Je to tu: Dorazila energie z Vesmíru / Aktualizace V.

11. července 2014 v 9:18 | Alue K. Loskotová |  Transformace
pozn. Alue: Ještě než přijdou na řadu shrnuté aktualizace k Bovisům od tomáše marného, dovolte mi menší vsuvku, která mě zaujala a snad bych zároveň měla dotaz, jestli někdo z vás náhodou nemá podobný kuriozní zážitek?
- Děkuji čtenářce Lucii za zkušenost a poskytnuté fotografie:


,,Zážitek z 3.7.2014... Všechny vás zdravím a ráda přidám svůj zážitek - Pracuji s mentálně postiženými, se kterými jsme v té době byli na týdenní dovolené, převážně jsme pobývali v přírodě. Fotili jsme se. Přisedla jsem k jednomu človíčkovi, že si uděláme společnou fotku
- Fotila nás kolegyně mým fotoaparátem, seděla přímo proti nám - "zamířila", vyfotila a já na fotce nejsem... Na opakovaném stejném záběru, hned poté, pak už ano...:-).. No není to super? Technická chyba je myslím vyloučena...
Přeji všem hezký den.

Posílám fotky...
Opakovaný záběr, kde už jsem vidět, je focený pár minut po první fotce...
Lucie"
1.

2.

Zkuste se více fotit, možná objevíte také tuto anomálii...
A nyní přichází na řadu slíbené shrnutí Bovisů k jednotlivým uplynulým dnům:

Pátek 04.07.2014 Nové hodnoty.
Je skutečně zajímavé, jak hodnoty denně stoupají a jaké to má vlivy na lidi. Dnes v pátek 04.07.2014, byly naměřeny hodnoty 240.000 OCTABE což je dle tabulky výše 240NOVBE
Energie stoupla od včerejška " jenom" o 1.400 násobek .Ke komentářům, ke kterým se nedostanete, pokud nemáte předplacený osud.cz:
Pozn. jm 3.7. v 18:39:
Mám několik zpráv o tom, že lidé začínají vidět jakési mimohmotné bytosti. V tomto případě to byly "bílé postavy", které viděli periferním zrakem, zřejmě konstruktivní, ale předpokládám, že úplně stejně půjde vidět i různé ďábelské a to bude teprve frkot.. pak se podle proroctví řada lidí na ulicích prostě.. zblázní.

od nicku: motlajs
Když se lidi začnou rozplývat (přelaďovat), pak nebudou vědět, kde je konec jejich těla... Prostě neucítí, tady končím a tady začínám. Žádná "striktní" hranice....
Všechno bude světlo. Všechno bude těkavé a bude se to neustále měnit - "elektromagnetické siločáry".
Když se na chvíli fixnou, pak uvidí, že to světlo je třeba kus větve nebo list, nebo celý strom....
Pak si všimnou, že řídí své světelné tělo svými úmysly a jejich fyzické tělo s časovým, cca sekundovým odstupem, jen "tupě" následuje to světelné.
Jen jsem zvědavý na ty ďábelské... bytosti, spíš jen "stíny"...., ale světlo přitahuje světlo...

od čitatale repki
Zdravím všetkých čitateĺov osudu. Včera som sa zobudil o tretej rano na to že som skoro nedobehol na toaletu. Veĺmi silné zvracanie. Som obchodný zástupca a mal som ráno stretnutia tak aj napriek tomu som o 4.hodine sadol za volant a šiel do Trnavy čo mám asi tri hodiny. Bolelo ma celé telo hlava žalúdok svaly musel som odšoférovať ešte domov. Najhoršia jazda v živote. Asi 20 x som musel zastaviť. O tretej po obede som si po 12 hodinách ĺahol, celý čas som nejedol, sobudil som sa o 23.00 na to že zvraciam. Totálna vyčerpanosť bolesť hlavy žalúdka aj dnes ráno. Neviem sa pohnúť z postele zle artikulujem...Až potom som čítal že v tú noc bola gigantická zmena v prílive energií. Držím palce ostatným. Pozor na cestách. Dúfam že mi to prejde. Je mi ešte stále veĺmi zle

Hodnoty v sobotu 05.07.2014
Od včerejšího rána stouply hodnoty o 284 násobek na 68,2NOABE (Novilliarden).
Je skutečně neuvěřitelné, kolik lidí má zajímavé skušenosti a zážitky s těmito energiemi. Nic nebude v budoucnu takové, jaké vše bývalo. Pomalu dochází k transformaci. Uvidíme, jak dlouho bude celá transformace probíhat? Mohou to být týdny, měsíce, nebo rok?
Nebyl jsem schopen zatím napsat vysvětlující článek. Snad dnes se mi to podaří.....
Má osobní zkušenost byla zajímavá. Předevčírem večer mě bolela játra a ráno zase ledviny. Asi po hodině, vždy tyto tupé bolesti přestaly. Dva dny chodím jako opilý po nejméně půl litru Metaxy. Dnes se vše u mě začíná stabilizovat do dřívějších hodnot.

Neděle 06.07.2014
Hodnoty dnešního dne stouply o pouhý 17ti násobek hodnot včerejších na 1.152 NOABE, což odpovídá 1,152 DECBE.
Upozorňuji, že se energie budou neustále zvyšovat, ale určitě během dní k nějaké větší transformaci nedojde. Budeme museť vydržet.

Neděle, 6.7. (poznámka Jiřího Maška)
Energie jsou tak silné, to většinou skřípne nejen svaly, ale i žlázy s vnitřní sekrecí. Proto můžete pociťovat problémy se slinivkou, žlučníkem, játry, potažmo samozřejmě pak s trávením a vylučováním, mohou probíhat průjmy, nebo dokonce zvracení, atd.

Pondělí 07.07.2014
Byly naměřeny nové hodnoty, jsou 500ti násobkem včerejších hodnot. 576,0 DECB/hod.
Vzhledem k tomu, že se jedná o jednotky BOVIS /hod, ode dneška změním popis hodnot jako nahoře. (pozn. Alue: Pro lepší pochopení, uvedené hodnoty ukazují, kolik energie za danou časovou jednotku - tedy za jednu hodinu - projde planetou Zemí. Proto se nyní upravuje značení na ,,hodnota /hodina" )

Úterý 08.07.2014
Další kvanta nové energie jsou tady. Držte se všichni, pro mnohé je to skutečně tobogán. Dnes jsou energie 1500 krát vyšší, než energie včerejší. Hodnoty jsou 896.000 DECBE/hod. nebo taky 896,0 DECABE/hod.
Všimněte si, jak neustále stoupají..... (pozn. Alue: tomáš marný ode mě právě vyhrává Zlatého bludišťáka za nejvtipnější postřeh tohoto měsíce.)

Úterý 09.07.2014 Nové hodnoty
Pro ty, kteří pochybují o tom, že neexistuje žádný přístroj na měření energií BOVIS, mohu Vás ujistit, že skutečně existuje. Před několika lety jsem ho viděl v Rusku na nejmenovaném místě osobně. Může změřit rezonanci této energie na různých lidech.
Zařízení je ještě v současné době záležitostí přísně utajovaného charakteru. Jestliže energie stoupají exponenciálně, není možná okamžitá rezonance na lidech. Způsobilo by to absolutní kolaps veškerých živých bytostí. Narůstá taky pomalu a exponenciálně, s problémy, které se jim dějí, jak je popiusováno od mnoha lidí. Stačilo by si přečíst knihu Vladimira Megreho: ANASTASIA. Popisuje tyto skutečnosti také. Více v připravovaném článku, jsem nyní velice zaneprázdněn, proto se doba zveřejnění prodloužila. Děkuji za pochopení.

Kdyby si někdo myslel, že se nic neděje, je TENTOKRÁT na absolutním omylu. Jestli si myslíte, že by pilot vjel na dráhu před přistávající letadlo, jak tomu bylo v Barceloně, jedině tehdy, že by byl sebevrah. A to by musel být taky coopilot sebevrah. Vjel by ale o zhruba 4-5 vteřin později, aby byla akce dokonána a pilot přistávajícího letadla nebyl schopen stroj zvednout. Jestli cestující přistávající letadlo viděli, někteří mohli dostat infarkt, nebo by se okamžitě POSR..I. Nevěřte tomu, že by posádka, která vidí blížící se letadlo, vjela na runway.....
Pozn. Alue: tomáš marný komentuje událost, která se 7. července mihla na hovinkách.cz i s videem. Můžete se podívat zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/341520-v-barcelone-se-boeingu-tesne-pred-pristanim-primotal-na-drahu-airbus.html

Dnešní hodnoty jsou ve středu 09.07.2014 následující: 27,71 UDiBE/hod.


Pozn. Alue: přišel mi následující mail: (rodiče, máte také podobné zkušenosti?)
"Nazdar, Aluško,
dnes jsem mluvil s tm a chtěl, abych ti poslal něco do okénka. Uprav si text podle svých potřeb…
- Karlík má dnes 4 měsíce a 10 dnů, je fyzicky velmi vyspělý (8,5 kg netto). Už nám začal pohodově v noci spát 6-8 hodin, ale poslední týden se začal budit prakticky co hodinu a poslední dva dny už ani v postýlce nechce spát. Vypadá to tak, jako by nad sebou někoho/něco viděl a kope proti tomu nohama a mává rukama + křičí a je u toho celý rudý(v postýlce má v jednom rohu orgonit a v druhém křišťál).
- V podstatě celý ten týden máme i další problém, že se u něj objevily potničky (ty běžně likvidujeme tea tree olejíčkem a 31-čkou od JUSTu, rozpuštenými v sádle). Teď to však nějak nezabírá. Mám pro to vysvětlení, že buď zase na nás sypou něco nového/agresívnějšího, nebo kluk v souvislosti s hladinou BOVIS začal vidět NĚCO nového a bojí se toho = stres a agresívnější pernamentní pot, který pokožka už nezvládá… To ještě střídáme koupele v heřmánku a černém čaji.
- Přes den nám usíná v manželské posteli, ale zklidní se pouze, když má u hlavy velký křišťál.
- Kluk se nám poslední dny vyloženě trápí…

Pokud by někdo měl podobné zkušenosti a nalezl na ně řešení, tak to pouze uvítám. Děkuji."


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Komentáře

1 Henryho Henryho | 11. července 2014 v 9:31 | Reagovat

na druhém obrázku je v okně odraz člověka v červeném tričku :-)

2 Blaf Blaf | 11. července 2014 v 10:20 | Reagovat

[1]:A co tím je myšleno? Vždyť ta druhá fotka je focena pár minut poté. To se tam klidně mohl do té doby někdo objevit.

3 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 11. července 2014 v 11:20 | Reagovat

I průměrně inteligentní člověk pochopí, že takové dvě fotky jako důkaz neviditelnosti prostě nemůžou obstát. Být to nějaké amatérské video, kde dotyčný zmizí a zase se objeví, tak to beru, ale tohle? Promiň, ale to je vyloženě výsměch čtenářům.

4 Barča Barča | 11. července 2014 v 11:42 | Reagovat

Jsem ráda, že se všechno tak hezky mění. I když bych nejradši odhadla, kdy budou lidé ty bytosti vidět hodně ostře, abych se z centra města mohla nějak dostat dřív, než lidé začnou panikařit :)

5 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 11. července 2014 v 11:45 | Reagovat

Panenko skákavá :O...

6 Alue Alue | 11. července 2014 v 11:49 | Reagovat

[3]: Samozřejmě podvod nikdo nemůže ani dokázat, ani potvrdit. Osobně na podvod nespoléhám, protože by z toho vůbec nic neměla. Ani slávu, ani peníze, ani prestiž, prostě nic. Takže na tvoji odezvu můžu odpovědět jedině takto: TEBE SOUDÍM PODLE SEBE.

7 Lucie Lucie | E-mail | 11. července 2014 v 12:18 | Reagovat

Děkuji za přidaný článek....:-)i fotky...:-)I přílohy ostatních jsou zajímavé...je to teď opravdu mazec...každý den se ukáže něco "nového"...Posledních několik nocí má duše hodně aktivně cestuje,ovšem s tím,že to je člověk schopen zaznamenat a vlastně se na tom asi i podílet...Duše se setkává s dušemi lidí,které osobně znám(tedy převážně)a stále cosi řešíme...takže ráno vstávám jako ten zmlácený pes:-))...a nějakou chvíli trvá,než se Duše "usadí"...příjemné cestování i Vám lidičky:-)

8 Dante Dante | 11. července 2014 v 12:20 | Reagovat

No,tak aspoň vím odkud se vzala ta hnusná potvora,už jsem ti to i psala do emailu tak by mě celkem zajímalo jestli to s tím souvisí..Jinak nic z těch pozitivních věcí se mi neděje,nějak to nezaznamenávám,žádné bolesti nemám,nic.Je to hodně špatně?Vím že nejsem nějak extra konstruktivní člověk,nevím proč to tak je,snažím se chodit ven,snažím se to změnit ale nějak to nejde.Co se stane s takovými lidmi?

9 Mára Mára | E-mail | 11. července 2014 v 12:41 | Reagovat

Já jsem pravděpodobně viděl ducha, brutálně bělostná bílá zářivá barva. Dost rychle prošel za polo prosklenýma dveřma. Bylo mu vidět jen hlavu a krk. Odraz světla či jiný běžný jev téměř vyloučen. No a včera se mi poprvé stalo že jsem se probudil vlastním smíchem ze spaní :D to se mi nikdy dřív nestalo. A dneska se mi zdálo že jsem telepaticky mluvil se psem :D a dokonce v tom snu byla Alue, ale nevim přesně proč. Mimo to o Alue se mi zdál dřív ještě jeden sen, ale to už je dýl. Kamarádka teď zase měla sen který ji informoval o tom že její kamarád má problém, a ona ten sen brala vážně, dekódovala ho a opravdu vystihoval skutečnost. Ale to asi moc nesouvisí s Bovis. Ale o těch letadlech si myslím že byla chyba někde jinde než že se jednoduše "neviděly". Ale pokud kolabuje i elektronika.... no kdo ví. A dneska mi přišel jakýsi spam prý jestli nechci být Iluminát :DDD Tak čekám jestli kamarádi v černém brzo nepříjdou na pokec.

10 Lucie Lucie | E-mail | 11. července 2014 v 12:51 | Reagovat

Ahoj Alue, minulý týden si byla mamka u lékaře ukončit neschopenku. Seděla v předmístnosti ordinace se sestřičkou, která vypisovala nějaké formality. Mezitím měl doktor v ordinaci pacienta a máma vyslechla celý rozhovor. Pacient si byl lékaři stěžovat, že poslední tři týdny mu strašně hučí v uších a přestala mu fungovat krátkodobá paměť. Pan doktor se ho tedy začal ptát, kolikátého je, co je za rok, den atd. Na to konto mi mamka řekla, že si poslední dobou taky nic nepamatuje a já jí musím dát za pravdu - já také ne a pozoruji to i u osmileté dcerky a manžela.  Přišlo mi to docela zajímavé, zda to nemůže souviset s tím, co se teď děje.

11 Lucie Lucie | E-mail | 11. července 2014 v 13:14 | Reagovat

Milá Alue,děkuji za příznivý ohlas na negativní komentáře...nebudu nikomu nic ani vyvracet ani ho přesvědčovat o pravdivosti fotek...každý nechť posuzuje dle svého stupně vývoje...moc přeji Vám všem nalezení Lásky v sobě...pak i posuzování a odsuzování odejde...Lucie:-)

12 Alice Alice | 11. července 2014 v 13:25 | Reagovat

Proč je na jedné fotce ta krabička cigaret taková úzká a na druhé normální?

13 Já | 11. července 2014 v 14:02 | Reagovat

Alue, proč nemůžeš ten komentář zveřejnit? Vždyť je přeci neetické zobrazovat něčí fotografii bez jeho souhlasu a ještě říct, že je to mentálně postižený člověk. Mně to připadá fakt strašný. Když už se zveřejňují fotky s klienty, tak je nutný aspoň upravit fotku tak, aby nebylo možné dotyčného identifikovat. Nemyslíš? Proč ty komentáře zadržuješ? Lucie by to měla vědět.

14 Skřítek Skřítek | E-mail | 11. července 2014 v 14:33 | Reagovat

Leda v noci někde 8.7. Nebo 7.7. Nebo jak o půlnoci jsem cítil snad ještě silnější energii než kdy dříve. Ale to bylo celé. Jediné co se děje je, že mi blbne mobil. Různě se vypíná a tak. Také jsem se před tou nocí už velmi dlouho cítil, jako že sem nepatřím, pořád jsem myslel na trpící lidi a na svůj život, jak se bude vyvíjet, že mě čeká jen nakupování, práce, možná rodina a smrt a co víc. Měl jsem docela depky z toho všeho, občas jsem to svalil na pubertu a neřešil to, ale už mi to přišlo opravdu divné. Den potom, po té energii, jsem cítil takový větší optimismus, emoce byly silnější než předtím, kdy jsem si připadal jako pouze existující bytost, nic netvořící a tak. Teď cítím takovou naději, nevím jestli v tom jsem sám, nebo tak, ale kromě tohoto pocitu se nic neděje. Moc rád bych věřil tomu, že se skutečně něco děje, ale kdyby to dopadlo jako 21.12.2012, kdy všichni říkali, jak nám začnou hořet hlavy, jak převibrujem na Pluto a čert ví co ještě, tak bych už vážně nevěděl se svým životem. Poraďte někdo nebo napište, jestli to máte stejně.

15 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 11. července 2014 v 14:41 | Reagovat

No vyvíjí se to zajímavě. Po většinu času jsem ale v docela dobrém rozpoložení, takže na mě asi ta konstruktivní energie nemá žádny destruktivní účinek. Akorát včera mě trochu bolela hlava. Ale to mohlo být i z dehydratace.
A vůbec, právě ten včerejšek by mě nejvíc zajímal. :-)

16 Alue Alue | 11. července 2014 v 15:08 | Reagovat

[13]: Řešíš zbytečně hlouposti a bezdůvodně napadáš lidi osobně. Nechci, aby se diskuze pod tímto článkem stočila osobně na Lucii a rozebíralo se co má a nemá dělat a jaká slova má a nemá používat. Je to naprosto bezpředmětné a na obsahu článku to nic nemění. Diskutuj prosím k tématu a ne o lidech. Děkuji.

17 Já | 11. července 2014 v 15:25 | Reagovat

[16]:
Nenapadám Lucii osobně - napadám to, co udělala, protože je to totální profesní přešlap (žádná "zbytečná hloupost"), a jako člověk věnující se pomáhající profesi by to rozhodně měla vědět. Navíc, jak už jsem řekla, její zmínka o tom, že pracuje s postiženými lidmi, přeci byla zcela bezpředmětná; s tím, co chtěla fotkou sdělit, to absolutně nemělo souvislost.

18 Kocmeister Kocmeister | 11. července 2014 v 16:15 | Reagovat

Mizející auta, která se probírala už v prvním díle seriálu, se čas od času podaří natočit. Tady je jedno známé video z Ruska (byť časově neodpovídá zde probíranému přívalu energií):
https://www.youtube.com/watch?v=cIPh6HUm-Qk

19 Lucie Lucie | E-mail | 11. července 2014 v 16:57 | Reagovat

krabička je stejná...stačí se pořádně podívat

20 Lucie Lucie | E-mail | 11. července 2014 v 17:02 | Reagovat

Tento komentář cítím dost špatně...navíc-kdo řekl nebo napsal že človíček na fotce je mentálně postižený?napsala jsem,že s mentálně postiženými pracuji...nic víc,nic míň...spíš bych ocenila pokud je to v Tvých možnostech okomentovat podstatu věci...

21 Lenka Lenka | E-mail | 11. července 2014 v 18:28 | Reagovat

Ahoj Alue, již dlouhou dobu cítím, že se něco mění a stále to narůstá - stěžují si i přátelé: Pocit dezorientace, krátkodobá paměť, závratě, zejména v noci, velmi suchá kůže,živé sny, zrychlování času....vše, tak jak píší lidé přede mnou. Každý den sleduji oblohu a vždy, když zesílí Slunce svou činnost, začnou letadla rozprašovat chemtrails. Nemohou některé z výše uvedených problémů být spíše reakcí na otravu těžkými kovy a manipulaci než příznaky vzestupu? A co s tím?  Více na:zhttp://www.svetkolemnas.info/novinky/kontroverzni-realita/364-uznavany-expert-promluvil-chemtrails-jsou-globalni-skrytou-operaci-pro-totalni-kontrolude:

22 tencotozařídí tencotozařídí | 12. července 2014 v 0:52 | Reagovat

tak až to začne tak ne mne pískni.... hale mnel sem sen už je to tak přes rok jedu autobusem sleduji oblohu a ta zničeho nic začla hořet i slunce změnilo barvu a mne v tu chvíli přepad pocit viny.

23 Natalia Natalia | 12. července 2014 v 11:26 | Reagovat

Posledné tri, štyri dni sa v noci neustále budím a tie sny...som v nich dezorientovaná - prelínajú sa v nich miesta, čas, osoby...no a v skutočnosti som úplne mimo - často rozmýšľam aký je deň, neviem kde čo pokladám a cítim sa ako zhulena...

24 Jarka Jarka | E-mail | 12. července 2014 v 11:43 | Reagovat

Aluško tu fotku už jsem nekde viděla a je to dlouho...nevím možná sen....mívám často sny, kde se mi zdá o někom nebo něčem kde sem nebyla a pak to vidím doopravdy...ted mám nekdy za noc i tři sny za sebou...a dokonce si je pamatuju i po týdnu...

25 Barbora H. Barbora H. | 12. července 2014 v 12:15 | Reagovat

Dobrý den, zdravím všechny čtenáře tohoto webu. Již delší dobu sleduji tuhle stránku a samozřejmě i tuto sérii článků na téma přívalu energie z vesmíru na naši planetu. Dříve než jsem tyto články zaregistrovala a pořádně se do nich začetla, dělo se mi spoustu z věcí, které teď už vím, že byly způsobeny právě tím, a stále jsou. Zkusím to, co pociťuji, nějak ve zkratce vypsat: hra s čísly, např. útrata v restauraci 222, podívám se náhodně na hodiny a je 11:11, 22:22 apod., na autě jsem měla za dva dny najeto přesně 333.3 km.. mám velké stavy úzkosti, hlavně co se týče večera, nemohu spát, většinou třeba ob den, ob dva, abych usla musím se opravdu hodně utahat přes den. Když ležím a snažím se spát, cítím se divně, mám velké návaly horka, cítím, jak kdyby na mě někdo koukal, mám halucinace, přijde mi, že vidím bílé obrysy snad nějakých postav, nedokážu to přesněji identifikovat. Jsem celkově taková dezorientovaná, dost často se mi mění nálady (více než obvykle), z ničeho nic návaly vzteku, poté návaly lítosti nad svým životem i tím, co se mi v poslední době stalo (bratr měl nehodu, přišel o nohu) - vše to na mě vždy padne. Cítím se nepotřebná, nemilovaná, mám strach že se stane něco mým dalším členům rodiny. Cítím také velké rozdíly chuti k jídlu, jak už v jednom článku bylo zmíněno, přestávají mi chutnat takové ty věci jako minutky z restaurací, potraviny ve kterých jsou znatelně éčka, mám spíše chuť na salát ze zeleniny ze zahrádky, v restauraci volím raději pravou českou svíčkovou omáčku, kterou jindy jím jenom od maminky. Oceňuji garanci kvality u potravin a připlácím si. A samozřejmě se objevili i určité zdravotní problémy a neduhy. Strašně mi začaly padat vlasy, kdykoliv si jimi jen projedu prsty, mám úplný chuchvalec v dlani, vysušila a zhoršila se mi pleť, neustále mě bolí hlava (mám lehkou epilepsii), díky mé skolióze i záda, nosím kontaktní čočky - mám větší pocit vysušení oka a často mě v něm i škrábe, od 10.7. mám z nevysvětlitelných důvodů trávicí problémy a mám křeče v žaludku. Skoro vůbec nemívám hlad, ale zvýšila se potřeba pít. Jinak co se týče konstruktivních věcí, tak těch zatím moc nepociťuji. Snažím se být co nejlepším člověkem, pomáhat druhým, miluji zvířata a snažím se s nimi co nejvíce komunikovat, podnikala jsem teď časté výlety do přírody, sport. Možná bych vyzdvihla, že u mě více "funguje" intuice a že mívám každý den sny, které když si vyhledám ve snáři co znamenají, přes den nebo za nějakou dobu se vyplní.
Přeji Vám všem, aby jste nalezli klid a lásku a neměli strach z těchto změn, co mají přijít, já jsem měla a občas stále mám, ale co má přijít přijde. ♥

26 Amálka Amálka | 12. července 2014 v 12:50 | Reagovat

Nedávno jsem měla naprosto bezdůvodně skřípnuté svaly hrudníku a přitom jsem nedělala nic náročného... Nejdřív jsem si říkala, že jsem si to asi večer přeležela, ale pak se to šíleně rozjelo a nemohla jsem si na to skoro 10 dní sáhnout a špatně jsem se pohybovala. Vůbec nechápu, z čeho to bylo, tak tohle by mohlo být možné vysvětlení. Jinak mi ale ty přívaly energie dělají dobře, jsem pořád více nabitá, aktivnější, mám spoustu nových nápadů a nechápu, že jsem je neměla dřív a posledních pár měsíců také lépe vidím energie v přírodě. Takovéto rychlé pulsování do středu plus spousta jiskřiček... Dříve jsem to také viděla dobře, ale posledních pár let to bylo pořád slabší a slabší, až se to úplně vytrácelo a teď to konečně zase začalo zesilovat.

27 Denis Denis | E-mail | 12. července 2014 v 13:01 | Reagovat

Prosim o pomoc a vysvetlenie toho čo sa mi stalo dnes v noci.Išiel som na wc na malu,nemal som vela sily tak som sa z rukou oprel o stenu a išlo mi na zvracanie.Z ničoho nič som sa objavil na zemi v kupelni a bola mi strašne zima a triasol som sa ako keby ma niečo nahanalo,proste strach...vysvetlil som si to tak ze som jednoducho omdlel na zachode.Ked som sa dal dokopy isiel som naspet do postele a tam som sa potil ako keby som behal maraton...Prosim nemože mi to niekto neako vysvetlit čo to je a tak? Som z toho vyplašeny a vrta mi to hlavou cely den.

28 Marťa Marťa | 12. července 2014 v 13:06 | Reagovat

Od 7.7. jsem mela několik dnu vytrvale průjmy a bylo mi na zvracení. Všichni mi říkali, ze to mám z nervozity z nové práce. Tak to ale není. Nebyvam nervózní, v nové práci je mi dobře. Kdybych byla nervózní, tak to snad sama na sobě poznam! Bylinky nezabiraly, špatně mi bylo porad. Včera se mi poruznu na obličeji objevilo akné, jaké jsem mela naposled v pubertě, rovněž mám natekle uzliny a strašně me to bolí. Nevím ale čím to, poněvadž jinak jsem naprosto zdravá a cítím se skvěle. Doufám ze mi brzo ty bedary z obličeje zmizí, nechci v práci odpuzovat zákazníky... :D

29 sirah sirah | 12. července 2014 v 14:00 | Reagovat

Mě odešel ze dne na den v týdnu dotykový displej na mobilu,vubec nereagoval a mojí tchýni se stalo uplně to samé minulý týden.

30 katka katka | 12. července 2014 v 14:13 | Reagovat

Nevím proč,ale myslím, že si to paní vymyslela,prostě to lidi dělají,aby byli něčím zajímavý,prostě mám z té paní na fotce takový pocit,nemužu si pomoct.

31 Aria Keboke Aria Keboke | E-mail | 12. července 2014 v 14:35 | Reagovat

Tak já musím říct, že poslední dobou nepociťuji moc změn. Akorát toho 8.7. jsem měla zápis na vysokou školu v jiném městě, požádala jsem andílky o pomoc a byl to nádherný den, kdy mi vše vycházelo až neuvěřitelně. :-) Já se spíš cítím hrozně moc unavená, i když spím dost. Všímám si, že blbne internet. Často vypadává a na centrumu babičce neustále blbnul email, snažila jsem se to zprovoznit ale vůbec nevím, co s tím bylo. Stále nemám moc chuť do jídla ale zato mám strašnou žízeň.
A častěji mám lucidní sny a zážitky transu. Jinak se mi žádné nadpřirozené věci nedějí. Životní energii už vidím několik let a to její všudypřítomné poskakování mě uklidňuje.
Když tady čtu ty komentáře, jaké zážitky mají lidé a jak moc věcí se jim mění, tak si upřímně říkám, jestli jsem na správné vlně, jestli to není špatné, že jsem vlastně relativně v pořádku?

32 Daniel Daniel | 12. července 2014 v 14:46 | Reagovat

Noste čepice - jakoukoliv pokrývku hlavy, zmírní to Vaše potíže. Pokud jsou na úrovni těla, tak se to dá zvládnout,pak přichází  na řadu Vaše psychika a to je horší.Zkuste odvar ze Smrku ztepilého, konkrétně malé zelené šištičky,nebo konečky větví tohoto stromu. Vývar uklidni tělo i mysl. VYDRŽTE.

33 Petr Petr | 12. července 2014 v 15:06 | Reagovat

[26]:Otevírá se Vám srdeční čakra.

34 Teri Teri | 12. července 2014 v 16:55 | Reagovat

U mě tohle všechno probíhá už několik let. Skoro vše co ostatní popisují, všechny problémy i pozitivní změny se mi dějí běžně. Hlavně ta dezorientace a to, že mi připadá, že jsem v těle jen tak napůl. Vůbec nepociťuji tu realitu a připadám si jak kdybych pozorovala film. Uplně si říkám -jsem tu vůbec? :D -je tohle reálný? :D Nebo občas i věci když se na ně dívám tak mi např nepřipadají tvrdé, hmotné nebo tak :D nevim jak to popsat no. Jakoby prostě to moje tělo normálně automaticky fungovalo ale já mezitím nechápala co se děje a ulítávala pryč :D Tohle se mi děje několik let ale tenhle rok, nebo spíš těhle pár měsíců se to děje ještě intenzivněji.

35 Indil Indil | 12. července 2014 v 17:17 | Reagovat

Nevím :) pro někoho to je fuška teď, ale pro mě tohle jede už od minulýho roku. Živé sny jsem měla celý minulý půlrok, ale ted už nic. Tenhle půlrok, jsem zase vedená k procítění svého těla a porozumění s ním. Dost radikálně se mi změnila chuť k jídlu, dalo by se říct skoro ze dne na den jsem prostě přestala určitý věci jíst. Jsem už skoro úplně jenom na ovoci a zelenině. Jinak energie úžasný. Je pravda že poslední 2 měsíce se ohromně zlepšuje moje vnímání. Prostě je to jízda a já si ji užívám :) Jsem zvědavá jak to bude pokračovat...

36 Mary Mary | 12. července 2014 v 18:41 | Reagovat

Příště až si někdo kýchne tak to bude svádět na přívaly energií. Neříkám že tuto teorii zpochybňuju ale je směšný usuzovat např. problémy s ventilací v autě(což tu někde v těch článcích bylo) přívalu energií.

37 Lucka Lucka | 12. července 2014 v 18:58 | Reagovat

Já na té první fotce nevidím nikoho!:o

38 Alue Alue | 12. července 2014 v 19:43 | Reagovat

[27]: Nechci vypadat jako magor, co úplně všechno přičte na vinu Bovisům, ale tohle tak opravdu vypadá, pokud tyto problémy běžně nemáš...

[28]: Marťo, já si říkala... Na pravé straně bradya na čele se mi dělá něco, co jsem neměla nikdy. A přitom jím pořád stejně zdravě, naopak beru pangamin, čistící čaj dlouhodobě.. Myslela jsem, že budu mít obličej jako prdelku a ono nic. Tak teď jsi mě nahlodala, nechci aby to byl fakt projev Bovisů, chci aby to co nejdřív zmizelo.

39 Alue Alue | 12. července 2014 v 19:45 | Reagovat

Jinak dneska odpoledne mi vypadly hlavní pojistky doma. Nebylo zapnuté vůbec nic, kromě jednoho počítače. Sedím, dělám si svoje, ozvala se najendou rana a bylo to.... Nikdy jsem nezažila, že by z jednoho zapnutého komplu vypadl celý barák.

40 Amálka Amálka | 12. července 2014 v 20:24 | Reagovat

[39]: mě se zase ve středu večer 2x vyplo bezdůvodně DVD, když jsem sledovala film. S pojiskama nic nebylo, tak jsem si říkala, že to bude asi tím filmem. Pustila jsem si pak tedy jiné, úplně nové a asi v půlce se to vyplo zase. To už jsem trochu znervózněla, nikdy se to předtím nestalo, vyndala jsem ho ven a pak pustila znovu a začalo na stejném místě, kde předtím vyplo. Tohle se mi stát, když jsem byla malá, tak se asi po :-D Elektronika prostě blázní...
[33]: to je dost možné, s tou bolestí svalů to ale souviset nebude, že ne? :-)

41 Lucka Lucka | 12. července 2014 v 21:46 | Reagovat

Už pár dní čtu Vaše komentáře k přívalům energií.. Tak se s Vámi podělím o své zážitky.. V zásadě se budím několikrát za noc, a vždy se poprvé probudím ve 3 ráno, kouknu se na hodinky a jsou 3:00..3:15...3:45. Zdají se mi dost zvláštní sny, poslední dobou o zombících.. Utíkám před nimi, schovávám se.. Pak se mi často zdá o tom, že se blíží nějaká změna, transformace.. Zdálo se mi o invazi mimozemšťanů, dost emotivní sen - hledala jsem svou rodinu, cítila jsem, že jsou v nebezpečí.. nevěděla jsem kde jsou.. Jindy se mi zase zdá, že něco přichází z venku.. já z nějakého důvodu vím co to je a uklidňuji vyděšenou rodinu.. Předevčírem se mi zdálo, že letím pryč do vesmíru s nějakým mužem vedle mě v nějakých bílých talířích.. Pak přišla obrovská vlna a spláchla celou planetu.. O vlnách vody, co se řítí a zabijí se mi zdálo už několikrát.. Celkově sny mám teď dost zvláštní.. Poprvé jsem zažila jaké to je umřít ve snu.. Bylo to tak živé, že jsem se v noci celá rozklepala.. Kdosi mi nařídil, že se nesmím dotknout nějakého muže - bůh si to nepřeje... A já jsem ten hlas neposlechla, dotkla se ho a projel mnou blesk z nebes, který mě  na místě zabil... V ten okamžik jsem se probudila s dost nepříjemným pocitem po těle.. Fuj - když si vzpomenu, běhá mi mráz po zádech.. Často mě popadne nesmírný strach.. jsem sama v noci, v pokoji nikdo není.. ale já cítím jakoby na mě někdo ve tmě koukal.. Vždy žádám Archanděla Michaela o pomoc.. Spím při zapnutém světle.. a to jsem se nikdy tmy nebála... Výkyvy emocí ani nerozepisuji, to snad ani nemá cenu.. Doma se neustále hádáme.. nejsme schopní spolu pomalu vyjít.. Mám problém se vyjádřit, jako bych zapomínala mluvit.. Strašně mě to táhne pryč z ČR.. Je toho tolik, byl by to dlouhý odstavec.. Strašně si přeji, aby se všecko změnilo k lepšímu.. pro nás pro všechny.. Cítím se jako bych byla v bublině, která má každou chvíli prasknout.. Už aby to bylo..

42 eva eva | 12. července 2014 v 22:17 | Reagovat

Alue, odkiaľ tá energia prichádza?

43 Marťa Marťa | 12. července 2014 v 23:49 | Reagovat

[38]: Alue, já teď taky pořád čajíčkuju, užívám chlorellu, psyllium... tohle mi vždycky zabralo, navíc když jím poslední dobou spíš jen zeleninu. Neměla bych mít zanesený organismus, ale uz nic nepomáhá :/. Fakt nevím, dělala jsem si i bylinkové koupele, masky a fakt nic. Asi budu muset počkat až to samo odezní. Zítra odjíždím na chatu na Třeštík se známými, tak třeba pomůže tamní čisté ovzduší a příroda, jináč už nevím :(.

44 Alue Alue | 13. července 2014 v 8:29 | Reagovat

Tak proud mi vypadl ještě jednou o půl jedenácté v noci. Šla jsem ho znovu nahodit. Dnes ráno vstanu a zjistím, že opět přes noc vypadl a lednička je dost teplá.
Už mě to fakt začíná pořádně sr...

45 Blaf Blaf | 13. července 2014 v 9:16 | Reagovat

I já začala mít dost zvláštní a živé sny.Zdá se mi jich několik za noc. Dřív se mi zdál tak jeden k ránu. Jsou tak živé, že jsem si je schopna zapamatovat. Co se týče toho jídla, já pro změnu nemám chuť skoro na nic, občas mě možná přepadne chuť na čokoládu, jinak nic :D ....Elektronika blbne. Ale co teprve ty nálady? Teď pro změnu se cítím nijak. Nevidím v ničem žádný smysl. A taky mi hrozně vyskočilo akné. Hrůza.

46 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 13. července 2014 v 10:04 | Reagovat

[8]:... ničeho se neboj. Týká se to úplně všech. Už jen to, je navštěvuješ tyto stránky, znamená, že jsi na té nejlepší cestě. Hlavně klid, komunikuj se svým andělem, medituj a čiň jen dobré. I toho kluka ušatýho Lucifera, nakonec čeká to samé, co nás. Tak to fakt neřeš. Někdo dřív, někdo později. :)

47 mariankosnac mariankosnac | 13. července 2014 v 15:47 | Reagovat

Zdá sa že energie "oslepili" aj brazílskych futbalistov, bra-nem 1:7, bra-hol 0:3, tak zle brazília ešte nikdy nehrala.

48 Mája Mája | E-mail | 13. července 2014 v 20:34 | Reagovat

Už jsem u minulého článku psala, že mně je fajn a teď mám velkou radost. Možná se vám to bude zdát jako hloupost, máme doma myrtu, kytku, je to naše svatevní myrta a máme jí 14 let, už je větší než já, no je to spíš strom. Co je úžasné, letos poprvé kvete, ještě nikdy nekvetla až letos. Mám s toho velkou radost, nevím jestli je to enetgií a asi se vám to bude zdát jako hloupost, ale pro mně je to úžasné.

49 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 13. července 2014 v 21:09 | Reagovat

[44]:njn, s tím nic nenaděláme drahá Alue. :)

50 fluttershine fluttershine | 13. července 2014 v 21:56 | Reagovat

Nemůže být i projev té nové energie, že se moje mamka rozhodla si přestat česat vlasy? Jinak nevím, moc to nepozoruji, pokud se horečka, u které je mi normálně zle (38-39 °C), nepočítá. Bylo mi dobře. Dva dny horečky, pak jsem se ráno vzbudila a teplota naprosto normální. Ale zase na mě dopadla kreativita. :D Na energii bych to asi ale nesváděla :D

51 Honza Honza | 14. července 2014 v 0:17 | Reagovat

Bylo by dobré věnovat pozornost následujícímu sdělení. Myslím si, že to co se teď děje na planetě nemusí přímo souviset s jednotky Bovis tedy s touto energií, ale důvod může být úplně někde jinde.
Možná to bude znít neuvěřitelně, ale mezi 5 a 10 červnem vznikla nad střední Evropou hypotetická černá díra, která způsobila v letecké dopravě chaos a pozdvižení. Ačkoliv podle pracovníků zajišťujících bezpečnost leteckého provozu, údajně nehrozilo letadlům ve vzdušném prostoru nad střední Evropou žádné nebezpečí, tak právě na počátku měsíce června se odehrál v letecké přepravě dosud nevídaný incident, který nemá obdoby. Co se stalo?

Letečtí dispečeři oznámili výpadek údajů o výšce a lokaci celkem 13 letadel nacházejících se nad Rakouskem!

Je možné, že nad Evropou se vytvořila červí díra ?  Následujte prosim zde, kde se dozvíte více podrobností.
Zdroj: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7560-vznikla-nad-stredni-evropou-cerna-cervi-dira/

52 čtvrtníček čtvrtníček | E-mail | 14. července 2014 v 2:11 | Reagovat

[43]:Očist duše důležitější než těla,...

53 arny arny | 14. července 2014 v 9:12 | Reagovat

Alue, skus vymenit poistky, mozno uz su stare :)

54 vladka vladka | E-mail | 14. července 2014 v 10:14 | Reagovat

Píše se tu , že mizí věci, lidi atd. Snad se nebudete smát, tomu , co napíšu. Manžel šel na ryby. Odstavil auto na parkovišti.
Když se po pár hodinách vrátil,zarazilo ho, že chybí 50 Kč v mincích a přitom tam zbyla 5kč mince. Necháváme vedle řadící páky pár drobáků na parkovné a pod. Prostě zmizelo  50Kč v kovových korunách a zůstala tam jedna  jediná. Auto nepoškozené,nic jiného se neztratilo. On si myslí, že to ukradl jeden podivně chodící mladík okolo-kdoví. Poprosila bych čtenáře nebo přímo Alušku-  co si o tom myslí. Manžel byl nepříčetný, neboť nám vykradli před 14 dny zahradu- pár drobností. A teď tohle!!!Jinak dcera napíchnutá na mobil, jako nemluvně na prs hlásí výpadky mobilu svého i známých, měla průjem , bolesti hlavy,roztěkaná, hodně lidí hlásí výpadky paměti a lehčí zmatenost včetně mě.Ale kdyby se to tu nepsalo- asi by mi to vcelku divné nebylo.Není to  tak hodně zvláštní, abych tomu dávala váhu... Byo by fajn kdyby se kapku přitvrdilo, aby se tobogán zrychlil. A i  mimoni se chytli. A uvěřili, že to je tady...U sebe zaznamenávám nesoustředěnost při meditaci a když sjem  v klidu, neudržím hlavu v pohodě.. vibruje a těká. Vladka

55 Ver Ver | 14. července 2014 v 12:27 | Reagovat

[44]: Poslední dobou nám blbne připojení k internetu, proud vypadl už dvakrát. Dnes ráno opět nešel internet...

56 Martin 81 Martin 81 | E-mail | 14. července 2014 v 16:40 | Reagovat

Ahoj Alue,

   moja dnešná skúsenosť. Šéfovi natiahol počítač bezdôvodne 170000 starých mailov (Mac). A môj počítač (klasické PC) zasa od piatka vymazal všetku historiu, nastavenia, predvolený jazyk, niektoré programy a komplet konto Outlooku so všetkými mailami. Počítač som normálne v piatok vypol, cez víkend bol stále vypnutý a zaheslovaný a dnes bol komplet "povysávaný". Neprebehla žiadna aktualizácia Windowsu...

57 Lukas Lukas | E-mail | 14. července 2014 v 17:12 | Reagovat

Niektoré komentáre kazia úroveň diskusie a mali by ste zvážiť, či sem napísať každý nezmysel, ktorý sa odohrá vo vašom živote, pripisujúc to energiám Bovis. Ale k veci. Mimoriadne ma potešili komentáre, v ktorých sa vyjadrujete, že máte v posledných dňoch niekoľko živých a zaujímavých snov počas jednej noci, na ktoré si po zobudení veľmi dobre pamätáte. Toto isté u mňa totiž nastalo taktiež. Zväčša sú to príjemné sny súvisiace napríklad s cestovaním, i keď dnes sa mi snívalo počas ďalšíeho príjemného sna, že som musel v sebeobrane dopichať nožom akúsi mladú ženu, ktorá na mňa zaútočila. Dianie v snoch a ich odohrávanie v prítomnosti je absolútne uvolnené a nespútané v porovnaní s realitou tohto života, kde sa cítim akoby som žil iba z polovice, pretože mi niečo nepovoluje naplno vnímať zmyslami naplno to, čo sa tu odohráva. Cítim sa na tomto svete a v tomto tele už akosi veľmi cudzo a mám pocit, že zvyšný čas tu na tomto mieste trávim skôr len z povinnosti čakajúc na vyslobodenie z tejto bubliny a šialenosti odohrávajúcej sa všade vôkol. Nemám žiadne samovražedné sklony ale nebaví ma plánovať si budúcnosť na tejto zmrzačenej a morálne totálne zdrvenej planéte, kde keď chcem napríklad dôstojne bývať tak som nútený kúpiť si enormne drahú nehnutelnosť v betónovej džungly na hypotéku, ktorá je absolútnym zotročením každého pracujúceho jedinca. Taktiež nemám žiadnu motiváciu v založení si rodiny a plodení detí do tohto sveta. Všade vôkol cítiť marazmus a úpadok. čo sa týka ďalších zmien súvisiacich zrejme s transformáciou, tak cítim sa neustále vyčerpane, občas dezorientovane a na otázky typu "čo si robil včera, aké bolo počasie" nie som schopný odpovedať, pretože mám totálne výpadky krátkodobej pamäte. Dokonca na pošte som nebol schopný pri uvedení dátumu spomenúť si nie len na daný deň ale ani na rok, v ktorom žijeme. Apatiu voči pre bežných jedincov dôležitých veciach strieda občasná frustrácia z usporiadania v akom žijeme. Je to niečo ako otroctvo, akurát v inej, pre mnohých neviditelnej podobe. Vnútorne očakávam vo svete veľkú zmenu a som presvedčený, že nech už bude akákoľvek, bude to pre mnohých z nás, podobne zmýšľajúcich, vykúpením zo súčasného stavu. Na záver dodám vetu jednej mojej milovanej osôbky, ktorú nedávno spomenula "chcelo by to iný svet". Život vedomého biorobota s otrockými okovami na duši je naozaj veľmi ťažký a zložitý, ale treba to vydržať, čo iné človeku aj zostáva :)

58 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 14. července 2014 v 17:26 | Reagovat

[54]:... nech brouka žíííít. Tjááááda tralalááááá. Pampadam, johohóóó. Muhahahaha!!!

59 mato mato | 14. července 2014 v 17:44 | Reagovat

Tie fotky :D Taky "dokaz" si vie nafotit asi kazdy. Na tieto veci verim, ale fotky ma pobavili :D

60 Filip Filip | E-mail | 14. července 2014 v 19:25 | Reagovat

[39]::Je podivné že podle tomáše marného hodnoty bovis stoupají každý den o několik řádů.Přitom podle francouzských geobiologů  od 13.dubna 2014 do dnešního dne stoupla radiovitalita země jenom o 20 %. Jak to vysvětlíte ?

61 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 14. července 2014 v 22:43 | Reagovat

Pro případ, že by "vypli proud" už natrvalo, doporučuji se zásobit a vlastnit knihu od Johnyho Wisemana. Systém se pomalu hroutí a s ním i vše spojené. Připravujte si tělo na velmi obtížné podmínky. Nechlastejte, tužte si mysl. Naučte se poznávat bylinky, zajímejte se o přírodu tak, jako nikdy. Připravte se na to, že padneme na hubu a to POŘÁDNĚ.

62 Roman Roman | E-mail | 15. července 2014 v 7:40 | Reagovat

Ted sem po delsi dobe musel vic jezdit autem a uz na to kaslu jezdit budu co nejmin, protoze lidi v autech jsou vyrazne zmatenejsi a to vcetne me - citim vetsi odstup od toho deni kolem nas. Zacinam citit vic vnitrni klid a pritom me vcera malem srazilo auto, protoze sem mu malem nedal prednost :D Vsechny zmeny probihaji tou nejprirozenejsi moznou cestou, takze sem v klidu - hlavni je se zacinat oprostovat od od tech hmotnych veci, ktery nam zacnou vic a vic prekazet. Nemate nekdo chut udelat neco skvelyho pro obnovu posvatnych haju, ktery driv byly i na nasem uzemi diky slovanum a druidum po cele Evrope? Vsechny posvatny haje byly umisteny na magickych mistech, kde vyvera energie nasi Zeme - chci takovy mista co nejvic obnovit, protoze to je prece parada takovy mista :-)

63 Eli Eli | 15. července 2014 v 8:00 | Reagovat

ahojte. ja som nejake priznaky necitila, az na slabu bolest hlavy (ktora je u mna velmi zriedkava). v sobotu sme boli grilovat s priatelmi. pila a jedla som velmi decentne, to iste co moj partner. v nedelu rano mi prislo velmi zle. vracala som 3x a mala som strasnu bolest hlavy (ako ked to velmi prezeniete s alkoholom). musela som spat.po obede ked som sa zobudila mi vobec nic nebolo.

64 Nanu Nanu | E-mail | 15. července 2014 v 8:49 | Reagovat

No, i já se připojím... mamka mívala migrény, pak to přestalo a teď nedávno to zase naběhlo, myslím, že to musí mít souvislost....jinak nemáte někdo dobrý typ na migrény, nebo co to vlastně odborně migréna je? Hodně tím trpí a nepříjde mi jako dobrý řešení, aby se neustále cpala práškama :/ někdo říkal něco o řebříčku, nějaké zkušenosti?.... Jinak já ty energie pociťuju taky, né že by vedle mě někdo mizel, ale dá se to vycítit, že něco je jinak.

65 Alue Alue | 15. července 2014 v 9:19 | Reagovat

[57]: Snažím se diskuze necenzurovat tvrdě, ale pouze vyhledávám nadávky, vulgarismy, osobní útoky a reklamu. Otevřenou a skrytou. Plus cokoliv, co má snahu svést diskuzi mimo téma článku a udělat z ní klasickou sprostou a hnusnou žumpu.

Jinak normální názory - byť nesouhlasné, možná vtipné, ale hlavně slušně podané, jsou pro mne naprosté tabu.

[60]: Francouzskou skupinu neznám. Kde je zdroj jejich pozorování? Znáš některé z těch lidí odtamtud?

66 Daniel Daniel | 15. července 2014 v 9:24 | Reagovat

[57]:Máte pravdu, je to o vysvobození, bude  chvíli trvat, než lidé pochopí co se děje. Energie které dorazily na planetu zemi a drtí lidi, budou muset být eliminovány.

67 Kazuka Kazuka | E-mail | 15. července 2014 v 10:24 | Reagovat

Bezpochyby energie přicházejí - o tom jsem přesvědčen. Jenom škoda, že jsem nenašel i jiný zdroj těchto informací, což pro mne trošku znevažuje důvěryhodnost naměřených hodnot. Pokud má někdo link na jiný zdroj, rád ho uvítám.

PS. Nešlo by přehodit nové info vždy na začátek stránky? To rolování je šílené :-))

68 Daniel Daniel | 15. července 2014 v 12:35 | Reagovat

[67]:Žádné zdroje nejsou, lidé kteří ví tak nepíšou ale konají. Hledejte odpovědi v sobě,tak najdete odpovědi.

69 Milan Milan | 15. července 2014 v 13:24 | Reagovat

Staci stisknout pokud pouzivate Internet Explorer CTRL+END, ale tato zkratka by mela fungovat temer vsude.

70 čtvrtníček čtvrtníček | 15. července 2014 v 14:22 | Reagovat

[66]:Lid nebo energie ? :)

71 čtvrtníček čtvrtníček | 15. července 2014 v 14:24 | Reagovat

[64]: Kdyby  s tím chtěla opravdu něco udělat, hledala by sama

72 čtvrtníček čtvrtníček | 15. července 2014 v 14:26 | Reagovat

[61]:Čemu věříš to si přitáhneš, je ale zbytečné programovat svými strachy ostatní...

73 čtvrtníček čtvrtníček | 15. července 2014 v 14:28 | Reagovat

[57]:Každý máme svůj vlastní mikrovesmír, do kterého si přitahujeme co jsme sami,možná by bylo dobré se optat proč v tvém je všechno špatně...

74 Igor Igor | E-mail | 15. července 2014 v 14:35 | Reagovat

Pekný ďeň Vám tam.
Všetko to,čo tu popisujete,funguje i na Slovensku, len ľudia o tom, čo sa deje, nevedia.
Sny,ktoré sa mi snívajú, či už farebné, alebo čiernobiele, sú z minulosti /napr 30-te roky a skôr,napr. franc.revolúcia/ a nemajú súvis s mojím životom.
Opravím - som v tých snoch,dokonca sa mi snívali sny z budúcnosti a Neboli to vždy pekné sny.
Musel som sa naučiť pamätať si moje sny,lebo ak som sa počas sna nezobudil,aj za cenu nekompletného sna  a nezopakoval - už prebudený - ten sen,ráno som ho zabudol,akoby ktosi nechcel,aby som si sen pamätal.
Rád by som poznal kohosi,kto dokáže vyložiť-vysvetliť sny.
Vďaka za prečítanie.

75 Petr Petr | 15. července 2014 v 16:15 | Reagovat

[72]:Jste absolvent DIPU?

76 Alue Alue | 15. července 2014 v 17:09 | Reagovat

Vzkaz pro Clario: V minulosti jsi byl slušný, teď po čase nechápu proč, pokaždé co se vrátíš do diskuzí, mě napadáš a nic se ti nelíbí. Ačkoliv jsem ti nic neudělala a neznám důvod, proč jsi se zničehonic otočil. Takže teď, když po čase napíšeš pro změnu normální komentář, říkám NE já tobě. Zase tak silny alzheimer nemám, abych si lidi a jejich výroky nepamatovala.

77 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 15. července 2014 v 17:15 | Reagovat

[75]:... to nemá chyb. :D

78 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 15. července 2014 v 17:19 | Reagovat

[76]:... to jsou ty energie. Třeba si na něj něco sedlo, nebo mu do ucha vlezl mozkodlab. :DDD

79 j j | 15. července 2014 v 21:10 | Reagovat

nám také[48]:

80 Mirek Mirek | E-mail | 15. července 2014 v 22:06 | Reagovat

Mám asi všechny příznaky co tu kdo píše. Až na to, že nemám vidiny, ani nevidiny :-). V každém případě jsem zvědavý, kdy se to vše buď někam pohne, nebo zastaví. Protože tělesné projevy se stupňují a to není zrovna příjemné. Paradoxně mám z toho ale dobrý pocit! :-) Tak jsem buď magor, nebo je vše supeeeeer :-). Držím všem pěsti! Mirek

81 CZK CZK | 16. července 2014 v 0:11 | Reagovat

Poslední dobou jsem stále citlivější na ty energie. Během dne se mi asi 3x udělalo špatně od žaludku (3.tí čakra) a k večeru mě začala bolet páteř (kupodivu na místě, kde mám žaludek :-) ) Jsem unavený, partnerka je podrážděná. Ale oba víme o co jde, tedy je to pro nás schůdné. Ale legrace je, že právě dnes jsme dočetli knihu "Návrat Avastů". Závěr té knihy končil ve smyslu, že přišel čas, kdy se stane něco, co se nestalo dosud nikdy za trvání lidsva na Zemi. A že pro někoho to bude příležitost k vzestupu. Každopádně budou výsledky fatální. A taky že "kam jsme došli, tam jsme došli". Už není čas na učební lekce. Hra končí. To, že si nevybavujeme některá slova, to je to nejmenší :-)

82 Aja Aja | E-mail | 16. července 2014 v 0:25 | Reagovat

Ahojky všem,již někdy od konce června sleduji stránky na osudu o měření Bovis a reakce lidiček a i tuhle stránku...jsem ráda že nejsem blázen :-) ...poslední měsíce u sebe sleduji většinu příznaků jaké tu popisují ostatní. Od zdravotních problémů jako padání vlasů , různé bolesti,výpadky paměti,ráno totální dezorientace, dneskavelmi zvláštní bušení srdíčka které cítím v krku...psychické výkyvy nálad a to několikrát během dne - je to jako na houpačce...změnu ve stravování - vždy jsem se snažila zdravěji jíst ale poslední dobou procházím obchodem a nevím co mám koupit :-) ...když vidím regály plné těch chemických šmakulád...končím u pokladny s ovocem, zeleninou, celozrnou moukou atd....i když cítím hlad tak nemám na jídlo chuť. I když normálně kondičně sportuji tak teď to prostě nejde - moje tělo stávkuje, cítím že mi totálně chybí energie,jsem unavená a cítím že je to jako ,, proti srsti "...a pro autora z osudu jenž píše v posledních dnech o tom že se mu ztrácí videa a články - tak to není energiemi :-) ....tohle se děje i mně na FB a je to tvrdá kontrola a cenzura, ztrácí se mi příspěvky a jen tak náhodou pouze ty, které se týkají těchto energií, systému,video o new world order, ztratilo se mi i video s automobilem....pokusně jsem vložila znovu a dnes zjistila že je to opravdu tak - opět zmizelo.... bylo by fajn , kdyby nám byl dopřán time out na vstřebání :-) fakt je to hukot a jen si říkám jak pomoct milovaným osůbkám , které nejsou v mém dosahu a nejsou tak v obraze ....

83 Léňa Léňa | 16. července 2014 v 1:39 | Reagovat

[44]:
Vyprdni se na proud v noci, člověče ! Ledničku nepotřebujem, jezme čerstvé jídlo. Teď v létě to není žádný problém.

[47]: brazilce oslepila ta svlíkací Micaela s míčema namísto prsou :-) Němci už jsou na ni zvyklí, tak byli schopní hrát. Brazilci vejrali kam neměli...

[30]: i já mám pocit, že objektivní realita je jiná než nám paní předkládá. Je to ale jen pocit, nic konkrétního, žádný detail na fotografii či formulace průvodních slov - nemůžu to nijak potvrdit či vyvrátit. Osobně se u mě důvěra neobjevuje. Že by bylo těch realit víc ? :-D

[28]: beďary mám skoro 30 let, ale poslední dobou jsou nějak jiné. Vždy mi hnisaly, teď jsou vyschlé/placaté a maximálně se vytvoří krvavé strupy (předtím z toho tekla spíše průsvitná lymfa - takový ten tkáňový mok - teď jen čistá krev)a vlasy padají jako šílené, pokožka suchá, šupinatá... (žeby štítná žláza ?)

všem: taky vám ty předpony-přípony a "zápony" u těch jednotek BOVIS nic neříkají ? Nevím jak ostatní, ale já vidím jen shluk písmen pod nímž si teda ale vůbec nic nepředstavuju. To číslo s těma písmenkama je mi úplně nanic. Když se řekne "mili", "mikro", "kilo" tak to někam zařadím, ale pro tyhle jednotky  škatuli nemám. Dá se to nějak prakticky/konstruktivně využít ?

84 Léňa Léňa | 16. července 2014 v 1:44 | Reagovat

[48]:Díky za tenhle příspěvek. Sdílím to s tebou - kvetoucí porost je u nás vždy projevem "že to dobře funguje".

85 Karel Havlík Karel Havlík | E-mail | 16. července 2014 v 9:42 | Reagovat

[80]:... všechny příznaky? Jako že i toho mozkodlaba? :DDD

86 Neoanunnaki Neoanunnaki | E-mail | 16. července 2014 v 9:50 | Reagovat

Je mi desně, jako bych se zbavoval starých vzorců chování, které si uvědomuji a působily jen destrukci a chaos a přecházel do stavu pozitivního tvoření. A to jen díky své partnerce, která mě má pořád ráda a na jejím chování pozoruji svoje chybné kroky. Důležité je důvěřovat a nepochyboat, jinak se to vše rozpadá. Včera mě bolela celý den hlava (u mně jen velmi zřídka) a dneska  pro změnu cítím bolest na prsou. Nedokáži chvíli vydržet v klidu, nemůžu se zastavit, musím pořád něco dělat, a když není co tak aspoň chodím sem a tam. Všechno se to ve mě převrací a je to dost frustrující.

87 dozaj dozaj | E-mail | 16. července 2014 v 10:06 | Reagovat

[82]:zdravím. Podle mě -cenzůrou to sice je,ale ne,jak to myslíte.-) Já totiš asi před měsícem viděl a vyfotil anděla na nebi-tedy mraky ve formě anděla. Když jsem ho chtěl stáhnout na FC-musel jsem PK dát do druhého mobilu s netem a nic. PK s asi tisícovkou fotek najednou prázdná.-(
Ale nejzajímavější na tom je,že přesně toho anděla má i Jiří Maria Mašek na FC a jeho knihu -Zlatá brána otevřena-jsem ZDE doporučoval v jednom komentáři.-)
Tzv. energie Bovis nejsou až tak podstatné,jak píše Daniel-musíme hledat v sobě. A kdo má snahu a jde cestou nejmenšího odporu -toho už TO nasměruje na správnou cestu. Např: Hodinu před pořadem na čt.art Jaroslav Dušek,kde často mluvil o půstu-u mě -křeče v oblasti 3 čakry- žaludek. Po uvědomění jeho důležitosti a naplánování půstu-křeče opominuly.
Tak jak TO některé z nás nutí čistit tělo- u mě již- 3x za půlrok-nevídané-tak možná i naše zem bude čištěna-vice na Energytalismanu. Jarda

88 Filip Filip | E-mail | 16. července 2014 v 11:16 | Reagovat

[65]:Ahoj Alue,zdroj měření je na www.etainscharlemagne.com Dnes jsem dostal email Od:
Association Bionature <bionature.me@gmail.com>
Komu:
filda novák <fildanovak@seznam.cz>
Skrýt podrobnosti
Bonjour,
Actuellement nous sommes à 38 000 unités Bovis, suites aux dernières perturbations du Japon.
Cordialement
Francis
Le 14 juil. 2014 20:49, "filda novák" <fildanovak@seznam.cz> a écrit :
Good day, my name is Philip and I am radiesthesist from czech republic. I
would like to ask you what is  average radiovitality of Earth today ? Today I
measured radiovitality of Earth 35000 bovis unit using a pendulum. Is it
correct ?  Thank you for your answer. Yours sincerely Philip New

89 dozaj dozaj | 16. července 2014 v 11:26 | Reagovat

Yellowstonský supervulkán opět aktyvní-více na centrum.cz

90 Eli Eli | 16. července 2014 v 16:23 | Reagovat

[74]:Ahoj Igor. Sny som si zacala pamatat tak, ze som si hned rychlo rano zapisala co som si pamatala. teraz si ich pamatam dost dobre (pri istotu stale zapisujem). Pocuvaj svoj vnutorny hlas a zistis co tie sny znamenaju. Inak ano, aj ja mam v poslednej dobe zvlastne sny.

91 Mirek Mirek | E-mail | 16. července 2014 v 16:23 | Reagovat

[85]:Mozkodlaba uz né! Neměl co dlabat, tak šel dál! Bacha na něj! :-) Ale přesně jako vydlabanej si připadám!! Pálení o mlžení očí je fkat nesnesitelný, obzvlášť když jezdím hodně autem. Každy odpoledne mezi druhou a čtvrtou mám totální útlum a v té chvíli bych by i ten mozkodlab přišel vhod!! O podrážděných a unavených lidech, které každý den potkávám, včetně rodičů, kteří si každý den stěžují na nové a nové neduhy, ani nemluvím. Kdo tvrdí že se nic neděje a že jsou to kecy, je KRETÉN!!! Bez urážky!! Nemluvím o těch, co necítí příznaky a přesto věří a ví!! Ale fakt se z toho v zásadě raduji a těším se xichty těch vysmívačů až potkají ducha svojí prababičky, stejně jako můj šéf včera!! Doteď s ním není řeč, protože až do teď v nic, co nemůže osouložit nevěřil!!! Krásný den všem a MOZKODLABŮM zdar!!! :-) Mirek

92 Lukas Lukas | E-mail | 16. července 2014 v 19:31 | Reagovat

zdravim opäť! k tej cenzúre na facebooku, ktorú tu niekto opisoval musím povedať, že sa podobné veci diali aj na mojom profile. Ale najhoršie na tom všetkom, že ľudí to aj tak nezaujíma. či už zdielate články zo situácie na Ukrajine, Izrali alebo iné. proste totálna apatia a ignorácia, ešte si možno väčšina ľudí aj myslí, že ste blázon, keď riešite takéto veci. facebook ma naštval do takej miery, že som ho včera natrvalo odstránil, pretože ak som sledoval čo za nezmysly tam ľudia neustále zdielajú, mal som z toho iba zbytočné nervy :P to, že sa niečo deje, nejaké zmeny, je vidieť aj na ostatných ľudoch. niekto to zvláda v pohode, iný (napríklad moja mama), tak tú od nervov za chvilu šlak trafí, ale jej som hovoril už dávno, že na nejaký vzostup alebo dôchodok môže zabudnúť, pretože je to totálne duševne nerozvynutá osoba, schopná reagovať iba na veci, ktoré sa dozvie z televízie. taký klasický a typický otrok, biorobot. nič viac. a takýchto ľudí je žial väčšina.

93 Libuše Libuše | E-mail | 16. července 2014 v 19:38 | Reagovat

Zdravím!
Byli jsme včera s manželem na výletě,   cestou zpět začal kýchat, jak při senné rýmě (nikdy na ni netrpěl), já doma příšerné pálení a slzení očí. Poté absolutní nemožnost usnout, usnuli jsme až nad ránem, abychom se opět po 2 hodinách spánku probudili. Zadýcháváme se do schodů, byť si pravidelně udržujeme kondici vytrvalostním během a rychlou chůzí. Máme běžně návaly horka "od páteře" až do zpocení, i když zase takové vedro není. Bušení srdce, vysoký tep, migrény z ničeho nic, obrovská únava, prostě jen blázen by řekl, že se nic neděje. A to jsou jen tělesné příznaky, těch psychických je daleko víc. Držte si klobouky, jedeme z kopce!!!

94 Marillee Marillee | E-mail | Web | 17. července 2014 v 13:15 | Reagovat

Ty fotky mi připomněly anomálii mrknutí. Tedy když se vyfotí člověk spolu se svým odrazem a v odraze má zavřené oči nebo naopak. :) Je to sice vysvětlené, nějaké lomy světla atd. atd. ale můj mozek to pořád nepobírá. :D

95 Roman Roman | E-mail | 17. července 2014 v 13:37 | Reagovat

To by me zajimalo proc tolik lidi na sobe ted nic nepocituje a ja jako laskyplne smyslejici clovek to ted schytavam dost zajimave? :D Bud se v sobe nevyznam a patrim k tem co duchovni rust popiraj a odmitaj nebo uz fakt nevim :D Vcera sem si dal po inline bruslich jedno pivo a to me tak neskutecne odrovnalo, ze sem myslel, ze mi selzou ledviny nebo mi vylezou ze zad a daj mi pres drzku :D Sem uplne zmozenej a nemam prostorovou orientaci kdybych nevedel o transformaci uz bych zacal vahat jestli nejit k doktorovi se nechat zkontrolovat...

96 MarieK MarieK | E-mail | 17. července 2014 v 13:56 | Reagovat

Jak vypadá mužovo pravé rameno, když sedí sám a jak vypadá totéž rameno v přítomnosti ženy?

97 Khalia Khalia | 17. července 2014 v 16:57 | Reagovat

Khalia hlásí záhul nejen po fyzické, ale i psychické stránce, vše se markantně zhoršuje, pak zase zlepšuje, je to jako na houpačce a hlavně je to neskutečně vysilující. Včera večer jsem cítila snad všecky orgány, jakoby se mi úplně čistily, skučela jsem bolestí a pak jsem měla pocit, jakoby mi "něco" vypálilo třetí oko. Už předtím mě pobolívala hlava, ale tímto mě ta hlava přešla, jen ji mám jakoby těžkou. Mám chuť pořád spát, odmítám jíst, pít jen výjimečně. Vydržať, uf.

98 Vosmík Vosmík | 17. července 2014 v 19:25 | Reagovat

Ty energie jsou opravdu mazec. Včera se mému kamarádovi stala jedna velká anomálie, dle diskuzí zde v komentářích a data od Tomáše Marného přisuzuji to k těm energiím které teď na planetu doléhají. Mámu kamárádovi se stala včera příhoda. Přišel domů z práce odpoledne. Jelikož mu zemřeli rodiče před 10 lety bývá v bytě sám. A vždy zamyká na dva " západky "  Včera byl ale v šoku, když se vracel z práce odpoledne, bylo odemčeno vložil klíč do dveří pootočil a dveře se otevřeli. V Kuchyni slyšel zvuky. Byl celý vyděšený, jestli tam nemá zloděje. Když ale přišel do kuchyně, byl vyděšený a bledý ještě více, v kuchyni totiž spatřil svého otce, který se na něho uculoval a měl na stole rozehranou hru TricTrac. On nebyl schopen vydat slovo zděšením, jen mu řekl, že přeci nemůže existovat, když mu před 10 lety zemřel. Otec se na něho podíval a ukázal pravým ukazováčkem ven z okna ( jako by ho na něco odkazoval ) a ani nepromluvil. Kamarád se podíval z okna a byl ponořený v hrůze. Obvykle, když se dívá z kuchyňského okna vídává před sebou nákupní plochu s parkovištěm na němž je TESCO. Jenže ono tam nebylo. A co víc, při pohledu z okna viděl i divná auta, která se nepodobají současným autům. Pak mu to ovšem došlo, na lampách osvětlení viseli sovětské vlajky a o kus dál byl na domě transparent " Socialismus a mír ". Místo nákupní plochy tam stál nevzhledný šeredný dům který byl po revoluci 1989 zbourán.  Kamarád řekl otci, ať na něho počká, že si musí odskočit do obýváku pro fotoaparát, potřebuje si to nafotit.  Otec se lehce na něho ušklíbl a řekl mu tázací větou " Synu, víš o tom, že všechno běží v teď ? Je jedno, kde jsi prostě vše běží v teď, víš o tom ?  Kamarád pelášil do obýváku aby popadl fotoaparát, a když se vrátil do kuchyně, jeho zesnulý otec, byl pryč a když se podíval z okna opět viděl nákupní plochu s hypermarketem TESCO.  Pak se vrátil ke dveřím a zjistil, že je zamčený, když je chtěl otevřít, byly zamčeny přesně tak jak opouštěl byt ráno do práce tedy na "dva západky ".  Kamarád mi tohle dneska sděloval se slzami v úděsu do mobilu a říkal mi, že nic v životě tak anomálního ještě nezažil. Je docela možné, že na chvíli propadnul v čase do minulosti ?  Taky mu přišlo divné, že jeho otec vypadal velmi mladistvě, bohužel už nedostal odpověď do jakého letopočtu se propadnul. I kuchyň byla nějaká jiná - socialističtějí, to mu došlo až se z toho šoku probral. Kamarád mi řekl, že když si jeho otcova slova pomohl dešifrovat zjistil, že mu jeho otec vlastně nekladl tázací větu ale mu přímo poskytl odpověď. Odpověď tedy zní, že všechny časové přímky, všechny časové děje, minulost, přítomnost a budoucnost probíhá právě v TEĎ. To jen lidská omezená mysl má zapotřebí dělat linearitu, chronologicitu.  Ale jen ti, kteří to umí se dokážou naladit na jakýkoliv okamžik, který proběhl v minulosti nebo proběhne v budoucnosti.  Všechno totiž se odehrává TEĎ.  My si myslíme, že už to proběhlo a dál už to oxiduje a zapisuje se to do akáše, jako na CD-ROM.  Ale ono nic nekončí a nic nezačíná. Všechny časové děje, běží v TEĎ.  Máte taky podobnou zkušenost ? Tahle zkušenost kterou zažil kamarád mu pomohla uvědomit si, že minulost přítomnost a budoucnost tak jak jsme byli naučení jsou jen iluzí matrixu. Vše co se stalo, nebo se teprve stane a nebo se už děje, probíhá nyní právě v TEĎ.

99 Roman Roman | E-mail | 17. července 2014 v 21:22 | Reagovat

Dneska sem mel zablesky nejakyho videni vnitrnim zrakem nebo co - umely predmety byly uplne cerny a tmavy a prirodni veci byly protkany zilkama se zlatavou barvou a svitili - docela me to zaujalo, ale todle sem videl v zableskach jen chvili, kdyz sem ze stavu totalniho vycerpani prehupoval do stavu euforie a hodne energie...mozna to je soucast toho co rikali indiani, ze se vystehujeme z domovu a budeme bydlet na polich - ono kdo bych ctel bydlet v totalni temnote, kdyz uvidime miste krasne zarici budeme chtit byt tam...PS: na zadnych drogach nejedu a nechlastam :D

100 čtvrtníček čtvrtníček | 18. července 2014 v 1:15 | Reagovat

Ještě nedávno jsem četl Vaše informace stran zdravotních či jiných problémů s pochopením, ale s úlevou že mě se to netýká.Ale zasáhla mě vlna únavy s chronickou potřebou spát až třikrát denně a s tím spojená jistá otupělost, naštěstí nic víc...
Tak jen info :)

101 henry henry | 18. července 2014 v 1:20 | Reagovat

Zdravicko lidé  také vám ..... vůbec není špatné podpořit pitný režim o jeden litr víc než jste byli zvyklý..... osobně piju teď 2-3 litry vody kterou spinuju aby byla chutnejsi a tělu prospěla.....třeba vás nebude brát hlava...ledviny podpořit třeba zminovanou preslickou...minerály...většině z vás chybi ... prekyseleni organismu  neprospívá... kdo nedetoxikoval parazity skvěle funguje  oresak černý  hřebíček  pelinek  msm  kurkuma  ..... když se nemůžetě zastavit něco delejte zaměstnance se.....co se dýchání týče používám kvantové dýchání ... od střev k hlavě táhly nádech ve spirále3-5 nádechu a to samé dolů.....

102 draxulla draxulla | 18. července 2014 v 23:31 | Reagovat

Ja mám opačnú skúsenosť.Nemôžem spať odkedy ten tobogán začal...vždy až okolo 3-4 hodiny ráno zaspím a o 8 som už hore a celý deň v poho nepocitujem únavu.Nevel som čím to je až do vtedy kým som nenatrafil na váš článok :-) a ešte niečo...žijem z priatelkou a jej 3.ročný syn mi povedal niečo velmi zvláštne.šli sme v aute a robili prkotiny a ja som sa ho spýtal kde a s kým bol predtým ako sem prišiel a on že zo strýcom a jeho priatelkou, a ja som sa spýtal "a pred tým si bol s kým?" odpovedal že so mnou a že som robil z drevom a mal som velké bobeno...takže asi sme boli spolu v minulom živote?alebo ako si to mám vyložiť?

103 Aria Keboke Aria Keboke | 19. července 2014 v 6:10 | Reagovat

[98]: Moc děkuji za sdílení tohoto zážitku! Je to neskutečné ale věřím, že pravdivé. Nějakým zvláštním způsobem mi to pomohlo. :-)

104 Mercy Mercy | 19. července 2014 v 22:27 | Reagovat

Pani možno neklame, ale možno zabudla, že si odbehla na WC. Na tej prvej fotke je zjavný aj iný uhol fotenia, zamerany na toho pána. Keď je tam už aj tá žena, je to celé fotené viac naľavo.

105 Mára Mára | E-mail | 20. července 2014 v 14:15 | Reagovat

[98]: Já si uvědomil že vše je v teď při mém nedávnem extrémní
dejavu. Ono to tak je, pouze člověk se obvykle nedokáže přesunovat a odtrhnout se od času. Při AC by to mělo jít snadno, kamarádce se to jednou povedlo. Občas se mi teď stává že mám takový jakýsi utržkovitý matný vzpomínky či vize, něco na platformě dejavu, ale je to jinačí verze. Jakoby vzpomínka na sen, ale nevím jestli je to skutečně vzpomínka na sen či na realitu. Jako malému se mi to dost míchalo, byl bych přísahal že jsem někde byl v hmotném těle, ale přitom mi naši tvrdily že jsem tam nebyl. Jestli jsem se nevědomě přenášel do jiných dimenzí, či vesmíru, to nevím. Možná jsem měl jen moc živé sny.

106 pkdracek pkdracek | 20. července 2014 v 18:17 | Reagovat

[28]: No jestli to není apendix mě se něco takvého stalo v 17 letech v autobusu najednou jsem se zpotil a zeslábl a když jsem vystoupil držel jsem se tyče od značky než to přešlo a o víkendu už jsem byl v nemocnici  se slepákem .

107 Mára Mára | E-mail | 20. července 2014 v 19:14 | Reagovat

[46]: Tvé přesvědčení je velmi správné, opravdu ta transformace čeká i jednooký, i když se proti tomu určitě zuby nehty brání a nechtějí to,tak nemají technologii která to dokáže úplně bloknout. Tákže pokud dojdou uvědomění transformují se taky, pokud ne zůstanou tu, nebo se jim stane něco horšího, to já nevím. Nicméně David Rockefeler nebo jak se to píše umírá. A tak mě napadlo že další následovníky jeho pokrevní linie už nemusí bavit zaobírat se tvořením zla a vyškubnou se ze zajetých kolejí. Ono stačí když jeden či dva z nich dojdou uvědomění, nemusí všichni. Oni jsou totiž podle mě dost zranitelní zevnitř. Dle jednoho proroctví to bude tak za minutku 12, ale zvítězí konstruktivní strana. V numerologii se sice nevyznám, ále kolik je šest plus šest plus šest? 18 a tedy 1+8 = 9! A pokud vím devítka je opak šestky :)

108 Lucie Lucie | E-mail | 21. července 2014 v 8:56 | Reagovat

Kdepak,paní nezabudla a nikam neodběhla...je pochopitelné a pro toho kdo už fotil ne jako profik-že s odstupem byť i pár minut se nepodaří zcela stejný úhel fota...navíc-proč bych se měla snažit se nepohnout?byla jsem docela v šoku,že na fotce nejsem...zereagovala jsem až po pár minutách...ale co Vám tady budu vysvětlovat...je na každém jak to přijme ...:-)

109 Přemek Přemek | 24. července 2014 v 23:53 | Reagovat

[98]: Ano, to je definice věčnosti: neexistence času. I když si většina lidí myslí, že věčnost je nekonečně času. Jenže čas sám o sobě neexistuje. Už ve středoškolských učebnicicích Speciální teorie relativity (A. Einstein) se to člověk dočte: čas si vytváří hmota sama. Sám o sobě neexistuje. Proto je relativní, proto je čtvrtým rozměrem.

A totéž vlasně říká Bible v knize Genesis. Pro Boha (tedy ani pro Vesmír) čas neexistuje, čas byl stvořen pro člověka.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.