V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly. - Nabídka ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.02.

Co když má každý člověk svým způsobem pravdu?

31. srpna 2013 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Čtenáři
Zajímavé zamyšlení o tom, jak je realita každého z nás jiná. Podle toho, čemu zrovna věří.

Dopis:
Ahoj Alue
Budem ty tykať ak ti to nevadí , obaja sme mladý ludia. Dopočul som sa o tebe že si velmi populárna a uznávaná ,, ezoterička".
Prejdem k veci - či v nemocnici na praxi alebo brigáde, hoci kde na ulici alebo po mojich potulkách svetom stretávam rôznych ľudí s rôznymi problémami a čo je najdôležitejšie , s úplne rôznym myslením , úrovňami a tu nastáva velký problém.
Jedny ľudia sa povišujú nad druhých, druhý sa zase sami ponižujú, tretí ostávajú stranou - proste, sama to velmi dobre poznáš ako to chodí. A každý z týchto rôznych ľudí má pravdu v tom čo robí.
Uhol pohladu alebo každého z nich, po mojom dlhom uvažování a snahy vcítenia sa do ich postoja, alebo role, niekedy som si až dokonca vyslovene modeloval ich život :D .. tak nejak ako to Marián Gebura spomínal vo svojom videu - no doslova to citovať neviem, ale princíp bol ten, že ked niekto chcel pochopiť problém, musel sa ocitnúť v jeho jadre, a tak som to aspon ako tak skúšal aj ja. - no každý z nich má pravdu. Niekedy tam vzniká až taký paradox a tu by sa mohla hádam aj prejaviť, nazvem to tak nejak - ,, Božia univerzálnosť ? ... alebo .. hm

Cielová myšlienka: Každý máme naplnať svoje pravdy , a mali by sme rešpektovať druhých aj na základe velkých rozdielov.
zase sa mi tu naskytuje problém, či by to tý ľudia vedeli splniť , lebo nie každý je na takej istej urovni.Fúúú , ked som si to čítal ešte raz , tak som sa pomali ešte viac doplietol ako to je dopletené :D .. preto ani nepíšem články na stránku a venujem sa zatial len blogu dobrodruhov ťo je na stránke. Hádam aspon trochu si z toho pochopila čo tým chcem povedať :D .. a ked nie .. :D .. tak ja sa už asi kašlem na to .. lebo som to presne nedokázal napísať tak .. ako to myslím ..
No hadam som to napísal správne.


Odpověď:
Ahoj,
Že má každý člověk sám v sobě pravdu, je přece logické. Všichni žijeme mezi zrcadly, žijeme v iluzi svého vnímání a vlastně skoro nikdo neví, co za těmi zrcadly je doopravdy. Vidíš to, čemu věříš. Tím žiješ, tím se vyvíjí tvůj život. A tak má každý z nás pravdu v té své iluzi, kterou má. Je to zákon vesmíru.
Každý z nás je architekt své vlastní reality.
Tohle video si určitě pusť, je to v něm vysvětlené: http://www.youtube.com/watch?v=Wp8PKHL0woo&feature=youtu.be
Ty bys však měl pochopit, že bys měl mít a znát svoji vlastní pravdu. Neorientovat se podle toho co ti kdo říká, ale snažit se vidět za ta svá zrcadla. Intuice a vyšší vedení ti vždy ukáže, kde je pravda. A ta skutečná pravda leží téměř vždy v samém středu všech teorií lidí, kteří pravdu neznají. Zlatá střední cesta, tam se ukrývá pravda. - Pravda je vždy jenom jedna, ale vypadá jinak podle toho, kdo se na ni dívá a jestli ji chce vůbec vidět.
Pro daný subjekt, není nic absolutní. Z pohledu Vesmíru je však absolutní vše.
Vždy budou vznikat paradoxy, vždy budeš potkávat lidi, kdy jeden mluví o voze a druhý o koze. Nezakládej si však na nich, najdi si svoji vlastní cestu, poslouchej své vedení, co ti říká, kam tě vede. Pak v tom nikdy nebudeš mít zmatek.

Hodně štěstí :)
Alue


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Komentáře

1 David David | E-mail | 31. srpna 2013 v 8:31 | Reagovat

Náš postoj, různost vnímání světa je uzpůsobena naší karmou, kterou si neseme z tohoto života a minulých životů.

Pro jednoho může být život peklem, pro druhého zase rájem.

Pro osvíceného člověka je svět neutrální, protože došel k poznání, že díky "špatnému" dění se jedinec může probudit a prohlédnout iluzi hmotného světa a jít za svou mysl.

Při smrti se vás světelná bytost zeptá něco ve smyslu: "Co jsi udělal pro lidské pokolení a k jakému jsi došel k poznání?"
Bude ji zajímat, kolika lidem jsi pomohl a co jsi dualistickou povahou světa zjistil.
To si myslím, že je ta pravda, za kterou by každý z nás měl jít.

2 Farah Farah | 31. srpna 2013 v 9:42 | Reagovat

Alus, brutalne dobre recene, uplne jste tim vystihli spolu s tazajicim stav dnesniho sveta. Taky valim oci- pro priklad netreba chodit daleko...zjistila jsem, jak treba rodice maji za to, ze urcite si jejich potomek potrpi na TITULU, kreditu ve spolecnosti a pritom z pohledu potomka je pro nej dulezite naopak zit klidny zivot ve zdravi a bez stresu. Nejaky titul ale rozhodne hazi za hlavu! Jojo, rozdily tu budou porad, jinak bychom asi nemeli na cem se ucit a rust. Zajimave, co jsem zpozorovala na sobe, kdyz jsem si uvedomila: Aha, tak tatka, pokud by byl na mem miste, by porad se hnal na vyssi a vyssi mista ve spolecnosti...citila jsem klid, protoze vim, ze touhle cestou se ja neubiram, neni to muj styl. A to cloveku staci- vedet v ramci sebe. U ostatnich akorat lze rict: No OK, tak holt to ma on-ona takhle, nejak to brat jako fakt a jit dal.

3 Domča Domča | E-mail | 2. září 2013 v 13:21 | Reagovat

Úžasná odpověď!O:-)

4 Martin Martin | E-mail | 19. září 2013 v 17:04 | Reagovat

Ahoj Aluško! Možná jsi ode mně v poslední době zaznamenala až příliš mnoho otázek, ale tadytahle mi prostě nedala:

Jak se ale vyvarovat tomu, aby člověk uvěřil vyloženě nesmyslu? Např. Lúmennka má pro mnoho čtenářů stejnou váhu, jako ty a myslím, že jakmile narazí na zcela rozdílné názory např. na Reiki či Diamantovou vodu, myslím si, že jednoduše neví, co si myslet... Vím, že je to těžké, ale zkus se prosím vžít do běžného, systémem zablokovaného čtenáře, který neumí intuitivně poznat, co je pravda a teď si říká: "Hmm, tak co teď... Má pravdu Lúmenn nebo Aluška?"

5 Alue Alue | Web | 19. září 2013 v 19:24 | Reagovat

[4]: Ve své druhé knize mám speciální rozsáhlou kapitolu, Jak poznat pravdu... Na web to psát nechci.
K tomu co radí lidem Lúmenn se vyjadřovat nebudu, protože si nemyslím, že by to bylo vhodné.

6 Martin Martin | E-mail | 19. září 2013 v 20:12 | Reagovat

[5]: Děkuji ti za tvou trpělivost a pochopení pro věčné dotazy nás čtenářů i za rychlou reakci :). Ani nevíš, jak se teď na tvou novou knížku těším! :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama