V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 15.10.

JAK NAVÁZAT KONTAKT SE SVÝM ANDĚLEM

1. května 2011 v 5:40 | Alue K. Loskotová, alias Aluška |  Nehmotný svět
Ráda bych znovu udělala trošku jasněji v otázce kontaktu s nehmotnými bytostmi.
Ačkoliv o komunikaci s nimi bylo popsáno mnoho, stále visí ve vzduchu dost otázek a hlavně se to lidem vesměs moc nedaří, protože asi používají nevhodné ,,pomůcky".
Možná, že je zkrátka potřeba opsat komunikaci trošku jiným způsobem, proto tento článek věnuji těm, kteří by rádi mluvili se svým andělem. - Budeme pro začátek takto konkrétní, protože předpokládám, že kdo bude schopný mluvit se svým andělem, ten bude schopný mluvit s kýmkoliv, protože principy se ve svém základu nemění.

1. Ujasněte si, co vlastně chcete a přestaňte se bát.
Mnoho lidí řekne: ,,Chci slyšet svého anděla." a potom dodá: ,,Ale bojím se, že...." - se mi ozve někdo jiný, že na mě něco zaútočí, že se na mě něco zlého napojí, nebo že neexistuje a budu za blba, nebo že si jenom povídám sám se sebou.
Tyto podivné strachy jsou první překážka v kontaktu. Pamatujte si, že nehmotnou bytost budete schopni vnímat v případě, že budete věřit, že existuje a že vás slyší. Pokud tomu nevěříte, neuslyšíte ji, protože mezi vámi je přerušené spojení. Důvěra je první krok a otvírá vám cestu, kterou se k vám nehmotná bytost může dostat.
Riziko napojení se na něco zlého nebo nechtěného je tu vždycky, ale řekněte mi, co je dnes bezpečné a bez rizika.
Jděte ven, může vás přejet auto. Zůstaňte doma, spadnete na schodech a zlomíte si nohu. Běžte spát a už se třeba nikdy nemusíte probudit.
V tomto světě neexistuje nic, co by bylo naprosto bezpečné a na čem není co skazit.
Pokud se bojíte, udělejte před každým pokusem o komunikaci tento rituál:

2. Splňte podmínky komunikace
Budu předpokládat, že jste si sedli někam, kde je vám dobře, máte před sebou zapálené svíčky, protože máte z pokusu o kontakt trošku strach a teď přemýšlíte, jak navázat hovor se svým andělem. Tento postup je takový typický... najít si pěkné místečko a vytvořit si atmosféru, ve které se cítíte dobře, je základ. Musíte se totiž pro komunikaci uvolnit.

Někteří lidé považují schopnost kontaktovat vyšší sféry za něco, co je jen pro ,,vyvolené". Tito lidé bývají většinou mezi těmi, kteří pomlouvají a žárlí na ty, kdo se nebojí o svých kontaktech hovořit. - Prosím, nevěřte tomu, že schopnost mluvit s nehmotnou sférou je něco, co patří pouze ,,speciálním" lidem. Není to vůbec pravda.
Ve skutečnosti je jen potřeba splnit podmínky pro správnou komunikaci. Z teoretického hlediska jsou to podmínky jednoduché, přesto pro mnohé lidi absolutně nepřekonatelné. Objektivně to nelze posoudit jako snadné nebo lehké, protože každý z nás je originální a v kontaktu s bytostmi to platí tisícinásobně, než kdekoliv jinde. Co sedí jednomu, to nesedí druhému. Jeden slyší hudbu, druhý vnímá brnění.

Podmínky pro navázání komunikace jsou tyto:
1. VĚŘIT
Protože pokud nevěříte, že váš anděl existuje, pokud nevěříte tomu, že vás miluje a pokud nevěříte, že s vámi chce mluvit, tak se vám to nikdy nepodaří. VÍROU v jeho EXISTENCI OTVÍRÁTE BRÁNU K VAŠEMU SRDCI, přes kterou se k vám andělská slova dostávají. Kdo NEVĚŘÍ, ten je UZAVŘENÝ.

2. NEBÁT SE
Odevzdejte spolu se svojí vírou také své obavy. Když se snažíte mluvit s andělem, nebo jinou krásnou bytostí, musíte být odevzdaní, plní důvěry v jejich existenci a v jejich dobrý záměr. Když se budete bát a budete v neustálé křeči, nebo se dívat všude možně okolo, jestli se na vás nebalí něco zlého, je celá snaha o ničem, jste uzavření. Pamatujte si, že nízké a nedobré entity a energie si k sobě přitahujete strachem a vnitřními rozpory. Kdo je vyrovnaný a nebojí se, na toho nic nepřijde. Kdo vyrovnaný není a má velké psychické problémy, tomu může kontakt s andělem velice pomoci, ale je nutné se před rozmlouváním ochránit, například výše uvedeným rituálem se svíčkami, nebo jen prostou vizualizací vajíčka... můžete se před kontaktem pomodlit k Vesmíru, aby vás ochraňoval.

3. NEODMÍTAT
Systém nás naučil odmítat svoji fantazii, odmítat svoji obrazotvornost, hravost a spontánní myšlenky. Tohle je ale něco, bez čeho se v kontaktu s bytostmi neobejdete. Otevřete svoji mysl, vypněte logiku a vnímejte srdcem. Pamatujte si, že andělé k vám budou mluvit přes vaše nitro. Uvnitř vás se bude ozývat hlas, který odpoví na všechny vaše otázky. Nezjeví se před vámi serafín s plamenným mečem ani neuslyšíte hlasy. Podobné věci nechte jinde. Vizuální kontakt je něco velmi, velmi, velmi vzácného a není to forma běžné komunikace. Běžná komunikace je intuitivní, niterná. Přichází formou krásných emocí, pocitů, nápadů.
To je důvod, proč jsme všichni schopni se svým vnitřním vedením, či andělem mluvit. Vnitřní hlas, hlas intuice a svého srdce, máme všichni, tuto formu andělé běžně používají. Stačí ji prostě jen umět NASLOUCHAT A NEODMÍTAT JI JAKO SVOJI FANTAZII, protože i vaše fantazie je užasný projev vaší duše.
Když se naučíte s andělem spojit skrze emoci, obraz, nebo myšlenku ve vašem nitru, ostatní přijde samo a přirozeně časem a dalšími rozhovory. Naučit se vidět, rozumět a hovořit bude snadné, pokud zvládnete navázat spojení v nitru.

3. Požádejte, aby promluvil. Pozvěte ho do vaší mysli
Věřte, že váš anděl je s vámi v neustálém spojení. I když zrovna nestojí jedle vás, určitá část jeho energie a jeho vědomí vás neustále obklopuje, bez ohledu na to, jestli s ním mluvíte, nebo jestli je vyloženě přítomný. Je to jako most mezi vámi dvěma. Tento most je také komunikační kanál, je to vaše niterné spojení a přes něj se s andělem nejlépe pracuje.
Když chcete svého anděla zavolat, aby byl přímo přítomný u vaší bytosti, stačí pomyslet na to, že u vás neustále je jeho vědomí a že cítí a slyší vše, co děláte, nebo co si myslíte. Nemusíte ani znát jeho jméno, stačí jen myslet na to, že chcete, aby byl u vás.
Jeho přítomnost není těžké vycítit. Když se objeví, vzduch se změní. Má jinou frekvenci, jiný zvuk (Ano, čtete dobře, já vnímám zvuk ve vzduchu.), můžete cítit jeho doteky. Andělé vás hladí po tváři, po hlavě, nebo na rukách. Vnímáte brnění, nebo jen pocit absolutního uklidnění, pocit naplnění a štěstí. To je něco, co vám dá ihned vědět, že je anděl u vás a je připravený vám naslouchat, nebo něco říct.

Několikrát se zhluboka nadechněte, zkuste procítit jeho přítomnost srdcem a potom ho požádejte, aby se k vám pokusil mluvit, nebo aby vám nějakou formou dal jakékoliv poselství, nebo nápovědu. Nemusíte mít konkrétní otázku, nebo konkrétní problém, pro který se s ním snažíte mluvit. On vždy bude vědět, co byste v danou chvíli rádi vnímali, co vás obohatí.
Když ho poprosíte, zůstaňte ve svém středu, ve svém nitru. Soustřeďte se jen na to, abyste byli otevření. Netlačte žádnou snahu násilím a nepřemýšlejte logicky o tom, co se může stát.

Když necháte mysl otevřenou, začnou přicházet poselství.
V hlavě se vám můžou začít honit představy. Barevné vize, zahrady, nebo mlhavá podoba vašeho anděla. Můžete v duchu vnímat nějakou barvu, hudbu, vzpomínku.
Můžete mít pocit, že se vám v hlavě začíná ozývat nějaký další hlas, který mluví jinak, než vaše vědomá mysl. - To je přesně ono, to je ten kanál, který je velmi důležitý. Zkuste s tímto hlasem komunikovat, nemodelujte násilně jeho projev, nechte ho promlouvat. Budete možná v šoku z toho, co se všechno dozvíte.
Nezavrhujte ani spontánní myšlenky, nebo nápady, které se objeví. Nemusíte slyšet ani žádný další hlas v hlavě. Nečekané vnuknutí je také komunikace andělská a má stejnou váhu, jako rozhovor. Jen má jinou podobu a jakou podobu andělé zvolí pro komunikaci s vámi, záleží jen na vás, na vašem nitru, na tom, co vám vyhovuje a pro co jste v danou chvíli nejlépe přístupní. Nezavrhujte projevy vaší fantazie, ani své pocity.

Když máte pocit, že necítíte nic
Potom jste uzavření. Buď se bojíte, nebo nevěříte, že komunikujete a všechna jemná postrčení odstrkujete jako váš výmysl a nedokážete rozpoznat, že to není od vás, ale že je to vaše duchovní vedení. V takovém případě je nutný cvik, udělejte si v hlavě pořádek a začněte v komunikaci rozeznávat rozdíly mezi vaší myslí a vaším nitrem.

Jak?
Vezměte si nějakou otázku, která vás opravdu moc trápí. Nějaký problém, smutnou vzpomínku, ošklivý vztah, pocit nenaplnění, zkrátka cokoliv. Vezměte si otázku, která vás trápí a na kterou jste nenašli odpovědi.
Potom nahlas řekněte: Moje MYSL o tom říká, že ..... - A teď začněte logicky chvilku rozebírat to, co vás trápí. Klidně si to zanalyzujte, odůvodněte, pošlete to celé do kopru a označte to za příšernou věc, která nemá východisko. Řekněte to, co si o tom vaše vědomá mysl usoudila. Na nic si nehrajte, vůbec to nestylizujte, buďte k tomu upřímní a klidně se i naštvěte.
Až se vyříkáte, tak se zastavte, zavřete oči, párkrát se pomaličku zhluboka nadechněte, uvolněte se a obraťte pozornost do vašeho nitra. (Někdo by řekl k srdeční čakře) Až ucítíte, že jste ,,ve svém středu", potom řekněte: ,,A moje srdce/nitro/duše/duchovní vedení o tom říká, že .... - Vyslovte první věci, které vás začnou zapadat. Je možné, že skončíte s očima vytřeštěnýma před sebe, protože vyslovená odpověď vám dá řešení, nebo vás natolik uklidní, že se z toho můžete i dojetím rozplakat.
Je to skvělý cvik pro toho, kdo má problém rozeznat rozdíl mezi svojí logikou a svým nitrem. Když zvládnete tohle cvičení, můžete se dát do kontaktu s andělem, protože tentokrát vnitřní hlas poznáte.

Kam dál:
• V rubrice ,,Nehmotný svět" vyšel v květnu roku 2009 článek stejného zaměření. Je jinak formulovaný, možná více rázný, ale obsahově velmi podobný, jen se více zabývá strachem z komunikace. Pokud byste rádi dotáhli ,,komunikačně nehmotnou inspiraci", přečtěte si ho také, ale upozorňuji vás znovu, že je z roku 2009, za tu dobu jsem vědomím zase trošku jinde, proto jsem vytvořila tento aktuální článek, který je podle mého názoru srozumitelnější, než ten starý... přesto je stále k dispozici a najdete ho zde: Jak začít komunikaci s nehmotnými bytostmi

 


Komentáře

1 Michael Michael | 1. května 2011 v 6:23 | Reagovat

Velice krásný članek Aluško. Jenomže na mě to asi nějak nepůsobí.Jsem holt moc logický.

2 Jíťa Jíťa | 1. května 2011 v 8:20 | Reagovat

Aluško napsala jsi to moc krásně,s citem a s láskou.

3 Aran Aran | 1. května 2011 v 8:32 | Reagovat

Ahoj, moc se Ti to povedlo.

4 Odi Odi | 1. května 2011 v 9:27 | Reagovat

Vrátila jsem se i k tomu článku z května 2009 o komunikaci s nehmotnými bytostmi z rubriky Nehmotný svět, téma shodné s rozdílným přístupem Alušky, celkový dojem z tohoto nového mám jiný, výrazně lepší

5 churli churli | Web | 1. května 2011 v 10:05 | Reagovat

i tak se mi to nedaří, i když mám víru.

6 Kiki Kiki | 1. května 2011 v 10:34 | Reagovat

Jednou, když jsem měla opravdu moc špatné období a zrovna jsem procházela docela velkou zmateností a beznadějností (pronásledoval mě už několik měsíců bývalý přítel a nemělo to konce) a bechápala jsem proč? proč to ten člověk dělá...tak jsem v takovém hle ropložení vzla do ruky malou knížku od Kobajaši Issi Pár much a já a vylovila jsem před otevřením prosbu: proč to ten člověk dělá, poté jsem ji, otevřela na náhodné straně a tam byla haiku: ,,Říká se, že v horách někdy z nebe prší pijavice. I takový je náš svět." v té chvíli mi to opravdu přišlo jako odpověď z nebes, řekla jsem si, že se ten déšť hold přežene... naštěstí dneska už bych kvůli tomuhle mohla jít na policii..

7 Baruenka Baruenka | 1. května 2011 v 12:06 | Reagovat

Pěkně napsaná, ale... pořád mi tam něco chybí. Něco mi tam nezapadá. Určitě je to dobrý návod, jak se s andělem spojit, ale příjde mi to jenom jako jeho část...

8 Deine Deine | Web | 1. května 2011 v 18:09 | Reagovat

Moc pěkný článek, myslím, že by to mohlo lidem pomoct. Teda mě to inspirovalo k dalšímu zkoušení kontaktu ;)

9 Nikča Nikča | E-mail | 1. května 2011 v 19:12 | Reagovat

Dobrý den,
já chtěla bych poprosit o radu. Kohokoliv, kdo těmto věcem aspoň do určité míry rozumí. Nikdy jsem na věci jako duchovenstvo a pozitivní energie a tak podobně, ale poslední půl rok se mi zdá, že mám snad slyšiny. Pokaždé když vstanu a někam jdu a pak se zastavím, tak slyším za sebou nebo vedle sebe kroky,  jako kdyby mě někdo následoval a zastavil se pár chvil potom co já. Večer jdu spát, zalezu do postele a zřetelě slyším jak někdo dojde k mé posteli. Když jsem byla malá, tak se mi to stávalo taky, ale nijak jsem to neřešila. Teď se to vrátilo a trochu mě to děsí. Už jsem to psala tady pod jeden článek a vím, že jsem netrpělivá, ale den ode dne mě to leká víc a víc. Nevíte, co nebo kdo by to mohl být? Prosím? Děkuji za jakoukoliv reakci
Nikola

10 Mandle Mandle | 1. května 2011 v 20:05 | Reagovat

[9]: Něco se na Tebe asi nalepilo, nějaká duše či co. Nenech se převálcovat strachem. Alue ti určitě poradí, pokud se sem podívá.

11 Nikushka Nikushka | 1. května 2011 v 21:02 | Reagovat

Môžem prítomnosť anjela počuť ako nejaký zvonček/rolničku? Pretože práve toto sa mi stáva keď sa pred spaním keď sa tak sústredím....?

12 Giorgio Giorgio | E-mail | 1. května 2011 v 23:11 | Reagovat

[Smazaný komentář] V tomhle s tebou musím nesouhlasit. Nikdy jsem v nic slepě nevěřil a ani nevěřím. Vždycky jsem u sebe cítil nějakého ochránce a až poměrně nedávno jsem s ním začal komunikovat. Svými myšlenkami slyším svého anděla, ale nikdy jsem naprosto slepě nevěřil v to, že si to nevymýšlím, vždycky se mi vynořila nějaká pochybnost. Až relativně nedávno když jsem s ním mluvil mi řekl: "Nevím co ještě chceš,abys uvěřil... chceš abych ti předpovídal budoucnost? tak dobře, udělám ti takovou ukázku. Jakmile pujdeš dál a zahneš támhle za ten roh, půjde proti tobě nápadný člověk." Součastně jsem v hlavě uviděl obraz nějakého neznámého člověka. Zahnul jsem za roh a vuala, on šel opravdu proti mě! (podotýkám, že jsem toho člověka nikdy předtím neviděl.) Nikdy jsem sám sebe nepřešvědčoval o tom, že tyto bytosti existují... přesvědčují spíš ony mě. :D Pokud dostaneš takovejhle důkaz (toto nebyl jedinej) tak se prostě utvrdíš v tom, že to co ty vidíš je pravda, protože to očividně nemůže být náhoda a pak za tím stojíš. Když potom vykládáš ostatním o tom co si myslíš a říkáš to jen stručně, protože během jednoho rozhovoru nemužeš vyjádřit všechny svoje znalosti, tak ostatním můžeš připadat jako egoista co si myslí, že ví všechno. V tomto chápu proč někteří lidi nadávají Alue, že je egoistka... kdyby ale zažili to co ona, stáli by si za svými názory stejně pevně.

13 Farah Farah | 2. května 2011 v 0:40 | Reagovat

[Smazaný komentář]Caues :D trochu si rypnu ;) Allaha nemuzes urazit, muzes kdyztak urazit me, kdyz ja to budu chtit a dopustim to. Jinak sile toho, co pocitujeme a kolik k nam toho bude prichazet zrejme odpovida nase nalehavost, uprimnost, stalost, vasen jit si k tomu klicovemu...jako na houpacce- abychom se houpali musime dodat jisty potencial. Kdyz se nastvu a vyhecuju, abych se konecne napriklad zbavila zlozvyku, bude ke me prichazet odpoved, jen uz tomu pak dat volnost. Komunikacni kanal casem zhoustne, no take jsem mela par krizi a lecila jsem si to tak, ze jsem si rekla, po cem tak touzim. Po cem tak moc, ze bych treba i pro to chtela umrit. A jak bych to mohla nenasilne dostat, abych se nemusela spolehat na toho, kdo zklame, protoze se jedna o cloveka. Clovek ma vzdycky nejake chyby, ale ja v tu dobu potrebovala opravdovou jistotu. A tim jsem spustila to krasne v podobe svetla, objeti, pocitu, ze to svetlo me naprosto chape, vidi do me, ve mne a skrze mne a rozkmitava kazdou castecku me dusicky a totalne rozmazluje. O.K. tedy, kdo si tedy rika o Allahu co chce, pro me znamena Allah krom Vseho ostatniho i to, Co zna me potreby (a to i ve chvili, kdy nemam cas se toliko starat). a to uz jen konci i zacina slzami blaha a duse zpiva: Aaaach, jak moc dekuji!

14 hell hell | 2. května 2011 v 10:15 | Reagovat

"Za svoji realitu si je odpovědný každý sám"...hmm, co na to asi tak řeknou poškozené oběti všech válek, katastrof a násilí...

15 Farah Farah | 2. května 2011 v 10:43 | Reagovat

[14]: Jo a kdyz se nekdo necha urazit, tak je to jeho minus, timpadem ten dotycny zacne tihnout k tomu, aby skodil a nicil, protoze pak je naplnen vztekem...? No kazdopadne vytkla bych jiste volby reseni konfliktu, ano mnohe se dalo udelat jinak, aby to neodnaseli civiliste. Cetl(a) jsi uz dnes zpravy? ;) tak by se mely problemy resit, pokud nekde vidime skutecne nebezpeci od JEDNOHO konkretniho zdroje, pak resit to a v tichosti. K cemu valka? Prijde mi to jako jisty vydiraci prostredek...
Totiz spatneho cloveka muzes najit vsude je to jedno kde. Btw. na neco narazim, snad to bude podnetne. Kdysi na me volala jedna romska slecna: Hej ty!..Kravo! ..no samozrejme jsem ji ignorovala a sla dal ale ona porad furt za mnou, a tak jsem se ji zeptala co teda chce, proc si zrovna vsima ME? Odpovedela: V pohode, ja Te odnekad znam..jen nedavej lidem znat, ze se jich bojis, nebo spatne dopadnes.
A vidim furt, ze ma pravdu. Totiz se bojime sebe navzajem a toho ze se mezi sebou lisime. Ve vsem je riziko, nebezpeci a jak to tady bylo recene, mohli bychom se bat treba jen jit ven, protoze nas treba prejede auto, ale ma tenhle strach smysl? Dohadovani se o tom, co nemuzeme vedet...a tim na sebe spis pritahneme nejakou neprijemnost. Podezirej lidi, co se lisi v presvedceni, rasove, nabozensky ci nazorove, boj se jich hodne a uvidis, co pak se bude dit. Zacnou utocit bez priciny a pritom nejsou spatni...a to prece nechcem ;)

16 Boikana Boikana | 2. května 2011 v 14:04 | Reagovat

[5]:nepřestávej věřit, doufat a milovat, mě se zase nikdy nepovedlo astrální cestování, a toho zkouším už asi rok.:)

17 Boikana Boikana | 2. května 2011 v 14:10 | Reagovat

[Smazaný komentář]To jsi od přírody kritik či Tě to jenom tak baví. Stavit se tak pragmaticky k přítomnosti anedělů může jen ten, kdo s nimi nekomunikoval, popř. neuvěřil v jejich existenci...tak se ptám, který případ jsi asi Ty?

18 ODi ODi | 2. května 2011 v 16:35 | Reagovat

nejen [Smazaný komentář]: Líbí se mi moc, když Alue (možná i neúmyslně) otevře dlouhou diskusi k tématům pro velkou část smrtelníků sporným a hlavně těžko uchopitelným jako právě tento... Následné komentáře si pak začnou žít svým vlastním životem nezávisle na původním textu... pro mě výborný blog i díky některým těmto komentářům

19 Mandle Mandle | 2. května 2011 v 16:42 | Reagovat

[Smazaný komentář] Vidíš, a podle mě zase Ty řveš neustále do světa: JÁ VĚŘÍM V NIC!
A to, že neumíš komunikovat s jinými bytostmi, tě neopravňuje nám říkat že jme chdáčci, když věříme v ty naše andílky :-) Někdy jsi případ. Už když jsem tohle četla, tak jsem se smála představě že to zas budeš komentovat svými kecy na víru.

20 Meme Meme | 2. května 2011 v 17:03 | Reagovat

[Smazaný komentář] Ty nikdy svého andílka s takovým přístupem slyšet nebudeš.. i kdybys slyšel, budeš pro to prostě dál hledat logické vysvětlení. V některých věcech prostě logika není vhodná... Já se svým andílkem komunikuji, takže se ti jen směji :)

21 Giorgio Giorgio | E-mail | 2. května 2011 v 17:26 | Reagovat

[Smazaný komentář] Zajímavé vysvětlení... S andělem nekomunikuji nijak extra dlouho, ale jestli je myšlenka moje nebo anděla rozliším docela jasně, jediná moje občasná pochybnost je jestli nejsem schizofrenik :D :D. Tím že ho slyším v myšlenkách myslím jenom to, že to není obyčejným sluchem...
A co se týče předpovídání budoucnosti tak to považuju za docela zajímavou věc, nepředpokládám že to dělá každej druhej před snídaní :D ... byl bych ale docela rád kdybys mi objasnil tvůj názor na anděly atd... ty myslíš, že jsou to všechno schopnosti čistě lidské a anděli si vymýšlíme jako nějakou pomyslnou "berličku" ? , že máme všichni moc ovlivňovat budoucnost a ani o tom nevíme? že všechno kolem sebe si jenom vymýšlíme? nebo jak?... docela by mě tvůj názor na to zajímal. :)

22 Luz Luz | 2. května 2011 v 19:24 | Reagovat

Spiiiidy, proč by jenom lidské bytosti měly být skutečné a ostatní duchovní bytosti jenom nějaká naše projekce či co... to mi nedává smysl. Proč dávat tak neúměrnou důležitost zrovna jenom samotným lidem, vždyť naše schopnost poznání je tam nepatrná a co vlastně víme? Může klidně existovat nesčetně jiných bytostí (hmotných i nehmotných), a nejen že může, zřejmě ty bytosti i existují, podle zkušeností lidí, kteří se s nimi setkali.

23 Alue Alue | E-mail | Web | 2. května 2011 v 19:48 | Reagovat

[20]: Jen Spidyho nechte, sám se ochuzuje, nám to nic nebere.

24 Meme Meme | 2. května 2011 v 20:02 | Reagovat

[23]: Zbytečné hádky...

25 Mandle Mandle | 2. května 2011 v 20:43 | Reagovat

[23]: Přijde mi, že sám nejvíc žije v tom svém Matrixu, v té iluzi.
Dost často si protiřečí, a to, že při kritizování mluvíme vždy o sobě, s tím u mě moc nepochodí. Samozřejmě, takový to neodůvodnitelný pomlouvání a kecy typu ty jsi krá*a, ty jsi ko*ot, deb*l... to jo.
Ale sebereflexe je důležitá a to dobré kritizování může pomoct.

26 Mandle Mandle | 2. května 2011 v 20:46 | Reagovat

[22]: Pravda.
Člověk je střep do velké mozaiky bytostí, sice velký ale ne jediný, jak by řekl klasik :D.

27 Giorgio Giorgio | E-mail | 2. května 2011 v 21:04 | Reagovat

[26]:: Naprosto souhlasím, pěkně řečeno :)

28 Babe Babe | E-mail | Web | 2. května 2011 v 22:15 | Reagovat

chehehe :D absolutní nechňáp proč se tu hádaj :D

29 Katrin Katrin | Web | 2. května 2011 v 23:12 | Reagovat

Spiiidy to dle mě myslí tak, že je jenom jeden stvořitel (nic) a vše ostatní je projekce - lidi i andělé. Ale když už se bavím se svojí projekcí tak na co bych se s ní hádala, jestli jiná projekce existuje? :D začíná mi z toho hrabat

30 Ann-Mary Ann-Mary | E-mail | 3. května 2011 v 0:26 | Reagovat

Spiiiidy: Na jednu stranu chápu tvůj "materialistický" pohled na svět. Nevidím-nevěřím. Je to jasné a zřejmé. Ale na druhou stranu jsem "věřící" (nemám to slovo moc ráda stejně jako třeba označení "křesťanka" i když ke křesťanské církvi oficiálně patřím.) Jenom by mě zajímalo, jestli jsi ty jako nevěřící ani jedinkrát nezapochyboval, tak, jak se to stává věřícím...

31 Mandle Mandle | 3. května 2011 v 6:58 | Reagovat

Ty si o sobě fakt myslíš že jso sežral šaolamounovo hovno ne ? TY SI SNAD MYSLÍŠ ŽE TVŮJ NÁZOR JE NAD NĚCO, LEPŠÍ NEŽ TY NAŠE? jDI UŽ DOPRDELE S TOU SVOU PROJEKCÍ.

32 Mandle Mandle | 3. května 2011 v 6:59 | Reagovat

To bylo pro Spidyho, samožřejmě.

33 Mandle Mandle | 3. května 2011 v 7:02 | Reagovat

A aby jste všici věděli, Spídy je Jan Kment z Pardubic, pěknej vožrala, alkoholik a v reálu o něm skoro nikdo neví, že se zajímá o tyto věci. Dobrý, ne ? :DDD Posloucháte ho?

34 Peter Peter | E-mail | 3. května 2011 v 10:37 | Reagovat

[Smazaný komentář]: Spiiidy, no dyť přeci jo, všichni přeci v něco věříme, jak bychom jinak pak mohli vůbec existovat? A že to vytváří dualitu? No a? V podstatě já si myslím že máš pravdu, ale srandovní mi připadá, že ty považuješ dualitu za něco špatného (nad slovem "špatného" teď váhám, není úplně výstižné, ale nenapadá mě teď rychle lepší), prostě snažíš se dualitě vyhnout - no a zrovna tím ji vytváříš, či lépe řečeno, jaksi posouváš z jednoho místa na jiné, asi jako jako bublinu pod tapetou. Myslíš si (teda já si myslím že si myslíš): já jsem v jednotě, a vy jste duální - dualita jak vyšitá:-DD
A v ostatních diskutujících (mám pocit) to navíc vyvolává dojem jako že je chceš o něčem přesvědčovat či dokonce obracet na svou víru - a polarizace právě roste. Jednota přijde, já nevím jestli to bude právě příští rok, či jindy, ale mám spíše pocit že to bude tak nějak zvnějšku, možná že i úplně nezávisle na nás. Andílci jsou myslím v naprosto pohodě:-) reální i fiktivní stejně (a jaká je mezi realitou a fikcí vlastně hranice? o čem Jules Verne psal, a v jeho dobách si lidi kolem říkali: "Nemožné, neproveditelné", dneska to reálně zažíváme - až se nabízí otázka odkud to vlastně v té době mohl vědět? - vrtulníky třeba, a stačilo cca 100 let), a i kdyby byly součástí víry a ta, jak píšeš, spadá do "pasti" duality - třeba to není past, a třeba to i pastí je - fakt na tom záleží?

35 Peter Peter | E-mail | 3. května 2011 v 10:41 | Reagovat

Spiiiidy, chjo, já nevím proč ti do jména dám o 1 i méně... teď už jsem si říkal že si dám pozor ale zase... no jo no....

36 Peter Peter | E-mail | 3. května 2011 v 10:49 | Reagovat

[31]:,[33]:jestli máš pravdu s jménem a městem, netuším a celkem je mi to i fuk. Diagnóza se ti ale myslím moc nepovedla, a taky při zapnutém capslocku, když pak začínáš větu, tak nesmíš první písmeno psát jako velké, páč ti z toho vznikne slovo jDI, což vypadá srandovně a to jsi asi nechtěl:-)

37 Kateřina Kateřina | 3. května 2011 v 13:31 | Reagovat

Jenom bych ráda dodala, že i s andělem se dá komunikovat nejen o "duchovních" tématech:) Už se mi stalo, že mi například při odchodu z domu anděl připomněl, že jsem si zase nevzala to potvrzení (potřebný dokument), nebo včera, když jsem si v kabince asi 10 minut zkoušela šaty a nevěděla zda si je vzít či ne, se jen při pomyšlení na to, aby mi "někdo" poradil, ozvalo: "to chceš vypadat jako šedá myš?". A bylo rozhodnuto :)

38 Mandle Mandle | 3. května 2011 v 13:46 | Reagovat

[36]: Bože můj ! Jo, a jsem holka, kdyby niečo. :-)

39 Boikana Boikana | 3. května 2011 v 14:27 | Reagovat

[Smazaný komentář]Aha. Hmmm...

40 Boikana Boikana | 3. května 2011 v 14:31 | Reagovat

[21]:Pokud budeme zacházet do podrobností, tak bys nebyla schizofrenik, ale trpěla bys syndromem mnohočetné osobnosti:)
Taky si to někdy říkám.

41 Boikana Boikana | 3. května 2011 v 14:39 | Reagovat

[37]:jasně že jo:)

[24]: Kdepak hádky- zábava! Teda pro mě. Neberu to jako něčí napadání z důvodu rozdílnosti, nesouhlasu atd. ale jako diskuzi, která se může stát velice přínosnou...

42 Alue Alue | E-mail | Web | 3. května 2011 v 14:40 | Reagovat

[9]: Ahoj,
(Pro příště, dotazy mimo téma článku zodpovídám pouze přes mail: redakce@aluska.org, protože většinu diskuzních příspěvků nepročítám a proto ti v nich odpoví většinou čtenáři.)
Pokud jsou kroky nepříjemné a bojíš se jich, přičetla bych to skutečně k přítomnosti nějaké duše. Člověk s oslabenou energetickou ochranou někdy na sebe něco ,,nabalí", mohlo to být na hřbitově, v kostele, chozením přes otevřené kanály, přes velké zrcadlo, nebo ti mohl někdo blízký umřít. Bylo by dobré se ozvat někomu, kdo tyto bytosti umí od lidí odvádět pryč, říká se tomu ,,odvádění do světla", vím, že to dělá Lenka, kterou tu na webu doporučuji, není to pomoc zdarma, ale samozřejmě si můžeš najít kohokoliv jiného:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1004/pani-lenka-automaticka-tvorba-skrze-vyssi-ja
Dála bych doporučila tento rituál:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1003/jak-se-ochranit-pred-destruktivnimi-energiemi-dulezite
Když slyšíš kroky, zapaluj svíčky a pros o ochranu jakoukoliv dobrou sílu, ve kterou věříš. Když vydržíš, můžeš se tím po čase odstínit a odejde to i bez zásahu zvenčí, ovšem je nutné se zamyslet a napravit vnitřní problém, který způsobuje, že máš takové oslabení. Může to být trauma, nebo rozlítaná mysl... ale Lence můžeš napsat také s tím, aby poradila přes písmo, čím to je.
(a pro příště opakuji: redakce@aluska.org)

[11]: Ano, zvuk vzduchu může i zvonit, třepotat se, můžeš slyšet šepot, hudbu, cokoliv. Rolnička je docela obvyklý zvuk.

[Smazaný komentář] Na tebe nikdo neútočí, tady se všichni zatím do tohoto tvého příspěvku chovají velmi slušně a mírně, ale ty ryješ do všeho okolo, co se hýbe. A jestli tento svůj přístup nezměníš a budeš dál znepříjemňovat atmosféru diskuzí, zakročím.

43 Alue Alue | E-mail | Web | 3. května 2011 v 15:54 | Reagovat

[Smazaný komentář] Ano, Spidy, pokud nemáš dostatek sebereflexe na to, abys nevucoval své názory lidem, kteří o to nestojí, vytvoříš si tedy realitu podle svého a já tě jednoduše bloknu, protože odmítám číst pod svými články jen samé rozepře.

44 Mandle Mandle | 3. května 2011 v 16:09 | Reagovat

[Smazaný komentář] Alue blokni ho. Ať si vytvoří realitu někde jinde, tady jenom otravuje věcmi, které už všichni víme. A myslí si, že je u toho strašně moudrý.
":D"

45 Giorgio Giorgio | E-mail | 3. května 2011 v 16:52 | Reagovat

[40]: Tak u schizofrenie máš taky víc osobností ne? ale nevím, mentálním chorobám moc nerozumím :D ... a s ženském rodem jsi mě pobavila :D mám skoro 2 metry, přes sto kilo a plnovous :D :D

46 Boikana Boikana | 4. května 2011 v 13:22 | Reagovat

[45]:Aha:)) Odpříště začnu pro jistptu používat střední rod, to je nejjidtější:)

47 Petrpepetr Petrpepetr | 5. května 2011 v 23:13 | Reagovat

Víte co platí na takové trumbery jako je Spíííídy? Nereagovat. Vím, je to těžké, mnoha lidem to nedá, protože se to v člověku vaří, když to čte. Ale taková je má zkušenost. Pro tyhle lidi je důležitá reakce. Je mu jedno co kdo napíše. Hlavně že napíše. Cítí se důležitý, nejspíše je  v běžném životě outsiderem, kdy jej lidé ignorují, ale tady - tady mu kvete pšenka! Jak je to s těmi božími mlýny? :-)

48 Lenka Lenka | 8. května 2011 v 13:44 | Reagovat

Mě se nedaří navázat kontakt.

49 m-prcek m-prcek | E-mail | Web | 9. května 2011 v 17:46 | Reagovat

[48]: Neměj žádný strach :) Časem se to podaří :) Netlač na to a uvidíš, že se jednou dočkáš výsledku :)

50 Mozi Mozi | 14. května 2011 v 12:32 | Reagovat

Alue, děkuji Ti za vše co na tomto blogu děláš je pro mě velkou inspirací :)

51 Jezzy Jezzy | Web | 8. listopadu 2011 v 17:47 | Reagovat

Tenhle článek se mi ale moc líbí! Opravdu krásně popsanej!

52 smolař smolař | E-mail | 13. srpna 2012 v 19:38 | Reagovat

Ať dělám, co dělám, nic neslyším, nevidím. Ať tomu dávám volný průběh, ať si předsavuji naši konverzaci každý den - nic. Dokonce ani žádná změna zvuku ve vzduchu, vím jak ji poznat, ale nic se němění, ať ho přivolám, nebo ne.  Jednou jsem půlhodiny čekal na zastávce a byla mi strašná klendra, tak jsem ho poprosil, jestli nejde zařídit, aby mi bylo větší teplo. Na moment jsem zahlédl modrou jiskru kdesi nad mou hlavou a pak už mi bylo docela teplo. Ale to už je dávno a teď se nic neděje, nic necítím, ani když prosím třeba jen o pohlazení :(  PS.:  POMOOOC!

Kdokoli, co může něco poradit pište na mail prosím ;( Děkuji za každou radu i snahu!

53 Revl Revl | E-mail | Web | 15. září 2012 v 11:05 | Reagovat

Zkusil jsem postupovat podle návodu. A opravdu to funguje. Co se týče toh co psala  Nikča. Tak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit že se to děje. U nás sice ve větším měřítku ale jo. Náš dům stojí na zákopech z první světové války. Navíc se tam zbíhají a kříží energie. Nevím zas tak dobře tomu nerozumím. Ale výsledkem jsou rozsvícení a zhasínání světel. Televize či rádio začne občas hrát samo od sebe. Často jsou slyšet kroky. Už jsme si na to zvykli,pokud nám nic nedělají je to jedno. Horší je když se začnou zjevovat obrysy postav to už člověka trochu vyděsí.

54 Barbora Barbora | E-mail | 25. března 2013 v 0:20 | Reagovat

Ahoj Aluško. Za prvé bych Ti chtěla říct, že tvůj blog je nádherný. Zatím jsem přečetla jen pát čánků, ale i to mi dost otevřelo oči. Od doby, co jsem tu byla poprvé, se mi často stává, že se jen tak z ničeho nic začnu usmívat, radovat, někdy se dokonce sama od sebe štěstím rozbrečím a vůbec nevím proč :)
A díky tomuto článku jsem si vzpomněla na mého "kamaráda" z dětství, který byl vždy se mnou, když jsem jela v autě. Mluvil semnou v mé hlavě. Jmenoval se nějak jako "Eimon" - moc si na to už nevzpomínám. Myslela jsem si, že jsem mu tohle jméno dala já sama, ale vlastně mi tenkrát nějak tak přišlo samo od sebe na mysl. Taky, jak jsi tu zmínila "změný ve vzduchu", dnes jsem vnímala, jak se vzduch po mé levé straně stal teplejším. Rozpalalo mě to :).. Takže ti děkuji za to, co tu děláš. Děkuji :)

55 Wirvelin Wirvelin | E-mail | 5. května 2013 v 7:55 | Reagovat

Ahoj Aluško :) Tvůj web navštěvuji už dlouho a pořád si říkám jestli  mám zkusit komunikaci se svým andělem,a jestli je to správné když je mi 15 let,jestli není lepší počkat dokud nebudu starší nebo je to jedno.O tyhle věci jako je nehmotný svět se zajímám dlouho,a tvůj blog mi vždy vykouzlí úsměv na tváři,děkuji ti za to že tohle děláš vždy si ráda přečtu tvé články,z kterých se dozvím i něco nového ,opravdu nádherné,přeji ti hodně štěstí:))

56 Anna Anna | E-mail | 14. června 2013 v 17:03 | Reagovat

Opravdu skvělý, zároveň očistný článek!Už nějakou dobu se zabývám těmito věcmi a musím říct, že je to nejskvělejší období v mém (dá se říci krátkém) životě ... Již jsem přečetla knihu Lorny Byrnyové a ta mne upřímně vtáhla do svých pórů jako kaňku do pijáku.!!!!!Jen musím trošinku poupravit tvrzení, že vedle nás anděle nestojí ... STOJÍ.!Jsou stále snámi, přestiže je nevidíme. Hlídají nás, aby se nám něco hrozného nestalo, hýčkají naši duši, když se má něco hrozného stát - vlastě v tomto případě  s tou událostí která má nastat již nemohou nic dělat, tak nám alespoň napomáhají lépe odejít z pozemského světa a dostat se snáze do nebe.Ale ač se můj názor může zdát sebevíc zvláštní, myslím si, že andělé jsou nám životními průvodci den co den a jen my, hloupí lidé se s tímto (pro některé nepochopitelným) faktem nedokážeme smířit. My vnímáme jen to, na co si můžeme sáhnout, co můžeme vidět.Stačí se ale - jak bylo uvedeno ve článku, odpoutat od logického myšlení a dostat se do nitra a věřte, že je to jedna z nějtěžších věcí co vás může v životě potkat ... Ale jakmile otevřete svá srdce, uvidíte, že ochránci jménem andělé jsou vám pořád nablízku.! :-)

57 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 10. března 2015 v 20:22 | Reagovat

Nostalgicky vzpomínám, toto je článek, díky kterému jsem se dostal na Tvé stránky, Aluenko :). Nádherný článek. Nádherný.

58 Á-man Á-man | 22. března 2015 v 15:41 | Reagovat

Děkuji Ti, Alue, za obohacení mého života.

59 Klaudie blazkova Klaudie blazkova | 4. září 2016 v 15:09 | Reagovat

Ano dokážu svním komunykovat ale potřebuju pomoc chce mi dát nějaký text já si přála ať semnou mluví ale on si vybrat text chce mi ho ukázat ať si ho přečtu ale vždy když to chci přečíst tak secten text TROŠKU né brutálně ale trošku rozmaže a začnou se mi v mysly ukazovat videa VÍCE videí ale jsou také trošku rozmazana prosím pomozte co mám dělat ať ten text vidim a nebo ať vidím ty videa-když to teď píšu tak cítím jak mě někdo hlásí po zádech-nedokazu se moc otevřít jenom trochu a taky sem teprve asi tak před rokem zjistila že mám anděla-poradíte prosím.

60 Ja Ja | E-mail | 6. září 2017 v 3:14 | Reagovat

xkrat jsem zadal a prosil o komunikaci, nikdy se neozval, uz mi dosla trpelivost. zadneho nemam nebo NEEXISTUJE, hotovo.

61 Hitman666 Hitman666 | E-mail | 1. února 2018 v 18:10 | Reagovat

fantazie?k čemu
proč bych si anděli jenom přestavoval
to si mohu lehnout a snít že s nima mluvim
problém je že chci mluvit s anděli né ve své mysli a fantazii
ale rovnou tak abych viděl stín ve tvaru anděla který září jako reflektor
přímá komunikace která je polo hmotná
abych slyšel hlasy ne v hlavě ale ve svém pokoji a viděl anděla na vlastní oči

andělé pro mě nejsou stvoření která jenom označují mě samotného
pro mě jsou to samostatně myslící a jednající reálné postavy
jako je pro někoho skutečný jeho soused tak pro mě je to anděl

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama