V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

2. / tomáš marný o kritické hodnotě uvědomění / DOPORUČUJI

6. ledna 2013 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  tomáš marný
_____ 3.díl _____

24.07.2012 21:54 Je důležité.....
....nyní dojít k uvědomění, aby mohlo dojít při kritické hmotě lidstva k eliminaci jejich plánů. Celý systém jsem se snažil vysvětlit ve dvou částech. Proto prosím hovořte o připravených událostech v Londýně, posílejte známým a příbuzným. Je to jediná skutečně levná a konstruktivní cesta. Kdyby se jim plán podařil, pravděpodobně by odstartovali EMP a vrátili nás bez elektřiny, internetu, televize a všech dalších vymožeností do doby kamenné. Tam spěje celá společnost.
Vzpomeňte si někteří, prosím, na film který běžel v českých kinech týden před nárazem letadel do dvojiček. Film byl totožný se skutečností, která se odehrála za týden po uvedení do kin. Tenkrát se jim to povedlo.Chyběla kritická hodnota uvědomělých lidí. Nikdo by tomu nevěřil. Karty Ilumináti byla přece jenom společenská hra!!!!! Že ano????
Z toho tedy plyne, dát vědět co nejvíce lidem a vyvolat synergetický efekt. Pevně věřím, že se to lidstvu opět podaří.....
P.S. nemluvit o připravovaných skutečnostech je jako strkat hlavu do písku a dělat, že se nás to netýká.


_____ 4.díl _____

31.07.2012 18:54 Dokončení.....
....vysvětlení tří článků postupně na sebe navazujících a co vše s tím je spojeno. Jak jsem postupně popsal v článcích.
Článek 1 (22.07.2012 18:54 Poslední dobou.....)
Článek 2 (23.07.2012 23:55 Vážení čtenáři.....)
Článek 3 (24.07.2012 21:54 Je důležité.....)

Nyní dokončím smysl celého činění dotyčných bytostí, kteří operují s MATRIXEM a zaplétají lidi do nerozpoznatelného. Prosím, bylo by dobré se podívat znovu na českou verzi ARCHITEKTA z MATRIXU.

Při přečtení článků jejich pochopení a následném uvědomění je možné nyní vysvětlit to nejdůležitější. Jestliže jste nečetli první tři články, nemá nyní smysl pokračovat ve čtení. Nebudete správně chápat celé souvislosti!!!!!

Loutkovodiči Matrixu moc dobře vědí, že ke konci časů, aby nepostupovali sami proti zákonům vesmíru, MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI (ODHALIT) PRAVDU. V mnoha novinách, časopisech, knihách, školeních ezoteriky a nejmenovaných dalších podobných seminářích se nyní velice dobře ujaly věty typu: nebudeme tomu dávat energii, nebudeme to živit energií, žijte láskou (když pravou lásku zde málokdo poznal), posílejte jenom pozitivní energii, posílejte lásku a mnoho dalších frází, které zde ani neuvádím. Všechny smrdí. Jako za totality slogan "Se SSSR na věčné časy a nikdy jinak". Není to nic jiného, než odvrácení pozornosti od skutečně odhalených tajemství téhle planety, a konečně, když lidstvu musela být řečena pravda, loutkovodiči vymysleli "geniální tah na branku". Ptáte se proč????? Ano ONI se bojí, že by lidé mohli přejít v uvědomělý stav a otočit se proti nim. Klidně i myslí. Vědí, že by je to zlikvidovalo. Pro ně je důležité, aby se lidé nevěnovali odhaleným pravdám a nemohlo dojít k odhalení jejich intrik. POLOŽME SI DŮLEŽITOU OTÁZKU. Čeho se tedy vlastně bojí???? Bojí se TAJEMSTVÍ NEHMATATELNÉHO. Tajemství nehmatatelného spadá do energetických sfér, kdy při synergetickém efektu, jinak také řečeno dosažením kritického množství uvědomělých lidí, dojde k řetězové reakci jako při výbuchu atomové bomby. V ten moment už nenávratně prohráli. ONI to vědí a snaží se pro sebe narůstající kritické nebezpečí uvědomělosti lidí zvrátit ve svůj prospěch.

Válku začíná ten, kdo první střílí na hmotné úrovni jakoukoliv zbraní. I slovo může být zbraň a můžete i slovem zabít. Nemá zájem se domluvit.

Na nehmotné úrovni destruktivním myšlením a podpořením o 180% otočených významů slov a jejich neuvědomělým používáním. Pamatujte: NEZNALOST ZÁKONA NIKOHO NEOMLOUVÁ. Tak i neznalost vesmírných zákonů a nesprávných pojmů a jejich používání, nikoho neomlouvá. Je to řešení (problém) každého jedince.

Neutíkejte od nynějších dat do vysněných neexistujících světů. Tak jako kdysi MÁJSKÁ civilizace se dostala uvědoměním do jiných dimenzí, může se již brzy celé lidstvo přenést uvědoměním tam, kde bude lidstvu poskytnut vytoužený azyl.

Záleží na každém jedinci a každé bytosti nacházející se na planetě ZEMI v tuto dobu. Promarníme-li ji, chyby potom nechť každý hledá sám v sobě.....


_____ 5.díl _____

07.12.2012 5:55 Velice důležité.....
....upozornění. Bylo by dobré, kdyby psané se dostalo mezi co nejvíce lidí, a to kvůli uvědomění.

Na danné téma jsem kdysi hovořil na přednáškách a upozorňoval v různých článcích. Řeč bude opět o kritické hodnotě čehokoliv. Začneme tedy u jednoduchých příkladů. Většina z Vás jezdí autem, které je poháněné buď naftou nebo benzínem. Aby se auto dalo do pohybu, potřebujete (například) vstříknout 10 gramů benzínu. Je to tak zvaná kritická hodnota množství, které uvede motor a následně auto do pohybu. Máte-li určité množství obohaceného uranu, a chcete-li navodit řetězovou reakci, nepovede se Vám to, pokud nemáte kritické množství této látky pohromadě.

V případě, že vlastníte kapku vody (a v okolí daleko široko nikde není ), nemůžete se utopit. Teprve při objemu určitého množství vody, třeba větší lžíce plné vody, to už možné je.

Odeberme se ze světa nesmyslné fyziky do tajemství nehmatatelného. Každý lidský mozek vytváří energie a tyto jsou potom zapisovány do morfogenetických polí (dále jenom MF). Záznamy energií každého mozku zde uložené jsou tímto zápisem zde uložené a nesmazatelné.

Vždy na přednáškách jsem upozorňoval na opatrnost při myšlení a vedení myšlenek. Říkal jsem a znovu opakuji: "Vaše myšlenka je silnější než atomová bomba". Myšlenky způsobují zápisy do MF polí. Jednoduše a pro každého pochopitelně jsem se snažil ukázat mechanismus, jakým fungují i lidské myšlenky s uložením do MF polí.

Lidská společnost na planetě (v hotelu Země) se nachází v určitém energetickém potenciálu. Určitě jste si všimli, že tenhle potenciál je v současné době vysoce destruktivní. Je způsoben zápisem lidských mozků do MF polí sledováním filmů, hraním destruktivních her na počítačích, kdy děti mají hry při kterých zabíjejí na ulici (v počítačové hře) lidi a pomalu nerozeznávají realitu od iluze. Podívejte se jak se lidé dnes chovají vzájemně k sobě, úcta člověka před člověkem, je skoro pro každého cizí slovo. Vytvořili jsme pro lidi iluzorní svět, který podléhá zápisu do MF polí. Ta nerozeznávají iluzi od skutečnosti. Tak jako Váš mozek nerozeznává skutečný běh po cestě nebo vizualizovaný běh při klidném ležení doma v posteli. Dochází k zápisu do MF polí.

Všimli jste si, že bylo poslední dobou mnoho destrukce připraveno a měla být uskutečněna. Díky rozšíření zpráv po internetu třeba o možném výbuchu mini a-bomby v Berlíně při olympiádě nebo následně v Londýně, se tenhle hrůzný čin neodehrál. (Pád eura, občanská válka, třetí světová válka ATD) Byl zastaven zápisem přání lidí, aby se něco takového nestalo a následným uvědoměním. Byla dosažena kritická masa myšlenek lidí, kteří si něco takového nepřáli. Jak tedy vidíte, síla je v lidských mozcích. Bylo by dobré se podívat na film celestýnské proroctví, zde máte o kritické hmotě čehokoliv taky zmínku.

A nyní k tomu nejdůležitějšímu, proč jsem tenhle kratičký článek napsal.
Poslední dobou se objevilo mnoho zcestných zpráv (televize, rádio, noviny, časopisy atd) o konci světa destrukcí a apokalyptickými scénáři. Buďte klidní, nic takového se určitě nestane. Co se tedy bude odehrávat? To je správná otázka. Velice rád Vám na ni odpovím.

Jak už mnoho proroků a hlavně Májská civilizace, ke které vzhlížím s úctou a obdivem, předpověděla, že dojde k posunu lidstva do jiné dimenze a do zlatých 1000 letí vodnáře. Tomuto se ale elity-ještěrky a hlavně roboti snaží zabránit. Proto tolik matoucích vysvětlení. Ano, lidstvo může převibrovat do jiné dimenze pouze díky uvědomění a přání aby se to stalo.
Zeptám se Vás. Vy máte ještě radost a chcete v tomhle zkorumpovaném, podvodném, prohnilém, zločinném světě ještě dále žít. Zde se nacházíte ve špatně organizovaném borde.. . Zločin je podporován a slušní lidé musejí držet "ústa". Většinou "Nikdy" u soudu nedostanou zapravdu. Člověk si člověka neváží a úcta před staršími lidmi je minulostí.

Tak jak bylo řečeno v MATRIXU. Buď zvítězí stroje (roboti a bioroboti) nad člověkem nebo člověk nad stroji. Jiná možnost neexistuje. Zvítězí-li oni, máme se na co "těšit" v NWO.

Dosáhne-li se na planetě zemi kritického množství energie v MF polích s uvědoměním a přáním převibrovat, nastane přesně to co nám májové předpověděli. Tři dny tmy, pro někoho jenom 7 vteřin a hlavně replikace vašeho vědomí a bytosti. V tomto případě vítejte v 5D. Vše opět záleží na lidech a na jejich přání. Jedná se o vysvobození lidstva z drápů NWO a možných následků pro celou civilizaci.

Proto by bylo dobré rozšířit tento článek mezi co nejvíce lidí a posílat mejlíky. Určitě ještě je čas na vítězství.
Moudří lidé vědí mnoho věcí dopředu a snaží se na vše připravit. Chytří lidé se před nebezpečím skryjí a počkají, jenom hlupáci jdou dál a nechají se zabít.

Děkuji za čas, který jste věnovali čtení tohoto článku a přeji Vám nádhernou cestu do 5D, kde se sejdeme.

Pamatujte si!!!!! Záleží na každém z nás, na každé bytosti, která si vědění UVĚDOMÍ!!!!

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....

Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat - Vstoupit do Chatu - ZDE
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Komentáře

1 Farah Farah | 6. ledna 2013 v 7:14 | Reagovat

Dotaz> smím oba díly o kritické hodnotě uvědomění přeložit do AJ? Ráda bych to pustila do vědomí lidí co nejvíce i mimo ČR. S tím, že jsem viděla všechny díly The Arrivals, kde se hovoří o iluminátech a New World Order (NWO), dalo by se na to i dobře odkazovat, aby se vše vidělo detailně i pro ty, kteří potřebují rozebrat věci pomaleji... děkuji :)

2 Václav Václav | 6. ledna 2013 v 7:50 | Reagovat

…..“Odeberme se ze světa nesmyslné fyziky do tajemství nehmatatelného. Každý lidský mozek vytváří energie a tyto jsou potom zapisovány do morfogenetických polí „ ….

Mozek nevytváří energie. Je pouze nástrojem mysli. Energie mysli – agja čakra, je další úroven energie která se přetransformovala z čisté univerzální všepronikajicí energie z kolektivního vědomí-úroven sahasrára čakry. Když tato energie sestoupí do agja čakry-mysli, její úroven je nižší než úroven univerzálního kolektivního vědomí. Tato hrubší energie mysli, ve stavu klidu mysli, bez myšlenek, ještě nemá formu, je čistá, nezapisuje nic do  morfogenetických polí-sil DNA a buběk, nevytváří žádné napětí-blokády(v čakrách-životě). Pokud se ale energie mysli začne hýbat, vytváří at vědomě, nebo nevědomě-bezhlavě formu, napětí. Proto se múžeme v meditaci , ve stavu klidu mysli při plném vědomí dostat  k další jemnější úrovni našeho čistého ducha. Tedy nad, mimo mysl. Vize, pohyb-světlo mysli nás ale zavede pouze do kolektivní budoucnosti nebo minulosti. Sice se to někomu jeví jako realita-pravda, ale pravda je přítomnost a je v úrovni kolektivního vědomí, né kolektivní mysli. Proto mozek nevytváří energie, pouze je transformuje-přeměnuje- vektoruje. Veškeré úrovně, elementy-energie-hmota, je již stvořena- ustanovena-ve správném poměru po lince evoluce, naše ego-mysl je(ty čisté energie-síly) svojí pozorností pouze vektoruje a přemistuje, nic ale nevytváří, pouze přemistuje a formuje-myslí, tady je ale ten problém. Pokud to ale není odrazem-vůlí zdroje, kolektivního nevědomí-vědomí-podstaty, pravdy, rovnováhy, potom je to hra ega- mysli, tedy kolektivního podvědomí-minulosti, nebo kolektivní budoucnosti-nadvědomí. Tvoření(vesmírů, časoprostorů-hřiště )je výsada podstaty, né ega-mysli. Naše lidské vědomí a pozornost má pouze svobodu volby.
Bud bude hrát podle pravidel podstaty, nebo ega-mysli-iluze. Brána k podstatě ale vede přes klid mysli, ne přes myšlení-vize-iluzi. Minulost, budoucnost,(mimosmyslové vnímání), a přítomnost(naše smysly,mysl), tedy časoprostor, je VYTVOŘEN z úrovně Kolektivního vědomí, mimo úroven času a prostoru. Nejblíže pravdě jsme tedy v našem světě, a je to i cesta k pravdě. Pravda je vevnitř, v každém z nás.

3 Míša Míša | E-mail | Web | 6. ledna 2013 v 9:29 | Reagovat

Mám dotaz. Za předpokladu, že jsou Illumináti a za předpokladu, že to co je v článcích opravdu platí ... jak je možné, že ještě nebyli zničeni, když se zprávy o nich dostaly do povědomí tolika lidí?

4 Lela Lela | E-mail | 6. ledna 2013 v 11:07 | Reagovat

Ahoj...asi mám hloupou otázku, ale nechápu proč replikace.Není to potom útěk odsud? Od této reality?

5 Alue Alue | E-mail | Web | 6. ledna 2013 v 11:30 | Reagovat

[1]: Farah, na to se musíš zeptat TM, já nejsem autor a nemám právo rozhodovat.

6 Auri Auri | 6. ledna 2013 v 13:23 | Reagovat

Jen kraticky postreh k tretimu dilu clanku: i letos byl kratce pred jedenadvacatym prosincem uveden do kin !velice! tematicky film Cloud Atlas, kde prave hovorili neustale o propojeni lidskych zivotu, o tom, ze dohromady dokazi lide neuveritelne. Jaka "nahoda" =P

7 Pavel Pavel | 6. ledna 2013 v 14:24 | Reagovat

Asi budu jen za hloupého skeptika, ale tak trochu sdílím zklamání (nevím, jak tomu říkat jinak) z 21. 12. a moc už na 5D a přestup nevěřím. Něco se děje, ale když to NĚCO nestalo tehdy, kdy teda? Asi nikdy.

8 Verunka Verunka | 6. ledna 2013 v 16:00 | Reagovat

Taky tomu už nevěřím, bylo by to krásné, ale ke všemu se musí dospět postupně, nebo musíme dostat pořádně zavyučenou, abychom se poučili. Myslím, že se nic dít nebude.

9 Venca Venca | 6. ledna 2013 v 16:32 | Reagovat

Nikdo si nepoložil tu podle mne nejdůležitější otázku. Jak se došlo k tomu 21.12.2012 ? Nepodstrčili toto datum právě Ilumináti za účelem aby se lidstvo vyčerpalo marným pokusem o transformaci a většina lidí co neví jestli tomu věřit či nikoli se nakonec dala na stranu "hmotného" světa a jakékoli snahy převibrování vzdala ? Odkud se toto datum vzalo? Teď sjem někde četl datum 14.12.2116

10 Adelaine Adelaine | Web | 6. ledna 2013 v 16:35 | Reagovat

No jasně, a bude to stejně užitečné jako zprávy o třech dnech temna 21.12...

11 namiyo namiyo | 6. ledna 2013 v 19:02 | Reagovat

[10]: kroť pesimismus a laď konstruktivní energie :)

12 Ev Ev | 6. ledna 2013 v 19:40 | Reagovat

ALUE PROSÍM ODPOVEDZ :)
Ahoj Alue, chcela by som sa opátať ak som to dobre pochopila: Ak budú tie 3 dni tmy, pre niekoho to bude akoby tma bola iba 7 sekúnd a pre neuvedomelých viac? :)
Prosím o odpoveď

13 Rom Rom | 6. ledna 2013 v 19:50 | Reagovat

[3]: Ilumináti? Jenom ti?:D Co třeba Bildebergové, Triální komise atd... :) je jich více.

14 B. B. | 6. ledna 2013 v 21:59 | Reagovat

Co když první varování byla zkouška, jestli dokážeme udržet víru.

15 Háta Háta | 6. ledna 2013 v 22:05 | Reagovat

Pozoruju už hodně dlouhou dobu kolem sebe, jak moc lidem záleží na důkazech. Respektive na hmatatelných důkazech.A ještě smutnější mi připadá, že se do takové míry necháváme ovlivňovat informacemi ze všech stran. Ráno vstaneme s nějakou myšlenkou, během dopoledne se o ni s někým podělíme, v poledne nám ji ten člověk vyvrátí a my si říkáme, jací jsme byli blbci, že jsme si něco takového vůbec připustili. Ve tři hodiny odpoledne najdeme spojence, začneme mít pochybnosti, že jestli jsme vážně neměli ráno pravdu. A než jdeme zase spát, takhle se to otočí ještě třikrát. Zaběhlý způsob myšlení, ne? Většina mladých je odchovaná principy televize (a už dobře víme, jaký je to hnus), starší generace zase zažily bezpočet deziluzí (a ty umí dokonale zničit naše postoje). Mimochodem k těm televizím, já vím, že "je to zakázané", ale myslím si, že jsme každý za svůj život shlédli tolik podprahových signálů, že se vpodstatě nedivím tomu, co se děje kolem (to, že se nendivím, neznamená, že to schvaluju!)
Ale prosím vás, když už je v téhle době z jakéhokoliv důvodu tak zatraceně těžké mít SVŮJ vlastní názor (ne přebraný názor mého kamaráda, ale svůj vlastní), zkuste si alespoň vzpomenout na to, jak dokonalou pomůcku každý z nás má: intuici. A vzpomeňte si na to, jak ji používat! Protože když budeme jako lidé následovat svou intuici a opravdu, opravdu si za ní stát, řídit se jí a věřit tomu, co nám říká, bude se nám stávat stále méně častěji, že budeme jenom tak stát na místě - s nějakým nejasným názorem v hlavě - zatímco doba, kdy je potřeba mluvit a jednat se pomalu stává minulostí.
Je to vlastně případ i tadyhle pověstného 21.12.2012. Nějaký prvotní názor na to měl každý z nás, neříkejte, že ne. A řekla bych, že i mezi těmi, co nakonec "všechno odsouhlasili a všemu věřili", byli tací, co si na začátku mumlali něco o nesmyslech a nadzvedávali obočí. Někteří věřili od začátku, nekteří věděli od začátku, někteří uvěřili. A přemýšlím, jestli v tom hraje nějakou roli stud, že jen tak málo lidí si za svým postojem dokázalo stát a dokázalo ho šířit, aby si i ostatní mohli ujasnit, k čemu se přikloní. Lidi, přijímejte informace z okolí, třiďte je, přemýšlejte nad tím, proč vám něco nejde přes pusu a něco jiného vás zaujme, napne uvnitř nebo dokonce rozvibruje. Takovéhle "důkazy" jsme se bohužel naučili ignorovat. A někteří lidé toho bohužel využívají. "a: Já věřím v transformaci! b: Jááásně hahaha a slyšís se vůbec, co říkáš? Máš důkaz? Jsi magor!"
A pak přišlo 21.12. a "nic se nestalo". Nebudu tady psát, jak to komentovala média a skeptikové, to asi dobře víte sami. Ale moc mě mrzí, že ta hrstka, co věřila, se teď rozdělila na dva tábory: ti, co buď dál věří, popřípadě ti, co sice ví, ale už moc nevěří tomu, že je to ještě možné. A druhý tábor: ti, co se vysmáli sami sobě a přidali se ke skeptikům. Ti, co se nechali ovlivnit. Vlastně.. asi ti, co nikdy pořádně nevěřili. Co si to o sobě jen mysleli.
Takže to hlavně pro tuhle druhou skupinu řeknu ještě jednou: podívejte se do sebe, používejte svoje srdce, zjistěte, co vám říká vaše intuice a konečně (KONEČNĚ!) jí začněte věřit!
V jednom muzikálovém počinu Daniela Landy (a předsudky prosím stranou, kdyby náhodou) se několikrát opakuje tato věta: "Věřím, znamená padám." Najděte si svoji pravdu, pro kterou budete schopni skočit po zádech a vědět, že vás dole chytne. Taková vaše pravda má daleko větší sílu, než "doufám v to...". S takovou se dá něco měnit.
Je to tady můj první příspěvek, já už jsem to musela napsat.

16 Trinity Trinity | 7. ledna 2013 v 14:00 | Reagovat

[1]:Raději věnuj svou energii do přeložení výborných anglických textů na http://3108.info/ do češtiny. Anglicky mluvicí svět má dost informací, ale malý český člověk žije ve tmě.

17 Peter Peter | 7. ledna 2013 v 19:32 | Reagovat

[15]::"A pak přišlo 21.12. "a nic se nestalo""
Ahoj no musím ti říct že mě osobně se teda stalo. Přemýšlel jsem i že to Alue v dopise napíšu, ale zjevně má dopisů hodně a prakticky žádnou radu k tomu necítím že bych potřeboval, i když asi ji to jednou napíšu ale jenom abych se o zážitek podělil, jestli o to kdo stojí. A ano, asi by mi kdokoli nevěřící řekl že jde prostě o můj výmysl.
Předně, jsem se na toto datum docela dost upnul. Již začátkem listopadu jsem si proto koupil na toto datum zájezd u německé CK na Madeiru, jednou jsem tam už byl, je to neuvěřitelné místo (kdyžtak zagůgli), takže jsem se tam teda vrátil s tím že si projdu co jsem nestihl, no a hlavně ten den strávím na slunci, spát budu pod širákem a budu se snažit být v kontaktu se Zemí co to jde.
Zážitek se mi stal 18.12. Co nejstručněji: Je tam jeden tunel (teda Madeira je protkána tunely, ale tento je jeden z prvních, postavený někdy v 16. století). Tunel je dlouhý cca 1 km, a je pouze pro pěší, široký je cca metr (a ještě je tam roura, takže místa tam moc není). Trefil jsem se k němu, ale zjistil jsem že čelovku jsem zapoměl na hotelu. Je sice rovný, ale prší tam ze stropu na mnoha místech voda, takže světlo je záhodno kvůli loužím a bahnu co tam jsou, ale napadlo mě že displej mp3 přehrávače mi posvítí taky, a pomalu jsem postupoval, šlo to. Díval jsem se převážně tedy samozřejmě dolů, šel jsem víceméně v předklonu, drže v ruce mp3. Tak a teď: (už asi v půlce): Vidím před sebou jakousi záři, jakoby z černobílé TV, ovšem na hranici viditelnosti. Zhasnu mp3, zavřu na několik chvil oči, pak je otevřu. Záře tam pořád je, a co víc, vidím v ní postavu. OK, říkám si, asi další exot jako já, bez baterky v tunelu:). Říkám tedy nahlas "čau" - nic, pak ještě "helou", nic. A v postavě rozeznávám svou vlastní postavu! Myslím na to že 21.12.se za rohem. A fakt jsem v ten moment si už nebyl jist jestli sním nebo bdím. Jdu teda k záhadnému úkazu (co jinýho dělat?). Tam zjišťuju že to byl normální můj stín, z denního světla z teď už hodně vzdáleného ústí, stín na betonové zídce co tam byla, nic víc. A teď: přepadnul mě strašlivý chechtot, smál jsem se samozřejmě sám sobě i situaci, které jsem "naletěl" (tunel za zídkou zahnul, a pak zas zpět), ale v tom zahnutém "účku", věděl jsem, cítil jsem jasně, že tam se mnou někdo je, že se chechtá se mnou, a nešlo to zastavit, jako bych byl opilý či přesněji zhulený, což jsem ovšem nebyl. Za "účkem" jsem uviděl vzdálené světlo východu, vyšel jsem ven, ale loučil se i nerad, vlastně "Geronimo" - zachytil jsem tohle jméno - jsem cítil že mě doprovází i dál. Napadala mě spousta krátkých srandovních říkanek (žel zapomenuty). Nahoře pak, zrovna když jsem si po odpočinku umínil že se po ní vydám pěšky cca 15km na jinak naprosto liduprázdné silnici (předtím 3 hodiny neprojelo po ní nic) tak zrovna jak jsem se dobalil a vydal na cestu, tak zrovna jelo auto, klučina v něm mi zastavil a nevíc jel přesně kam jsem měl namířeno. No a zážitek 2: - související? kdoví?: Dojeli jsme tedy do městečka Porto Moniz. Tam jsem si říkal, že to oslavím a dám si v restaauraci sice ne zrovna levnou, ale určitě dobrou, nějakou rybu (byla). Pak tam bylo "podmořský akvárko", i jsem se kouk, a pozoroval rybky. Jedna z ryb si mě prohlížela, snad minutu. Já ji ještě fotil (bez blesku, ale ona se prostě dívala), ale cítil jsem ne že "co" to je "ryba", ale KDO to je, ryba měla lidské ženské rysy a já cítil jak trávím tu rybu co jsem snědl (snad to byl alespoň jiný druh....) Od té doby jsem maso zatím teda ještě neměl.
Já nevím tohle mi fakt docela stačilo, i když by to asi spousta lidí označila prostě za fantazii.
Konkrétně 21.12.jsem už jenom poslouchal a pozoroval moře (a měl pocit slavnostnosti), ale ať to už bylo cokoliv, nezapomenu na to nikdy to je mi jasné.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama