Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na alueshop.webnode.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 21.03.

1. / Léčivý potenciál slunce

2. dubna 2011 v 5:40 | Alue K. Loskotová, alias Aluška |  Léčivý potenciál slunce
Úvodní slovo:
Stálí čtenáři už vědí, že jsem před časem slíbila v jednom ze svých článků, že vypracuji seriál, který pojedná o tom, jak se dá využít slunce pro náš organismus. Pro ty z vás, kteří se těšili, mám tedy dobrou zprávu, konečně je to tady.
Pro odstranění vašeho skeptického pohledu otevřeme toto téma lidmi, kteří již v tuto dobu slunce běžně používají jako součást svého života a živí se skrze jeho energii.
Tento seriál nebude mít mnoho dílů, pouze shrne dohromady v několika článcích přínosná fakta. Proto nemá vlastní rubriku, najdete ho pod tématem ,,Zdraví".

Hira Ratan Manek a jeho HRM syndrom
Strojní inženýr Hira Ratan Manek se narodil v roce 1938 ve státě Kérala v jižní Indii. Více než 50 let žil Manek celkem obyčejným životem. K zásadní změně došlo až v roce 1992, kdy začal postupně ztrácet chuť k jídlu. Zcela přerušit přísun živin se Manek (zvaný též Hirachand) rozhodl v roce 1995 krátce po té, co se vrátil ze své pouti do Himalájí. Od té doby údajně nepozřel ani kousek pevné stravy. Připouští ale, že se občas napije kávy, čaje nebo jiné tekutiny. Ačkoli se to zdá neuvěřitelné, prošedivělý Ind tvrdí, že veškerou potřebnou energii čerpá ze Slunce.
První hodinu od úsvitu a poslední hodinu před soumrakem postává Manek s bosýma nohama na zemi a upřeným pohledem sleduje sluneční kotouč.
"Každý večer se bez mžiknutí oka dívá hodinu do slunečního světla. Je to jeho potrava. Občas pije kávu, čaj nebo jiné tekutiny," řekla novinářům jeho žena Vimla.
Světoznámý strojní inženýr nepovažuje svou schopnost za nic výjimečného: "Po několika dnech tréninku budete cítit, jak vám očima vstupuje do těla energie. Přijímáním slunečních paprsků očima se mozek dobije a začne využívat své netušené schopnosti. Sluneční energie absorbovaná očima zničí duševní choroby, nemoci těla, psychickou nedostatečnost a učiní život šťastným a klidným. Hlad jednoduše zmizí."

Lékaři varují, že několikaminutový pohled do přímého slunce může těžce poškodit sítnice a způsobit slepotu. Manekův zrak je však v rozporu s tímto tvrzením v naprostém pořádku. Aby dokázal, že mluví pravdu, přijal Hirachand nabídku Národního úřadu pro letectví a vesmír (National Aeronautics and Space Administration, NASA) a podrobil se 411 dní trvajícímu půstu pod lékařským dohledem v americkém výzkumném centru. Vědci museli nakonec potvrdit, že Manek po celou dobu nic nejedl a pil pouze vodu. Experti z NASA na jeho počest dokonce zavedli nový termín - "HRM fenomén".

Hira Ratan Manek má dokonce vlastní webové stránky, kde se snaží lidem předat své zkušenosti.
Úvodní slovo jeho oficiální stránky přeložil OSUD.cz, kde se píše:
Sluneční ozdravné centrum se zaměřuje na pomoc lidstvu získat lepší pochopení toho, jak lze použít slunce pro léčbu mysli, těla a ducha, jako bylo demonstrováno. Hira Ratan Manek, který, v důsledku zírání do slunce získal lepší fyzické, duševní, emocionální a spirituální zdraví.
Hira Ratan Manek (HRM), mimo jiných, dokázal, že člověk může žít jen o sluneční energii velmi dlouhou dobu, aniž by cokoliv jedl. To se stalo známým jako fenomén HRM. Tato metodu je používána pro léčbu všech druhů psychosomatických, duševních a fyzických nemocí, stejně jako pro zlepšení paměti a duševní síly pomocí slunečního světla. Člověk se může zbavit jakéhokoliv druhu psychologických problémů a získat důvěru čelit jakýmkoliv problémům v životě a může překonat jakýkoliv druh strachu, včetně strachu ze smrti, do 3 měsíců poté, co začne tuto metodu praktikovat. V důsledku bude člověk osvobozen od duševních poruch a strachu, což bude mít za následek dokonalou rovnováhu mysli. Pokud člověk pokračuje v aplikaci řádné praktiky zírání do slunce po 6 měsíců, osvobodí se od psychických nemocí. Navíc, po 9 měsících, může nakonec vyhrát nad hladem, který poté sám zmizí.
To je přímá, přesto účinná metoda založená na sluneční energii, která umožňuje, aby se člověk zharmonizoval a znovu nabil tělo životní energií, a také to velmi snadno vyvolá neomezenou moc mysli. Navíc to člověku umožní se snadno osvobodit od trojitého utrpení lidstva, jako duševní nemoci, fyzické nemoci a spirituální ignorance.
Zveme vás prozkoumat a posílit se učením HRM ohledně toho, jak vás slunce může vyléčit!


Proces zírání do slunce
Máme ve svém těle super počítač, který nám byl dán přírodou, kterým je náš mozek. HRM (Hira Ratan Manek) to nazývá "mozkotor". Mozek je výkonnější, než většina vyspělých super počítačů. Každičká lidská bytost je přírodou obdařena bezpočtem nadání a nekonečnou zděděnou mocí. Jednotlivci by se nikdy neměli podceňovat. Všichni jsou obdařeni. Pokud tuto moc využijeme, můžeme se dostat na vysokou úroveň. Bohužel tyto nekonečné zděděné schopnosti jsou naprogramovány v té části mozku, která z velké části spí a není využívána. Dokonce i lékařská věda souhlasí, že stěží využíváme mozek na 5-7% -- nejchytřejší lidé, jako Albert Einstein, měli využívat pouze asi 32% svého mozku.
Pokud můžeme aktivovat lidský mozek a probudit tyto nekonečné nám vlastní schopnosti, pak se můžeme povznést na vyšší úrovně. Můžeme dosáhnout, cokoliv chceme. Abychom provozovali mozek efektivně, musí být aktivován. Protože je to holistická entita, potřebuje holistické napájení. Sluneční energie je zdroj, který napájí mozek, který může vstupovat a odcházet z lidského těla nebo mozku pouze přes jeden orgán, kterým je lidské oko. Oči jsou vstupními dveřmi sluneční energie do lidského mozku. Jsou známy také jako okno do duše. Nedávný výzkum zjistil, že naše oči mají mnoho funkcí, než jen vidění. A o funkci oka je odhalováno stále více informací. Oči jsou komplexní orgány a mají 5 miliard částí, mnohem více než kosmická loď, která má asi 6-7 milionů částí. Na tom můžete vidět obrovskou schopnost lidského oka.
HRM tvrdí, že duha je v oku, ne na obloze. Sedm barev slunce je pouhý odraz toho, co je v oku. Můžeme vytvořit duhu kdykoliv chceme - jít do zahrady, pozorovat pod zdrojem tekoucí vody, jak slunce stoupá. Pak uvidíte duhu. Oko je dokonalým nástrojem pro získávání všech barev duhy. Protože oči jsou choulostivými částmi těla, musíme je používat takovým způsobem, aby sloužily našim účelům, aniž by byly poškozeny. Současná učení a myšlenky, jako nedívat se do slunce vůbec - poškodíte si zrak; nikdy nevycházejte na slunce, protože dostanete rakovinu; způsobují bezpočet nepotřebné hysterie a paranoie. Čím více jste vzdáleni přírodě, tím více existuje důvod pro nemoc, a budete automaticky podporovat globální korporace. Existují jisté blbuvzdorné způsoby, jak mít prospěch z přírody, aniž byste se vystavovali jejím neblahým účinkům. Je to také tak intuitivní, jako to, že když se stahují mraky, budeme mít špatnou náladu. Když vidíme slunce, cítíme se nabiti.

Dimbesvara Basumatary
Pro absolventa školy v Balimari se sledování Slunce na naší obloze stalo přímo vášní. "Je pro mne něco jako pudink. "Dokážu čtyři dny nic nejíst a nemám hlad ani žízeň," prohlásil čtyřiadvacetiletý Dimbesvara Basumatary ze státu Ásám v severovýchodní Indii.
Jak chutná Slunce?
Místo úst používají oči a místo jídla sluneční paprsky. Zatímco jiní by při delším pozorování naší životodárné hvězdy oslepli, někteří Indové se vyzařující energií živí. Zda a jak je to vůbec možné, to právě zkoumá americká kosmická agentura NASA. Obejdeme se v budoucnosti bez potravin?

Pro absolventa školy v Balimari se sledování Slunce na naší obloze stalo přímo vášní. "Je pro mne něco jako pudink. "Dokážu čtyři dny nic nejíst a nemám hlad ani žízeň," prohlásil čtyřiadvacetiletý Dimbesvara Basumatary ze státu Ásám v severovýchodní Indii.

Člověk, který se dívá do paprsků naší hvězdy déle než půldruhé minuty, riskuje těžké poškození sítnice nebo slepotu. Basumatary pozoruje náš zdroj tepla od svítání do soumraku již pět let a zatím mu to žádné vážné problémy nezpůsobilo. Potvrdil to i hlavní oftalmolog První ásámské oční kliniky Šankardéva Netralaji, podle kterého je student obdařen dobrou citlivostí na barvy. Dimbesvara předvádí své schopnosti před diváky po celé své zemi. Byl rovněž filmován ásámskou televizí a usiluje o zařazení do Guinnessovy Knihy rekordů.

Pokračování seriálu zde: Léčivý potenciál slunce: 2

 


Komentáře

1 Kirael Kirael | 2. dubna 2011 v 8:28

Vyzkoušet, či nevyzkoušet?

2 anchi anchi | 2. dubna 2011 v 8:46

Určitě vyzkoušet...jenže "normální" člověk je za svítání už v práci...(teda alespoň já ano). Ale za soumraku už jsem jednou do slunce koukala a "žiju"...

3 Nasgol Nasgol | 2. dubna 2011 v 9:15

Já tento týden, přímo ve středu, byl venku trénovat. Bylo krásné sluneční počasí a ke konci tréninku kolem 18. hodiny jako vždy jsem začal koukat do slunka, a to na 10-20 min. Co já vím, neměl jsem čas...Po návratu domů z tréninku kolem 19. hodiny jsem se díval do zrcadla a mé oči vypadali tak odpočatě jako nikdy, protože dělám VŠ obor informatiky, tak pořád sedím a hledím do PC,už mě to celkem štve.. A někdy v minulost jsem tady četl o koukání se do Slunka, tak jsem to vyzkoušel... I Little Grandmother mluvila o "nějaké" narůžovělé asi auře Slunce a říkala, že je to sluneční energie, no pochvíly jsem ji viděl taky.. Těším se na další díl a západy prokoukané do Slunce :oD

4 Farah Farah | 2. dubna 2011 v 9:33

Taktak, urcite nemusi slunce vyvolat rakovinu nebo slepotu. Nerikam, ze nevyvola urcite, nebot kazdy je jinak citlivy  a nekomu to muze delat nedobre asi jako kdyz ma alergii na mleko. Je to dle meho veci individuality. Ja treba slunce a o neco vyssi teploty vitam, protoze s mymi 150cm vysky (tj. velkym povrchem tela vuci objemu) vydavam nejvetsi procento energie v zime prave na teplo. A je jedno jak se nabalim, coz povzbuzuje ve me dalsi chut k jidlu a hlavne teple veci.
V lete mi staci jist jednou denne a jsem spokojena, zbytek nasosam ze slunicka :) Aspon si tak setrim zaludecek. Jinak s tou duhou: snadno se da utvorit privrenim oci, dojde totiz diky rasam k difrakci a pak vidite duhova kolecka a vlakenka.

5 Renata Renata | Web | 2. dubna 2011 v 15:25

nevím...
...mě tohle přimělo k zamyšlení, nemyslím si, že je to extra zdravý koukat do sluníčka, ale budiž, nikomu to neberu, moc to zkoušet nebudu, už mám tak dost oči zkažený... ale přemýšlím, proč já vlastně sluníčko nemám ráda. Vadí mi dost často i denní světlo. Dráždí mě, unavuje a z přebytku sluníčka mívám migrény.
Tohle roční období mám deprese, z toho, že zas budou vedra a před světlem se nikam neschovám... v září ožívám, s první listopadovou plískanicí se raduju.... divný.
asi jsem upír :-)))

ne ale vážně, Aluško, mě by zajímalo, proč to tak je... co mám kde blokovaný, že nejedu na slunce...:-(???

6 Kirael Kirael | 2. dubna 2011 v 16:07

[5]:Nejste divná, akorát máte prostě ráda zimu nebo déšť. Takových lidí znám spoustu. My ožíváme na jaře a v létě, vy na podzim. Každý má, co si vybral :-)

7 Saracén Saracén | 2. dubna 2011 v 16:32

Pan Ratan Manek má, dle fotek, poškozené pravé oko. Nevím, jestli je to věkem, Indové dost trpí na oční choroby nebo zíráním do slunce, ale bílá skvrna na jeho pravé duhovce je nepřehlédnutelná.
Zíráním do slunce se může spálit nejcitlivější část oka, tak zvaná žlutá skvrna, kde se nachází nejvíce čípků a která zajišťuje ostrost vidění. V USA byl natočen dokumentární film o nadšenci pro sun-gazing. Film nemá závěr, protože po 1 měsíci zírání do slunce u dotyčného pána došlo právě k nevratnému poškození makuly (žluté skvrny). Tento člověk se poté sám rozhodl proces zírání do slunce ukončit. Zírání může být nebezpečné u starších lidí. Nikdo neví, zda nemá dispozici k degenerativním očním onemocněním a sledování slunce může tento proces uspíšit.
Odkazy:
http://www.marinij.com/lifestyles/ci_13457606

http://www.falconblanco.com/sungazing/manek.jpg

8 Saracén Saracén | 2. dubna 2011 v 16:36

Dodatek: Osobně mám dojem, že na slunce by snad bylo lépe se napojovat vnitřním zrakem. Nezapomeňme, že oko je citlivý orgán, který nám má sloužit i k vidění ve tmě a v šeru, ne jen k pozorování intenzivní záře.

9 Renata Renata | Web | 2. dubna 2011 v 17:10

[8]: ano, přijímat slunce třetím okem by celkem ideální...a bezpečné a možná i účinější...

10 Renata Renata | Web | 2. dubna 2011 v 17:11

[6]: no, děkuju... :-)

11 Jindra Jindra | 2. dubna 2011 v 17:56

Tak nevím. Rád bych tomu věřil, ale osobní pokusy nejsou nic moc. Před chvílí jsem se díval do slunce sotva minutu a pak jsem měl skvrny a mžitky před očima, nemohl jsem nic číst. Nerad bych si zničil oči jen proto, že to nějakej Ind umí. Jsou lidi, co jedí střepy a polykají meče, ale tak nějak nemám chuť to napodobovat.

12 Clarté Clarté | 2. dubna 2011 v 18:18

občas se dívám kousek pod slunko. ale má to nevíhodu, že potom asi pět minut po tom, co už se na slunko nedívám, vidím barevné kolečko, které nakonec zmizí. ale není to nic moc příjemného - nejde s tím nic číst. je to stejné jako s žárovkou, když se na ní asi minutu díváte a pak se podíváte jinam, vidíte skvrnu - u mě většinou zelenou, růžovou nebo žlutou.

13 Michal Michal | 2. dubna 2011 v 18:38

Všimol som si, že Aluš v tých prvých článkoch písala, že do Slnka sa má pozerať pri východe a pri západe Slnka a zo začiatku len veľmi krátku dobu. Vyslovene písala, že pozeranie počas dňa do intenzívne žiariaceho Slnka je nebezpečné a môže vážne  poškodiť zrak. Domnievam sa, že argumenty, ktoré uvádza Saracen sú z typicky amerického prostredia. Na margo toho som si spomenul, na články nedávno čítané na stránke sloboda očkovania, že Američania majú najväčšiu preočkovanosť na svete, ale najviach chorých detí a že zo súčasných 37 očkovaní chcú zvýšiť počet až na 47.  Bolo tu poukázané, že Američania vo všeobecnosti majú predstavu, že keď je niečo dobré, tak ak je toho viac musí to byť ešte lepšie (viď spomenuté očkovania, ďalej jedlo Big Mac,  nápoje Big Power, Maxi Power a podobne). Preto si myslím, že aj ten „týpek“ čo o ňom Saracen píše sa pustil bezhlavo do experimentu a „vedecké“ kapacity, ktoré ho skúmali sú podľa mňa manipulátori verejnej mienky. Moji starí rodičia boli poľnohospodári a boli vystavení slnečnému svetlu denno - denne a až do smrti nepoužívali slnečné, ani dioptrické okuliare.
Podľa toho, čo píše Saracen by sme sa nemohli ani otužovať, lebo studená voda spôsobí silné podchladenie, kŕče, prípadne zástavu dýchania a utopenie. No napriek tomu vidíme v zime plávať v riekach desiatky otužilcov, ktorých ľadová voda nezabije. So Slnkom to bude podobné.
Odporučil by som prečítať články od Tomáš Marne...Tam uvádza, že veda, medicína i naši politici nám miesto informácií poskytujú silné dezinformácie (Darwinova evolučná teória, UFO sú mýtus, nutnosť a prospešnosť očkovania, nevyhnutnosť používania peňažného systému, celosvetový terorizmus atď.) aby z nás vychovali poslušných „ovčanov“ poslúchajúcich vrchnosť a cirkev. Čiže, ak Vám svetovo uznávané autority vo vede, ekonómii, politike niečo tvrdia, tak počítajte s tým, že obracajú pravdu o 180 stupňov.
Verte intuícii a zdravému sedliackemu rozumu.

14 Michael Michael | 2. dubna 2011 v 19:00

Ahoj možná mě ukamenujete, ale mě se zdá naprostá hloupost to že člověk muže přežít bez potravy jen z toho že se dívá na slunce. Žít jenom ze slunce nedokaží ani autotrofní organizmy (rostliny). Rostliny přeměńují oxid uhličitý a vodu na kyslík a monosacharid(glukozu). Potřebují ještě k tomu energii ze slunečního záření (fotonů) a chloroplasty ve kterých je zelené barvivo chlorofyl, které působí jako katalýzátor(snižuje aktivační energii dané reakce).Tomu se říká fotosyntéza.:) Živočichové nemají chlorofyl, tak musí využívat energii z látek, které nám vyrobily rostliny. Dýchání je opak fotosyntézy tj: ze sacharidů a kyslíku vznikají oxid uhličitý a voda.

15 Saracén Saracén | 2. dubna 2011 v 19:33

Re 14: Michale, já vám ale nic nezakazuji,  ani s vámi nebojuji:) Ani se vás nesnažím natlačit do pozice ovčana.
Pozorování východu a západu slunce lidé praktikovali od nepaměti, dočíst se lze o tom v krásné i duchovní literatuře.
Jestli do slunce také koncetrovaně zírali, toť otázka, to je možná novinka.
Doporučuji knihu ANJELI A DÉVOVIA od Flower A. Newhouse, kde se i poeticky a velice přesně popisuje, co se děje z duchovního hlediska při východu a západu slunce, jaké bytosti vystupují vzhůru atp.
Co za zářením slunce vidí, také poeticky  popsal mystik William Blake, je to tuším citováno v knize Léčivé sny od Iana Barasche.

16 F. F. | 2. dubna 2011 v 20:24

Že když je člověk na slunečním světle, nepotřebuje tolik jíst, tak to mi novinka není, to je naprosto normální. Do slunce hledím jenom ráno a k večeru, ale nevidím žádnou změnu, žádný zhoršení zraku ani žádný zlepšení zdravotního nebo psychickýho stavu. Jenom jsem jediná z rodiny, kdo vidí výborně, jinak mají všichni už dávno brýle a pořád si stěžují jak nic nevidí a to i mladší členové rodiny, než jsem já. Nicméně moje problémy s očima, které nyní mám, koukání do slunce nezlepšilo ani nezhoršilo.

17 Renata Renata | Web | 2. dubna 2011 v 20:30

[14]: ale jo, přežiješ. až umřeš hlady vysublimuješ do jiné formy existence... takže v podstatě pořád žiješ ;-)

18 Suny Suny | 2. dubna 2011 v 20:42

Jedna paní tak upřeně koukala do slunce až oslepla...takže do žhnoucího slunce nedoporučuji moc koukat, ale takový západ a východ slunce by škodu neměl natropit.

19 A. K. A. K. | 2. dubna 2011 v 20:46

Aluško, moc Ti děkuji, že jsi sem dala tento článek. Už se teším na další!
Mám brýle, takže tuto věc zkusím. Tak či tak by se mi časem zhoršil zrak a když se mi zlepší, tak mi bude akorát lépe (Pokud budu moci až odložit brýle).
Ještě jednou děkuji a přeji Ti mnoho štěstí a také, aby Ti tento web vydržel hodně dlouho, protože mi velice pomáhá!
Krásný den všem
Přeje A. K.

20 Saracén Saracén | 2. dubna 2011 v 21:17

Pro ty, kteří již úspěšně praktikují:

http://www.degeneracemakuly.cz/otestujte-se-na-makularni-degeneraci-VPMD

Na odkaze je test poruchy žluté skvrny. Až se mřížka bude vlnit a prohýbat, je již vypáleno:)
Takový východ slunce, kdy je slunce v plné síle, tzn. kolem letního slunovratu, to je pro Evropana, který je na rozdíl od Inda půl roku ve tmě, pěkná "darda" do očí, navíc po dobu 60 ti minut, jak se doporučuje na webu sun-healing.

21 Michal Michal | 2. dubna 2011 v 23:27

[15]:Ak sa Vám vidí môj prejav útočný, ospravedlňujem sa. Naozaj som nič podobné nemal v úmysle. Vy i ja sme sa dostali k určitým informáciám, o ktorých si myslíme, že by mohli byť všeobecne prospešné a ponúkame ich diskutujúcim. Je len na nich čo si vyberú. Okrem toho hnev a agresivita  na duchovnej, či fyzickej úrovni je prejavom, strachu (nie som presvedčený, že moje argumenty sú pravdivé), slabosti (strach automaticky oslabuje) a arogancie (snažím sa robiť BU-BU-BU a vystrašiť protivníka, aby moje argumenty prijal za každú cenu, aby bolo uspokojené moje ego). Za typ na knihu ďakujem. Verím, že ma posunie dopredu
Zároveň sa ospravedlňujem Aluš, že príspevok nie je priamo k téme, ale myslím si, že nám túto gentlemanskú „prestrelku“ so Saracénom odpustí.

22 Michal Michal | 2. dubna 2011 v 23:41

[14]:Odpusť. Ale si príliš zavŕtaný v hmote. Ja som napríklad hladoval 30 dní len o vode a nezomrel som a nemám žiadne vedľajšie následky. A to som o nejakej slečnej a čakrovej enrgii vtedy moc nevedel. Aby som nezdržiaval ostatných. Skús si prosím nájsť informácie o bretariánoch, o  Austrálčanke Jasmuheen a prípadne si prečítať jej knihy Božská výživa, Strava bohů a Využití prány. Tam je to dosť polopaticky vysvetlené

23 F. F. | 3. dubna 2011 v 8:49

[20]: Jenom se mi pomalinku posunovala nahoru a dolů, což je, hádám, úplně normální. Horší bylo na očním, když mi doktorka řekla, abych se podívala přímo do zdroje světla a já jsem pořád otáčela oko a posunovala se a nikde to světlo neviděla.

24 peto peto | 3. dubna 2011 v 8:58

super clanok,dik za inspiraciu..predpokladam ze to treba(aspon zo zaciatku)robit ked je slnko nizko.A hlavne vsetko s mierou.

25 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 3. dubna 2011 v 18:45

Pěkný článek, přečetl jsem si i diskusi a nikdo tu myslím nezmínil "koukání" do Slunce se zavřenýma očima (teď nemyslím třetí oko) ... Když mám pár minut nastavený obličej ke sluníčku se zavřenýma očima, ubude mi tak půl dioptrie - to mám vyzkoušené - sice jenom na několik minut až desítek minut, ale je to hodně znatelné zlepšení a někdy to vydrží i déle, takže to dělám co nejčastěji to jde. :) A podle mě to je určitě bezpečnější, než do něj zírat s otevřenýma očima, to mi koneckonců ani moc nejde, protože mi v tom podmíněný reflex, který mi okamžitě ty oči zavře, zabrání.

Na sungazingu určitě něco je, ale za 100% pravdu to nepokládám, ta bude jako vždycky asi někde mezi.

26 Vojta Vojta | 3. dubna 2011 v 20:41

Ahoj Alue".Už jsem tu dost dlouho nebyl a říkám si-Určitě zas trefím na něco super a trefa""".Koukám samý skeptik!!No,váš problém.Dobrou radu máte".Já to dělal na konci léta a v klidu.Uřčitě nebudu čumět do slunce v poledne a nezavřu  u toho oči+furt tady melete".Alue ahoj a už piš dvojku"".

27 Gája Gája | 4. dubna 2011 v 9:08

Musím se přiznat, že jsem to zkoušela hned po první zmínce, kdy o tom Aluška v nějakém textu psala...Když mám to štěstí a mohu vidět vstávání sluníčka, hledím na něj a zdravím ho. Ten pohled do něj je příjemný. Očím to nevadí a já si uvědomuji tu sílu a množství energie, kterou disponuje. Večerní dívání do slunce je stejně příjemné, takže si intuitivně vybírám čas, kdy do sluníčka lze pohledět. Kéž by nám to sluníčko svítilo více. Ráno vyleze, je modré nebe, pak po něm začnou létat letadla a začnou nás zasypávat a mlžný opar na sebe nenechá dlouho čekat. Jsem z toho chemtrailsu opravdu smutná. Denně je vidět na nebi....

28 Boikana Boikana | 6. dubna 2011 v 9:35

[2]:nebo v létě ještě spí. A v zimě ve škole...

29 Boikana Boikana | 6. dubna 2011 v 9:40

[9]:a jaký by podle vás byl postup? Souhlasím, že koukat do sluníčka může pooškodit zrak a tohle by bylo bezpečnější...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama