Hormonální akvárium

28. května 2014 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Oblíbená Videa
Velmi zajímavé video Hormonální akvárium rozebírá problematiku užívání hormonální antikoncepce.
Pro spuštění filmu navštivte stránku:

http://www.hormonalniakvarium.cz/

Film se spustí po registraci. Vpravo nahoře zapíšete libovolné jméno, váš e-mail, dáte Registrovat a rovnou se otevře okno s filmem.

Film říká to, co někteří možná už víte dávno
Ženská hormonální antikoncepce se nedá vyfiltrovat z odpadních vod, takže v pitné vodě (i skrze konzumaci ryb) jsou všichni lidé bez kvalitního filtru neustále vystavováni hormonům z ženské moči. Tyto hormony způsobují - logicky - hormonální problémy všem lidem, nejenom dětem, ale i mužům. Kteří díky tomuto mají potíže s plodností.

Ze samečků se stávají samičky, ze samiček jsou samečci.

Kruh se uzavírá, souvislosti jsou k dispozici. V časopise Joalis info květen-červen 2014, jsem zrovna nedávno četla článek s názvem ,,Chceme zdravé děti!" Kde je uvedena velmi alarmující poznámka následujícího znění:

,,VÍTE, ŽE... Kolem roku 1940 produkovala varlata zdravého muže 120 milionů spermií na 1ml ejakulátu (1 ejakulace rovná se 4-5ml ejakulátu)? Po roce 1990 klesl počet spermií na 66 milionů. V současné době činí počet spermií 50 milionů a úbytek stále pokračuje!"
Pánové, nebojte se, stejně tomu většinou neuniknete. I za předpokladu, že pijete kvalitně filtrovanou vodu, nebo vodu ze studánky, nejíte žádné ryby a vaše partnerka nebere hormony, je tu další ,,řešení na sterilizaci". Zapnutý mobilní telefon ve vaší kapse u kalhot, do tří minut zabije všechny spermie, které se nachází ve varlatech. V pokročilém stádiu poškození varlat přichází další onemocnění, mezi nimi i rakovina. (více k tématu ZDE)

Při sledování tohoto videa jsem si vzpomněla i na slova z uniklého projevu Kardinála Judase, který o tom také mluvil. Žena, která bere antikoncepci, se energeticky stává mužem (její cyklická povaha je pryč) a pohlavní spojení s ní se poté energeticky rovná spojení homosexuálnímu. (A propagace homosexuality je jedna z elitářských metod, jak snížit naši populaci a jak nás naučit dekadenci. Proto to máte na každém rohu, proto je to dnes moderní, proto Eurosong vyhrál transsexuál s posměšným názvem Konchita Wurst. Je to výsměch lidstvu a tradičnímu modelu rodiny, rozbíjení starých hodnot a matení lidstva. Jen slepec by si nevšimnul, jak je tím neustále zahlcován.)
Takže muž poté nežije se skutečnou ženou, ale s někým, kdo jako žena možná vypadá, ale energie ženy vůbec nemá.
Genialita tohoto plánu je neuvěřitelná, ale už v této realitě žijeme.Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
 


Komentáře

1 Fox Fox | E-mail | 28. května 2014 v 4:57 | Reagovat

Šampóni a různí jim podobní "kluci" v růžových tričkách jsou takovým ztělesněným příkladem goho, jak se ze samečků stávají samičky.

2 colourfulworlds colourfulworlds | Web | 28. května 2014 v 17:05 | Reagovat

Tak to je příšerné..O-o.
Viděla jsem zprávu z udílení cen, a byly sjem mírně řečeno "v šoku", nějak jsemnevěděla, co si myslet, jestli to není nějaký vtip, nebo se to vážně děje :-D.
Jak se vlastně můžeme bránit? Když prohodím, že bychom měli koupit pořádný filtr, tak se na mě koukaj jak na blázna, že prý voda z vodovodu je pitná... a pořád něco. Když začnu s něčím ohledně mobilů a podobných "signálů",obdobný účinek, i když už je to zdá se lepší, ale někdy mám pocit, jako by měli obavu, jestli nejsem paranoidní :-D. Nu co,... nějak to snad půjde :)
Když jsem se zabývala (opět) Final Fantasy VII filmem, a zdá se, že tam asi je i "narážka" na homosexualitu... nebo tak něco. Jen nedokážu zatím říci, v jakém smyslu, jestli jako propagace, nebo jako něco špatného.
Já také nevím, proč mě ten film a celá final fantasy VII tak fascinuje... zdá se, že pojednává i o zajímavých věcech, z hlediska alternetivna...třeba to, jak "vysvetluje" smrt...

3 Hmm Hmm | 28. května 2014 v 17:15 | Reagovat

Ach jaj. S tými mobilmi to je prehnané. Pokiaľ človek nemá mobil na uchu a aj to viac minút v kuse nedokáže mať mobil zásadný vplyv na ľudské telo. Ešte si pamätáme ako asi pred vyše desiatimi rokmi strašili na nejakom chlapíkovi z USA ( ktorý mal nádor v hlave), že do pár rokov všetci pomrú na nádory v hlave. A ono nič. Sú zásadne škodlivejšie faktory v dnešnom svete ako je mobilný telefón vo vrecku. Veď ľudia ani nečítajú čo jedia, hlavne , že sa dá lacno nakúiť čo najviac vecí. Darmo si dneska niečo vypestuješ bio, ak si niekto myslí, že je to zdravé a nezávadné tak budiž. Ako by mohlo keď planéta je znečistená ? Preto darmo niekto tvrdí, že konzumuje domáce mäso, domáci med a podobne. Tieto produkty prechádzajú cez tráviaci trakt živočíchov, ktorí zbierajú peľ zo zamorenej krajiny a ktorí ukladajú do svojho tkaniva všetky škodliviny čo požerú...

4 anelie anelie | 29. května 2014 v 5:31 | Reagovat

Mě u tohoto napadla jedna věc: když už jsme tak přemnožení, tak co by se stalo, kdyby ženy nepoužívaly antikoncepci žádnou? Prostě by měly tak jako dřív hodně dětí. Takže by byly pořád buď těhotné nebo by kojily, takže v podstatě by vylučovaly močí stejné hormony jako žena, co bere hormonální antikoncepci, ta navozuje stav jako by žena byla těhotná. U těhotné ženy totiž rapidně stoupá množství estrogenu a progesteronu, a myslím, že mnohem víc, než když žena bere hormonální antikoncepci, protože tam je snaha o co nejmenší funkční množství  k zabránění těhotenství. Takže mě příjde, že řešení je úplně jinde, a to čůrat do suchých záchodů (a pak pěkně pohnojit zem, tak jak to příroda hezky vymyslela) a ne splachovat to do řek... Akorát že v našem těle jsou přírodní hormony a v pilulkách syntetické, nevím jestli ke změně pohlaví u ryb dochází jen na základě syntetických hormonů nebo i přírodních... Hmmmm.......

5 Alue Alue | E-mail | Web | 29. května 2014 v 9:06 | Reagovat

[3]: Přehnané to rozhodně není. Rozklikni si rubriku na kterou článek odkazuje, najdeš tam na toto téma i film.

Uvědom si, že dnešní mobily vyzařují mnohem mnohem více, než ty staré cihly. To se skoro nedá srovnat. To co kdysi bylo pouze rizikové, je dnes smrtící. Spermie delší než tříminutové ozáření mobilem nemá šanci přežít.

[4]: To je skvělá úvaha:
Je zásadní rozdíl mezi hormony přírodního původu a chemického. Něco jako rozdíl mezi biologickým a chemickým jodem. Jeden štítnou žlázu ničí, druhý léčí a udržuje funkční. U chemických hormonů je to úplně stejné.
Přirozené ženské hormony mají zcela jiné vlastnosti a v odpadu nepředstavují žádný problém. Jsou biologicky odbouratelné. (samozřejmě i mužské přírodní hormony jsou biol. odbouratelné)
Jak jsi tam viděla tu čističku odpadních vod s bakteriemi, tak tyto bakterie si s přírodními hormony v pohodě poradí, nemusíš mít obavu.

Taky si vem, že v dnešní době nemusíš brát hormony, stačí být zkrátka zodpovědná a používat kondomy, plus ještě nespat s chlapem, který to neumí a nedokáže se ovládat. Ale i když už máš toho břídila co to neumí dělat, pořád máš možnost kondomů, případně počítání plodných a neplodných dnů.
Dneska ženy vůbec nesledují své tělo, ani kalendáře, nějaká cykličnost je jim ukradená a platí tak za svoji nevědomost. Ale zodpovědnost musí ležet na obou partnerech, na dělání dětí musí být vždy dva, takže oba musí mít zdravý přístup a ne to dělat jako králíci, že pilulka všechno zařídí.

Ano, jsme tady sice přemnožení, planeta země byla uvnitř původně dělaná na úplný zlomek toho, co tady dnes žije, ale kdybychom nebyli takoví rozežranci, neklopili jedno dítě za druhým (prostě vědomě si zvolili že max. dvě stačí jako náhrada za otce a matku), nejedli pořád maso a naučili se ekologickému nesobeckému stylu života, země nás všechny v pořádku uživí a žádná genocida není vůbec nutná.
Ale to není tento systém. Systém potřebuje vydělávat peníze, je to taková bezedná hydra, takže nás učí pravý opak: ,,Buďte rozežranci". A pak přijde najednou problém: ,,Je moc lidí, co s nima teď budeme dělat?"

Třeba vynález GMO je pro systém zcela geniální: Díky GMO plodinám dáš jídlo i nadpočetným lidem, pro které by při biologickém, neurychleném a přírodním pěstování nebylo jídlo. Takže sice nakrmíš populaci, ale mezitím jim úplně zničíš játra a kompletně rozhodíš celý hormonální systém. Takže ten člověk je nejenom neplodný, ale také brzy umře na selhání jater, nebo na nádory. To máš hned dvě mouchy jednou ranou. Nikoho netrápíš hladem, ale stejně ho zabiješ. Kumšt je jenom v tom, udržet toho člověka dost tupého na to, aby mu nedošlo, od čeho má zdravotní problémy.

6 arruš arruš | E-mail | 29. května 2014 v 18:02 | Reagovat

Protože si je přehřejvaj :-P

7 colourfulworlds colourfulworlds | Web | 29. května 2014 v 19:03 | Reagovat

Někde jsem četla, že jedíní, kdo vydí svět opravdu realistický, jsou idé s těžkou depresí (myslím, že to bylo na national geographic).:-D, Tak mi příjde, že měli pravdu jen částečně, protože jestli se tu děje něco takového, a spousta dalších věcí, musí se člověk pořádně vyzbrojit aspoň pohodovým přístupem, aby mohl některé věci vůbec slyšet :-). Asi by bylo lěpší, kdyby je mohl i řešit, po začátek je ale dobré aspoň tohle :)

8 Alue Alue | E-mail | Web | 30. května 2014 v 8:53 | Reagovat

[7]: To není úplně špatná úvaha, v podstatě by se to dalo i tak brát. Ale smyslem života přece není mít depresi, člověk  se musí zaměřit alespoň na ty drobnější věci, které jsou hezké.

9 Luz Luz | 30. května 2014 v 10:52 | Reagovat

[1]:  Co má co dělat barva oblečení nebo způsob úpravy vzhledu s pohlavím?? Vůbec nic, jde jen o kulturní zvyk.

10 colourfulworlds colourfulworlds | Web | 30. května 2014 v 18:34 | Reagovat

[8]: Kdyby to bylo smyslem života bylo by to dost smutné :).Jen mě Ten článek zaujal a nějak mi to přišlo k tématu. Radovat se z maličkostí, to vždycky prospívá, ale zdá se, že hodně lidí na to zapomíná :). Snad nepíšů jako nějaký "duchovní človíček" :D

11 Skitty2 Skitty2 | E-mail | Web | 31. května 2014 v 9:17 | Reagovat

Máš tam docela logické mezery... jelikož homosexualita tu byla vždy - v dávných dobách, u zvířat atd. Problémem se stala až za křesťanství a teď když lidé zase o trochu moudří, chápou, že se jedná o přirozenou věc. Jen hlupák netoleruje lidi okolo sebe, i když se nedržej podle nějakého stanoveného měřítka "normálního člověka". Zbytek článku je pěknej, ale ten konec smrdí homofobii a netolerancí. Navíc, lidstvo je stále větší a větší, naopak je řešenější otázkou to co bude až bude planeta naprosto zalidněná. Lidstvo jednou neplodné bude, to je bezpochyby, ale ta doba teprve nastupuje a bude ještě dlouho trvat, než tu opravdu bude.

12 Alue Alue | E-mail | Web | 31. května 2014 v 11:56 | Reagovat

[11]: To je právě další velký historický omyl a lež. Homosexuální vztahy se pěstovaly cíleně z praktických důvodů, buď mezi guru-učitelem a jeho žákem, nebo mezi vojáky, co spolu spali na bitevním poli. Přinášelo to pro ně celou řadu výhod, je to zaznamenáno v písemnostech, ale ne v těch pro obyčejné lidi, co si myslí, že se jim říká ve škole v dějepise pravda a že v minulosti byli od přírody homosexuálové. To v žádném případě.

13 Luz Luz | 31. května 2014 v 12:21 | Reagovat

[11]:  Ne až za křesťanství; homosexuální styk odsuzuje už Starý zákon.
Tehdy se pochopitelně neřešila otázka, jestli je možné, aby tato orientace existovala vrozeně, ale homosexuální chování tam nebylo tolerováno.

14 Hmm Hmm | 3. června 2014 v 19:37 | Reagovat

[5]: Aj keď sa muž dokáže ako hovoríš "ovládat", tak pokiaľ nechcem mať dieťa tak len tak "nadivoko" to určite robiť nebude. Snáď každý vie, že mužovi nejaká tá kvapka "vybehne" hocikedy a v tej kvapke sú milióny malých húževnatých maniakov:)

15 Alue Alue | Web | 3. června 2014 v 19:41 | Reagovat

[14]: V případě zdravé prostaty a orgánu, se tohle nikdy neděje. Pokud ukapáváš už před vyvrcholením, máš nemocnou prostatu a měl bys to hned začít řešit, než se to postupem času zhorší. A také jsi zapomněl na kondom  a neplodné dny.

16 Hmm Hmm | 4. června 2014 v 13:07 | Reagovat

Jasne, veď nehovoril som o tom, že je to jediná možnosť, len že podľa mňa nespoľahlivá bez žiadnej inej formy ochrany a spoliehať sa iba na to. Tiež by som sa nespoliehal iba na neplodné dni, ale keď už tak sledovať aj iné znaky, ako teplota a pod., predávajú sa na to aj rôzne "sety". Neviem ako to s tým ukapávaním presne je (netvrdil som, že sa to deje mne), ale vo všeobecnosti mám také info, že sa to deje hocikomu a skôr ako na prostate závisí od vzrušenia a dĺžky času bez sexu a podobných aktivít:), ale možno mám nesprávne info a to čo tvrdíš ty je pravda.

17 Hmm Hmm | 16. června 2014 v 21:37 | Reagovat

No tak som sa na tie "kvapky" trošku mrkol, že či to je normálne alebo ako si písala to súvisí s problémom prostaty. Čo som našiel aj odborné info , tak je to práveže znak zdravej prostaty, je to niečo ako "lubrikant", na prečistenie močovej trubice a vytvorenia "prirodnej" lubrikacie. Môže, ale obsahovať už aj spermie, preto je ako som aj ja spomínal prerušovaná súlož riziková a človek čo nechce nechať veci na "náhodu" to asi s kľudom praktizovať nebude. Pripájam aj trošku textu k tomu:

takzvane kvapky lasky su vylucok prostaty. Sluzi to na precistenie mocovej trubice a vytvorenie idealneho prostredia pre spermie a na lubrikaciu penisu.Tvorí sa pri vzruseni a dlho pred orgazmom muza. Niekedy sa tvorý v mnozstve ze az vyteka.. je to normalne a u kazdeho cloveka individualne.  odbornejšie predejakulačná tekutina - smegma.

18 Alue Alue | E-mail | Web | 16. června 2014 v 21:48 | Reagovat

[17]: Ok, tak jinak: Smegma je samozřejmě úplně normální, ale NENÍ PRAVDA, že obsahuje spermie. To je trik prodejců kondomů a podobných serepetiček.
Mazadlo je čisté. Pokud se však někomu spermie uvolňují před ejakulací i s mazadlem, je to problém a zde už mluvíme o problému s prostatou.

19 Lukk Lukk | 5. prosince 2014 v 17:31 | Reagovat

Ruzne postriky ovlivnuji podnost take. Dobre je to videt u zvirat, ktere je sni primo. Celkove dost veci ovlivnuje nasi plodnost.
Plodnost znamena davat zivot. A jelikoz nase chovani jde spise druhym smerem, tak muzeme jako lide ztratit tento dar.

http://www.novinky.cz/domaci/354797-problemy-s-pameti-i-autismus-postriky-repky-mohou-poskozovat-zdravi.html

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.