V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Transformace / Leden+Únor 2015

1. ledna 2015 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Milí čtenáři, Bovisové okénko od ledna dostává novou podobu
Vzhledem k tomu, že se už málokdo vyzná v tabulkách našeho zdroje, ponechám pevně odkaz na tyto hodnoty ve funkčním prokliku, aby ti pokročilejší o nic nepřišli a nemuseli to nikde složitě hledat. Budeme používat německý zdroj (ne ruský, v azbuce se vyzná méně lidí než v latince :D)
Aby okénko bylo více ,,pro obyčejné smrtelníky", pokusím se mapovat jen klíčové okamžiky, kdy např. energie hodně poskočila a sbírat/sledovat dopady na lidi a zkušenosti.
Okénko zůstává, jen má jinou podobu a dostává nový název, protože už nebude obsahovat denní čísla. Spíše se z něj stává shrnutí a sbírka poznatků. Podle mě je důležité mít speciální prostor pro diskuzi o nově příchozích energiích. Hlavně ta diskuze je zde podle mě stěžejní bod programu. Je nyní ještě důležitější, než tabulky s číslama.

Aktuální hodnoty energií Bovis naleznete ZDE:

1.ledna 2014
Před několika dny jsem měla zajímavý vjem, který jsem nikdy předtím nezažila. Na levé straně, v horní části mého zorného pole, mě osvítilo jasné bílé světlo. Byl to však jen okamžik a hned jak jsem na něj přímo upřela zrak, zmizelo.
Ne že bych nikdy předtím nevídala světlo, ale tady mě zaujalo, že šlo zeshora, bylo vlevo, a bylo velmi jasné, silné a hutné. Žádné průhledné fluidum, ale jasně ohraničené, jako když vám někdo posvítí do obličeje baterkou... Úplně jsem s sebou cukla.
Velice mě to zaujalo... Proč zrovna levá strana? - Levé oko? - Protože levé oko je spojeno s pravou mozkovou hemisférou. Levé oko je to, které lépe a častěji vidí do jiných dimenzí a přes které snadněji něco nehmotného pronikne, než pravé, které je spojeno s levou (logickou) polovinou mozku.
Doufám a těším se, že mě osvítí ještě... Třeba mi pak narostou anténky a odletím na Alfa Centauri :D


Lidi píšou, že Bovisy jsou blbost, že kdyby to byla pravda, tak už se dávno všichni vznášíme. No nemyslím si, podle mě se něco děje, akorát to nemá ten rychlý spád, který lidé vždycky čekají (chtějí), ale postupný, pomalý. A člověk musí mít oči otevřené. Zase ale taky nezastávám tu filozofii, že cokoliv se stane, je dílem Bovisů. To samozřejmě není pravda... To bychom si nakonec ještě mohli hodit nohy na stůl a všechny naše problémy a úspěchy hodit na Bovis, zbavit se zodpovědnosti za svůj život, nebo za své zdraví. - Nic se zkrátka nemá přehánět.

Neděle 4. ledna 2015
Bylo to pro mě velice zajímavé zjištění, že světlo které jsem popsala, viděla v podobném čase celá řada lidí a dokonce na stejném místě!! Že by se v ten den lidem něco otevřelo? Přímo v mozku? - To totiž bývají vidět světla... Možná na Alfa Centauri odletíme všichni spolu. hehe :D

U německého Bovis zdroje se dějí věci. 3.ledna 2015 ve tři hodiny ráno zjistili, že z nějakého důvodu nedokážou měřit hodnoty a dají vědět hned, jakmile to bude možné. Těsně před tím zaznamenali veliký růst.... Další hodnoty začaly naskakovat až v 18:00 večer.... Že by se jim zavařily ručičky a měnili ciferníky? :)

Pátek 9.ledna 2015
Mám zprávy, že se teď hojně odvážejí lidé do nemocnic, prý něco jako infarkty. Nevím, jestli je to ,,náhoda", bovis, nebo zanešení plic od chemtrailů (to je propojený okruh).
Myslíte, že to může mít spojitost? Pozorujete něco takového okolo sebe?
- Pro jistotu šetřete svoje srdce, hlavně nenervujte a kdo znáte a máte, inhalujte sůl. Prevence je nejlepší.

Úterý 20.ledna 2015
Dneska v noci jsem za boha nemohla usnout, bylo to šílené... Když jsem se konečně vyhrabala z peřin, přečetla jsem si zde na webu v komentářích, že jsem nebyla sama, kdo dneska v noci nespal. Včera večer kolem deváté a poté ještě kolem třetí dost poskočily Bovisy, ale ty poskakují pořád. - Máte podobnou zkušenost? 20. ledna má být novolunní, takže úplněk to nebyl.

Úterý 27.ledna 2015
Tady je takový pěkný malý přehled, ukazuje jak šly Bovisy nahoru od 4. do 15. ledna:

http://file1.npage.de/008391/45/bilder/dia1(1).png

Těžko uvěřit, že už z toho dávno všichni nelítáme a nesvítí nám anténky :D

Jinak jsem uvažovala, že bych možná nechala tento článek jako aktuální i na únor 2015 (že jenom dopíšu nadpis a tradá). Ale řekněte sami, jak to vidíte. Jestli radši chcete začít v únoru nový, s novou diskuzí zase hezky od čísla 1, nebo dál navážeme na obsah z ledna? - Jak jsem už psala, primárně je důležité nechat zde proklik na sledování Bovis a diskuzní prostor pro předávání poznatků. Takže řekněte sami, jestli už je podle vás diskuze zaliskaná moc, nebo pojedeme dál tu samou další měsíc... Jestli nebudete protestovat, tak nechám tento článek i na únor pokračovat.

Pondělí, 2. února 2015
Minulý týden byl v České republice extrémě nízký tlak, nikdo pořádně neví proč. To samozřejmě velice zatěžuje lidský organismus, díky tomu zejména starší lidé se slabším srdcem hodně kolabovali. Máme zprávy z nemocnic, že údajně za půl dne přivedli tolik lidí s kolapsem, kolik jich za normálních okolností přijmou za celý týden.
To znamená, že se jejich počet zvýšil čtrnáctinásobně. - Zůstává otázka, jestli v tom mají prsty tyto energie, nebo něco jiného? Třeba to byl pokus na lidech?

..... Mám zprávy, že aktuálně už je možné provádět jaterní očisty na vylučování kamínků. (olej, grep, dietka, toto všechno) Naše těla už by měla být na Bovis zvyklá a játra by měla fungovat ,,normálně", tím pádem už v pořádku i pouští kamínky při očistě.

Úterý 3. února 2015
Namasteen poslala do zdejší diskuze VELICE zajímavý příspěvek k tématu, které jsme celkem nedávno řešili, a to je světlo v levém oku. Nechci, aby se taková krásná zkušenost ztratila ve zdejší extra živé a bujaré diskuzi (Jinak jsem samozřejmě ráda že si čile povídáte a máte zájem o Bovisy. I když to často sklouzne úplně mimo téma, ale to už tak zkrátka bývá...), tak ji vyzdvihnu zde:

Dneska jsem měla velice zajímavý zážitek s tím kuželem světla do levého oka. V noci jsem se probudila, a hned jsem se posadila, a koukla se z okna, protože tam svítilo to světlo, a přímo do levého oka. Trochu si nejsem jistá, jestli to nebyl astrál, protože to všechno bylo hrozně rychlý - sednout, kouknout na světlo, dobrý, lehnout :D V astrálu totiž jednám tak rychle, že vlastně nic nestíhám. Takže byla to moje projekce nebo né? Občas si prostě nejsem těmi realitami jistá. Byl to kužel bílého světla, a svítil na mě. Trochu jsem měla pocit, že tam byly ještě jiné dva světelné kužely, jinak barevné (tmavší?), ale ty nebyly vůbec podstatné. Pak jsem to pořád omílala dokola v hlavě, a představovala si, jak to sem napíšu, za což jsem ráda, protože jen díky tomu jsem to nezapomněla. Pořád to byl takový polostav, ani vzhůru ani spánek. Pak mi nějaký mužský hlas vysvětlil, o co jde. Že je to světlo pro hledající. Tedy pro ty, kdo na sobě pracují a přemýšlí - uvědomují si. A že je to moc dobře. Že to světlo značí hledajícího, a že mi si ho samy k sobě zavoláme, jinak nepřijde :) Pak mi bylo řečeno, že se na ten zdroj někdo napojil - někdo velice konstruktivní? (můj pocit) - a ať to přeruším. Doslova bylo řečeno: "Stop, teď Teleu odlož." Takže ten zdroj/světlo/spojení se jmenuje Telea (minimálně tedy pro mě asi). A že ten kužel světla má od 2,5 do 6 cm (6cm?)..A to bylo všechno, pak jsem se probudila. A nebyla to Thelea nebo tak něco, ale opravdu Telea. Mňo, tak co myslíte? Může mít něco takového jméno? Vážně by mě to zajímalo. Občas mi přijde, že spousta "stavů" má svoje jméno. Ale ono je to stejně asi jedno, jak se to jmenuje nebo jak je to velký malý, hlavně, když s tím má člověk spojení! :)

..... Před pár dny se mi to taky zase stalo. Nabírala jsem zrovna dřevo venku, když tu směrem zleva doprava proběhlo cca 20 metrů ode mě světlo. A vypadalo fakt, jakoby běželo. Připomínalo mi to bílého koně, ale když jsem se na něho přímo podívala, zmizelo. - Zářivý jednorožec? Hm? Žeby? To by byl mazec :) ... Zážitek to byl moc příjemný, opět ale na levé straně mého zorného pole.


Pátek 13. února 2015
V poslední době u sebe pozoruji, že mám skoro pořád předvídací sny. V noci se mi zdá, co se stane zítra, nebo pozítří. Je to situace vždy spojená s nějakými emocemi. Upřímně uvažuji, jestli se tento rozvoj týká Bovisů, nebo ne... Tak bych se ráda zeptala: Vy kteří máte předpoklady na proroctví přes sny - a je vás tu fakt hodně - máte něco podobného?
Minimálně poslední rok sleduji, že naprosto s jistotou předpovím, že mě někdo naštve. Na intenzitě naštvání přitom nezáleží, sen mi to ukáže pokaždé... I když je to třeba pitomost, nebo jedna blbá poznámka. Už to snačí na sen. Snažím se pak tomu člověku vyhnout, ale když se to nepodaří, tak se sen vyplní.
Mám i dopředu sen o tom, že třeba nemám někomu něco říkat, nebo nabízet, že se mnou nebude souhlasit. A bum, zítra ho potkám, povím mu o něčem úžasném, co by ho mohlo zajímat, nebo by mu to pomohlo a on k mému překvapení zavrtí hlavou a skutečně má jiný názor. Bez toho snu by mě to třeba samotnou ani nenapadlo.
Dneska v noci jsem měla sen o dvou malých dětech, které jsem prováděla domem. Respektivě otevíraly dveře a všude vešly a ptaly se kde co je... Ráno jsem to nechápala, dneska se to ale skutečně dělo, jako v tom snu. Přišla návštěva a děti byly fakt takové... Tak jsem je sama provedla a povídala jim. A bylo to fakt milé.
Mám předvídací sny i co se týče čtenářů: Mám sen, že čtu nějaký e-mail s určitým obsahem a něco konkrétního na to odpovídám. Jsou to většinou kratší obrazy, vím jen pár vět, souvislost, něco základního.... Za dva týdny ho fakt otevřu a při čtení si vzpomenu. A když odepisuju, uvědomuji si, že to je přesně to, co jsem psala v tom snu... Tyto sny však nepředvídají na den-dva předem, ale jsou ještě víc posunuté do budoucnosti. Časový rozdíl je tam proto, že se mi asi sen zdá v době, kdy mi ten člověk ten mail pošle, ale než se k němu dostanu, tak uplyne nějaký čas.
Bývám z toho občas celkem vykulená. Že se mi zdají třeba konflikty, to je dobré, mám nějakou šanci tomu zabránit. Že se mi zdá varování před někým, to je dost dobré, nedávno jsem si tím pomohla. To varování totiž obsahovalo jasný obraz a ukazoval mi přesně, co se stane... Z toho jsem odvodila, co nesmím dělat. Tak to je praktické. - Ale že se mi zdají i čtenářské maily? Děti co přijdou na návštěvu?
Snažím se vydolovat v paměti, kdy to začalo a mám pocit, že dřív jsem mívala taky dost zajímavé sny, ale předvídací moc nebyly. Spíš hodně nočních můr. Postupem času se to ale začalo otevírat. První to byl jeden sen za pár měsíců, pak jeden za měsíc, dneska jich mám i vícero do týdne. Včera v noci se mi zdál jeden, ten se splnil. Dneska se mi zdál jeden, ten se taky splnil. Prakticky tak nejsou dané přestávky... Třeba AC se mi v době největší úrody daří dobře každou druhou noc. Tyhle sny si ale chodí jako na běžícím pásu.
Uvažuju, že se to možná víc otevřelo v té době, když jsem začala tak hodně astrálně cestovat. Taky jsem si pěkně zaplnila zážitkovou rubriku... Teď zase cestuji o něco míň, ale naopak se mi víc otevírá toto. Nemám z toho těžkou hlavu, vlastně mám radost a snažím se s tím pracovat. Na druhou stranu mám skoro každý den ten pověstný WTF moment, kdy vím že se mi to už zdálo, nebo se biju do čela, když se mi nepodaří něco změnit tak, aby konkrétní sen nevyšel.
Využitelnost je podle mě celkem vysoká, když vím že něco přijde v intervalu přístích cca 48mi hodin. Dlouhodobé věci se s tím asi zatím vyčíst nedají, ale i tak. Někdy mám proroctví na delší dobu předem, ale čím delší doba to je, tím více je daný sen obrazný a symbolický a o to těžší je v něm něco číst. Tyhle krátkodobé jsou většinou stručné, velmi jasné a provází je emoce.
..... Jak jsem si tady dělala nedávno srandu, že mi narostou anténky a odletím na Alfa Centauri, tak teď spíš mám pocit, že to jsou časové radary. Pokusím se je líp používat jako nárazníky, měnit ostřeji kurz podle snů. Čím víc Bovis houstne, tím podrobnější a častější mám ty sny... Už se nezaměřují na zlomové nebo nepříjemné situace, ale berou s sebou i menší věci. A záhadou mi je, jestli je to zcela přirozený proces? Co je spouštěč? A jak se to ještě dál dovyvine? - Mohla bych pak mít i vize na přání? Nebo ve dne?

Tady je energie Bovis na grafu znázorněná, období od 16. ledna do 13. února...Neděle 15. února 2015
Moc se mi zalíbil příspěvek, který včera odeslal do diskuze ,,zimniku". Podle mě je to opravdu nádherná a velice moudrá myšlenka, na kterou stojí za to poukázat:

,, ..... Zkus se zamyslet nad nekonečně složitými, sofistikovanými procesy, které se každým okamžikem dějí v těle. Je to do naprosto detailních činností propracované. Každá sebe menší částečka ví naprosto přesně co má dělat. Co je ještě zajímavější, že vše pochází z naprosto stejného "materiálu". Těla jsou vybudovaná ze stejného materiálu jako vše. Stejný materiál z kterého se skládá planeta na které se nacházíme. Naše těla vytváří iluzi věku, jenže na materiálové úrovni, je tělo staré jak země, jak vesmír. Informace, které se dozvídáme ve školách, televizi atd. jsou od toho aby nás odváděli od reality-pravdy. Jsou k tomu aby jsme byli ovladatelní, jsme naučeni si vše myslet to co se nám předkládá. Každý jednotlivě má svobodnou vůli, kterou může využít k poznání, které se neučí ve školách, nevysílá v televizi, nepíší v novinách. Je potřeba hledat. Kdo hledá, ten najde."

Děkujeme :)


27.2. 2015
V posledních dnech byl zaznamenán velice silný nárůst bovis energií. Na tomto grafu je to krásně vidět:
- Pokud vám bylo v posledních dvou dnech blbě, měli jste deprese, lenoru, nervy, nemohli jste spát, či nějaké jiné podobné obtíže, může to být odpověď vašeho těla na tento obrovský skok.
Jak psal včera 26.2. komentující ,,sv": ,,Dnes v 7.00 nárůst o 27777 % během hodiny! :)" - Jsou to nepředstavitelná čísla a stále rostou...


 


Komentáře

Zobrazit vše (434)
Zobrazit starší komentáře

401 arny arny | 25. února 2015 v 11:41 | Reagovat

Rad by som Vam dal do pozornosti poucne videjka na leva-nete, napr. toto
leva-net.webnode.cz/products/m-v-velicko-rozmluvy-o-zivote-2/
kde sa hovori o.i. aj o snoch, dusi, duchu, ale aj co je to osobnost...
velmi poucne :)

402 Jarda S Jarda S | 25. února 2015 v 16:14 | Reagovat

[397]: a všichni

Já se kloním k tomu, že jsme bytosti z 11 d, které Kdosi vložil do uměle vyrobených biorobotů, abychom pro Ně pracovali. Viz. Wingmakers. Mluví pro to hodně věcí. Třeba náš workoholismus, nebo stádové chování, lehká manipulace třeba hypnozou, nebo i "stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Kdybych to dokázal a chtěl vyrobit otroky, vložím jim to samé. Myslím, že podvědomí je ta původní bytost a vědomí je biorobot. Čím více uvažujeme mozkem (biorobotem), tím méně uvažujeme srdcem (původní bytostí). Tělo biorobota živí kyslík, agresivní plyn, který rozleptá téměř cokoliv, oxidace rozežere i kov. Čím je silnější robot, tím lépe drží duši na uzdě. Např. klinická smrt=biorobot nepracuje a duše má zážitky z tunelu (život po životě). Drogy=robot infikován chemicky, duše zřejmě vidí to co ve skutečnosti existuje (tzv.halucinace). Přesto jsem proti drogám. Telepatie=nemyslet na nic(příjemce). Myslet čistě na jedinou věc (vysílač). V AC robot utlumen, při meditaci robot utlumen, ve spánku robot utlumen. V práci robot aktivován. Paradoxně si myslím, že tažení proti kuřákům je motivováno právě tímto. Kouření= méně kyslíku. Jako kuřák většinu nápadů mám když si zapálím a ony přijdou. Nevymýšlím věci logikou, ale intuicí.
A také smrt= pouze smrt robota. Duše je volná (je to i váhově měřitelné). A proto asi žádná vyšší entita nezasáhla při našem zotročení. Časově je to zanedbatelné.
Zkrátka důležité věci se dějí srdcem (podvědomím-duší) a nedůležité a zlé logikou vyčůranou (vědomím-biorobotem). Biorobot má také jako každý robot pokřivené hodnoty. Kariéra, peníze, práce, televize,honba za vším, být nejlepší za každou cenu, (nestíhám, chci víc). Duše má jiné. Rodina, děti, štěstí, morálka, klid, přátelství, nezištnost, (když nejde o život, jde o hov..)
Každý má volbu co preferovat a co potlačovat. Každý...

403 Ajka2 Ajka2 | 25. února 2015 v 20:42 | Reagovat

[400]: Nevím, jestli Ti mám na tohle něco psát. Nevím, proč to píšeš. Nevím, jestli tomu, co píšeš věříš, nebo to píšeš, protože by jsi rád věřil, že je to jinak a chtěl by jsi nějaký důkaz.
Samozřejmě, že jsme si všichni rovni, protože jsme jedno. Pamatuji se, když jsem byla planetou, také si možná jednou vzpomeneš. Není to tak těžké. Postupně se soustřeď na svoji intuici, následuj ji a ona Tě provede pomalu, pozvolna, šetrně vším, aby jsi se nepoškodil. Není potřeba chvátat a vztekat se u toho.

404 Liba Liba | 25. února 2015 v 22:56 | Reagovat

Velmi výstižné, pěkně napsáno a mně velmi blízké. Díky

405 Liba Liba | 26. února 2015 v 11:19 | Reagovat

[404 ke 402
Patří ke komentáři 402.
Co říkáte na bovisy? To je pecka!!!!!

406 sv. sv. | 26. února 2015 v 12:31 | Reagovat

Všimli jste si vážení krom vášnivé diskuze že se Bovisy zas pěkně rozjely?
Dnes v 7.00 nárůst o 27777 % během hodiny! :)

407 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 26. února 2015 v 17:52 | Reagovat

[396]: Bytosti, které jsou zdroji channelingů, žijí ve světech, které jsou mnohem, mnohem výš než astrální svět. Astrál falešný není, stejně jako není falešný hmotný svět, éterický svět ani žádný ze světů vyšších. Jen je třeba se v těchto světech umět orientovat, nic víc. Ty světy jsou provázané a vzájemně na sebe působí.

Bytosti, které jsou zdroji channelingů, se zřekly harmonického vývoje a působí proti němu, protože sdělují informace, které se měly vyjevit až v mnohem pozdějších etapách vývoje lidstva. A co se stane, když někomu sdělíš něco, na co ještě není připraven? Vznikne chaos, zmatek, miliony polopravdivých interpretací, objeví se lidé, kteří na tom chtějí urvat kus slávy... zkrátka to, co se děje na esoterické scéně dneška.
Neříkám, že některé informace, které pocházejí z channelingů nejsou pravdivé. Některé pravdivé jsou. Ale jsou tak chytře zamíchané se lží, že je nad schopnosti dnešního člověka, aby to všechno odlišil a zařadil, kor když se spousta lidí dneska hledá a jsou v duchovních začátcích. Takoví lidé potřebují slyšet to, na co jsou připraveni a co jsou schopni zpracovat, což se z channelingů dozvědět nelze.

[403]: Fájn, tak jinak - už ti mohlo dojít, že žádné rady od duchovních manipulátorů nepotřebuju, a tím bych to nadobro uzavřel - nebudeme tím zanášet diskusi ;)

408 BE BE | 26. února 2015 v 20:35 | Reagovat

Kto ešte pozerá na bovis energie od tu hore ?
Nárasty sú raketové - čo sa to robí ?
Asi sa blíži Udalosť ...

409 Jarda S Jarda S | 26. února 2015 v 22:35 | Reagovat

[405]: Není zač. Jsem moc rád, že je nás, stejně smýšlejících jedinců víc. Respektive jsem rád, že tam kam já došlo víc lidí nezávisle na čemkoliv.

410 Jarda S Jarda S | 26. února 2015 v 22:49 | Reagovat

[407]: Nesouhlasím úplně se vším, ale s tímhle absolutně.
Cituji:"...A co se stane, když někomu sdělíš něco, na co ještě není připraven? ..." Konec citátu. Tohle by mohl být těžkej průsesšvih. Protože tohle umí zabíjet dokonce civilizace. Naštěstí existuje i jiný citát. "Zkušenost je nesdělitelnou". A tahle pravda chrání před nebezpečím, které jsi popsal. Nevím jak moc, ale doufám v to.
Já například celkem na chanelingy věřím, ale napřed je nechám projít logikou a pak podvědomím. A výsledku uvěřím. Tak to mám já

411 Jarda S Jarda S | 26. února 2015 v 22:53 | Reagovat

[407]: A když tak na tom přemýšlím...asi máš pravdu i v tomhle: "Bytosti, které jsou zdroji channelingů, se zřekly harmonického vývoje a působí proti němu, protože sdělují informace, které se měly vyjevit až v mnohem pozdějších etapách vývoje lidstva."

412 Jarda S Jarda S | 26. února 2015 v 22:55 | Reagovat

[407]: Poslední..:-) a co když ty informace z chanelingů patří do přirozeného vývoje? Každej je přece nečte

413 BE BE | 27. února 2015 v 8:34 | Reagovat

[412]: určite tak.

414 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 27. února 2015 v 11:14 | Reagovat

[412]: Řekl bych to takhle: Patří do současného světa, nějaký smysl mají, jinak by tu samozřejmě nebyly. Ale do přirozeného vývoje nepatří, protože ho zcela úmyslně narušují.

Vždyť jaká je podstata médií, mediumismu? Ten člověk zcela odevzdá svoje tělo nějaké vyšší entitě, která jeho tělo prostoupí a začne ho používat. Neboli takový člověk extrémně potlačí své astrální tělo a Já, vykopne je z těla ve prospěch té cizí entity, a to ještě BEZ plného vědomí, což je špatně. A ty bytosti, které takto odevzdaná těla prostupují, pociťují blaženost, protože ve světech, kde žijí, je existence ve fyzickém těle nemožná.

Mediumismus je pro fyzické tělo něco jako nemoc, a to doslova. Dal by se srovnat s náměsíčností, u ní taky člověk neví, co činí - jenže u náměsíčnosti je člověk "oživován" planetárním a měsíčním působením, kdežto u mediumismu se o toto nezdravé oživování stará cizí vyšší entita.

415 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 27. února 2015 v 14:07 | Reagovat

Jak já to tady tak čtu, tak si nemůžu odpustit takový postřeh. Bytost, která už kdysi byla planetou se teď těžko rarodí jako člověk. Protože nejdřív musí být několikrát člověkem, aby se pak teprve tou planetou mohla stát.
Já bych třeba ještě teď planetou být nemohla. Ještě nemám na to vypěstovanou takovou tu trpělivost, díky které bych lidem dovolila, aby po mě chodili a dělali na mě alotria. Ještě na to nejsem dost zralá ani dost vyspělá ani dost zkušená.

Jinak, je možné že jsou si všechny bytosti rovny. Na druhou stranu je ale nemůžeme házet do stejného pytle, protože každá má jinou povahu, jiné schopnosti a jiné uvědomění.

416 Jarda S Jarda S | 27. února 2015 v 15:39 | Reagovat

[414]: Co je přirozené? Kdo tohle může vědět? Myslím, že i tyhle stránky narušují "přirozený" vývoj člověka Homo internetikus vychcanus shopingus sheepus

417 Jarda S Jarda S | 27. února 2015 v 15:43 | Reagovat

!!!!!! alue
chtělo by to aktualizovat častěji. Vím, že to asi není možné kvůli tvému času, ale co to dát on-line s tím, že ti slíbíme, že víme "že kurva sa neříká"

418 Jarda S Jarda S | 27. února 2015 v 16:01 | Reagovat

[414]: protože jsme v česku nabízím rozvinutější překlad slova Homo...a sice:
Homo díkus internetikus mínus paměťus reklamus vymaštěnus stádus pozitivus kecus o hovňus kupujus cokolivus dívajus na kokotinus žijus napičus bezmorálkus

419 Alue Alue | 27. února 2015 v 16:07 | Reagovat

[418]: ,,žijus napičus???"  :D :D :D :D :D !!!!! - S tebou ten bovis teda pěkně flákl. :D

420 Ajka2 Ajka2 | 27. února 2015 v 22:43 | Reagovat

[415]: Není potřeba si předem stanovovat co může být a co nemůže, to je lineární školský systém, kterému už přece, díky Bovisům, nemusíme věřit. Můžeme se na věci dívat více kvantověji a staré víry nechat odejít.
Dříve lidé také věřili, že když nejí, nemůžou žít a dnes už vidí, že žijí lidé bez jídla, jen z prány. Vše se mění. Je skvělé se ze změn radovat a vítat je jako další rozšíření možností a né se uzavírat a trvat na svých omezených možnostech...

421 Mára Mára | E-mail | 28. února 2015 v 9:32 | Reagovat

Prvně se mi zdálo že matku honil nějakej mutant, potom se mi zdálo že sestra měla spálený záda o topeí a dědovy hořela hlava, a nakonec se mi zdálo že jsem byl v nějaké škole kde jsem musel sedět v lavici a psát nějaký stupidní cvičení a nemohl jsem jít dom.

422 BE BE | 28. února 2015 v 10:31 | Reagovat

[418]: " ... a co dneska - treska ? "
Tresni si po hlave, učiteli ...

423 zimniku zimniku | E-mail | 28. února 2015 v 22:17 | Reagovat

Pročítám diskuzi a příspěvky a nemohu si odpustit komentář. Jsme zahlceni informacemi a není jednoduché se jimi prokousávat a vybírat z nich ty hodnotné pro nás, naši jedinečnou identitu každého z nás. Co funguje jednomu, nemusí fungovat druhému. Každý jsme zde s určitým záměrem a tem máme každý svůj. Každý máme svoji „cestu“. Každý máme originální DNA naprogramovanou nám přímo na TĚLO, přímo pro nás. V DNA jsou informace druhu např. kdo je na matematiku a kdo na hudbu, kdo rád čte nebo rád poslouchá. To jsou informace uložené v DNA. V některém předešlém příspěvku jsem psal, že dnes tvoříme zítřek. Jak dnes myslíme, tak „zítra“ se nám to stane ve fyzické rovině. To bych rád zdůraznil a podtrhl. Je to vesmírný zákon viz. Aluška „Vesmírné zákony“.. Měli bychom na to stále myslet a vědomě přetvářet naše myšlenky, uzpůsobovat je. Není to jednoduché, jsme naprogramováni-naučeni si vše myslet. Od narození jsme neustále vedeni ke všemu co si máme myslet. Nemáme již své myšlenky ale ty naprogramované-naučené. Díky tomu máme realitu takovou jaké je. Stěžování nic nevyřeší. Naopak tuto realitu ještě podtrhne. Svým postojem, myšlenkami tvoříme realitu. Přirovnal bych to k hození kamene do vody, který vytvoří vlky šířící se od středu v kruhu. Představte si, že my každý jsme kamínkem a tvoříme ty vlnky, které se od nás vzdalují v kruhu dále. Ty vlny jsou energetické vibrace každého z nás. Každý z nás tvoří ty vlnky a dle těchto vlnek se tvoří celá hladina. Naše hladina je silná mořská bouře, takové máme vibrace. My ovšem chceme hladinu jako sklo rovnou, čistou a klidnou. To musíme každý z nás k tomu přispět svou vlnkou, která je čistá, klidná a téměř neznatelná. Je harmonická, sladěná s nekonečnem.

424 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 1. března 2015 v 18:49 | Reagovat

[415]: To ber jako výkřik pomatence. Takhle extrémní obrácení vývoje nazpět - že by se bytost, která byla planetární sférou, stala člověkem, není možné. Navíc naše planeta je souhrnem mnoha bytostí, není to jen jedna jediná bytost - aneb opět základní nepochopení.

Jednou se to stalo, že se sluneční bytost vtělila na Zemi, ale to byl jiný případ. :-)
Tohle mi přijde spíš jako vylepšená verze programu Vymaštěnost 2.0 :D :D

425 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 1. března 2015 v 18:57 | Reagovat

[418]: Ty už to nehul :D :D :D

426 Jarda S Jarda S | 1. března 2015 v 23:02 | Reagovat

[424]: Neútoč na ni tak. Zkrátka si pár věcí vymyslela, protože (nebo možná) jim věří. Ale jinak se mi zdá v pohodě. Pokud to není cílené je to ok

427 Ajka2 Ajka2 | 2. března 2015 v 0:47 | Reagovat

[424]: A co jsi tím jako dokázal ? Jen svoji netoleranci k zážitkům jiných. A jak píše zimniku, svými myšlenkami si vytváříme budoucnost, tvoříš si tak budoucnost netolerance, odmítání. Vždy zažiješ jen to, co vytváříš.
Neříkám, že je potřeba slepě věřit všem a všemu. Jen je potřeba vážit si sám sebe a netvořit si zbytečné bloky ve svém myšlení.

428 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 2. března 2015 v 8:27 | Reagovat

[416]: Vždyť to, co je přirozené, můžeš poměrně jednoduše procítit, a pak je to úplně jasné ^^ To je samé vědět, bádat, zkoumat... ale pocity nikde...

429 Alue Alue | 2. března 2015 v 9:13 | Reagovat

[425]: Uber Spiiidy. Tohle bylo těžce přes čáru a proti pravidlům diskuzí.

430 Jarda S Jarda S | 2. března 2015 v 15:44 | Reagovat

[429]: To byla sranda. :-) Spiiiidy je ok

431 Jarda S Jarda S | 2. března 2015 v 15:48 | Reagovat

[428]: Jenže i pocity se mohou lišit u různých jedinců. Ale souhlasím pocity jsou důležité. Jenže zabij v sobě logiku biorobota. To už tak jednoduché není. :-)

432 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 2. března 2015 v 22:18 | Reagovat

[429]: Řekl bych, že tři smajlíky jsou dostatečné zdůraznění toho, že to bylo myšleno ve vtipu a ne ve zlém ;) Bylo tam něco sprostého? Nebylo. Stejně tak komentář [424]: byl psán s nadsázkou. Tak klídek.

433 Jarda S Jarda S | 3. března 2015 v 22:53 | Reagovat

Nic ve zlém, ale nebaví mne tak dlouho čekat na reakce ostatních. Potřebuji "žít", to znamená i říct názor a dovědět se jiný, zkrátka  v přijatelném čase "tvořit myšlenky a číst jejich kompenzace". Aktualizace zde je pro mne nedostatečná, takže tohle forum budu sledovat víceméně náhodně. Ale jinak dobrý :-)

434 BIG VEGAN BIG VEGAN | E-mail | 19. března 2015 v 23:16 | Reagovat

Život si tvoříme vlastní myslí a to platí i o přátelské toleranci mezi naší bio schránkou a náším vědomím uvnitř. Dnes myslíš a v budoucnu zhmotňuješ svá přání,vždy záleží na tvé síle aury jak rychle to bude.Ze své vlastní zkušenosti vím velmi dobře jak síly Vesmíru proudí.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama