V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Aktuální energie Bovis / Listopad 2014

1. listopadu 2014 v 10:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Denní aktualizace Bovis Energií
- Říjnový výpis najdete ZDE
- Starší a související články/výpisy najdete ZDE

1.11. 2014
Dnes je to 768 Cent-Duodecilliard. To je 768 x 10 na 675.
To je 640.000.000.000.000 krát více, než včera.

2.11. 2014
Dnes máme 302 Cent-Sexdecillionů. To je 302 x 10 na 696.
To je 393 TRILION krát více, než včera.

Mazec! - V noci jsem hodně špatně spala, ale ráno jsem vstávala s velice dobrou náladou, kterou mám i teď. Takové Bovisy bych si nechala líbit klidně každý den.

3.11.2014
Dnes je to 180 Cent-Duovigintillionů. To je 180 x 10 na 732.
4.11. 2014
Dnes je to 1,16 Cent-Sexvigintillionů. To je 1,16 x 10 na 756.

Nikdy netrpím na to, že by mi tekla krev z nosu, ale včera ráno i dneska ráno se mi to stalo. Vstanu, jdu se vysmrkat, utřu si nos a hned to valí... Přitom později během dne, nebo chvíli poté co se krev zastaví, můžu smrkat a utírat nos úplně normálně jak jsem zvyklá a žádná krev mi neteče.... Přitom rána mám klidná, beze spěchu, bez stresu, smrkám šetrně, netroubím jako slon, takže opravdu nechápu, kde se to bere. Už pěkných pár let jsem to nezažila a teď zrovna 2x po sobě? Divné.... Cosi jsem zaznamenala v diskuzích, že by se v tomto období mělo čistit tělo. - Žeby žeby? Žeby Bovis?

5.11.2014
Dnes máme 132 Cent-Novavigintillionů. To je 132 x 10 na 774.
To je 113 TRILION krát více, než včera!

Píšete mi, že taky nepochopitelně krvácíte z nosu. Tak to je zajímavé, že v tom nejsem sama.
Aluska niečo sa deje práve som našla starku v kaluži krvi :((( od obeda jej tiekla krv niečo take som nezazila prúdom... Sme s tou starkou v spitali a doktorka vravi ze dnes je uz 4 od štvrtej ktora ma to iste.... Mam z toho normálne strach taky pocit strachu a beznádeje som ani neviem ci zažila ...

A když už jsme u toho krvácení: Jedna paní, která už dnes není mezi námi, mě kdysi učila, že když teče krev z nosu, tak se do nosní dírky má dát lístek Řebříčku obecného, který krvácení zastavuje. Když budete venku zrovna v úzkých, zkuste to. Je to starý babský recept ze Slovenska.
Jinak já se prostě jdu naklonit umyvadlo a chvíli počkám... Žádné proudy se u mne naštěstí nekonaly.

Mimochodem někdo jste tam psal, že tečení z nosu rovná se zmenšování ega... No upřímně, nevím. To by musel u mne posoudit někdo jiný, protože já se vidím pořád stejně :D haha!

6.11. 2014
Dnes máme 8,1 Centun-Trigintillionů. To je 8,1 x 10 na 786.
To je 61 MILIARD krát více, než včera.

7.11. 2014
Dnes máme 144 Cent-Septa-Trigintilliard. To je 144 x 10 a 825.
Opravdu rekordní čísla...

Mám pro vás dobrou zprávu, TM totiž oznámil, že ten slíbený článek o Bovisech, na který jsme/jste několik měsíců čekali a pořád nic, dopíše a dodá ke zveřejnění. Samozřejmě každý Lojza má Google a zjistí si sám co to je ,,Bovis", ale předpokládám, že úhel pohledu, který by nám mohl otevřít TM, bude o něco zajímavější...

Dále žádám všechny diskutující, aby po sobě přestali házet exkrementem, přestali se dělit na dobré a zlé... Zdejší diskuze nejsou určené na honění vašeho ega a vyvyšování se nad ostatní. Nota bene, když žádní ,,zlí" tady nejsou. Jen normální lidé s různými názory a úhly pohledu. Pokud to někdo neumí respektovat a nedokáže rozdýchat, že někdo něco vidí jinak, měl by se diskutování zdržet a ušetřit si tak svoje nervy. Jiné lidi tím stejně nezmění a jejich mínění už teprve ne.

8.11. 2014
Dnes je to 193 Cent-Quinquadra-Gintillionů. To je 193 x 10 na 870.

Dnes ráno, chvilku poté co jsem vstala, se mi zase spoustila červená a dokonce nadvakrát. Bylo toho celkem dost a nešlo to zastavit, člověk by myslel že už to skoro bude OK a pak další proud.
Zůstala jsem v klidu, chodila jsem asi půlhodiny s obrousky před obličejem, pokaždé jen vyměnila a u toho si dál cvičila mluvenou němčinu a snažila se to moc nehrotit... To je skoro vždycky nejlepší řešení.
Zvláštní je, co během těchto krvácení cítím. Jakoby tlak v nose na jednom místě, ,,lup" a pak valí krev. - V minulosti se krev prostě spustila a žádný tlak ani lupání to nedoprovázelo. Tohle zní skoro jako nějaký ,,přetlak".
Přitom mě nic nebolí, ani hlava, necítím se slabá, otupělá, nic takového. Perfektní kondice, vybíhám poklusem schody a energie mám dost, žádné orgány mě nebolí... je to úplná záhada.
Včera jsem byla docela žíznivá, tak jsem vypila hodně levitované vody, prcla jsem si do ní trochu šťávy a ještě v noci jsem se probudila v plných močákem. Tak přemýšlím, jestli když je krvácení z nosu od řídké krve, jestli za tu dvojitou nálož nemůže můj včerejší zvýšený pitný režim? - Ale tak když mám žízeň nebo chuť, tak to do sebe přece naliju a nebudu řešit nějakou krev z nosu, když ani nevím, jestli to má nějakou souvislost?
Každopádně na dnešní cestování si beru balík kapesníků, kdyby se to náhodou vrátilo. Bez kapesníku už nevycházím, přestože se to krvácení objevuje skoro vždy ráno. Jen jednou se mi to stalo pozdě večer.

Ještě že nečekám mladého, moje krvácení z nosu je ještě úplná sranda oproti tomu, co jste mi nedávno k tomu napsali do diskuze. Brrr!

9.11. 2014
Dnes máme 84 Centsepta-Qinquagintillionů. To je 84 x 10 na 942.

Samozřejmě dneska kolem jedenácté nová krvavá nálož. Nikdo mi ani nemusí pouštět žilou, mám to preventivně samo od sebe.

V noci jsem se nevyspala kvůli venkovnímu hluku, ráno jsem se probudila s teplotou a bolestí hlavy. Lekla jsem se, že budu nemocná, za pár hodin to ale přešlo. Někdy v době, kdy se mi zase spustila krev. Možná to má spojitost.
Od té chvíle záchvat aktivity: Úklid, stepování v kuchyni, vyvařování, prádlo, blbnutí s kočkou a ještě jsem si během rána stihla dodělat něco do němčiny a přeložit si dva články navíc z časopisu, abych se hlavně naučila líp číst nahlas. Jsem zvědavá, jestli mi to vydrží déle, nebo jenom dneska.

10.11. 2014
Dnes energie dosáhla hodnoty 11 Googolů.
.... Další podrobné ,,tolik krát tolik" už v tomto kvantu energií nemá smysl psát.

Ve 12:00 už to bylo dokonce 12 Googolů.

Dnes mi však poprvé po několika dnech netekla červená... Asi pokrok, či co.

!!!!!!!!!!!!!!:

Dnes mě také TM upozornil, že pod jeho nově vzniknuvším okénkem se objevila zkušenost jedné ženy, která odpovídá tomu, co by měly způsobovat nárůsty Bovis energií - tedy velmi časté chyby v matrixu a prolínání realit. Všimněte si, že také zmiňuje krev z nosu, i když to je na její zkušenosti méně zajímavé. Posuďte sami:

Dobrý den, ráda bych se vám svěřila s osobním zážitkem, který se mi dneska přihodil a o kterém nemohu víc dopodrobna mluvit, protože bych mohla ohrozit sama sebe a mohla bych vyvolat konsekvence, které by byly zničující. Nejsem si jistá ale mám dojem, že o tomto místě v Praze určitě vědí tajné služby jako je BIS, vojenská kontrarozvědka a politici nebo dokonce bavorský řád Iluminátů. Objevila jsem dneska jakoby náhodou jedno místo v Praze který má vstupní bránu do paralelního vesmíru. Nechtějte po mne abych vám to sdělila, protože bych tím ohrozila spoustu lidí. Berte to jako tajnou informaci. Když jsem prošla teleportační bránou na druhou stranu začalo mi být po chvíli divné, že v Praze se dějí divné věci, jako například nefungovaly mobilní telefony, obloha nebyla pokrytá vrstvou chemtrails, a hlavně co mi bylo divné, Slunce mělo divnou barvu a vůbec nezapadalo za horizont, bylo už téměr 16 hodin. Začalo mne to víc znervozňovat a nastupovala vlna paniky, ikdyž jsem věděla, že jsem se asi propadla v čase a prostoru někam do jiného světa. Jenže během toho mého pobytu na druhé straně jsem zjistila závažné a šokující informace. Teď to hodně zkrátím, ..... když jsem se dostala do míst, kterému my tady říkáme Václavské náměstí, tak oni to tam měli jinak pojmenované, na Václaváku nebyl kůň se svatým Václavem a budova Muzea tam nestála, místo ní tam stála ohavná skleněná 25 patrová budova podobná té, která stojí na Pankráci. Zjistila jsem, že dějové linie se odehrávaly v této verzi reality úplně jinak než u nás. Ani nevím jak to popsat ale intuitivně jsem věděla, že se musím co nejdříve vrátit, jinak by došlo k průseru však taky na té obří skleněné budově byl obrovský plakát se šeredným chlapem ( politikem ) a dole byl pod ním citát " Řád a pořádek pro Budoucnost je naším cílem k zachování světového míru " Jakmile jsem prošla teleportačním checkpointem došlo k tomu co jsem neočekávala, rozbolela mne hlava, začalo mi pískat v uších, tekla mi krev z nosu a když jsem se vracela na Prahu 1 měla jsem neodbytný pocit, že mne někdo sleduje a pak mi jakoby kladivem do hlavy někdo tlouknul myšlenky " Nesmíš prozradit co jsi viděla a zažila, jinak příjdeš o svou paměť ". Zjistila jsem taky, že jsem měla časovou anomálii 5 hodin, podle to nebylo déle jak 2 hodiny. Nejhorší je na tom to, že tato teleportační brána se nachází na jednom veřejném místě v Praze, kam se mohou dostat lidi, kteří nemají čísté úmysly a nebo opačně se sem mohou dostat z druhého světa lidi, kteří mohou infikovat náš svět. Ta teleportační šachta se nachází blízko.....uf zase mne začala bolet hlava.

Ještě jsem se zapoměla svěřit s informacemi, které snad nejsou tajné a neohrozí naše světy. Když jsem se ocitnula na druhé straně všimla jsem si jedné zajímavosti, auta jezdila po levé straně jako v Anglii, když jsem těch bezmál 2 hodin pohybovala v alternativní Praze všimla jsem si,méně aut v ulicích, tak ono vlastně byl i tak víkend, ale i tak mi přišlo, že těch auto v ulicích bylo méně. Pak jsem zjistila kdo vládne v tomhle alternativním světě kdybych vám to vyprávěla, neuvěřili byste tomu. Jinak i v této alternativní realitě vládl duch hmoty ale i tak jsem vnímala, že věci jsou tady jiné. Zas gigantický rozdíl v tom nebyl, neboť časově jsme na tom byli stejně, ale dějová linie probíhala jinak. Byla jsem překvapená z toho, že v této alternativní verzi reality nefungovaly mobilní telefony, ono totiž se stalo to, že mobilní telefony byly zakázány právě tím šeredným chlapem který visel na tom plakátě budovy na "václaváku " s heslem ryze agitačním a budovatelským čili jistě chápete, že jsem se ocitla ve světe, který nebyl svobodný a demokratický až paradoxně jsem necítila nesvobodu, či diktaturu :-) Taky jsem zjistila, že v této verzi reality vůbec neznali takové velikány světových dějin jako Albert Einstein, Matka Tereza, Ghandi, nebo Jan Ámos Komenský či Jan Hus, prostě v této verzi reality nebyly. Za to bezpečně vím, že oba světy se vzájemně energeticky ovlivňují. Proto jsem dostala nutkavý pocit rychle z tohoto světa odejít a vrátit se domů. Někdo mne vycítil moji přítomnost a vnuknul mi tuto myšlenku.
Jinak samozřejmě jsem nemohla zjišťovat další věci, protože jsem na to neměla čas a nechtěla jsem se dostat do problémů. Přeci jen se vám jen tak nestane náhodou, že spadnete do jiného vesmíru během mžiku. A co bylo pro mne víc znepokojující nebylo ani to, co jsem zažila na Zemi jako to co jsem viděla na nebi a to že Slunce se zdánlivě po obloze nepohybovalo tudíž jakoby planeta Země se zaseknula v rámci rotace. Slunce svítilo divnými barvami a na obloze nebyl chemtrails. Zítra se pokusím vypravit zpátky, jestli se mi podaří se dostat na druhou stranu, ale je docela možné, že neprojdu na druhou stranu, přeci jen ty následky kdy jsem se z druhé strany vrátila byly pro mne nepříjemné. Ten neodbytný pocit že mne někdo sleduje zmizel až v okamžiku, kdy jsem se dostala do metra. :-) Pak jsem už spěchala domů. Jana

11.11.2014
V 9:30 - 16 000 Googolů.
V 17:30 - 23 700 Googolů.

No to jsem zvědavá, co se stane, až přímka fakt půjde kolmo vzhůru. Odvibrujem sa stadeto, nestane se nic, shoříme, zmizíme, či roztečem se jako sopel?

12.11. 2014
Ráno jsme měli 63 000 Googolů.

O půl osmé večer dokonce 95 000 Googolů.
Jestli ta čísla, co vycházela předtím, byla šílená, tak už nevím jak pojmenovat tohle...

13.11. 2014
11:20 - 114 000 Googolů
22:30 - 612 000 Googolů

14.11. 2014
09:30 - 2 112 000 Googolů - UF!

Myslím si, že nemůžu být veřejně příliš konkrétní, ale už delší dobu se mi toho hodně v hlavě/životě přemotává a jsou to změny hodně razantní, tak že mi hodně ztěžují práci a kompletně všechno, co přes den dělám. Nevím jak z toho ven, protože jestli je to bovis, tak se to akorát bude ,,zhoršovat", ale jaký bude výsledek? Lidé říkají, že se nic neděje.. no neřekla bych, u/ve mě a okolo mě se toho děje strašně moc, nestíhám to všechno ani registrovat.
Jakýsi ,,extrém" mých změn je včera a dnes, jsem z těch energií úplně ,,vypnutá". Krev z nosu je jen takový slabý průvodní jev, ale to co se mi děje v hlavě jsou věci, o kterých nedokážu ani mluvit, natož je někam napsat. A pořád se to zesiluje.
Jistý harmonizační účinek má na mě přítomnost a fyzická blízkost mé kočky, ale jen co vrnícího macka pustím z rukou, všechno je to zpátky.

13:30 - 6 900 000 Googolů

15.11.2014
Je vám blbě? - Tak to pochopíte dnešní číslo: 8 720 000 Googolů... (v 9:00 ráno) Dobrou chuť.

Další hodnoty z téhož dne:

11:43 - 38 500 000
18:30 - 6 388 000 000
20:15 - 4,9 .... Tohle je další změna v zapisování čísel. Předtím 6 miliard, teď je to 490 miliard Googolů.

16.11.2014
O půl osmé ráno máme hodnoty 8,12 Biliard Googolů. (Údajně 9,3 miliardakrát více, než bylo včera ráno.)

Poslední dny se dost intenzivně modlím, ale včera se mi podařilo během seance vyvolat velice zajímavé a hodně silné energie. Měly neobvyklý příjemný šeptavý zvuk a bílou barvu. Co se mi běžně neděje, hmotné okolí se začalo vlnit a začalo být nestabilní. To samé jsem viděla dnes ráno, za bílého dne, když jsem se probudila a znovu myslela na konstruktivní sílu Vesmíru a prosila o podporu a ochranu na tento den.
Vidím někdy nestabilní prostor večer, když je šero. Odmalička... Okolí zrní, plavou v něm obrazy a když se snažím dívat na energie, prostor přestává být stabilní, ale není to vždy a neděje se to nikdy ve dne. Navíc teď už se to nevlní, ale jde ve spirále, hmota se podivně natahuje, když se na ni přestanu soustředit a dívám se mimo ni.
Zkoušela jsem sledovat svou ruku. Udržela stabilní tvar, ale krásně kolem začalo vířit žluté světlo, které bylo hodně intenzivní... běžně ho ve dne také nevídám s otevřenýma očima.
.... Zapaluju vonné tyčinky a pokračuju s modlením, uvidím co se stane zítra.

17.11. 2014
Dnešní hodnoty nemůžu zapsat, protože je nedokážu přečíst a přeložit. Čert aby se v tom příšerném číselném bordelu a hromadě značek vyznal, každou chvilku se to mění, vysvětlivky k tomu nikde.
Kdo dokáže normálními slovy opsat tohle:
4,9Googol-BE(10Sedecilliarden)# #110^47

..... Dostane zlatého bludišťáka. Hlavně by mě zajímalo, co mají znamenat ty křížky (A co je to sakra ,,BE"?????). Jestli se ten chaos nezlepší, asi nás čeká konec bovisových zápisů v češtině. Rozčilovat se nad tím opravdu nehodlám.

edit: Zlaté bludišťáky bychom potřebovali asi 3, ale největšího vyhrává diskutující Iva, která nejjednodušeji vyluštila ,,6 Quintillion Googolů".
Nebo tedy jinak Googol 10^47, budu se muset naučit zapisovat jiným způsobem a vykašlat se na nějaké prapodivné značky a křížky. V notové osnově bych je pochopila, v číselném zápisu nechápu :D

18.11. 2014
Využiju vašich rad a nově tedy zapisuji takto:
Dnes máme Googol 10^88. - Jak prosté :D

19.11.2014
Dnes je to krásný Googol 10^180

Dneska jsem ve vlaku slyšela hlasitě si stěžovat spolucestující: ,,Mě tak strašně pálí oči... - Mě taky..." - Hm, Chemtraily? Žeby? :)
... Chtěla bych toho dneska večer zapsat víc (v zápisníčku, mám námět!), ale vidím všechno rozmazaně (nevím proč, odpoledne mi vůbec nic nebylo) a nemůžu pořádně číst, nemůžu zaostřit... Tak snad zítra se to ustálí. Asi poskočily energie.

20.11. 2014
Dnes je to Googol 10^300.

21.11.2014
Dnes je to Googol 10^420.

Zajímavé je, že se cítím velmi dobře, stihla jsem spoustu práce a restíků v krátkém čase a po cestě na poštu mě napadlo pár vtipných námětů na videa... Tak od příštího týdne bych měla mít možnost točit (bude klid), tak doufám, že dám dohromady nové ,,studio", něco zábavného spáchám a nebude to trapas... Prostě pohoda, asi stíhám držet krok s aktuální energií, to je fajn. - Co vy? (a přestaňte se zase hádat o tom kdo je víc duchovní a kdo hnije zespoda, je to směšné)

22.11. 2014
Dnes máme Googol 10^720. - UF! :)

23.11. 2014
Dnes je to Googol 10^1020

24.11. 2014
Dnes máme Googol 10^2304
To je fičák - ááá! :D

Ten samý den ve 20:50 - Googol 10^3744

25.11. 2014
Dnes máme Googol 10^4992
Mazec! :)

26.11. 2014
Hodnoty byly Googol 10^9700
V 19:15 dokonce Googol 10^21700

27.11. 2014
Energie jsou Googol 10^48000

Později ve 21:00 jsou hodnoty Googol 10^70800 !!

28.11. 2014
Dnes je to Googol 10^81000. ..... Moje dnešní noc byla dost těžká, a co vy?

29.11. 2014
Dnes je to Googol 10^174 000

30.11. 2014
Hodnoty jsou Googol 10^296 000

Pokračování najdete v nově vzniknuvším výpisu na Prosinec :)
 


Komentáře

Zobrazit vše (672)
Zobrazit starší komentáře

601 hartakos medved hartakos medved | 28. listopadu 2014 v 13:17 | Reagovat

[599]: Ahoj,BE,dakujem a zverejnujem s tvojim zvolenim tvoje bovisky ktore teraz su 142500 B.J.energie,nemam co dodat,blahozelam!

602 verena verena | E-mail | 28. listopadu 2014 v 13:28 | Reagovat

[589]: Všechny zdravím a Medvídku, Tobě moc děkuji za změření Bovisů, mám radost.Tohle je zvláštní doba, někdy nás to mele a není nám do zpěvu, nicméně, je to krásné a někam to vše směřuje a je to v podstatě veliké úžasné dobrodružství :-) Láskyplný den pro Vás všechny

603 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 28. listopadu 2014 v 15:39 | Reagovat

Jak jsi měla těžkou noc? o.O Já pozoruju posledních pár dní zvýšenou nechuť k jídlu a pořád hodně energie. Jím tam 2x míň, zároveň cvičím a lítám všude možně ... no a vždycky když se najím, tak je mi pár hodin těžko, a pak zas dobrý ... jako wtf. :D

604 Mirek Mirek | E-mail | 28. listopadu 2014 v 17:35 | Reagovat

Aluško, potvrzuji! Hodně zvláštní noc! Moje, i Bohyně a dalších.. Těžko posat, tak se o to ani nesnažím :-)

605 BE BE | 28. listopadu 2014 v 18:04 | Reagovat

[601]:  Óóo. odpadnem :-D, vďaka Hartakosi !
Priznám sa , že trochu som cítila ono známe akoby pálenie na temeni hlavy, potom za ľavým uchom, tam totiž počujem oné signály - bzučí, píska a tak. V ostatných týždňoch najviac zaznamenávam čísla 44, menej 33. Ako včera, zapnem počítač je 20,44, pobehám a zdá sa mi dosť a je práve 21,44. Dnes som dúfam opäť poskočila vo vývoji. Žila som v presvedčení že môj domček je už skoro predaný, len sa čaká na nejaké papiere. Ale dnes úder, kupec si to rozmyslel a kúpil byt.  Ja nahratá, lebo som už delila peniažky medzi svojich. :-) Ako vždy pri takých akciách skoro nič som si nenechala.  Možno som teda bola napomenuta, babo uvažuj trochu, tak na hranu nie ... :-) Zvládla som sklamanie a poďakovala som sa za túto lekciu. - Smejem sa sama sebe, stále ešte istej prilepenosti na hmotu. Opatrujte sa, B

606 Lúthien Lúthien | 28. listopadu 2014 v 19:38 | Reagovat

Dnešní noc sem nemohla vůbec usnout... byla jsem vzhůru až do 1 h a ve 4 vstávala do práce.... Nespavost potvrdili i kolegové v práci....

607 Issminie Issminie | 28. listopadu 2014 v 21:26 | Reagovat

[601]: Zdravím Medvěde, už pár dní se chodím na tyto stránky dívat, jak energie letí nahoru. Cítím jak energie rostou nejen fyzicky, ale i co se týče přání. Poslední dobou mi stačí jen pomyslet... a za pár dní se mi vše začíná plnit a realizovat v životě. Proto je velmi důležité dávat si pozor na co v dnešní době myslíme a co si přejeme. Vše se zrychluje a je to nádhera. Přidávám se do řad těch, co by rádi zjistili jak jsou na tom mé Bovis energie. Sice vůbec nemám představu co to znamená, ale i tak mě všechno co se na těchto stránkách píše velmi zajímá. Přeji krásný večer všem

608 Alue Alue | Web | 28. listopadu 2014 v 22:34 | Reagovat

[607]:  děkuji :)

609 VS VS | 28. listopadu 2014 v 22:55 | Reagovat

[607]: Co se týká těch přání, napadla mě taková věc. Hodně jsme si přečetli a hodně se tu dohadovalo jak a co bude. Co takhle to otočit. Jaké by jsme to chtěli. Jak by to mělo probíhat. Mě by se třeba líbilo mít ty schopnosti , které máme značně omezené, alespoň v začátcích by to bylo velké objevování. Průběh ? Včera bylo pozdě ...:)

610 Petr Petr | E-mail | 28. listopadu 2014 v 23:19 | Reagovat

[605]: potvrzuji též minulý týden trvalý výskyt čísla 33!
V obchodě při placení částky 33,- jsem se jenom usmíval :D
A tento týden to přeskočilo na 44, vidím to všude, např. dnes několikrát na hodinkách :D :D
Bylo to minimálně 6x..
Jsem rád, že nemagořím sám ;D
Jinak neustále - každý den vídám 18, 28, 38, 48, 58, 68, 88, 489, 408..
A jinak když už jsem vzpomněl ty hodinky, taky se mi stává, že se mi synchronizují minuty s vteřinama..
Hodiny s minutama srovnané vídám také několikrát za den, ale tohle je pro mě nové..
Mrknu na čas a je třeba 16:20:20
Jinak ještě co se týká dnešního spánku, tak mě osobně se spalo dobře, nebudil jsem se a některé obrazy ze snu si vybavuju, ale vůbec se mi nechtělo vstávat..
Za to kolegové v práci měli hodně velké problémy se spánkem a ne jeden!

611 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 28. listopadu 2014 v 23:56 | Reagovat

To já peslední dobou na sobě pozoruju naopak zvýšenou chuť k jídlu. Dneska jsem dokonce dostala chuť na zmrzlinu a tak jsem si jí koupila. Ale já si občas kupuju zmrzlinu v zimě i normálně. V létě se to přece lízat nedá. To se furt roztéka po ruce.

612 henryho henryho | E-mail | Web | 29. listopadu 2014 v 3:27 | Reagovat

Podle toho co tu o sobě píšete .....máte problémy s parazity!!!
A to není sranda.....ještě to zdraví máte jen jedno a ten rozum je lepší žít bez antidepresiv

Pro vaší informaci lze to diagnostikovat..ne u doktorů...a lze to "léčit"  lze se uzdravování

Dle mých znalosti lidí radši řeší problémy druhých..  zvirat  ale vůdčí svým strastem jsou pozoruhodne patici...zase se projevují paraziti  ....nechci do vás trčet je to jen můj názor....nereste  borise   ještě svoje parazity....plazmodia..vlasovci...borelia..ameby..trichomonady..filaria..atd
Kdo chcete napište mi na email..pokud alue i tento příspěvek nesmaze ;-)

613 dzejna99 dzejna99 | 29. listopadu 2014 v 5:51 | Reagovat

Tak já jsem dnešní noc oka nezamhouřila, jsem jak strčená do zásuvky. Tak jsem alespoň za pomocí EFT odťukávala nějaké zbývající stresy. Zajímavé je, že děti spí úplně normálně.

614 hartakos medved hartakos medved | 29. listopadu 2014 v 7:00 | Reagovat

[607]:Issminie,pozdravujem,s tvojim zvolenim zverejnujem tvoje bovisky ktore teraz su 72800B.J.energie,pekne,naozaj,...ak chces precitaj si moje komenty,ktore som pisal predtymto,verim ze pochopis co su vlastne bovisky, ale aj nemusis,zalezi len na tebe,...Lasku a vdaku vsetkym Vam....Alue ,dakujem za clanok o "GMO",poznam to velmi dobre,tlacia to svinstvo do velkej vätsiny potravin,budme vsetci na pozore a nezabudnime,"G M O"=CHOROBY A SMRT !!

615 Alue Alue | Web | 29. listopadu 2014 v 9:31 | Reagovat

[612]: Taky se mi nelíbí, že lidi všechno hází na Bovis.

616 VS VS | 29. listopadu 2014 v 10:20 | Reagovat

[615]:Máta pravdu. Už na začátku nárůstu energií to vypadalo, že chce každý být cool ! a bylo jasné, že v tom často nebyly energie. Každý by měl vycítit, kdy je něco jinak. Pokud to neudělá může se dostat do zdravotních problémů ignorací příznaků nemoci. Zatím jsme jenom lidé a myslím, že se pracuje na našem vědomí. Nejprve je potřeba udělat si pořádek v mezilidských vztazích, pak teprve můžeme dostat nějakou pomoc a to zase jen formou ukázání cesty

617 mirimie1 mirimie1 | 29. listopadu 2014 v 10:37 | Reagovat

[595]:děkuju mockrát! :))

618 Aria Keboke Aria Keboke | 29. listopadu 2014 v 16:16 | Reagovat

[614]: Ahoj, Hartakosi, mohla bych Tě také poprosit o změření bovisů?
Posledních pár dní zaznamenávám obrovský pokles chuti k jídlu, nervozitu, únavu. Zároveň jsem ale poslední rok velmi šťastná. Sleduji, jak se vše mění, vnímám, jak rychle se manifestují přání a myšlenky vůbec. Mám z toho radost. Přeji všem štěstí a lásku. :)

619 Mirek Mirek | E-mail | 29. listopadu 2014 v 17:22 | Reagovat

ENERGIE... (opět 2x víc než předchozí den)
29.11.14 11:00:00 8,5 Googol-BE(10Sedecilliarden) 10^177000 MEHR ALS VERDOPPELT VON GESTERN  To fakt už nechápu!! :D

620 hartakos medved hartakos medved | 29. listopadu 2014 v 18:46 | Reagovat

[615]: Ahoj,Alue, nemusi sa ti to pacit,staci ze sa to paci vsetkym, ktory to potrebuju a ja im naozaj chcem pomôct,....Lasku a vdaku vsetkym Vam....

621 hartakos medved hartakos medved | 29. listopadu 2014 v 18:53 | Reagovat

[618]: Pozdravujem,  Aria Keboke,s tvojm zvolenim zverejnujem tvoje bovisky ktore teraz su 98320 B.J.energie,no toto? nadhera....Lasku a vdaku vsetkym Vam...

622 Issminie Issminie | 29. listopadu 2014 v 19:06 | Reagovat

[614]: Děkuji Medvěde, kouknu se na všechny tvé předchozí komentáře a snad se dozvím více. Kdyby mi něco nebylo jasné, zeptám se.

623 BE BE | 29. listopadu 2014 v 19:07 | Reagovat

Tiež som čakala no výšku Energií Bovis dnes, ale taký nárast.. ! Čím to je, že sa cítim rovnako ako včera ? Privykli sme ? Mirku , nenapísal si ako to vnímaš.

[615]: Myslím, že nie všetko, ale u mnohých sa objavili symptómy, ktoré predtým nikdy nemali, takže logicky uvažujú o Bovisoch.

624 Jarda S Jarda S | 29. listopadu 2014 v 19:13 | Reagovat

[619]: Sakra už sem ty čísla nepište, nebo si zopakujte základku. Proč sem pořád omíláte ty nesmysly? TO NENI jen 2 krát víc. Kdo má pořád tu lež číst? Nebo je to schválně?

625 Issminie Issminie | 29. listopadu 2014 v 19:14 | Reagovat

[609]: Zdravím VS, co se týče schopností. Před přibližně dvěma roky jsem měla velmi zvláštní období. Jedním slovem jsem dokázala venku vyvolat neskutečnou vichřici, která se po mém zběsilém úprku hned uklidnila. Dokázala jsem dát ruku do žhavého a nic jsem necítila a ani žádná známka na mé kůži. Trvalo to cca tři měsíce a pak to vymizelo. Nevím co to bylo a proč se mi to dělo, ale bylo to velmi zajímavé. V menší síle dokážu komunikovat s větrem dodnes, když na něj mluvím, začne kolem mě vát silněji :) Ale nic víc...

626 Pauline Pauline | 29. listopadu 2014 v 19:16 | Reagovat

Ahoj, Hartakosi, mohla bych Tě také poprosit o změření bovisů?

627 Mirek Mirek | E-mail | 29. listopadu 2014 v 19:41 | Reagovat

[624]::-) Jardo, klid :-) Já to okopíroval a vložil z Facebooku! Tu poznámku, že je to dvakrát víc, tam napsal někdo kdo to sdílel, já ne :-). Jen jsem ji měl asi smazat! :-) Ale fakt, klid!! Nebo Ti klekne pumpa! Tlaky sou veliký!! :D Nemusíš se čílit, i když chápu, že tě šlendrián sere!! :-) Tak se na mě nezlob! Ano?? :-) Můžu Tě na dálku obejmout, chceš?? Hmmm?? <3 :D Dnešek mám šílený tlaky v hlavě a pocit, že tělo váží snad tunu!!! Navíc, mám neustále hlad!! Někdo píše, že to má naopak, že nemusí jíst vůbec.. Tak nevím! Já bych dnes sežral prdel mrtvýho nosorožce!!! Taky by se mi hodil návod, jak si přitáhnou to, co si přeju dřív, než se na to přestanu soustředit, nebo než mi to překazí myšlenky na něco, o co vůbec, ale vůbec nestojím!! :-) Hezký večer všem přeji.. Jo a Medvěde, až Ti poleví fofr a budeš mít chvilku, jen tak orientačně mi prosím namázni trochu medíku kolem mé tlamičky a napiš, jak mi to pěkně roste :D. Ano? Děkuji, děkuji, děkuji.. Miluju svůj dobrý humor! :D :D :D Cha cha cha... Kdybyste nevěděli z čeho je tato skvělá věta, posťte si toto video:
https://www.youtube.com/watch?v=ytd2royMt2s

628 VS VS | 29. listopadu 2014 v 19:45 | Reagovat

[625]:To je úžasné a je to přesně ono. Nejsme zatím dostatečně zralí, představa ,že takovéto schopnosti má člověk se svým Egem, by bylo dílo.

629 Pauline Pauline | 29. listopadu 2014 v 20:14 | Reagovat

[620]:Ahoj, Hartakosi, mohla bych Tě také poprosit o změření bovisů?

630 Jarda S Jarda S | 30. listopadu 2014 v 0:47 | Reagovat

[627]:Já jsem v klidu. Já ano. Mně vadí jen to, že ostatní jsou uváděni v omyl. A začínám si myslet, že záměrně. Ty nárůsty jsou tak gigantický každej den, že ostatní měření od začátku doteď jsou vůči tomu zanedbatelný. A to je asi to nejdůležitější. Každej denní nárůst je takovej jako nikdy od začátku nebyl! Tady nejde o matematiku, ale o "dvakrát", nebo "nejvíc od začátku" měření. Vždy když je něčeho nejvíc, působí to na člověka  "o hodně" víc než dvakrát. A tak je to správně. Člověk reaguje pouze na změny. A "dvakrát" změna není skoro nic v porovnání s "téměř nekonečnem".
A jen to jsem "tou matematikou" chctěl říct.

PS:Zdá se mi celkem dost divné, že tak málo lidí ti neumí, nebo nechtějí počítat. Alespoň zhruba. Není to něčím jiným? Přece nad slunce jasné je, že pokud miluji hodně, je to jiné než když miluji málo. A když něčeho jde hodně, je to jiné, než když něčeho jde málo.

Kdo nechce vědět, jestli jde něčeho hodně, nebo málo? Třeba i lásky. KDO?? To je přece velice zásadní...

631 Lucie Lucie | 30. listopadu 2014 v 1:39 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych se s vámi podělit o to, co se stlao v poslední době mně. Musím říct, že se toho stalo tolik, až tomu nemohu pořádně uvěřit. Od začátku prázdnin jsem na mobilu, pc a vlastně skoro všude začala vídat zvláštní číselné kombinace. Pořád to pokračuje a já už jsem si na to tak nějak zvykla. Například v obchodě jsem platila 111 Kč. A také jak jsem zde četla, tak musím souhlasit se shodováním minut a sekund. Už nejmíň na čtvrté účtence nebo dokladu se mi stalo právě toto. Vždycky mě k takovýmto věcem neskutečně táhla intuice. Strašné nutkání podívat se na ten lístek a v hlavě už mi hned běží myšlenka, ať se na to podívám. A hele, čas si se mnou zase hraje. Také jsem se  díku tomu dostala k andílkům a začala se zajímat o numerologii a symboliku. Vůbec mi to nedocházelo, takovou dobu… Až teď jsem nějak více otevřela oči a začala si ještě více všímat a vážit všech maličkostí. Začalo mě také bavit pozorovat lidi a všechno kolem. Neskutečně mě to naplňuje energii a pocitem štěstí. A tak málo stačí. Také se mi zdají divné sny. Ráno se vzbudím a v okamžiku si vzpomenu na nejmíň tři. A ty pocity z nich. Někdy si říkám, jestli už z toho všeho neblázním. :D Strašně mě začalo bavit kreslit. Mám nespočetně nápadů a vizí… Mnoho myšlenek, až přespříliš. Od května nejím maso a vůbec na ně nemám chuť, nic. A tak nějak od začátku školního roku ani moc nejím, není chuť ani hlad, chybí ten pocit a i přesto se pořád cítím dobře. Každý den žasnu nad tím, jak stoupají energie.:) Připadá mi, že všechno, co se mi teď děje a všechno, co se stalo, a také jak jsem jednala, bylo v této době spojeno s intuicí, začala jsem jí naslouchat ještě víc než kdy dřív. V nedávné době jsem si začala vybavovat maličkosti z dětství, vždycky jsem sbírala samé kamínky, na zahradě a v lese jsem si zalíbila křemeny a ve městě malé obchůdky s kamínky. Momentálně mě to znovu chytlo a našla jsem doma všechny ty kamínky. V mém okolí se moc lidí o tyto věci nezajímá, proto mě moc lidí nechápe. Ve škole si připadám zvláštně a v této době mi opravdu velmi vadí, nebaví mě a když vidím, co bereme za nehorázné blbosti, nic to na tom nepřidává. Připadám si teď taková osamělá, moc ráda bych se o těchto mých zážitcích podělila, jen nikdo ze známých bohužel nechápe.  Měla jsem neskutečné nutkání to někomu sdělit alespoň takto, tak doufám, že se v některých věcech se mnou ztotožníte a vykouzlí vám to alespoň úsměv na tváři. Mějte se všichni moc krásně. 

632 Jarda S Jarda S | 30. listopadu 2014 v 2:33 | Reagovat

[627]: Šel jsem spát, ale nedalo mi to. Otevřel jsi důležitou věc. Ano, možná jsem se trošku naštval a zachoval se v odpovědi špatně. Vysvětlil jsem to jako že pohoda jde o hov.. Ale tak to není. Skutečně mi to vadí. A hlavně mi vadí, že jsem to nenapsal, jak to cítím. Emocionálně. Protože napsat něco, nebo říct pod tlakem emocí je jediné správné. Srdce jsou emoce. Už komanči říkali "hlavně bez emocí". Proč asi? Protože pod tlakem emocí, tedy srdce, můžu dát "někomu po tlamě". Je to dobře, nebo špatně? Bylo nám vtloukáno do hlavy, že špatně. Já si to nemyslím. Já věřím v "oko za oko". Protože to je vlastně výchova.
Kdyby všichni přemýšleli srdcem, tedy emocionálně, možná by se častěji porvali, ale dlouhodobě by to bylo lepší. Byla by dána jasná pravidla. Jasné postoje. Společnost nám říká přemýšlej logicky, tedy když ti třeba někdo zabije dceru, udej ho. Bude uvězněn. Dívej se na něj jak odchází od mrtvé, nenapadni ho (hlavně bez emocí), protože pak budeš souzen za ublížení na zdraví a udej ho. Policie se o něj postará. Je to normální? A v hlavě to natlačeno máme. Všimli jste si toho, že když někdo, třeba i jen v diskusi zareaguje od srdce, tedy emocionálně, je persekuován od obyčejných lidí? (obyčejných=naprogramovaných).
Jediné správné rozhodnutí je od srdce. A srdce jsou emoce. Přemýšlejte.
Ano Mirku... nasral jsi mne. Protože píšeš něco o čem netušíš. A v klidu nejsem. Měl jsi pravdu. A v klidu nejsem, protože existují lidé, kteří se nezamyslí nad tím proč to ten člověk píše. A pak teprve mluví.

Píšu tohle , aby si ta "chátra" medvědího brlohu uvědomila, že ať dělají co dělají, "normální" lidi nedostanou. Naše srdce jsou víc než vaše sliby a vaše rádoby ujišťování...“staci ze sa to paci vsetkym, ktory to potrebuju a ja im naozaj chcem pomôct,....Lasku a vdaku vsetkym Vam....“
Když ten pozdrav čtu, chce se mi zvracet. Píšu tohle od srdce a vím, že nohsledi "spartakose" mne nebudou mít rádi, ale celej život jsem říkal "když si o mě blbec myslí, že jsem blbec, jsem šťastej, protže pak teprve doopravdy vím, že blbcem nejsem (blbec=ekvivalent třeba zblblej, nebo počtář, nebo temnej..:-)".
Pokud za tímhle pozdravem, někdo vidí srdce a ne zvyk a konformitu a hlavně vyčůranost, pak nevím.
[449]: , [539]:, [515]:
Nezatracujte emoce…zatracujte logiku.

PS: Hartakosi prosím, mohl bys mi s mým svolením změřit bovisy? Děkuji

633 BE BE | 30. listopadu 2014 v 9:35 | Reagovat

[625]: Mám pocit, že si bola kedysi mágom a tieto schopnosti sa ti pripomenuli. Lež chválabohu zabudla si aj na nich.  Lebo toto nepotrebujeme. Je známe, že v dnešných časoch je na Zemi veľa bývalých duší, aj vysokých mágov z Atlantídy. Dostali ešte šancu ť sa v závere jednej etapy očistiť. Tj. vrátiť sa ku Zdroju, ku Prvopodstaate.  Ak niekoho ťahá ku mágii
, môže byť jedným z nich.

[627]: Mirku, z Teba som sa nasmiala viac ako z pána na pódiu. Lebo hneď v začiatku použil známy "prstový" symbol, ktorý označuje no... veď viete. - Tiež je mi ľúto, že ľudia sú "nútení" zoznamovať sa prostredníctvom barov, alkoholu, - tam dušu spriaznenú nájsť ?  iba náhodou :-)

634 arny arny | 30. listopadu 2014 v 9:43 | Reagovat

[625]: co sa tyka ovplyvnovania pocasia, tak to funguje hodne ludom do roznej miery, mam odskusane aj osobne :)
Ale nemalo by sa to zneuzivat, aj za to pocasie niekto zodpoveda a urcite sa mu nepaci, ked mu do toho niekto "kafre".
Ale nejake schopnosti navyse by som aj ja privital :) napr. levitovanie, alebo teleportaciu :) :)
Uvedomujem si ale, ze po takychto schopnostiach tuzi moje "nizsie ja" (asi ego), a ze mimo hmotu su skoro vsetky ludske zelania "prazdne".
A o tych narastajucich nezmyselnych cislach si myslim svoje.
Ak ste zo zaciatku - ked to zacinalo rast - pripisovali rozne svoje (aj cudzie) telesne/duchovne zazitky (neduhy) narastajucim bovisom, tak teraz uz by tu nikto z nas nebol, keby ste vtedy mali pravdu.
Cele to meranie je bud blud (ludia meraju nieco, po com tuzia, ale ono to v skutocnosti neexistuje), alebo ak aj maju tie bovisi a ich dnesne hodnoty nejaky vyznam, tak sme ho este nepochopili, ale urcite nikoho neovplyvnuju priamo. Iba ak sposobom "Co sa babke chcelo, to sa babke prisnilo" :)
Inak zdravim vsetkych, nech sa nam dariii :) :)

635 Mirek Mirek | E-mail | 30. listopadu 2014 v 12:15 | Reagovat

[632]:Jardo, já s Tebou naprosto souhlasím!! Jednání na základě emocí, je naprosto v pořádku! I má reakce na Tvůj komentář, byla emocionální! Měl jsem potřebu, veselou formou se Ti omluvit za to, že jsem v Tobě tuto emoci vyvolal. Tak že ano, emoc jsou naprosto v pořádku. Ať jsou jakékoli. Když je budeme potlačovat a používat "jen rouzum", napětí v nás poroste a dřív, nebo pozdějc, stejně bouchne. Teď je doba, kdy všechno musí ven a pokud se tak nestane, cítíme to právě prostřednictvím různých tlaků v tělech i myslích.. Potlačování čehokoli, v nás působí jako tlak, v parním kotli a pokud ho neuvolníme, vybouchneme!!
Věřím, že když budeme emocím naslouchat a jednat podle nich pravidelně, bez rozmyslů, časem odpadnou "neuvážené" reakce a stavy nasranosti či znechucenosti. Právě proto, že jednáním na základě emocí pravidelně uvolňujeme tlaky a držím je na úrovni, kde nám budou naopak ku prospěchu, než na obtíž. Přesně, jako když si představíš parní lokomotivu, jak si pravidelně odfukuje, když jede po kolejích. Ten zvuk mi chybí. Ještě jsem praním vlakem jezdíval.. :-) Rozum nám je bohužel často spíš překážkou.. Čímž nechci říct, že mají idioti snadnější život!! Jen to, že by mělo být vše vyvážené! Ale ze zkušenosti vím, že lidé emocím moc nenaslouchají a skutečně jsou naučení, spíše je potlačovat.. Věřím, že se to začíná konečně měnit a držím nám všem pěsti :-)

636 BE BE | 30. listopadu 2014 v 12:26 | Reagovat

[631]: Som rada, že si sa Lucie podelila, :-) moc krásne to zapadá, vďaka. - Mám tiež zopár milovaných kamienkov, putujú, už otrieskané ale stále so mnou... Tie Bovisy nám ponúkajú rozšírený pohľad na "maličkosti", ktoré sú v skutočnosti veľké. Zostaň sebou, mamka mi kedysi vravela :"zostaň, aká si!".
Oživila som svoje vnútorné dieťa, je mojim vodcom. Všetko robiť zo srdca, to nie je o emóciách, to je o Láske pohybujúcej sa a rastúcej v línii  :
Eros-Fília-Agapé. :-))

637 BE BE | 30. listopadu 2014 v 13:28 | Reagovat

Na odľahčenie :

:-D jeden návod ako vyjsť v tejto dobe :
https://www.youtube.com/watch?v=_qLfz90uWx8

638 Mirek Mirek | E-mail | 30. listopadu 2014 v 13:30 | Reagovat

[632]: A ještě, Jardo, musím říct, že Tě fakt oceňuju!! Právě za formu tvého komentáře! Je to pecka a srdce, i duše, které si do něj vložil, jsou opravdu cítít! Děkuji Ti za to a přiznávám, že máš pravdu! Hodil jsem bez rozmyslu něco a neuvažoval nad tím, jestli je to pravda, nebo ne! Omlouvám se za to nejen Tobě, ale i všem ostatním. Budu rád, když mi napíšete své připomínky na můj mail, m.horesovsky@seznam.cz. Jardo, fakt děkuji! Vážím si Tě..

639 Ajka2 Ajka2 | E-mail | 30. listopadu 2014 v 14:44 | Reagovat

[632]: Milý Jardo, "medvědí brloh" mne také dohání k zbláznění. Když napíše Medvěd dívce s rakovinou v rodině, že jsou prokletí a dívka odepíše - tak, tak také to tak vnímám. Potom tedy nechápu, co se díky Bovisům u těchto lidí změnilo, tohle si lidé říkali v dávné minulosti, když neměli naše dnešní uvědomění a nechápali, kde je příčina nemoci. Když napíše Medvěd dívce , která má souhlasné reakce na něj 100 tisíc Bovisů a kdo s ním nesouhlasí má kolem 30ti tisíc. Zřejmě ani nic neměří, jen si přečte slova a má jasno a lidé se od něj dále nechávají přeměřit. Ale, co naděláš.
S těmi EMOCEMI to ale dál nepůjde. Prvotní POCIT těla je vždy pravda, ihned se přidá mysl a POCIT posoudí a z toho vzniká souhlasná, nebo záporná EMOCE. A EMOCE už není pravdivá. Pokud chceme zvýšit uvědomění naší bytosti, je třeba zůstat u POCITŮ a neohlížet se na EMOCE.
Takže emočně je ten Medvěd pozůstatek neuvědomělých lidí z minulosti, ale pocitově je to jen člověk, který touží milovat a být milován, jako všichni ostatní...

640 hartakos medved hartakos medved | 30. listopadu 2014 v 15:28 | Reagovat

[626]: Pozdravujem,Pauline,s tvojim zvolenim zverejnujem tvoje bovisky,ktore teraz su 72500B.J.energie,pekne...

[632]: pozdravujem,JardaS,zverejnujem s tvojim zvolenim bovisky,ktore teraz mas 95800 B.J.energie,tiez pekne,nerozumiem tvojmu komentu,tu utok na mna,tu ti mam merat bovisky,a ten môj pozdrav radsej necitaj,klavesnica sa tazko cisti od zvratkov,a prosim ta daj sa do kludu,je to lepsie ako nervacina,ale len ak chces,nemusis.je to len na tebe,..Lasku a vdaku vsetkym Vam,....

641 hartakos medved hartakos medved | 30. listopadu 2014 v 18:32 | Reagovat

[639]: Ahoj,Ajka2,necitaj moje komenty,lebo sa môzes s toho zblaznit,ako pises,jednoducho ich preskoc,fakt by som nechcel, aby mali psychiatri dalsieho pacienta,...a este, nie som ziadny pozostatok nejakych ludi z minulosti,jednoducho som tu, a pomaham,a ze si vymyslam merania? Naozaj si nic nepochopila,....Lasku a vdaku vsetkym Vam,...

642 hartakos medved hartakos medved | 30. listopadu 2014 v 18:43 | Reagovat

[627]: Ahoj,Mirek,zverejnujem s tvojim zvolenim tvoje bovisky, ktore teraz su 143800 B.J.energie,super,drz sa..!

643 Filip Filip | 30. listopadu 2014 v 18:43 | Reagovat

[639]:Doplnil bych k tématu jednu podstatnou věc tj. práci s kyvadlem pro měření vibrací lidí nezvládne každý ale pouze senzibilní lidé a to ještě jenom při osobním setkání.To jsou lidé kteří už mají dostatečně vysoké vibrace ale na druhou stranu nedostatečné na to aby mohli někoho léčit dotykem ruky.

644 BE BE | 30. listopadu 2014 v 18:46 | Reagovat

Niektorí nechápu, čo sa s Bovismi mení u ľudí. Ako to, že jeden vraj chorý má 100tis. Bovisov, a druhý zdravý má len  30tisíc ? Ony sú o akceptácii a prijatí, a tým čistení našej osobnosti. Jestli toto niekto nechápe, tak už fakt neviem. :(
Ešte sa mi nepáči, že jedná osoba tu furt rýpe do Hartakosa a on ju pritom nenapadá. To je v poriadku ?  
Nechajte každého nech si vybavuje "účty" sám. Tak je to správne.

645 Mirimie1 Mirimie1 | E-mail | 30. listopadu 2014 v 20:27 | Reagovat

Ahoj, ahoj :)mám jeden dotaz, který se možná úplně přímo bovisů netýká.
I když... Zřejmě kvůli těmto energiím se mi už nezdá možný, abych mohla v tomhle systému dál žít. Chodím na vejšku a naši by byli rádi, kdybych tam zůstala alespoň do magistra (protože co by ze mě bez něj bylo?? :o), pak si našla dobře placenou práci a byla tak šťastná.
Bohužel s nimi tento názor nesdílím a učení se dávno mrtvých a lživých věcí mne neuspokojuje. Přece nebudu 5 let dřepět na zadku a lenivě přihlížet tomu, jak je naše planeta v troskách a hroutí se každou sekundou.
To znamená...nemáte někdo nějakou radu, jak se z toho dostat? Jak udělat první krok ven z matrixu? Neznáte nějaké komunity? Chtěla bych žít svobodně, bez peněz, bez lží a pomáhat přírodě jak jen se dá. A to vše i bez diplomu.
Děkuju všem a buďte šťastní :)

646 mira mira | E-mail | 30. listopadu 2014 v 21:23 | Reagovat

Myslim,ze ajka2 nerypala do harkatose,ale povidala si s jardou.No posudte sami.Me to pripada,kdyz se vmisi treti jako braneni medvedice.Anebo ze by nekdo z rodiny od tamtoho?co?aha

647 Jindra Jindra | 30. listopadu 2014 v 21:25 | Reagovat

[645]: nechci znít jako nějaký škarohlíd, ale radši poslechni rodiče. Pomáhat planetě můžeš tak jako tak, ale mít navíc VŠ titul se ti bude v životě hodit. Docela často (ne vždy) se od toho odvíjí plat a možnosti uplatnění a budeš ještě ráda, že školu máš. Pokud je někdo výjimečný v nějaké konkrétní činnosti, tak se uplatní dobře i bez školy. Ale pro drtivou většinu lidí, bez vybudovaného jména, velkého talentu v oboru, o který je zájem a uplatní se na trhu práce, to jde líp přes tu školu a tituly. A vypadnout ze systému, jako bydlet ve sqatu s bandou dredařů na Mariánce, asi není to pravé ořechové, ne? Možná chvíli, ale ne jako životní perspektiva.

648 Petr Petr | E-mail | 30. listopadu 2014 v 21:38 | Reagovat

[631]: Ahoj Lucko, tak toto je gól! :D
Jel jsem z práce a potřeboval jsem ještě nakoupit a tvůj příspěvek jsem četl po cestě v trolejbusu..
Měl jsem z něj velkou radost, protože to prožívám stejně, to nepochopení, symbolika atd..
A říkal jsem si, že hned jak dovalím dom, tak ti odpovím, tak jsem bral jen nutnosti a hádej kolik jsem platil?!
111.60,- :D
Mazec a na zastávce jsem potkal svou spolužačku ze ZŠ, kterou jsem dlouho neviděl :)
No a po cestě jsem se zase rozjímal o tom co ti napíšu a mému oku neunikla SPZ s číslem 5111 :)
Hele, určitě si mě přidej (pokud máš) na FB do přátel ;)
Email mám zde uvedený ;)
Určitě si budeme mít o čem psát ;)

[645]: Hluboce ti rozumím..
Znám akorát jednu organizaci - Charta svobodného světa http://www.freeworldcharter.org/cs
A ještě mě napadá Greenpeace ;)
Ale třeba nebude ani třeba vystupovat ze systému, třeba se již brzo sám a dobrovolně zhroutí ;D
Drž se, nejsi v tom sama ;)

649 VS VS | 30. listopadu 2014 v 21:43 | Reagovat

[645]: Hodně jsem přemýšlel jestli vám mám napsat, vím o čem píšete. Na jednu stranu se svět pořád točí a my musíme žít v téhle hmotě, ale duše chce něco jiného. Mohl , bych vám dát tatíčkovskou radu, ale neudělám to. Rozhodně bych nehledal nějakou komunitu a nesnažil se před tím utéct, pomáhat můžete i v téhle situaci, jste tam kde máte být a jste tam z nějakého důvodu. Vaše intuice by vás měla vést
PS. Štve nás to všechny :)

650 BE BE | 30. listopadu 2014 v 21:51 | Reagovat

[645]: V r. 2004 asi v júni som sa rozhodla že končím taký život, musím spoznať čo skutočne chcem, dokážem, či mám ozajstnú empatiu ku ľuďom, či som schopná obety. V priebehu mesiaca som zakotvila v komunite, ako dobrovolníčka. 8 mesačný úväzok, nie práca, ale práca a život s mentálne inými ľuďmi. Za vreckové. Pritom som biedne rozprávala po anglicky :-D
Na tom mieste som sa spoznala, objavila prostredníctvom týchto postihnutých ľudí samu seba. Vážim si teraz seba a ďakujem za tú šancu. Oni ma naučili aj hovoriť pravdu a ozajstne milovať.
Po druhé, v Čechách je u Terezína takéto zariadenie, inak u nás blízko je pri Zvolene Zaježová. Tam sa žije na lazoch, viac prírodne.

651 mira mira | E-mail | 30. listopadu 2014 v 22:03 | Reagovat

A jeste jedna vec.Proste neda mi to.Ani kdyby me drzeli.Musi to jit ze me ven.At to jde na svetlo.Libi se mi pisnicky Lucie Bile.Ale tuhle jsem cetl,ze podle jakychsi rozboru,nevim koho,jestli psychologu nebo vestcu ci co,je dana charakteristika takove ci one osobnosti,ktera v premire rozdava lasku a pocukrovava vsechno,proste dana definice je skryta fales.Bohuzel,tak to chodi.Neni to treba muj nazor,jen upozornujici informace ze i toto existuje a chodi si to po svete.No ale jak se rika,co nadelas.

652 Iva Maya Iva Maya | 30. listopadu 2014 v 22:29 | Reagovat

[645]: Mirimie1, na výšce jsem si zkazila oči, protože jsem neviděla dál než k titulu (byla jsem krátko-zraká) a dokonce jsem si myslela,že to je moje touha - mít vš :-) Pak jsem ještě pár let sloužila matrixu, státu a evropské unii, než mě to hodilo do prvního těhotenství, kde jsem začínala chápat, co je důležité. Dnes mám děti čtyři, jsem s nimi doma, v zahradě, na výletě, jsem vším čím chci a to je dle systému ženou v domá-Ctnosti. Do úřadu a vlastně ani do nějakého tzv.zaměstnání bych už nešla. Nechávám sebou hýbat v proudu a tak to mám každý den nově. Rada je: Neposlouchat žádné rady :-)

Ach, ten Medvěd tu teda zrcadlí hlubiny!!! Jak už jsem uvedla, někteří stále sledují ukotvení sloupu a jsou do toho tak zabraní, že nezjistí, že na vrcholu se to třpytí a jiskří. :-)

Dobrou noc všem.

653 Marie Marie | 30. listopadu 2014 v 22:46 | Reagovat

[644]:BE sdílím tvůj názor, také se mi některé komentáře zdají trochu zaujaté, ale asi to tak má být :) Ono se to teď pěkně třídí :D
Také cítím tlak na temeno hlavy, ale je mi tak super lehce :) sic v noci nemůžu usnout, a ve dne jsem dost unavená.
Prosím, Hartakose o změření, máš můj souhlas, děkuji M.

654 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 30. listopadu 2014 v 23:19 | Reagovat

[642]: Hele, promiň mi mojí vtíravou otázku, ale jak ty Bovisy vlastně měříš? To ja ko jde měřít takhle na dálku?

655 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 1. prosince 2014 v 7:28 | Reagovat

[645]: Založ si rodový statek. :-) http://www.rodovystatek.cz/

[643]: Přesně tak.

[654]: Ne, nejde.

[639]: Mno, s těmi pocity a emocemi máš pravdu. A s tím ostatním pocitově taky :-)

656 hartakos medved hartakos medved | 1. prosince 2014 v 7:43 | Reagovat

[652]: Iva Maja,pozdravujem,citim ze si na spravnej ceste,svojej vnutornej ceste a zivot si uzivas,vdaka ti,...

[653]: Ahoj,Marie,zverejnujem s tvojim zvolenim tvoje bovisky ktore teraz su 73500B.J.energie,potes sa,...

[654]: Pozdravujem,Raja,nie je to vtierava otazka,staci k tomu stisenie,pokora,uprimnost prosba k nasemu Otcovi nebeskemu,ktoreho ma kazdy v sebe,prosba k nasej mamky Zem,z ktorej pochadzame vsetci,povolenie konkretnej osoby,vela lasky, a odpoved na moju otazku ohladom bovisiek je tu,potom podakujem,skontrolujem virgulkou a zverejnim,...jednoduche,ze?...Lasku a vdaku vsetkym Vam...a este ,dialka nehraje ziadnu ulohu,ak ma moja dcerka ,ktora zije v nemecku,zdravotny problem,s jej zvolenim ,dokazem sprostredkovat na dialku liecenie,tak ze asi tak,...

657 Mirek Mirek | E-mail | 1. prosince 2014 v 8:42 | Reagovat

30.11
16:30:00 6.388000000 Googol-BE(10Sedecilliarden) 10^630000 Zwischenmessung durch Markus&Gio auf anraten von Yeshua

Kopíruju bez poznámek, které by mohly kohokoli naštvat :-)

658 BE BE | 1. prosince 2014 v 8:54 | Reagovat

[643]: Filipe, vidím to trochu inak. SENZIBILNí ľUDIA bývajú aj takí čo najprv ovládajú vedomie, takže na diaľku dávajú, myšlienkou,  a ten , kto neodmieta a je nastavený na príjem, ten prijíma. To je Hartakos i môj priateľ Ivan. A keďže hlava ovláda celé telo, i "končatiny", je nadradená ruke, tak ju môže používať pre názornosť a aby ľudia verili /lebo sú nedôverčiví/, používa ruku. Keď príde chorý ku liečiteľovi, musí ten "znížiť" na prijateľnú mieru svoje vysoké vibrácie, lebo dodaním v takej miere by človeka naproti nemu možno prizabil. Takže liečiteľ odovzdáva v pokore svoju silu, a po akcii sa vracia do svojho normálu. Zažila som zníženie extra vysokého tlaku krvi cez diaľku 3000 km. V začiatkoch Ivan často hovoril " Ja nemám žiadnu vlastnú silu, ja toľko antenka".  Ide to zhora moji milí, každý dostane , čo si zaslúži. Podotýkam zaslúžil svojou prácou.

659 BE BE | 1. prosince 2014 v 9:04 | Reagovat

[652]: nádherné :
někteří stále sledují ukotvení sloupu a jsou do toho tak zabraní, že nezjistí, že na vrcholu se to třpytí a jiskří. :-)

660 Vojta Vojta | 1. prosince 2014 v 10:13 | Reagovat

[631]: ahoj lucie muzu potvrdit tvé vidění číselných kombinací. Já je zaznamenal už nějak na jaře a stále je vidam na hodinách,spz,v práci na dilech... Jajimalo by mě co to má znamenat a jak pises taky jsem si nasbíral kaminky a mám je na okne v krabicce nějak mě to jeden čas chytlo a bavilo :-). opravdu je to velmi zvláštní období všem lásku v srdci :-* a klid na duši

661 Filip Filip | 1. prosince 2014 v 12:12 | Reagovat

[645]:Najděte si informace o projektu tzv. rodové osady možná vás to bude zajímat a ke studiu doporučuju i knihu kompletní návod k vytvoření ekozahrady a rodového statku od autora Jaroslava Svobody je to nejlepší kniha v tomto oboru na trhu.

662 Mia 1 Mia 1 | 1. prosince 2014 v 12:25 | Reagovat

Milý Hartakosi, prosím o změření bovisů. Poslala jsem dotaz do prosince, tam to ale zatím nefunguje. Tak díky moc. :-)

663 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 1. prosince 2014 v 16:03 | Reagovat

[661]: Máš ji přečtenou a plánuješ do toho reálně jít? Já, pokud to okolnosti ve světě za pár let ještě umožní, do zakládání rodové osady jdu. :-)

664 Filip Filip | 2. prosince 2014 v 0:19 | Reagovat

[663]:Ahoj knihu mám přečtenou a rád bych něco realizoval.Stát by ale měl nějak pomoci protože ušetří značné finance pokud by se projektu zůčastnili nezaměstnaní občané.V ruské federaci nedávno prošel zákon o rodových statcích jako reakce na sankce EU v rámci zemědělské politiky RF.Umožnuje získat zdarma podle konkrétní oblasti až několik hektarů půdy pro rodinu.

665 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 2. prosince 2014 v 14:36 | Reagovat

[664]: O pomoci našeho státu silně pochybuju, protože ten nemá ve svém konání zájem o lidi. Ale rád bych byl příjemně překvapen, pokud by se v tomhle směru naše vláda zachovala podobně, jako ta ruská. Hlavní rozdíl je ten, že my jsme na vládní úrovni stále ovládáni Západem, kdežto RF není.

Každopádně, i pokud by nebyla možnost získat hektar zdarma, koupit se dá vždycky. A pak stačí už jen pár ochotných lidí ... a soběstačnost je do pár let na světě. Můžeš mě kontaktovat na mailu, pokud chceš; všemu, co souvisí s rodovými statky, jsem plně otevřenej :)

666 sv. sv. | 3. prosince 2014 v 11:17 | Reagovat

[664]:
[663]:
Rodový statek plánujem. Minimalně aspoň naplánovat, nějaky pozemky už jsou ted ještě rozhodnout kde. Zatim nedáme celej 1ha aby byl pokupě..
Jinak Filipe - každej za svý! :) S pomocí státu nepočítám, obzvlášť když vidím co se děje.
Spiiidy - radost slyšet, že je takových víc, ono to totiž po letech vymejvání hlav a překrucování dat není sranda pochopit předurčení druhů, a že jich je.
Pevně věřím že to zvládnem.
Ať se dílo podaři!

667 sv. sv. | E-mail | 3. prosince 2014 v 11:42 | Reagovat

[645]: Připomněla jste mi ta moje studia, po 2 semestrech (v klidu projitých) jsem odešel, a to bez škrupulí a výčitek, byť rodiče - zejmena otec toto nepochopil a asi nepochopí. Jeho vyčitky beru, myslí to "dobře".
Ty Rodiče totiž vyrostli uplně v nečem jiným než my.. dále maj svý, jiný programy v hlavě, kterejch se já zase naopak snažím co nejvíc zbavit, prostě jdu svou cestou a nehledím na odloučení, který po mým rozhodnutí ukončení vejšky muselo nastat.
Rodiče mám rád a stejně tak oni mě. Pouze názory se rozcházejí, je to zajimavý sledovat tyhle vícegenerační debaty :-)
Takže, abych Vám ulehčil, nedejte na moje slova a rozhodněte se sama, jaký je Váš Cíl v životě.
Štěstí? To si Člověk přeci vybírá, nemusí o něj ani bojovat, ani na něj čekat, je to "věc okamžitého rozhodnutí" každýho z nás.

Ale ano, často mi to říkali - uč se, uč se, aby z tebe "něco bylo" :-)))))) Víte, je to částečně urážející (pro mě, zároveň i pro ně oba dva!) Protože oni tím v podstatě řekli, jakobych nebyl bez tý školy nic, což je ovšem velký nesmysl, i očím odporující :-) A to teda fakt neberu, mám to přesně naopak! Prostě jsem jakej jsem. A škola? Jen Vymejvárna a 95% lži. A na vejšce vůbec. Jasně že změna docela trvá , protože skoro všichni se drží svejch židlí zuby nehty, víte co jich tam  je? Učitelé, professoři, ředitelé i ostatní personál, temeř všichni by museli uznat že LÉTA učili řadu nesmyslů, v podstatě přijde den, a brzy, kdy jim budou diplomy sloužit jen na vytření zadku.

Pozn.
Sice možu bejt jedno velký NIC z hlediska Vesmíru to ano, s tím vřele souhlasím. Ale to je uplně jinej uhel pohledu. :)

668 sv. sv. | E-mail | 3. prosince 2014 v 12:00 | Reagovat

[587]: Tak tak, když člověk překoná sám sebe, jeho duše, on sám vždy povyroste. To snad nelze slovama popsat. A někdy se stane, že Člověk z člověka se stane.
Ať se Vám daří!

669 sv. sv. | 3. prosince 2014 v 12:20 | Reagovat

[665]: Spiiiidy - v minulým komentu mi naskočily 666, že by zase uhlík? :-)))
No nevím nevím.

670 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 19:18 | Reagovat

[666]: Tak tos mi vykouzlil úsměv na tváři :-) Ze srdce přeju, ať se vám to podaří a nakazíte i další lidi ^^ páč Změna se sama neudělá, musíme ji udělat MY.

[669]: Ježiši nebuď paranoidní, fakt už .. :D

671 sv. sv. | 4. prosince 2014 v 17:39 | Reagovat

[670]: Už jen za ten úsměv to stálo a děkujem. Ať se dílo zdaří i Vám Spiiiidy.
U nás je stadium připrav, plánování, četby knih (permakultury apod).
A zároveň už Tvoříme, zjistil jsem jakou má MOC a SÍLU stav, kdy se oba shodneme na nějakým konkrétním "Obrazu budoucna" - tím to získává neuvěřitelnou (!!!) rychlost materializace. Co mě samotnýmu zabralo dny občasnýho zamyšlení, ve dvou jsou to doslova vteřiny (a Obraz je "vídět").. A Rodovou knihu začínáme psát.
Ano, některý díly Anastasie bych zařadil jako povinnou četbu do všech škol, už pěkně od základky.

672 mariankosnac mariankosnac | 9. prosince 2014 v 16:41 | Reagovat

[467]: Podporovač neklidu pracuje tuším na frekvencii nejak okolo 13 Hz. Ale možno funguje v tom rozsahu 8-13 Hz, ale je to divné keďže by to mala byť relaxácia.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama