V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

DOPORUČUJI: Telefon z jiné dimenze / článek tomáše marného

16. března 2014 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  tomáš marný
Článek natolik zajímavý a v jistém slovasmyslu radioaktivní pro tento svět, že když jsem ho chtěla zpracovat na své stránky, na půl dne mi vypadl internet... Užijte si ho!

Dnes jsem se rozhodl, že prolomím mlčení a napíši vám krátké sci-fi.
Zajímá Vás odkud mám větu VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK?????
Jestliže ano, můžete číst dál. Když ne, věnujte raději čas nějakým pomíjivým záležitostem.

Otec, kterého jsem si vybral na planetě Zemi jako rodiče, byl velice moudrý a chytrý člověk. Znal a hovořil 14 jazyky, dokonce i mrtvými, které už skoro nikdo nepoužívá. Velice jsem si ho pro jeho vědění a nepochopitelné znalosti a chování vůči druhým lidem vážil a měl jsem ho moc rád.
Předal mi mnoho vědění a hlavně znalostí ke kterým se nedá jen tak přijít. Byl velmi krásný, nejen co se týče jeho vnitřní, ale taky fyzické krásy. Byl prakticky pro mne ideálním otcem.

V jeden den, kdy jsem neměl ještě 15 let, můj otec odešel do jiné dimenze. Vzpomínal jsem na jeho slova, když mi vykládal kdysi o pohádkách a říkal, že Indiáni oslavují a radují se v den odchodu svých přátel či rodinných příslušníků. Nejsou smutní a neplakají. Řekl mně naprosto jasně, že lidé NIKDY neumírají, odcházejí jenom do jiné dimenze, do jiných světů, kde se všichni opět setkáme.
Potud bylo vše v pořádku. Stalo se ale něco, chyba v MATRIXU, kterou jsem nemohl dlouho rozchodit.

Asi rok, max dva roky po jeho odchodu do jiné dimenze, nevybavuji si zde čas přesně, jsem seděl doma v pohodlném křesle a četl jsem knihu.
Vedle křesla byl malý stoleček na telefon a jiné drobné věci. Venku bylo nádherně, dokonalé modré nebe. Když jsem nasál dost informací z knihy, vždy jsem hodně o přečteném přemýšlel. Většinou jsem se díval do slunce přes otevřené okno a ostřil si zrak. Z tohoto klidného dívání a přemýšlení mě vytrhl zvonek telefonu. Jako vždy jsem se představil….. Hlas na druhé straně byl totožný s hlasem mého otce. Přesně tak se i představil. Hned na začátku mně sdělil určitou domluvu, kterou jsme měli mezi sebou a nevěděla o ní ani moje maminka.

O to větší bylo překvapení, když mně začal vykládat o určitých záležitostech, o kterých jsem věděl jenom já a odehrály se po otcově odchodu.
Sdělil mně důležitá data a snažil se mě navést na správnou cestu. Dle mého názoru jsme hovořili dost dlouho. Vůbec nevím jak dlouho, protože v ten moment zazvonění asi pro mne přestal existovat čas. Mimo mnoha důležitostí mně taky ke konci rozhovoru řekl následující větu: Navždy si pamatuj, zde na planetě Zemi platí zlaté pravidlo: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.
Byla to poslední věta, kterou jsem slyšel od mého otce po telefonu a pak se hovor přerušil.
Předtím mě ještě požádal, abych o našem rozhovoru nikomu nevykládal, protože domestifikovaní lidé tomu nebudou věřit a budou mne považovat za blázna. Od určité doby mně bylo úplně jedno kdo si o mně co myslí a vykládá. Jak čas běžel, zjistil jsem, že to byly problémy dotyčných lidí, nikoliv moje.

Po celý život se snažím na svět dívat jinýma očima, podle věty VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK. Už mne nepřekvapovaly děje, které se přesně dle této věty tvořily a odehrávaly se dle okolností, s kterými by nikdo nepočítal. Ale staly se.

Je mnoho věcí, které bych Vám rád předal. Není už ale mnoho času. A nyní se ptáte, proč jsem napsal tenhle krátký rozhovor, o kterém jsem měl po celý život mlčet.

Nastala událost, která se odehrála před několika dny a žádný vědec neumí vysvětlit zmizení letadla z Malajsie. Ani zmizení letadel na Bermudském trojúhelníku, či jiných aktivovaných časoprostorových vstupech.

Jednoduchá situace. V Bermudách zmizelo letadlo a ještě za 20 let po zmizení volalo o pomoc. To stejné letadlo asi za 18 let vyletělo z časoprostorového kanálu a přistálo v americe. Pro lidi, kteří byli v letadle, byla to manželka s manželem a synem, uběhly 1 nebo 2 hodiny života a pro lidstvo zde na planetě Zemi, cirka 38 let. Nezestárli jako lidé na planetě. Vzhledem k tomu, že se zde vše tají, neumožnily jim určité síly vrátit se do normálního života. Není to jediný případ, je jich mnoho. Rusové by Vám mohli hodně vykládat. Mají také mnoho znovu objevených lodí, letadel a samozřejmě lidí, kterým se to událo. Všude se ale o tom mlčí. Asi je vám jasné, proč. Dle věty: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK, neexistuje ani čas. Na planetě Zemi je mnoho umělých věcí, o kterých si lidé myslí, že jsou skutečné.

Zmizelé letadlo může být v časoprostorovém kanále. Je jenom otázkou, kdy se z něho dostane ven. Za pár dní? Za několik let? Nebo dokonce za několik století? Nemějte obavu, určitě se někde někdy objeví. A protože přece něco takového nemůže být možné, loutkaři nám připraví jiné vysvětlení. Však už tu větu znáte. Třeba se najde záhadným způsobem někde na dně oceánu a nic nevyplave na hladinu moře. Budou se snažit vysvětlovat nevysvětlitelné nevysvětlitelným.

Myslete si samozřejmě co chcete, napsal jsem Vám sci-fi. Ale bylo by dobré nikdy nezapomenout na větu: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.

V Rusku byla kdysi při vojenském cvičení na moři objevena pirátská loď, která vjela do husté mlhy. Byla určena skupina moudrých lidí, kteří měli celý případ vyšetřit. Podařilo se jim za několik let vyzkoumat, že v této mlhovině, kde běžel čas úplně jinak, pobývali piráti s uloupenými poklady a otroky jenom několik hodin, cirka asi jednu hodinu, maximálně dvě.
Na planetě Zemi uběhlo asi 300 let.
Těchto případů je celá řada, nastínil jsem Vám jenom jeden.
Na celé planetě je mnoho podzemních měst, kde čas ubíhá úplně jinak.
Jeda z nejznámějších laboratoří je v Rakousku, u Innsbrucku, kde asi za jeden den v podzemí uběhne na planetě Zemi, dnes už 90 dní. Čas se na planetě Zemi urychlil. To už ale mnoho z Vás zjistilo. A neustále se urychluje. - No právě ke konci časů.

Letadlo malaysijských aerolinií se dostalo do tohoto časoprostorového kanálu. Uvědomte si, že elektromagnetické vlny se šíří i do těchto prostor. Jenom s echem je to úplně jinak. Když by se letadlo zřítilo a potopilo do moře, okamžitě se zkratuje elektronika v mobilech a přestanou být na signálu. Zajímavé je, že mobily ale vyzvánějí. Jsou dokonce napojeny na internet. Jak je to možné?? Dejme tomu, že se nacházejí v kanále, kde uteče za hodinu letu na planetě zemi 50 let. V tom případě mohou lidé odpovědět ze svého mobilu na sms třeba až za 30 let nebo později. Časový poměr pro lidi v letadle (na jednu hodinu času v letadle), je dejme tomu 50let, krát 60 vteřin, krát 60 minut, krát 24 hodin, krát 365 dní v roce, což je:

50x60x60x24x365=1.576.800.000,00 vteřin na planetě Zemi
k poměru
60x60=3.600,00 vteřin uběhne za 50 let
Tedy za jednu vteřinu v letadle uběhne na planetě zemi 4.382.444,00 vteřin.
Je Vám tedy jasné, že komunikace s touto prodlevou není možná.

Pilot asi bude volat ,,may day, may day, may day" - volání o pomoc, když mu vypadly přístroje, ale uvědomte si, za jak dlouhou dobu to bude. Proto nemají jakékoliv spojení se zemí, a lidé v letadle jsou na mnoho let ,,konzervováni". Když se jim podaří se za 50 let vrátit, nebudou chápat. Může to klidně být i za několik století.

A uvědomte si opět větu: VŠEMU NA PLANETĚ ZEMI JE ÚPLNĚ JINAK.
Proto státníci, kteří rozpoutali na planetě Zemi tolik válek, DOSTÁVAJÍ NOBELOVU CENU ZA MÍR.
Lidem, kteří se snažili zabránit válkám na planetě Zemi, nasazují ďáblovy rohy a dělají z nich Satany, přinejmenším zločince (Putin).
A když půjdeme do důsledku, řečení sci-fi je pravda, a pravda je sci-fi.

Popřemýšlejte a najednou zjistíte, že tomu tak asi je. Objevili jste největší podvod na lidstvo na planetě Zemi. A pamatujte, čas neexistuje!!!!!

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Anketa

Vídáte okolo sebe jiskřičky?

Občas nějakou zahlédnu
Ne

Komentáře

1 Babalon Babalon | 16. března 2014 v 6:19 | Reagovat

Až do dneška jsem si myslela, že jsem blázen, když jsem přesvědčená mi pár let po smrti volala babička...ale jen mě chtěla pozdravit. Možná kdyby lidi víc mluvili o svých zkušenostech a zážitcích, dříve by většina přišla na to, co že se to na naší Zemi vlastně děje a že "všechno je jinak".

2 jaanne jaanne | 16. března 2014 v 8:45 | Reagovat

Vždy když jsem přemýšlela o Bermudském trojúhelníku a záhadných zmizeních lodí a letadel, napadala mě jen tahle možnost.
Připadalo mi nesmyslné, že něco tak velkého někam zmizí a už se to nikde neobjeví.

3 Arten Arten | 16. března 2014 v 9:26 | Reagovat

Nejzajímavější je zjištění, že já to všechno vím, jen jsem to potřebovala někde přečíst, abych si to uvědomila.Skvělí článek :)

4 Ryshoun Ryshoun | Web | 16. března 2014 v 9:33 | Reagovat

Ahoj, tak trochu k tomu Malajskému dopravnimu letadlu B 777, nejdivnější na tom je, že se neaktivoval systém ELT, pokud fungoval a fungovat by měl vždy.
Viz wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Emergency_Locator_Transmitter

Takže při nárazu na hladinu při zřícení letadla je aktivovanej automaticky nouzoový radiomaják - dá se aktivovat i manuálně a ten je tam od toho že udá polohu vraku pátrací záchrané službě SAR.
To se evidentně dle informací nestalo.

Ahoj měj se krásně :-)

5 lenka f lenka f | E-mail | 16. března 2014 v 9:58 | Reagovat

Já tomuhle věřím. O Bermudách tedy o tom určitém místě na Bermudách v tzv. Bermudském trojúhelníku se říkalo, že tam je nějaká časoprostorová anomálie a proto tam mizí lodě a letedla. Pro ty lidi to musí být hrozné, když se tady objeví třeba až za 50 let. Otázka je proč tyto trhliny v časoprostoru vznikly?

6 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 16. března 2014 v 10:01 | Reagovat

To je úchvatný článek! Myslím, že speciálně pro dnešní dobu by se dalo říct, že "VŠECHNO (NEJEN) >OFICIÁLNÍ< JE ÚPLNĚ JINAK".
A všiml jsem si, že pan Marný se podepisuje velmi podobně, jako Ty , Aluško :))

7 Alue Alue | E-mail | Web | 16. března 2014 v 11:03 | Reagovat

[6]: Jo, tuto hlášku mám původně od něj.

8 Alue Alue | E-mail | Web | 16. března 2014 v 11:04 | Reagovat

[1]: No to je pecka! :) - Kdyby ses chtěla podělit o podrobnosti, ráda ti tady někdy věnuji prostor pro samostatný článek. Určitě by to bylo moc zajímavé.

9 Lubos Lubos | E-mail | 16. března 2014 v 12:16 | Reagovat

Ze je vsechno jinak, to prece uz vsichni vime, jinak bychom tyto a jine podobne webove stranky necetli. Ted spis jde o to jak toho "vyuzit" v nasem kazdodennim zivote. Kdo  je opravdu schopny prijmout veci hodne jinak, tak tomu doporucuji prednasky od Ivanky Adamcove.  Ze to funguje tak jak rika, jsem  zazil a zazivam na vlastni kuzi a je to parada :-)

10 Zdeněk p Zdeněk p | 16. března 2014 v 13:06 | Reagovat

jestli zde můžu dát odkaz na youtube http://www.youtube.com/watch?v=bnmhuPONGXk&list=UUW7fjiqmK-NPeOo4sIIJNiQ
je tam mimo jiné podané vysvětlení záhady Bermudského trojúhelníku
Samozřejmě člověk nemusí věřit všemu co tam je, ale hodně věcí by to jistě vysvětlovalo.

11 Hugo Hugo | 16. března 2014 v 14:19 | Reagovat

Myslím si ze je to oveľa zložitejšie.... S tým Bermudskym trojuholníkom. Aj s časom... Myslím ze nie.je vylúčené ze Bermudy vytvorili ľudia, tajnávojenska technologia... S tým lietadlom, to sa možno kdesi zrútilo na niaky ostrov, netreba ich hneď vidieť v budúcnosti...

12 Igimaster Igimaster | 16. března 2014 v 14:48 | Reagovat

Jenm tak úplně nechápu, jak TM myslí, že už je málo času, to má dojít ke konci tohoto světa nebo této dimenze nebo jak? Na druhou stranu píše, že letadlo může vyletět za několik desítek, možná stovek let, takže svět bude pokračovat jiný a v té čas.prost. bublině se jich to nedotkne?

13 tarantule* tarantule* | Web | 16. března 2014 v 15:01 | Reagovat

Krásný článek :) Dost věcí jsem díky tomu pochopila :)

14 svetlolej svetlolej | 16. března 2014 v 16:09 | Reagovat

Ještě to nemáme dočtené... a ptám se Jaktože jsou zapnuté telefony na palubě letadla? Letěl jsem pouze jednou cca 8let zpět a nabádali nás před startem ať vypneme všechna mobilní zařízení... :-)
Třeba je to dnes jinak..

15 Domča Domča | E-mail | 16. března 2014 v 16:15 | Reagovat

[1]:Jo, já jsem četla už hodně knížek podle skutečné události, kde také lidé popisovali jak jim volali jejich zesnulí blízcí. Musí to být opravdu famozní zážitek;)K článku: Nějak nepobírám všechny ty počty kolem toho:D

16 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 16. března 2014 v 16:16 | Reagovat

Tak to není jen můj subjektivní pocit, že se čas stále zrychluje a zkracuje. Kdysi byl rok nějak delší. Dnes člověk jen živoří, všimne si že je leden. Za chvíli je konec března a za nejakých 150 dní zase listopad. A pak zas únor...

17 svetlolej svetlolej | 16. března 2014 v 16:18 | Reagovat

Děkuji, souhlasím.
Též jsem si plně vědom jistých možností  jak komunikovat s druhým břehem, a není třeba ani "zvonit" na telefon... Ale je to kouzelné,jj:-) A taky cítím že takových lidí je více, přibývá jich (jim) každým okamžikem (jistá) moc! Mnoho štěstí všem.-)

18 Lori Lori | 16. března 2014 v 16:34 | Reagovat

Akurát včera/predvčerom som o čase premýšlala. Najskôr to boli citáty o tom , ako je čas najvzácnejším darom. Potom sme v škole pozerali film ako ľudia platili za všetko časom. Následne večer som dostala pocit, ako jedno dievča, ktoré som nedávno spoznala, že ju poznám..z iného času. Ona povedala, že sa jej to stalo deň pred tým.
Pozerala som Atlas Mrakov, ktorý je svojim spôsobom o prelínaní časov a ako som sa na to šla spýtať, sociálna stránka mi zblbla a fotka, ktorá bola zverejnená v minulosti bola napísana akoby sa zverejnila v ten deň a popis k nej bol " Time has stopped".
Takže ako som si prečítala tento článok, rozbúchalo sa mi srdce :)

19 svetlolej svetlolej | 16. března 2014 v 16:38 | Reagovat

Mě "v hlavě" dost často zní text jedné písně kteou jsem slyšel kdysi, kdysi o mnoho let dříve... "..ať tak a nebo tak, všechno je naopak" :-)
Hudba Praha tuším že to je, a ač to normálně neposlouchám = má docela zajímavý text, zkuste mrknout  :-)

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/hudba-praha/vsechno-je-naopak-144590

20 Babalon Babalon | 16. března 2014 v 17:49 | Reagovat

[8]:Ona to zase taková pecka není. Já v té době hodně na babičku myslela, cítila jsem jí a je pravda, že babička mi vždycky slibovala, že dá po smrti vědět, jak se má (protože měla nějakou zkušenost se svou zesnulou sestrou, tak byla přesvědčená, že to jde). A jednou prostě zazvonil telefon a zazněl babičky hlas: "To jsem já, tvoje babička, ty mě nepoznáváš (oslovení, jak mi babička říkala). Nepoznáváš mě? Volala jsi mě"...pak něco o vnoučeti (měla jsem v té době půlroční dítě). Bohužel jsem nebyla v místnosti sama, takže po mém zarytém mlčení to skončilo, bylo mi jaksi trapné mluvit před manželem se svou mrtvou babičkou. Celý zážitek jde tedy připsat neuvěřitelné náhodě. V té době ještě lidi dávali do Zlatých stránek na netu svoje čísla mobilu a našla, že to číslo patří nějaké paní. Ale ta náhoda, že jméno města se shodovalo s místním názvem místa, kde měla babička chatu, jméno ulice bylo stejné jako adresa mého zaměstanavatele a číslo popisné bylo mé datum narození. Já jsem přesvědčená, že to náhoda nebyla, protože ten hlas...byl prostě babičky. Ale je to jako se všemi "mimosmyslovými zážitky" - kdo to neprožije, málokdy uvěří...:-)

21 diana diana | 16. března 2014 v 18:13 | Reagovat

Věřím, že zemřelí se ozývají. Mně umřela babička před lety 1.ledna a za několik dní v noci mě vzbudil blikající vánoční stromek a myšlenky na babičku. Ten stromek jsme normálně vypínali ze zásuvky a v bytě a v místnosti se mnou nikdo nebyl. Zapnulo se to samo a já jsem nějak podvědomě věděla, že je to vzkaz od babičky. Stejně mi strašně chybí a je zajímavé,jak se mi často vynořují a připomínají její různé průpovídky, co říkávala, komentáře k situacím, takové její typické slovní fórky a tak. A hodně nečekaně a živě. Některé jsem dřív nesnášela, teď mě to vždycky zahřeje, a hned na to následuje hluboká lítost, že už je to celé pryč...i když...Nedá se to popsat, ale jakoby byla opravdu pořád blízko a vlastně mě to nenapadá, ona to říká ;-) . A kdyby si někdo myslel, že jsem blázen, tak ať si myslí. Mně je to jedno. ;-)

22 Asteracea Asteracea | 16. března 2014 v 20:09 | Reagovat

To je článek, který si myslí, že objevil Ameriku a přitom je tato záležitost už dávno vědecky popsaná Einsteinem. Problém je, že za tento svůj objev nemohl dostat Nobelovu cenu (tuto cenu nakonec dostal za fotony), protože přišla vědcům příliš nenormální, aby jí uvěřili.

23 Pavel Pavel | 16. března 2014 v 20:34 | Reagovat

Alue, to, že se ,,čas urychluje ke konci časů" .... znamená to tedy, že máme očekávat konec existence Země takové, jakou známe?

24 Nikdo Nikdo | 16. března 2014 v 20:52 | Reagovat

Mám otázku, pokud je to tedy tak, k čemu je nm tato informace? Protože já o tom sice přesvědčen jsem, ale vlastně je to informace k ničemu, protože pro mě nemá význam. Nebo se mýlím?

25 Alek Alek | 17. března 2014 v 7:59 | Reagovat

Dnes je velmi dobře vidět jak komunismus v minulém století zasel v Čechách docela velkou nenávist k Rusku a východu obecně. Velmi dobrý plán....

26 Filip Filip | E-mail | 17. března 2014 v 8:57 | Reagovat

[14]: Dnes už je to trošku jiné :) Dříve létala velká dopravní letadla na starším systému Fly-by-wire, což je vlastně plně elektronický systém, kde už nejsou žádné mechanické dráty, ale všude samé kabely. Ta elektronika tam však byla hodně náročná na mobilní záření, wifi atd. Mohl se tak mobilem vyhodit celý jejich systém a s letadlem ve výšce 10km by to nedopadlo dobře :) Dnes už je to všechno chráněné, například kabely z optických vláken, optické senzory a tak. Takže už žádný strach si v letadle zapnout mobil :)

Jinak hodně super článek! To, že je všechno uplně jinak, nás vlastně nutí přemýšlet už jen čtením nebo koukáním na zprávy o různých událostech, co se dnes dějí. Myslím, že už každý třetí si dnes řekne: "No pochybuju, že je to takhle a takhle, jak se nám snaží nakecat... určitě je v tom něco jiného!" :)

27 Lilien Lilien | 17. března 2014 v 10:38 | Reagovat

To mi připomíná, jak jsem začala vidět hvězdy, které se rotují a svítí zeleně, až na jednu, která se nehýbe a je jasná. Kamarádka mi říkala, že je to díky mrakům, ale to nevysvětluje, že zeleně svítí. Od té doby se nedívám na hvězdy, protože si nejsem jistá, že to hvězdy vůbec jsou. Spíš mi přijde, že jsou všude ufoni.

28 Amálka Amálka | 17. března 2014 v 10:59 | Reagovat

dobrý článek k zamyšlení...
Je zajímavé, že když se člověk dostane do časoprostoru astrálně a ne fyzicky, čas běží opačně rychle. Tedy od dost pomaleji v realitě, déle ve fázi a když člověk vstoupí do "časoprostorového vstupu" fyzicky přijde mu to jako chvilka a ve skutečnosti uběhne pár let

29 Alue Alue | E-mail | Web | 17. března 2014 v 11:08 | Reagovat

[23]: Že je 6. Matrix na konci, přece všichni víme. Jenom nevíme, jakou to bude mít konkrétní formu, protože možností je strašně moc.

[24]: Chceš říct, že pro tebe není podstatné, když si uvědomíš, že vše co ti říká systém a mainstream, je přesně naopak? A že duchové nám můžou zavolat po telefonu? - Fakt NE?

30 Meryl Meryl | 17. března 2014 v 11:16 | Reagovat

Babalon, tobě zavolá mrtvá babička a ty s ní nepromluvíš ani slovo, protože tobě je trapné s ní mluvit před manželem...?

31 Babalon Babalon | 17. března 2014 v 11:45 | Reagovat

[30]: Ale jo, něco jsem blekotala. Na pozadí mozku mi běžela myšlenka, že to přeci není možné...Byla jsem z toho docela vyděšená, nevěděla jsem, co hned dělat. Uvnitř jsem věděla, o co jde, ale mozek si to nechtěl připustit. Je to osm let, to jsem byla opravdu "tele" co si hraje s věcmi, které neumí ovládat a korigovat. Takže poučení - pokud na to nemám, nestrkám do toho nos :-)

32 Blue Blue | 17. března 2014 v 14:25 | Reagovat

Když je všechno jinak, jak můžeme věřit tomuhle článku a jiným?

33 Alue Alue | E-mail | Web | 17. března 2014 v 14:43 | Reagovat

[32]: Tak snad máš svůj vlastní mozek a umíš se nad věcmi zamýšlet. Nejsi na světě od toho, abys papouškoval první věc, co si někde přečteš, ale aby sis na to uměl udělat vlastní názor.

34 orioniti orioniti | E-mail | 17. března 2014 v 16:33 | Reagovat

[Spis zacatek Nove Zeme,kterou nezname.24]

35 Marta Marta | 17. března 2014 v 17:58 | Reagovat

To je teda něco, podle mě je dobré, že se o takových věcech mluví, nebo píše, a že se nejdou lidi, kteří nám věci přímo nebo v náznacích ukazují, sdělují.

36 Anidea Anidea | E-mail | Web | 17. března 2014 v 21:20 | Reagovat

Neznám nikoho, kdo by po odchodu někoho blízkého neměl alespoň nějaký mystický zážitek, často před tím, než se smutnou zprávu dozvěděl... Mám taky jeden. Opravdu je všechno jinak. A proč si věda dává takovou práci, aby zdiskreditovala každého, kdo se ozve s čímkoli, co nehraje s oficiálním pohledem na svět (magie, telepatie, léčivé energie, ufo...) je krajně podezřelé. Taková novodobá inkvizice. Vnímám to jako spiknutí vědy, politiky i médií. Ale proč? Qui bono?

37 mariankosnac mariankosnac | 18. března 2014 v 3:07 | Reagovat

[25]:  Ale veď neni nenávisť k rusku, len k Putinovi.

38 roztomilymedvidek roztomilymedvidek | 18. března 2014 v 12:03 | Reagovat

[36]: Protože i temné entity si musí nějak hrát aby se nenudily, tak si hrají s lidmy na hru: Když se nevzbudíš, tak tě vysaju :D

39 bonneli bonneli | 20. března 2014 v 1:01 | Reagovat

miluju Vás lidičky, když na Vás koukám jak  už téměř záříte, spoustu už jste pochopili . Jsou tací co teprve ta jiskřička jim zaplála, pak Ti co stále ještě získávájí informace ale uvnitř už vědí že je všechno ouplně jinak ještě tu máme takový miláčky co už od narození vědí a mají nějakou svou kouzelnou schopnost ať už astrální poutníky, či rodilý zahrádkaři co pečují o svou zahrádku a tím více skřítku a víl se jim tam stěhuje a co třeba Ti, ke kterým si ostatní lidi chodí pro rady no jsme to ale stařešinové co:-D ,) Každý to máme individálně ale přitom stejně, boží plán:-) Děkujeme za tyto stránky :-)) kde se můžeme kolektizovat:-)

40 punkaca punkaca | 22. března 2014 v 7:54 | Reagovat

[14]:treba meli zapnuty profil " letadlo "

41 Vladan Vladan | E-mail | 7. července 2014 v 11:59 | Reagovat

Když si svět rozebereme podle představ, které jsou nám předkládány povrchním bádáním - říkám tomu analogický pohled. A je to vážně mazec, který člověka upoutává a svazuje.

Ale když si "uvědomíme" digitální podobu všeho a také samozřejmě toku času - pak je vše mnohem jasnější - pro některé přijatelné - pro některé nikoli :-)

Přirovnal bych to k živé hudbě (třeba dechovka) na DVD. "Digital Video Disc" je digitální obraz souhrnu zvuků a obrazů (pouze soubory a programy) - Spuštěné DVD můžeme stopnout, pouštět pomaleji, krokovat a nebo také pouštět po zbátku. To už sice uměly VHS přehrávače. Digitalizace otevřela nové dveře vnímání.

Tento svět je digitální podobou programu, který se zkrývá za ním. Ovšem mnohem dokonalejší verze - než DVD samozřejmě. A ihned na začátek rozlišujeme dva typy.

Organický Matrix a anorganický Matrix.

O Matrixu se tady mluví pořád - ale kdo kdy užil toto rozlišení? - Po objevení Matrixu považuji toto za nejdůležitější prioritu.

Rozlišujeme-li to, nalezneme co je příroda - a proč vlastně se ji tak "strašně" hodně temní bojí a nejraději by odstranili (nechová se a neřídí se podle jejich počítačů!
Popřemýšlejme společně.

Na Zemi již existují přístroje, kdy hologramy jsou hmatatelné. A není daleko doba, kdy díky impulsům a frekvencím budou stimulovat hologramy nejen vnímání fyziky, ale i emoce (boom). Co to ovšem přinese? Nové Hry?

To vše digitalizace dokáže - ale:
- organická dýchá životem a neubližuje
- vyloženě hřeje u srdce.

To samé platí o emocích - existují hřejivé - a pak ty chladné. Nahrát se dá všechno možné - všechno jsou programy.

Cesta rozlišování je proto TOP učení všech kvalitních směrů.

Teď jsem mírně vysvětlil pojmy: Krist (organický/srdečný) a Antikrist (anorganický/chladný).

Vše je, bylo a bude ze světla - ale první krok ukazuje záměr:
A) Světlo frekvenčně teplé a příjemné - vede nahoru - mnozí nazývají blahodárné/láska apod..
B) Světlo frekvenčně chladné a nepříjmené - vede dolů - mnozí nazývají starost/strach apod..

Všímáte si toho? - pořád jde o světlo. a opět - je tu to rozlišení. Organické a anorganické.

Dáte přednost slunci anebo zářivce ze které bolí oči?

Vy co milujete přírodu:

Co vnímáte, když obejmete strom?
- organický program (matrix) *Strom*
a
Pak to samé zkuste s počítačem ;-)
- anorganický program (matrix) *PC*

:-)

Při tomto testu technokrati určitě pocítí něco víc k PC než ke stromu - protože jsou naladěni na anorganické emoce a jsou dobře programovatelní anorganickou stranou.

Doporučení na konec:
Již známý Český mystik: Eduard Tomáš
má skvělé meditace - a jedna z nich zní
"Za čas a prostor"

42 SASANKA SASANKA | E-mail | 26. března 2015 v 14:44 | Reagovat

Taky jsem si připadala se svými zážitky jako blázen, ale nakonec jsem zjistila že já jsem normální a ti druzí ještě nepochopili svoje možnosti. pak mne jeden dobrý člověk navedl na knihu od Kirsten Simoné - Thovt - projekt lidstvo a brána Atlantidy. Doporučuji všem co mají ještě otázky ohledně svých zážitků a toho, že všechno je jinak. Po přečtení si už jako blázni připadat nebudete.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama