V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

Vysvětlení určitých utajených zákonitostí..... / autor: Tomáš Marný

1. prosince 2010 v 4:54 | Alue |  tomáš marný
Pozn. od Alue:
Tento článek byl jako první uveřejněný na OSUD.cz, s dovolením autora textu dnes už i na Aluška.org v původním znění. Další šíření tohoto článku je zakázáno.
Pod článkem byly i připsané recenze, které jsem dostala doporučeně, abych je přiložila.
___________________________________________________________

Pozn. jm: Když jsem se dotazoval TM, zda je mu cosi více známo o nových motorech, které údajně Roll-Royce montuje do nových velkokapacitních letadel, usmál se a začal vyprávět. Usoudil jsem, že by to bylo jistě zajímavé i pro naše čtenáře, a jsem rád, že z toho nakonec vznikl další článek od TM pro vás. Díky!
Vysvětlení určitých utajených zákonitostí…..

Eto mnogo let tomu nazad, kdy jsem se setkal několikráte s jedním skvělým člověkem jménem Grebe….. Vše se odehrálo v Novosibirsku. Byl to velice skromný, moudrý, nesmírně chytrý a pokorný člověk. Měl jednu velkou výhodu oproti ostatním lidem. Nevystudoval žádnou střední ani vysokou školu. Přesto jeho vědomosti v oboru fyziky, matematiky a přírody byly až nepochopitelné. Právě v přírodě je získal. Od dětství ho zajímali jenom broučci a živá příroda. Trávil zde většinu dní a volného času. Mnoho let strávil studiem každého broučka v přírodě, každého jednotlivého dílu krovek, nožiček, těla a mnoho jiného a váhy těchto stvoření.
Není smyslem popisovat jeho jednotlivé studie, ale to co po mnoha letech objevil. Jedním zajímavým pokusem zjistil (bylo to zcela náhodou), že oddělená křidélka jednoho broučka ve zkumavce s jedním dílem krovek broučka jiného, při silném zatřepaní ze zkumavky zmizí. Bylo to naprosto nad jeho chápání a pokus opakoval mnohokráte, aby tyto mechanismy pochopil.
Tento vynikající přírodní vědec pokusy zjistil, proč někteří broučci, jako například čmelák nebo beruška sedmitečná a mnoho jiných mají možnost létat. Je všeobecně známo, že čmelák díky své váze, rozpětí a velikosti křídel, podle fyziky nemůže létat.

Tajemství u popisovaného hmyzu objevil právě v jejich krovkách, či struktuře křídel a hexagonálním uspořádání (tak jako u plástve medu) "mikrokomůrek" které mají buď v křídlech nebo v krovkách. Při roztaženi krovek nebo křídel se ještě nic neděje. Teprve v momentě pohybu křídel určitou frekvencí začne odhmotnění tělíčka daného živočicha a umožní mu vzlétnout. Bez těchto "mikrokomůrek" vzlet je nemožný.

Nyní se ptáte co se vlastně děje v těchto zmíněných "mikrokomůrkách". Začneme ale někde jinde. Možná jste již ve svém životě viděli mnoho vosích či sršních hnízd. Určitě jste si všimli, na jaké tenoučké nitce jsou zavěšena. Pevnost je skoro veškerá žádná a lehce ji přetrhnete jemným tahem. Položme si otázku: Jak je možné, že tolik sršňů či vos mohou mít tak těžké hnízdo na tak tenké niti?

Odpověď je velice jednoduchá. Rozhodně nikoliv ale pro vědce. Nepřitahuje nás na planetě zemi magnetismus a gravitace, tak jak to nalévají všem lidem do mozků ve školách na celém světě. ( Z tohoto důvodu ještě nikdo neobjevil, co to vlastně gravitace je). Veškerá hmota na planetě zemi je nabita určitým nábojem, který způsobuje přitažení veškeré hmoty k zemi. Když tenhle náboj u nějakého předmětu porušíte, nebo ho odstraníte, začne se automaticky pohybovat směrem nahoru. Začne se propadat k černé hvězdě. Bylo by dobré se podívat na diskuzi o duté zemi, kde jsem daný jev popisoval a ukazoval na lifterech. Tajemstvím jsou hexagonální komůrky, které vyruší určitým jednoduchým principem náboj na daném předmětu a ten se začíná propadat směrem nahoru. Můžete ale taky zredukovat jeho hmotu, třeba 1000kg na 1 gram.
Tento náboj je vytvářen černou hvězdou a nabíjí zde, jako kondenzátory, veškerou hmotu. Na tenhle úkaz přišel i mistr Grebe……., který popisované objevil. Sestrojil si velice jednoduché zařízení, kterým se dokázal pohybovat v prostoru bez jakéhokoliv pohonu i několik set metrů nad městem.

Domnívám se, že popsané pro mnohé stačí a zkuste objevit výše uvedené někde na internetu. Nevím, třeba budete mít i štěstí. Kdo hledá, NAJDE.
Popisovaná technologie je použita, jak jste nyní mohli vidět i v letadlech a zapnutím určitých frekvencí, které působí na hexagonální komůrky, můžete odhmotňovat letící stroj v oblacích až na pár kilo a snížit spotřebu na neuvěřitelné minimum. Nevím samozřejmě, zda o téhle možnosti posádky daných strojů jsou informovány. Technologie je ale již vestavěna a těžce budou vyvracet nevyvratitelné. Naskýtá se otázka, proč najednou mají se všemi motory problémy, že by se nesnášela najednou explozivní technologie s implozivní?????
Když budete trochu přemýšlet jiným směrem, zjistíte, že podobné pokusy si můžete vyzkoušet i doma. Dají se využít dokonce i k léčebným účelům…..
Opět Vás žádám a prosím, pište pouze a jenom, máte-li co říci.
Vždyť příroda je tak jednoduchá. Nic přece není zakódované. Proč na tohle nepřišli již všichni rozumbradové, kteří zde diskutují o nesmyslech a dávají si navzájem samé jedničky s hvězdičkou a prsty nahoru?????

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….
Dodatek k vlastnímu článku:
Pokus, který můžete sami udělat doma, je velice jednoduchý. Nasbírejte aspoň 14 papírových plat od vajíček, nejlépe ty velké na 30 kusů. Potom je slepte tak, aby každé dvě plata vytvořila komůrky. Všech sedm slepených kousků potom nalepte na sebe. Zavěšte je ze stropu směrem dolů tak, aby visela vodorovně. Sedněte si na židli pod vámi vyrobený produkt. Měli byste ho mít nad hlavou asi tak 20 centimetrů. Pozorujte účinek na váš organismus. Máte bolesti hlavy, budete je mít velice rychle pryč.

Další pokus:
Potom si vezměte fixku a namalujte na veškerá plata šipky směrem nahoru (Šipky budou směřovat směrem do stropu) a opět se posaďte pod váš výrobek. Šipky by měly být v poměru 4:1 a horní úhel šipky 90°. Čili každá úsečka šipky svírá úhel s přímkou 45°. Pozorujte na sobě energie které budete určitě každý vnímat..

Pokus 3:
Otočte plata tak, aby šipky směřovaly směrem dolů a opět se posaďte pod plata na židli. Vše si zapisujte a pozorujte na sobě energie.
Byl bych rád, kdybyste udělali tyhle pokusy. Potom můžete v diskuzi, kde Vám dám jiný návod diskutovat o zkušenostech z dnešního článku. Ani nebudete věřit, na co vše tyto jednoduché komůrky účinkují a jak Vám zadarmo pomáhají.
Máme Vám co říci. Prosím, držte se v diskuzi pouze uvedeného tématu. Trolové a ostatní s destruktivními energiemi v sobě se budou snažit zase odvádět diskuzi do kanálu a diskutovat o ničem. Určitě jste si všimli, že to bylo a je pár jedinců, kteří se snaží diskutovat jenom mezi sebou a napadat druhé..... To nejlepší je je ignorovat....
.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....
Důležitý dodatek.....
Šipky je důležité udělat na všech čtyřech stranách uprostřed. Je možné je taky namalovat na papír a ten na každý jednotlivý díl přilepit. I tak je zaručená funkce. Důležité jsou i maličkosti.....Omlouvám se za nepřesnost v návodu.....
.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....
A pro všechny zpochybňovače duté země a hlavně pro ty, které to zajímá, prosím podívejte se na satelitní snímek filmu o otvoru a výstupu z naší planety, dřív než ho vymažou z YOU TUBE:
Energie vystupují z černé hvězdy způsobují Aurora Borealis právě v průchodu na severním pólu, kterou ve filmu můžete pozorovat. A nyní opět můžete všichni mudrovat.....
P.S. nezapomeňte na důležitou věc, že konkávní zobrazení vidí lidské oko konvexně a konvexní konkávně!!!!!
.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....
 


Komentáře

1 Janča Janča | 1. prosince 2010 v 7:09 | Reagovat

Skvělý! Děkuji pane Marný za neskutečně zajímavé informace:)

2 martin martin | 1. prosince 2010 v 9:07 | Reagovat

Pro upřesnění - onen pán se jmenoval V. S. Grebenikov a byl to entomolog,tedy vsokoškolsky vzdělaný člověk. Nevím, proč TM toto pozměnil. Jinak vše jest zaznamenáno i knižně - alespoň úvodní informace v knize "Bez gravitace a neviditelní" od G. Fosarová a F. Bludorf. S pozdravem Martin

3 Alue Alue | E-mail | Web | 1. prosince 2010 v 9:40 | Reagovat

[2]: Ahoj Martine, to je schválně zkrácené, aby lidé taky trošku hledali. A tys hledal :) Totiž když všechno dostaneš na zlatém podnosu, tak většinou z toho nic moc dobrého není, je potřeba se vždycky trošku do věcí angažovat. Takže děkuji za doplnění :)

4 Fipo Fipo | 1. prosince 2010 v 10:11 | Reagovat

Zdravím lidi, Alue ty jsi zastáncem teorie duté země?

5 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 1. prosince 2010 v 10:19 | Reagovat

škoda, že TM nenodal i kresby. Video je zajímavé, ale trošku rozmazané...nazvala bych ho "zpětný chod"

6 katrin katrin | 1. prosince 2010 v 13:44 | Reagovat

Tak před půl rokem se mi zdály sny že už je vyvinutá antigravitační technologie a že elektřina začne vypadávat a pomalu přestane fungovat.

7 Branqo Branqo | 1. prosince 2010 v 13:45 | Reagovat

Ale no ták :) Nechcel by som nikoho napádať, ale propagovať myšlienku, že MY žijeme VO VNÚTRI dutej zeme je naivná hlúposť.
Minule tu niekto dal odkaz na skvelé video kde je táto problematika pekne  spracovaná, tak si to pozrite...http://www.youtube.com/watch?v=BDhb67ZBF64&feature=player_embedded

8 Alue Alue | E-mail | Web | 1. prosince 2010 v 14:21 | Reagovat

[4]: Ano, jsem. Když jsem byla malá, věděla jsem, že žijeme uvnitř. Ve škole mě potom přeučili, ale naštěstí mám zvláštní dar, že si pamatuji hodně své ranné dětství, včetně prenatálního života. Takže jsem takový malý chodící důkaz. Jsem opravdu ráda, že se to začalo na internetu propírat.
[6]: Hm, nejsi moc daleko od toho, co se prorokuje na blízkou dobu. Ale snad to nebude tak zlé.

9 Jenda Jenda | 1. prosince 2010 v 14:40 | Reagovat

[8]:Jen trošku nechápu, když vlastně žijeme uvnitř, proč snímky z vesmíru ukazují že žijeme na povrchu? Přeci satelity jsou snad nad náma a vidí Zemi z vrchu ne? Nebo nám snad všem lžou, když jsme tam nikdy nebyli? Myslím to úpřímně :)

10 Fipo Fipo | 1. prosince 2010 v 14:48 | Reagovat

[8]:Takže podle tebe žijeme uvnitř planety? A to co se nám jeví jako hvězdné nebe je jen projekce?

11 martin martin | 1. prosince 2010 v 15:01 | Reagovat

[3]:Rozumím, souhlasím, i když to byla zbytečná "pohádka" o muži bez vzdělání, jenž moudro v lesích našel! A já jsem nehledal, "náhodou" mám tu knihu právě na stole. Jen jsem chtěl pomoci. I když - je zase pravda - každý ať hledá, jak může! S pozdravem - Martin

12 Alue Alue | E-mail | Web | 1. prosince 2010 v 15:04 | Reagovat

[9]:
[10]:
Nechci se vás dotknout, ale tohle je opravdu téma na několikadenní přednášku. Na všechno je jednoduché vysvětlení, na všechno jsou jasné důkazy. Ale já o tom tady na stránkách psát nebudu. Prvopodstata.cz o tom psala, nedávno Jirkovi tu stránku k jeho smutku zrušili. Raději tohle téma oželím a pojedu si dál na andílcích. Je to naštěstí stále bezpečné téma k publikování. Takže ano, jsem zastánce této věci, ale bližší data rozebírat nechci, nebo lépe řečeno nemůžu. Posledních pár dní se to hodně propíralo na Osudu, má prý teď někdy za pár dní být i přednáška, jestli tam někdo máte účet, zkuste si to tam nalistovat, je tam pár článků, jeden i od mého kamaráda, který se k tomu dostal.

13 deyf deyf | 1. prosince 2010 v 15:19 | Reagovat

[12]: A to sem chtěl zrovna na ty sránky odkázat, to je pro mě nemily překvapení že sou zrušeny. Myslím že prvopodstata byla jediná kde to bylo podrobněji rozebráno, na osudu toho bohužel zas moc není, spíš jen ty divoky diskuze. Ale pamatuju si žes tam psala že na tohle téma něco nachystáš když je o to zájem nebo sis to rozmyslela?

14 katrin katrin | 1. prosince 2010 v 15:29 | Reagovat

No jo prvopodstata už nefunguje!Poslední sen o budoucnosti lidstva se mi zdál ještě horší, ale snad se to zase změní.

15 Alue Alue | E-mail | Web | 1. prosince 2010 v 15:48 | Reagovat

[13]: Nerozmyslela, to byla pravda. Chytrý kamarád něco vypočítal  a já ho uvrtala, ať to sepíše. No, a protože mám svoji Alušku.org až moc ráda, tak jsme to raději dali na Osud a udělali radost JM. Přecejen on je větší zvíře :D
[14]: No jo, nefunguje. Nechci vypadat jakože šířím fámy, ale prý že autor Prvopodstaty přeleze se svými stránkami na blog.cz. To je podle mě moc dobrý nápad, však už na blog.cz serveru funguje víc takových stránek, takže bych neházela flintu do žita, snad je to pravda.

16 deyf deyf | 1. prosince 2010 v 16:03 | Reagovat

[15]: Ajo, už vím co myslíš, sem nevěděl že je to vono :-) Jinak teda doufám že to ještě rozjede, byly to dobry stránky ...

17 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 1. prosince 2010 v 17:06 | Reagovat

[8]: Když jsem byla malá, tak jsem si to taky myslela (že žijeme uvnitř)

18 Vojta Vojta | 1. prosince 2010 v 17:24 | Reagovat

Jsem velice rád,že se Alue začala pouštět i do takových témat.Ano,je potřeba to vyvažovat a Alue to dělá skvěle.U JM to nejde.Nemůže vykázat lidi kteří mu platí a přitom mu vrážejí nože do zad"".Procitáme,jsme zvědaví na všechno!A myslím že tohle jsou hodně důležité věci".Bylo by smutné kdyby lidé věděli o andělích a nevěděli co vše se děje kolem nich.Díky za odvahu Alue

19 Verča Verča | E-mail | 1. prosince 2010 v 19:51 | Reagovat

Žijeme uvnitř Země? Tak o tom slyším poprvé. Ráda bych si o tom přečetla víc, takže jestli autor prvopodstaty založí nové stránky, byla bych ti moc vděčná, Aluš, kdybys o tom informovala.

20 svetlo-)lej svetlo-)lej | 1. prosince 2010 v 22:31 | Reagovat

Ahoj

z Prvopodstaty mám stažené různé fotky a snad i video bych možná našel.. V případě zájmu kontakt přes email
svetlo-)lej zavinac seznam.cz

s láskou
sv.

21 Michal Michal | 1. prosince 2010 v 22:38 | Reagovat

Jacques Bergier vo svojej knihe „Ráno kúzelníkov“ mimo iné píše „Učenie o dutej zemi sa zrodilo v Amerike na počiatku 18.teho storočia. 15.4.1818 dostali všetci členovia Kongresu Spojených štátov, rektori univerzít a niekoľko veľkých vedcov takýto list. :

Saint Luis Missouri
Severná Amerika
10.4.1818

   Celému svetu.
Prehlasujem, že Zem je dutá a obývateľná z vnútra. Obsahuje niekoľko pevných koncentrických sfér, umiestnených jedna v druhej a je otvorená okolo pólov v šírke dvanásť, až šestnásť stupňov. Zaväzujem sa, že dokážem skutočnosť toho, čo tvrdím a som ochotný preskúmať vnútrajšok Zeme, ak svet bude ochotný mi pomôcť v mojom podnikaní.

Claves Symnes, bývalý kapitán pechoty z Ohia.

Vychádzal z toho, že na tomto svete je všetko duté. Kosti, vlasy, stopky rastlín atď. aže teda planety sú tiež duté. V prípade Zeme napríklad by bolo možné rozlišovať päť sfér umiestnených jedna do druhej  všetky obývateľné vo vnútri i z vonku a všetky opatrené priestornými otvormi u pólov, ktorými obyvatelia každej sféry môžu prejsť z ktoréhokoľvek bodu vnútra k inému, rovnako ako von, asi ako mravec, ktorý by behal po vnútornej a potom i po vonkajšej strane porcelánovej šálky.

V roku 1870 iný Američan Cyrus Read Teed, tiež prehlasuje, že Zem je dutá. Teed bol duch veľkého vzdelania, ktorý sa špecializoval na štúdium  alchymickej literatúry. V roku 1869, keď pracoval vo svojom laboratóriu a premýšľal nad Knihami Izaiášovými sa mu dostalo osvietenia. Pochopil, že nežijeme na povrchu Zeme, ale vo vnútri.“
Toľko Bergier.

V 90-tych rokoch vychádzal na Slovensku časopis Expres Internacionál a v jednom čísle bola popisovaná misia admirála Birda do severských oblastí niekedy v 30-tych rokoch. Popisuje tu, ako sa jeho lietadlo zastavilo nad severným pólom a zostalo visieť vo vzduchu s vypnutým motorom. Vzápätí sa k nemu z oboch strán pripojili lietajúce objekty tvaru disku a pomocou nejakého energetického poľa ho aj s lietadlom dopravili do vnútra Zeme, cez pólový otvor. Popisuje mestá pod zemou i rasu s ktorou sa stretol i posolstvo od nich, ale na to si už nespomínam.

No a na Matrixe 2001 u Jardu Chvátala vychádzali na pokračovanie články o veľmi vyspelých reptiliánskych bytostiach, obývajúcich vnútro Zeme. Jedna z nich vychádzala a myslím dokonca i pracovala na povrchu Zeme a na zakrytie identity používala mimikry – niečo ako hypnózu. Články vychádzali pod názvom  Lacerta.

22 ivan ivan | E-mail | 1. prosince 2010 v 22:56 | Reagovat

...zaujímavé, že pokaždé keď sa vraciam sem z "potuliek kade tade", prichádzam na guľatú Zem zvonku ako na guľu a nie dovnútra....,...no, niečo tu zrejme hoooodne nepasuje...

23 koudy koudy | E-mail | 2. prosince 2010 v 0:34 | Reagovat

Zoltane já mám pocit že Vás znám. Proč pořád navštěvujete "tyhle weby" a šíříte kolem sebe negaci ? Já to prostě nechápu .. Když jste si založili na facebooku skupinu Illumináti, tak proč se tam nebavíte se svými "kamarády" o vlastních teoriích a pořád se pokoušíte někoho shazovat a organizovaně "prudit" .. Mám pocit že se vezete na dosti !zlé! vlně, tak si to prosím buďto uvědomte a nebo táhněte k čertu kam beztak veleúspěšně směřujete .. Aů - dej si na toho člověka pozor prosím ..

24 Alue Alue | E-mail | Web | 2. prosince 2010 v 8:54 | Reagovat

[23]: Aha? Takže jsem stále pod palbou? Tak to abych taky trochu zakročila.

25 Pepř Pepř | 2. prosince 2010 v 12:53 | Reagovat

Zakročila? Alue, jak to píšeš, jak to přemýšlíš? Abych byl na špatné adrese? Myslel jsem, že tady píše víla vesmírná, ztělesnění lásky a dobra... a tím se i řídí, jak říká jedno přísloví: Kdo do tebe kamenem, ty do něj chlebem. Špatné třeba přece oplácet dobrým, nebo andělé tě učí něco jiného? A všechny ty kecy o lásce jsou jen prázdná slova??? Podle mě by bylo vhodné JÍT PŘÍKLADEM když už se pokládáš za bytost světla a za něj bojuješ. Měla bys jít příkladem, protože tvé jednání může ovlivnit hodně, mnohem víc než jen prázdná slova ...

26 Alue Alue | E-mail | Web | 2. prosince 2010 v 13:06 | Reagovat

[25]: Prosimtě když vůbec nevíš o co tu jde, tak se do toho nezapojuj. Nechápu kde jsi vzal takové nesmyslné řeči.

27 vasek vasek | 2. prosince 2010 v 14:17 | Reagovat

[2]: Tady jsou nějaké informace o výzkumu V. S. Grebenikova. Je to ale v AJ. http://www.uloz.to/6772513/an-anti-gravity-platform-of-v-s-grebennikov-pdf

28 Michal Michal | 2. prosince 2010 v 15:03 | Reagovat

[25]:Pepř.
Vidno, že o Vesmírnych zákonoch nemáš ani „PÁRU“. Láska sa nie  vždy prejavuje len medovými rečami a tzv. skutkami obetovania, či milosrdenstva. Uvediem Ti  jeden z mnohých prípadov, ktoré riešil Edgar Cayce (dúfam, že vieš, kto to bol).
Prišla za ním mladá atraktívna žena, ktorá pracovala, ako asistentka riaditeľa nejakej veľkej spoločnosti a  chcela vedieť, prečo sa jej nadriadený voči nej správa (podľa jej úsudku) neloajálne a prečo ju pred podriadenými  ponižuje a zhadzuje.
Vynechám podrobnosti a poviem podstatu. Dotyčná osoba mala už počas niekoľkých inkarnácií problém s pýchou, egoizmom  a sklonom k nadradenosti. Rovnako sa správala aj v tejto spoločnosti, čiže arogantne a povýšenecky (voči podriadeným jej nadriadeného). Tento jej spôsob správania sa nepáčil jej nadriadenému a preto, ak sa sama  dopustila niečoho, čo výtýkala  podriadeným , zotrel ju priamo pred podriadenými a tým podľa jej úsudku znižoval jej autoritu.
Návratom do minulých životov Cayce zistil uvedené problémy s pýchou a aroganciou už v minulých životoch. Pri príprave tejto inkarnácie sa pre jej negatívne povahové vlastnosti žiadna duša nechcela s ňou inkarnovať. Až  nakoniec dušička, ktorá bola jej najlepšou priateľkou (priateľom – duše sú bezpohlavné) sa podujala, že sa s ňou inkarnuje a pomôže jej vyliečiť  z egoizmu, pýchy a arogancie. Tou dušičkou bol jej súčasný šéf......

29 Michal Michal | 2. prosince 2010 v 15:16 | Reagovat

[25]:Pepř.
No a ak by Ti to ešte stále nedošlo, skús si prečítať tento vtip.
V zime udreli mrazy a malé vtáčatko zmrznuté v tráve sa pokúšalo vzlietnuť, ale bez úspechu. Okolo išla krava a vykonávajúc  si svoju telesnú potrebu a jeden kravinec dopadol aj na malé vtáčatko. Teplo kravinca urobili svoje a zohrialo skrehnuté telíčko vtáčatka. Vtáčatko natešene vystrčilo z kravinca hlavičku a nadšene zaspievalo ódu na radosť. V tom išla okolo mačka, všimla si vtáčatko a zožrala ho.
Poučenie :“ Nie každý kto na Teba serie je tvojim nepriateľom a nie každý kto ťa ťahá zo sračiek je tvojim priateľom“.

30 vasek vasek | 2. prosince 2010 v 15:48 | Reagovat

Další materiály k V. S. Grebenikovovi:
Jeho kniha Můj svět (rusky) http://www.uloz.to/6774985/grebenniov-moymir-pdf
Materiál k antigravitačnímu zařízení (francouzsky) http://www.uloz.to/6774615/grebennikoveffetcse-pdf

31 Lúmenn Lúmenn | E-mail | Web | 2. prosince 2010 v 20:01 | Reagovat

Tak teď tomu taky moc nerozumím, protože mi přijde sice logické, že by planety byly duté, ale pokud my žijeme uvnitř nějaké planety, co je potom okolní vesmír? měsíc, slunce? A pak kolik má ta naše planeta vrstev a co je nad tou nejvyšší vrstvou? A jsou pro tohle všechno nějaké důkazy? Zastávám názor, že země je opravdu dutá, ale vždy jsem měla zato, že my žijeme na jejím povrchu a jiní "lidé" žijí uvnitř? Jak to tedy je? (bohužel nemám předplatné osudu, většina článků mě tam totiž nezaujala a za pár dobrých si nemůžu dovolit platit, má někdo materiály, které by mi kdyžtak mohl poslat na mail?) díky.

32 Verča Verča | E-mail | 2. prosince 2010 v 23:28 | Reagovat

[21]:Hm, zajímavé. Ostatně jako spousta tvých komentářů. Díky, že jsem se o tom mohla dozvědět trochu víc.:-)

33 MementoMori MementoMori | 3. prosince 2010 v 11:22 | Reagovat

[31]: taky jsem spíš toho názoru, že žijeme na povrchu, než uvnitř..

34 Pišta Pišta | 3. února 2011 v 10:38 | Reagovat

A je pre Náš život vôbec podstatné, či je zem dutá lebo nie?
Inak tie obaly od vajec aspoň tu na slovensku sa mi nezdaú podobnými hexagonu.

35 Majo Majo | 14. dubna 2012 v 16:25 | Reagovat

cely princip dutej zeme chapem tak ze vsetky planety su v podstate ako bubliny  plavajuce vo vesmire ktore su obyvane z vnutra a kazda ma svoj nulovy bod ten nulovy bod je stred bubliny... cely vesmir ktory vidime je v strede nasej planety(nulovy bod) a my sme vo vnutri... vychadza to principu tvorby reality v univerze... dovod preco sa nam zda ze zijeme na povrchu je opticky klam ktory vznika ohybanim svetla a tym sa nam javi ked sa pozerame z vesmiru ze zijeme na poverchu a ze sa vzdalujeme od zeme ale my sa v skutocnosti dostavame cez stred zeme(nulovy bod) do vesmiru.... cele je to len oticky klam. ten ohyb svetla sposobuje ze ten maly vesmir ktory je v strede nasej bubliny sa rozprestrie na celu oblohu a prave ten lom svetla moze za to ze vidime oblohu na celej oblohe:) samozrejme je to dost tazke na pochopenie. ak to chceme pochopit nemozme mysliet trojdimenzionalne... ja to takto nejak chapem.. neviem mozno ze sa mylim

36 jirka jirka | E-mail | 20. ledna 2018 v 3:12 | Reagovat

ahoj,je mozne ze jste skoncili v dubnu 2012?,

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama