V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

Jsou pro člověka nanočástice nebezpečné?

9. prosince 2013 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Oblíbená Videa
Zajímavý dokument odvysílaný ČT2 o možné hrozbě nanočástic.
Z dokumentu vyplývá, že se oficiálně ,,neví", jestli jsou nebo nejsou částice nebezpečné. Avšak existují odborníci, kteří se tímto tématem podrobněji zabývají a ti odpověď znají: Nanočástice velmi snadno pronikají do lidského těla a usazují se v něm.
Pokud se dovnitř buňky dostane hodně nanočástic, buňka odumírá, anebo vytváří zánět.

To je právě ten důvod, proč jsou lidé pod palbou chemtrailů (které jsou hlavně o vdechovaných nanočásticích) a proč to tak skvěle funguje.
Proč dnes už i mladí lidé často umírají na embolie plic? Není to nic jiného, než nadýchání nanočástic, které se z plic nedostanou nijak jinak, než inhalací solné páry, která je poté pomocí hlenů vyžene ven z těla. (Kdo čte marného okénko na Osud.cz, nebo byl na přednáškách, ten už to zná. Zde je další střípek do mozaiky.)O chemtrails se sice dokument přímo nezmiňuje, ale po jeho shlédnutí vám to zapadne dohromady. Čili pokud dle odborníků nanočástice způsobují záněty a odumírání buněk, musí být už všem jasné, proč jsme sprejovaní zeshora.
To nepatrné množství v předmětem běžné denní potřeby už ani není tolik alarmující, jako to, co dýcháme venku.

Z popisku:
Neviditelná hrozba nanotechnologií. Záměrně zamlčované, utajované a také veřejně neznámé skutečnosti o škodlivosti a rizicích nanotechnologií s budoucími dramatickými následky na lidské zdraví, ekologii i celou společnost.

Dobrodružství vědy a techniky. Neviditelná hrozba - nanotechnologie
http://www.youtube.com/watch?v=UAlbsjWjnVE


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Anketa

Máte doma televizi?

ANO
NE

Komentáře

1 mk mk | 9. prosince 2013 v 18:28 | Reagovat

ahoj! alue, prosím tě, v některém ze starších článků (tuším ten, kde líčíš někdejší zápal plic) ses zmínila o "přístroji na tvorbu páry", můžeš jej nějak přiblížit jistě početné skupině čtenářů se zájmem o čisté plíce, je-li stále k dostání?
..nebo případně stačí převařit soli v konvici a vdechovat páru z ní? chvíli jsem to praktikoval loni při rýmě, ale myslel jsem, že si spálím pajšl :D

2 Jana Jana | 9. prosince 2013 v 21:40 | Reagovat

O nanočásticích nám říkal jedem přednášející. Říkal, že jsou už hodně dlouho známe, ale lidé, kteří s nimi pracovali se pomátli, onemocněli atd. A teď se prý pracuje s těma, které míň škodí, ale taky to není ono, když žádná ochrana proti tomu není.
Takže nanočástice by se měly nechat být na pokoji... Bohužel je to super moderní a tak se tím dál zabývají...

3 Eileen Eileen | Web | 10. prosince 2013 v 12:07 | Reagovat

Jo, nanočástice jsou taky pěkné svinstvo pro lidský organismus. Pokud se nemýlím, tak je to i v jogurtech a kosmetice. Bohužel...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama