V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 01.12.

Vzkaz pro všechny

29. června 2014 v 2:54 | tomáš marný |  tomáš marný
Následuje příspěvek tomáše marného z jeho Osudového okénka, který si přál i zde na Alušce.org:

Vzkaz pro všechny.....
....lidi v České a Slovenské republice. A taky pro celou Evropu, a vlastně pro celý svět.
Mohli bychom to taky nazvat vlastní optikou.

Známé poselství ILLUMINÁTŮ:
Televize a moderní technologie mobilů nám dala do rukou nástroj všechny lidi manipulovat a oblbovat. Informatika nám dala do rukou nástroje absolutní kontroly obyvatelstva a absolutních výhod pro nás. Byl nutný, aby lidem bylo vnuknuto, že nejsou důležití a neměli o sobě dobré mínění. Ztratili svoji identitu a hlavně byl lidstvu vzat nástroj svého uvědomění. Technologie udělala z lidí bytosti, kterým jsou ostatní lidé lhostejní a hlavně jsou taky lhostejní sami sobě. Jsou pro ně důležitější hmotné věci, ale nikoliv vztah člověka k člověku. Lžeme vám ve všem a kde můžeme. Pravdu od nás nikdy neuslyšíte.

Dnes zastiňuje ignorace veškerou morálku, lásku a mír v srdcích lidí.
Vím že pro smartphony pracovala celá armáda lidí, v tropických zemích v nelidských podmínkách, kteří suroviny pro ně těžili ze země, aby mohli uživit svoje rodiny. (pozn. Alue: Na toto téma vyšel v minulosti na Aluška.org článek i s dokumentem: Krvavá daň za naše mobily)
Velké země, jako je AMERIKA a země v Evropě, mohou kupovat a vlastnit mnoho věcí, za které musejí jiní krvácet. My lidé tohle podporujeme.Vím, jsem taky vinen, jsem vinen jako všichni ostatní zde a nechci to popírat. Abych se sám osvobodil, musím se postavit sám před sebe.
Chtěl bych, abych se zase mohl postavit před zrcadlo a podívat se sám sobě do očí.
Ptám se sám sebe. Kde vlastně leží ta hranice?

Dnes se rvou celosvětově lidé při zavádění nových produktů o místo a kupují veškerý šrot, který vlastně my lidé nepotřebujeme, abychom byli šťastní.
Jsme šťastní, protože nemusíme za to nést zodpovědnost, když jiní za náš luxus musejí žít v naprosté bídě, nebo umírat.
Udělali jejich zájmy, našimi zájmy.
Nechci u nikoho hledat vinu, protože stejně nikdo z nás se z této existence samostatně neosvobodí, protože vina leží u nás všech.

Banky a světový hospodářský systém má vliv už přes 100 let na školský systém a domestifikaci lidstva, média a politiku, nacházíme fasádu naší společnosti jako normální, akceptujeme ji jako dobrou a tu pravou, která nám byla vnuknuta falešným "náboženstvím", který většina z nás miluje.

Musíme se učit z naší minulosti. Vlády a politika jsou jenom prázdná slova a jména, z kterých jsme udělali něco v co věříme a uctíváme jako novodobé náboženství, místo abychom sami mysleli a poznali, že z toho nemůže vzejít žádný vítěz, ale jenom mrtví a nové represálie a potlačování veškerých svobod.

Veškeré volby jsou zmanipulované a média jsou kontrolována, není to nic nového, známe to už hodně dlouho, ale mnoho jedinců to nerozpoznává a nevidí, protože zdravé myšlení a láska byla zaměněna za boj o přežití a různé závislosti. Sklopili jsme hlavy a podmanili se bez jakýchkoliv dotazů a ty stejné chyby předáváme z pohodlnosti dál našim dětem.

A co nás nutí k tomu, že naše spoluobčany, bratry a sestry s tasery a obušky lynčujeme a kriminálníky obhajujeme?????
Lidstvo zapomnělo, že všichni jak zde jsme, sedíme v jedné velké lodi a né v mnoha malých lodích, ale takto myslí mnoho z nás. Rozdělení lidí do určitých skupin a strach vytvářený světovou politikou, penězi a světové hospodářské diktatury, to vše na nás působí abychom byli povolnějšími a likvidovali ostatní jen abychom se sami zachránili, zůstali v naší práci. Za tímto účelem jsou používáni i politici, kterým tak věříme, předávají nám problémy pro nás vytvořené těmi kriminálníky.

A k čemu nám slouží to nabyté bohatství a naše práce, když už v noci nemůžeme mnoho let spát, jsme bez citů a bez vlastních myšlenek. Nelikvidujeme jenom naši budoucnost, ale budoucnost našich dětí a vnuků.

Ale vina neleží jenom na nich, ale taky na nás. Jsme také vini, protože jsme z pohodlnosti ten kompletní chaos a "bordel" příliš dlouho tolerovali a podporovali.

Musíme se skutečně nyní poučit z minulosti a nejen z minulosti, ale ze současnosti.
Vážení, je za 1 minutu 12 a musíme skutečně začít jinak myslet. Celá politika je už 100 let ta stejná a nezměnila se. Nyní je klid před velkou bouří. Musíme nyní přehodnotit naše myšlení, mnoho lidí a jedinců to už dělá, a musíme se navzájem datovat (informovat).

Zde už neexistuje žádný levý nebo pravý, žádné skupiny muslimů, černých nebo bílých, rusů nebo židů, protože všichni jsme stejní! Jsou to jenom slova, která na rozkaz politiků a jejich loutkovodičů zkrze televizi a média rozdělují aby nás mohli ovládnout, přesně tak jako kapitál a profit nesmí naše myšlenky za žádnou cenu ovládnout.

Místo toho, abychom se na někoho dívali přes rameno nebo zvrchu, musíme se dívat dopředu a jít společně, jinak nevíme kam vlastně běžíme. Slepě běžet naším životem nikdy nekončí dobře, protože člověk nikdy pro ně nebyl důležitější než peníze a kapitál. Je to jako jízda v autě na dálnici, která vede několik kilometrů rovně, je mlha a my jedeme 200 km/h. Jak tohle skončí, je každému jasné. Přesně tam se lidstvo řítí.

Buď zvítězíme my společně, nebo všichni společně padneme. Navždy padneme. Můžeme se postarat o svoji vlastní jistotu (své vlastní bezpečí), když konečně pochopíme, že musíme zabezpečit jistotu lidí (bezpečí lidí) kolem sebe.

Prosím, jak vždy říkám. Nevěřte mně, přesvědčte se sami. Děkuji.....Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

 


Anketa


Komentáře

1 Mára Mára | E-mail | 29. června 2014 v 6:40 | Reagovat

Pokud funguje zákon přitažlivosti a ilumináti dělají zlo pak se jim to musí vrátit. Proč se jim to už nevrátilo? A nebo se jim to nějakým způsobem vrací? Nebo to dokázali nějak obejít? Dá se vůbec obechcat vesmírný zákon?

2 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 29. června 2014 v 9:31 | Reagovat

"Zde už neexistuje ... skupiny muslimů, černých nebo bílých, rusů nebo židů, protože všichni jsme stejní!" - chtěl bych se zeptat, jestli je z bytostného hlediska nějak nedobré pro tělo míšení ras? Vím, že jsem se na to ptal v dotazníku, ale věřím že zodpovězení tohoto by pomohlo mnoha lidem, protože se často mluví o tom, že díky tomu pak lidstvo geneticky degraduje, tak bych si moc přál mít v tom konečně jasno :)  (zatím jsem o tom nikde na tvém blogu neviděl nic napsáno a těžko říct, jak to je). Zkrátka, co dělat když se Češka zamiluje do Větnamce, ap.? Moc ti děkuji

3 Léňa Léňa | 29. června 2014 v 9:39 | Reagovat

medvěd šestiprsťák ! :-)

Ano, jsme na jedné lodi - princip té iluze je pořád jeden a tentýž.
Především jde o to že lidé si dnes kupují a "vlastní" cosi co by se vlastnit vůbec nemělo, protože vpodstatě ani vlastnit nelze. Například křečka. Nebo si koupím mrkev.... To je právě ta iluze vytvářená penězi, že když za něco předám jinému peníze, tak je to nějak "MOJE".  (Nerostné suroviny - typický příklad).

Zajímavé je, že s vlastnictvím kupříkladu lidí .. už má dost jedinců  problém (nicméně samozřejmě zdaleka ne všichni - viz otrokářství). S vlastnictvím mrkve ale budou mít pravděpodobně problém dnes již pouze autisté, ti to ještě dokážou cítit/rozlišit a není jim to jedno. Odmítají si zvyknout na to co je jim předkládáno, jelikož to neodpovídá jejich vnitřními nastavení. Je tam vyšší úroveň uvědomění o tom toku následků.

4 Lu-Aquarius Lu-Aquarius | E-mail | 29. června 2014 v 10:41 | Reagovat

[1]: Toto je objasňěno v rozhovoru se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem.

Tazatel: "Vašim cílem je evidentně negativní sklizeň, přesto nám tu nabízíte výhody pozitivního života. To se zdá být v rozporu s vašimi záměry. Vlastně to není ani tak otázka, jako spíš můj postřeh, ale pokud byste se k tomu chtěl nějak vyjádřit, budu jen rád."

"SR: Hmm, další velice podnětný a bystrý postřeh. Díky za něj. Našim cílem je Negativní Sklizeň, ale pro Nás. Nikoliv pro vás. Pro vás pouze zajišťujeme Urychlovač zvaný Negativita, a jak s ním naložíte, už je čistě na vás. Avšak to ohromné množství Negativity, které vytvoříme, má více co do činění s námi než s vámi. Některé mé předchozí odpovědi by měly vyjasnit, proč tomu tak je. A abych reagoval na váš poznatek, že si tady občas protiřečím, vězte, že vysvětlení je prosté. Řeknu to takhle, kvůli tomu, co vám zde poskytuji za informace, už jsem byl i shora „potrestán“, protože jsem zašel příliš daleko. Nebylo v plánu, že budu o některých věcech hovořit tak otevřeně.

Pokud si vše přečtete ještě jednou od začátku, možná si všimněte, jak jsem trochu zmírnil „tón“. Pokoušel jsem se důsledně držet Zákonů Svobodné vůle a Chaosu, ovšem na některých místech jsem toho řekl podstatně více, než jsem měl. Pro vás to nebude mít žádné důsledky, ale až nadejde můj další cyklus v Negativní 4. Dimenzi, kde si budu odpracovávat svůj karmický dluh, budu muset nést plnou zodpovědnost za to, co jsem zde způsobil.

Ale co už, vždyť už i tak je můj život dost Negativní, takže nějaká ta trocha navíc už mě neublíží..."

Více na: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/5314-rozhovor-se-skrytou-rukou-iluminatem-a-zasvecencem-16/

5 Alue Alue | 29. června 2014 v 10:58 | Reagovat

[2]: Mísení dobré není, ale veřejně se o tom zde na webu bavit nebudeme/nemůžeme.

6 Vladka Vladka | E-mail | 29. června 2014 v 11:09 | Reagovat

Vždycky když čtu TM, tak si ho musím přečsíst několikrát a i když vím , že má v hlavě jasno, a chce všem svoje jasno a svoje vědění sdělit, málokdy ho úplně chápu.Vím, co tím článkem sděluje.Lidi cvakají na mobilech, jak o závod-bourají do sebe na ulicích i doma , očí skelné- nevnímají druhé živé bytosti - jen ten svůj mobil. Mám doma dceru... ta s ním i snad spí.. chodí jak mátoha. Leze mi to na nervy, syn tráví zas celé dny na PC. Jsou oba dospělí. My s manželem používáme mobil jen pracovně. Kolikrát ho někde i zapomeneme. není pro mě důležitý životně jen na nutnou komunikaci. K volbám nechodím.Do vzdělávacího procesu jsme se zapojili.
Bez tzv. papíru nemám šanci v tomhle systému pracovat a vydělávat peníze. Ještě si je nepřitahuji myšlenkou nebo jinou formou.Lidi mám ráda, vnímám je a jsou mi většinou všichni blízcí.
Medituji, nořím se do sebe,jím zdravě- co to dá, snažím se fakt fest, abych co nejméně podléhala systému, ale když v systému jste- mikrosystém je i rodina s jinými názory, mikrosystém je práce a pracovní prostředí a lidi v něm- tj spolupracovníci a zákazníci, mikrosystém je obchod, škola, služby, atd atd... všude musím někde s ostatními lidmi komunikovat... nějak. Den za dnem.Nemám všechny schopnosti TM, Usilovně se o to snažím...ale dokud je nemám rozvinuté, tak abych nebyla závislá na systémech v mém životě, co mám podle Vás dělat? Co víc? Co ještě? Když začnu kdekoliv o škodlivosti očkování, mobilů, nezdravého jídla, nelásky k druhým,o zbytečném žitím v minulosti a strachu z budoucnosti... ostatní lidi pokyvují.. v lepším případě už o tom něco vědí- ale nedokáži to praktikovat, v horším mě pošlou do řiti... tak si ten život žiju víceméně osamoceně. Unavuje mě sdílení s druhými, kteří nechtějí sdílet. Mám svůj svět v sobě.. a tam jsem štastná.. Každý den zmizíkuji Fukušimu, každý den dělám dobré skutky, jsem v pohodě, ale tupější  část lidstva prostě nezvládám vzít za ruku a vysvětlit... pokud TM  něco takového píše- ať to napíše , tak aby to pochopil i zabedněnec.. protože těch nás je to většina... chodíme do práce, vyděláváme, sedneme k telce, sem tam se opijeme,dovča, nějaký ten šmuk a tak furt dokola. pak omarodíme, bojíme se, doktoři nás dorazí a zhebneme... tedy dle mě přejdeme do jiné dimenze žití...
Chce to POLOPATĚ- PRO Týdýty. jinak s tím průserem za 1 min. 12 nehmeme společnou silou. Vladka

7 Mára Mára | E-mail | 29. června 2014 v 11:54 | Reagovat

Děkuji za odpověď, asi jsem pochopil, ale upřimně řečeno se mi z toho článku dělá fyzicky špatně od žaludku. Vydrbali skvěle s těmi zákony.

8 dozaj dozaj | 29. června 2014 v 12:01 | Reagovat

zdravím. Já si před lety koupil pozemky uprostřed přírody na úpatí Jeseníků..Přivezl tam karavan a mám v úmyslu ZDE žít po indiánsku. Haug

9 gretka gretka | E-mail | 29. června 2014 v 12:08 | Reagovat

ahoj ilumináti spoléhají na to že v lidech to zlo prostě je každej máme svobodnou vuli ale rozhodujeme  se špatně.já se hlavně bojim toho školství příští rok pujde dcerka do školy a nechci aby mi ji přetvořili k obrazu svému

10 aneta aneta | 29. června 2014 v 12:51 | Reagovat

[1]:kde neni pocit viny, neni ani trest

11 mariankosnac mariankosnac | 29. června 2014 v 13:09 | Reagovat

Mne sa zdá že ľudia sa zasa rozdeľujú do rôznych skupín, teda napríklad po udalostiach na ukrajine sa rozdelili na rusofilov a amerikofilov a hádajú sa medzi sebou (teda neviem či to myslia vážne alebo sa len takto bavia). Je to akoby niekto spustil niaky program na rozhádanie a rozdelenie slovanov.

12 Mára Mára | E-mail | 29. června 2014 v 13:16 | Reagovat

Taky jsem premyslel o tom, ze kde neni pocit viny, neni ani trest, ale je to pravda jen z casti, ci vubec. A jak se v tom rozhovoru pise v jine casti, nemuzou mit zmanipulovanou reinkarnaci, maji moc jen v hmote! Tam je zas kus pravdy a zbytek blbosti aby probudily strach. Mam uz pocit ze mi z toho zacina hrabat. Asi me tahle data jednou privedou do ustavu choromyslných.

13 Kéšava Kéšava | E-mail | 29. června 2014 v 15:00 | Reagovat

Už jenom to, že člověk musí chodit do práce vyloženě proto, že kdyby nechodil, tak by byl z něho bezdomovec je druh zotročení. Co těm lidem vlastně zbývá?

Alušce se za poslední komentář omlouvám. Bylo to nevhodné.

14 Alis Alis | 29. června 2014 v 15:41 | Reagovat

A kolik času nám zbývá?

15 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 29. června 2014 v 17:30 | Reagovat

[5]:... a to je přesně ono, o čem Tomáš psal. Musíme si dávat pozor na pusu, nebo bude "baci baci"! Jen počkej člověče! Jak se opovažuješ veřejně říkat, co si myslíš?! Bude "auí"! Kdyby jsme se o tom tady rozepsali, byli by schopni Alušce tyto stránky zatrhnout. A to by bylo pěkně v ...

16 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 29. června 2014 v 17:32 | Reagovat

[9]:... dcerku můžeš klidně vychovávat a učit sama doma.

17 Luz Luz | 29. června 2014 v 20:38 | Reagovat

[2]:  Docela mimo téma článku, ale - pokud se to týká přímo tebe, musíš se řídit srdcem a láskou a ne nějakou ideologií. A pokud se to týká někoho jiného, to už je jejich osobní věc, tedy ostatní jim do toho nemají co mluvit. Asi bys nechtěl někomu kazit dokonalý vztah, který může být třba i na celý život, kvůli nějaké ideologii?

18 Gája Gája | 30. června 2014 v 8:13 | Reagovat

[6]:Vlaďko, naprosto souzním s vaším příspěvkem, cítím to stejně, díky za vaše řádky.

19 Alue Alue | 30. června 2014 v 10:42 | Reagovat

[13]: Nevím, o jaký koment by se mělo jednat.

20 Ryan Ryan | Web | 30. června 2014 v 21:45 | Reagovat

[14]: Já se obávám, že nám už všechen došel.

21 adler adler | E-mail | Web | 4. března 2015 v 14:45 | Reagovat

To máš marný, ten už nevstane.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama