V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Co znamenají vaše erotické sny?

5. listopadu 2011 v 0:45 | Alue K. Loskotová, alias Aluška |  Zajímavosti
Milí čtenáři,
velice mě zaujal článek, který nedávno vyšel na serveru, kde by to člověk normálně vůbec nečekal... Určitě je nás většina, kterým se občas nebo pravidelně zdají postelové scény, mnohdy docela kuriózní. Možná, že tento článek leckomu napoví, proč se mu zdá zrovna ta či ona nemravnost. Pokud nenapoví, berte to jako zajímavé zpestření programu a možnost k zamyšlení. Překousněte ten mírně trapný úvod, u kterého se možná leckdo začervená, ale řekněte si: Není to náhodou stejně pravda? Tak jaké pak copak? (Pánové pro dnešek odpustí, že je tento článek určen přimárně ženám.)Co znamenají vaše erotické sny?
Kromě toho, že si svá nemravná snová dobrodružství krásně užíváte, z nich také můžete vytěžit zajímavá fakta o sobě! Takhle:
Vy, krásná a žádostivá, se v rozevlátých šatech procházíte rozkvetlou zahradou. Najednou se vedle vás objeví muž. Ve tváři se nápadně podobá Johnnymu Deppovi, ale některé rysy má i z kolegy, který vás už delší dobu přitahuje. Klekne před vámi, líbá vám ruce, vyznává lásku. Pak vás vezme do náruče a v posteli s nebesy se s vámi něžně (nebo drsně) pomiluje. Tenhle příběh má ale trapně nevyhnutelný konec: probudíte se. Sny podobného typu si užívá každá žena. Ať už se v hlubinách spánku osaháváte s Bradem Pittem, nebo flirtujete s pumpařem, neobjevila se tahle představa ve vaší hlavě náhodou. Sexuální sny totiž prozrazují vaše tajné touhy a úzkosti. Podvědomí používá tyhle syrové snové zážitky k uvolnění emocí, které se v bdělém stavu bojíte vypustit ze stáje svého mozku. Možná si ani neuvědomujete jejich skrytý smysl. Ve skutečnosti totiž snové divočení v objetí svalnatého postelového přeborníka nemá se sexem téměř nic společného. Ovšem takové "nevinné" poletování mezi oblaky nebo kartáčování vlasů často mívá sexuální podtext. Divíte se? Ale je to tak. Přestože se půlnoční fantazie a každodenní zážitky u každé ženy liší, výklad nejčastějších erotických snů bývá v podstatě stejný. Prozradíme vám, jak je rozkódujete, hned jak se zítra ráno vykulíte z postele.

Milujete se s někým vysoce nepravděpodobným
Máte sny, ve kterých z vás při pohledu na plešatého šéfa nebo nejlepší kamarádku tryská žhavá láva? Užíváte si s někým jiným, s kým by vás to normálně ani nenapadlo? V pořádku. Možná se trochu děsíte, že v sobě skrýváte erotické touhy, o kterých jste dosud netušila. Že po šéfovi nebo kamarádce toužíte i ve skutečnosti, jen si tuhle skutečnost nedokážete přiznat. Omyl. Vysvětlení vás nejspíš překvapí: Snový milenec nebo milenka vás přitahují určitými vlastnostmi, které byste chtěla mít vy sama! Možná toužíte dosáhnout takového úspěchu jako kapitán vaší kanceláře nebo obdivujete kamarádčin pohotový smysl pro humor.

Máte sex s celebritou
Vaši ložnici navštívil nějaký filmový krasavec. Třeba roztomilý Jude Law, nezkrotný Gael García Bernal nebo rocková hvězda typu Anthonyho Kiedise. Hurá! Sex s celebritou může účinkovat jako sladký koktejl, který vám mozek namíchal jako překvapení na noc, ale často se za ním skrývá víc. Pokud zrovna s nikým nechodíte, podvědomí vám připomíná, že na vás venku čekají skvělé vyhlídky, a radí vám, po jakém typu muže sáhnout. Jestliže jste zadaná, mohou vám sny naznačovat, že toužíte po něčem, co vašemu příteli chybí. Ale i naopak. Pokud jste s partnerem šťastná, mozek vás prostě jen utvrzuje, že jste našla muže hvězdných kvalit. Prostě toho pravého!

Chcete se milovat, ale nemáte kde
Vám i vašemu příteli se touhou zapalují džíny, ale ať hledáte, jak hledáte, nenarazíte ani na volnou telefonní budku. Máte pocity úzkosti - chtěli byste, ale nemůžete. Takové sny se často zdají ženám těsně před rozchodem nebo po něm a naznačují, že mezi vámi a partnerem prudce klesla vzájemná důvěra. Nebo za vaším snem stojí marná snaha něco na vztahu změnit. Podobné noční můry vás ale mohou pronásledovat i v případě, že s přítelem spokojeně plníte byt skříňkami z IKEA. Možná před vámi stojí překážka nebo zlom, kterého se bojíte - váš partner například odjíždí na delší dobu na zahraniční stáž, případně spolu čekáte dítě.

Pozorují vás lidé - při sexu
Přímo ve chvíli, kdy se chystáte vybuchnout slastí, zjistíte, že vzdycháte na jevišti nebo uprostřed přeplněné místnosti. A všechny oči samozřejmě probodávají pohledem vaše a partnerovo nahé vzrušené tělo. Vysvětlení existuje dvojí. Pokud vám milování v davu dodává sebevědomí, nejspíš se ve skutečnosti bojíte, že lidé vašemu vztahu s přítelem moc nefandí. Kamarádky nemůžou vašeho milého ani cítit? Začali jste spolu chodit ještě v době, kdy někoho měl? Možná máte výčitky svědomí. Jestliže vás sex pod světlem reflektorů pro změnu naplňuje třeskutě výbušnou vášní, nejspíš se jen chcete pochlubit ostatním svým žhavým sexuálním životem.

Podvádíte partnera
Vzrušující bokovku si ve spánku vychutnáte pravděpodobně v období, kdy ve vztahu děláte nějaký zásadnější krok. Třeba se s partnerem stěhujete do jednoho bytu nebo jste se zasnoubili. Jakékoliv pochyby nebo nejistota se pak objeví ve vašich snech. Neznamená to, že byste svého rozhodnutí litovala, jen zpracováváte zcela normální obavy. Možná máte podvědomý strach, že se tím zříkáte stovek dalších potenciálních milenců nebo že váš partner není ten pravý. Pokud za zavřenými víčky pozorujete zálety své drahé polovičky, nejspíš se ve vztahu cítíte trochu opuštěná. Možná váš partner moc pracuje nebo nebere vztah tak vážně jako vy. Nebo ho podezíráte z nevěry.

Kdy sníte o sexu?
Se sexem skutečně souvisí, pokud se vám zdá:
* že létáte
* o muži s falickým předmětem (holí, mečem, baseballovou pálkou)
* o koních, hadech, plazech
* že máte hodně dlouhé vlasy


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
 


Komentáře

1 Farah Farah | 5. listopadu 2011 v 5:28 | Reagovat

Je vzdycky zajimave pozorovat vlastni podvedomi tim, co se objevi ve snech a porovnani s tim, jak se to nasledne odrazi v realite. Me uz se trikrat stalo, ze jsem potkala ve snu nekoho, koho jsem mela brzy potkat v realu a dopadlo to tak, ze jsme spolu chodily :O
Ale po nezdarech pak prislo neco, ze musim zmenit podminky a zacla jsem NEhledat a to nejlepe muslima ;) To je ted ten treti, treti takovy- bylo to neco jako predtucha, citila jsem jeho pritomnost v mem pokoji, nez ten sen prisel. Ale tak to vlastne zaclo, jak dva lidi od sebe vzdaleni pres 2000km se do sebe ...zamiluji! a jo s tema bokovkama je to pravda, zdalo se mi, ze spim v laborkach s nekterymi kolegy-vzdycky se tam bylo "kam zasit" :D takze jo v realu jsme si s drahou polovickou slibili svatbu...do roka snad ;) protoze uredni siml a prakticke zajisteni holt planovani a cas potrebuje. Zatim to klape...tak snad tentokrat, ze by? ;)

2 mariankosnac mariankosnac | 5. listopadu 2011 v 9:54 | Reagovat

Vraj to čo sa sníva,sa podla japonského príslovia nikdy nestane.
Aj keď ten sex dlhovlasej ženy s koňom by mohol byť zaujímavý

3 Arien Arien | 5. listopadu 2011 v 10:35 | Reagovat

[2]: To bych chtěla vidět. Pokud jsi někdy viděl hřebce, měl bys vědět, že to je anatomicky nemožné:-)

4 Vepřík Vepřík | 5. listopadu 2011 v 11:11 | Reagovat

To vážne neviem Alue, taký sen som nemal už niekoľko rokov.A ty - máš ich často? No nehanbi sa, porozprávaj niečo dráždivé..

5 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 5. listopadu 2011 v 12:46 | Reagovat

Podle Freuda souvisí každý sen se sexem :o)))i sen o sexu :o) prý se sexem souvisí i sen o jízdě na kole :o) Já tyhle sny neřeším :o) užívám si je :o)

6 all-is-magic all-is-magic | Web | 5. listopadu 2011 v 19:53 | Reagovat

Mě se jednou zdálo že jsem lítala. Ale jenom trošku, pak mě tahle schopnost vytratila :D

7 Vit Vit | Web | 5. listopadu 2011 v 21:56 | Reagovat

[2]:: Tak to je to japonské přísloví špatné. :D

[6]:: Jo, létání je supr. Mě to v LD baví už od mala. :)

A teď k samotnému článku: Ono hodně záleží, jak člověk ten sen cítí. Podle toho pozná, s čím souvisí a s čím ne. Stejně tak snáře, každý člověk je individuální a pokud snář v pár věcech sedí, vůbec to neznamená, že sedí ve všem. Proto je také tolik snářů a každý tvrdí něco jiného. Řiďte se svým tušením!
Jinak tento článek jsem již někde četl, myslím že v Žena a život, Katka nebo něco takového. Podle mě je pro neuvědomělého člověka ušlý (třeba ukázka toho, že sny něco znamenají), ale pro uvědomělého zbytečný (velmi silně zavádějící).

8 Alenka Alenka | 5. listopadu 2011 v 23:44 | Reagovat

Mně se pořád zdá o tom, že ho někomu kouřím, není vidět, kdo to je. Jsem si jistá, že to má nějaký symbolický význam, ale ve snáři jsem to nenašla. Nevíte prosím někdo, co by to mohlo znamenat?

9 bobek bobek | E-mail | 6. listopadu 2011 v 10:14 | Reagovat

7 - a nedáváš si večer k posteli lízátko a nemáš tam ráno jenom tyčku? :-)

10 Martinka Martinka | 7. listopadu 2011 v 15:50 | Reagovat

[8]: taková sodoma gomora :D

[9]: :D :D

11 eros- eros- | 8. listopadu 2011 v 19:27 | Reagovat

co nám říkají erotické sny?že se nám zase posralo něco na mozku,a musí to ven píčou.

12 Olina Olina | E-mail | 10. listopadu 2011 v 14:03 | Reagovat

To by mi přišlo docela ponižující... Nemáte pocit, že Vás někdo ponižuje, nebo chce po Vás něco, do čeho se Vám nechce???

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama