Je to tady: Dorazila energie z Vesmíru / Aktualizace VIII.

5. srpna 2014 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Vývoj Bovis energií za poslední uplynulé dny vypadal následovně (upravený výcuc z okénka TM na Osud.cz):

Čtvrtek 24.07.2014
Ano, je to tobogán. Od včerejšího rána vzrostly hodnoty na 1,2 Novedecimillionen BE/hod.
Pro všechny, kteří chtějí mít jednoduché vysvětlení, je to 12.500 násobek včerejšího rána.

A pro ty, kteří se nedostanou k diskuzím na osudu, zdovolením kopíruji zajímavý příspěvek od ester:

,,Veľmi vás všetkých zdravím. Už vyše týždňa hľadám spôsob, ako sa podeliť s ľuďmi o určitú informáciu, ktorú som nečakane obdržala od Najvyššieho univerza. Dúfam, že aspoň niekto sa zamyslí nad týmto posolstvom. Nebudem rozpisovať ako som sa k posolstvu dostala, to by bolo na dlho. Ale bolo mi v meditatívnom stave vo forme vízie zjavené toto:
Videla som obrovské dvere do inej dimenzie, ktoré boli trošku pootvorené a cez ne prenikalo veľmi jasné biele svetlo. To svetlo je práve tá energia, ktorú tu s napätím všetci sledujeme.
Potom mi boli ukázané vesmírne hodiny, na ktorých bol čas za 5 sekúnd 12 hodín.
Bolo mi vysvetlené, že päť sekúnd znamená 6x144 dní. Posledných 144 dní je dvanásta hodina, preto nie len 5x144, ale až 6x144 dní.
Počas týchto období sa ukážu znamenia zaznamenané v Zjavení sv. Jána a kto má oči nech vidí a kto má uši nech počuje. Neviem, ktoré znamenia by to mali byť, ale až nastanú, malo by to byť jasné tým, ktorí vedia, že sa blíži absolútny zlom.
Po tomto období budú dvere celkom otvorené a svetlo sa naplno vyleje na svet. To je udalosť, ktorú kresťania očakávajú ako druhý príchod Krista.
Čo sa stane potom mi bolo povedané, že nastane súdny deň pre živých i mŕtvych. Ako bude vyzerať ani čo to znamená neviem.
Na moju otázku, ako sa má vysvetľovať kniha Zjavenia a ako sa má chápať, mi bolo povedané, že Apokalypsa trvá už od jej spísania, t.j. takmer 2000 rokov a teraz sa blíži koniec, vlastne už je celkom blízko za dverami. Je naliehavo nutné, aby sa ľudia pripravili na nadchádzajúce udalosti, pretože sa ukazuje, že naozaj nezostáva takmer žiadny čas. Zlo odhaľuje svoju tvár a udalosti sa neskutočne zrýchľujú. Buďme pripravení a starajme sa o svojich blízkych, ktorí nie sú prebudení, uľahčime im tieto neľahké časy, ktoré nás čakajú.
S láskou a pokorou vaša Ester."Pátek 25.07.2014
Nové hodnoty opět nezklamaly. Dnes se naměřilo 552,00 NovemdecillionenBE/hod.
Pro všechny, kteří to chtějí mít jednoduše řečeno, je to 435 násobek včerejšího rána.

Sobota 26.07.2014
Opět velký nárůst energií: Dnes v 6:54 hodin ráno byla naměřena 6,528 Novodecilliarden BE/hod..
Pro jednoduchost znázorněno je to 11.826 násobek oproti včerejšímu ránu.

Neděle 27.7. 2014
Hodnoty jsou 960,00 Novemdecilliarden BE/hod.
Pro jednoduchost to je 145 násobek oproti včerejšímu ránu.

Pondělí 28.07.2014
Pondělní hodnoty zase stouply, jsou 226,00 Vigintilionen BE/hod.
Pro jednoduchost je to 235 násobek včerejšího rána.

Úterý 29.07.2014
Dneska v 9:54 byly naměřeny hodnoty 81.000,00 Vigintilliarden BE/hod, což je 81,00 Unvigintillionen BE/hod. Můžeme taky napsat matematicky 81,00 x10 na 126 BE/hod.
Pro všechny ty, kteří to chtějí jednoduše, se jedná o 358 násobek od včerejšího rána.

Na vlastní kůži jsem udělal zajímavé poznání. Předevčírem mě dost rozbolela záda, a sice ve spodní části. Myslel jsem si, že jsou to ledviny, a hele, byla to páteř. Nemohl jsem se pořádně ohnout a navléct ponožky. Ihned nato jsem šel do lesa ke stromu, ke kterému už mnoho let chodím a požádal ho o odstranění bolestivých problémů.
Odložil jsem boty, polil bosé nohy vodou a přitiskl záda ke kmeni. Asi po 35 minutách jsem odcházel od stromu bez jakékoliv bolesti a mohl jsem se opět bez problémů zohnout.
- Pro diskutující, kteří mi chtěli vysvětlit, jak se chová slunce v létě a na podzim, cesty slunce jsou mi naprosto jasné. Den před východem slunce mělo dráhu zcela jinou než následující den. Vycházelo více na sever. Slunce pozoruji každý den a tahle maličkost mi neunikla.

Středa 30.07.2014
Dnešní hodnoty opět excelovaly: Při dnešním ranním měření, byly naměřeny opět excelentní hodnoty a sice 1,06 Duovigintillionen což je matematicky vyjádřeno 1,06 x 10 na 132.
Pro všechny, kteří chtějí jednoduchá čísla, máme nárůst energií oproti včerejšímu ránu o 13.000 násobek BE/hod.

Lidé pociťují velkou únavu a nejraději by si šli hned po obědě lehnout a vyspat se. Vyjádření mnohých známých dle mejlíků, které od nich dostávám.....
Naopak u některých už tohle spánkové období přešlo a mají větší sílu než předtím....

Čtvrtek 31.07.2014
Další mohutný nárůst energií máme zde. Dnes kolem deváté hodiny ranní, byly naměřeny hodnoty 576 Duovigitillionen BE/hod., což je matematicky vyjádřeno 576 x 10 na 132.
Pro všechny kteří raději jednoduchost, je to 575 násobek hodnot včerejšího rána.

,,Ahoj Jiří,
Přeji hezkou dovolenou. Neotravoval bych tě v tuto dobu, ale chci to udělat dříve než zapomenu.
Sleduji dění spojené s nárůstem energií a zaznamenal jsem zvláštní jev. Tedy přesněji, zaznamenalo jej moje okolí. Spočívá v tom, že si nepamatuji uskutečněné telefonáty. To by samo o sobě nebylo až tak divné, až na ty okolnosti.
Za poslední 2 měsíce se mi několikrát stalo, když jsem někomu telefonoval něco důležitého nebo zajímavého, tak mi řekl, že jsem mu to volal už předevčírem.
Pokud by to bylo způsobeno jevy jako "delirium tremens", tak bych si nepamatoval nic z toho dne. Potíž je v tom, že si pamatuji celý průběh toho dne (kde jsem byl, co jsem jedl ....) kromě toho, že jsem s někým mluvil. A to je podstatné! Né, o čem jsem s ním mluvil, ale, že jsem s ním vůbec mluvil. Prostě totální Blackout.
Vypozorované okolnosti:
- důležitá informace (nepodstatné telefonáty si pamatuji)
- hovor mobilem (ne pevnou linkou)
- Hovor po západu slunce (ty z denní doby si pamatuji)
- výpadek je absolutní (jen historie v mobilu mne přesvědčuje)
- nekouřím trávu (ani nic jiného)
Kdyby jsi měl něco podobného ve svém okolí, tak dej vědět.
Zdraví
Richard"

01.08.2014
Dnešní energie jsou jenom s mírným nárůstem, i když zase ne s tak docela malým.
Dnes ráno v 9:00, byly naměřeny hodnoty 76,00 Duovigintilliarden BE/hod., matematicky vyjádřeno je to 76,00x10 na 135.
Ti, kteří to mají rádi jednoduše, jedná se o 115 násobek ze včerejšího rána.

02.08.2014.
Energie opět stoupají. Sice pozvolna, ale pro mnohé prudce. Byly naměřeny dnes v 9:54 hodin a mají následující hodnoty:
2,63 Trevigintillionen BE/hod. což je matematicky vyjádřeno 2,63x10 na 138
Pro všechny, kteří to chtějí mít jednoduše, je to oproti včerejšku zhruba 320 násobek z 24 hodin.Pozn. Alue k aktuálnímu dění:
Já se cítím perfektně, evidentně je špatný nátlak a přecvaknutí už za mnou. Energie mám dost, dobře spím, mám čistou mysl a velký klid v duši. Dobře se mi píše i pracuje. Sledují zlepšení a zostření vidění různých bytostí, jako jsou andělé, ale i jiné, které jsem dřív nesledovala. Mnohem častěji se kolem mě míhají, aniž bych se na ně přímo soustředila. Občas je jejich přítomnost tak výrazná, až mě to zaráží.
V noci také lépe vidím barevné obrazy, mám výraznější vizi. Zdravotně jsem na tom také perfektně, od minula jak jsem začala cvičit, tak pořád pokračuji, dělá mi to dobře. - Od té doby, co sledujeme silné hodnoty Bovis energií, mě úplně přestaly bolet plíce, dřív se mi nadýchané chemtraily občas ozývaly.
Líbí se mi to a moc se těším, co přijde příště.Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Anketa

Už jste se někdy setkali s lesními bytostmi?

Ne
Ano
Žeby jo?
Nevěřím na ně

Komentáře

1 Lori Lori | 5. srpna 2014 v 10:05 | Reagovat

Ja sa cítim neskutočne úžasne. Je to taká nevysvetliteľná radosť v srdci, ktorá je ani keby taká veľká, že ju myšlienkou môžem "nahmatať".
Čo je ale zarážajúce, aj napriek takému stavu ma občas bolieva hlava a istú dobu som bola stále unavená, ale už to prechádza.
Rozprávala som sa aj so spolužiačkou, má to podobne :)

2 Mára Mára | E-mail | 5. srpna 2014 v 10:19 | Reagovat

Já jsem v klídečku, nějak už nic zlýho nepozorujum, ale ani nic extra konstruktivního, taková stagnace.

3 Z Z | 5. srpna 2014 v 11:04 | Reagovat

Abych byl uprimny tak me momentalne vic zajima 5. dil nejdivnejsi schuzky na svete :)

4 Alue Alue | 5. srpna 2014 v 11:20 | Reagovat

[3]: To nejhorší nakonec :D

5 Amálka Amálka | 5. srpna 2014 v 11:51 | Reagovat

moje postřehy, které mohou souviset...
- cítím se poslední dobou skvěle, nabitě, mám velmi tvůrčí chvilky
- 26.- 27.7. jsem byla pod stanem u vody a viděla jsem všude obrovské množství pulsující elektromagnetické energie. Chvílemi se mi všecko kolem zdálo až neuvěřitelně nestabilní, nechápala jsem, že to nikdo nevidí a nikoho to neznepokojuje
- cca poslední měsíc jsem samá modřina, protože se pořád o něco bouchám, doma už se mi smějí, že jsem nešika, ale já fakt dávám pozor! Ty věci zkrátka vidím, až když když se o ně fláknu a nějak mi nefunguje odhad vzdálenosti... Včera ráno jsem si třeba dala řádně hlavou o volant, když jsem se normálně nakláněla, abych viděla do zatáčky...? no coment, takové věci se mi tedy nestávaly
- večer také vidím lépe barvy, svého anděla vnímám teď velmi zřetelně a často přichází, i když ho nevolám, to se také předtím nedělo
- od června se mi moc nedaří AC, přesto, že v květnu jsem ještě vědomě cestovala i několikrát do týdne. Teď v červenci se mi to nepodařilo ani jednou, to je divné
PS: jsem zrovna v práci, teď přišel zákazník a říká "dejte mi prosím něco na povzbuzení, už celé noci nespím, mám depresi - to bude asi tím, jak se přibližuje Mars" :-)

6 Aci Aci | 5. srpna 2014 v 13:16 | Reagovat

Já zase nesnesu jakoukoliv elektroniku
na dobu delší než 45 min. až hodinu. Dřív jsem tak citlivá nebyla.

7 Farah Farah | 5. srpna 2014 v 14:18 | Reagovat

V půlce června jsem viděla nad svou hlavou v noci tmavě modré světlo, cca 15cm v průměru. Nevím jak, ale spojilo se mi to s archandělem Michaelem. Také se mi docela rychle mění život :D Jinačí práce- lepší, nová láska (mimochodem jmenuje se Michael!) až se kolikrát divím, jak jsme se sešli. Únava po stagnujícím stavu zmizela. Už jen pociťuji klid, dobře se mi též spí a pracuje. Jde vše v jednom skvělém proudu. Jediné chvíle, kdy se mi udělá trošku závrať, tak jakoby mi tělo říkalo: stačí mi teď málo jídla a více vody- to mám ve dnech, kdy zpětně vidím, že vzrůst energií byl skokově víc jak 10tisíckrát vyšší a trvá to tak půl hodinky, než se srovnám. Tak jen jediné a asi to nečteme a neslyšíme prvně, ale mé pozorování to též potvrzuje: NEBRAŇME se změnám a tomu co přichází. Přijmutím změny se tolik nevyčerpáme a skoky nebudou tak znát. ;)

8 Jirka Jirka | 5. srpna 2014 v 15:46 | Reagovat

Co to znamená ten súdný den pre živých i mrtvých? Já vim že to nemůžeš vědět, ale bude to něco jako když nějaký člověk umře a začne se mu přehrávat celý život a pocítí co dělal druhým a pak k tomu má něco říct? Prostě takový ten očistec než jdeš do nebe po smrti? U živých si neumim představit jako to bude probíhat a u mrtvých? Myslí se u mrtvých co tu zůstali a neodešli do nebe že?

9 Yll Yll | 5. srpna 2014 v 16:33 | Reagovat

Alespoň se vysvětlují podivnosti posledních dní ;-) Zlepšné vnímání, nárust energie a další a další, zdravotně jsem teď v perfektním stavu. Jediné co mě ty poslední dny trápí, jsou křeče v těle večer po západu slunce. To mi brání v klidném usínání, ale snad to brzy přejde.

10 Alue Alue | 5. srpna 2014 v 16:56 | Reagovat

[5]: Dneska jsem si šla do mrazáku pro kus chleba, chci zvednout ruku že chytnu za madlo a trefila jsem se dobrých 10 cm vedle, místo toho jsem se pěkně jebla tím madlem do kloubu na ruce.
Že to občas vezmu do futer jsem si už zvykla, ale tohle je novinka.

Dneska se mi poprvé stal ten omílaný fenomén s neviditelným autem. Najednou bylo slyšet kousek u mě, přitom předtím volná cesta. - Nepřejelo mě, stihla jsem zdrhnout.

11 Fox Fox | 5. srpna 2014 v 16:58 | Reagovat

Mě se celou tu dobu nic nedělo až od cca minulýho týdne jsem spala klidně i 14 hodin denně a byla jsem furt unavená a teď zas spím tak 4 hodiny denně a mám moc energie - neusnu i kdybych chtěla musím něco dělat.. a ještě k tomu mívám divný sny je to zvláštní

12 Alue Alue | 5. srpna 2014 v 16:58 | Reagovat

[8]: Tak dramatické scénáře bych si nutně nekreslila. Úplně by mi stačilo, kdyby se lidé přestali chovat jako kreténi a kdyby se zrušila politika a daně.

13 Alue Alue | 5. srpna 2014 v 17:00 | Reagovat

[11]: Kdyby ti to lezlo na nervy, můžeš zkusit kozlík lékařský, tinktura od Naděje. Já si ho kapu na noc a spím po něm fakt líp. Původně jsem ho chtěla na zlepšení krevního oběhu, ale tyhle účinky jsou taky fajn.
Stojí stovku, koupíš na netu.

http://nadeje-byliny.eu/

14 Filip Filip | 5. srpna 2014 v 17:42 | Reagovat

[13]:Aluško jaký máš názor na kostival lékařský?

15 Jirka Jirka | 5. srpna 2014 v 18:26 | Reagovat

[10]: Ono by tě snad mohlo přejet??? Jak tě může něco neviditelného přejet? Řekni k tomu něco víc, kdyby se to stalo mě, tak bych o tom musel všude říct a ty to říkáš jen tak mezi řeči - vždyť je to proboha obrovský zážitek nebo ne?

16 Alue Alue | 5. srpna 2014 v 18:26 | Reagovat

[14]: Kdo maže, ten jede... teda toho nebolí klouby.

17 Filip Filip | 5. srpna 2014 v 18:49 | Reagovat

[16]:Měl jsem na mysli vnitřní použití?Nasbírané mladé listy se rozmixují ve vodě a pak se zelený roztok přefiltruje. V dobách keltů se tahle bylina používala na zlepšení telepatie.Evropská unie ji ale zakázala kvůli obsahu pyrolizidinových alkaloidů které jsou pouze ve starších listech a v kořenu.Vitamin B12 je jenom ve dvou bylinkách a to jest vojtěška a kostival.

18 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 19:45 | Reagovat

K tomu komentáři z Osudu od paní Ester: Znamená to tedy, že nám už zbývá jen cca kolem 880 dní (6x144 mínus pár dnů) existence našeho hmotného světa tak, jak ho známe?

19 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 19:54 | Reagovat

K pojmenovávání čísel mám dotaz: Proč pan TM používá taková zvláštní číselná pojmenování, která končí příponou -illionen, -illiarden, atp., když se může používat český název (oktiLION, oktiLIARDA, noniLION, noniLIARDA...) http://cs.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%A1tk%C3%A1_a_dlouh%C3%A1_%C5%A1k%C3%A1la ?

20 Alue Alue | 5. srpna 2014 v 20:37 | Reagovat

[19]: Holt němci... na český se už očividně v tomto směru nepřeučoval.

21 sp sp | 5. srpna 2014 v 21:09 | Reagovat

[18]:Můžeš být v klidu. Žádný časový limit není dopředu znám.
Když se v roce 2012 nevrátili bohové, tak teď už je pouze riziko, že se lidi zničí sami a to ještě pár desetiletí potrvá.

22 Léňa Léňa | 5. srpna 2014 v 21:47 | Reagovat

[17]: to s těmi pyrolizidinovými alkaloidy nesouvisí s Evropskou unií, u nás je kostival pro vnitřní užívání zakázaný už dlouho (co vím, tak minimálně tak 20-25 let - asi i víc -dále má paměť nesahá). Ale ještě před pár lety se přípravky z kostivalu pro vnitřní použití daly běžně koupit v lékárnách v Polsku (nevím jak nyní). Jednalo se především o gely, které působí hojivě na sliznici střeva. I v literatuře u nás se už o vnitřním užívání delší dobu nic nepíše (vymazáno). Smutné. Zrovna konkrétně kostival je totiž naprosto výjimečná bylina, je výrazně jiná než všechno ostatní ve svých účincích. Moje oblíbená - v lékárničce mi nesmí chybět! Dokonce mám i druhý sáček v šuplíku v práci, aby byl ihned poruce "kdyby náhodou".

23 optimal optimal | E-mail | 5. srpna 2014 v 22:55 | Reagovat

Povrch Zeme i s oceany je 510 mil.km ctverecnych.Umel by nekdo spocitat kolik bovis pripada na kazdy metr ctverecny?Je to uz vic jak 13 000?

24 esterka esterka | 5. srpna 2014 v 23:21 | Reagovat

Ahoj, ja som Ester, ktorá písala ten príspevok na Osude. Najprv som to nechcela nikde zverejniť, ale potom som čítala článok o čínskej rieke, ktorá sa behom hodiny zafarbila na červeno. Bolo to ako kopanec do hlavy a i keď som nechcela, musela som s tým nejako von. Presne to je totiž jedno z tých znamení, aj keď to má nejaký racionálny dôvod, tak je to taká zvláštna udalosť, ktorá stála za zmienku a bola zapísaná do knihy Zjavenia. Ako bude vyzerať súdny deň, tak to naozaj neviem, ale tými živými sa myslia ľudia, ktorí žijú duchovne, vidia aj za oponu pominuteľnosti. Tí mŕtvi, to sú duchovne mŕtvi ľudia, ktorí poznajú len peniaze a moc, nič duchovné ich nezaujíma a neveria v nič také. Podľa časových údajov by tým zlomom mal byť 24. november 2016. Je toho omnoho viac, ale nemôžem to písať do komentárov. Keby Aluška dovolila a mali by ste záujem, poslala by som nejaké obšírnejšie vysvetlenie. Pretože napr. tie záhadné jamy, ktoré sa tvoria na Sibíri, tak to sú otvory z podsvetia, ktorými sem prúdia temné bytosti, aby tu zviedli poslednú bitku atď, atď.

25 Aria Keboke Aria Keboke | 6. srpna 2014 v 1:35 | Reagovat

Může mi někdo prosím napsat, jestli můj zážitek souvisí v Bovis nebo to jen byla chřipka a má úžasná imunita?:
V neděli ráno jsem se probudila s tím, že mě obě ruce brněly a při doteku neskutečná bolest, jako by mi tam bodaly stovky jehel, po pár minutách to přešlo a nastoupila ohromná bolest zad, krku a rukou jakoby vycházela z kostí a kloubů. Skučela jsem celý den, až jsem to v 10 večer nevydržela a vzala si ibalgin. Dlouho nezabíral, tak jsem šla skučet za mamkou, ta umí pracovat s energiemi, má takové zázračné ruce, že okamžitě, jak mi je položila na tělo bolest v místech, kam je pokládala odešla. Pak jsem šla vyčerpaně spát. Ve dvě ráno v pondělí jsem se začala klepat zimou a budily mě hrozné noční můry, ve kterých se mi zdálo o tom, jak ze mě někdo saje energii, o smažení elektrickým proudem a podobné hovadiny. Konečně o půl 4 ráno jsem se vzbudila s barevnými kruhy před očima a změřila si teplotu - horečka. Odmítla jsem ji čímkoli srážet, brala vitamin C, hodně pila, skoro nejedla a až do 6 večer pospávala. Horečka pomalu klesla a celý den v úterý už jsem byla bez teplot, nic mě nebolí, nic mi není, jen se hodně potím a jsem unavená. Je tohle normální průběh chřipky, nebo co to bylo?

26 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 6. srpna 2014 v 9:08 | Reagovat

[24]: Dobrý den, mockrát děkuji(-jeme) za upřesnění datumu :). Aluško, myslíš že by to už mohlo vážně být ono?

27 BE BE | 6. srpna 2014 v 9:23 | Reagovat

Včera ráno som sem pridala koment. Alue sa asi nepáčil, neuverejnila ho.
Bol ku Estera podobným víziam. - Teda ja zastávam tento názor.
S čím ste sa kedykoľvek už stretli, máme uložené v podvedomí. Pri "ťuk" , doteku, otrení sa o to uložené v podvedomí, sa nám okamžite vybavuje nejaká reakcia. Tá reakcia je ale len odraz toho čo je v nás. - Opačne, informácia, ktorú ste nikdy, nikdy nezaznamenali cez svoje vedomie, a ona sa vám vybaví z ničoho nič, sa dá predpokládať, že prišla z vyšších sfér, odjinud ako zo seba.  - Pokúsila som sa tu tlmočiť slová p. Rudolfa Steinera.
- takže ak niekto vidí v dvere - a za nimi svetlo, ako písala Ester, je to predovšetkým symbolická správa pre ňu, aby tie dvere otvorila poriadne a šla ďalej, ako sa nachádza teraz.

28 sp sp | 6. srpna 2014 v 9:25 | Reagovat

[24]:Ta červená řeka v Číně bude nejspíš tím, že se tam někde do řeky dostaly nějaké chemikálie.

Ty díry na Sibiři to je mnohem zajímavější. Mě napadlo, že to jsou díry po talířích bytostí žijících podzemí. Potřebovaly se rychle dostat na povrch, tak vyletěly jinudy než obvykle a potom po nich zůstaly ty díry.

29 svoboda svoboda | 6. srpna 2014 v 9:51 | Reagovat

díky ,,Bovis,,se už zavírají dveře pro ty,kteří nemají duchovní srdce--před branou do vysokých dimenzí zůstanou ti,kteří se nerozzářili....k dotazu--soudný den začal GOOL--Bovis...

30 Marianna Marianna | E-mail | 6. srpna 2014 v 10:32 | Reagovat

Velky tlak zo zaciatku tohoto roku sa premenil na pokoj v dusi a radost a velky nadhlad s heslom vsetko je hra :)  (tento stav si dokazem zachovat v kazdej situacii),je mi krasne.Pred dvoma mesiacmi ma nevidelo par ludi,taktiez sa o mna na ulici potkla stara pani s barlickami (prichadzala zo zadu,zaregistrovala som ju az ked skoro cez mna presla :D,a to viete,taki ludia chodia pomaly,ale zato tazkopadne a moj skelet je baletnej povahy;po tom,co ma odhodilo do strany,taktiez nereagovala adekvatne.Presla okolo,akoby nic necitila,s nou teda naraz nepohol ani nahodou.),a taktiez si obcas na mna chcel v metre niekto sadnut,ja som sa tak nasmiala tym zdesenym vyrazom,ked zistili,ze tam uz niekto sedi :D  Neprijemne to bolo len na prechodoch,bola som zvyknuta,ze ma ludia nechali vzdy prejst..cakanie 5 min a viac,este k tomu,ked sa ponahlate..
Taktiez sa zosilnilo u mna jemnohmotne vnimanie,presne tak,ako to opisala Aluska na konci tohoto clanku. A aj moja ochrana.Citim pozehnanie.
U znamych vnimam silne vybocenie z komfortnej zony,zo zaciatku podrazdenie,asi kvoli novym myslienkam,ktore im nedali pokoj a ktore vacsinou vyustili vo velke zivotne zmeny mimo ich obvykle vychodene chodnicky. Bovisu zdar!

31 arny arny | 6. srpna 2014 v 10:55 | Reagovat

Ahojte,
zase som nasiel clanok (zrejme starsi, ale nedavno znovu zverejneny/prelozeny), ktory hovori o naraste energii a tiez s tym spojenych zdravotnych tazkostiach:

http://cestyksobe.cz/nove-dna-dr-berrenda-fox-potvrdzuje-evoluciu-dna-a-symptomy/2428

sedi mi to dost na priznaky z reakcie [25]:, tak dufam Alue, ze to cez Teba prejde, lebo urcite tu nechcem robit reklamu na nejake ine weby, len by som bol rad, keby sme si o tych energiach urobili co najlepsiu predstavu...

32 arny arny | 6. srpna 2014 v 11:15 | Reagovat

[24]: - tu by som nesuhlasil, lebo moja predstava pekla urcite nie je hmotna a uz vobec by som peklo neumiestnoval niekde fyzicky na planetu Zem. Peklo a jeho bytosti su podla mna etericke az nehmotne, teda nemaju dovod robit diery v Zemi :)
Skor sa priklanam k nazoru, ze ide o nejaku technologiu alebo pokrocile bytosti, ktore sa ozaj potrebovali rychlo dostat z podzemia von(alebo dnu?), tak si vyrobili nove cesty, nieco podobne bolo aj v jednom sci-fi filme The War of the Worlds 2005:
https://www.youtube.com/watch?v=MJYnHA2OzfA

33 svoboda svoboda | 6. srpna 2014 v 11:32 | Reagovat

Janovo zjevení,Mayské proroctví--bude nová země,nové nebe--křištálové zahrady,chrámy,Atlantida--energeticky--před jejím ,,pádem,,...od zrození vesmíru se ještě nikdy nestalo to,co se blíží k vyvrcholení všeho--odhalení--lidstvo bude žít ve vyšší pravdě--ti kdo neprojdou do vyšších dimenzí ,,nenarodí se,,energeticky na nové planetě,budou muset projít inkarnacemi v kterých pochopí,že materiální svět není pozitivní..

34 Filip Filip | 6. srpna 2014 v 12:35 | Reagovat

[22]:V anglii se dělal takový ekologický pokus kdy se hektarové pole osázelo kostivalem a výnos bílkovin byl asi 8 X vyšší než u obilného pole.

35 esterka esterka | 6. srpna 2014 v 12:44 | Reagovat

Ďakujem za všetky vaše reakcie, sú mi námetom na skúmanie a premýšľanie. Prosím, len sledujte dianie vo svete a porovnávajte informácie, aby ste v deň D stáli na tej správnej strane.

36 svoboda svoboda | 6. srpna 2014 v 12:48 | Reagovat

[25]:to co popisujete--jsou dveře,které se zavírají do vysokých dimenzí,ti kdo vyzařují ,,Bovis,,a to je váš případ,čím více se zvyšuje vaše energie,tak občas máte a nejenom vy tyto stavy,srovnává se nám i teplota apod.až se dveře (brána) zavře,tak tyto stavy skončí..

37 Filip Filip | 6. srpna 2014 v 14:28 | Reagovat

[23]:Měření je relativní a nevztahuje se na plochu v metrech čtverečních. Hodnota průměrná je okolo 40000 bovisových jednotek. Ve městech je méně a v lesích trochu více. Také to závisí na tom zda v daném místě není nějaké křížení zemních meridiánů.

38 Aria Keboke Aria Keboke | 6. srpna 2014 v 20:39 | Reagovat

[31]:[36]:: Děkuji moc za reakce, je mi to opravdu celé divné, nikdy jsem takovou podivnou nemoc neměla. Zítra se jdu podívat na doktora a jsem zvědavá, co mi na to řekne.

[31]:: Musím říct, že ty příznaky na mě opravdu sedí a to už v dlouhodobém hledisku asi 5 let. :-o Nestačím se divit, že by se mi opravdu měnilo DNA? No upřímně by to aspoň vysvětlilo, proč neustále zoufale běhám po doktorech s řadou příznaků bez jakéhokoli nálezu, dokonce jsem týden ležela v nemocnici, protože jsem 3 měsíce v kuse měla teploty, udělali mi hromadu testů a nepřišli absolutně na nic. Už jsem se smiřovala s tím, že jsem hypochondr. :D

39 Mirek Mirek | E-mail | 6. srpna 2014 v 20:59 | Reagovat

Alue, to je super! Ty si jeblá do ruky a já do hlavy o ten sprcháč, jak jsem psal minule! :-) Ale nemyslím si, že to, že mě teď dva dny za sebou stále tak divně bolí hlava, mám chvílemi závratě a pocit na zvracení, bodavá bolest v zádech, ramenou a přes krk do hlavy a spánků, by bylo tím jebancem! O něm už ani nevím. Zvláštní je, že na duši mám fascinující pocit klidu, vyrovnanosti a harmonie. Jako by to tělo ani nepatřilo k té duši. Navíc jsem stále unavený, ale v kuse spím tak dvě hodiny a pak se každých deset minut budím. Chtěl bych astrálně cestovat, ale vždy, když se na to začnu soustředit a lehnu si stejně jak jsi to Aluško psala někdy Ty, tak v tu ránu usnu jako špalek. Pak spím tvrdě minimálně ty dvě hodiny. Tak moc si přeji AC, že bych si klidně nechal napíchat injekce proti TBC!! :-) Jen kdybych se mohl proletět časem i prostorem. Což mimochodem budeme umět za čas uplně všichni. Včetně teleportace a spousty jiných zajímavích dovedností. Což vím od člověka, který se tomu věnuje v jednom "tajném" projektu, který s hvězdičkovou brankou "nemá vůbec nic společného"!!! :-) Letu zdar! :-) Mirek

40 Blaf Blaf | 7. srpna 2014 v 14:58 | Reagovat

Čím to je, že tolika lidem najednou nejde AC? Jestli to někdo psal, tak se omlouvám, nevšimla jsem si. Mě to vrtalo hlavou, proč mi to najednou také nejde. Myslela jsem si, že jsem to v sobě opět blokla. Tak snad né.

41 BE BE | 7. srpna 2014 v 18:04 | Reagovat

Astrál je predsa takisto poznamenaný prílevom energií ďalekého Vesmíru, nie ?
Takže možno preto sa poniektorým čo tu písali nedarí astrálne cestovať. Napokon načo astrálne cestovať ? Komu, čomu tým prospejem ? -Dôležitejšie je vynaložiť svoju energiu na to čo sa deje u každého vo vnútri a na našej modrej planéte ZEM.

42 tencotozařídí tencotozařídí | 8. srpna 2014 v 10:18 | Reagovat

[41]: (Dôležitejšie je vynaložiť svoju energiu na to čo sa deje u každého vo vnútri a na našej modrej planéte ZEM.)-To jistě ano ale není astrální cestování pro nás ´řešením´ nejen duchovní cesty?Získáváme zkušenosti tam i zde v jednom těle.

43 Blaf Blaf | 8. srpna 2014 v 11:14 | Reagovat

[41]: Tu nikdo neřeší na co astrálně cestovat a jak je to prospěšné. Mě to třeba jen zajímalo z jakého důvodu to nejde (je mi jasné, že jsou na vině bovis), ale spíš jsem si myslela, že by to mělo jít právě díky nim snáze.

44 Alue Alue | 8. srpna 2014 v 17:21 | Reagovat

[43]: Nevím... já dneska měla dvě cesty hned po sobě, hodně dlouhé, a perfektní. Nemám žádný podobný problém.

45 Blaf Blaf | 8. srpna 2014 v 18:47 | Reagovat

[44]: Tak to upřímně závidím. Já už takové dobré dva měsíce nic :(

46 Ventrue Ventrue | 9. srpna 2014 v 0:13 | Reagovat

Přečetla jsem všechny články, co se tohohle tématu týče, i včetně diskuzí a mám docela obavu z toho, co přijde dál. Většina píše o pocitech vyrovnanosti, nebo míru na duši, o zdravotních problémech, které se mi taky nevyhly, ale s tím rozdílem že zažívám návaly deprese, a strašlivého vzteku, který mě až děsí. Prkotiny, které bych jindy s úsměvem přešla mě vytočí téměř do nepříčetnosti a je až z podivem, že jsem ještě neublížila sobě, nebo někomu jinému. Dokáže tohle někdo vysvětlit?     Mám docela strach z toho co se se mnou děje a byla bych ráda, kdyby někdo přispěl obdobnou zkušeností, jestli to přešlo apod., díky všem.

47 BE BE | 9. srpna 2014 v 10:06 | Reagovat

[46]:
To čo bolo v skrytu, je teraz na svetle.
Ano, všetko sa dopadom energií ozýva, mieša sa "dobro-zlo". - Ja som čakala, že tu bude aj viac povedané zo strany tých čo uverejňujú informácie o Bovis energiách. Že dôjde ku akémusi "odkrytiu" ako na to. Čo je skutočne dôležité a čo menej. - Nechcem vstupovať informáciami veľmi do Alue priestoru, ale vy Ventrue ste dali výzvu. Možno Vám vysvetlí toto : www.dobresdeleni.cz, www.jinedeti.cz, a na TV www.cestyksobe.cz je krásne urobený rozhovor s aktérmi stránok. Ja na ne chodím od 6.1.2014. Prečo ? "Sdělení" prijíma dieťa, a zacítila som pravdivosť, nie špekuláciu, ako to na mnohých iných fórach od mnohých zvestovateľov je neúrekom. Navyše je možné dopisovať si s p. Merlainom, alebo s ním hovoriť cez Skype. - Tak do toho a púl je hotovo. :-)

48 Amálka Amálka | 9. srpna 2014 v 10:45 | Reagovat

[40]: Také se mi to přes měsíc AC nedařilo, což se mi předtím prakticky tak dlouhou dobu nikdy nestalo, tak to bylo divné... dneska ráno se to ale konečně zase prolomilo, jupí! Mám radost.
[41]: Načo AC?  Komu, čomu tým prospejem? No hlavně sobě - to můj hlavní zdroj inspirace, slouží mi k rozvoji fantazie a lepšímu sebepoznání

49 Alue Alue | Web | 9. srpna 2014 v 11:55 | Reagovat

[48]: Já si v AC moc odpočinu. Fyzická realita pro mě byla vždycky nezvyklá, náročná a když můžu občas vypadnout, je to fajn. Něco jako malinká noční dovolená.

50 optimal optimal | E-mail | 9. srpna 2014 v 12:42 | Reagovat

[46]:Tak na tohle jedine kozlikovy kapky a trikrat klystyr

51 Ventrue Ventrue | 9. srpna 2014 v 12:44 | Reagovat

[47]: Děkuji za odpověď, stránky si projdu a snad něco vymyslím =)

52 čtvrtníček čtvrtníček | 9. srpna 2014 v 13:58 | Reagovat

[47]:to se nyní děje by se dalo nazvat "Velké čištění" vše co jsme skrývali musí ven, nech tomu průběh: také jsme si tím s partnerkou museli projít a byli zděšení čeho jsme schopni...ale ustáli jsme to:)

53 Daniel Daniel | 9. srpna 2014 v 15:13 | Reagovat

[46]:Pro budoucnost jste důležitý člověk, takto jsou zkoušení lidé, kteří mají důležité poslání.Vy ještě o tom nevíte ale čas Vám ukáže. Musíte vydržet, ono to hraničí s psychickým týráním,lidé Vám nerozumí o čem mluvíte ,protože nezažili to co Vy.Nebojte, ta zloba není vaše,máte jen tvrdý výcvik.Prošel jsem tím, vím jak Vám je a je mi to líto,prosím vydržte.

54 Ventrue Ventrue | 9. srpna 2014 v 18:12 | Reagovat

Děkuji za odpovědi, je to pro mě velká podpora.

55 klara klara | 9. srpna 2014 v 19:51 | Reagovat

posledne dni citim velku unavu, motanie hlavy, priznaky hypoglikemie, som uzavreta sama v sebe. silne depresie a uzkosti ( tieto stavy "potlacam" homeopatiou) ale obcas je to velmi tazke, pretoze AD sa vyhybam. mam pocit ako by som tu nechcela byt. ale pritom citim ze je to nieco mimo mna, ako keby nejake cistenie. velmi to narusuje moj kazdodenny zivot. ma niekto podobne skusenosti? ako to riesite?

56 klara klara | 9. srpna 2014 v 19:57 | Reagovat

[46]: som na tom podobne. uzkosti a depresie. pritom som to predtym nikdy nemala. uz ako keby som to nebola ani ja, pritom citim ze ide o cistenie alebo neviem ako to mam nazvat. prechadzam velkou duchovnou zmenou, vela veci sa mi meni v zivote, vela veci zacinam citit. je toho pre telo vela. pomaham si homeopatiou. lenn niekedy je to uz na kraji toho ze uz nevladzem psychicky. suhlasim s tym, ze ide o skusku a aj stym ze mame do buducnosti dolezite poslanie, musime vydrzat.

57 klara klara | 9. srpna 2014 v 19:58 | Reagovat

[53]:Daniel, a aky dlhy cas to trvalo kym ste si tym presli?

58 Aria Keboke Aria Keboke | E-mail | 9. srpna 2014 v 23:36 | Reagovat

[45]: Taky jsem dneska měla nechtěnou astrální cestu. Ale bylo to divné, měla jsem zavřené astrální oči a nic jsem neviděla, což by nebylo tak zlé, jenže jsem se nějak odpojila od těla a vůbec jsem se s ním nemohla spojit. Nakonec jsem musela volat archanděla Michaela, aby mě vrátil do těla, což se stalo, v těle jsem konečně mohla vidět, no ačkoli jsem v něm ležela, tak jsem se s ním nedokázala propojit, jakoby mi nepatřilo. Znovu jsem musela poprosit o pomoc Michaela, jinak bych tam snad zkejsla na pěkně dlouho. Já bych byla raději, kdybych od toho měla klid. No s tím superúplňkem snad abych raději zůstala vzhůru...

[49]:: Alue, myslíš, že je možné, aby sis ublížila na astrálním těle a když jo, zahojí se?

59 MarieK MarieK | E-mail | 10. srpna 2014 v 9:21 | Reagovat

Včerejší den, tj.sobota 9.8. byla zatím pro mě nejhorší, střídala je zimnice s obrovskými návaly vedra. Potila jsem se při nich tak, až jsem měla tekly potůčky potu.

60 Alue Alue | Web | 10. srpna 2014 v 9:23 | Reagovat

[58]: Není to možné... S tou neschopností pohybu a vrácení se do těla, to jsi měla velmi hlubokou fázi. Co já bych dala za to, mít ji takhle skvěle hlubokou... Měla jsi jednoduše použít jinou techniku pro pohyb, nebo techniku pro změnu prostoru.

[55]: Rozhodně v tom sama nejsi.

61 Lenka Lenka | 10. srpna 2014 v 11:49 | Reagovat

Přidám svou zkušenost. V sobotu jsem měla velmi těžkou noc - obrovské návaly horka, brnění po celém těle, pocení, vize světla před očima - pomohla poloha v polosedě a pití čité vody - za noc jsem vypila přes litr a půl. Tělo se ochlazovalo. Také pomohlo na chvíli nechat stékat po předloktí proud studené vody a představovat si, že nadbytečná energie odchází. Při nespavosti je dobré koncentrovat se na jednu věc (třeba pozorovat květinu)- řízená meditace - tělo i mozek si odpočinou i když nespíte. Ráno jsem pociťovala nezvyklé deprese a  tlak na hrudníku. Pomohlo uvědomění si, že to nejsem já, ale jen příznaky něčeho, co se děje vně mně a tělo na to svým způsobem reaguje. Je dobré zůstat v klidu, soustředit se na přítomný okamžik a vnímat oblast srdeční čakry s vědomím, že vše je pro lepší budoucnost. I když je tělo často rozbolavělé, přibývají mi pocity štěstí a radosti s vizí lepších zítřků.

62 Alue Alue | Web | 10. srpna 2014 v 12:30 | Reagovat

[61]: Přesně. Ráno mi nebylo dobře a špatně se mi dýchalo.

63 Aria Keboke Aria Keboke | E-mail | 10. srpna 2014 v 12:46 | Reagovat

[60]: Aha, děkuju za vysvětlení, teď už se nebudu bát, když se mi to stane, bála jsem se, jestli se nějak nepřetrhlo spojení. :) Schrupla jsem si odpoledne, tak jsem myslela, že to bude mělký spánek, ale jak jsem poslední dobou pořád unavená, tak asi spím hluboce.

64 Daniel Daniel | 10. srpna 2014 v 13:02 | Reagovat

[57]:Nedá se říci konkrétní čas,záleží na daném jedinci, jak má silné orgány a další faktory, které rozhoduji o vývoji situace.

65 hel hel | 12. srpna 2014 v 19:53 | Reagovat

mně není vysloveně zle, ale trpím tím, co se děje na ukrajině a někdy až k pláči, je mi líto, že tam těm lidem nikdo nepomůže a jak se chová i česká republika..tam se vraždí a tady se lže o příčinách...propagandu jsem se snažila nevnímat a teď mi to nejde:(

66 optimal optimal | E-mail | 13. srpna 2014 v 0:44 | Reagovat

[65]:kazdy mame svoji ulohu tady na Zemi.Kazda duse pred narozenim si vybrala svuj styl zivota,souhlasila i s tim jak skonci a vsechno co se behem jejiho zivota  v tomto matrixu ji stane nebo co udela

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.