V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

Odkud se berou správná data a jak k nim přijít? (tomáš marný)

9. července 2013 v 2:54 | tomáš marný |  tomáš marný
Následující článek napsal tomáš marný jako jeden ze svých příspěvků ,,marného okénka", které vycházelo na Osud.cz.
Líbí se mi zpracování tohoto článku a poučení, které z něj vyplývá. Proto jsem se rozhodla dodatečně tento článek převzít a nabídnout k přečtení i Vám, mimojiné mne o to autor i sám poprosil.
Původní název tohoto příspěvku bylo ,,Čtení na neděli....." a vyšel 3.5. 2013. Tento název článku však po čase už není vypovídající, proto jsem ho v hlavičce přepsala.
Pro koho je tomáš marný a jeho sloh nový, dopředu upozorňuji, že jde o osobu česko-německé národnosti, proto má trochu jinou češtinu, než na kterou jste běžně zvyklí.

,,Čtení na neděli"
....pro všechny bytosti, které se mají zájem dostat dál. Samozřejmě tou správnou konstruktivní cestou..

Vážení přátelé marného okénka. No vlastně dnes už okénka strašidýlka marného. Jak vidím, máte dotazy typu odkud se berou data a jak k nim přijít. Ano ezoterika je jiná, než si myslíte. Vše začíná narozením dítěte a jeho cestou po planetě zemi. Pro členy osudu, kteří skutečně mají pravý nefalšovaný zájem se něco dozvědět a dostat se věcem blíže, bych jako první doporučil se podívat na článek, který jsem zde mnohokráte uváděl a opakoval. Mé setkání s Indigovou dívenkou.

Bylo by dobré si uvědomit, že při narození máte ta správná data naprogramovaná v přijímači zvaném mozek. Ten je bere z morfogenetických polí vesmíru. Nikdo Vám je nemůže ukrást. Domestifikací Vás, v jakékoliv škole, odnaučí používat pravou část mozku, tu intuitivní a lidé se pak soustředí na levou, která patří do koše, nebo přinejmenším je potřebná jen pro bioroboty. To kde se lidstvo dnes nachází, je stav vědomí levé hemisféry. Zotročení lidstva vede právě přes levou hemisféru.

Mnoho z Vás se ptá, jak se dostat zpět na správnou cestu. Cestu, která vede právě ke konstruktivnímu cíli.
Odpověď je jednoduchá. Je nutné začít u základů, které máte naprogramovány od přírody ve svém příjímači zvaném mozek. Doposud ho má většina z Vás přeprogramovaný a nemůže se naladit na tu správnou REZONANČNÍ FREKVENCI. Co tedy dělat?Lidstvo bylo naučeno používat zavádějící slova a programy. Tím zavádí i mozek na scestí.
Vědma v MATRIXU řekla NEOVI: ,,Staré programy jdou do vyhnanství." Tam půjdou i Vaše zastaralé nepotřebné programy pro Vaši bytost. Správné budou nastoleny.

Budete se divit ale vše začíná u těch nejjednodušších zákonitostí. Máte ze školy naprogramováno ve svém mozku, že pozitivní je právě to dobré a negativní je právě to špatné. Ve skutečnosti je tomu přesně naopak. Příroda nám to ukázala.
Používat slova konstruktivní a destruktivní. Jsou jasná a nejsou zavádějící.

Vesmír má jenom jednu energii. V dualitě se ale dělí na dvě. Příliš mnoho energie škodí, příliš málo taky. Energie tvořivá je konstruktivní znamení (mínus), pravotočivá. Na vysvětlenou: staré civilizace používaly místo mínus kruh a znamení nekonečna. Kruh začíná a zase končí ve stejném místě, kde začal. (Třeba zrození dítěte).
Destruktivní energie je energií levotočivou a označení plus +. Ze středu jdou energie právě do všech stran, třeba jako při explozi. Vysává tedy jakýkoliv kříž z lidských těl energii???? Odpověď je ano. Jsou to rezonátory, o kterých lidé toho moc nevědí.

Jestliže jakákoliv ezoterická kniha používá právě slova pozitivní jako to dobré a negativní jako to špatné, je zbytečné ji číst dále. Psal ji někdo, kdo nemá ponětí o světě. Vše má naučeno a papouškuje naučené "báje". Je to ztráta času a energie.

Pamatujte, vše máte v sobě. To znamená naladit se jednoduchostí na základy, chodit do přírody a všímat si jednoduchostí a hlavně je pochopit. Pomoci mozku otevřít ty správné kanály. Pak to jde rychle.

Podívejte se na vynikajícího vědce, který se jmenoval Schauberger. Byl to Rakušák. Vše pochopil, když chodil do přírody a nic se neučil z knih. Objevil pohon údajně neexistujících UFO a sám ho sestrojil. Patentované vynálezy, (je jich mnoho) a jeho metody jsou ještě dnes nedostupné. Jeho motto bylo:
POZOROVAT PŘÍRODU, POCHOPIT PŘÍRODU, OKOPÍROVAT A SESTROJIT NA TĚCHTO ZÁKLADECH ZAŘÍZENÍ.

Pro první krok je třeba si uvědomit řečené. Začít komunikovat se svým mozkem tím správným způsobem a směrem. Jakmile pootevřete vrátka, budou k Vám postupně proudit nové, konstruktivní, nejen myšlenky, ale také energie. Svět se Vám bude zdát jiný a lepší.
Když budete věřit na dévy stromů, můžete po čase s dévy komunikovat. Je nutné ale věřit, že jsou. Nedělejte něco, čemu nevěříte. Proto doporučuji všem začátečníkům, kteří se mají zájem dostat na platformu fascinace nehmatatelného, podívat se na film, kde je Vám mnoho řečeno. Aluška ho právě pro Vás za tímto účelem natočila ZDE.
Daným postupem se sami budete dostávat dále a dále a najednou zjistíte, že se Vám otevřely ty či ony schopnosti, o kterých jste vůbec nic nevěděli. Je nutné ale začít. Nebát se toho.
Jak neustále říkám: vše najdete v sobě. Tímto postupným objevováním se Vám otevře svět fascinací nehmatatelného.
Při posledním rozhovoru se zmíněnou indigovou dívenkou, jsem měl velice konstruktivní pocit. Řekla mně zajímavou větu:
Lidé se už rozdělili. Zbytečné někoho přesvědčovat. Kdo měl zájem pochopit, pochopil. Dávej energii tam, kde bude rezonovat.
Tímto ji také mnohokráte děkuji a jsem vděčen, že ji mohu kdykoliv navštívit.

Prosím popřemýšlejte o psaném a zkuste jít cestou konstruktivních cestiček lesem. Zde najdete všichni to, co hledáte…..
Nejlepší relaxace je v lese a v tichosti hovořit s dévy stromů. Nebo sedět u potůčku a přemýšlet. Když budete už hodně daleko, na položené otázky dostanete sami ty správné odpovědi…..

Děkuji mnohokráte za věnovaný čas a energii, kterou jste vydali na přečtení tohoto článku.


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Komentáře

1 Gan Gan | 9. července 2013 v 8:47 | Reagovat

Proč prostě se nepapíše postup jak zvyšovat vybrace a jak se naladit na vyši vybrační sfery ? Tam je informací nespočet.

2 Nika Nika | 9. července 2013 v 9:17 | Reagovat

přečetla sem větu lidé se už rozdělili a projela mnou vlna brnění

3 Alue Alue | Web | 9. července 2013 v 9:43 | Reagovat

[1]: Za 1. vIbrace,
za 2. to přece napsal...

4 Lúmenn Lúmenn | Web | 9. července 2013 v 10:28 | Reagovat

[2]: a má indigačka pravdu, cítím to samé už dlouho, ale nechce se mi tomu pořád věřit...

5 Howgh Howgh | 9. července 2013 v 10:45 | Reagovat

Rád bych do přírody chodil častěji, ale co mám dělat když mám třeba alergii?
Mimochodem to sem píšu asi nesprávně, ale beru to jako dotaz k dotazníku.
Co se týče všech čistících procedur, zdravý stravy nebo třeba i mms jsem vyzkoušel. Částečně to zabralo a alergie je slabší, ale nezmizela úplně, co s tím? :-) Alergii mám co si tak pamatuju od svých 5ti let? Prostě už od útlýho věku... ale je fakt, že zeslábla docela o dost co jsem přešel na syrovou stravu, ale nezmizela úplně

6 Ilíriel Ilíriel | E-mail | 9. července 2013 v 11:13 | Reagovat

"Lidé se už rozdělili." Taky jsem si to uvědomila, před pár dny. Ve snaze přesvědčit své kamarády, zaryté materialisty (zvlášť jednoho, na kterém mi  docela záleží) o existenci jiných než oficiálně uznávaných sil jsem udělala docela pěknou koninu. Ne že bych někoho přesvědčila, spíš naopak :-) Jen se tím prohloubila ta propast a zmenšila už tak malá šance, že by se mi snad podařilo jim něco vysvětlit.

Nikoho nikdo nemůže "zachránit" proti jeho vůli, ani kdyby sebevíc chtěl... A jak říká tomáš marný, lidé už si vybrali. Možná nějaký nepatrný zlomek (jedinci z tisíce) ještě váhá a balancuje, ale cesty se rozdělují a mě bude zajímat sledovat, kudy se budou ubírat dál :-)

7 Lori Lori | 9. července 2013 v 11:17 | Reagovat

no a pre mňa najúžasnejšie je, že nedávno som sa len tak do éteru spýtala otázku " o čom ten článok bude? " keď som videla nadpis " článok od tm" v pripravovaných článkoch a včera večer som pred spaním premýšala o tom, že odpovede máme v sebe, ako sa niekedy spýtam otázku a po čase zistím, že už aj viem odpoveď a myšlienky sa zamieriavali práve na toto a na tomáša marného ! :)

8 Alue Alue | Web | 9. července 2013 v 11:19 | Reagovat

... No vidíte to. A já si všimla, že mne v tom článku cituje, až když jsem to upravovala do článku sem.

TM nerad chápe, že nikdo se nikam nedá dotlačit. Naopak já sleduji, že když netlačím, všechno jde mnohem snadněji. I lidé, kteří by si konkrétní věc nikdy nevyslechli, si ji najednou vyslechnou... Jen je nenutit a opravdu investovat energii jenom tam, kde nevyšumí zbytečně.

Pak je člověk jenom naštvaný a nikam s tím nedojde.

9 Ameline Ameline | 9. července 2013 v 13:19 | Reagovat

[5]: Mě pomohlo řešit psychiku a slevit v opatrnosti o zdraví (To jde ruku v ruce - tak se nebojím bakterií ani zimy, imunita má co dělat a neútočí na všechno, co projde kolem, navíc pěkně zesílila). Alergie má zajímavé analogie ve všech oblastech života. Já šla z roku na rok od alergie na kde co k něčemu, čeho si ani nevšimnu. Je strašně divné cítit pokosenou trávu a nedusit se a jíst jabka a neotíkat... Mám ráda jabka

10 Morwen Morwen | 9. července 2013 v 15:07 | Reagovat

Nějak se mi nechce věřit, že by nám příroda dala levou mozkovou hemisféru, když dle TM patří "do koše". Krom toho když si ve knížce přečtu slova "negativní"/"pozitivní", tak si snad nejprve uvědomím, co a o čem autor mluví a v jaké souvislosti to používá a pak teprv jí zařadím do knihovny nebo zahodím. Pokud autor myslel jednoznačně "pozitivní" = "konstruktivní", tak těžko toto slovo může obrátit naopak jeho dobrý úmysl, jeho dobré myšlenky apod. Slova mají sice moc, ale myšlenky a vůle větší...

11 Hugo Hugo | E-mail | 9. července 2013 v 19:22 | Reagovat

Alue mám 2 otázky......

Su trochu odveci, ale prosím o odpoved....

Po 1. čo ťa ako prvé napadne pri slove redangel2 (červený anjel 2)?
A po 2. Je možné že sa niekdo vyssí (akože anjel, Boh alebo tak (možno aj zlá bytosť)) spojila somnou cez sociálne siete? Ze mi jednoducho napísala na takej stránke?

Mám s tým vlastnu skusenosť, ale on tvrdí že je "pozorovatel" ale ked som sa ho pýtal: ,,Si človek?" Tak vždy neodpovedal, teda odpovedal ale odbočoval od témy napr. "Kolko más rokov?" On: "Myslím, že vek nie je podstatný, ale môžem ťa ubezpečiť, že som tu už dlho. A prečo si myslís že satan je hmotný, tu na Zemi?"
Vždy proste napísal inu otázku aby som nemyslel na tu prvu...

Ale viem, že je velmi zaujímavý...
Z jeho písania vycítiť divnu energiu...
Ja viem že to znie divne, ale proste to by si musela vidieť aby si pochopila...
Len odpovedz prosím na tie 2 otýzky, a ospravedlnujem sa že to dávam sem ked sa to sem nehodí... Ale v dotázniku je už vela komentárov a už je tostarsie ako táto téma, takže tejto téme sa budes komentárom asi viac venovať...

:)

12 Alue Alue | Web | 10. července 2013 v 10:58 | Reagovat

Vzkaz trollům: Diskutujeme k článku, ne o osobách.

13 Martina Martina | 10. července 2013 v 22:40 | Reagovat

Článek pravdivý, obsáhlý, ale proboha žádná část mozku NEPATŘÍ DO KOŠE! :)

14 Alue Alue | Web | 12. července 2013 v 15:27 | Reagovat

[13]: Tak se zamysli, kam lidé došli s tou sovjí agresivní logikou... Tobě se líbí to, co vidíš?

15 Martina Martina | 12. července 2013 v 20:01 | Reagovat

[14]: Ale samozřejmě, vždyť jen kvůli matematice si každý rok procházím na střední peklíčkem :D. Ale to nic nemění na mém názoru, že i logika je důležitá. A že žádná část mozku nepatří do koše.

16 Amani Amani | 13. července 2013 v 12:38 | Reagovat

Připojuji se k Martině a stejně jako ona zdůrazňuji: ŽÁDNÁ ČÁST MOZKU NEPATŘÍ DO KOŠE!!! (O čemž konečně svědčí i počátek Aluščiny věty v příspěvku 14: „Tak se zamysli...“

17 aronie aronie | 14. března 2015 v 20:44 | Reagovat

Co se týče kříže,tak před lety jsem měla sen-koupila jsem si totiž zlatý křížek a tak nějak jsem se obklopovala křížky- a v tom snu mi nějaká bytost dost naléhavě sdělovala že kříž NE,a vysvětlovala proč....
Byla to síla,hned jak jsem se probudila jsem všechny kříže vyhodila a zlatý dala do výkupu.Jsem ráda že TM to taky tak cítí.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama