail | Web | 18. listopadu 2010 v 14:04 | Reagovat

Všimli jste si té ankety pod článkem? Schválně jsem byla zvědavá, jestli je nějakého znamení více, ale očividně není, je to hrozně vyrovnané, takže výsledek je nulový :)

Jinak dneska je den depka. Počasí nic moc, světlo není a kočka mi sežrala jednu ze sýkorek, které chodím krmit. Ještě jsem ji slyšela, jak naříká ve křoví, takže nálada je dneska pod bodem mrazu. Achjo :( To je hrozný pocit, když jeden miláček mi zabije druhého miláčka. Přitom kočka byla nakrmená. Achjo.

5 Realtoltek Realtoltek | 18. listopadu 2010 v 14:09 | Reagovat
7 Realtoltek Realtoltek | 18. listopadu 2010 v 14:27 | Reagovat
8 Domácí čajovna, Renata Domácí čajovna, Renata | Web | 18. listopadu 2010 v 14:51 | Reagovat

[4]: kočka je šelma...v každém z nás je kousek šelmy... jen to umět přijmout. Kočky miluju a když ta naše sežrala sýkorku na balkóně, taky mi to bylo líto a snad jsem tu mrchu i nenáviděla... ale pak mi došlo, že je to její přirozenost... a trochu jí i pochopila, i já mám někdy chuť někoho zardousit :-)))) když na to přijde, stejně jako já třeba hledám s dychtivostí v knihách, tak ona šmejdí dychtiva po krvi - máme to prostě jinak...

Děkuji za článek o temných bytostech, jak vidno, strach není dobrým společníkem.  Síla člověka je veliká... ráda jsem si to přečetla....

9 amad2 amad2 | E-mail | 18. listopadu 2010 v 16:01 | Reagovat

Tady je snář, který vykládá ve vztahu k duchovnímu vývoji:
http://www.medo.cz/jaromir/kniha_snar/index.html

10 Alue Alue | E-mail | Web | 18. listopadu 2010 v 16:30 | Reagovat

[8]: To je to. Nemůžu být na ni naštvaná, nemůžu ji potrestat a ani jí to nemůžu vyčítat. Je to kočka. Ale chudák sýkorka, jak pištěla, že to má číča zapotřebí, když nemá hlad.

11 barchettka barchettka | Web | 18. listopadu 2010 v 17:57 | Reagovat

[4]: To chápu, já teď taky začala krmit sýkorky a ohromně ráda je pozoruju, jak skáčou za oknem :) Vždycky si připomenu, že kousek přírody je i v betonu, jen ji umět vidět. Můžeš to zkusit taky, třeba to rozežene chmury.

12 putující oblak putující oblak | E-mail | Web | 18. listopadu 2010 v 19:49 | Reagovat

[4]:Je to pěkná potvora to špatné počasí, je málo světla...  A hned je člověk smutný, má špatnou náladu, má depku, pociťuje ještě větší prázdnotu uvnitř sebe sama, než doposud, špatné myšlenky, slabá soustředěnost, roztěkanost, nervozita z ničeho nic,... Zdá se, že vnitřní stav sebe sama je za špatného počasí mnohem horší...

Neplave jen víc na povrch z našeho nitra, to co si většinou neuvědomujeme nebo spíše nechceme to vidět?
Není to snad jen další z mnoha příležitostí transformace sebe sama?
Abychom místo reagování na vnější svět věnovali vědomou energii do svého nitra? Může být tento stav signálem pro nás- teď je ta pravá chvíle, přijmout to v sobě, podívat se sám sobě do očí, tam kde zrovna jsme a to co zrovna děláme, čili tady a teď v tomto okamžiku?

13 Verča Verča | E-mail | 18. listopadu 2010 v 22:06 | Reagovat

[10]: Č: PROČ CHYTÁTE PTÁKY A MYŠI A PAK JE NESNÍTE?
K: Nemáme hlad.
Naši pozornost upoutají drobná stvoření, která rychle běhají nebo létají. V přírodě je chytání kořisti důležité pro přežití a lovíme kvůli potravě. Ale i když žijeme s lidmi, lov nás zajímá a vzrušuje. Drobné kořisti vědí, že jejich úkolem je zplodit potomky, živit se rostlinami a být kořistí predátorů. Nezajímá nás zabíjení, ale milujeme lov, protože je součástí naší přirozenosti. Zabíjení je nezbytné jen v případě, že tvor potřebuje potravu. Kočka loví z radosti a touhy, ale pokud nemá hlad, kořist nesní a ulovená kořist vyjde nazmar. Pro predátora i jeho kořist je lepší, pokud je ulovené zvíře snědeno. Když zabíjíme, ale nekonzumujeme, v přírodě dochází k narušení rovnováhy. Chcete-li nám pomoct, požádejte nás, abychom kořist snědly nebo nám zamezte ji zabíjet.

Takto to vnímaj kočičky (je to z knihy Hovory s kočkou). Taky je mi vždycky líto, když jedno zvíře sežere to druhé, ale člověk si tu lítost musí držet od těla. Musí to chápat a vždycky se snažit na lov koukat z pohledu predátora, ne kořisti a to i když tu kořist miluje. Je to tak lepší.

[12]: Jo, počasí se dneska moc nevydařilo. Taky jsem měla divnou náladu, ale jen chvílemi a jakmile jsem přišla domů, uvařila sobě a mamce kafíčko z lásky, pustila si hudbu a pak čučela z okna na svůj prozářený odraz, i ty občasné těžkosti způsobené počasím byly tytam.
No a ke článku:
ke mě taky chodily temné bytosti na návštěvu. Už od mala mě děsily, jen jsem tenkrát nechápala, kdo že mě to vlastně děsí. Teď už to chápu, vím, že mi nemůžou ublížit, a tak se jich nebojím. Nebát se! Lepší rada není.
Přidávám se k Aluš s přáním hodně štěstí.:-)

14 Lia Lia | 18. listopadu 2010 v 22:09 | Reagovat

Raz som spolužiačke rozprávala o utajených zázrakoch tohoto sveta...o tom čoho všetk=eho sme schopný, kto všetko je tu s nami. Istú chvíľu bola nadšená a povedala že si to nechá uležať v hlave. Na druhý deň mi povedala, že je možné, že je to pravda, ale ona sa tomu venovat nebude, nechce byť DIVNÁ...ˇVtedy som sa vážne zarazila, v živote mi nenapadlo uvažovať o anjeloch čivytostiach prírody ako o divných veciach o.O

15 Jindřich Jindřich | 19. listopadu 2010 v 11:21 | Reagovat

Ahoj všem.

Znovu kříže, jenomže já se již s tímhle vysvětlením, že: ,,Kříž je symbol smrti, neštěstí a temnoty. Ve Vesmíru jsou dvě překřížené čáry takto zakodované a neměnné“, nemůžu uspokojit, zejména ne po všem, co jsem zde o tom již četl. A zase se mi vynořilo mnoho otazníků i v souvislosti s tímto článkem:

1.) ,,Kříž je symbol smrti, neštěstí a temnoty. Ve Vesmíru jsou dvě překřížené čáry takto zakodované a neměnné.“
Ptám se, kdo to takhle zakodoval? Pokud vím, Vesmírným zákonem to není a že není, tak větší sílu má např. zákon mentality, síly myšlenky, na základě kterého mají věci takovou sílu, jakou jim dáme. Když to ale byl Vesmír, kdo neměnitelně zakódoval 2 překřížené čáry jako symbol smrti, neštěstí, temnoty..., znamená to tedy, že Vesmír tvoří a kóduje destrukci???

2.) Alue, psala si: ,,Přes kříže na destrukci rezonuješ.“
Jak může člověk rezonovat na destrukci? Domnívám se, že destruktivním chováním. Ale ne přes kříže. Kříž je přece jen věc a není součástí člověka. Rovněž věc nemůže mít větší sílu než Vesmír, kterým jsme my, nebo???

3.) Když je jako píšeš: ,,Přes kříže na destrukci rezonuješ. Pak za tebou chodí bytosti a bojíš se tmy.“ jenže pak: ,,Temné bytosti ti nemůžou ani vzít energii, pokud jim to nedovolíš.“

Takže shrnul bych to asi takhle: Ačkoli by přes kříže za námi chodili destruktivní bytosti, nemohou nam ublížit, ani vzít energii, pokud jim to nedovolíme, např. strachem. Z toho opět vyplývá to, co tady již jednou bylo zmíněné, že kříž nám nemůže ublížit, pokud mu to nedovolíme. Co je logické, tak mě opravte, pokud se mýlím...

16 Realtoltek Realtoltek | 19. listopadu 2010 v 13:46 | Reagovat

Kriz ve vesmiru symbolizuje budoucnost,minulost a pritomnost.Kriz v kruhu znamena reinkarnace.
V zadnem pripade neni kriz znak temnoty atd, temnotu jako zlou si vytvorili lide kteri maji z neceho strach.

18 Martin Martin | 19. listopadu 2010 v 14:08 | Reagovat

Symbol rovnoramenného kríža existuje od počiatku tohto stvorenia a je nemenným symbolom čistej božej pravdy. Je to tiež dôvod prečo ho používali staré národy ako aj mnohé církvi. Je to aj dôvod prečo ho môžeme nájsť na cintorínoch a všade tam, kde človek potreboval vyjadriť spojenie s touto pravdou ako aj úctu k nej. Každé iné vysvetlenie je nesprávne.

19 bo bo | 19. listopadu 2010 v 17:33 | Reagovat

Tmavé entity sa tiež lepia na tých čo svietia, ony sa tak chcú dostať ku svetlu...

20 kotto kotto | Web | 19. listopadu 2010 v 21:01 | Reagovat

skvělý článek

21 Darkleynon Darkleynon | 20. listopadu 2010 v 15:19 | Reagovat

Musím se přiznat, že mám stejný problém. Fascinují mě nadpřirozené věci a dokážu brouzdat po tisících stránkách, ale jakmile je večer a tma, raději se od těchto věcí snažím držet dál a vůbec na ně pro jistotu nemyslet, protože mám pocit, že nějaké temné bytosti dokáží slyšet mé myšlenky. Často potom neusnu bez světla. Myslím, že jakkoli je to neškodné, respekt bysme měli mít vždy.

22 Bozka Bozka | E-mail | 20. listopadu 2010 v 18:10 | Reagovat

Bipoarita. Svetlo a tieň, napriek tomu jeden celok. Všetko má svoj protipól. Aj Láska. Máme zakódované, že opakom lásky je nenávisť, tá je však len láskou so znamienkom - (mínus). Opakom lásky je strach. "Nebojte sa ničoho okrem strachu". Jeho sila sa prejavuje aj fyzicky častejšie, než by sme si mysleli. Napr. taká "otrava" z húb, to lekári poznajú najlepšie. Stačí, aby niekto presvedčivo povedal, že huba, ktorú ste práve zjedli, je prinajmenšom nejedlá a príznaky otravy - už skutočné- na seba nenechajú dlho čakať.  Je to len na nás, čomu uveríme.  
Kríž. Pre mňa je tiež symbolom pravdy. Ale kríž s umučeným telom vo mne vyvoláva pocit hanby za nás ľudí a nedokážem prijať dogmu, že vražda by mala ľudstvo vykúpiť. Z detstva mám v srdci chvíľu, keď som raz v nedeľu pri povinnom pobyte v kostole pozerala na obraz umučenia a nechápala. Absolutne. Veľmi som však chcela. Bola to asi silná túžba, pretože som dostala otázku :"naozaj to chceš pochopiť?" V duchu som odpovedala "áno". "Ale nebude to ľahké"... moja odpoveď: "S tvojou pomocou to dokážem" Roky utekali a do života sa mi dostali udalosti, vďaka ktorým som pochopila. Cirkev je spolok, ako každý iný. Príslušnosť k akejkoľvek skupine v nás vyvoláva pocit, že sme lepší, než ostatní (C.G.Jung). Je to tak: každej sám svýho štěstí strújcem...

23 putující oblak putující oblak | E-mail | Web | 20. listopadu 2010 v 21:35 | Reagovat

[19]: "Kde je světlo není tma."

:-)

24 Renata Renata | E-mail | 22. listopadu 2010 v 9:59 | Reagovat

[22]: Úžasné...lépe bych to nenapsala...a za toho Junga děkuju zvlášt-to jsem potřebovala slyšet!!!!

25 Andy Andy | 22. listopadu 2010 v 13:36 | Reagovat

Ahoj všem, líbí se mi ta diskuse ohledně křížů a také chytrost Alue, která nereaguje, protože pravdu intuitivně cítíme a již nepotřebujeme pořád dokola vysvětlovat fakta.

26 Mária Mária | E-mail | 23. listopadu 2010 v 6:07 | Reagovat

Nádherný článok, ďakujem. Komentár ku krížom tiež super. Myslím, že každý si  musí nájsť svoju cestu, jednoducho si vybrať. Nie som zástancom krížov, ale ten, čo som si doniesla z Jeruzalema je pre mňa krásnou spomienkou na nádhernú dovolenku na ktorej som sa veľmi veľa dozvedela a veľa pochopila. Pekný deň všetkým

27 bo bo | 23. listopadu 2010 v 11:02 | Reagovat

Mala som problém s umučeným Kristom na kríži. Až raz som na výstave poľských domácich umelcov/z chudobného baníckeho kraja/ videla ich stvárnenie Krista.
Sedel, mal podopretú hlavu,unavený dumal.Tak ho prijali, žili, bol s nimi.
Ak trpel na kríži bola to JEHO voľba.
Pre mňa kríž je akési preseknutie, narušenie, aj keď prijímam že v bode-prieseku je jednota.
Prijala som iný znak - trojúholník, je to uzatvorený útvar, brána.

28 Bozka Bozka | E-mail | 24. listopadu 2010 v 17:31 | Reagovat

Čo ak to nie je o utrpení, ale absolútnom pochopení vesmírnych zákonov? Čo človek do vesmíru vyšle, vráti sa k nemu  a ešte k tomu zosilnené. Ak človek vysiela len lásku, nevyšle násilie, ani ak by išlo o jeho ochranu: Ak je niekto bytosť, necíti potrebu MAŤ život (v zmysle ako ho chápeme v hmote), vie, že BUDE (vedomie seba: JA SOM)aj ak mu zoberú telo.
Malé deti kreslia ľudí ako panáčikov: hlavička a prekrížené čiarky.
Silueta človeka v postoji, ktorý vyvoláva pocit blaženosti a šťastia so stretnutia: otvorená náruč. Každý má svoj uhol pohľadu, svoju úroveň pochopenia. Keď ono je také lákavé súdiť...

29 bo bo | 25. listopadu 2010 v 9:26 | Reagovat

N to sme tu aby sme súdili = usudzovali, konfrontovali, posudzovali a rozhodovali sa. Nie odsudzovali.
Skvele o tom hovorí Eckard Tolle, on je nabíjačka...

30 bo bo | 27. listopadu 2010 v 10:33 | Reagovat

Prestaň brouzdat po temných stránkách , čo nevidíš :
"kdo s čím zachází tím také schází".Po novom, posiluješ tzv. egregor, útvar energie a ten sa vytešuje.

31 zizalicka zizalicka | E-mail | 8. ledna 2011 v 23:30 | Reagovat

prvy koment,dobry vecer a dakujem za mnoho info

32 zizalicka zizalicka | E-mail | 8. ledna 2011 v 23:47 | Reagovat

vo veciach ezoteriky som batola, pokusila som sa kyvadlom kontaktovat svoje vyssie ja,anjela strazneho(vraj mam 3,1 z cisteho svetla a starych rodicov z maminej strany) a prosila som o ochranu, na co som mimovolne zdvihla lavu ruku,ktora mi na cele nakreslila maly krizik. po precitani clanku o  krizoch som sa vydesila, pomyslela som  si len to nie, v panike si celo drhla a prosila univerzum o odpustenie, ze sa mi take nieco stalo, nakreslila si tri srdiecka na rovnake miesto a zapalila sviecku a modlila sa, aby mi to neprinieslo destrukciu. Nie som v ziadnej cirkvi,ani pokrstena,ale hlboko veriaca. Malicka som sa v kostole nahlas pytala:  PRECO FARAR PIJE A INYM NEDA? PRECO ESTE JEZULIATKU NEKUPILI KOZUSOK,KED IM DAVAME PENIAZKY? ;oD a starky to so mnou vzdal...vysvetli mi niekto, co sa mi to stalo? s tym krizom....mohol to byt starky, presvedceny krestan, co ma chcel takto chranit? ak to bola destrukcna sila, co robit pre ocistu? dakujem

33 Eva Eva | E-mail | 26. ledna 2011 v 19:34 | Reagovat

[25]:Chápu jak jsi to myslel :-), ale Alue nechce o kříži nic slyšet, protože to je jediná věc, která jí spolu s církví a náboženstvím nejvíc irituje, proto se to nejdřív chytře snažila zamluvit s kočkou a teď nereaguje :-):-) Bojí se, že kdyby se tím začala víc zabývat, musela by změnit názor.

34 Soňa Soňa | E-mail | 6. února 2011 v 10:16 | Reagovat

Petře
Mám úplně stejné problémy, takže vím jak se cítíš.Taky mívám velký strach z tmy,ráda se dívám na strašidelné filmy atd, i když vím, že potom nebudu moct usnout.Takže ti radím, aby sis v místě, kde spíš vytvořil ,úkryt', kde se cítíš v bezpečí a který tě chrání.
Sama jsem to udělala a už mě vůbec nic takového neotravuje - jen občas se o to nějaká ta zlá síla pokouší.

35 GaleWOOD35 GaleWOOD35 | E-mail | Web | 24. prosince 2011 v 0:10 | Reagovat

Houses and cars are not very cheap and not everyone can buy it. But, <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a> are invented to aid different people in such kind of hard situations.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama