V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Holit lidské tělo, či neholit?

2. května 2014 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Zajímavosti
Velmi mne fascinují a baví spousty článků a dokonce i videí o tom, jestli se má člověk holit, nebo ne. Případně jak moc, kde všude a jestli se to jeho protějšku bude, nebo nebude líbit. Nejvíc se řeší ženy... Jestli klín a jak moc, jestli nohy a jak moc, jestli podpaží a jak moc, dokonce i ,,Jestli ruce a jak moc".
První se shrne základní teorie a pak se citují názory náhodně vybraných jedinců, které se mezi sebou bijí a pak se lidé poperou v diskuzích, protože ti co říkají ,,neholit" se ohánějí přirozeností, přírodností a normálností a ti co říkají ,,holit" se ohánějí hygienou, komfortem a estetikou.
Kdežto v bodě estetična, se tyto dvě skupiny stále přetahují, přičemž jedna skupina považuje bobry za estetické a druhá skupina považuje holou kůži za estetickou.
Pak do toho ještě přijdou další, co prohlásí, že holení je normální, že to není moderní trend, protože to dělali už v Egyptě, Řecku a všude možně.
Také mě baví názor ,,Oholenou bych nemohl, připadal bych si jako pedofil." - Já mám totiž pokaždé dojem, jestli v něm skutečně ten pedofil někde skrytě nečíhá, když stačí dát pár chlupů pryč :D
Nakonec z těchto typů článků nevyjde jasný vítěz, ani jasný poražený. Autor si nikdy nedovolí dát jasnou odpověď, ale jenom spekuluje. - Přitom by se mohl někam přiklonit, když už o tom píše. Vždyť jde přece jenom o chlupy.

Můj článek na tohle téma ale bude úplně jiný.
Aby bylo předem jasno, nejsem žádný naturista a chlupům nefandím, ALE zase na druhou stranu jsem světlý typ, blondýnka, takže mě neobtěžují tmavé chlupy třeba na rukách a jiných hodně viditelných místech, jako některé černovlásky. Dost soucítím i se ženami, co se svěřují, že jim rostou tmavé chlupy na hrudníku. Také se mi nikdy v životě nestalo, že by mi vadilo, že je můj protějšek neoholený (nebo naopak vyholený). Jedno jestli dole, nebo nahoře. Když někoho milujete, milujete ho prostě s chlupy i bez nich. Je vám to úplně jedno... Čili v mém případě není žádný konflikt s holením a neholením, vyznávám i respektuji právo svobodné volby.

Dovolte mi se na tuto zdánlivě ,,hloupou" otázku podívat z úplně nového úhlu pohledu, protože ona zase až tak úplně triviální není...Někdo říká, že oholené ruce (nebo prý i stehna) jsou ,,fuj", zase si ale na druhou stranu představte, že rostou vám a vy se s nimi necítíte dobře...? Cítit se dobře a pohodlně ve svém vlastním těle, já osobně považuji za přimárně důležité. A pokud mi chlupy vadí, tak proč je neoholit?
Nebo naopak své chlupy berete v pohodě, ale vždy se najde nějaký pitomec, co bude mít řeči, nebo blbě koukat. Ať už v životě, nebo v diskuzích. - Zkrátka tady neexistuje žádná střední cesta, která by všem vyhovovala. Existuje jenom to, co chcete vy.

Chlupy nepotřebujeme na ochranu před vnějším okolím, od toho máme oděv a spodní prádlo. Pokud se chlupky na těle nevytrhávají a nelikvidují laserem, ale pouze oholí, stále plní svoji energetickou roli. Každý jediný chloupek na našem těle je jako malá anténka, která neustále ,,sonduje" energii ve vnějším okolí a také energii vyzařuje. Tím vylepšuje naši schopnost energetického dobití v přírodě, spontánní intuici, atd.
Stejně jsou na tom vlasy, ale u vlasů už se mění jejich vlastnosti, když je máme krátké, nebo dlouhé. Pro ženy je v každém případě lepší mít vlasy dlouhé (alespoň po ramena). Přirozeně to stimuluje jejich empatické a duševní dovednosti. Mentální schopnosti, empatie, duševní spojení s přírodou, něžnost a cit pro ,,duchovno" jsou to, co dělá ženu ženou, když pomineme její krásné tělo.
Čili z tohoto úhlu pohledu je úplně jedno, kde všude se člověk holí. Pod kůží stále zůstává vlasová ,,cibulka" a několik milimetrů chloupku, který ještě nevykoukl na povrch kůže. Už jen toto mu stačí k funkci. Problém nastává ve chvíli, kdy se likvidují cibulky chloupků. Takto člověk blokuje a osekává sám sebe.

Proč má vlastně člověk potřebu se holit?
Osobně se domnívám, že je to jakýsi podvědomý pud. Pokud víte, Země je něco jako pokusná králikárna. Jediná planeta, kde je takové zlo, jako tady a kde jsou lidé otroci. Otrok se pozná podle toho, že jsou mu od narození nastaveny podmínky k životu:
Povinná školní docházka, očkování, placení daní. Děti nepatří rodičům, ale státu a ten si s nimi udělá co chce. - Už to samo o sobě bohatě stačí.
Aby lidé z pokusné králikárny Země nezdrhli, byli pro tyto účely mírně poupraveni. Jak už jsem mnohokrát psala, lidská rasa má původně 100% funkci mozku a tito lidé mají všechny vlastnosti, které my dnes nazýváme ,,paranormální". Pokud nějakou ,,paranormální" schopností disponuje osoba uvnitř planety Země, bývá to buď tím, že je natolik duševně vyspělá, že si odblokovala některá omezení, nebo může být výjimečně obdařená k určitému svému životnímu úkolu, nebo to může být i úrazem.
To jsou situace, kdy se například motorkář rozmaže po silnici, praští se do hlavy, v nemocnici ho zase šikovní chirurgové sešijí dohromady a pak se všichni strašně moc diví, že angličan najednou mluví Finsky, zapomenutými jazyky a vůbec neví kdo je. - To proto, že mozek do sebe neukládá data, ale čerpá je z morfogenetických polí Vesmíru. A když se s ním třískne tak, aby se mu změnily dráhy kterými čerpá data, začne je čerpat z jiných polí a z člověka se rázem může stát někdo úplně jiný. ,,Vědci" nemají pro tento jev vysvětlení, je to však takto primitivně jednoduché.

Možná máte pocit, že to s holením chlupů nijak nesouvisí, ale k tomu se za chvilku dostanu. Abyste pochopili bod C, musíte první pochopit A a B.

Neupravená neomezená původní lidská rasa, prakticky nezná zlo (není mu učena jako my), umí se rozmnožovat i nepohlavně a není tak vzhledově různorodá, jako lidé uvnitř této planety.

Když už jsme u toho zla: Lidská bytost je od přírody velmi dobrá. Abyste z ní mohli udělat zlou, je nutné ji odmalička silně stimulovat a zlu ji cíleně učit. Také ji musíte trochu mentálně narušit, způsobit jí utrpení, citovou deprivovanost, pocit nedostatku, nebo ji dlouhodobě nutit k něčemu, co sama nechce. Pokud je tato stimulace dostatečně silná, teprve potom se lidská bytost naučí být i zlou, ale výsledek pořád není zaručen. Je-li jedinec osobnostně silný, nemusí to s ním hnout v požadované míře. Pokud se to ale ,,podaří", tento převychovaný jedinec špatnému chování a myšlení začne učit své potomky.
To je důvod, proč jsou lidé v pokusné králikárně odmalička k něčemu nuceni a proč se na ně působí strachem. Je to i důvod, proč systém nutí matky pracovat a brzy opouštět své potomky.

Úpravy pozemského člověka se týkají hlavně možností v jeho mozku, které jsou nadále uměle potlačovány. V podstatě tu velmi dlouho funguje plán na totální debilizaci, aby lidé byli perfektně manipulovatelní a ovladatelní. Je to prostřednictvím televize, antén mobilních telefonů, aditiv v potravě, chemtrails a mohli bychom pokračovat do aleluja.

A právě ty naše chloupky, co si je pořád holíme, nebo proti jejich holení bojujeme, jsou další rozdíl mezi námi.
Tohle jsem zjišťovala už před více lety, protože mě to velmi zajímalo. - Původní člověk nemá v podpaží dlouhé tmavé chlupy a nemá je ani v rozkroku. Na nohách a na rukách chloupky má, ale jsou malé a světlé. Mužům na tvářích vůbec nerostou vousy. Toto je opravdu specialita, kterou můžete u lidí vidět pouze v naší planetě a nikde jinde ve Vesmíru.

Pokud je člověk energetická bytost s neuvěřitelnými vlastnostmi mozku, je potom logické, že když ho upravíte tak, aby jeho mozek fungoval jenom v určitém základním a velmi osekaném rámci, jeho tělo má potřebu to ,,nějak dohnat" a to je zesílení energetických antén po celém povrchu jeho těla.
Zesílené ochlupení sice zablokované schopnosti člověku nevrátí, ale napomáhá mu silněji energeticky komunikovat s okolím a zvýší tak pravděpodobnost, že člověku občas svitne, když dostane dostatečně silný impuls.
Uvnitř planety jsme i energeticky tlumeni. V přírodě, kde se přirozeně člověk dobíjí, léčí a kde se také čas od času zpětně aktivuje část jeho schopností, případně se mu znovu připomínají, už se dnes lidé skoro vůbec nepohybují. Když už, tak jednou za čas, že ,,jdou na výlet."
Díky betonu jsou odděleni od přirozeného zemského magnetismu a pomocí radarů a antén mobilních telefonů, které vyzařují tlumící frekvence, se z člověka stává to, co běžně potkáváme na ulici. Ona otupělost, kamenný výraz tváře a nespokojenost, jsou důsledky toho všeho.

Jelikož je člověk společností co nejvíce oddělen od toho co je mu přirozené a co mu prospívá, včetně přirozených energií v přírodě, jeho tělo musí zákonitě reagovat a nějak se přizpůsobit. Jsme nejchlupatější lidé ve Vesmíru proto, abychom zachytili alespoň to minimum, kterého se nám v naší pokusné králikárně dostává.
Původní lidé to nepotřebují, protože chodí po zemi bosí a nic jako wi-fi, nebo beton neznají. Pouze vlasy, řasy a obočí mají úplně stejné jako my. Jejich prostředí je energeticky mnohem silnější, takže tělo nepotřebuje nic dohánět a kompenzovat. Hlavně ale nemají implementované blokace v mozku.

Naše neustálá potřeba se holit tedy pravděpodobně pramení z toho, že vnitřně cítíme, jak to má být a jak to bylo původně.
Původní lidé se neholí, protože jim na těle neroste to, co tam roste nám. Snažíme se to dohánět, ale vlastně ani pořádně nevíme proč.

Takže pokud víte, už si dokážete rozebrat tuto na první pohled ,,hloupou" otázku, jestli se mají lidé holit, nebo nemají a možná že se už i lépe rozhodnete, pokud zatím nemáte za sebe zcela jasno.
Každopádně platí: Holit se dá a může úplně všechno, ale není dobré ničit vlasové cibulky, tím si ubližujete. U žen vyloženě není vhodné mít příliš krátké vlasy, zbytečně se tím obírají o své možnosti. U mužů to vadí o něco méně, tam je minimální délka cca 3 cm pro správnou funkci.

Nakonec to tedy není otázka toho, co považujete za estetické a co nikoliv, nebo co považujete za výdobytek dnešní moderní doby. Je to o tom, co je vám příjemné.
Jednou věcí si můžete být jistí. Pokud se cítíte dobře ve svém těle, vyzařujete pohodu i navenek. Proto se upravujte tak, jak je to příjemné VÁM. Nehleďte na názory svého okolí. A pokud vás partner miluje, bude vás milovat zarostlé i oholené, protože o chlupy přece ve vztahu nejde.Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue


 


Anketa

Máte doma televizi?

ANO
NE

Komentáře

1 Parmi Parmi | E-mail | Web | 2. května 2014 v 8:37 | Reagovat

Člověk vlastně ani neví,co všechno ví, nebo spíš, si to uvědomí, až když o tom někdo mluví.
Celý článek jsem přečetla typu - po každém odstavci:"To je pravda, tohle přeci znám, jaktože jsem si to ještě neuvědomila, ano tohle dává smysl..."
Takže děkuji za další velmi inspirativní článek. ^^

2 Petal Petal | 2. května 2014 v 8:43 | Reagovat

To je zajímavý článek... Jen mě, Alue, ještě zajímá, jak je možné, že i některým ženám raší chloupky nad horním rtem, popř. na bradě?

3 Teri Teri | 2. května 2014 v 9:24 | Reagovat

Kde jsou ty původní lidé? Kde žijou?

4 Alue Alue | Web | 2. května 2014 v 9:28 | Reagovat

[2]: To je bohužel problém hormonů. Špatně fungující štítná žláza a dodatečné užívání umělých hormonů. Kuřata, antikoncepce, pití nepřefiltrované vody z kohoutku, která obsahuje zbytky antikoncepce, co jiné ženy vymočí... V podstatě když žena tráví sebe samu umělými hormony a chodí na klasické WC, tak tím tráví i jiné lidi, ke kterým se pak ta voda z čističky dostane. - FUJ. Proto je důležité mít doma kvalitní filtr.

Není to ok, je to projev zdravotních obtíží.

5 :)) :)) | 2. května 2014 v 10:47 | Reagovat

To zní zajímavě... takže Indiáni, kterým nerostly vousy, byli méně upravení nebo dokonce vůbec?
Jinak děkuju za nové poznatky :)

6 Vanilková Vanilková | 2. května 2014 v 11:17 | Reagovat

Myslím, že tenhle článek je velký přínos pro dospívajíci, kterým se z ničeho nic začne měnit tělo na dospělácké, a mnohdy si neví rady. Rozumnou a hlavně zdravou radu je občas těžké pořídit i u rodičů (navíc někteří dospělí jsou někdy ještě více zmateni než děti:)
Děkuji Alue, jak jsi všechno krásně rozebrala.

7 gretka gretka | E-mail | 2. května 2014 v 11:47 | Reagovat

výbornej článek

8 Alue Alue | Web | 2. května 2014 v 11:53 | Reagovat

[5]: V podstatě ano, každá lidská rasa má své specifické vlastnosti a je v něčem trochu jiná. Všimni si, jak byli Indiáni silně spirituálně založení a perfektně rozuměli přírodě, léčitelství a duchům.
Sice tedy byli také pěkně krvežízniví, ale to byla holt jejich kultura. Naopak si ale jak ženy tak muži nechávali co nejdelší vlasy, díky kterým měli silnou intuici a stopovací schopnosti. Když se jim to ustřihlo, měli po ptákách, protože pouze logika nestačila.
Takže i oni si to určitým způsobem kompenzovali. Sice nebyli tak chlupatí a vousatí, ale byli vlasatí.

9 Alue Alue | Web | 2. května 2014 v 11:56 | Reagovat

[6]: Mě by tedy ani nenapadlo ptát se rodičů, kde se mám holit :D

10 vlaja vlaja | E-mail | 2. května 2014 v 14:16 | Reagovat

holeni plastiky to je jak maskovani /? ten pravy to ma težší/

11 Fox Fox | E-mail | 2. května 2014 v 17:07 | Reagovat

Rád bych trochu do hloubky pochopil kdo nás doopravdy stvořil a kdo nám vypnul schopnosti. Něco tuším.

12 Mimi Mimi | 2. května 2014 v 17:51 | Reagovat

Tak mám zase plno podnětů k přemýšlení :) Ale proč nám rostou chlupy zrovna v intimních partiích a ne třeba na zádech? Nebylo by lepší mít větší plochu těchto antén?
A když mi naskočí husí kůže, je to tím, že antény v chlupech zachytily energii?
A ještě mi je divné, že nemáme žádné na dlaních, když jsou to tak energeticky důležitá místa.
Když si chlupy jednou vytrhnu i s cibulkami, poškodí se antény v nich trvale, nebo se zase obnoví, když chlup doroste?

13 Václav Václav | 2. května 2014 v 18:10 | Reagovat

Kolikrát si říkám, že kdybych si oholil obočí, tak se vždy najde opice, která to zkusí taky.
Jde přeci o byznys, a tomu je vše jedno, hlavně když se vydělává. A ovečky to vždy sežerou i s navijákem.

14 roztomilymedvidek roztomilymedvidek | 2. května 2014 v 19:36 | Reagovat

[11]: To záleží jak koho, na Zemi existuje hrozně moc DNA mutací člověka, podle mých informací pochází základ lidstva z Plejád a Síria.
V podstatě jsme taková genetická databanka pro různé rasy ve vesmíru :D

15 Colliode Colliode | 2. května 2014 v 19:59 | Reagovat

Jednu dobu v létě jsem se přestala holit. Chloupky mám  taky přirozeně světlé, ale na nohou - kor lýtkách - a na sluníčku to šlo vidět celkem dost, tak lidi vždycky koukali, hlavně holky.. :D Ale považuju to za velmi dobrou zkušenost, protože občas lidi koukají prostě "bezdůvodně", tak jsem si aspoň nacvičila jistou odolnost.

Navíc jsem si našla tu svou cestu, dřív jsem to hodně hrotila, teď už se do toho nenutím, díky čemuž mi to nepřijde jako povinnost a něco nepříjemného.

Jeden z mála článků, se kterým souhlasím od začátku až do konce... y

16 Ameline Ameline | Web | 2. května 2014 v 21:26 | Reagovat

Kdysi jsem prodělala jakousi infekci, která mi zlikvidovala vlasové cibulky na některých částech těla, kde jsem se stejně holívala. Tuhle otázku si tedy mohu dovolit řešit jen okrajově. Nevím, zda mám problém, nebo zcela v duchu "nemoc není náhoda" si mohu dovolit je nemít. Nevšimla jsem si narušení intuice a souvisejících dovedností, jde to s praxí...

Chci se zeptat, zda náhodou trend krátkých vlasů u mužů není také za účelem ovládání - viz vojáci, vězni... A rozhodně je to relativně moderní trend asi posledního století nebo dvou. Vlasatci často byli trnem v oku autoritám a i dnes je tam určitá... nedůvěra. Já blázním po chlapcích, co mají vlasy alespoň po ramena, to je taková dobrá délka, a u současného přítele mi to vyloženě chybí, můj první krátkovlasej - jemu by to ani neslušelo, ale prostě... :D

17 fluttershine fluttershine | 2. května 2014 v 21:48 | Reagovat

Ahoj :-) Xakru, Alue, ty mi čteš myšlenky, že jo? Není to poprvé, co jsem o něčem přemýšlela, plánovala se tě na to zeptat, nebo radši ne, a ty jsi o tom pak napsala článek :-) No, já jsem začala nedávno si holit chlupy v podpaží, ale na nohy a ruce fakt dlabu. Chloupky tam mám jemné a světlé, takže když se to nezkoumá, nikdo nic nevidí. :D
Pokud jde o vlasy, mám je dlouhé "normálně". Kus pod ramena. Když je mám v copu a hodím si je dopředu, jsou cca po prsa.
A pokud jde o práskání do hlavy tak, aby se mi nic nestalo ani nepřeplo, jsem na to expert. Zatím mám teda jen jednu jizvu, uf. A tam mi ty vlasy nerostou. Z čehož máme poučení: pozor na vrata, když do nich vrazíte, může to být pořádná pecka :D

18 stenly911 stenly911 | 3. května 2014 v 0:29 | Reagovat

[12]:No znám několik lidí(teda můžů), kterým na zádech chlupy rostou také, někdo dokonce nemá snad jediné místo bez chlupů nebo vousů.

Jen by mne zajímalo Alue, napříč historií bylo popsáno několik žen, kterým rostly vousy, narazil jsem na zmínky o některých ženách s vousy dokonce z 19 století, ale myslím, že by se našly i starší případy. Jenže tehdy ty příčiny být asi nemohly v hormonech a ty higienické podmínky, nevím. I když v tom 19. století se ty návyky hodně zlepšovaly na rozdíl od století  minulých a ty ženy vesměs žili ve městech, tak by to podle mě až tak strašné být nemuselo. Tak jaké v minulosti(tím mám na mysli asi posledních 150 let) mohly být příčiny toho, že ženám rostly vousy ?

19 Marek Marek | 3. května 2014 v 8:31 | Reagovat

Chľpky majú aj tú funkciu,že telo sa skrz ne zbavuje časti škodlivých látok(toxíny,ťažké kovy a pod.),preto je hlúpe odstraňovať chľpky natrvalo zničením cibuliek napr.laserom.Napríklad v podpazuší zničíme laserom cibuľky,tým uzavrieme túto cestu pre odchod týchto látok z tela.A potom sú dve možnosti:1.Telo má zmenšenú kapacitu na vylučovanie toxínov z tela,ktoré sa potom vo zvýšenej miere akumulujú v tele.
2.Telo si vytvorí inú cestu na vylučovanie škodlivých látok z tela a chľpky začnú rásť trebárs na hrudi,čo je hlavne pre dámy veľmi nepríjemné.
Pri holení to neplatí,lebo cibuľky sú nepoškodené a cesta pre odchod škodlivých látok je stále otvorená.

20 Vanilková Vanilková | 3. května 2014 v 9:47 | Reagovat

[9]: no právě! Proto je super, že jsi to napsala.

21 Luz Luz | 3. května 2014 v 10:59 | Reagovat

Řekla bych, že lidi považují chlupy za odpudivé jednoduše jako následek sociálního programování. A samozřejmě je to byznys, abychom kupovali ty produkty.
Obzvlášť děsné je, že mnoho lidí je schopno říct, že je hnusné, pokud má žena neoholené nohy. Ale u mužů jim to nevadí, přestože ti ty chlupy mají o dost výraznější??

22 lenka f lenka f | E-mail | 3. května 2014 v 14:01 | Reagovat

Já jsem také blond se světlými chloupky na rukách i nohách. Nohy si oholím v případě, že si beru 3/4 kalhoty či sukni, jinak to neřeším. Vlasy jsem dříve mívala kratší, ale teď je mám na ramena a stáhnu do culíku. V delších vlasech si připadám více ženštěji, mám to tak prostě radši a připadám si i mladší. Já jsem na top střihy nikdy nebyla. Dříve jsem i dost navštěvovala kadeřníka, teď v 41 letech už tak ne i v líčení mám radši přirozenost, nic násilně. V případě potřeby oživit barvu vlasů, ale čím je ženská starší tak mi připadá, že přirozenost jí sluší nejvíce.

23 Schmetti Schmetti | E-mail | Web | 3. května 2014 v 20:02 | Reagovat

Děkuju za článek, zajímavý!
Taky mám "problém" s chlupy na rukách, jsou delší a občas má okolí kecy. Jenže když se oholím, mám pupínky.

24 Imaster Imaster | 3. května 2014 v 20:48 | Reagovat

Napřed jsem článek nechtěl ani číst, protože jsem si myslel, že to bude výpis důvodů proč jo nebo proč ne, tak jak píšeš, že to bývá jinde na netu. Nakonec mi to ale přišlo zajímavé a jsem rád, že se to vzalo z tohoto konce.
Zrovna mám v plánu se jít brzo ostříhat, pokud možno hodně nakrátko, protože už mi bohužel dost padají vlasy, nevím jestli je to genetikou nebo něčím jiným. Ještě jsem si teď vzpomněl, jak jsem na střední jednu dobu nosil delší vlasy a pak jsem si je ostříhal a kámoš na mě, že už se mnou není taková stranda, co jsem si ostříhal vlasy, možná teda na tom bylo i něco pravdy :-D .
Co je ale tedy divné, že lidem začínají růst chloupky na těle až od určitého věku, proč ne už od narození?
S tou potřebou se holit z důvodu podvědomé informace o původním vzhledu nevím - Holit se (tedy kromě vousů) je moderní pouze několik desetiletí. Proč se tedy neholili i dřív pokud by to bylo z tohoto důvodu?

25 mariankosnac mariankosnac | 3. května 2014 v 20:48 | Reagovat

Pokiaľ je žena mladá a pekná, tak nejaké chĺpky v podpazuší a dole bobor nevadí, (stačí keď si oholí nohy) mužom sa to páči len to proste už neni v móde. Hairy girls are nice.

26 iriska iriska | 4. května 2014 v 20:16 | Reagovat

[4]: k tématu doporučuji film Hormonální akvárium od režisérky Terezy Tary. http://www.hormonalniakvarium.cz

27 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 4. května 2014 v 22:57 | Reagovat

[17]: ... Aluška umí mnohem víc. :)

28 Litka Litka | Web | 7. května 2014 v 19:40 | Reagovat

Zajímavý článek, já osobně bych toto rozhodnutí nechala na každém z nás.

29 Ján Chomík Ján Chomík | E-mail | 8. května 2014 v 11:56 | Reagovat

[11]:
...skús si prečítať knihu od Maura Biglina - Přišel Bůh z vesmíru a možno ťa to o niečo posunie k pravde:)

30 Ján Chomík Ján Chomík | E-mail | 8. května 2014 v 12:04 | Reagovat

Naozaj zaujímavý článok k tejto ,,problematike":), v porovnaní s tým, čo nájdeme na mainstreamových portáloch. Čo je smutné, ale čo samozrejme viem už dávno, je to, čo Alue uvádza, že naša Zem a my v nej sme taká ,pokusná králikarna'.

31 Anan Anan | E-mail | 10. dubna 2018 v 10:18 | Reagovat

Našla jsem si jedno logické vysvětlení. Příroda to zařídila tak, že místa, které máme ochlupené jsou tím ochlupením chráněné - potřebují ochranu. Takže mě nezajímá jestli holit nebo ne. Je to jasné neholit. A jestli někoho to ochlupení obtěžuje tak, že se mu to nelíbí, je to jeho problém ať si ho vyřeší. Holení všude kde jsou chlupy je podle mě módní vynález.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama