Je to tu: Dorazila energie z Vesmíru / Aktualizace III.

2. července 2014 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Pozn. Alue: Nabízím pokračování aktualizací ohledně příchodu silných energií měřených v Bovisech. Následující různorodý článek obsahuje další aktualitky, podrobnosti a doplňující fakta, která tomáš marný neustále připisuje. Poznámky zahrnují příspěvky od 24.června 10:10hodin, do 29.června (neděle).
Pokud Vám první dva články utekly (toto doplnění je v pořadí již 3. článek od tomáše marného), najdete je zde: -1.- , -2.-


24.6. 2014 - 10:10 POZOR!!!!!
Dnešní energie se vyšplhaly na neuvěřitelný zhruba 26 násobek včerejší hodnoty, a sice na 1,98 QiBE (Oprava 13:38 z 1,08 na 1,98 QiBE) Je vidět, že energie naprosto jednoznačně stoupají. Uvidíme, kam to povede.....

Reakce jednoho pozorovatele:
- jaroslav rosa
,,mno.já už tohle pozoruji od listopadu..či tam je ten náběh.
Mnohem více mě vypíná mysl... najednou se přistihnu že čumím do blba a v hlavě mě neběhaj myšlenky..
- jdu si pro něco do kuchyně..přijdu tam a nevím co jsem chtěl...
- krátkodobá pamět mě začíná dělat problémy.
- tudle se mě stalo že jsem se zabíral natolik svými myšlenkami, že jsem zjistil že někam jdu ..ale vlasně špatným směrem....
co se týče intuice, mnohem se mě zlepšila.... vím kdo zazvoní, vím kdo mě volá... občas i snad tuším co kdo řekne.. nahodilá telepatie s ženou je silnější.
- co se týče emocí přijde, mně že jsem přecitlivělejší....
- absolutní zlepšení sluchu, vůně, prožitků..atd......
- ještě vetší synchronicita, a hra s čísly ) 11:11 22:22 .
- čas plyne mnohem rychleji... a to znatelně... okolí to vnímá také, jen neví jaký jev tomu přiřadit.... čas ztrávený v příjemném prostředí a s příjemnými lidmy utíká snad 3krát rychleji...
- zajímavé je, že mě přestává chutnat jíst.... jako kuchař to moc nechápu.( a hlavně sajrajty a éčka to tělo odmítá už ted.)
- co se týče vyjadřování, tak sleduji na okolí, že s tím má problémy vícero lidí... či se jim zadrhávají kolečka... hlavně to vidím v práci v kuchyni ). Zaznamenávám i prudké změny v chování (hlavně nervíky ) ))
- celý když to shrnu : "je to vostrá jízda" !!!! .... nevím jak vy ale já si to užívám, vskutku zajímavá doba...
tot vše co mě napadlo."Středa 25.06.2014 a nové hodnoty dorážející na planetu zemi.
Jedná se o gigantické hodnoty v podobě 17.400 QABE jinak taky 17,4 QiBE což znamená 8 krát vyšší hodnoty než včera.

Moje včerejší noční příhoda.
Včera večer, když jsem jel asi kolem 23:00 hodin z kanceláře domů, po čtyřproudové silnici oddělené uprostřed svodidly, jsem chtěl předjet auto. Podíval jsem se do zpětného zrcátka, jak vnitřního tak venkovního, a začal předjíždět. Za mnou bylo úplně černo a nejelo žádné auto. Když jsem vybočil, asi tak do 1/3 levého jízdního pruhu, najednou jsem uslyšel šílený kvikot brzdících pneumatik a v ten moment jsem uviděl i světla. Dal bych za to krk, že se rožly právě v ten moment mého úleku. Hned jsem se zařadil zpět a auto jelo ještě hodně dlouho za mnou v rychlém pruhu a nepředjíždělo.
Jsou dvě možnosti. Buď auto nemělo zapnutá světla a teprve při brždění je zaplo; nebo skutečně nebylo vidět do okamžiku mého úleku. Jinak si to neumím vysvětlit.
V minulosti se mi několikrát stalo, že jsem ve zpětném zrcátku viděl auto a pak tam najednou žádné nebylo. Dokonce i se třemi svědky, kteří si to neuměli vysvětlit.
A ještě jedna maličkost. Zjišťujete také, jak se neuvěřitelně zrychluje čas oproti minulosti?????
Když jsem si lehl večer do postele, začalo mně postupně brnět celé tělo. Nikdy jsem něco podobného nemíval.

Následující mejlík jsem dostal od jednoho velice dobrého známého, který četl taktéž stránky na OSUDU.cz. Pracuje u hasičů. Potvrdil mně následující:
,,Nemohu o tom hovořit oficiálně, protože to máme zakázané. Poslední týden až čtrnáct dní vyjíždíme velice často k těžkým haváriím. Oproti minulosti je to velký nárůst."A pro ty, kteří se nedostanou do diskuzí:
Další zajímavá reakce:
,,dobrý deň pán Mašek, napíšem Vám len v rýchlosti o čo ide.
- k vášmu článku "dorazila energie z vesmíru"
už dva dni mám nesmierny pocit úzkosti, čo sa týka mojej fyzickej schránky.
mám 28 rokov, som zdravý, nikdy som nemal žiadne vážne zdravotné problémy, ale teraz mám pocit akoby som mal nutkanie doslova vyskočiť zo svojho fyzického tela, pretože ten pocit v ňom je neznesitelný. ak by som mal konkréten popísať o čo ide, je to niečo ako strpnutie svalstva a zaroven jeho ochrnutie aj ked som absolutne zdravotne v poriadku a nemam ani problem s pohybom.
ten pocit je ale hrozny a mam pocit, ze sa to bude zhorsovat, nevidim v tom nic pozitivne a neviem ako si s tym dať rady. dokonca dnes po jednom pive sa mi motala hlava a zmysly, akoby som ich vypil sedem.... držte sa, s pozdravom čitateľ osudu." Lukáš

12:32 nový zajímavý komentář k dění.....
,,Dobrý den,
popíšu vám vlastní skušenosti. Náhlé změny nálady ano, energie nahoru dolu ano, živé sny ano, 10 měsíční dcera špatně usíná i spí a budí se s pláčem ano, krátkodobá pamět žádná :-) a dlouhodobá už skoro neexistuje, vše se odehrává teď. V noci se probudím a nevím co je za den a trvá mě dlouho než si vzpomenu.
Příhoda ze včera, zaléval jsem zahradu(mimochodem potvrzuji obrovské sucho i 70 let staré jabloně nám schnou, bydlíme u Labe v Krkonoších a průtok je minimální všude v korytu řeky zelené řasy a flundry) a když jsem se vrátil do domu, tak mě žena říkala, že na mě volala a koukala na zahradu a neviděla mě a já jí také ne myslela si, že jsem odešel z domu. Potvrzuji také těžké úrazy. Moje mamka se vrací zítra po 3 měsících domů, když při prostříhávání jabloně šlápla do prázdna a spadla ze žebříku z 2 metrů častečně na betonový chodník. 1 měsíc byla v těžkém bezvědomí a celá pravá strana těla polámaná(kotník, koleno, pánev, romeno, pravá mozková hemisféra). A teď minulý týden bratranec, jel na kole a přehlédl dopravní značku a zlomil si klíční kost :-).
Co mi pomáhá duchovně:
navyšování vibrací, vyzařování, frekvence, magnetismu, čhi a hlavně uzemnění a ukotvení k matce zemi. Navyšování fungování centrálního nervového, mozkového, endokrinního, oběhového, zažívacího a srdečního systému, vyčištění a zvýšení výkonu šišinky a maximální napojení na nejvyšší tvořívý zdroj a matku zemi.
Co mi pomáhá z jídla:
někdy 1 denní půst i suchý :-), coca cola, mila, čokoláda, hodně sladkého jedno co :-), pivo(jen Plzeň), v určitých intervalech hodně masa někdy žádné, destilovaná voda co si doma děláme atd.
Co mi pomáhá fyzicky:
Chození po zahradě bos, hodně spánku a odpočinku když to jde :-). A jednou za čas se pořádně opít.
To je tak vše, psal jsem jen moje vlatní skušenosti a každý je ůplně jíny :-).
Vše co je, bylo a bude už je stvořeno.
Ahoj P.H"

13:54 Nový komentář.....
,,Nazdar, tome,
včera jsem se musel zasmát: když jsem odjížděl od Tebe, tak jsem měl v autě trochu teplo (venku bylo 24,5 st. C), takže jsem to neřešil, ale z ventilace nešel chladný vzduch, tak jsem to přisoudil automatice, která nechce, abych byl ofouklý ledovým vzduchem… Pointa však byla v tom, že z ventilace nastavené na 18 st. C šel teplý vzduch a na studený jsem se nedostal ani přes manuální mód…
Přitom mi před 5 týdny v servise řešili stejný problém a zaplatil jsem výměnu náplně + vyčištění, teď to kleklo opět… Zajímavé je, že chlazení v sedadlech však fungovalo!? Takže to zase takový strašný problém při přesunu nebyl.
Tak nevím, zda odešel kompresor (auto má najeto pouze 110.000 km), nebo jeho nějaká pojistka a nebo…? V pondělí ho dávám do servisu.
Reaguji tímto na tvé postřehy, že se technika nevyzpytatelně "drbe"…"

19:21 Nový komentář
,,Zdravím Vás,
souhlasím s většinou zdravotních potíží, které se tu v diskuzích od minulého týdne vyskytují. Mám neuvěřitelné mikrospánky a přitom v noci kolem 3 hodiny jsem vzhůru a nemohu spát do 5 hodin. Hrozně rozostřené vidění, závratě tak, že jsem dnes padla na kolegyni, když jsem se jí snažila jen obejít. Pocity hladu, ale nic není dobré a při pomyšlení na nasycení se dělá zle. Přesto zažívací potíže. Snášíme doma už jen zeleninu, čaj a vodu s citrónem. Všechno brní jako bych měla mít nějaký záchvat. Střídají se stavy naprosto čisté mysli a neschopností se jakkoliv soustředit. Příšerná deprese.... Po příchodu z práce nezadržitelně usínáme s mužem oba minimálně na hodinu, což se nikdy nestávalo!
Doufám, že to ustojíme! :-)
Mějte se fajn a vydržte!"

26.06.2014 9:07
A máme zde nové hodnoty které jsou 46,8 násobkem hodnot včerejších. Jedná se o hodnotu 816.QiBE Nebo také 816.000 QABE.
Vzhledem k tomu, že spousta lidí mě oslovila, jestli se zase nejedná o nějaké energie od iluminátů spojených s BLUE BEAM, mohu Vás ujistit, že tohle rozhodně nejsou jejich energie. Aby vyvolali takové mohutné reakce slunce, na to rozhodně nemají. Chystám o tom v krátké době článek, máte se na co těšit.

... Obdrželi jsme mail od Speakera, bývalého čtenáře OSUD.cz (a zřejmě i současného :)), a doplňuji jeho graf. Děkujeme! (vložil jm):

,,Posílám Ti grafík na web … stupnice je logaritmická, aby bylo vůbec něco vidět (jinak by se čára plazila při zemi a ke konci by strmě stoupala do nebes) … exponenciální trend se v tomto případě zobrazí jako přímka (protože logaritmická a exponenciální funkce jsou "navzájem inverzní") … shoda trendu (R2) s měřenými hodnotami je fantastická ( 0,9477 ≈ 95% ) !!!

Zajímavé je, že Slunce na přechodnou dobu "ztlumilo" vyzařování směrem k Zemi, což je vidět na malém počtu slunečních skvrn a na velmi nízké intenzitě slunečního větru, viz. http://sohowww.nascom.nasa.gov/home.html ... to způsobí, že naše magnetické pole se více otevře přicházejícím energiím (podobně to funguje s kosmickým zářením, které mění naši DNA) … to není náhoda !!! … máme co dělat s vesmírnou inteligencí (zřejmě už se nemohou dívat na to, jak se v tom plácáme, tak nám trochu přitopili pod kotel, aby se zrno oddělilo od plev) … každopádně to je velmi zajímavé … mě osobně dost pomáhá chodit na boso v trávě po zahradě za domem … rozdíly teplot ve stínu a na slunci jsou stále větší … přeju Ti hodně zdaru v životě i v práci (ta Tvoje je hodně důležitá).

Zdeněk alias Speaker
V Plzni 26/6/201427.6. 1:30


27.06.2014
Nová včerejší mezihodnota která byla naměřena 26.06.2014 v 15:30 je 3.648,00 QiBE což je po 6 hodinách a 30 minutách více než čtyřnásobek oproti dopoledni, kdy bylo naměřeno 816,0 QiBE.
Je vidět, že příliv energií trhá rekordy. Uvidíme, kam až to povede. Je dobré v současné době chodit ráno bos, třeba po trávníku, když máte možnost.

Další zkušenosti čtenářů:

,,Dobrý den,
v pondělí jsem byla s fenkou na banálním zákroku na veterině ( odříznutí kousku třetího víčka), po cca 4hod fenka plně probraná z narkozy, v pohodě,cca za další 3 hodiny to začalo hodně krvácet a šlo to špatně zastavit. V ten samý den si babička strhla strup na ruce a také nemohla zastavit krvácení, sestra se za 2 dny řízla do prstu a také hodně krvácela. Ještě že máme kol. stříbro,tím se to vše vyřešilo. Babi chodí na ředění krve,měla podezření na špatné dávkování léků,ale vše bylo v pořádku. Máte někdo také takovou zkušenost?"

,,Dobrý den pane Mašek! Nejprve se představím, jsem Váš mnohaletý bývalý čtenář CZK (a doufám, že časem zase znova budu "registrovaný"), a i když nejsem registrován, chodím denně na Vaše stránky, abych byl tak trochu v obraze :-) Oceňuji proto, že jste mi umožnil volným přístupem na stránky TM být aktivně "u toho". Ale k věci:
Zaznamenal jsem spoustu příznaků spojovaných (a zde uváděných) se vzrůstající energií. Naštěstí se ale jednalo vždy pouze o krátkodobé záležitosti, což přičítám mnohaletému užívání přípravků Diochi a také životním stylem, neboť většínu svého času trávím v přírodě. Proto bych rád doplnil svůj poznatek k změnám v přírodě. Nejprve jsem zaznamenal, že pravděpodobně kvůli časovému urychlení, došlo k předčasnému tvoření bramborových hlíz. Brambory pěstuju víc jak 25 let, ale ještě se mi nestalo, abych při jejich přihrnování odhrabával tak velké hlízy. Podle kalendáře ještě neměly být vytvořeny. Další poznatek o urychlení jsem zaregistroval u vlaškého ořechu. Odhaduji, že oproti předcházejícím letem je o 4 až 6 týdný napřed. To tedy soudím podle velikosti plodů. Taky jsem zaregistroval řadu listnatých stromů (od malých až po staleté), které sice letos na jaře žily, olistnily se, ale najednou celá koruna uschla. Přitom se nedomnívám, že to způsobily jarní mrazy - okolní stromy naprosto netknuté! Trochu mi to připomíná mrtvici u lidí. Taky mám barák skoro celý porostlý břečťanem, který je takový věčně zelený houževnatý nezmar. Tak letos jsem poprvé zaznamenal, že na jižní straně domu byly listy spáleny na tabák. Ale to bylo zřejmě sluncem, protože tam, kde byla okna (a tudíž docházelo k odrazu slunce zpět), byly vypálené hnědé fleky jako první. Postupně ale zhnědly všechny.
A ještě nakonec jeden můj názor vůči názoru jednoho přispěvatele (četl jsem někde v diskusi). Ten čtenář vyjadřoval svůj vlastní názor na to, že se nic zvlášního neděje, on sám nic necítí, změny ve fungování přístrojů neregistruje, krátce řečeno to obrovské navyšování energie se nijak neprojevuje. Ale pozor! ZATÍM ! Trochu to připomíná situaci, kdy se na nebi začnou tvořit mraky, nebe černá, ale stále se nic neděje. Až do doby, než se vytvoří dostatečně vodivé prostředí a dostatečně velký náboj. Potom "zničehonic" :-) projede blesk a za ním hrom. Na toto jsme si ale už zvykli, proto nás to nijak nepřekvapí a vlastně to předem očekáváme. Ale v tomto případě se může jednat o stejný scénář. Vesmír se energeticky "zahušťuje" a až bude hustota dostatečná, může přímo z galaktického centra po této vodivé cestě přijít "transformační" energie. Jinými slovy - do příchodu "blesku" si méně citliví jedinci vůbec ničeho nemusí všimnout.
Na závěr vám všem děkuju za vaši osvětu a doufám, že opět časem budu Vašim registrovaným čtenářem! CZK"

27.06.2014
Vážení čitatelé těchto stránek, máme pro vás zajímavé sdělení.
Od včerejška se zvýšila hodnota na 131.000 Quintillionen což je 131 Quintilliarden což je doslova a do písmene 160ti násobek včerejších hodnot. Tak tedy dobrý den. Držte se, tobogán začíná, už jsme v něm....54

16:30 Meziměření:
Ze 131,00 QiBE hodnota stoupla na více než dvojnásobek 288,00 QiBE.

Ještě další zajímavé zprávy na facebooku:
Miloslav
,,Jiří, skoro to nestíhám číst, i proto, že mi je třetí den blbě. Potvrzuji Ti situace na cestách. nemožné chování řidičů. Také jsem se přistihl při řízení, že jsem nějak mimo. Podobná situace se mi stala v Kanadě ( spojitost s minulým životem - úmrtí v Chlcootském průsmyku). Vnímám jaksi prostorově i za sebou - ( že by ve více dimenzích? ) Jinak Ti také Oberonem stvrzuji vysoké zatížení vnitřních orgánů - slinivka, játra i ledviny. vysoké zatížení srdce - zhoršené prokrvení jakoby dehydratace.... V hlubších vrstvách se objevují velké rozdíly a výkyvy mezi přijímanou a vydávanou energií"

Jaroslava R.
,,To jsou přesné pocity. V klidu pocit chladu. Nedostatek hořčíku = křeče nebo jejich náznaky v nohou v noci kolem 01: hod. Teď závrať. To jsem nikdy nemíval ani na střechách při montáži a teď sedím u PC a tohle. Zdá se že fakt začíná nějaká jízda."

Aqu:
,,Migrena...vybuchlo nam trafo v dedine Vcera jsem nasel 2 mrtve krtky na zahrade, bez znamky nasilne smrti ,) Podle jejich vyhrabanych cest na povrchu byli zjevne velice zmateni a jakobi prchali...."


28.06.2014
Bylo by dobré si přečíst šlánek Merlinova zpověď. Článek najdete právě ZDE.

28.6. Monika, fcb: ahoj...náročný týden..nejtěžší pro mne byla asi středa a její odpoledne...trpěla jsem jakousi divnou " srdeční arytmií...jako by mi srdce proklepávalo naprázdno a to celé bylo spojeno s dušností a totální vyčerpaností těla.Celé odpoledne jsem bez hnutí téměř ležela, neschopna pohybu. V noci jsem stále byla na hranici polobdění a měla jsem divné stavy fyzických propadů kamsi " dolů" a vzápětí vymrštění " nahoru"... Pak mne to vrátilo zpět do fyzické reality tohoto života..nic tak podivného jsem snad ještě nezažila...je to k situaci tvého článku na osudu. "

20:00 Dnešní aktualizace dat BOVIS
Dnes ráno kolem 9:00 byla naměřena data následující. Je to 175 násobek včerejších hodnot.
Jedná se o 23.000 QiABE což je 23,0 Sextillionen.
Další měření v 18:00 UTC je naměřena hodnota 81,0 SXBE což je 4 násobek z dnešního rána. Energie stoupají neuvěřitelně hore..... Osobně jsem měl dnes problémy s návaly horka a zimy během krátké doby.


NEDĚLE 29.06.2014 DNEŠNÍ RANNÍ MĚŘENÍ V 8:00
Opět se navýšily hodnoty energie dopadající na planetu Zemi z vesmíru, a to oproti včerejšku skoro o 40 násobek.
Zase dopadají na planetu Zemi ohromná kvanta energie. Jedná se o 912,0 Sextillionen. Ohromné.....


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Komentáře

1 Mára Mára | E-mail | 2. července 2014 v 3:28 | Reagovat

Jak se dá zvýšit výkon šišinky?? A já si říkal proč mi pár dní zpět "hráblo" a měl jsem nutkavou potřebu lehnout si na zem a zastrčit ruce po zápěstí do země :D Taky mi asi více méně došlo jak funguje zlo a dobro. Jo a začali mi brutálně vypadávat vlasy. Doufám že to je jen tím že mám málo pestrou stravu a "stres".

2 Petra Petra | 2. července 2014 v 10:48 | Reagovat

Nevim sice cim to je, ale kdyz s nekym volam dele nez 10 minut, tak signal automaticky vypadne. Driv se mi to nestavalo. Myslim, ze za to muze tato energie.

3 Marťa Marťa | 2. července 2014 v 10:50 | Reagovat

To je fakt síla! Jsem zvědavá co se stane az ty energie dosáhnou nějakého maxima (pokud nějakého někdy dosáhnou a nebudou se treba zvyšovat donekonečna...)

4 CZK CZK | 2. července 2014 v 11:53 | Reagovat

Možná, že vaše ne-vědomí touto cestou chrání Vaši mozkovnu, protože po delší době používání mobilu prý dochází k ohřevu mozkové tkáně a tím i jeho poškození. Proto není dobré se dlouho "vykecávat" s mobilem u ucha.

5 Mary Mary | 2. července 2014 v 11:57 | Reagovat

Od předminulého pátku bolesti hlavy, jakoby tlakem. Návaly horka a zimy, celodenní únava a pak náhlá vzplanutí energie. Jakoby jsem si dala 5 kafí. Chutě k jídlu mám, ale když to vidím tak je mi těžko si kousnout. Změny nálad... něž jsem začla číst tyhle články myslela jsem si že jsem nemocná.

6 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 2. července 2014 v 12:03 | Reagovat

To moje nejmladší 12letá sestra si poslední dva dny stěžuje, že se jí motá hlava. Až teď mě napadlo, že to může být těmi energiemi.
Mě není nic. Jen mám nutkání dělat divný věci. Před časem jsem si zpapíru vyrobila jehlan a předevcírem jsem k tomu přidala kvádr a válec. Ještě chci zvládnout kužel. Ten je ale těžký. Aspoň se mám čím bavit. Vyrábět z papíru geometrické útvary. MOžná zkončím u toho, že si z toho budu stavět hrady. :-)

7 Blaf Blaf | 2. července 2014 v 13:37 | Reagovat

Změny nálad, pořád myšlenkami jinde,únava, nechuť k jídlu, občasné zlobení mobilu. Nic jiného na sobě zatím nepozoruji :-o

8 Viola Viola | 2. července 2014 v 14:03 | Reagovat

Zdravím,nu jelikož jsem empatik a musím žít ve velmi destruktivním prostředí,tak mi asi brzy hrábne .... Poslední půl rok se mi každý mesíc o tři dny posune menzes..jinač poslední dny převládá  pocit,že když se kouknu do zrcadla ,tak budu svítit :-D  mizím na pár dní do lesa ..což nemám behem roku možnost ani nahodou . Krásné dny všem. :-)

9 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 2. července 2014 v 14:06 | Reagovat

[1]:... já mněl zase brutální sračku 7 dní. Z ničeho nic. A teď, o5 z ničeho nic zase vše v normálu. V práci je mi vše tak nějak už u ... Jsem vedoucí ostrahy v jednom velkém obchodě. Čím dál víc jen pozoruji lidi okolo sebe a zjišťuji jak jsou zmatení. Mám chuť vše nechat ležet jak to je, a zdrhnout do lesa a už tam zůstat a nevycházet.

10 Natália Natália | 2. července 2014 v 14:14 | Reagovat

Z vlastných skúseností môžem potvrdiť, že čím ďalej tým vyše ľudí pobolieva hlava a majú migrénu...ja mám problémy s rovnováhou, sústredením, pamäťou, piskot v ušiach, rozostrené videnie, zrýchlene búšenie srdca v pokojnom stave...ale zaujímavé je, že často si akoby necítim končatiny a cítim, že celá fyzická realita sa rozpadá...

11 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 2. července 2014 v 14:15 | Reagovat

Taky by jsme měli pomáhat lidem, kteří nenavštěvují tyto stránky, jsou o to víc zranitelnější. My si můžeme mnoho věcí vysvětlit, najít na ně odpověď. (jako jsou ty přívaly energií). A to převážně díky Alušce, té dívce, co se jmenuje jako kytka. :D
  I když mám co dělat sám se sebou, vždy se snažím působit klidně a v rámci možností poradit. Tak, jako poradili mě, když jsem potřeboval. A díky těmto "můstkovým" lidem jsem se dostal tam, kde jsem teď. :)

12 iriska iriska | 2. července 2014 v 15:21 | Reagovat

Dneska v 11 dopoledne jsem jela v tramvaji a najednou se všechno kolem zastavilo - cítila jsem jasně že se "něco" pohlo. Lidi kolem jako by nic...jen já jsem visela ve vzduchoprázdnu. Po pěti minutách bylo všechno zase "normální".

13 Mára Mára | E-mail | 2. července 2014 v 18:55 | Reagovat

Á pozor! Jak jsem se chvástal že mi elektronika jede bezchybně tak včera a dnes mi kolabuje 3G připojení v mobilu. Vůbec to nechce spolupracovat.

14 vikus vikus | E-mail | 2. července 2014 v 19:40 | Reagovat

Teď jsem nemocná ale ještě před tím než jsem chytla chřipku jsem mela takový divný stavy a dokonce se to stalo i moji mamce...jeli jsme na výlet a cestou domu ji dělalo problémy soustředit se na cestu říkala ze musím byt vzhůru ze je unavená tak abych ji hlídala aby najednou neusla při řízení. Já mezitím mela úplný okno koukala jsem doblba a NAA nic jsem nemyslela...připadala jsem si divně. Nevím jestli je to energiema ale já nic takového nikdy neměla nemůžu se moc soustředit a někdy na nic nemYslim....což se mi nikdy dřív nestalo jsem šílené premyslivej člověk.

15 Aria Keboke Aria Keboke | E-mail | 2. července 2014 v 19:59 | Reagovat

To já mám neustále hroznou touhu chodit bosá. Dneska jsem se 10 minut procházela sem a tam u babičky na dvorku v trávě - vřele doporučuji, je to nádhera. <3 Ale touha nezmizela, mám chuť jít prostě do lesa, vyzout se a chodit tak. Jenže mám strach z klíšťat a taky z lidí, co na mě budou koukat jak na magora. Nějaké tipy? Dá se chytit klíště i na lesní cestě bez trávy a dá se tomu nějak zabránit?
Jinak pozoruji jen to, že jsem k lidem milejší. :D Zdravotní problémy se vcelku utlumily. Chuť k jídlu jako na houpačce. A potvrzuji, že řidiči jezdí jak v opici. Potkala jsem pár řidičů, co se při zatáčení neobtěžovali blikat, rychle jedoucí řidiče, zmatkující řidiče a dokonce, když jsem jela se svým taťkem včera autem, tak jsem se modlila k andílkům, ať nás ochrání, protože táta jel jak magor a to normálně jede hezky a plynule.

16 tarantule* tarantule* | Web | 2. července 2014 v 20:01 | Reagovat

Mě napadlo, že to je třeba to, co se mělo stát v roce 2012.....
Jinak blbě mi naštěstí není, ale změny nálad šílené, chvílemi mám skoro sebevražedné sklony, a pak jsem strašně šťastná a tak. Taky se mi pořád chce chodit bosa a v 1 chvíli jsem jakoby viděla do budoucnosti, ráno jsem si řekla, že by mě něco zajímalo, pak jsem to pustila z hlavy a odpoledne se mi to samo připletlo do cesty. Napřed jsem si myslela, že to je jen náhoda, ale stalo se to třeba 3x denně, bez toho, abych to hledala nebo se nějak snažila. Teď už to je dobu pryč. Nebo..... co ještě? Jo, ještě v červnu se mi sama od sebe zavirovala prezentace na flashce, přitom na ní nikdo ani nesáhnul, to vím, v PC byla v pohodě. Nebo jsem jednou nebo 2x jakoby "cítila" nějakou věc, když se pohnula, projelo kolem mě auto a já jsem chvilku cítila, jako bych v něm seděla, nebo jako by to bylo nějaká moje část..... blbě se to popisuje..... je to blázinec :D

17 :)) :)) | 2. července 2014 v 22:09 | Reagovat

Je to úžasné, tolik energie v několika málo dnech a lidé jsou plní očekávání... před dvěma dny se u Boskovic objevil obrovský kruh v obilí, to taky nebude náhoda. Jsem zvědavá, kam až to zajde :)

18 Benny Benny | E-mail | 2. července 2014 v 23:15 | Reagovat

Teda...  nikdy (a to vrátane 21.12.2012) som necítil potrebu sa tu k niečomu vyjadrovať. Ale posledné dni to je teda "nářez". Nedokážem sa sústrediť, mám problémy s krátkodobou pamäťou, mám pocit že sa zbláznim. Joga nepomáha... alebo len málo. Zaberá len liečba vínom, ale ráno je vštko späť :))) Mám neustále problémy so zdravím... zapaľujú sa mi mandle, všade samé vyrážky.. herpes... skrátka je to des!

Čo s tým? Každý deň potrebujem kôli práci jazdiť autom. Pravdupovediac, práca je jediné čo ma drží pri zdravom rozume. Robím síce smiešne chyby, ale mám pocit že ak sa nepustím do práce tak... dočerta čo sa to deje... toto som ešte nikdy v živote nezažíval a to som (trúfam si povedať) som už zažil veci ktoré by iných ľudí zlomili- Dokelu čo sa to deje?

19 Léňa Léňa | 3. července 2014 v 6:40 | Reagovat

no tak u mě hlásím akorát dopravní nehodu na cestě lesoparčíkem do práce, kde při "závratné" rychlosti cca 6 km/h (do kopce) jsem včera nedala přednost zprava/zleva a šlápla na hlemýždě. To se mi ještě nikdy nestalo, vždy koukám pod nohy, ale on/ona tam fakt nebyl/a vidět ! Kdyby to bylo aspoň na lesní cestičce, tak by následky nebyly tak zlé, bohužel to tam nějaký chytrák vylepšil asfaltem :-(

20 jaroslav rosa jaroslav rosa | E-mail | 3. července 2014 v 9:13 | Reagovat

[1]:
vynechat fluor , používat jiné zubní pasty,
jiné soli.
Jíst více zeleniny, ovoce, a hlavně bránit se záření z  wifi, mobilů apod.
Cvičit a trénovat si ji... ale jeto běh na delší trat.

21 tanja tanja | 3. července 2014 v 11:35 | Reagovat

Je to síla - ve čtvrtek jsem něco vypustila z pusy a v pátek se mi to zhmotnilo :-)
Potvrzuji, že jsou lidi na silnici úplně mimo - včera mě tak tak nesmetl kamión a pak i osobák :-(
Dokonce jsem včera byla tak hodinku úplně jakoby mimo - motala se mi hlava, nedokázala jsem udržet rovnováhu a nakonec jsem si šla v 8 lehnout, ale stejně jsem do půlnoci nemohla spát
Normální PC si dělá co chce a víceméně nefunguje a dneska se mi i ntb zbláznil a hodinu vůbec nekomunikoval, vypadával signál apod. a o mobilu už vůbec nemluvím, sám mi vytáčí čísla nebo zase ukončuje hovory

22 Petr Petr | E-mail | 3. července 2014 v 12:07 | Reagovat

zpráva od Petra: Příchodem energii jsem zažil docela zajímavé situace. V den mých narozenin jsem poznamenal silnější intuici.: sedim v buse, koukam z okna a predemnou sedí kamarád. Najednou si řeknu, hmm za chvilku si urcite ke me sedne. Po minutě, se tak stalo, a já udivene dal koukam z okna. Zaznamela jsem větší bolesti hlavy ( bolí me přibližně 3 měsíce každý den ),. Další situace. Získávám schopnost jasnovidectví. Jen tak premejslim v přírodě o věcech, a najednou se za myslím nad tím co se stane, a dostanu pocit ze se to tak přesně bude. Potom přijdu domu, a přesně tak se stalo jak jsem předpovídal.  Doma si vytahnu jednu kartu z andělského balíčku. Mel jsem tam ..síla.. A s jasnovidectvm to bylo spojeno!!.. Dokonce ted zacivam vice Dejavů. Ze ty situace jsem jednou zažil. Někdy se mi stává ze vim na co mysli ostatní. Myslím na tu věc, kterou někdo za chvilku řekne. Je to všechno masakr.

23 Jarda Jarda | 3. července 2014 v 12:25 | Reagovat

V pátek jsem jel 8 km. Na dvou kruhových objezdech mi dvě auta nedala přednost. Viděl jsem řidičky asi 10 metrů jízdy. Dívaly se přímo na mne, ale jakoby mne neviděly. Ta druhá najdnou vytřeštila oči a prudce zabrzdila. Objel jsem ji a v zrcátku jsem viděl, že zůstala stát na místě když jsem byl už 50 daleko od "kruháče". U TV mi přestal na dva dny jet vstup HDMI. Vše ostatní ok. Další den fungoval, další opět ne. Ostatní vstupy blikají, jakoby se na zlomky vteřin vypínaly. Bolí mne divně celé tělo (svaly i jakoby nervy)a to jsem fyzicky nic nedělal. Píská mi v uších a divně vidím. Jakoby kruhové mžitky. Dnes manželka po 10 ti letech zaspala do práce. Když jsem ji vezl do práce, nedalo mi přednost auto z vedlejší ulice. Jezděte opatrně !!
PS: 2012 BUDE

24 Alue Alue | 3. července 2014 v 13:31 | Reagovat

[16]: Tarantule, 2012 se konalo, ALE chybělo 400 000 uvědomělých lidí, co by si přáli přejít do 5. dimenze. Tito chyběli, místo toho se všichni báli, říkali se to nebude a nebo to nechtěli. Ty energie tady byly, ale nesepnulo to, muselo to být podpořeno lidskou vůli se tam dostat.
I jsem o tom psala. Takže všichni ti, co dneska plivou (teď samozřejmě nemyslím tebe) na rok 2012 a na lidi co o něm psali, by se spíš měli chytnout za nos, protože kdyby dělali co měli, tak už tam jsme všichni pomalu rok a půl.

To co se děje teď má hodně neočekávatelný zvrat, ale jak to vypadá, je možné, že to může způsobit přechod do 5D bez potřebného množství lidského vědomí, ale otázka je, kolik lidí to vydrží. Aby ti, kteří dneska kolabují, vůbec nápor té energie vydrželi. V roce 2012 jsme tam mohli být úplně všichni, ono to by vzalo i ty nevědomé s sebou, ale teď třeba jen ti, kteří na to mají dost ,,koule". - Ale uvidíme, jsou to jen odhady. Třeba to bude ve výsledku jinak.

Upřímně si nepřeji, aby ty energie zeslábly a aby se nic nedělo, protože to co se na této planetě odehrává, už nemá dlouhé trvání. Tohle by nás mohlo zachránit před totální jadernou nebo ekologickou katastrofou, protože si kadíme do vlastního hnízda už pořádně dlouho a je jen otázka času, kdy už to tak dál nepůjde. Tato planeta sotva dýchá i bez USA, co chce vyvolat další válku.
Možná jsou ty energie také někým cíleně generované, nebo posilované.

25 Honza Honza | 3. července 2014 v 14:30 | Reagovat

Zítra jedu do Prahy, mám takovou neodvratnou intuici, spíše mne to tam magneticky přitahuje je Zlatá Ulička v Praze,  prej se teď v této energetické době otvírá portál do jiných časových dimenzí. Četl jsem o tom spoustu teorií na záhadologických webech. Že stačí se pohybovat ve Zlaté Uličce v určitou dobu, v určité měsíční deklinaci a tam se otvírá poklop, kde člověk může objevit v jiné časové dimenzi. Pak pochopitelně mne to táhne na Vyšehrad a mám v plánu navštivit silná energetická místa v Praze. Snad se mi něco potvrdí. Nechci to tu zatím říkat. V Praze budu týden, takže jsem zvědav, jestlli mi bude přáno :-)  
Každopádně je možné teď na určitých místech v Praze zažít anomálie časové, prostorové atd.

26 Noro Noro | E-mail | 3. července 2014 v 14:42 | Reagovat

Dobrý deň, nie som momentálne predplatiteľom prístupu , ale k danému problému môj náhľad. Myslím , že ide o systematické pripravovanie planéty a všetkého s ňou na ukotvenie vo frekvenciách 5-12D , s čím súvisí podľa mňa aj rozvibrovanie hmoty 3D,ktorá sa samozrejme rozplynie. Čiže , Tí , ktorí podľa ALUE prejdú, pôjdu holí-bosí.

27 Alue Alue | 3. července 2014 v 15:05 | Reagovat

[26]: To by odpovídalo hromadné potřebě lidí chodit bez bot a být venku v přírodě osamotě. Je to až nutkaná potřeba. U mě se teď připojila i nesnášenlivost na nepohodlné a omezující kousky oděvu. Když jsem sama a nikdo to nevidí, nosím na sobě jen to nejnutnější. Dřív jsem neměla tyto ,,problémy".

28 jaroslav k. jaroslav k. | E-mail | 3. července 2014 v 15:53 | Reagovat

O esoteriku reiky duchovno atd.. se zajímám už asi tak 8 let a jistým dnem jsem došel do úrovně bez nemoci a to jsem trpěl 2x ročně na anginu tedka nic ale během tedka 3 dnů mě přes den bolela hlava když jsem dělal na zahradě a to se mi nikdy nestalo za 5 min. To přešlo vypiju cca 1,5-3l tekutin denně takže z toho že bych málo pil to asi není jinak v poslední době nebyl moc čas trénovat a pracovat s energiema a celkem mě to i štvalo ale když jsem si tedka přečetl tyhle články asi jsem z toho kola nevypadl dnes v noci jsem se vzbudil s pocitem na zvracení a bolesti žaludku nikdy! Předtím se mi to nestalo tak jsem se napil a spal dál psychiku svojí ovládat umím bych řek. žiju pozitivně materialismus je pro mě zhouba peníze mám fakt jen abych přežil věřím že se to jednou změní! Jinak jsem rád že jsem si objasnil moje nevysvětlitelné stavy :) omluvte mě za hrubky píšu z mobilu :)

29 Maco Maco | E-mail | 3. července 2014 v 16:06 | Reagovat

Dôjde k prieniku dimenzií, aby sme sa mohli "stretnúť" s priateľmi - konečne!..
treba sa čistiť, hlavne uzemňovať, piť pramenitú vodu, roztáčať čakry, pránickú trubku, čistiť auru, všetko. A hlavne veľmi opatrne.. Budete mať problém v okolí s ľuďmi, ktorí sú v nižšej frekvenčnej hladine - budete mať problém pri nich byť...a teraz si predstavte toto keď nastane v rodinách, medzi partnermi. Kto sa nesnažil doteraz, bude to mať oveľa ťažšie.   Mám tiež  problémy s autami a inými, aj priatelia mi hlásia problémy.. ide to vo vlnách a bude to stúpať ako Noro píše..

30 mia mia | E-mail | 3. července 2014 v 16:11 | Reagovat

zdravim vas priatelia,to ze mi blbne elektronika som si uz zvykla,wifi,mobil,tv...skor ma zaraza moj zdravotny stav,bolesti hlavy,kosti,svaly,som ale zdrava :)vypadky kratkodobej pameti,nielen u mna,ale aj u mojho priatela,nevieme co bolo vcera,mam vypadky a som uplne mimo,obrovske tlaky,zvonenie v usiach.atd...Moje myslienky sa zhmotnuju zavratnou rychlostou,preto si musim davat velky pozor na co myslim,toto je uz par mesiacov.Najvacsiou zahadou pre mna su informacie,ktore citam v textoch tesne pred prebudenim,su krasne,ale problem je ze ked sa uz prebudim,tak si nic nepamatam,len viem,ze maju silny odkaz,velmi hlboky a krasny,zanechavaju ie texty vo mne ten pocit,trva to uz si pol roka,nikomu som to v mojom okoli este nehovorila.zvlastne,deje sa nieco velmi silne a som rada ze som toho sucastou,len neviem co to je a ako sa to vyvinie.

31 PajaK PajaK | E-mail | 3. července 2014 v 16:18 | Reagovat

Dobrý den, zkuste platonská tělesa. Jedno - krychly už máte. P.

32 Honza Honza | 3. července 2014 v 16:35 | Reagovat

[27]: To je divné, já naopak nemám potřebu chodit bez bot a být venku bosý.  Jinak já to vnímám jinak. Spíše cítím potřebu být neustále na sluníčku a opalovat se. Tedy dělat přesně opak na co upozorňují zmanipulovaná média tedy vyhýbat se sluníčku a opalování. Já naopak spíše mám až posedlost se pohybovat na sluníčku. Ale štvou mne ty chemtrails, které to cloní. A ty mraky na obloze, které nejsou vůbec přirozeného charakteru.

33 Honza Honza | 3. července 2014 v 16:38 | Reagovat

[26]: Noro, to ale neznamená, že v 5D nebude existovat hmota. Hmota existuje až do 7D, pak už pevná hmota přechází v jiné skupenství. Tam se už duše inkarnují do éterických a světelných těl. Ale na to si musíme ještě hodně dlouho počkat. Zatím musíme zvládnout základní školu. :-)

34 Alue Alue | 3. července 2014 v 16:47 | Reagovat

[33]: Abychom byli přesní: Když člověk zvýší vibrace a stane se pro 3D neviditelným, tak ve 4D je všechno hmotné, akorát nejsme vidět pro 3D. V 5D by se měla nacházet naprosto zdravá čistá planeta Země, nejsou tam černí andělé a tato dimenze se neprolítá s 3D. Tedy pro lidi v 3D nejsou hmotné jevy ve 4 a 5D, ale když se do nich dostaneš - i dočasně - tak pro tebe to hmotné je.
Spíš je problém, že člověk kolikrát rozjímá a sám si nevšimne, že už je v přechodu 4D, kdy ho lidé ve 3D nevidí, ale on je ano. - Škoda, že nemáme nějak stopky, co pípnou a upozorní nás na to.

Přecházím silnici EXTRA opatrně, jen když fakt nic nejede.

35 Blaf Blaf | 3. července 2014 v 17:04 | Reagovat

[17]:Ten kruh mi přišel jako přepolování, převibrování, prostě něco takového.

36 Ivett Ivett | 3. července 2014 v 17:08 | Reagovat

Pozoruji opravdu změny, nejen u sebe, co se týče fyzického stavu (bolesti hlavy, střevní problémy), ale i psychického (koukání do blba, čas jakoby neplynul, zastavil se, potřeba být sama apod.). Zvláštní věci se dějí i okolo mě. V neděli u nás ve městě vypadl proud na dvě hodiny. Kolikrát mi stagnuje počítač, nejde mi wifi apod. A co poslední dobou hodně špatně snáším, jsou hovory přes mobil. Snažím se alespoň zapínat reproduktor, protože když telefonuju u ucha, doslova mě roztřeští hlava. Na noc mobil už vypínám, jinak se pořádně nevyspím. Je to dost zajímavé, jsem zvědavá na pokračování... :-)

37 Lukas Lukas | E-mail | 3. července 2014 v 17:42 | Reagovat

Je to naozaj mazec jako prase. Uz od vcera citim, akoby mojim telom prudila akasi energia. Je to prijemne ako ked som dostaval energiu od jednej znamej, ktora mala velmi vysoky stupen zasvätenia Reiki, Karunaki a podobne. Mam pocit, ze mi to zlepsuje aj psychicku odolnost. Doteraz som strasne riesil politiku a to negativne spolocenske dianie, ktore vladne tomuto svetu, no teraz mam pocit, ze su to vsetko malichernosti a su to problemy akurat tak tych najslabsich duchovnych jedincov - tych, ktori coskoro stratia akykolvek vplyv na ovladanie ludi tak ako to robia doteraz, napriklad cez media, hudobny priemysel atd. Sialenost akou ohlupuju ludi, mladez a ako im zatemnuju mysel sa jednoducho musi coskoro skoncit, som o tom absolutne presvedceny. Pokial je nieco nespravne, tak to musi zaniknut. Je to ako keby ste postavili dom na zlych zakladoch, tak ten dom sa skor ci neskor tiez zruti. Nepodliehajte panike ani negativnym pocitom, ktore sa obcas objavia ludkovia. Vsetko je v najlepsom poriadku, nastava ozdravovanie celej planety. Psychopati, ktori vladnu takmer v kazdom state tejto planety posadnuti mamonom a ich nezmyselna tuzba po moci prameniaca v ich chorych egach sa coskoro dostane na smetisko dejin vratane ich samotnych, pretoze su to tie najmenej duchovne rozvinute bytosti, ktore budu nahradene novymi - lepsimi. Tak ako sa pise v biblii - prvi budu posledni a posledni budu prvymi. Verim, ze to ma suvis s vladnucimi elitami resp. s ludmi ktori su vysoko v tychto hierarchiach. Pamätajte na to ludkovia, drzte sa a hlavne pokoj v dusi ;)

38 M.T. M.T. | 3. července 2014 v 18:04 | Reagovat

A mně se nic neděje... Leda že by se do toho počítalo to, že jsem se v pondělí rozhodla odhodit své brýle v dál a po zbytek života chodit bez nich. Ale lepší tohle, než abych dostávala epileptický záchvaty a migrény nebo přežívala bouračky.

39 Lukas Lukas | E-mail | 3. července 2014 v 18:08 | Reagovat

Este by som rad dodal, ze je zaujimave, ze parazit a temna bytost akou je miliardar Donald Trump prave dnes vyhlasi v televizii, aby sa Americania pripravili na financny krach dolaru, co by v skutocnosti znamenalo obrovsky kolaps (nie len ekonomicky). O pade dolara sa hovori uz dlhe mesiace a roky a vsetkym, ktori sa trosku lepsie vyznaju do eknomiky a jej zakulisia je jasne, ze takyto krach nenastane len tak nahodou zo dna na den, ale presne vtedy, kedy to tymto darmozracom tzv. elitarom bude vyhovovat. Chcem len povedat, ze mozno to ma suvis prave s tymto energetickym uraganom, ktori prave prichadza na Zem a stupnuje sa a vsetci vieme, ze tie Satanove deti urobia vsetko preto, aby sa udrzali pri moci, tak treba len dufat, ze nevykonaju nic tragicke pre svet. Budte obozretni, nenechajte sa krmit odpadom z medii, najlepsie telku nesledovat vobec. Snazte sa tomuto prudu energie z vesmiru pozitivne otvorit. My vsetci predsa chceme lepsie svet - iny, nez ten ktory dominuje sucasnosti. Na zaver este dodam, ze kolaps ludi sa naozaj zvysuje, co som zaznamenal aj ja vo svojom okoli. Hukacky siren zachranarov pocut uz prakticky neustale pocas celeho dna, dokonca pri sledovanie semifinaloveho zapasu zenskeho Wimbledonu museli zapas prerusit na 15 minut, pretoze skolabovala v hladisku divacka, co som teda za 15 rokov aktivneho sledovania este nevidel a vcera na kurte takmer odpadla Venus Williams.

40 Kony Kony | 3. července 2014 v 18:12 | Reagovat

[27]: "kteří na to mají dost ,,koule". --> :D

[28]: Nejsi náhodou Jarda Krejčí? Jarda, který po roce 2012 zrušil stránky fenoménu? Pokud ano, tak jsem neskutečně rád, že jsi tady Jardo, protože jsem o tobě po 21. prosinci - kdy jsme měli údajně vzestoupit neslyšel.. slehla se po Tobě úplně země a myslel jsem si, že jsi snad umřel.. nevěděl jsem co s Tebou je.. Pokud jsi to fakt Ty, tak vzhůru do 5D Jardo!!!!! Teď už to semknem Mistře!! Síla a čistota! AHoj a drž se!!!

P.S.: Budu rád když mi sem napíšeš, zda jsi to opravdu ty - Pro mě MISTR - Jaroslav Krejčí z Děčína. (Kony)

41 Mára Mára | E-mail | 3. července 2014 v 19:10 | Reagovat

Dnes mi jde zase jde pripojeni normalne, uvidime co to bude delat dal. Ty energie maji ucinek, ja si posledni dobou spoustu veci uvedomil, a prijde mi ten system co tu je cim dal tim vic smesnejsi. Ziskal jsem vetsi nadhled nez kdy jindy. Je to skoda ze 21.12.2012 nevyslo. Taky nemam ciste svedomi, v te dobe jsem nechodil na Alusku, ani jsem moc neresil tyto veci, tak jsem se tomu spolecne s kolegama v praci smal :(

42 Carmen Carmen | 3. července 2014 v 19:34 | Reagovat

[2]:aj mne brutalne vypadavaju vlasy...mota ma,neviem sa vyjarit alebo vykoktat,mylim si pismenka na klavesnici a minuly tyzden 5 dni po debe podvecer som mala brutalne migreny a potom prestali zo dna na den

43 Noro Noro | E-mail | 3. července 2014 v 19:44 | Reagovat

Honza - ku Tvojej reakcii si myslím toto:Planéta na ktorej máme česť žiť je živá bytosť "Bohyňa GAIA", Myslím si , že keď sme z jej tela vytiahli suroviny pre potrebu tohoto nefunkčného systému , patrí sa nám ich vrátiť naspäť.To znamená rozvibrovanie všetého , čo sme vydolovali od šiat po stavebný a iný materiál a poctivo to ako zapožičané pri prechode dimenziami za tých pár minút vrátiť naspäť.Máme čistý štít voči nej.Môžeme s ňou pokračovať ďalej pretože bez nej to nejde.Ona je jeden zo šiestich subjektov , ktoré spúšťajú celý proces. A Ako bolo niekde pred pár dňami napísané "ona nás nepotrebuje na vzostup"To je tvrdá realita.Takže jediné čo zostáva je "držať hubu a krok a tvrdo makať , lebo už nie je čas.Ako nás dnes pozdravili ELOHIM , čas končí - má to za pár.Začne za chvíľu strihať meter.

44 malé srdce malé srdce | Web | 3. července 2014 v 20:28 | Reagovat

U mne se toho poslední dobou mnoho změnilo. Velký nárust konstruktivní energie. I když dvacetileté bolesti těla nepolevily, nárust energie je značný. Hodně mne to posouvá a řekl bych až popostrkává či nakopává dopředu. Opět mám velikou chuť na sebe vnitřně pracovat. Zvládám věci, které jsem nedokázal zvládnout ani za 20 let a nyní se to děje jakoby okamžitě. Nevím, jestli to má souvis právě s tím, o čem zde bylo psáno, ale pravdou je, že něco silného cítím. Jen mne zaráží, že mnoho lidí zde popisuje spíše nepříjemné pocity či tělesné či duševní či jiné. Já tu energii pociťuji jako velmi konstruktivní.

45 Eamë Eamë | Web | 3. července 2014 v 20:46 | Reagovat

čauky čau :) musím říct, že to, co se děje, je zvláštní, ale těší mě to
taky jsem na sobě zpozorovala nějaké drobné i drobnější změny. víc si všímám znamení, líp se mi komunikuje s andílkem a dévami, zlepšila se mi intuice a snad i telepatie, myšlenky se zhmotňují až děsivou rychlostí, začala jsem se více do hloubky zajímat o svoje zdraví, o sebe jako takovou... některé situace jsou mi až k neuvěření povědomé. články na netu, lidé, některé momenty... asi dejá vu? párkrát se mi poštěstilo i to, že jsem jakoby.. zchrupla :D a viděla, co se v ten moment stane.. otázka jedné dvou vteřin. a stalo se tak, samozřejmě :). taky se mi prolíná snový svět a tento svět. to potom chodím za ostatníma s tím, jestli jsem jim to či ono fakt říkala nebo se mi o tom zdálo. nutkání chodit víc bosky nepozoruju, protože tak chodím víceméně pořád, kor když je venku takhle krásně! :) i se mi nějak zlepšil sluch a čuch, na zraku pracuji podle knížky tuším od františka víchy...
některé zmiňované pocity, jako že je život jako film, nebo že si někam dojdu, ale nepamatuju si cestu, znám už zdřívějška, takže mě tolik neděsí... jen se teď objevují častěji. připadám si teď často mimo, pozornost nedokážu dlouho udržet... párkrát se mi i stalo, že jsem se zničehonic sesunula na zem a začala, nevím proč, brečet. jen tak, klidně i za chůze... ale co mě překvapilo, já čtu celkem slušně, každý se semtam přežbleptne, ale to, jak čtu teď! chyba pomalu v každém slově, kolikrát to jedno slovo čtu natřikrát.. sranda no :D to samé s mluvením
elektronika je na tom pořád stejně blbě, nepřekvapuje mě to
zatím se mi nestalo, že by to do mě někdo napral, nedejbože si na mě sednul :) dnes mě na přechodu pár aut vyděsilo, ale nic se nestalo
včera jsem jela s tatem městěm, že zajdeme do restauračky... on se nějak poplet a zabočil na opačnou stranu, takže jsme si udělali kolečko navíc. ale udivuje mě, že vůbec nevyváděl. běžně by začal nadávat a zuřit, a teď jen prohodil něco jako "jé, kam já to jedu!"
na křižovatkách bývá teď docela divoko, ze všech stran samý auto, všichni chcou jet, teď kdo z koho :)
hodně taky štěkají psi. dřív byl klid, občas si některej štěknul, to je v cajku, ale teď řve čtyři pět psů celou noc, no v tom aby se čert vyspal!
a další a další zajímavé věci, na které si vzpomenu až komentář odešlu...
jsem zvědavá, kam nás to všechno zavede. každopádně jsem ráda, že u toho můžu být. snad to někteří človíčci poplašňáci nebudou vnímat jako něco úděsnýho a nezjančí... uvidíme :) mějte se :)

46 tarantule* tarantule* | Web | 3. července 2014 v 21:26 | Reagovat

[24]: Děkuju za vysvětlení.

47 Honza Honza | 3. července 2014 v 21:38 | Reagovat

Ještě bych se rád svěřil co mne poslední dobou trápí. Nevím jestli to není na vrub těchto transformačních energií, ale pamatuji si, že když jsem byl mladší nebo ve školním věku, tak když jsem měl někam odcestovat ( na prázdniny, výlet atd ) měl jsem nejmíň týden před odjezdem cestovní horečku ( měl jsem danou vibraci) , na nic jiného jsem nemyslel a teď poslední dobou jakoby mi ty energie znemožňovaly žít v budoucnosti v oné vibraci. Prostě ikdybych se rozkrájel, tak ta cestovní horečka nenastupuje. Teď mám jet do Prahy a vůbec nemám cestovní horečku. Netěším se.:-) Před 20 lety jsem se nemohl dočkat a měl jsem pocit, že čas plyne velmi pomalu.... a nyní ? Letí to tak rychle, že to nestíhám ani trávit :-))   Nežiju tím týden dopředu.  Znamená to tedy, že ať se mi to líbí nebo ne, ty energie po mne chtějí abych zůstal ukotven v přítomném okamžiku Teď a Tady a nekotvil se v budoucím okamžiku.  A není to snad žití v 5D v přítomném okamžiku o kterém tolik vyučuje Eckhart Tolle ?   Myslel jsem si, že to souvisí s tím, jak rostu, stárnu, vyvíjím se, a proto čím je člověk starší tak asi nemá cestovní horečky jako ten, kdo je teenager či ve školním věku.  Každopádně jsem zpozoroval další jev.  Za mého školního mládí jsem byl den před odjezdem na výlet nebo někam  v té vibraci. Vibroval jsem už tím místem, kam mám jet. Teď to ale bohužel nefunguje. Zítra mám jet do Prahy a ani mi to nepříjde, že budu teď delší čas mimo domov. A to já zas tolik necestuji a nejezdím. Je to fakt zvláštní, a možná je to těmi energiemi.  :-)

48 Petr M. Petr M. | E-mail | 3. července 2014 v 22:31 | Reagovat

Já pociťuji jen sem tam bolesti hlavy, zatím nic zajímavého nesleduji, nic s technikou ani auty. Možná jen to, že mě třeba něco napadne a za hodinu, tři nebo den se to stane. A to se děje celkem často, takže tohle zkoumám, ale jinak nezjišťuji nic. Zabývám se ale Plejádskou světelnou terapií, provádím už nějakou tu dobu jednotlivá Plejádská cvičení, tak mě možná tohle udržuje mimo veškeré dění, kdo ví.

Ohledně nových kruhů v obilí u komentáře [17]:, na mě to působí jako hvězda odkud pochází ti co nám pomáhají a ten oblouk na levé stravě určuje dobu kdy se něco stane. Přesně řečeno půl rok. Ta hvězda jako by rozdělovala rok na 4 díly a ten půlkruh vlevo je to co ještě zbývá aby se dokončilo. Ale to jsou jen mé pocity, třeba to je úplně jinak :)

49 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 4. července 2014 v 2:06 | Reagovat

To nám se dneska rozbila mikrovlnka. Potřebovali jsme si něco ohřát a po chvíli pozorujeme, jak v ní jiskří. Vypli jsme jí, protože jsme chtěli zjistit, co to jako má být.  Jestli jsme tam nezapoměli lžičku nebo jestli hrneček neměl pozlacený okraj. Ale ne. Hrneček byl v pohodě, nic kovového tam taky nebylo. Jen byla trochu ožehnutá stěna mikrovlnky. Nechápu. A to už asi začínají krachovat elektrické spotřebiče.

50 Igor Nácik Igor Nácik | E-mail | Web | 4. července 2014 v 3:03 | Reagovat

No to na mňa sedí. Som v Neuroreštarte na penize od Čmolíka a mám pocit že ma to láme a že s peniazmi to bude nejak úplne inak. No a tak mám 2 Kč a jedlo na 2 dni a ráno idem na odber plazmy aby som mal na jedlo. Do Nedele:))))))))))))))))))))))Bolí ma chrbát. V mieste minulého výhrezu. Akoby som si v posledné dni prežíval a čistil všeky taraumy z tohoto života. Proste to cítim a viem že raj je a mám ho v sebe. Držme sa Bratia a Sestry

51 blaf blaf | 4. července 2014 v 6:44 | Reagovat

[48]: Mě to přijde spíš jako země, a ty čtyři díly s tou plnou půlkou, jakoby ukazují směr otáčení. Jakoby se celá měla otočit na druhou stranu. Nevím jak to vysvětlit. Uvidíme, třeba jednou porozumíme:)

52 arny arny | 4. července 2014 v 8:31 | Reagovat

Sledujem tento clanok aj jeho diskusie od zaciatku a zacinam mat dojem, ze sa Vam vsetkym deje len to, co by ste chceli aby sa Vam dialo.
Neda sa ani dokazat ani vyvratit, ze nejake energie bovis sem prudia a uz vobec nie v takej sile. A nemyslim tym dokaz vedecky. Cele je to zalozene len na Vasej viere.
Ak teda niekto z Vas chce, aby ste pocitovali nejakym sposobom ten "priliv energie" tak je to len zadanie pre Vas tvorivy potencial (ako kazde ine zadanie) a stane sa (niekto by povedal, ze Vesmir sa postara aby sa stalo).
Ziadne 4D ani 5D nezazijeme skor, ako fyzicky zomrieme - moj nazor.
Skuste sa ozaj uzemnit aj vo Vasich zelaniach a mozno zistite, ze to co sa Vam deje, pripadne vo Vasom okoli, su uplne normalne veci z pohladu chodu sveta.
Odporucam Vam precitat si nieco z AllatRa od ANASTASIA NOVYCH, na webe sa to da stiahnut zadarmo, staci len hladat.
Len clovek sam je zodpovedny za seba a to co sa s nim deje. Ak niekto ocakava pomoc zvonka (napr. formou prilevu energie, ktora sa postara o zasadnu zmenu), tak sa velmi myli - zase moj nazor.
Aj ja chcem ist "domou", no zrejte tu kazdy z nas ma najprv nieco spravit, nieco zazit, zformovat svoju osobnost, a az potom MOZNO pojdeme domou, ked uz budeme na to PRIPRAVENI.
Viete, pride mi to tak, ze odtialto chcete vsetci co najskor zdrhnut a "po nas potopa". A pritom sme vsetci zodpovedni za to, co sa deje v nasom okoli, aj za to, ze nic nerobime napr. v suvislosti s Ukrajinou, Siriou, ...
Cakame, ze za nas niekto (napr. ta energia) veci vyriesi, alebo, ze nas posunie niekam "hore" a tí chudaci tu, nech sa navzajom pozeru...
Toto je ale povysovanie sa nad druhymi, typicky prejav nezvladnuteho EGA :)
Ale mozem sa mylit... (a hlavne to teraz vyznieva, ze poucujem, co ale nie je moj zamer)
Nech sa Vam vsetkym dari :)

53 Veronika Veronika | E-mail | 4. července 2014 v 8:46 | Reagovat

Noo, mě už to nedá a musím také přispět... Je to opravdu síla. Že se něco opravdu děje cítím celým tělem a jsem šťastná, že díky pár lidem můžu vědět o co jde. Jinak bych měla strach, že jsem vážně nemocná :D   Takže: Motání hlavy, bolesti hlavy, strašlivá únava, výpadky paměti, pletou se mi slova, brebentím, jsem někdy jak vygumovaná, o větě o třech slovech jsem schopná přemýšlet minutu uplně zaseknutá :D :D :D no, těžké nohy, ztuhlé tělo... zvýšení schopnosti jasnozřivosti, světelné bytosti a celkově zářivé energie. Někdy mi před očima všechno prostě bliká a září strašně silně. Výpadky sítě jsem taky zaznamenala a nedávno mě málem srazilo auto. Navíc strašně silné osobní zážitky s anděly atp., což jsem dřív neměla a schopnost náhledu z vyšší sféry! A to ne uplně schválně... Je to síla a chce to asi hlavně se uzemňovat, ať to fyzicky ustojíme! :))) Hodně štěstí všem a krásný den! :)))

54 Nana Li Nana Li | 4. července 2014 v 10:41 | Reagovat

Dobrý deň, posledné týždne mi je zvláštne ako každému, kto tu píše komentáre. Mávam bolesti hlavy, tuhne mi krčná chrbtica, v niektoré dni ma bolí aj celá chrbtica. Počúvam svoje telo keď chce rybu, tak si ju dám. Proste na čo mám v danej chvíli chuť to papám. :) Stále som akoby vnútorne unavená, chce sa mi skoro stále spať. Nechce sa mi cvičiť, ale keď sa prekonám, tak to dlho netrvá pretože urobím napr. pár klikov a som unavená, nevládzem. Večne okolie na mňa útočí, chce ma rozladiť z pokoja, vkladať do mňa stres a spôsobiť nervozitu. Chcú sa hádať. Je to na nevydržanie. Niekedy ma to premôže a potom som nervózna, a hovorím také veci čo by som ani nepovedala. Keď sa znormalizujem a som vo svojom kľude viem, že som to nebola ja taká nervózna, nepokojná. Viem, že okolo mňa sú aj taký ľudia čo sa snažia mi uškodiť čo majú na tejto planéte svoje posolstvo, a to ničiť ľudí. Tým ľuďom/2-5/ sa nedá niekedy vyhnúť. Viem, že sa mám pri nich niečo naučiť, ale čím ďalej je to intenzívnejšie, snažia sa na človeka útočiť vedome energeticky. Veľa ešte toho je čo by som tu napísala, ale pre tento krát to stačí.

S láskou Nana Li

Krásne prežitie ďalších príjemných a hlavne svetelných dní <3
Rozdávajte lásku aj tým čo jej majú málo aj tým čo Vám chcú uškodiť.

55 Jitka Králíková Jitka Králíková | E-mail | Web | 4. července 2014 v 11:21 | Reagovat

[48]: Petře zdravím tě,
jsi plejádská energie královského typu,zde popisované situace se tě nemohou dotýkat, nemohou tě omezovat ve tvém tvoření ,žití srdcem jsi napojen na Zdroj a tvoje zdrojová energie je totožná s tím, co na milovanou Zemi přichází,vše zcela bezpodmínek přijímáš srdcem,nemáš důvod mít strach, věříš,že Zdroj jsi ty a je to tak.Pro všechny ostatní jen drobná zpráva, vše přijímejte srdcem a budte vděční, že takovou úžasnou proměnu smíte žít vlastním, živým životem.A kruhy v obilí o tom hovoří" nic neodkládejte, stejně není kam," plyňte,budte,děkujte,přijímejte beze strachu vše, co přichází a co vás obklopuje.Rostete po spirále růstu nikoli po sinusoidě.A radujte se.Jitka

56 :)) :)) | 4. července 2014 v 16:03 | Reagovat

[48]:  mně to na první pohled připomnělo kompas, ale fakt to vypadá jako rozdělení na dvě půlky. Tmavší a světlejší, jako tmavé a světlé období? Nebo světlou a temnou část lidstva? Nebo načítání nového programu, padesát procent splněno...? :) Dost by mně zajímalo, co by na to řekl nějaký odborník na symboly :)

57 Katka Katka | E-mail | 4. července 2014 v 17:11 | Reagovat

Ahoj,

také mám podobné stavy... dost věcí m z hlavy vypadává, cítím se mimo tento svět, mám velikou chuť si sedat a ležet v trávě, neustále se potykám s velkou únavou, v noci mezi 2 až 5 nemohu spát, navíc mě bolí klouby, prsa mám neustále jako ve svěráku, čistím se-moc čúrám a přehání mě-mám neustále pocit, ze mě něco čeká-někam mám jít, můj hlas se několik let hodně stišuje- přátele mě neslyší, neustále říkají at mluvím na hlas, stišuji se uvnitř sebe, mlži se mi zrak, přetíná se, čím dal víc koukám do blba bez myšlenek, má to na mě velký dopad i tím, že jsem v květnu dala výpověď a to jen z důvodu, že jsem se nestotožňovala s vedením a především myšlením firmy....lidi mě přehlížejí-bourání do mě, neuhybají...stalo se mi že mě několikrát málem zajeli řidiči...a klasika, padá NET, zlobí telefon, zlobí satelit....

58 Pjaa Pjaa | 4. července 2014 v 23:09 | Reagovat

No vlastně v poslední době mám paměť úplně příšernou, nepamatuju si nijak dobře co a proč dělám a hlavně to mám přeházené (vím jak šly věci po pořádku, ale paměť mi vzpomínky přehazuje ... ). Nedokážu moc určit následky věcí, vlastně „riskuju“ mnohem víc než dřív a nedovedu věci dělat jinak … pokaždé když se pokusím riziko snížit, tak mi to nevyjde a stejně to musím risknout … Svým způsobem vím co chci … mám v tom čím dál víc jasno ….
Nepamatuju si hlavně rozhovory s lidmi ... často si myslím, že sem si jenom myslela, že sem jim něco řekla a pak přijdu na to, že jsem se o tom skutečně bavili ... a já na ně jen zírám …
Soustředit se většinou skoro vůbec nedovedu ... jenom na to co se děje... intuice se mi taky hodně zlepšila, právě zvednu telefon a vím kdo to volá, ačkoliv to ukáže cizí číslo, zdá se mi, že si s určitými lidmi jakoby čtu myšlenky … často myslíme naráz na to samé, víme co ten druhý řekne, nebo právě na co myslí …
Špatně usínám, ale spánku potřebuju hodně … většinou usnu pozdě, ráno se probudím tak akorát, a po obědě si jdu znova lehnou (to se mi nikdy nestávalo, už když jako malá jsem po obědě nikdy nespala ... )
Zrychlování času … no, spíš se mi zdá někdy jako by se čas zastavil a svět jel … prostě jak kdyby ten čas opravdu nebyl a existoval jenom pohyb … a pravda, že ten pohyb je nějaký rychlejší než dřív …
Všechno se uskutečňuje rychleji … to s čím jsem dříve ztrácela měsíce času, se teď může odehrát během pár týdnů … Opravdu je těžký vnímat něco jinýho, než to, co se právě děje.
Moje nálada se hodně mění, stejně tak jako moje teplota … dost se mi střídají horečky a zimnice … Nedovedu už skoro vůbec lhát ani se přetvařovat …
Jinak hodně jezdím na kole a na bruslích a z nějakého důvodu, jsem teď kolikrát málem spadla ...

59 Veronika Veronika | E-mail | Web | 5. července 2014 v 2:05 | Reagovat

Srdečně zdravím, až po přečtení Vašeho článku jsem si něco uvědomila, krom tlaků na mou osobu, který je stále silnější,mi došlo i to, jak Vámi popisovaná energie zřejmě působí na mou starou fenku NO. Drží se mne jak klíště, pokud ji nechám o samotě tak nepřetržitě štěká, což dříve nedělala. Dokonce v noci ze včerejška na dnešek se snažila spát se mnou v posteli. Mám z ní pro mne pocit úzkosti. Děkuji za Váš článek a přeji všem bytostem této Země pokoj v duši.

60 Alue Alue | 5. července 2014 v 10:03 | Reagovat

[50]: Proč nemáš normální práci? Nemůžeš nic sehnat?

61 Pokoutník domácí Pokoutník domácí | 5. července 2014 v 10:33 | Reagovat

[17]: [48]:

Ahoj,

všichni zbytečně hledáte složitosti a přistupujete k obrazci nesprávně.. přitom je to tak jednoduché.. zkuste použít prosté myšlení intuitivní a scvakne vám to.. Podařilo se mi ten obrazec rozšifrovat během krátké doby.. chce to cvik a cit.

Piktogram u Boskovic v pšeničném poli z minulého víkendu:

http://brnensky.denik.cz/galerie/u-boskovic-se-objevil-obrazec-v-poli-psenice-pripad-setri-policie.html?mm=5370852

Máme zde kruh.. v kruhu se nachází čtyřcípá hvězda, která je obklopena vyplněným půlkruhem, na druhé straně kolem hvězdy je půlkruh prázdný.. uprostřed hvězdy je malý kruh.. kolem malého kroužku jsou další dva kruhy, které jsou vzájemně a hlavně ÚČELNĚ přerušované..

Pojďme tedy na to :

Začneme u kruhu, který obklopuje celý obrazec.. kruh je symbol jednoty, bezpečí a ochrany.. můžeme se tedy domnívat, že bytosti, které ho vyobrazily, nemají špatné úmysly a vše uvnitř kruhu je podporováno konstruktivním vědomím.. kříž se v kruhu nenachází, což nám hraje také do karet..

Malý nepřerušovaný kruh, který se nachází přesně ve středu kružnice symbolizuje srdce - říkejme mu tedy srdce. Druhý přerušovaný kruh, který obklopuje srdce jako první má přesně pět částí, které se postupně zvětšují (pojí) a které symbolizují pokud se nepletu číslo 5 - značí lidstvo jako celek.. dovolíme si jej tedy nazývat lidstvem.. třetí a největší z naší trojice kruhů se nachází kolem lidstva a je rozdělený přesně na devět částí - číslo 9 značí přece Stvořitele (možno Bůh jestli chcete) a vše s ním spojené - intuici, lásku, radost a hojnost.. třetímu kruhu říkejme Stvořitel..

Čtyřcípá hvězda symbolizuje naději a číslo čtyři značí přece člověka.. když to spojíme vyjde nám naděje - člověk.. ty cípy jsou obrovské a nesmírně důležité k pochopení celého obrazce.. ČTYŘI cípy - člověk, hvězda - naděje.. naděje ještě žije pro každého člověka.

Půlkruhy kolem hvězdy symbolizují mozkové hemisféry člověka - jsou dvě - levá a pravá. Zjednodušeně řečeno pravou jedeme přes pocity a srdce, levou přes logickou racionální analýzu mysli a stroje. Která je ta milejší?

Plný půlkruh kolem hvězdy symbolizuje levou hemisféru s kterou se nyní jak známo řítíme do ř(.)ti.. pravý půlkruh, který obklopuje hvězdu je prázdný, ale stále připravený a volný pro nás - obklopuje hvězdu - hvězda značí naději.. přihořívá?

Nebo... je tu ještě možnost jak tu někdo poznamenal, tedy plný oblouk půlkruhu obklopující hvězdu značí pozemský půlrok, který nám ještě zbývá do semknutí procesu pro přechod do 5D. Ten obrazec se objevil přesně na konci měsíce června, od července následuje druhá polovina roku.. vidíte tu souvislost? Proč to tam obtiskli přesně na rozhraní červen - červenec? Když budeme předpokládat rozdělení kruhu kolem hvězdy na čtyři části v roce znamená to, že nám opravdu zbývá už jen necelý půlrok..

Podívejte se pozorně na kruh lidstva - postupně se uzavírá - jinými slovy zavírá srdce.. srdce lidstva se postupně uzavírá, ALE stále ještě jsou tam cestičky kudy by to šlo prolést.. když bychom spojily oddělených 5 bodů kruhu lidstva vyjde nám vůle otevřenosti pro srdce cca 1/4.. už hoří? nebo pořád samá voda? Kruh stvořitele - obrovské radosti a hojnosti se též uzavírá a zavře se úplně spolu s kruhem lidstva pokud to dopustíme. Času není příliš moc - cca 1/4.. čili něco přes 3 měsíce nanejvýš tak 5 když budu velký optimista, takže mi to krásně vychází s necelým půlrokem co jsem rozebral hore..

Ten obrazec je znamení, dualitní zákon a duo hádanka, která představuje velmi velmi velmi cenné poselství.. naši "kamarádi" z Vesmíru nám ukazují správnou a nejvhodnější cestu..
co musíme udělat, abychom vystoupali výše na úrovni vědomí, otevřenosti srdce a zvýšili svou vibrační úroveň?

Odpověď : Přáli si s plným uvědoměním ze srdce (konstruktivní pocit) být a konat v lepším Světě, než je ten současný.. jsme svobodní a máme na to právo, pokud se tak rozhodneme.. všechno je to tak primitivní.. jen opravdu chtít a něco pro to udělat.

Pamatujete ten známý piktogram z 15. srpna 2002? Bylo to údajně na poli nějaké farmy západně od Winchestru.. je na něm mimozemšťan držící CD, které rozšifroval údajně nějaký alfavědec a který symbolizuje vzkaz :

1) "Ztřeste se těch, kdo falešné dary přinášejí a své sliby porušují. " - to už se dávno děje, netřeba rozebírat.

2) "Mnoho bude bolesti, však stále je čas. " - Mnoho bolesti na denním pořádku a čas? Stále ho ještě trochu zbývá..

3) "Věřte, že tam venku je dobro." - Jak na povrchu, tak uvnitř.. Co bychom ještě více chtěli, abychom uvěřili v dobro, které je jak kolem tak uvnitř nás a otevřeli se mu na plný koule?

4) "Kruh se uzavírá." - naše dnešní cesta se postupně uzavírá a je to obtisklé i na tom poli u Boskovic..

Mějme proto dost "koule" jak píše Alušuni co nejvíc z nás, protože už NENÍ ČAS na to "nemít dost koule"... protože, když nebudeme mít "dost koule" my, spadnou na nás koule z oblohy a budeme v prdeli :D

Ne opravdu.. jde o naše životy a o životy lidí, které máme rádi.. o děti.. je potřeba se už vzpamatovat, vzít osud do vlastních rukou, žít svůj život intuitivně, ne racionálně, protože všechno co děláme racionálně nám spíše ubližuje, než uzdravuje mám pravdu? Klíč k uzdravení je tedy přes konstruktivní pocity - tohle je cesta. Pojďme je tvořit, je to ta nejkrásnější zábava a naplnění.. opravdu to stojí za to..

Udělám vše proto, abych nás vytáhl z tohoto omezeného režimu!!! Pokud se vytáhneme navzájem společně, dokážeme se dostat do pohádky! Namaste..

62 Daniel Daniel | E-mail | 5. července 2014 v 11:06 | Reagovat

Obrazec v obilí znamená kód lidství

63 Petr M. Petr M. | E-mail | 7. července 2014 v 12:45 | Reagovat

[61]: Díky moc za vysvětlení, na tohle bych asi nepřišel, ale dává to smysl :)

[55]: Paní Jitko děkuji za Váš komentář, je pravda, že mě vše okolo, ty energie, plejáďané apod. hodně moc lákají a to beze strachu, vždycky se hodně těším až se něco bude dít než mít strach :)

64 Namasteen Namasteen | 7. července 2014 v 23:02 | Reagovat

[34]:Když jsem krátce před prosincem 2012 byla v 5D na návštěvě prostřednictvím snu, všechno vypadalo jako tady, kolem jen příroda, protože ji mám ráda, a prostředí, které okamžitě reagovalo na jakoukoliv mou myšlenku. Bylo tam moře, a já mám z hloubky moře trošku strach - ta představa, jak je to hluboké a co všechno tam je - a jakmile jsem v tom 5D začala mít tenhle strach, moře se okamžitě přede mnou postavilo v obrovskou rozbouřenou vodní stěnu. Okažitě jsem musela svoji mysl uklidnit, aby to na mě nespadlo :) Jinak konečné poselství z toho snu vlastně bylo, že nemusím čekat na žádné 5D ani 2012, abych žila svůj život, že vše důležité je teď.

A k aktuálním energiím, velké změny ve svém životě pozoruji již tak od listopadu. Odhodila jsem vše, co mi neodpovídalo, a učím se být jen sama sebou. Je to tedy trochu bouře, hlavně ve vztazích, ale jsem šťastná, konečně vím, kým chci být. Také jsem zažila první AC, viděla prvního ducha a tak..ale to vše na podzim, teď naopak mám jen pocit, že samota mi už v ničem nepomůže, že se nejvíce naučím od lidí. Asi to každý prožívá po svém.. Po fyzické stránce je mi dobře jako před tím. Vlastně moje tělo začalo nekompromisně odmítat vše, co není zdravé - jako bílý cukr a tak. Takže silnější komunikace s tělem tu je.

65 Tomáš Tomáš | E-mail | 7. července 2014 v 23:12 | Reagovat

[15]: Taky mě teď ohromně baví chodit bos.  Mluvil o tom hezky i Jarda Dušek v Duši K. Naboso řídím a chodím, kde se dá. Nekoukám na lidi. Pohledy lidí mi nevadí, když vím, že mi to dělá dobře a mám tak svůj důvod. Pohledy lidí Vám mohou vadit, jen když si sama nejste jista tím, co děláte. Klíšťat se bát nemusíte. Důvěřujte sobě a přírodě. Během vycházky v lese jsem dvě klíšťata ze sebe setřásl - cítil jsem je, jak mi šplhají po noze. Povídejte si s lesem, přátelé si přece neubližují. Držím Vám palce v bosochození:)

66 Tom Tom | E-mail | 8. července 2014 v 14:29 | Reagovat

[61]:

V první řadě bych chtěl říct, že vaše analýza je skutečně vyčerpávající . Ovšem osobně jsem přesvědčen , že se jde o člověkem vytvořený obrazec . K obrazci jsem se chystal jet hned den po jeho vzniku, mí přátelé však byli rychlejší . Info které jsem od nich získal v kombinací s mým vlastním pozorováním (i když jen fotek) mě od plánovaného výletu odradilo . Polámané klasy, díra po kůlu ve "vyosené" kružnici, obilí je často položeno nepravidelně (lépe jde vidět v negativu). Podél paprsků ružice jsou znatelně vidět pěšinky vytvořené opět nepravidelným pokládáním obilí, k tomu všemu hrany paprsku nejsou ani přímé. Morseovka ve středu je okousaná , nepravidelné mezery ... Dále mě překvapila jeho enormní velikost odhadem 200m v průměru i když nejde o složitý obrazec . Něco takového by se přece vyspělou technologií dalo vytvořit v mnohem menším měřítku. Doba během které měl vzniknout se uvádí téměr na dva a půl dne. Část je popsána ve 2. članku zde http://www.cropcircleconnector.com/2014/Boskovic/comments.html

Vůbec mě překvapuje s jakou lehkostí lidé přijímají všechny kruhy (a nejenom je) jako "pravé" aniž by se nad jejich pravostí zamysleli. Letošní snahy circlemakerů ve světě jsou skutečně rozsáhlé. Zajímalo by mě jestli je to náhodné, nebo se někdo z elit pokouší záměrně vnést balast mezi hodnotné informace ...

Jinak posledního půl roku maká synchronicita maká na plný obrátky (nebo ji jen silněji vnímám) , častěji mívám předtuchy. Spoustu věcí ale kazím , dělám hrubky jak v textu tak i ve výpočtech . Tento týden bolest zad, malátnost , špatný spánek. Na druhou stranu bych to nerad vše svedl na vzestup energií...

67 Luke Luke | E-mail | 8. července 2014 v 16:12 | Reagovat

[15]:Ohledně klíšťat a třeba komárů doporučuju si uvědomit, že i oni maji vědomí, ikdyž společné, tedy nejsou ne-vědomí a prostě jim "vysvětlit" že proti nim nic nemáš, že je nechceš zabít, ale pokud tě budou kousat, pak ti nic jiného nezbyde, než se bránit. Dělám to tak i s komárama a nikdy nejsem pokousanej, ani klíště nemám. Proste je mít rád, to je klíč.Nebýt s nima v odporu.L.

68 Jaroslav Janiš Jaroslav Janiš | E-mail | 8. července 2014 v 16:31 | Reagovat

Dobrý den pán Mašek .
Takže zhrniem vám ohladne mojich pocitov novej transformácii. Takže bol som doma 8 mesiacov nakolko som bol bez práce. Za robotou som musel íst až do Bratislavy, kde som asi cca 4 mesiace. S meditáciami sa zaoberám dosť dlho okolo 19 rokov. Co sa týka mojho diania s energiami je asi takéto. Neviem či je to moja psychika alebo moj pokrok alebo nával energií z vesmíru. Ale asi pred týždnom som sa v kľude sústredil na hviezdu čiže som si ju vyzualizoval čiže uvedomoval som si  ju a cítil som ako by mi niečo horelo medzi obočím , takže neviem či sa mi otvára 3 oko, a cítim v tretom oku vybráciu. Hlavne cítim vybráciu pod večerom a v noci . S pozdravom . Jaro

69 Jaroslav Janiš Jaroslav Janiš | E-mail | 8. července 2014 v 16:54 | Reagovat

Este by som chcel doplniť že za cca 4 mesiacov som mal asi 4 lucidné sny takže plné dianie miešanie reality zo snom videl som seba vo sne ako spím na posteli, potom  pri meditácii som zaspal a dvíhal som sa nad postel a potom sa mi otvoril strop a tam bola nočná obloha samé hviezdy. Popri lucidných snoch som zažil búchanie búchanie predmetov ktoré som presne počul ked som sa zobudil, velakrát po prebudení hučanie v ušiach .atd

70 lubo lubo | 8. července 2014 v 21:21 | Reagovat

Dobrá, taky pustím chlup, do diskuze.
Dnes ráno mne v práci napadlo, najít -ten- článek o rezonanci ze stránek jogín.
Kapitola která nás zajímá:
Božský tvořivý potenciál
Půjdeme-li v této analogii hlouběji, můžeme definovat absolutno jako nekonečně jemnou vibraci o prakticky nulové amplitudě a nekonečném kmitočtu. V této situaci máme dokonale klidný povrch obsahující ohromnou energii. Tuto energii můžeme nazvat "tvořivým potenciálem". tato velmi mocná a extrémně rafinovaná energie je také nadána moudrostí, která uděluje každému systému schopnost samoorganizace (může fungovat jako celek). Čím nižší je amplituda, tím vyšší je energie (frekvence) a tím blíže k sobě jsou vrcholy vibrační vlny. Když se vibrace zrychlí a vrcholy (maxima) se přiblíží natolik, že splynou, je dosažen "kvazi-statický" stav, ve kterém zůstává potenciálně přítomen pohyb. Pak se energie systému stává nekonečnou. Tedy Absolutno je stavem, ve kterém protiklady (maxima a minima) splynou. Takto se pohyb a klid spojí v jednotě. Absolutno korunuje hierarchii relativních skutečností, které z něj současně pramení. V této neprojevené formě je Absolutno potenciální dynamikou, zatímco projeveno se stává zdrojem a základem celého Vesmíru, od fyzické hmoty až k nesubtilnějším skutečnostem.
http://www.jogin.cz/Rezonance-skryty-klic-ke-vsem-projevum-vesmiru/strana-2/
Kde je to dnes  : 896,0 Decilliarten  to je 1 na 69 nul, těžko přestavitelná hodnota. Pokud se nezvýší rychlost oběhu naší planety kolem slunce, musí tato vibrující energie dojít svého splynutí. Nebo se ustálí a bude čekat až ji dožene hmota a lidé. Níže je video kde se to dá pro představu demonstrovat. Lidská těla (metronom) + okolní energie- stav rezonance.
http://www.youtube.com/watch?v=p4nzACkvET4e
Tato energie svou rychlostí, by měla spíš působit na lidského ducha než na tělo. V ideálním případě spojením člověka a Boha, odosobněním, láskou k sobě.
Luboš

71 draxulla draxulla | 9. července 2014 v 1:14 | Reagovat

už 3 týžde nemôžem poriadne spat a cez den tiež nie,stačí mi v poho 2-3 hodky, ako by ma niečo nabíjalo.je to sposobené tým čo sa deje vo vesmíre?:)asi si môžem aj sám odpovedať že?:)

72 Neoanunnaki Neoanunnaki | E-mail | 9. července 2014 v 1:31 | Reagovat

Je to dneska síla, nemůžu ani spát jak mně to mele. Je to jako by mnou proudilo tisíc voltů. Lidstvo se v průběhu evoluce zcela odklonilo od cítění a spolehlo se na používání rozu

73 sonia sonia | E-mail | Web | 9. července 2014 v 18:57 | Reagovat

[22]:Kdyby jen Dejavu a motání a ztrácení rovnováhy, ale já třeba vařím a najednou se vidím, že dělám totéž v jiném domě - kamenném někde na jihu Evropy a pak blik a jsem zase zpátky. Ve stejném čase, ale v jiném prostoru. Jsem na dvou místech současně. To je nářez....

74 Niobe Niobe | 10. července 2014 v 12:37 | Reagovat

Také mě to semlelo. Po přečtení této diskuze mám hlavu jako pátrací balón, dokonce se motám /asi je to od nezadržitelného smíchu/,hustýýý....

75 Robert Robert | E-mail | 10. července 2014 v 22:10 | Reagovat

Moc děkujeme za komentáře k aktuálním energiím. Všichni, kdo máme možnost tyto energie prožít to cítíme tak, jak nás informuješ. Jsme kosmické děti a tak to vnímáme :-)Je to tak, jak se dozvídáme z Tvých informací a ať si někdo říká co chce, tak my moc dobře víme, že to tak je! cit srdíčka nás v tom udržuje. Jedná se o výjimečnou dobu na kterou jsme čekali celý život po naší inkarnaci na tuto planetu. Děkujeme, rozumíme tomu, co se děje. S pozdravem Robert

76 Robert Robert | E-mail | 10. července 2014 v 22:18 | Reagovat

Děkujeme za informace, které nám dáváš,
Jsem přesvědčený, že jsou pravdivé, protože i já vnitřně cítím, že to tak prostě je. Mám z toho radost a fandím každé pozitivní změně v tomto "těžkém" období. My víme. že tak to má být :-). všem pozitivní energii přeje Robert.

77 Jitka Jitka | 11. července 2014 v 11:07 | Reagovat

Děkuji Vám za Vaše stránky, moc mi toho objasnily.

78 Jitka Králíková Jitka Králíková | E-mail | Web | 11. července 2014 v 22:19 | Reagovat

Luboši děkuji Ti za skvělé vysvětlení božího tvoření Zdrojem,tvoření absolutní jednotou protikladů,tvoření duchem Zdroje-Člověka,tato energie v této době působí i na hmotu člověka,o to tu vlastně celou věčnost jde.
Roberte hluboce sdílím tvůj názor plný víry ve Zdroj,ve vesmírného Člověka v nás,v hluboké průzračně čisté světlo Tvůrce v nás.Je to skutečně tak,je to pravda,pravda boží.Děkuji Ti, že jsi jej napsal.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.