V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Je to tady: Dorazila energie z Vesmíru / Aktualizace VII.

25. července 2014 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Vývoj Bovis energií za poslední uplynulé dny vypadal následovně (výcuc z okénka TM na Osud.cz). Dodatek od Alue najdete ve spodní části článku pod linkou.

Čtvrtek 17.07.2014
Jsme ve fázi absolutního nárůstu energií....
Vzhledem k tomu, že jsem dostal od některých lidí mejlíky a sám viděl v diskuzi, že se mnoho lidí v číslech nevyzná, budu ode dneška psát jednak hodnoty v bovis pro znalce a pro ty, kteří se nevyznají jenom násobky energií z předchozího dne. Snad to tak bude pro každého srozumitelné.

Dnešní nárust dosáhl 480 tredecilliarden BE/hod.
Jedná se tedy o číslici 480 x 10 na 81. Je to číslice 480 a za ní je 81 nul.
Pro jednoduchost je to 47 násobek od včerejšího rána. Mnoho lidí tyhle energie dost zmáhají.

Pátek 18.07.2014
Ze včerejšího rána k dnešnímu dni 6:00 hodin, se zvýšily energie na 96,00 Quatrocillionen BE/hod., jedná se o 96,00 x 10 na 84, což je hodnota s 84 nulami.
Pro jednoduchost je to 200 násobek energii za hodinu od včerejšího rána. Tak Vážení, tomu se říká tobogán.

Dotaz na všechny: Byl jsem jeden cely den za slunecneho pocasi na horach a snazil jsem se opalovat. Kupodivu vecer a druhy den jsem vypadal uplne stejne jako den pred tim nez jsem se opaloval. Ma nekdo podobny zazitek, ze se na slunci posledni dny neopali????? Jedna se o Alpy....
Normalne jsem po hodine opalovani v obliceji a na tele cerveny popripade hnedsi, tentokrat za 8 hodin opalovani nic.

Zajímavý komentář pro všechny od nicku ,,esthera":
Zdravím všetkých. Ohľadom týchto prichádzajúcich energií...Prednedávnom som si čítala na jednom tiež dosť známom blogu článok "Odpovědi indigového chlapce". Som čitateľkou Osudu len krátko a tak neviem či to tu prebehlo, bolo to z roku tak možno 2011. A tento ruský chlapec tam odpovedá na otázky, ktoré mu ľudia posielali prostrednictvom netu a viackrát tam popisuje, ako sa k Zemi blíži vlna zvláštnej energie, ktorú naše Slnko bude zosilovať a posielať priamo na Zem. Popisuje tam aj účinky tejto energie, zmätenosť ľudí, zdravotné problémy...Ak sa na to mrknete, možno vám to viac ucelí obrázok toho, čo sa deje.
S pozdravom Ester.Sobota 19.07.2014
Zajímavé noční mezihodnoty v 22:00:
Od včerejšího rána narostla kvanta energií o další 15ti násobek z hodnoty 96,0 QUADROdecillionenBE/hod. na 1.488 QUADROdecillionen/hod. Je to skutečně neuvěřitelné.

A zde máte ještě tabulku nárůstu energií.....Sobota 19.07.2014 Měření z dnešního rána
Vážení čitatelé nejen marného okénka, ale všichni, kteří přečítají tyhle stránky: Dochází k obrovskému nárustu Bovis energií každou hodinou.
Dnes ráno v 09:00 byly naměřeny hodnoty 8,8 Quindecillionen BE/hod. což je 8.880 Quadrodecilliarden BE/hod.
Hodinu po měření (10:00) byly hodnoty dopadající na planetu Zemi změřeny na hodnotě 16.896 Quadrodecilliarden BE/hod.
Pro všechny lidi, kteří chtějí jednoduché vysvětlení, nárust energií za hodinu se zdvojnásobil, což znamená neuvěřitelný přísun kvant energií.
Ze včerejšího rána k dnešnímu ránu narostla kvanta energií o 92.500 násobek.

Zajímavý je následující komentář od Lucie:
Mně si dneska někdo 2x v noci sedl na postel. Byla jsem v ložnici úplně sama. Co je ale divné, že jsem se vůbec nebála. Jinak pozoruji, že i na jiných fórech se často objevuji dotazy typu: "Ahoj holky, prosím radu . Cca před 4-5 dny mě pobolíval žaludek- spíše vždy když jsem něco snědla, ale nepřikládala jsem tomu pozornost,nebylo to nic strašného . Poslední 2 dny už cítím žaludek i po čaji, nejedná se o velkou bolest spíš tupou, která přechází do zad v úrovni žaludku. Celkově se necítím nejlíp, ale nezvracím, i když pocit na zvracení občas mám. Průjem taky nemám, pouze bych řekla zvýšenou aktivitu střev a nutkání na říhání, bolest hlavy ano a teplota teda není. Byla jsem včera na pohotovosti, jen mě prohmátnul, a že ok.
Nemáte s tím některá zkušenost?
Děkuji a krásný den"
tohle je konkrétně z dneška (omlazeni.cz) Minulý pátek na železničním přejezdu, který je přímo za naším domem (ul. Kaštanová, Brno) sešrotoval vlak kamion. Byla jsem na místě mezi prvníma a pomáhala řidiči do příjezdu sanitky. Z jeho slov on vlak vůbec neviděl a ani si nevšiml světelné signalizace (byla v pořádku). Co je ale velmi divné je to, že ani vlak nezatroubil a to jel po rovině a na přejezd musel vidět z velké dálky. Jsem zvědavá, co mě potká příště.
(tm skromně dodává: jinak se nic neděje)

Neděle 20.07.2014
By měla být zapsána v kalendáři. Dnes ve 22:00 byla překročena hranice GooGol (že by GO to GOD?????)( cesta k bohu????) právě zde začínala????? Budeme si to všichni přát. Co vy na to? Dění na planetě Zemi je pomalu nesnesitelné.
Dějí se skutečně nepochopitelné věci v našem okolí. V Brně neviděl řidič náklaďáku před několika dny vlak, ani červené návěstí a vjel přímo před něho. Poraněný řidič tvrdil, že vlak ani červenou neviděl.
Problémy i při navigaci (a jiné) v letecké dopravě, raději nebudu komentovat.

Dnešní naměřená hodnota je 1,392x10na100. Ze včerejšího dne byl závratný nárůst energií.

Pondělí 21.7. 2014
Velice zajímavá zpráva o zmizení (??) Slunce na 15 minut? Radarové družice NASA zaznamenaly 19. července 2014 večer ve 20:05 zhruba 10 minutový výpadek, kdy zcela zmizelo Slunce! Otázkou zůstává, co tedy svítilo na část planety Země, že jsme tento výpadek nezaznamenali i ve fyzickém svitu... (poznámka jiřího maška)

V noci (osobní zkušenost tm)
Včera v noci, když jsem šel spát, se mi přihodila zvláštní situace. Lehl jsem si do postele, jednu ruku jsem si dal pod hlavu a druhou natáhl směrem ven z postele. V ten moment mě někdo uchopil za ruku a držel. Bylo to velice příjemné, ani jsem se nebránil a po pár minutách usnul. - Má někdo podobnou zkušenost?????

Příval energií a překročení hodnoty 1x10 na 100 Bovisů\ hod. asi u mně způsobilo, že jsem šel v noci několikrát pít vodu a za noc jsem vypil přes tři litry vody. Divné ale je, že jsem vůbec nebyl na záchodě, ani dnes ráno a hned jsem po probuzení měl žízeň a zase pil vodu! - Máte taky někdo podobné zkušenosti?

A mimo jiné, to zmizení slunce je taky velice zajímavé a je PRAVDĚPODOBNĚ způsobeno kvanty energií z vesmíru. Týká se to nás všech i PLANET.

Úterý 22.07.2014
Vzhledem k tomu, že jsem včera byl dost na cestách, neměl jsem možnost Vám napsat nové hodnoty, i když jsem se o to třikrát pokoušel. Představte si, že jsem u tří známých rozptýlených několik set kilometrů od sebe chtěl na internet, výsledkem byla nefunkčnost internetu. Tak jsem to vzdal. Teprve dnes odpoledne, jakmile jsem se dostal do kanceláře, hned píšu:
Včerejší hodnota ve 20:00 byla naměřena 2,94 Septendecilliarde což je 2,94 x 10 na 105
Dnešní hodnota 22.07.2014 měřena v 10:00 je 62,437 Septendecilliarde, což je 62,437 x 10 na 105

Pro ty, kteří to chtějí jednoduše, je nárůst ze včerejšího večera 20:00 hod. do dnešního dne 10:00 hod. o něco víc než dvacetinásobek.....

Středa 23.07.2014
Včerejší a dnešní hodnoty byly měřeny včera večer v 20:00 a jsou 78 násobkem ze včerejšího rána, (4,848 OctodecilionenBE/hod.)
Dnes ráno byly naměřeny hodnoty 24 násobek včerejšího večera (96,768 OctodecilionenBE/hod.)
Pravděpodobně jste cítili všichni velkou únavu od včerejšího poledne. Hodnoty skutečně vyskakují hodně rychle. Dokonce i slunce má viditelné problémy s těmito energiemi.Komentář Alue:
Od 21.7 se mi začalo sem tam stávat, že vidím všechno žlutě. Poprvé jsem šla ze slunce do domu a když jsem se podívala z okna, bylo to, jakobych měla na nose žlutá sklíčka a koukala se přes ně. Uvnitř v domě bylo všechno tmavé, jak jsem měla oči zvyklé na hodně světla. Když jsem zase vyšla ven z domu, žluté vidění zmizelo... Říkala jsem si, že buď blbnu, nebo je to asi tím rozdílem světla uvnitř/vně domu, tak jsem to hodila za hlavu.

Pak se mi to další den ale stalo znovu uvnitř domu, aniž bych někam šla, nebo zrovna vyvíjela fyzickou aktivitu... a po chvíli to zase zmizelo.

Ve středu ráno se probudím, otevřu oči a vidím zase všechno sytě žlutě, jakoby přes sklo, nebo přes naplněný pivní tuplák. Nic není rozmazané, jen žluté.
Říkala jsem si, že to asi bude nějaká chyba, že mám ,,přeležené oko a vidím díky tomu blbosti" (ano, nesmysl), tak jsem zkoušela koukat střídavě levým a pravým okem, ale žlutě jsem viděla na obě stejně, bez ohledu na to, na které straně jsem předtím spala.... Zavřela jsem zase oči, ležela dál, za deset minut jsme je otevřela znovu... Pořád jsem viděla žlutě.
Za zhruba půl hodiny, kdy jsem vstávala, žluté vidění zmizelo. - Máte někdo podobné zkušenosti?
Občas se mi stane, že vidím okolí modře. To v situacích, když jsem hodně unavená, zavřu na chvíli oči a venku svítí ostré slunce. - Po otevření očí pak vidím asi tři minuty všechno namodralé.
Ale není to nikdy moc intenzivní a stává se to jen velice výjimečně v létě. Žluté vidění je pro mne absolutní novinka.

V nedávné době mi v diskuzích pod Bovisy vyrazil dech následující bezkonkurenčně extrémní příspěvek, na který bych ráda tímto upozornila: (Jak jsme spekulovali, jestli lidi nezačnou vidět duchy, nebo se propadat do jiných dimenzí a zažívat víc chyby v matrixu, tohle je asi ono)

- Napsal ,,Vosmík":
,,Ty energie jsou opravdu mazec. Včera se mému kamarádovi stala jedna velká anomálie, dle diskuzí zde v komentářích a data od Tomáše Marného přisuzuji to k těm energiím, které teď na planetu doléhají.
Mému kamárádovi se stala včera příhoda: Přišel domů z práce odpoledne. Jelikož mu zemřeli rodiče před 10 lety, bývá v bytě sám. A vždy zamyká na dva " západky ".
Včera byl ale v šoku. Když se vracel z práce odpoledne, bylo odemčeno. Vložil klíč do dveří, pootočil a dveře se otevřely. V Kuchyni slyšel zvuky. Byl celý vyděšený, jestli tam nemá zloděje.
Když ale přišel do kuchyně, byl vyděšený a bledý ještě více, v kuchyni totiž spatřil svého otce, který se na něho uculoval a měl na stole rozehranou hru TricTrac. On nebyl schopen vydat slovo zděšením, jen mu řekl, že přece nemůže existovat, když mu před 10 lety zemřel.
Otec se na něho podíval a ukázal pravým ukazováčkem ven z okna ( jako by ho na něco odkazoval ) a ani nepromluvil. Kamarád se podíval z okna a byl ponořený v hrůze. Obvykle, když se dívá z kuchyňského okna, vídává před sebou nákupní plochu s parkovištěm, na němž je TESCO. Jenže ono tam nebylo. A co víc, při pohledu z okna viděl i divná auta, která se nepodobají současným autům.
Pak mu to ovšem došlo, na lampách osvětlení visely sovětské vlajky a o kus dál byl na domě transparent "Socialismus a mír".

Místo nákupní plochy tam stál nevzhledný šeredný dům, který byl po revoluci 1989 zbourán. Kamarád řekl otci, ať na něho počká, že si musí odskočit do obýváku pro fotoaparát, potřebuje si to nafotit. Otec se lehce na něho ušklíbl a řekl mu tázací větou: "Synu, víš o tom, že všechno běží v teď? Je jedno, kde jsi prostě vše běží v teď, víš o tom?"
Kamarád pelášil do obýváku, aby popadl fotoaparát, a když se vrátil do kuchyně, jeho zesnulý otec byl pryč a když se podíval z okna, opět viděl nákupní plochu s hypermarketem TESCO. Pak se vrátil ke dveřím a zjistil, že je zamčený, když je chtěl otevřít, byly zamčeny přesně tak jak opouštěl byt ráno do práce, tedy na "dva západky ".

Kamarád mi tohle dneska sděloval se slzami v úděsu do mobilu a říkal mi, že nic v životě tak anomálního ještě nezažil.
Je docela možné, že na chvíli propadnul v čase do minulosti? Taky mu přišlo divné, že jeho otec vypadal velmi mladistvě, bohužel už nedostal odpověď do jakého letopočtu se propadnul. I kuchyň byla nějaká jiná - socialističtějí, to mu došlo až se z toho šoku probral. Kamarád mi řekl, že když si jeho otcova slova pomohl dešifrovat, zjistil že mu jeho otec vlastně nekladl tázací větu, ale přímo mu poskytl odpověď.
Odpověď tedy zní, že všechny časové přímky, všechny časové děje, minulost, přítomnost a budoucnost probíhá právě v TEĎ. To jen lidská omezená mysl má zapotřebí dělat linearitu, chronologicitu.
Ale jen ti, kteří to umí, se dokážou naladit na jakýkoliv okamžik, který proběhl v minulosti, nebo proběhne v budoucnosti. Všechno se totiž odehrává TEĎ. My si myslíme, že už to proběhlo a dál už to oxiduje a zapisuje se to do akáše, jako na CD-ROM. Ale ono nic nekončí a nic nezačíná. Všechny časové děje, běží v TEĎ.
Máte taky podobnou zkušenost? Tahle zkušenost kterou zažil kamarád mu pomohla uvědomit si, že minulost přítomnost a budoucnost tak jak jsme byli naučení jsou jen iluzí matrixu. Vše co se stalo, nebo se teprve stane a nebo se už děje, probíhá nyní právě v TEĎ."

Také mi došel zajímavý dopis čtenářky mailem (chodí mi těch mailů k tématu víc, ale nebudu sem sázet všechny) a také se dotýkal vnímání času:

,,Mám tinnitus auris - což je hučení v uších. Diagnostikovali mi ho před dvouma rokama. Díky přibývajícím energiim, se to rapidně zhoršilo, slyší jiné zvuky...je to děsivé. Bojím se, abych neohluchla. Večer jsem si vždycky zapla televizi, abych nemusela poslouchat to hučení, ale ted? Televizi nemůžu kdo ví proč vystát. Není to únavou, ale já televizi opravdu nerada poustim. A to vše az teď.
Mám divné vnímaní. Jsem emočně velmi zpomalena. Dívám se do blba a hodiny vůbec na nic nemyslím, to se mi nikdy nestalo. Mám pocit utlumení. Pocity ze tu nejsem.... me fyzické tělo funguje, ale mysl je jinde.
Jsem ted nemocna, nachlazena. A nemůžu se toho zbavit. Bolest v zad je šílená. Rada bych se uzdravila pomoci mysli, ale nemohu. Vadí mi můj stav a zároveň nevadí. Jsem zmatená a mám stav, ze kterého bych jindy silela a ted? Jakoby mi to bylo jedno, ale není. Spise nemám mysl nad tím přemýšlet. Mám jiný vztah k lidem, jako bych s nima nebyla. Jsem s kamarádkou a večer se sama sebe ptám, jestli jsem s ni opravdu byla. Mám zhorseny pohled na realitu. Je to divné.
Jakoby realita byla zkreslená....jela jsem autobusem a mela pocit ze kolem me vše spomaluje a ze se cas zpomalil, jako v matrixu. Ten stav je šílený. Mám sny opravdu živé, v poslední době.
Nejsem neviditelná, ani se mi nestává že bych já někoho neviděla. Přesto mám ale lepší intuici a to je vlastně důvod, proč jsem ti psala ten článek. Protože jsem mela pocit, ze je to důležité.....
To je zatím vše k energiim, které se k nám ted dobývají.
Měj se hezky..."

Lidé také už hledají způsoby, jak si od Bovisů trošku ulevit a hodit se znovu do pohody. Jak se zbavit migrény, skleslosti, nebo únavy. Mailem mi přišel následující recept:

,,Ahoj Alue
přišel jsem na docela jednoduchý způsob jak se z těla zbavit přebytečné energie, která nás v posledních týdnech docela bombarduje.
Velmi často chodím v Brně do parku Lužánky, našel jsem si tam takový překrásný starý javor, má snad 1,5 m široký kmen a pár kořenů
je vytvarovaných jakoby do tvaru lehátka, tak si tam občas chodím na 10 až 20 minut odpočinout. Jak se v poslední době cítím více unavený, předpokládám, že to je kvůli těm energiím tak mě napadlo požádat strom aby ze mě odsál veškerou přebytečnou energii. No a hned na to jsem cítil kolem celé páteře velmi chladný podtlak. Jakoby ta energie z mého těla opravdu odcházela pryč, bylo to velmi intenzivní trvalo to asi 30s pak to přestalo. Poté jsem tam ještě 10 minut ležel. A musím říct, že jsem se cítil opravdu dobře a svěže. Stromy nám mohou být dobrými pomocníky nejen při nedostatku energií ale i při nadbytku. Nevím jestli by to fungovalo všem ale myslím, že to stojí za vyzkoušení.
krásný den
Viktor"

U stromů je možné energie harmonizovat, takže určitě doporučuji to praktikovat. Na Aluška.org je k dispozici podrobný návod, jak co nejlépe pracovat s energií stromů: ,,Jak správně nasávat energii ze stromů"

Já to aktuálně řeším pohybem. Když na mě padle těžkost, špatný dech a slabost, tak samozřejmě nic, sednu a počkám, až mě to přejde. Ale taková pochybná pochmurná nálada, kdy člověk pořádně neví do čeho by píchnul, motá se od ničeho k ničemu, nemůže se soustředit a nic ho nebaví, (taky specialita dnešních dnů), zaženu celkem snadno takto: 20 dřepů, 20 kliků, 20 sklapovaček, trošku se případně proběhnout, zaskávat, protáhnout. Odebrat se do koupelny a dát si ledovou sprchu na pár minut. Od hlavy až k patě. Když to nejde hned, ubírám si teplotu postupně, až se na tu studenou dostanu. Teď v létě je to i dost osvěžující.
Pohybem si vyplavím do krve spokojené hormony, ledovou vodou si srovnám energii. - A je mi zase dobře.
... Případně kdo máte, přikládat na sebe vrnící kočku :)Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Komentáře

Zobrazit vše (115)
Zobrazit starší komentáře

101 Honza Honza | 4. srpna 2014 v 14:25 | Reagovat

[100]: Mohu se pokusit o serioznější odpověď ? Podle mýho názoru si myslím, že v této 3D hrubohmotné realitě se to asi nedá zjistit ba už vůbec ne nějakou 3D technologií. Četl jsem knihu Ami, chlapec z hvězd a ten říkal že mimozemské bytosti žijící ve vyšších dimenzí mají takovou technologii, která dokáže zjistit stav duchovní úrovně, právě proto dokážou komunikovat jen s některýma lidma a zjevovat se jim. Takže nemusíte se mnou souhlasit, ale myslím si, že vyspělé láskyplné duchovní mimozemské bytosti si vyhledávají kontaktéry zde v této 3D úrovni na základě těchto zmiňovaných technologií, o kterých hovořil Ami - malý princ  a proto můžeme o těchto kontaktérech s nadsázkou říci, že jsou vyvolení. Ano, zní to pejorativně, ale vyvolení v tom slova smyslu, že byli vyvoleni mimozemskou rasou určených ke kontaktů s nimi. Proto každý člověk nemůže s něma být v kontaktu ikdyby se celý den modlil, meditoval nebo byl pořád v asánu.  Je tam víc faktorů.  A proto si myslím a jsem skeptický k channelerům, dneska je každý channeler komunikuje s duchovními bytostmi, ale přitom na to není kalibrován. Takže jen ti vyvolení mohou komunikovat s vyššími bytostmi. Samozřejmě že do této role Vyvolených se z hlediska EGA pasují i temní vládcové ale je to jen póza, vůbec nejsou vyvolení :-)

Android aplikace nepochází od konstruktivních sil vesmíru, tato 3D technologie by maximálně pomohla lidem zpomalit jejich myšlení a duchovní růst. Čili nad tou vaší poslední větou jsem se pousmál.

102 Daniel Daniel | 4. srpna 2014 v 15:16 | Reagovat

Sex bez lásky, je jen sportovní disciplína,takto žádnou čakru neotevřete a třetí oko vůbec.

103 Filip Filip | 4. srpna 2014 v 15:43 | Reagovat

[100]:Ahoj Arny, je možné změřit vibraci neboli radiovitalitu člověka v bovisových stupních. Já to provádím kyvadlem a pak ještě ověřuju u lidí co se tím také zabývají.Dá se říci že člověk který má vibraci menší než 6500 bovisových jednotek tak vede negativní hmotně orientovaný život to je taková hranice u člověka.Nad těch 6500 už tam je něco pozitivního. Aby člověk mohl vyléčit sám sebe tak musí mít dlouhodobou průměrnou vibraci větší než 9000 bovisů. Pravý léčitel musí mít vibraci vetší než těch 10000 bovisů aby mohl někomu pomoci.Duchovní úroven se tím ale zjistit nedá. Dá se tím zjistit jakým způsobem dotyčný člověk žije.

104 Vosmík Vosmík | 4. srpna 2014 v 17:45 | Reagovat

Tyhle přicházející energie pomáhají si lidem uvědomit s jakými ezoteriky a rádoby duchovními lidičkami se vůbec potýkáme, jelikož jsou sami článkem a motorem pohánějící matrix. Tak například moje kamarádka poslala dotaz jedné paní, která se zdáti být duchovní a moudrá a ptala se té paní co si myslí o tom, že světové elity Iluminátů straší lidstvo virem Ebola, a pak tam píše další věci jako tom, proč chtějí lidstvo zablokovat v duchovním vzestupu a že slouží temným silám a na to jí paní, která vždy má na všechno pohotovou odpověď byla bez argumentů a jen ji odpověděla a napsala " Nezlobte se, ale já se takovými hloupými věcmi jako jsou konspirační teorie nezabývám. Je to jen matení mysli a váš strach. "

No teď už moje kamarádka ví, že není dobré věřit všem rádoby esoterikům a těm co se vydávají za osvícené duchovní lidičky protože to co nejvíc tíží samotné lidstvo už několik tisíc let, tím se nezabývají, strkají jako pštrosi hlavu do písku a odpovídají stejným jazykem jako ti, kteří Matrixu slouží typu " konspirační teorie a nesmysly "  
Díky těmto přicházejícím energiím už víme, kdo za koho hraje kterou ligu.  Tohle je ale ta nejhorší duchovní liga jakým se propůjčují spíkři a hlasatelé ale jaksi nechápou, že je to vše propojené, že i ty tzv. konspirační teorie s tím souvisí. Stačí třeba knihy Thovt a projekt Lidstvo nebo knihy od Vladimíra Megreho : Anastazia.  Jenže tihle lidé vám budou mluvit o karmě, duchovnu ale na téma Nový světový řád, ovládání a manipulace lidstva budou zavírat oči, a budou argumentovat tím, že je to matení mysli  a náš projektovaný strach.

105 Filip Filip | 4. srpna 2014 v 20:32 | Reagovat

[104]:S tím souhlasím. Jednou jsem byl požádán abych změřil vibraci jedné paní z Prahy, která se angažuje v zasvěcování lidí do práce s energiemi a dělá kurzy. Měla vibraci 6700 bovisů.

106 čtvrtníček čtvrtníček | 4. srpna 2014 v 20:36 | Reagovat

[104]:Čemu věnujeme svou pozornost, to posilujeme ....paní má pravdu...
S čím bojujeme to přetrvává..

107 svoboda svoboda | 4. srpna 2014 v 21:06 | Reagovat

lidstvo s duchovním srdcem se odděluje od těch,kteří ho nemají,co se týká gool enr.,tak není rozhodující kolik kdo září,ale jeho prvopočátek,čím starší bytost tak má větší energetickou sílu--počátek zrození.

108 Tomáš Tomáš | 4. srpna 2014 v 21:18 | Reagovat

Mohl bych Vás poprosit mě kontaktovat ohledně změření bovisových energií na email tomas.faldik@seznam.cz děkuji

109 Ajka Ajka | 4. srpna 2014 v 22:21 | Reagovat

[104]: Také se přikláním k tomu, že má paní pravdu, přestože si také všechno pročítám. Vždy je potřeba bezprostředně řešit sebe a své prožitky, to ostatní se všechno od toho odvíjí. Pokud nevyřeším svůj strach, tak na mě bude mít vše vliv, pokud objevím své vědomí, nic na mě vliv nemá, vše si ovlivním sama...

110 arny arny | 5. srpna 2014 v 8:49 | Reagovat

Dakujem za odpovede,
s tom android aplikaciou som to prehnal schvalne :)
Co sa tyka merani pomocou virgule alebo kyvadla, vykladu kariet, atd. - skusil som si to a zda sa, ze to funguje, len ked tomu clovek veri, proste je tazke dokazat, ze je to naozaj tak, ako niekto zmeria - ale nechcem tym zhadzovat pracu ezoterikov s tymito nastrojmi, no je dobre o vsetkom pochybovat, chce to trochu pokory :)

V podstate mi ide o to, aby kazdy clovek (co hlada) mal nejaku barlicku, o ktoru sa moze opriet, ak sa posmykne - az na to, ze clovek si nemusi hned vsimnut, ze sa prave duchovne posmykol.

Honza (ale aj ostatni) - myslite si teda, ze v 3D sa neda najst sposob (idealne bez kyvadiel a virguli), ktorym by bolo mozne sledovat progres v oblasti duchovna u cloveka?

111 arny arny | 5. srpna 2014 v 8:54 | Reagovat

a este k tym NWO a inym konspiracnym teoriam...
Je to ako s vierou v Boha, hoci si niekto povie, ze na Boha neveri, ON aj tak existuje...
Cize ja osobne verim, ze tie konspiracne teorie maju nieco do seba, minimalne by clovek mal o nich vediet, keby sa zacali realizovat.
A ano, comu venujeme pozornost, to posilujeme, no zalezi na tom, aky druh pozornosti... Viem predsa uvazovat aj o negativnych veciach sposobom aby prestali byt negativne.
Nieco na styl "Miluj svojho nepriatela" - ale to musis toho nepriatela aj poznat a uvedomit si, preco je Tvojim nepriatelom...
Takze podla mna, zatvaranie oci pred touto temou hovori o urovni daneho cloveka, este to nedomyslel, ze vsetko so vsetkym suvisi a preto aj k takejto teme sa treba postavit tak, aby prestala byt problem, nie tak, ze neexistuje.
Ale mozem sa mylit :)

112 Gerry Gerry | E-mail | 5. srpna 2014 v 9:36 | Reagovat

[103]:Cau Filipe dokazal by si zmerit i me? dost me to zajima, jak na tom sem :-)

113 Tomáš Tomáš | 5. srpna 2014 v 11:58 | Reagovat

[108]:
To bylo určeno Filipovi Díky.

114 Fili Fili | 5. srpna 2014 v 12:14 | Reagovat

[112]:Na dálku to nejde změřit vibrace.To by jsme se museli vidět osobně.když tak napište na můj email : fildanovak@seznam.cz

115 Filip Filip | 5. srpna 2014 v 12:18 | Reagovat

[110]:Způsob jiný existuje podle přísloví kvalitu stromu poznáš podle jeho plodů.Těmi plody je míněna činnost člověka  v průběhu jeho života.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama