V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

O rubrice ,,Rozhovory"

9. února 2011 v 18:45 | Alue |  Rozhovory a Osobnosti
Aluška.org - malé logo
K čemu rubrika slouží?

Poskytuje prostor pro rozhovory s lidmi, kteří něco zajímavého vybudovali, nebo dokázali. Bohužel média vesměs přetřásají celebrity a alternativně založení lidé jsou odsouváni na druhou kolej. Tato rubrika dává prostor právě těm, kteří mají co říci, ale klasická média s nimi rozhovory nedělají.

S kým rozhovor?

Může to být prakticky kdokoliv, kdo se pohybuje v určitém rámci. Autor zajímavých www, ten kdo napsal knihu, staví jurty, založil rodový statek, uskutečňuje přednášky, zabývá se léčitelstvím a podobně. Tématika by se měla vždy točit okolo alternativních dění, přírody, nehmotných bytostí, či energií.

Můžete se zapojit

Pokud byste rádi poskytli rozhovor na zajímavé téma pro tyto stránky, iniciativě se meze nekladou a je vítána s otevřenou náručí.
Napište mi prosím na e-mail uvedený v kontaktech: redakce@aluska.org a pokud je to možné, přiložte vaši fotografii pro ilustraci rozhovoru.
O realizaci rozhovoru se domluvíme. Můžete mi i navrhnout otázky, které byste rádi zodpovídali, nebo osobu, která je podle vás k rozhovoru vhodná. Ráda vám vyjdu vstříc.
Samozřejmě se může stát, že rozhovor odmítnu. V takovém případě holt zkuste štěstí jinde :)

Co získáte, pokud poskytnete rozhovor?

Uveřejnění rozhovoru s vámi na Aluška.org dostáváte perfektní šanci na reklamu. Pod článkem bude samozřejmě odkaz na vaše dílo (pokud je možné jej najít na internetu). Uveřejněný rozhovor si můžete zkopírovat a uveřejnit také u sebe na webu, popřípadě na něj můžete hrdě odkázat i s příloženým screenem vašeho rozhovoru Alušce.org.
Při té příležitosti se můžeme domluvit i na trvalé výměně odkazů, tedy váš banner či odkaz může viset zde.

Rozhovor naopak

Rubrika Rozhovory neslouží pro archivování rozhovorů, které jsem poskytla já někomu jinému. Od toho je rubrika Média. Pokud naopak vy máte zájem zdotazníkovat mě, použijte můj e-mail a projděte si tento článek: O rubrice ,,Média".
Těším se na spolupráci :)
Alue
 


Komentáře

1 Laigo Laigo | 9. února 2011 v 20:20 | Reagovat

Těším se na rozhovory! :)..

2 Zdeněk Zdeněk | E-mail | 10. února 2011 v 0:45 | Reagovat

Ahoj:)

...když jsem četl Tvůj poslední článek ,ták jsem si nemohl nevzpomenouti na svého kamaráda Petra Skořepu (Sopťu) ... ten by se Ti teda na rozhovor pěkně hodil :) ... jenže by jsi ho asi musela sama osloviti , anóbrž toho má moc :) ... mno každopádně je situovanej na Slovensku , tákže byste se mohli potkat na tý Tvojí "první" přednášce ... mno sama uvidíš, jak Ti bude libo:)...

tady máš kontakt ... soptas@gmail.com
EKOVESNICE.CZ(SLAMENEDOMY.CZ) ... měj se krááásně a Díííky za TEBE :)

3 Arti Arti | E-mail | 10. června 2012 v 13:36 | Reagovat

Ahoj lidičky chtěla bych zeptat co  si myslíte o učení telekineze,hydrokineze atd... teda jestli je opravdu naučitelné.předem díky za odpověď =)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama