V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly. - Nabídka ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.02.

Je to ochranná energie? (fotografie čtenářky)

20. července 2012 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Čtenáři
Dopis:
Ahoj Alue,
píšu ti, abych tě požádala o tvůj názor na dvě fotografie, které jsem vyfotila v posledních dnech. Psala jsem ti v jednom příspěvku, než jsem si konečně přečetla, že na webu uvádíš email, kam ti můžeme napsat. Budeš-li chtít, můžeš je uveřejnit u sebe na blogu, ale i nemusíš, nechám to na tobě. Ráda bych jen měla vyjádření někoho dalšího. A zajímal by mne právě tvůj názor.

První fotka je focená asi před týdnem, u nás v parku. Jde o místo kam velmi často chodím, a fotím hodně květiny, a tento kaktus právě krásně kvetl a já se mu v duchu neustále obdivovala. Udělala jsem fotek tohohle kaktusu více než deset, a jen na dvou hned za sebou jdoucích je vidět ten úkaz dole vpravo. Při bližším prozkoumání to není žádná rostlina, a opět při otočení barev je vidět, že to je jakási energie, zleva to má až barvu do fialova a je vidět, že to na fotku nepatří.

První, co mě napadlo, když jsem to doma uviděla, že je to cizí energ. napojení - má to nahoře takový zahnutý chobůtek. Něco, co by se mělo vyčistit? Může se takto ukázat přivtělená duše? Nebo je to pozitivní a mám být klidná :-) Samozřejmě nic nevím jistě a ani tě nechci ovlivňovat v názorech. Ráda bych, jestli by ses na to mohla blíže kouknout a napsat mi, co si myslíš.

Druhá fotka byla focená v noci mobilem, takže je zrnitá, cestou domů, kdy jsme procházeli okolo místa, kde to nemám moc ráda. Je to větší plocha, na které se nacházejí staré budovy a take původní hřbitov, a z toho všeho udělali muzeum, z části je to nezastavěná plocha a okolo ní je taková poničená zeď. Ale protože jsme tamtudy museli projít, tak jsem požádala o ochranu. Zahlídla jsem na té zdi jeden graffitti-obrázek a rozhodla se ho vyfotit pro jednoho známého, který sbírá fotky street-art. Doma jsem si až všimla nahoře vlevo něčeho modrého, má to tvar jakoby písmena J, myslíš, že se zobrazil nějaký ochránce? Nebo je to něco jiného? Není to vidět uplně nejlíp, protože i to graffitti má modrou barvu, když jsem ale dala otočit barvy, je poznat, že to je nějaký druh energie, který do toho obrázku nepatří.

Mockrát děkuji.
A posílám sluníčkové pozdravy ze Španělska :-) D.

1. Kaktus:2. HřbitovOdpověď:
Ahoj,

Kdyby na fotce kaktusu byla přivtělená dušička, byla by šedá. Jenomže tohle je něžně růžové, víc se to podobá duchovní podobě víly. - Byla jsi přece v zahradě a cítila ses tam dobře. Podle mě je to poděkování, ONI umí ocenit, když má někdo rád přírodu. Prostě na mě ta fotka působí velmi dobře.

Druhé bude určitě zachycená ta ochrana, o kterou jsi prosila. Nemyslím si, že je to bytost, ale spíš paprsek modré ochrany. Velmi často chodí podobné paprsky v těchto barvách, dost to sedí.

Asi máš zkrátka talent, foť dál, uvidíš, co chytíš příště :)

Hodně štěstí :)
Alue


Kam dál:

Vyfotili jste i vy zajímavý snímek? Chcete ho ukázat lidem? - Pošlete mi jej na redakce@aluska org a pochlubte se svým úlovkem :)

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
 


Komentáře

1 Eileen Eileen | Web | 20. července 2012 v 11:05 | Reagovat

Jakmile jsem uviděla tu růžovuočkou energii na první fotce, úplně mi zaplesalo srdce :)) Celá fotografie na mě působí hodně pozitivně.

2 Alue Alue | E-mail | Web | 20. července 2012 v 11:06 | Reagovat

Tichý vzkaz pro ,,Hajno": Zatím o zmíněném dotazu nevím, pravděpodobně jsem se k němu ještě nedostala. Pokud už neznáš heslo na svůj mail, napiš ten dotaz z jiného, já už se v tom nějak zorientuji. Neumím si totiž představit, že ti vyvěsím do diskuze odpověď na něco takhle pikantního.

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 20. července 2012 v 11:28 | Reagovat

Ten růžový chomáček mi připomíná cukrovou vatu :D

4 Hajno Hajno | 20. července 2012 v 16:05 | Reagovat

[2]: Ok tak já ti to napíšu z mailu grcna@email.cz

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama