3. / DOPORUČENÍ: Připravte se na období 21. - 24.12. / Mnoho poselství se shoduje na třech dnech tmy. - Náhoda?

5. listopadu 2012 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Oznámení
Dvojice článků, kde doporučuji, aby si lidé pro všechny případy nachystali zásoby, protože je pravděpodobnost tří dnů tmy od 21.12, vyvolala obrovskou vlnu zájmu a otázek. V diskuzích létaly kromě označení za HOAX také výhružky, paragrafy, dámská přirození a dostala jsem také dvakrát nabídku k pohlavnímu styku. - Zkrátka reakce byly velice různorodé, ještě že máme moderované diskuze.
Než se dostanu k tomu nejdůležitějšímu, dovolte mi, abych se vyjádřila k vašim postojům i já:

Upřímně nechápu ani v nejmenším váš strach, který hodně převažoval. A to z těchto důvodů:
1. O roce 2012 a o tom, že může nastat blackout, tři dny tmy, že jsou prorokované katastrofy a že mayský kalendář mluví jasně, to všichni víme/víte už mnoho let dopředu. Už se to řeší desítky let (možná i stovky?). Nechápu proto vaše zděšení, nejedná se totiž o nic nového. Za tu dobu máte načteno milion sto tisíc scénářů, já vám jeden přidám a najednou z toho všichni blázní.
2. Zpráva, kterou jsem publikovala, je velmi stará. Jedná se o poselství Lámy, který ho předal dál. Někteří z vás se zmínili, že toho Lámu na ruských serverech našli, jiní z vás se ozvali, že text už kdysi dávno někde četli. - Ano, je to možné, text už v minulosti byl dostupný i v jiných zdrojích, pouze jsme ho dali znovu přeložit. Obsah se ale nezměnil... Pro mnohé z vás to byl důvod k označení zprávy za falešnou. - Ne, pouze jste potvrdili to, co jsem do prvního článku nenapsala a chtěla jsem to doplnit později.... A směju se: Vidíte, jak jste dohromady šikovní, všechno najdete a vyštracháte sami, ale pak to takhle zahodíte...?


3. Obviňujete mě z šíření falešné poplašné zprávy a vyhrožujete mi kriminálem. Znovu opakuji: Tyto články vám pouze doporučují, abyste se připravili na to, co nám bylo předpovězeno. Nic víc. Předtím byste první museli zavřít všechny zdroje, weby, lidi, vizionáře a badatele, kteří se kdy zmínili o prosinci 2012, kteří šířili proroctví a kteří nad tím jakkoliv uvažovali v rámci tmy, války, apokalypsy, nebo čehokoliv jiného. Tak velké věznice nemáme a je to samozřejmě nesmysl. V první řadě by si také museli jít sednout všichni politici a všichni autoři vašich oblíbených alternativních stránek. Mimojiné ani nejsem autorem tohoto poselství, pouze jsem se snažila k němu zjistit podrobnosti a později jsem se rozhodla i připravovat... a to není trestné.
4. Házíte na mě váš strach a vaše svědomí, jakobych snad za něco mohla. Přimýšlíte a přidáváte si k tomu všemu absolutní nesmysly. Například mě obviňujete, že něco tvrdím: Já nic netvrdím. Tvrdí jiní lidé, já jsem se rozhodla, že pro jistotu poslechnu. A protože mám tendence jít zodpovědně příkladem, dala jsem vám o tom vědět... Taky jsem se na vás mohla vykašlat... Jaký scénář by vám byl milejší? - Když se o vás starám, nebo když na vás kašlu?
Píšete mi o tom, že snad doporučuji utratit všechny peníze, vykašlat se na práci, na hypotéku, nebo něco podobného: Ať se propadnu do země, jestli některý z mých dodatků obsahuje slovo ,,hypotéka, práce, nebo všechny peníze dejte na jídlo". - Nic takového tam samozřejmě není.
5. Znáte všichni moc dobře scénáře o tom, že hrozí 3 světová válka... Určitě jste četli hrůzy, které prorokoval Nostradamus, Sibyla, Vanga... Veselé čtení to rozhodně není. Oproti tomu jsou tři dny tmy a následný nový začátek, absolutně růžový scénář. Je to velmi dobrá, konstruktivní zpráva a pokud bych si měla vybrat mezi koncem světa, válkou a tímto, vyberu si tři dny tmy a pak se zase budu mít dobře.
Apokalyptické strašlivé scénáře vás nechávají netečné, ale tato zpráva, která vám pouze říká, abyste se pro jistotu nachystali, protože si nemůžeme být jistí tím co bude, vás děsí? - Proboha, proč?
6. Prý jsem si naběhla a můžu se zdiskreditovat: Proč? - Za to, že na rozdíl od drtivé většiny ostatní populace chápu, že nevím, co bude za týden, natož za rok a umím si to přiznat, takže se raději připravím na cokoliv? - Kdo je tady ten hlupák? Ten co všechno hodí za hlavu, je si jistý něčím, co mu velmi snadno může proklouznout mezi prsty a jelikož se toho bojí tak raději plive na ty ostatní, kteří nic nenechávají náhodě? - Jestli je to pro vás novinka, já nic nenechávám náhodě. Já bývám připravena vždy a na vše. Je to moje povaha, pokud se to někomu nelíbí, je to jeho problém a ne můj.
7. V minulosti jsem zastávala názor, že 2012 bude v pohodě.... Ano bude, za tím si stojím... Ale pravděpodobně bude v pohodě pro ty, kteří jsou na to připravení.
8. Házíte na mě vaši zodpovědnost: Za sebe si každý zodpovídá sám, to je jasné. Kdo to neví, nechť se vrátí do seriálu ZÁKONY VESMÍRU.
9. Měla jsem velkou snahu odpovídat na všechny dotazy a úvahy, ale protože vás přišlo jeden den 8 000 a druhý den PŘES 18 000 a všichni jste se mě ptali (pak už i na strašné nesmysly), vzdala jsem to... Nemám čas ani energii na odpovídání takových dotazů. Radím vám toto: Přemýšlejte sami. Když se mě někdo po přečtení prvních dvou dílů zeptá, co má dělat, opravdu už si myslím, že nemá cenu odpovídat. - Je to tam totiž napsané naprosto jasně... A také mě baví, když někdo napíše, že 3 dny temna v textu popsané nejsou, když i já, co umím azbuku sice špatně ale jakš takš ano, si to tam v pohodě přečtu...

Ještě jednou tedy pro ty, kteří špatně čtou a nerozumí: Nic netvrdím, nikoho nestraším, nic neriskuji, s ničím nekončím, nerezignuji, neplaším. - Sdílím s vámi poselství, které se aktuálně zdá být jako hodně pravděpodobné a prozradila jsem vám, že se chystám. - Nepřidávejte k tomu neexistující výroky, nehažte na mě svůj strach a neobracejte svoji zlost proti mně. Zlobit se můžete jenom sami na sebe, protože nejste připravení si tyto věci přečíst, natož pak se proti nim pojistit. Za to já nemůžu, za svůj život si zodpovídáte vy sami. I za svůj strach... Není můj, ale váš.
Já se ničeho nebojím, já se pojišťuji pro všechny případy. Moudří lidé dělají to samé a vím o nich... Mnoho jich ale není, protože moudrost se v aktuální době vypařuje jako pára nad hrncem. Jen málo z vás mi poděkovalo... Děkuji alespoň za těch pár moudrých.

Znovu a znovu opakuji, nekopejte do mě, nevyhrožujte mi, neobracejte vůči mě svůj strach a nenávist. Obracíte to vše jen sami proti sobě, dusíte sami sebe svojí destruktivní energií. Neubližujete mně, ale sobě, protože já jsem na vaší straně. Vždy jsem byla. A jelikož vám chci ukázat, že nic netvrdím a že tři dny temnoty jsou skutečně spojující bod mezi různými zvěstmi, ukážu vám je...

3 DNY TMY NEJSOU NIC NOVÉHO. BYLY PŘEDPOVĚZENY JIŽ MNOHOKRÁT RŮZNÝMI LIDMI:

1. Webová stránka Gnosis9.net vydala velmi zajímavý článek, který tomu všemu nasazuje korunu. S dovolením ho zde cituji (Ano, opakuji, toto píše Gnosis, nic netvrdím!)
,,Nebudeme teď spekulovat, zda od sebe proroci opisovali, a i kdybychom chtěli, otázkou nadále zůstává, proč by si vybrali zrovna jedinou velkou událost. Tou událostí myslím třídenní zatmění - největší zatmění v novodobých dějinách světa. Jak píše Bernard Berndt ve své více než 15 let staré publikaci Proroctví o nás, právě tuto událost prorokuje více než 200 různých vizionářů z celého světa. Pokud si ještě dosadíme předpovězené události před zatměním, máme velké důvody brát to celé vážně...
Profil klasické předpovědi pro třídenní zatmění si můžeme propůjčit od nejproslulejšího německého jasnovidce 20. století Aloise Irlmaiera (zemřel 1959):

"Za války přijde velké zatmění, které potrvá 72 hodin. Temnota se dostaví během jediného dne. Potom nás čeká krupobití a blesky. Zemětřesení zpustoší zemi. Nevycházejte z domů! Světla nebudou svítit, musíte používat svíčky. Kdo se nadýchá prachu, dostane křeče a zemře. Neotvírejte okna, zastiňte je tmavým papírem. Všechna voda bude otrávená, stejně tak všechny volně položené potraviny, které nebudou uzavřeny v dózách. Venku bude obcházet smrt pocházející z prachu. Mnoho lidí zemře. Po 72 hodinách vše přestane. Ale znovu opakuji: Nevycházejte ven, nedívejte se z oken, nechte hořet svěcené svíce a modlete se. V jedné noci zemře víc lidí než během dvou světových válek. Kupte si několik plechovek s rýží a luštěninami, vydrží také chléb a mouka, všechno vlhké se zkazí, také všechno maso, kromě konzervovaného. Voda z vodovodu bude poživatelná, mléko ale ne. Hlad nebude to nejhorší, co lidé budou muset vydržet." (30.134)

Ve stejném duchu se nese většina proroctví, a my můžeme pouze spekulovat, kdy by k němu mohlo dojít. Časově se jasnovidci shodují na období kolem podzimu až zimy. Bude rok 2012 rokem velkých prorokovaných událostí? Pojďme se podívat na jednotlivé vizionáře, kam časově vymezili třídenní zatmění:

Nostradamus 1558 - "říjen" - Beykirich 1622 - "v listopadu se stanou podivuhodné věci" - Irlmaier 1952 - "bude padat déšť se sněhem" - páter Pio 1965 - "za velmi chladné noci" - Jahenny 1973 - "za studené, zimní noci". Zdá se tedy, že mezi říjnem a prosincem, může velké zatmění nastat.
Asi nejstarší pramen týkající se zmiňovaného zatmění nalezneme ve Zjevení svatého Jana:

"Zatroubil pátý anděl a viděl jsem hvězdu, která spadla z nebe na zem, byl jí dán klíč od jícnu propasti, otevřela jícen propasti a vyvalil se dým jako z obrovské pece a tím dýmem se úplně zatmělo slunce i všechno ovzduší."

Tento dým nebo prach se táhne jako červená nit drtivou většinou proroctví. Prach se má po skončení zatmění usadit na zemi. Johannes Friede, 1822:
"Čtvrtého dne se znovu objeví naše denní hvězda v plné síle. Na zemi bude ležet vrstva prachu podobná novému sněhu v zimě, jenom s tím rozdílem, že popel bude mít barvu síry. Z půdy bude stoupat mlha jako světlo ze žhavého plynu. Sedmého dne po opětovném východu slunce se popel vsákne do země, která bude tak plodná, že to ještě nikdy žádný člověk neviděl."

Můžeme tedy spekulovat, zda tato mocná událost bude vstupem do tak často diskutovaného Zlatého věku v souvislosti s rokem 2012, končícím Mayským kalendářem a časovým datování pyramid, kde je podle některých badatelů také jasně označen rok 2012. Taktéž domorodí američtí obyvatelé předpovídají věk dalšího slunce a indiáni kmene Hopi, jejichž předpovědi zatím přesně vycházejí, prorokují:
"Až bude na zem shozena tykev plná popela, zahyne mnoho lidí a skončí konzumní způsob života..."

Celý článek si na Gnosis můžete přečíst zde: http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2012100002


2. Roku 2011 varuje třed třemi dny přecházení do 5D i Japonská princezna Kaoru Nakamaru, která doslova říká toto:


,,22.12.2012 bude tato země přecházet 3 dny do 5. dimenze"
,,Tři dny a tři noci nebudeme moci používat elektřinu, bude úplná temnota ve dne i v noci."

Jen si paní poslechněte, zabere vám to maximálně 8 minut. Říká to tam naprosto jasně a moudře. Mimojiné říká, že lidé, kteří věří ve zlo a ne v povýšení do 5D, se narodí na jinou planetu, kde můžou pokračovat v tom, co máme tady... Co byste si vybrali vy, kdyby to tak bylo? Já mám jasno...


3. Hodně zajímavý je i článek, který najdeme na 2012rok.sk...
Článek je velice výživný, velice doporučuji, abyste si ho přečetli úplně celý, abyste pochopili i pojmy jako ,,temný pokoj" a ,,DMT". Na jeho konci se však dočteme následující:

,,A nyní se dostáváme k otázce, která se tak, jako tak týká nás všech, absolutně nikoho to nepřeskočí, ani toho, kdo leží na gauči a sleduje televizi. Mayové celkem nedávno představili autentický obsah znalostí svých předků o předpovědi roku 2012. Jsou velmi rozzlobení nad šířením apokalyptických vizí o konci světa. Zdůrazňují, že jejich proroctví mluví pouze o TRANSFORMACI, ne o žádném konci. Ale k věci. 21.12.2012 (což potvrzují i vědci NASA) dojde k zarovnání osy s osou Centra naší Galaxie. Mayové tvrdí, že dojde k mimořádně silnému proudu nabitých částic, které mocně zdestabilizují chování našeho Slunce. Mayové tvrdí, že v důsledku těchto změn dojde k přepólovaní Země. Apropo magnetické póly již změnily svou pozici. Proto zvířata, která se řídí smyslem elektromagnetické geolokace se začali hrnout ke břehům - podle jejich pocitů by tam měl být oceán - to platí pro velryby i ptáky a všechna zvířata pohybující se pravidelně na dlouhé vzdálenosti. Na základě sopečné lávy na Havaji bylo zjištěno, že magnetické póly se mění po celou dobu a to po desítky tisíc až miliony let mění svůj směr, až dojde k přepólování. Průměrná doba mezi přepólováním vychází okolo 250 000 let, naposledy tomu došlo asi před 780 000 lety.
Není obecně známá teorie popisující přepólování.
Mayové říkají - naši předkové to již zažili.Oni tvrdí že fenomén přepólování Země přináší vždy několik dní tmy. A pokud se ukáže, že je to pravda - čeká povinně "temný pokoj" celé lidstvo. To znamená, že u všech lidí nastane šišinková iniciace, protože, když je šišinka ve tmě, začne produkovat velké množství DMT - nic už nezůstane tak, jak bylo."


Jestli stále ještě nemáte dost, doporučuji:
- Podívat se na video vložené naspod článku: http://svet2012.info/prepolovani-zeme/
- Velmi mnoho a mnoho textů ke třem dnům tmy našli lidé sami a hojně na ně odkazují v diskuzích pod prvním i druhým článkem této série doporučení. - Projděte si diskuze a pročtěte si to.


Opakuji:
- Neočekávejte v žádném případě konec světa. Pokud skutečně nastanou prorokované tři dny tmy, poté přijde zlatý věk, na který všichni čekáme a o kterém tak dlouho diskutujeme.
- Nemějte z ničeho strach a připravte se. Dříve bylo samozřejmostí, že lidé měli doma zásoby. Jen dnešní moderní člověk si myslí, že výpadky se ho netýkají. Kdo je připraven, nikdy neprohloupí, i kdyby se nic nestalo.
- Zpráva, že přijdou 3-4dny temna a poté opět vyjde slunce, je velmi dobrá a konstruktivní. Všichni křičíte: ,,Ať už se něco stane, ať už jsme v tom 5D, ať už skončí války, ať už konečně zavřou všechny politiky, ať už se konečně učíme to, co je napsané na Aluška.org i ve škole, ať se konečně lidé dozví pravdu...." Křičíte to jeden přes druhého, pořád dokola a dokola... A u toho máte haldy a haldy otázek. - Teď to tady máte... Může se to stát, je to možné... Můžete to mít!
To je přece důvod k radosti, čeho se pořád bojíte? - Vy, kteří bádáte v alternativních sférách, kteří hledáte v poselstvích rozluštění otázek... Kteří se snažíte duchovně žít... Čeho se bojíte? - Kdo jiný by měl jít do zlatého věku předpovězeného mayskou civilizací, když ne vy? - Kdo jiný tady ještě zbývá? - Kdo má být lépe připraven? - K čemu mi bylo 6 let publikování vzdělávacích článků, když při lámání chleba všichni utíkáte a hážete po mě paragrafy? - Kde je ta láska, podpora a díky? - Pořád máte strach, pořád lpíte na tom starém. Přestaňte blbnout, přestaňte se toho bát a radujte se, že máte, co jste chtěli.

Falešní proroci už tu byli. - To byly ty falešné předčasné datumy, kdy jsme čekali na konce světa... Proč? - Možná, abysme při 21.12.2012 usnuli na vavřínech?
Většina už na nich usnula, já na nich spát rozhodně nehodlám. - Do konce prosince jsem vybavená, připravená a budu se těšit na to, až se tady na webu za pár dní znovu potkáme a budeme mít radost, jak to dopadlo. Protože všechno nakonec dobře dopadne, když je člověk na to připraven... Mnozí nejsou připravení ani na dobrý konec, jak tak koukám. Místo aby měli radost, tak se bojí... Nechápu, čeho.


P.S. K extrémní návštěvnosti se vrátím později, jde o samostatné téma.
Alue

Pokračování zde: -4. Doporučení-


Kam dál:
- Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/

 


Komentáře

Zobrazit vše (144)
Zobrazit starší komentáře

101 vivien.viv vivien.viv | E-mail | 6. listopadu 2012 v 7:17

Děkujeme, Aluško, za všechno. Tohle chtělo opravdu velkou dávku odvahy. Pokud se nic z toho nenaplní, tak to tu s Tebou oslavíme a pokud ano, tak pevně doufám, to s Tebou oslavíme taky - jak a kde - necháme se překvapit :) Ještě jednou díky!

102 Luz Luz | 6. listopadu 2012 v 8:46

[77]:  Já naopak myslím, že by potom ta nedůvěra byla velmi pochopitelná - mnoho lidí z ezoterických kruhů se upíná k tomuto datu a pokud by se nic nestalo, ostatní se budou ptát proč: Byl to podvod? Nebo omyl? Jak je pak možné vědět, v čem dalším se tito lidé ještě mýlí? Ne kažý má sám přístup do toho duchovního světa, aby si vše mohl sám ověřovat. A vlastně zřejmě ho ve skutečnosti nemají ani všichni ti "duchovní lidé", protože jinak proč jsou v jejich poznatcích často vzájemné rozpory?

103 Alue Alue | E-mail | Web | 6. listopadu 2012 v 9:27

[83]: Ahojky Oto, lidé neumí moc dobře hledat. Včera se ozvala naše zlatá překladatelka se zlatými ručičkami, že to na Ruských serverech dohledá... čeká nás teď ještě další díl, ne-li dva.
Když zadáš na ruském serveru něco česky, jasně že vyskočím jenom já. Musí se zadávat v azbuce a na to asi málokdo myslel.

104 Alue Alue | E-mail | Web | 6. listopadu 2012 v 9:30

[94]: Byly tady už dříve zvěsti, že s jadernými elektrárnami by nám pomohli lidé odjinud. - Jsou to zprávy velmi staré, ale osobně bych se toho opravdu nebála.

105 Lana Lasthovicka Lana Lasthovicka | Web | 6. listopadu 2012 v 9:52

[104]: Á to je právě to, nad čím jsem také přemýšlela a docela nepěkně mi to vrtalo hlavou... díky :-)

106 L L | 6. listopadu 2012 v 10:18

[77]: Ok, dobře.
Jen teda, když nad tím tak přemýšlím, proč si dělat zásoby napřed? Protože většinou se píše, že lidé pak přejdou do páté dimenze - nebo "umřou" a budou na světě, kde je budou nějací Plejáďané připravovat na pátou dimenzi. A tam budou už jen v tom citovém těle, nebo jak se to píše, takže jsou ty zásoby vlastně na nic, ne? Nebo si myslíš, že to tak nebude?

107 pozorovatelna8 pozorovatelna8 | E-mail | 6. listopadu 2012 v 10:41

Ahojky Aluško.
Teprve nedávno jsem narazil na tvůj blog a jsem rád, že zdá se v pravou chvíli. Chtěl jsem se zeptat ptala jsi se na události které mají přijít svých průvodců či andělů? Já bych se zeptal, ale zatím se mi komunikace moc nedaří. Děkuji za odpověď-vím a vidím, že toho máš fakt hodně. Držím palce.

108 Viktoria Viktoria | 6. listopadu 2012 v 13:07

Dakujem za informaciu , od dnes budem informovat vsetkych ludi pretoze v to verim a mam pocit ze ty co ma maju radi a mi veria , zrobia to presne tak ako si to popisala a som rada ze informaciou dalej mozem podporit a pripravit ludstvo na prezitie , no hlavne duchovne vyrovnanie sameho seba a silu verit v dobro v prostech celeho ludstva , Dakujem

109 mariankosnac mariankosnac | 6. listopadu 2012 v 13:42

Keď má byť ešte pokračovanie tak čím skôr, lebo času moc neostáva (navyše ak je pravda že čas sa zrýchľuje) je to tu ani sa nenazdáme. To ten starý text doteraz nikto nepreložil?
Možno sa na tie tri dni tmy ani nebudem pripravovať, verím tomu tak na 21 %. Alebo skôr 12 % :). Možno to prebehne bez tých dní tmy a nikto si nič nevšimne. Len sa mi tento scenár s tmou a ilúziami proste páči najviac, nech to všetci vidia. Prosím Vesmír nech tie Tri dni temna nastanú a spravia na Zemi poriadok.

A  čo sa týka jadrových elektrární, tak keď vybuchol černobiľ, svedkovia videli priletieť UFO, ktoré vyslalo naň lúč, a hneď na to únik rádioaktivity rapídne poklesol, tak možno nás (z neznámeho dôvodu) ochráni UFO...

110 Eliška K. Eliška K. | E-mail | 6. listopadu 2012 v 14:33

A já se na to těším... Připravuji se na to už cca rok (mentálně, učím se duchovní věci apod) a věřím, že tohle je nejlepší řešení jak to všechno změnit... A poté nám bude dobře. :) Bez konců přece nejde začít od začátku :)

111 mariankosnac mariankosnac | 6. listopadu 2012 v 14:34

[109]:  oprava...keď vybuchol Chernobyl, svedkova videli nad ním UFO...nevideli ho priletieť, proste tam bolo (ale veď to je jedno), žeby nejaká tajná technológia? Alebo ľudomilný mimozemštania? Vraj aj Fukushima mala UFO. Ale na UFO by som sa rozhodne nespoliehal. Kupujte soľ a horčicu , pomáha to proti "ožarom" Slováci na východe to otestovali pri Černobyle. Soľ na strechu a horčicou sa na noc natierať.

112 Shizu-chan Shizu-chan | 6. listopadu 2012 v 17:25

Mno... ze začátku jsem utrpěla mírný šok... ale teď, když už jsem se o tom dozvěděla něco víc, už se nebojím, naopak se těším :3
Bohužel, rodičům jsme o tom říkala, ale nevypadají, že by je to nějak zajímalo... v klidu si organizují Vánoce. Vždycky si říkám: "Aby nějaké Vánoce vůbec byly."
Ale jo, i já už se připravuju... začínám se zbavovat svojeho strachu ze tmy a ticha a ještě plánuju nějaký duchovní cvičení a meditace, abych se nenudila xD i když se značnou část chystám prospat, ale celé 3 nebo 4 dny asi nevydržím xD

Aluško, omlouvám se, že je to tak pozdě, ale moc ti děkuji :3 kdybys nás o tom nevarovala, určitě by bylo daleko víc obětí, než se chystá být... mám silnou vůli a udělám vše pro to, abychom já a moje rodina přežili :3

113 Tesinga Tesinga | 6. listopadu 2012 v 17:56

[106]: Ja verím v to ako to povedala Luisa a nemám dôvod jej neveriť. Vraví, že „v súčasnosti sú už na planéte Zemi bytosti, ktorých telo je z 98% fotonické. Fotóny vyživujú fyzické telo a éterická energia bude vyživovať duchovné telo. Na úrovni 5. dimenzie už bude dochádzať k pozitívnemu zvládnutiu hmoty. Veľmi skoro sa nám telo spevní a zocelí a už si z nás nebude robiť srandu. V budúcich 12-tich rokoch fyzické telo prejde bunkovou transformáciou, aby sa stalo presne také, ako chceme, aby bolo a zabudneme na to, že ho máme.“ Myslím, že to teda bude naozaj postupný proces. Jej slová sú krásne, povzbudivé a vraví ich s láskou. Vraví, že sa do 5D môžeme dostať aj bez katastrof. Vraví, že „sa blížime k tomu okamihu, keď sa nám podarí úplne zbaviť sa, oslobodiť sa od všetkých úrovní strachu. Ktokoľvek z nás sa počúva, vníma svoje vnútro, rozpoznáva, že s každým okamihom, keď sa nám darí oslobodiť od ďalších úrovní strachu, je nám lepšie. Podľa toho, čo vnímam ja, ak budeme pokračovať vo viere v lásku a budeme toto v sebe pestovať a ak budeme pokračovať na vnútornej práci na sebe samých bez prestávky, dostaneme sa do stavu vnútorného mieru a to isté sa stane s planétou Zem. Planéta Zem tak nájde svoj spôsob, aby jej bolo dobre, aby bolo dobre všetkému životu, ktorý je na jej povrchu i vo vnútri.“ A mne sa takýto prechod ľúbi najviac. Aby bol v harmónii, pokoji a plný nekonečnej lásky. Tak ako vraví ona. :)

Takže aj po prechode budeme mať istý čas stále svoje fyzické telo, nemyslíš? :)

114 Lenčí Lenčí | E-mail | 6. listopadu 2012 v 18:02

    Ahojky - už zas.
    Včera jsme si přečetli články na linku Aluska.org, kde informace o průchodu nulovým pásmem vyvolaly u mnohých stresující myšlenky
    a nás všechny podnítily k zahájení nákupů.
    Dnes jsem si velmi podrobně pročetla informace ze stránek http://inner-light.ning.com/ o kterých jsem vám psala. Zjistila jsem, že je to vlastně všechno souhrn informací, která už celá léta znám, poznání, k němuž jsem postupně taky dozrála - možná bych ještě sem-tam mohla něco málo doplnit.(No, já se tomu druhu poznání intenzivně věnuju už 25 let...) Určitě si ty stránky přečtěte.
    Dál jsem shlédla video z adresy:

    http://www.youtube.com/watch?v=QzNdHZoT-1I
    Po uvážení všech těchto dnešních informací jsem v klidu ohledně nákupů a shánění vápna... Nepotřebujeme je. Nepotřebujeme vůbec nic. Jen důvěru a lásku. Je zbytečné šířit paniku, je zbytečné kupovat věci z hmoty...
    Moje představa dění dne 21.12. je následná:
    Nevěřím, že máme být nadále zkoušeni a procházet utrpením - to už jsme ve svých životech tady na Zemi zažili a mělo by to definitivně končit. Katastrofické scénáře nebudou, tak nepropadejme panice! Myslím, že ani žádné období tmy nezažijeme, natož tmu v rozsahu několika dní. (Katastrofy by měly prožít jen "zlotřilé" duše, které ke svému dalšímu vývoji hmotný a duální svět ještě potřebují.)
    Myslím, že všechno bude velmi rychlé, a to co nás čeká potom, bude nádherné.
    Když jsem si na http://inner-light.ning.com/ přečetla pasáže týkající se nulového bodu, tak jsem vše (konečně) pochopila. Budeme vlastně ozářeni proudem fotonů z nulového bodu (centra tvoření a lásky) a naše DNA se v následné reakci okamžitě změní (stejně tak naše planeta a sluneční soustava). Ihned tedy budeme schopni přechodu do další dimenzionální úrovně, ale ne jako hrubohmotné bytosti, nýbrž jako bytosti tvořené energiemi, konkrétně světlem. (Zapomeňme na smrt, na bolest, o ní nemluvíme.) Lapidárně řečeno - budeme ozářeni a převibrováni výše. Není potřeba hluboce hloubat o tom jak, a zda je to možné (to je filosofie na roky - a na ni není as). Mluvme o důvěře, že se to stane. Mluvme  o přechodu do světa harmonie a štěstí - vracíme se domů.
    Nepotřebujeme konzervy, pití ani vápno. POTŘEBUJEME DŮVĚRU A LÁSKU. A TAKY PŘEDSTAVU, ŽE SE TAM OPĚT VŠICHNI UVIDÍME. MY VŠICHNI, KTEŘÍ SE MÁME RÁDI - RODINY, PŘÁTELÉ, LIDIČKOVÉ, KTEŘÍ SE RÁDI VÍDÁME...
    Já se budu od této chvíle intenzivně věnovat meditacím. A všem ostatním to taky doporučuji. Kdo meditovat dosud nezkoušel, měl by si
    trénovat vizualizaci, trénovat konkrétní představy: Maminky a otcové by si měli představovat, že převibrují společně s dětmi a kam (vč. vizualizace prostředí). Např. krátce cestuji  spolu s manželem a dvěma  dětmi, kocourem, psem a rybičkami. Po příjezdu jsme ihned zpět v našem domě/bytě (nebo v úplně novém domě postaveném u moře...) . Když odjíždíme, držíme se za ruce, abychom se na konci cesty snáze našli...  Cestujeme do světa, kde se naše myšlenka stává hmatatelnou realitou - odjíždíme do ráje.
    Já o světě 5D a vyšším sním po celá léta. Vyprávěla jsem o něm svým dvěma dětem, když dospívaly, a študákům na střední škole. Mívali jsme diskuze na témata: Naše planeta je zakotvena v dualitě (jin-jang, tma-světlo, den-noc, příliv-odliv, nahoře-dole, černé-bílé), tj. i možnost svobodné volby chovat se dobře nebo zle. Dlouhodobé výsledky chování jsou pak patrny na lidské duši. Buď je krásná a nádherně z nás září ven, popř. je ohavná a "kape" z nás jako sliz.  Duše má také různou váhu - buď nás povznáší nebo táhne dolů. Jasnozřiví lidé stav duše vidí, vnímaví to cítí.&n bsp; (Stav duše je důležitý po fyzické smrti těla - ale to je na moc dlouhé povídání.) Pro lidi na Zemi je důležitá schopnost kontrolovat své myšlenky, plnit dané slovo a schopnost odpouštět - mnozí lidé to ale dosud nevědí.  
    Celoplanetárně vzato jsme jakési jesle na žebříčku obydlených planet. My, co bydlíme na Zemi, se neumíme chovat. Mnozí z nás krademe, loupíme, vraždíme, znásilňujeme, lžeme a podvádíme - jsme hambáři vesmíru. Svým dětem i  studentům jsem říkala: "Představme si, že na nás z vesmíru stále někdo hledí - a směje se mezistátním hranicím, ekonomice, válkám, bankám a nás lidi považuje za barbary..."
    Existují i planety vyššího typu - harmonické, bez násilí a válek, bez politiky a ekonomiky. Až se budeme umět chovat, odmítneme násilí, peníze, korupci a různé jiné pasti duality, tak na ně budeme smět. (Což přijde teď, 21.12.)
    A dále máme planety ideální, o kterých píší Védy, Upanišady - např. Vrndáván. Tam bydlí např. ony modré nádherné bytosti, od nich pochází úsloví, že šlechta má modrou krev - to oni jsou šlechtici duše.
    (S naší středověkou šlechtou tohle úsloví nijak nesouvisí.) V dávné minulosti tu s námi tito mudrcové žili a učili nás. Pak se vrátili domů a  k nám začali posílat v intervalu cca 2.500 let lektory. Každý ten chudák přijal lidské tělo a pokoušel se nás naučit chovat slušně, žít v míru, v pochopení, v lásce a odpuštění. Je jedno, jestli se dotyčná bytost jmenovala Eliáš nebo Ježíš, protože lidské plemeno na naší planetě se k němu vždy chovalo stejně hrozně a nenaučilo se nic, a po dalších 2.500 letech opět nic moc. A ti, kteří byli na Zemi právě v té době u moci, přepsali a znetvořili původní myšlenky tohoto avatara tak, že z učení o l&aa cute;sce a odpuštění nezůstal kámen na kameni. Pak byl nový pamflet pojmenován Svatá kniha či Bible svatá a méně informované masy byly a jsou touto literaturou ovládány, vydírány a manipulovány. A o životě i smrti těchto učitelů-velikánů jsou vyprávěny neuvěřitelné věci... Pravda je pohřbena hluboko v gnostických knihovnách a dotyční provinilí náboženští i političtí hodnostáři (a další generace jim podobných po nich) věří, že se nikdy nedostane ven. Jenže pravda (a informace vůbec) proudí vesmírem stejně jako světlo...
    Resume:
    Takže my (lidstvo) nyní (21.12.) hromadně přecházíme do pětidimenzionálního světa, do místa, kde se každá myšlenka stává skutečností. Nic zlého se mi/nám nemůže stát, protože svět, na který jdeme, je plný lásky a naděje. Je nádherný, voňavý, hřejivý a bezpečný. A přechod tam je bezbolestný a trvá jen okamžik. (Jestli tu bude tma a jak dlouho, nám může být jedno.)  Jak tohle všechno vím? V meditacích jsem tenhle svět už dříve viděla, byla jsem tam. (Před tím jsem po dlouhou dobu říkala, že mým nejkrásnějším a nejhlubším zážitkem byl porod obou mých dětí. Od doby, když jsem byla "tam doma" (v páté dimenzi), je návštěva tamn&iacu te;ho prostředí mým rozhodně nejkrásnějším zážitkem a tady na Zemi jej nemám s čím porovnat.)
    Závěr:
    Nebála jsem se před tím, ani těch poplašných zpráv - teď se vyloženě těším. Jdu si představovat, jak jsem v novém světě šťastná - s rodinou a s vámi přáteli.
    T.

115 Anubis Anubis | 6. listopadu 2012 v 19:14

http://www.2012rok.sk/wp/2012/11253-nezreli-ludia-potrebuju-zazraky velmi dobrý článok o šialenstve okolo roku 2012, láske a svetle a piatej dimenzii :)- až na tie pravopisné chyby

116 K. K. | 6. listopadu 2012 v 20:16

Dneska se mi zdálo o tom, že jsem byla s rodinou doma a všechno venku bylo pokryté velikým množstvím prachu a atmosféra byla taková zvláštní, že ještě není všeho konec. :D No už jsem z toho všeho pěkně popletená.

117 Bob Bob | E-mail | 6. listopadu 2012 v 20:24

Přátelé,hodně lidí se ptá co všechno má nakoupit na ty tři dny tmy,ale vy se máte zabezpečit na období které přijde po oněch třech dnech.Na tři dny tmy bychom nemuseli nakupovat žádné zásoby.Jinak my se už zásobujeme,ať to bude jakkoliv.Buď se nic nestane,tak vše postupně sníme a vypijeme,jestli se něco stane a my zůstaneme tak budeme rádi že jsme se připravili a jestli se přeměníme,tak tu zbydou zásoby pro ty ostatní,takže tak jako tak nakupujeme.A Aluško,děkuji za vše a nedej se.Jsem věřící a taky věřím že se něco stane.Noemovi se taky všichni smáli,když stavěl archu.

119 Peter Peter | E-mail | 6. listopadu 2012 v 21:50

[16]: Filtr na vodu jsem si poridil (ten svycarsky, znacku si uz nevybavim), a na vylete i pouzil. Fungoval, ma to ale tu podstatnou nevyhodu, ze po kazdem pouziti zustane na filtru vrstvicka, slizovite konzistence, prave tech bakterii, a je nutno filtry opet vycistit, (cisti se blbe a pracne) a pred slozenim vysusit. Nejlip budto na slunicku, ci take s pomoci alkoholu (no a kdyz mam uz alkohol, to tim tu vodu vydezinfikuju preci rovnou a 750gramu vazici filtr nemusim tahat prece ssebou vubec). Takze se mi to moc neosvedcilo, filtr od te doby lezi v supleti doma, slivovice presneji teda absint je levnejsi i lehci, a dalo by se rict i veselejsi.
Napadla me mnohem jednodussi vec, co v nouzi a co by vydezinfikovalo vodu, treba alespon trochu. Vim ze to fungovavalo jiz ve stredoveku: proste mit hrnicek ze stribra a nechat v nem tu vodu nejkou dobu rekneme 5 minut, stat. Kde se da takovy stribrny hrnek sehnat ale vubec netusim. Ja bych nejakej bral hned, divim se ze je nikdo nedela. Cistym stribrem by se clovek otravit nemel, stribro by se ve vode rozpoustet nemelo, resp. opravdu minimalne, snad by bylo akorat do toho hrnku dobry nelit kysely veci.

120 Peter Peter | E-mail | 6. listopadu 2012 v 21:51

Ahoj Alue, dekuju ti za velice vycerpavajici clanky o tematu, plne rad co jsou uzitecne..i treba pri beznem (hm, no beznem...:-) rekneme ze beznem:-D )vypadku el. proudu (jako ted v NY treba). Ti co ti vyhrozuji paragrafama jsou samozrejme naprosto mimo, a mam pocit ze to uz i tomu panovi co jsem mu dal pro sebe indianske jmeno "Skutkova Podstata" doslo. Vysmali by se mu.
Paralelne si ctu i orgonet, proroctvi Sashi: a zde ale citim, nevim jak to rict..takovou jakoby nadrazenost, nelasku (i kdyz tvrdi opak). Jakoze my lidi si planetu spravovat neumime, tak nas prisli zachranit, oni moudri.. Hmm...co mi to jenom sakra, pripomina??
Me mi vnitrni radcove, mi stari znami z momentu kdy me zachranili pred autonehodou, z momentu pri cundrech kdy me pomohli se dobre rozhodnout, mi ted rikaji zhruba to, ze se nemam ceho bat. Vubec. Zasoby (rekneme) potravin mam - a zustane u toho - tak jako obvykle je mivam. Tyden ci snad dva. Napadlo me totiz, ze venovat sve myslenky v tyto - mozna kdovijake, ale v kazdem pripade vyjimecne - 3 dny, tomu, abych "mel co jist", "nebylo mi zima", ci "nezemrel" (hmm, jenomze co to je? zemrit? - nevime, teda alespon ja ne), je smesne. Pulka ci kolik rybich druhu (napr.) vymrelo, ptaci padaji mrtve v obrovskych hejnech a ja se tolik tresu o tu svoji zadnici. To me napadlo jak jsem cetl ze je treba zatemnit okna. Proc probuh? Pokud prijde z vesmiru nejake rengenove ci dokonce gama zareni, tak je to preci uplne fuk, folie nefolie, kdyz misto 500 rengenu obdrzim jenom 200 a misto ze umru do vecera toho dne umru za mesic (a ten mesic si zrejme uz moc srandy asi neuziju)...no nevim teda. A hlavne - chce-li me, mou malickost - ted myslim teda me soucasne telo, Vesmir zlikvidovat, tak mam proti tomu stejne sanci asi jako zaba po skoku do vysoke pece. Nac to cely protahovat. Moznost vypadku chlazeni atomovych elektraren tu uz v diskusi nekdo vzpomel - a toho je tolik, tech "nebezpeci", ze to vyresit normalni logikou, s moznostmi co lidi maji, ani mozne proste neni mozne prezit (teda radostne). A zivot bez radosti je na ... (dosadte si sami). Takze ja to (uz) neresim. Sve "zasobicky" necham zde v Brne, takze mi stejne nebudou k nicemu. Rozhodl jsem se odjet, vlastne si splnit jeden z mych snu, dokonce odletet. Ty tri dny mam v planu stravit pod stanem, ci jeste lepe pod sirakem. Oblast kam jedu je vulkanicka (byt neaktivni). A hlavne si pak 22.12. az poletim zpet (verim ze ano), hacnu opet do era: a pokud by se datumy opozdili, a blesky by zacli treba az v tomto okamziku, kdy budu zrovna ve vzduchu, nakonec proc se tomu nekouknout primo do oci a proc to nemit z prvni ruky? Takze u me, zadne zakryvani oken, zadny sklep, ani nahodou.. zvedavost mi proste neda...jsem proste tvor zvedavy, a je to ve me silnejsi. Tak si drzme vzajemne palce..A treba zazijeme jenom, naopak proti vsem bombastickym predpovedim jemny, jenom v naprostem tichu zachytitelny pocit neceho. Nejake sdeleni - muze byt tiche, nehlucne - takze hlucicim lidem (vnejskove ci vnitrne hlucicim) muze uniknout snadno. Sklep je vlastne taky moc fajn..holt me to ale neda:-)
Tak uvidime. Ja se tesim, at uz bude cokoliv:-) Tak si drzme palce...

121 IvanSK IvanSK | E-mail | 6. listopadu 2012 v 22:09

Ďakujem za Váš čas Aluška, Ja som vďačný, že tieto informácie nám niekto poskytne a obetuje svoj čas! Naši predkovia sa vracajú domov, nebojím sa! a nechcem aby sa ľudia obávali, Rodičia nedovolia nikdy aby boli ich deti zastratené.
Cez tzv."konšpiračné teórie" - 6 rokov nazad,  som sa nedávno dostal k Slovansko Arijským Védam a som vďačný,že som dnes čítal text od Alušky,proti Vám som amatér -nemám veľa času študovať texty atď.,ale nie je to zvláštne ,že vždy keď sa snažím povedať niečo blízkym,kamarátom a známym o Svetlých predkoch vždy sa mi zviera hrdlo? :-)))
Ivan

122 Ivan Ivan | E-mail | 6. listopadu 2012 v 22:13

[111]:Dobrý deň,ak budete mať čas pozrite si Český preklad autobiografie-1 časť, pána Levašova,tam píše o tom Černobyle
http://leva-net.webnode.cz/nikolaj-levasov/
S pozdravom
Ivan

123 Jaroush Jaroush | E-mail | 7. listopadu 2012 v 1:35

Co když veškerá proroctví vznikla během několika desetiletí na popud iluminátů?Co když to bude tak,že rozdělaj HAARPem několik zemětřesení po světě (nebylo by to poprvé,že?),přičemž by následovali výbuchy sopek.Lze tedy očekávat díky uvolněnému množství prachu tmu.I na tu síru by došlo...Jen tak jsem nadhodil tuto možnost a dal se v tom nípat nebudu...Když si člověk vezme,že chtěj počet obyvatelstva zredukovat na pouhou půl miliardu..

124 Lana Lasthovicka Lana Lasthovicka | Web | 7. listopadu 2012 v 7:06

[112]: Poslyš, já už jsem včera zkoušela chodit bytě se zavřenýma očima. Docela mě zarazilo, jaké to pro mě bylo "psycho". Neměla jsem problém s orientací, ale pořád jsem měla pocit, jak jsem se večer po těch místnostech courala, že na mě skočí nějaká démonská obluda. Takže to musím honem rychle odbourat.

125 Petra Petra | 7. listopadu 2012 v 9:55

Ahojky Aluško,VĚŘIM TI.Je to jen na nás,na každém jedinci,ale já chci mít vedle sebe i nadále lidi ,které miluju. Dceru. přítele,rodiče,sestru,vlastně všechny, Bojím se,že třeba nepújdou se mnou, Věřím,že to bude krásné,a taky to,že každý si to zvolí po svém, ale ty pochyby.;) jestli,ale budeme moci volit o svém světě,a přecházení sem tam. Budu moct být s nimi,kdykoliv a kdekoliv,Jestli jsem to dobře pochopila, Díky za tvou ochotu pomáhat lidem. Děkuji Petra;) A těším se, Věřím ,že to bude krásné- Ahoj

126 Maťo Maťo | E-mail | 7. listopadu 2012 v 11:14

Vídim tam citát z Biblie "Zjavenie Jána"
"Zatroubil pátý anděl a viděl jsem hvězdu, která spadla z nebe na zem, byl jí dán klíč od jícnu propasti, otevřela jícen propasti a vyvalil se dým jako z obrovské pece a tím dýmem se úplně zatmělo slunce i všechno ovzduší." čo predznamenáva Biblický koniec sveta a v neposlednom rade Armageddon ale tiež sa tam neskôr píše že nevedno dňa ani hodiny

127 Mathi88 Mathi88 | E-mail | 7. listopadu 2012 v 11:44

nič v zlom ale píšeš že neočakávajte žiadny koniec sveta , a pritom cituješ biblické Zjavenie Jána vytrhnuté z kontextu  , ktorý práve že opisuje definitívny koniec sveta
"  Tu zatrúbil piaty anjel. Videl som, ako z neba spadla na zem ďalšia hviezda. Mala kľúč od pažeráka priepasti.
Len čo sa priepasť otvorila, vyvalil sa z nej dym ako z obrovskej vyhne a zastrel slnko i všetko povetrie.
Z dymu sa vyrojili na zem kobylky a dostali moc, akú majú pozemské škorpióny.Ale mali príkaz neškodiť tráve na zemi ani zeleni stromov, iba ľuďom, ktorí nemajú na čele Božie znamenie.Ale nesmeli ľudí usmrcovať, iba trápiť päť mesiacov. Bolesť, čo spôsobujú, sa podobá uštipnutiu škorpióna.
Vtedy budú ľudia túžiť po smrti, ale márne, budú si žiadať zomrieť, ale smrť od nich utečie..."
"A v tej priepasti bude do reťazí spútaní satan na 1000 rokov  spolu s jeho služobníkmi. Uväznení na  spálenej zemi medzi hnijúcimi telami ľudí , prizerajúc sa čo spôsobila ich vláda na zemi. ..."

129 IvanSK IvanSK | E-mail | 7. listopadu 2012 v 14:42

[123]:Ahoj,tiež ma to napadlo či tvorcovia NWO nemajú prsty v týchto a podobných...informáciách a pekne by ma nasralo ak by Rusko-ich vedenie hralo akože opozíciu a bolo by s nimi,vždy som nechápal ak bol Jelcin taká krysa,že dovolil bombardovať Juhosláviu odkial sa vzal Putin ak to bol údajne jeho človek-dá sa mu veriť?inak nejde mi cez mozog žeby NASA informovala Ruský parlament, ono je treba aj priznať,že ak má prís´t niečo mimo naše chápanie - ten piaty level tak má logiku,že to ani teraz nemôžeme logicky vysvetliť či poprieť:-))

130 Radovan Radovan | E-mail | 7. listopadu 2012 v 16:18

Dakujem. Krasny clanok ako popis jednej z moznosti. Verim ze sa nieco musi stat aby sa ludstvo polepsilo ale ci to bude dnes, zajtra, v decembri alebo na novy rok to nevie podla mna povedat nik presne .....

131 Lenčí Lenčí | 7. listopadu 2012 v 16:25

Ještě mě tak napadlo, co kdyby ty katastrofické vize co jsou předpovězené nebyli mířené přímo na den 21.12., ale na už dřívější dobu. Třeba ten popel... nemůže to být třeba chemtrails, které oni samozřejmě neznali a může to znamenat začátek "konce"...? A ty postavy které se mají zjevovat-ty už tady přece taky dávno jsou a je a bude čím dál víc, to taky nemusí být předpověď až na ty tři dny. A ty katastrofy, přepólování, to se má týkat staré Země 3D, ne už té 4D nebo 5D,kam bysme se měli většina z nás převibrovat. No nevim, jen mě to tak napadlo jak jsem to tady četla...

132 Titty Titty | E-mail | 7. listopadu 2012 v 19:18

Milá pani Aluška, veľmi pekne Vám ďakujem za otvorené informácie a rady. Doteraz som nevedela, ako podobné správy, ktoré mi prichádzali posunúť mojim dospelým deťom. Vďaka Vášmu textu, ktorý som dostala od kamarátky som to urobila aj za cenu toho, že ma vysmejú. Radšej  nech ma vysmejú, než ako by som si potom vyčítala, že som sa neodvážila ich varovať. Beriem to presne ako Vy. Snažím sa žiť tak, akoby bolo všetko O.K a priprvavujem sa. Najdôležitejšie bude, ak skutočne príde to čo je prorokvané zachovať rozvahu, pokoj a kľud. Neprepadnúť panike. S láskou Titty

133 Liánek Liánek | E-mail | Web | 7. listopadu 2012 v 19:59

Zdravím tě, Aluško, divím se, že jsem tvůj blog neznal, když je tak přínosný a píšeš už dlouho, objevil jsem ho dnes, protože kamarádka dala na Fb odkaz na tento článek. V první chvéíli jsem se lekl: "bože, ono se to opravdu stane?" Leknutí al etrvalo jen chvíli. Zaskočilo mě, že by mělo být také úplné ticho. Jsem nevidomý, takže mě tma vůbec neznepokojuje. Navíc už takových sedm, osm let se na rok 2012 připravuji a snažím se o něm mluvit, počítám s tím, že se stane něco naprosto, naprosot zásadního a v buňkách to všechno cítím. Mám spíš strach o ostatní a to velký. Pokud nebudou fungovat komunikační sítě, jak zjistím, jestli jsou moji blízcí v pořádku... Moje maminka bydlí v Kladně a já v Praze... bez dopravních prostředků se k ní nedostanu. Největší strach mám z toho, že mi nikdo neuvěří, že se něco blíží. Sám nevím jistě, jestli bude opravdu temnota, ale pro jistotu se na to nějak připravím. Jenže co bude s mojí maminkou, která těmto věcem vůbec nerozumí a je kompletně navyklá na starý svět? Jak jí mám pomoct, pokud tomuto varování vůbec nebude věřit? A co když to nezvládne? Co ty davy lidí, šílících strachem? Bez sluchu jim nepomůžu... Nevím taky, jestli budu mít odvahu o takovém scénáři mluvit s někým osobně, varovat ho... asi budu za úplného blázna. o sebe nemám strach ani v nejmenším, ale o ostatní se bojím moc. Děje se to, co se dít má, jistě je o každého postaráno z duchovních sfér... Já jsem od malička na půli cesty mezi tím Domovem a tímto šíloeným světem. Nikdy jsem si na pozemské fungování nezvykl. Pro mě to bude vytoužený návrat domů. Jsem opatrný věřit naplno, že se teď najednou promění struktura našich buněk... ale vím, že možné to je. Třeba se v nás všech jen probudí láska a budeme jiní. Uvidíme... už za 44 dní.

134 Adelaine Adelaine | Web | 7. listopadu 2012 v 20:19

[123]: Cože?!

135 Milan Koszil Milan Koszil | E-mail | 7. listopadu 2012 v 22:37

Ahoj, mám trošku blbej dotaz :D ale na to už sis asi zvykla :D ...Je mi 16 a  nebojim se toho co přijde popravdě se docela těšim :D ... ale chtěl sem vědět jestli se něco stane se zvířatama konkrétně bydlim v paneláku se 14 kočičkama .... děkuji za tvojí odpověd i za to co tu píšeš :)

136 ham ham | E-mail | 8. listopadu 2012 v 14:18

mala pomoc re bezradnych:
10 tipov pre prípad evakuácie >>>

http://survivor.sk/10-tipov-pre-pripad-evakuacie/

137 Shizu-chan Shizu-chan | 8. listopadu 2012 v 17:17

[124]: Mno... já před týdnem viděla Paranormal activity... takže to pro mě taky není moc lehký x'D

138 miuryy miuryy | 8. listopadu 2012 v 20:33

nedalo mi to sem nic nenapsat. Zajimam se o tyto věci a mnoho věcí mi zde nesedí... jedna z prvních že tu mluvíte o dnu 21.12.2012 a japonská princezna o 22.12 .. další věci jako jsou třeba ty ,že se máme zásobit jidlem ,vodou.. přitom nebudeme moct mluvit,slyšet, ale vidět ano,ikdyž jak tvrdíte bude tma , venku z okna koukat a vidět zablesky které nas mohou oslepit vidět můžeme,ale proč tedy například zapálenou svíčku vidět nemůžeme ,když ta je závislá pouze a jen na vzduchu aby hořela ...další věc že jinde se piše že všechny vlhké a nezabalené věci budou otraveny, to jako jen tak z ničeho nic se otraví ?? to samé voda ?...tím padem ikdyž si udělate zasoby,a budete si je chtít dát,rozbalíte je tak se okamžitě otraví a budou nepoživatelné.. jinde se zase tvrdí že cela planeta přejde do jiné soustavy a že už nebudeme vypadat tak jak vypadame ted,atd atd.. tak proč tedy ty zasoby ? navíc když země bude bez energie ,tepla ,tak proč tam neradíte si pořídit polární vybavu ?? ..celé to nedává smysl,neříkam že se stát nic nemůže,ale už bylo tolik konců světa...a vtomhle ohledu mě napadla další věc,jaktože lidi co věští normálně dál předpovídaji budoucnost? nemyslim ty kterým nic nevyjde ale ty kteří skutečně ví o čem mluví ?? přece by nic nemohli vidět ne? když přijmají informace ze zhora :)

139 Janča Janča | 8. listopadu 2012 v 22:42

Tady jsou změny, které nás snad čekají dobře vysvětlené a koresponduje to s tím, o čem je tvůj odkaz:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eIUhfwdpJ40

[128]:

140 Jarda Jarda | E-mail | 9. listopadu 2012 v 11:38

[114]: Zdravím. V páté dimenzi by měla být duše št´astná i bez přatel,protože jinak se to může otočit.-)

141 Marcela Marcela | 9. listopadu 2012 v 21:50

Vyjadřuji velké poděkování za tyto všechny informace, které rozhýbaly uvědomění v každém z nás... už několikrát bylo řečeno, že naše duše přišly do této doby s tím, že to chtějí prožít a že to zvládnou právě tak, jak potřebují. Přeji všem hodně sil k nalezení vnitřní síly a plno radostných dní :))

142 BoFi BoFi | E-mail | Web | 13. listopadu 2012 v 8:33

Milá Aluško,
oceňuju za to, že jsi tu dala. Oceňuju za to, že tu naslouchám. Děkuji
S úctou Bofinka

143 BoFi BoFi | Web | 16. listopadu 2012 v 8:56

Našla jsem krásný článek ... tři dní tma mají hluboký důvod, jak má být. http://www.duchovniprednasky.estranky.cz/clanky/texty--nasich-prednasejicich/tri-dny-tmy---petr-hajek.html
Těšme se... S úctou :-)

144 ellein ellein | E-mail | 17. listopadu 2012 v 11:42

Toto je zachrana !!!!!!
DOBRA SPRAVA-

„Neboť tak Bůh miluje svět, že dal [svého] jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný."JAN 3,16

Komentáře jsou uzavřeny.