V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly. - Nabídka ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.02.

Mám pro vás vzkaz od vody

14. března 2014 v 2:54 | Petr |  Čtenáři
Přišlem mi e-mailem (přikládám i doprovodný vzkaz) moc pěkný a inspirativní text:

Ahoj Aluško:-) rád bych ti předal tento textík, který jsem dneska vytvořil za pomoci asi i jiných bytostí z jemnohmotnějšího světa z přírody:-). Šel jsem se dneska projít po cestě a najednou jsem si řekl ,,kouknu se k vodě".
Zastavil jsem se a vložil ruku do studené řeky. Najednou jsem si uvědomil v sobě hodně informací a cítil se hodně zklidněný a uvědomělý ohledně vody. Představil jsem si, jak mi voda dává svou sílu a poselství. Možná jsem si to vymyslel, ale já cítím, že je to důležitá zpráva pro lidi.
Věřím, že se ti aspoň trochu bude líbit a možná v tom najdeš i nějakou příležitost pro další lidi :-).
To je na tobě, přeju ti pěkný den :-)

Mám pro vás vzkaz od vody

Stále jsou ve mně proudící síly života, které mohu s vámi sdílet a vy je můžete využívat pro svůj duchovní tedy životní užitek. Mnozí z vás budou vedeni najít mou přítomnost v řekách, kde nejvíce proudím a přenáším vám tady na povrchu mnohé informace. Přistupte ke mne a vložte svou ruku do mne. Nyní si představte, že vaše ruka a já (voda) jsme propojeni. Cítíte na kůži a v buňkách vaší dlaně mou chladivou přírodní přítomnost? To je má síla, kterou vám takto předávám.

A nyní se otevřete těmto pocitům ve vaší dlani a představte si, že právě tudy proudí mé poselství pro vás a vaše tělo. Právě se to samo děje. Jakmile jste s tímto vědomím a záměrem jen vložili ruku do mne, jsme propojeni a dochází k našemu vnitřnímu kontaktu.Před tímto přirozeným cvičením, kterého je každý z vás schopen je vhodné na chvíli u mne- vody si zavřít oči a procítit představu, že vaše tělo, tedy všechny vaše buňky jsou jeden celek, který se teď navzájem na tento krátký okamžik prociťuje. Dochází při tom k vašemu celkovému zklidnění a pak už jen stačí natáhnout ruku a vložit ji do řeky. Do vody, tedy krve matky Země.

Někteří z vás si toto jen přečtou a někteří si na to jednou v budoucnu vzpomenou a vyzkouší. Všechno se postupně vyvíjí.

Voda i vy máte velmi mnoho společného a tak výměna je možná.

Prociťujte svou ruku v řece i se svým nitrem v oblasti středu hrudi. A nechte se vést za pomocí vašeho zklidnění. Někdy můžete jen vložit ruku a prociťovat kontakt a jindy vám přijde na mysl nějaká představa, myšlenka např. že si právě teď máte představit, jak vám voda předává svou životní sílu, sílu která si přeje proudit i v nás lidech, takhle ze řeky. Tahle představa proudění vám totiž může připomenout, že máte právě teď směrovat svou pozornost na samotnou výměnu energii vody a vašeho těla.

Přeju vám příjemně chladivý kontakt s vodou v řece. Jakmile je člověk připraven může se s vodou tak sladit, že její ledový chlad například v zimě bude pociťovat vaše dlaň jako příjemnou výměnu brnící, chladivé, osvěžující energie. Jindy byste z té chladivé síly vody za pár sekund ztuhli, ale nyní si ji užíváte. Ovšem to je už věc vnitřních zkušeností s vodou a komunikací s ní. Proto nenuťte svou ruku být v ledové vodě, pokud cítíte, že chce jít hned teď ven do většího tepla. Vybírejte přiměřenou teplotu vody v řece, která vás neodradí od dalších kontaktů s ní.

Voda čeká, až si ji všimneme i svými nitry.Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

 


Komentáře

1 Eileen Eileen | Web | 14. března 2014 v 9:52 | Reagovat

Opravdu hezké a inspirativní. Vodu v přírodě miluju, když jdu do lesa a najdu tam potůček nebo studánku, jsem štěštím bez sebe a dokážu se u toho místa zastavit na hodně dlouhou dobu. Něco podobného, co je popsáno v článku jsem již zažila, jeden z mnoha nenahraditelných pocitů.

2 katrin katrin | 14. března 2014 v 12:07 | Reagovat

Tak to je dobré, nedávno jsem někde četla, že lidi se naučí (znovu) komunikovat s vodou a jelikož jí mám ráda, tak mne toto hned zaujalo a říkám si "jo to se chci naučit" - a už tu je článek:)

3 lissabonka lissabonka | 14. března 2014 v 14:42 | Reagovat

to je krásné :) díky autorovi (případně autorům :D ) ;)
mám moc ráda vodu, a často když jdu okolo řeky, tak ji chci aspoň pohladit :D

4 Domča Domča | E-mail | 14. března 2014 v 16:13 | Reagovat

Moc hezké a já miluji řeku a koupání se v ní;)

5 Marta Marta | 14. března 2014 v 18:01 | Reagovat

To je nádherné poselství :-),
často mě to láká hlavně k řekám, nebo potokům, jen tak si tam třeba na  břech tiše sednout, a pozorovat vodu... :-)

6 Robert Robert | 14. března 2014 v 19:55 | Reagovat

Konečně se lidé začínají probouzet. Kolik lidí se nenapije čisté vody jak je rok dlouhý a přotom se naše tělo skládá hlavně z vody... Čistá voda je ten nejlepší lék na naše nemoci a proto je jí takový nedostatek. Ta balená voda kterou lidé podporují nesmyslný systém je totiž mrtvá - bez energie. Pamět vody se restartuje tím že ji necháte zmrznout. Pokud na ni budete působit pozitivními myšlenkami ( vybracemi - hudba bach atd..) změníte její strukturu. Pro ty kteří berou tyto stránky pouze jako pěkné čtení navrhuji at si koupí dvě stejné květiny. Jednu zalívejte vodou na kterou budete 5 minut působit pozitivním myšlením a druhou vodou které budete nadávat a působit negativně a výsledek uvidíte sami. Pokud ale bude několik lidí myslet negativně a 1 pozitivně projeví se takzvané kolektivní vědomí ( většiny ). Většina ale není dána počtem, ale energetickou silou.
Děkuji za tyto stránky a přeji všem hodně štěstí.

7 Fox. Fox. | 15. března 2014 v 12:23 | Reagovat

Zvláštní, furt mě to takhle táhne k vodě poslední dobou, vždycky když jdu kolem potůčku tak si představuju jak si tam máchám ruku.. jako kdyby mě ten článek měl postrčit :) budu si ale muset najít klidnější místo

8 Tomáš Tomáš | 15. března 2014 v 14:04 | Reagovat

Miluji vodu. Pohled na klidnou vodní plochu mě naplňuje klidem, úctou a harmonií. V proudící vodě řeky vidím sílu, neustálou proměnu vesmíru, orientaci na přítomnost, bezstarostnost. Ve vlnách moře vnímám hojnost, sílu a radost z pohybu.
Jsem vděčný za nedávnou rekonstrukci koupelny. Hezčí "vodní místnost" znamená  i lepší vztah k vodě jako takové. Hrajeme si teď s vodou více a máme z toho radost jak my, tak určitě i voda :)

9 Anidea Anidea | E-mail | Web | 18. března 2014 v 19:03 | Reagovat

Kdybychom tak byli takoví všichni...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama