V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

Jaká je skutečná situace na Ukrajině a kam to všechno spěje?

8. března 2014 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Ze světa
Ačkoliv se tématům politiky striktně vyhýbám, situace na Ukrajině a všechny ty hemzy, kterými nás zahrnují masmédia, mi nedají.
Gloria.tv vytvořila krátký film, kde velice jasně vystihuje situaci podle pravdy. Zatímco nám se vykládá, že ukrajinský lid se bouří proti vládě, ve skutečnosti tam všechen bordel dělají najatí herci, kteří mají za úkol rozpoutat občanskou válku, na jejíž základech vyvolají třetí světovou válku. Je to předem nachystaný scénář a nedělá to nikdo jiný, než Amerika.

U nás v Česku se pomlouvá Putin. Nazývali ho Hitlerem, který chce zabrat cizí zemi. - Opět je to přesně naopak.
Nejvíc mě baví, že Schwarzenberg, který je sám Zednář, Illuminát, Satanista a neumí ani pořádně česky, prohlásí o Putinovi, že se chová jako Hitler... Za to, že jde zachránit Ukrajinu a ukončit krvavou řežbu. Největší kriminálník řve ,,chyťte zloděje", místo aby si sám zametl před vlastním prahem. Blábolí všechny nesmysly, které mu přikážou ti, kteří ho neoprávněně dosazují na vysoké pozice.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej...Pokud by se Americe povedly její plány, kam myslíte, že se boje rozšíří? - Chystá se to i na Rusko. Putin nemůže čekat, až mu začnou rozvracet i jeho zemi. Rozhodl se ukončit problém už v jeho zárodku. Naším štěstím je, že Rusko má podporu v Číně, nově i v Turecku, které prohlásilo, že nepustí Američany do Černého moře. - Už jim totiž také došlo, kdo jsou ve skutečnosti Američané, proto se postavili na stranu Rusů. Amerika také nepočítala s tím, jak mírumilovně se k uměle vyvolávanému konfliktu postaví ochranné složky... To právě uvidíte v dokumentu od Gloria.tv
To jsou všechno dobré zprávy. Přestože vznik 3. sv. války předpověděla i Baba Vanga, máme šanci, že se to Americe nakonec nepodaří a Ruský medvěd nás před ní zachrání.

Takže pokud v tom máte nepořádek, a nevíte co si máte myslet, pusťte si tento film:

Kdo se stal krvavou obětí euro-majdanu?
http://www.youtube.com/watch?v=ZM2snw4E4w8

... A hlavně už nečtěte a nesledujte nic, co se objeví v našich hlavních médiích. Jejich úkolem je vyvolat nevraživost proti Putinovi a Rusku. Kdo nemá argumenty, začne jednoduše napadat osoby. Pamatujte si, že všichni lidé, kteří jsou vizionáři, kteří předběhli svoji dobu, kteří pomáhají lidem nebo mají dobré záměry, jsou pomlouváni, zesměšňováni, nasazují se na ně placení trollové a agenti (dříve se prostě upalovali). Jen si vzpomeňte, co všechno už zkusili na mě. Úplně stejný postup se používá na VŠECHNY osoby, které se systému nehodí do krámu. Nebuďte součástí této propagandy, myslete svobodně a přejte si systémový kolaps Ameriky.... Podívejte se do minulosti, jaké zločiny napáchala Amerika po celém světě... Přejte si mír a zdravou planetu. Americe se to nesmí podařit. Protože pokud ano, tak máme problém my všichni. Ne jenom Ukrajina.

Dále doporučuji:


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
.
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

 


Anketa

Máte doma televizi?

ANO
NE

Komentáře

1 mariankosnac mariankosnac | 8. března 2014 v 4:07

Niektorí tí demonštranti z majdanu vyzerali ako z nejakej špeciálnej jednotky,  maskovaný so samopalmi strielali do policajtov aj do obyčajných ukrajincov, niekto ich tam nasadil aby robili bordel.

2 vlaja vlaja | E-mail | 8. března 2014 v 5:03

psychopati sa dostali k moci na Ukrajine a idu rozkradať /kradnuť/ to pozname u nas

3 mariankosnac mariankosnac | 8. března 2014 v 5:09

Len problém je že rusi budú chcieť pripojiť celú ukrajinu k rusku a to im usa a eú nenechá. Pre porovnanie rusko má 750 tisíc vojakov a usa 1, 4 milióna, takže nakoniec to vyhrá skôr usa.

4 Marek Marek | 8. března 2014 v 6:50

Posielam link na reláciu v Slobodnom vysielači,v ktorej hosť Patrik Sojka veľmi výstižne popisuje,o čo vlastne na Ukrajine ide a kto ťahá nitky z pozadia.Kliknutím na link sa dostanete do archívu relácie ,,Informačná vojna",nájdite si reláciu zo 6.3.2014 s názvom,,Situácia na Ukrajine".Hosť Patrik Sojka.Stojí to za to.A šírte info ďalej.
http://www.slobodnyvysielac.sk/informacna-vojna/m5/p19/r3

5 Monika Monika | E-mail | 8. března 2014 v 7:19

Moc ti děkuju Alue za tento článek a máš naprostou pravdu ve všem. Je dobře, že mají možnost i díky tobě vidět pravou tvář situace na Ukrajině plno lidiček. Mám takový pocit, že naprosto stejným způsobem tzn. vliv USA a vlivných států v Evropě připravili i sametovou revoluci u nás v ČR. Proto je zde takový systém, který drtí slušné lidi. Jsem šťastná za tvůj web a přeji všechno nej...

6 lenka f lenka f | E-mail | 8. března 2014 v 8:01

Já mám na to stejný názor. Vnímám to také tak, že Putin a Rusko je poslední velký protivník té namistrované, přemotivované americké administrativě, která si dělá v celém světě co chce už hodně dlouhou dobu. Samozřejmě ve spojení se servilními vlezdo**** z EU, kteří nesmějí na straně USA také chybět. No a o našich politicích ani nemluvě, stačí se podívat, co to máme za ministra zahraničí. Televizi, buď přepnu nebo vypnu aspoň abych si zachovala základní duševní zdraví, protože mi ta manipulace, jednostrannost a oblbování zvedá tlak.

7 Lubos Lubos | E-mail | 8. března 2014 v 8:25

Politiku zasadne nesleduji, masmedia take ne. Nicmene mam na seznamu email, takze  jsem si nadpisu o deni na Ukrajine musel vsimnout. Rovnez tak na recepci v praci titulku v novinach. Od zacatku to vnimam stejne jak pise Aluska. Naprosto souhlasim s charakteristikou Schwarzenberga.

Lubos

8 Jirka Jirka | 8. března 2014 v 8:44

Paráda Aluš, přesně tento názor jsem si myslel že budeš mít, mám ho i já od začátku za což jsem u svého okolí dost tvrdě odsuzován.

Ano USA, stačí se podívat třeba na vraždu srbů a vytvoření loajalního státu Kosovo, a takových věcí má USA na svědomí spousta, proto mě to taky nadzvihlo ze židle. Šláfenberk kdyby mohl tak by nás už dávno prodal a zrušil Benešovy dekrety, ale teď se mu to hodí takhle mluvit, já už ho dávno neberu vážně. On zapomněl (i jiní) že tam je valná většina Krymu vítá jako osvoboditele.

ALE MYSLÍM SI, ŽE VĚTŠINA LIDÍ už ví jak to je a nenechají se masírovat, už je to docela dost průhledné, gloria.tv jsem taky viděl, v USA by ti demonstranti byli v lepším případě dávno zatknutí nebo mrtví, žena jen omylem projela autem s DÍTĚTEM kolem zakázané zóny bílého domu a hned ji odstřelili, takže asi tak.

Nejsem si ale jistý, že by USA nakonec chtěli zaútočit až na Rusko a vyvolat tím 3.sv. válku. Podle mě jim jde jen o nemalý mocenský vliv na UK, který by si takto koupili. Přecejen dost dobře vědí že tohle by jim nikdy neprošlo a Rusko by vojensky jen tak neporazili, nikdo si nedovolí zaútočit na největší stát světa podle mě. A pokud to tak nakonec dopadne v což nedoufám, tak by mě zajímalo co teda my s tím, jak se zachovat v případě konfliktu?

9 Jirka Jirka | 8. března 2014 v 8:52

Jednoho ale EU a USA využili dobře, to že Janukovyč a jeho vláda byli zloději(Ale kde nejsou že?), to je pravda a prostý ukrajinec to potvrdil destrukcí kyjeva, bohužel si neuvědomují že ti co přijdou budou ještě horší, v tomhle mě je ukrajinského lidu líto, bojoval s plnou vervou za něco o němž byl přesvědčen že přinese zlepšení a bude to přesně naopak. Bohužel se nechali zmasírovat a vzali to za špatný konec. Teď i v ČR bude "objektivní důvod" díky krizi ke zdražení ropy, pšenice, brambor, plynu a co já vim co všeho, chce se mě zvracet.

10 Anna Anna | E-mail | 8. března 2014 v 9:10

Pekný deň,Alue. Tento príspevok od Teba ma príjemne prekvapil.Ďakujem,že si. Držím nám všetkým palce.

11 Anchor Anchor | E-mail | Web | 8. března 2014 v 9:47

Což o to, já to nesleduju, ale rodiče jo a i když jsem jim poradila, proč by neměli, stejně se každý večer na zprávy dívají :(
Snad to Rusko zvládne, stejně pořád pevně věřím, že aspoň za mého života tu bude mír (a pak taky, pokud se ostatní vzpamatují) :)

12 Tatiana Tatiana | E-mail | 8. března 2014 v 10:07

Mlýny melou pomalu ale jistě...Západu, rozuměj USA  a její prodloužené ruce EU se nepodaří pokořit celý svět, bude krveprolití, bude zmatek nad zmatek, konflikty...ale její zrůdné plány, které bohatě doplnují nebezpeční Ilumináti po celém světe,  se nenaplní...proto nasazují tak na Putina a Rusko. Celkové zrůdné média , dotované západem můžou zato, jaký obraz udělali o Rusku, resp. o celém východu...., tedy i o Nás..., ale mlyny melou jistě přátele...nakonec se tyto zrůdy požerou navzájem, dojde ke změně a velké...havně si udělejte objektívní názor, přemýšlejte, studujte dějiny, shánějte si informace z jiných zdrojů než z médií a pak používejte i selský rozum a intuici...pokud ani to nezabere, tak Bůh s Vámi..

13 K.G. K.G. | 8. března 2014 v 10:16

Nadherne napisane, Alue. Nic, len pravda :-)

14 hajcus.ka hajcus.ka | 8. března 2014 v 10:42

Super článek Aluško, díky za něj:) Je fajn, že se najdou lidi, kteří se nebojí psát něco jiného, než co zaznívá ze stran zmanipulovaných masmédií. Mně na té situaci kolem Ukrajiny od začátku něco nesedělo a "oficiálním" verzím jsem nevěřila, teď jen doufám, že otázky, které mě donutily tyhle zprávy zpochybňovat, napadnou i ostatní lidi, kteří na Rusko nadávají..

15 Hugo Hugo | 8. března 2014 v 11:55

V tomto más 100%-tnu pravdu.......................
Ale mne sa zdá že (aspoin na Slovensku) každý koho poznám si zastáva Putina a nadáva na USA že amerožidia atd..........

Stačí si pozrieť komentáre napríklad na aktuality.sk
tam je každý den nová správa o Kryme a aktualizuje sa a 90% komentárv obhajuje Putina a nadáva na USA a EU.......................

16 Andrea V. Andrea V. | E-mail | 8. března 2014 v 12:07

Vdaka Alue za clanok

17 Blue Blue | 8. března 2014 v 12:18

Popravdě, mně tenhle dokument přijde taky "zmanipulovaný". Možná v rámci objektivity by tu měl být i další článek o Krymu.

18 Alek Alek | E-mail | 8. března 2014 v 13:37

Musím říct že smekám před policisty že se nechali takto bít. Když jsem sledoval to video tak se ve mně mísila lítost a hněv. Facebook je sice strašné svinstvo, ale na druhou stranu se na něm šíří informace rychlostí blesku. Sdílejte video na facebooku.

19 Fox Fox | E-mail | 8. března 2014 v 14:33

Já tomu nerozumím, mám v tom zmatek i po zkouknutí toho filmu.

20 Namasteen Namasteen | 8. března 2014 v 14:47

Děkuju Alue :)Jsem ráda, že aspoň tady si nemusím připadat jako šílenec, hlupák, naivka nebo komunista :P

21 Mína Mína | E-mail | 8. března 2014 v 15:06

Připojuji se k těm,co Vám děkují Aluško.Je mi z toho co se ve světě děje velmi smutno:-(.Jsem z toho zmatená,co nás tedy čeká osvícení nebo zkáza?Děkuji

22 Domča Domča | E-mail | 8. března 2014 v 15:49

Tahle tvoje věta je nejlepší: myslete svobodně a přejte si systémový kolaps Ameriky.... :D:DTo je teda svoboda:D Ne, já nevím, každý říká a tvrdí něco jiného, kolik lidí, tolik názorů...

23 David David | 8. března 2014 v 16:50

Díky, Aluško :)
Tuhle zprávu mi přes Tebe ve správnou chvíli poslal sám Vesmír :D
Není nad pocit dozvědět se odpověď na takovou palčivou otázku. :)

24 Vika Vika | 8. března 2014 v 17:29

Ukrajinský puč organizovaný z Wall street.
Ukrajina po nálezu břidlicového plynu uzavřela smlouvu na těžbu se společnostmi Shell (Rothschildové) - juzivská oblast a Chevron (Rockefellerové) - lvovská a ivanofrankivská oblast.
Podmínky pro těžbu zadané Ukrajinskou vládou prezidenta Janukovyče byly dány na základě levného plynu pro občany Ukrajiny.
Oba klany však již měly připravený scénář, jak tyto podmínky obejít a zvýšit tím podstatně zisk z těžby.

Hlavní plán:
Vstup Ukrajiny do EU – podmínky nejsou pro Ukrajince dobré – Ukrajinci budou mít stále pouze vízový vstup do všech zemí EU, jejich zboží nesplňuje normy EU, a proto jej nemůžou do EU vyvážet – opačně se Ukrajina bez omezení otevírá dumpingovým cenám výrobců z EU (hrozí krach Ukrajinských výrobců a zemědělců), dále ta nejdůležitější podmínka – ceny energii(břidlicový plyn) budou deregulovány na tržní ceny – v případě tohoto bodu by zisky Shell a Chevron výrazně stouply.

Záložní plán:
Destabilizovat Ukrajinu a přivést ji na pokraj bankrotu, který bude řešen půjčkou MMF a podmínkou – deregulace cen energii(břidlicový plyn) .

Právě probíhá záložní plán:

Ukrajinská měna devalvovala o 20%.
Z ukrajinských bank mizí vklady, lidé od úterka vybrali 54 miliard Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/z-ukrajinskych-bank-mizi-vklady-lide-od-uterka-vybrali-54-miliard-1065115#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Ratingová agentura Standard & Poor´s snížila dnes rating Ukrajiny na C. Jedná se již o druhé snížení v posledních třech týdnech.
http://www.investujeme.cz/ukrajina-si-vyslouzila-rating-podradne-kategorie-c/

Je konec levného plynu pro občany Ukrajiny – stoupat budou pouze zisky těžařů.

25 Alue Alue | E-mail | Web | 8. března 2014 v 17:45

[22]: A co si myslíš, KDO TADY NEJVÍC LIDEM BERE SVOBODU?! - AMERIKA PŘECE. Nebo který jiný bezmozek si myslíš, že tady zavádí čipování dětí, GMO, Chmetraily? My to fakt nejsme.

Jen upozorňuji ty, kteří píší, že mi děkují za ,,názor". V tom článku jsou pouze fakta. To, co se skutečně stalo, nebo co právě je. A obecně doporučení. Můj názor v článku nezazněl, pouze shrnuji fakta. Včetně Schwarzenberga... Jak jinak si myslíte, že takový idiot co nic nedělá ani neumí, může mít takovou pozici?

26 Domča Domča | E-mail | 8. března 2014 v 18:03

[25]:To, že tvůj názor v článku nezazněl,  myslíš opravdu vážně jo??:D:D Co věta na tomhle blogu, to tvůj názor Alue;)A já nenapsala a ani teď neřeším, zda to co píšeš je nebo není pravda o těch Američanech, jen říkám fakt, který vidím napsaný a komentuji ho svým vlastním názorem. A co se týče ohledně 3 sv si myslím, že ta už dávno probíhá, uvnitř  lidí, je to taková skrytá válka...

27 Inalyn Inalyn | E-mail | Web | 8. března 2014 v 18:33

Ja len nechápem jedno...Motív, dôvod prečo si USA želá 3.svetovú vojnu. Nejde mi do hlavy, že by proste len chceli zažiť krvipreliatie, alebo tak niečo. So systémom to asi nesúvisí, lebo ovečky naďalej počúvajú na slovo. Tak aký je motív? Ide im o niečo konkrétne?

28 Bofinka Bofinka | 8. března 2014 v 19:09

To je síla! Děkuju Aluško :-)

29 Jindra Jindra | 8. března 2014 v 20:46

Jediné, co je konstruktivní na celém dění s Ukrajinou, je to procitnutí široké veřejnosti, jak jim masmédia lžou. Nejhorší mi přijde Aktualne.cz. Ale v diskusích drtivá většina lidí nesouhlasí. Tady je k tomu článek: http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/783-ctenari-se-probouzeji-a-cesky-mainstream-dostava-na-frak

30 Pavel Pavel | E-mail | 8. března 2014 v 21:04

Děkuji za odvahu.

32 Achantall Achantall | 8. března 2014 v 22:52

Baba Vanga hovorila ze 3.svetova pride ked bude zabity medved.

33 Farah Farah | 9. března 2014 v 9:33

Nechapu dnes dve veci: proc se pokazde ale POKAZDE cpe nejaky vnejsi stat do zalezitosti, ktere se deji uvnitr jineho statu. Zeby to bylo tim, jak se predem neco porad predpoklada? Paneboze, oni si to urcite nejsou schopni vyresit a pak se to jeste snese na nas?! Nu, ale plati POKAZDE a VSKUTKU, ze nejhorsi smrt je z vyplaseni. Takze ano, pocinani Ruska nechapu, pokud hodlaji zajit do takove miry, aby se zapojovali do konfliktu. A tim min chapu USA, ktere investuji majlant do zkoumani vyraziv Putina a spol...Pentagon jde vestit! :D Smutne na tom je, ze se na malickostech snazi odvest pozornost od podstatnych zalezitosti. http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/329827-pentagon-zkouma-jazyk-tela-svetovych-politiku-vcetne-putina.html

34 David David | 9. března 2014 v 10:51

[27]:Vyvolat válku může mít vícero důvodů. Například instantní redukce populace - míň lidí spotřebuje míň surovin a lépe se nad nimi vládne.
Nicméně to, co se děje na Ukrajině je to samé, jako dělali Američani už v jiných zemích a jde jen o zdánlivou bitvu dou mocností. USA nebo Rusko, oboje má jednoho nadřazeného "velkého bratra" a to někoho, nebo nějakou skupinu, která tahá za provázky a hraje nám tu už několik století divadlo. :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama