Transformace / Březen 2015 - 2.díl

18. března 2015 v 11:40 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Otevírám nové transformační okénko pro Březen 2015, protože původní bylo už příliš rozsáhlé.

Středa 18.března 2015
Německý měřící tým se po svém včerejším prohlášení na chviličku odmlčel (překlad jsem dávala v minulém transformačním okénku), uvidíme, jestli tam do večera ještě něco přibude... Moje studium němčiny konečně nese ovoce a můžu si sama překládat, to je bomba :) cho cho...

Mezitím mi přistálo v diskuzi upozornění na nový článek z hovinek.cz, který by určitě neměl nikomu uniknout a který se tohoto tématu jistě dotýká:
Cituji ze zdroje:

Zemi v úterý zasáhly následky velké solární bouře. Vědci ji očekávali, byla ale mnohem silnější a přišla o několik hodin dříve, než se předpokládalo. Bouře na Slunci začala v úterý odpoledne středoevropského času a mohla by trvat až 36 hodin, bude ale spíše slábnout. Geomagnetická bouře způsobila mimo jiné velmi silné polární záře na severní polokouli, které bylo možné pozorovat i v jižněji položených místech, kde nejsou záře běžné. Výkyvy ale mohou ovlivnit i satelitní navigace nebo rozvodné sítě. To může teoreticky znamenat například výpadky v dodávkách elektřiny. Takové události zatím nejsou hlášeny.

Další aktualizace zobrazíte rozbalením článku zde ↓↓↓↓↓Americký Národní úřad pro ovzduší a oceány (NOAA) bouři klasifikoval stupněm G4 na pětistupňové škále. Server spaceweather.com uvedl, že jde o nejsilnější bouři v nynějším slunečním cyklu, ten trvá 11 let.
Bouře je následkem dvou nedělních silných slunečních erupcí. Vědci předpokládali, že následky dorazí k Zemi později a nebudou tak intenzivní. Původní odhady hovořily o síle prvního stupně, nikoliv čtvrtého, jehož následky mohu být podle klasifikace stupnice "vážné až kritické".

..... Určitě si pusťte i video, které je na tomto zdroji přiložené. Pás, který se tam udělá, vám vyrazí dech.
Vzhledem k tomu, že tento článek byl vyvěšen na hovinkách.cz včera kolem deváté hodiny večer, znamená to, že právě v tuto chvíli nás olizuje ona sluneční bouře... U mě zatím elektřina jede, jak vidíte :) Každopádně mi to připadá jako velice podivná shoda ,,náhod", když německo hlásí, že ze zatmění může být výpadek a nám na hovinkách hlásí, že ze sluneční erupce může být nějaký výpadek. - Výpadek sem, výpadek tam...


Ale to ještě není všechno, co k dnešnímu dni potřebuji do transformačního okénka sepsat: Včera jsem měla na návštěvě pěknou skvadru a probíhala živá debata o energetickém dění na naší planetě. Zvažovaly se i možnosti výpadků elektřiny, kdo má kolik jídla, kdo kam schová vodu, kdo má kde konzervy s masem, co napsal Irlmeier, co kdo našel na zdrojích... A debatovalo se také o velmi podivné reklamě, které jsme si všimli asi všichni.

Je to podivná reklama na ,,temnou energii".
Jirka Woodman po této debatě očividně zasedl k PC a sepsal článek NEJENOM o symbolice na tuto ,,reklamu", který by vám jistě neměl utéct. Článek najdete tady: Dragoon Ride in to Dark

Také vám velice doporučuji přečíst si proroctví slepého pastýře pro Česko. V tom samém článku je také Irlmeierovo proroctví. Na tento článek se v ,,Dragoon Ride in to Dark" odkazuje a najdete ho zde: ,,Proroctví"

A nyní zpět k reklamě na temnou energii:
Každého okamžitě praští mezi oči obrovské a jasně viditelné satanské rohy na tomto reklamním obrázku, který odkazuje na web ,,temna-energie.cz" - I zde se opět ukazují Satanovy rohy. Jasně nám tím dávají najevo, kdo za projektem stojí.
Illumináti a satanisti dělají za zatmění slunce obří obětní rituály, může tady být i jistá spojitost v tomto slovasmyslu, ale význam může být i jiný. Nepříjemný je také odpočet, který odpočítává čas do zatmění slunce.
Videa na tomto webu jsou podobně divná, speciálně video ,,temná energie versus televizor", který po zapnutí blbne, přeskakuje a zobrazuje požáry a zmatek. - Náhoda?
Co se stane až odpočet vyprší? - Dost možná zjistíme, že tyto stránky si svým WTF image pouze chtěly přitáhnout pozornost a zobrazí se tam reklama na nějaký nesmysl, který si máme koupit. JENOMŽE do té doby je ta stránka po okraj nacpaná podivnou symbolikou, která neukazuje na nic dobrého. Mají to snad k rituálnímu účelu?

..... U mě je od včerejška výrazně jasno a teplo. Včera jsem šla k rybníku podívat se na labutě a cítila jsem, jak mě sluníčko opaluje. Dnes je u mě ještě více světla, já jsem však malátná a není mi fyzicky moc dobře. Včera večer mě náhle přepadla strašná únava už okolo deváté hodiny večer. V deset jsem šla spát, to je o cca hodinu dříve, než se vůbec jsem schopná přinutit ke spánku. A spala jsem tvrdě, probudila se až o půl deváté ráno.
V noci jsem měla sen o pohromě. Byla jsem ve skupině asi osmi lidí, schovávali jsme se v lese a snažili si svépomocí udělat nějaký přístřešek, ve kterém by bylo teplo, protože jsme věděli dopředu, že má přijít sníh. První nás sejmula obrovská lavina. Celou planetu zasypal sníh, v této fázi snu jsem viděla zemi zeshora, jako když se točí dokument z vrtulníku. Viděla jsem, tak sníh zasypává města, kostel a boří domy. Pak děj snu pokračoval s mojí skupinou v zasněženém lese... Byl tam poté i přesun v čase, kdy přišlo jaro, už bylo teplo a my se choulili venku a nevěděli, co budeme dělat dál. Mnozí byli už z toho dlouhého přežívání vyšinutí, demotivovaní a vůbec jim to nemyslelo... Všimla jsem si, že je opodál malý potok, tak jsem se tam chtěla jít opláchnout, ale nachytala jsem tam 4 pijavice za asi 5 vteřin, jen co jsem tam strčila nohu. Pijavice jsem ještě v tom snu ze sebe seškrabovala nožem. Bolelo to a šlo to špatně dolů...
Pak jsem se probudila a uvažovala jsem, jestli to něco znamená, nebo jestli už jsem zblblá ze sledování všech těch varujících zdrojů? - Čas ukáže, co je pravda a co ne.

Dodatek 12:45
- Z úterý na středu byla vidět polární záře také z ČR, ZDE můžete vidět záznamy.
- Češi se bouří proti amíkům, a jejich obrněnému průvodu - čtěte ZDE. Domlouvají se na petici, protestní akci a házení rajčat. - SPRÁVNĚ!
- ZDE je k podpisu petice, a ZDE je zveřejněný průzkum o mínění obyvatel na tu obrněnou sebranku.
..... Ale jinak se vůbec nic neděje :)


Čtvrtek 19.března 2015..... Nad mým sídlem poslední cca týden VŮBEC NELÍTAJÍ ŽÁDNÉ CHEMTRAILS, oblohu mám azurově modrou, jakou jsem snad nezažila od svého ranného dětství, kdy chemtrailování v ČR začalo. Také to sledujete?

Mezitím se německý měřící tým opět rozjel, ukazuje nám nové tabulky a hlásí:

,,Aktualizace ve středu, 20:00hodin - S radostí v srdci smíme a doufáme, můžeme sledovat božské unisono a v posledních hodinách ho zakreslovat a sledovat..." - Počkat stop, tahle věta se nedá přeložit přesně jak je napsaná, zní to jako od google překladače.
Takže pouze smysl vět: Němci mají radost, že konečně můžou zakreslovat a sledovat energii za poslední dobu. Dále píšou, že cítí radost a lásku, přejí nám krásnou dobrou noc...
To je napsané na následujícím grafu, který ukazuje vývoj 16.-18.března.


Pak tu máme tabulku, která je předchystaná ode dneška až do 21.března (bude se postupně doplňovat).A zde se píše něco v tomto slovasmyslu:

,,Aktualizace v 8 ráno, čtvrtek: S lehkostí a harmonií v novém dni.. Pouze s novým zobrazením!!!
po jenom 3 dnech NA 2E v prostém textu (klartext) 1000 Googolplex ve třech dnech (ano. také to nechápu).
Sledujeme a měříme, jak v příštích dnech budou vypadat tyto rozdílné konstelace.
Nikdy naše DNA takto silně nepracovala. Užívejte si tyto dny, jste jedineční. Váš měřící tým."


Pátek 20. března 2015
09:50 - Dneska ráno se mi povedlo parádní dvojité AC, ale to až potom, co jsem znova usínala (tak to jdu teď rovnou sepsat). Kolem půl deváté ráno jsem měla problém, asi 10 minut jsem nemohla dýchat, jakoby mi někdo dal místo plic cihlu. Uvažovala jsem, jestli se náhodou nejedná o EMP, ale pak to povolilo. Tak jsem zůstala v klidu. A jinak jsem celkově v klidu, i když mi ráno něco dupalo po střeše a to byly rány jako z děla, až se dům otřásl. Jakoby vám na půdě nebo po střeše dupal nějaký golem. Fakt nevím co to bylo, jaká bytost se chtěla do domu dostat, ale není to u mne obvyklé... Možná nějaký útok, protože při zatmění dostanou satanáši větší sílu, ale jsem odstíněná, tak se samozřejmě nedostali nikam. Myslím, že budeme v klidu všichni, akorát se netěším na ty zprávy, co přijdou ze světa. Protože jak mi řekl před pár dny Jirka Woodman, za každého zatmění se něco stalo :( .... Ale to nic nepředpovídám, však ještě nebylo 10:30, necháme se překvapit co bude. Já mám zariglované a na slunce se dívat nebudu... Je to paradox. Ta která se na slunce dívá v době kdy se na něj nedívá nikdo, odvrátí zrak ve chvíli, kdy se na něho naopak jdou všichni podívat!
10:00 - Jirka W. mi poslal toto live vysílání. Pozorování zatmění slunce z bezpečí a pohodlí domova, z různých míst světa: http://live.slooh.com/stadium/live/the-total-solar-eclipse-of-2015
A také na tn.cz je sledování online: http://tn.nova.cz/clanek/primy-prenos-zatmeni-slunce-sledujte-zde-at-si-neposkodite-zrak.html (bez keců, přímo holý záběr)
18:45 - U mě se z dneška vyklubal krásně slunečný a teplý den. Jsem ráda, že máme všichni elektřinu a je nám dobře. Teď počkáme, jaké budou zprávy ze světa. Mezitím i německý měřící tým je vzrušen nejenom z energií, ale i ze zatmění slunce - stejně jako my - i z bouře geomagnetického pole zemského. - Jak čtenáři trefně hlásí i zde v diskuzích.Neděle 22. března 2015
Německý měřící tým nám hlásí v jedné ze svých posledních tabulek, že ,,Hodnoty stále mocně stoupají a přivádějí nás k našemu cíli. A ten cíl znamená, že stále více a více lidí může spolupracovat na utváření Nové Země!"

Nejnovější tabulka vypadá takto:Středa 25. března 2015
Vývoj u německého měřícího týmu za poslední tři dny je teď v podobě aktualizovaných tabulek, vždy doplněných o textovou poznámku, jak moc čísla rostou. Na nejnovější tabulce - kterou jsem vložila níže - je poznámka, že 24.března byly hodnoty neuvěřitelných 28E Googolplex BE (28 0000)... Jenom zde na Alušce.org vím asi o třech lidech, kteří takovým číslům ještě rozumí :)

Zaznamenala jsem tady poznámky o tom, že se někdo divil, že dřív když ještě byly hodnoty Bovis minimální v porovnání s aktuálními, cítil tzv. ,,transformační projevy". Skupinově jsme cítili bolení tam či onde, nemohli spát, nebo byli naopak všichni moc unavení. Ale teď, když jsou energie takto vysoké, najednou jakoby necítil nic.
Nejsem žádný expert co vynalezl Bovis, ale myslím si (a je to pouze můj osobní názor/úvaha), že pokud se naše těla energiím Bovis musí rychle přizpůsobovat, mění svoji strukturu a mění se nám i DNA, tak zkrátka ve chvíli kdy tělo hodně pracuje a sotva drží krok by nám asi logicky mělo být blbě+únava, ale ve chvíli kdy se tělo stíhá perfektně srovnávat s energiemi, bychom buď neměli cítit nic, anebo bychom měli být plní energie. Myslím si tedy, že pokud někteří z nás teď necítí nic, je to v pořádku a znamená to, že jejich tělo nemá problém přijímat tyto obrovské přívaly energií.
Transformace by přece neměla být o tom, že nám všem bude nonstop blbě, budeme odpadávat a pospávat. Možná jsme už překonali tu fázi, když naše těla startovala a snažila se dohánět energie, které přicházejí. Teď už s nimi možná držíme krok...

Mimochodem jsem dnes kontrolovala geomagnetické pole Země, je Nestabilní (unsettled).
Bouře je za námi. A elektrika přesto jede, stěrače stírají, světla svítí... :)Sobota 28. března 2015
Menší přeložené shrnutí vývoje energií, tak jak je zaznamenal ,,náš" Messteam:
..... Německý měřicí tým na přání mnoha čtenářů od 25.3. znovu zavádí diagramovou verzi tabulek, které zaznamenávají růst Bovisů. I já osobně toto vítám, nevím jak vy, ale k nové tabulce jsem nenašla vysvětlení, které by mi docvaklo a evidentně jsem nebyla jediná. Jsem ráda, že se nám obyčejným smrtelníkům snaží vycházet vstříc a zakreslovat to více srozumitelně. Určitě to při tak vysokých hodnotách není jednoduché, ohlížet se na ty, co křičí ,,Já tomu ale vůbec nerozumím!" :D
..... 25.3. Nás zasáhla dvojitá silná vlna, která je zakreslená na TOMTO grafu. (Já pro jednoduchost přkládám pouze poslední, nejaktuálnější.) Tato silná vlna byla mezi 05:00-11:00 dopoledne.
..... 26.3. mezi 3. a 9. hodinou ranní, byla opět zesílená vlna energií. Ten samý den, okolo sedmé hodiny večerní, přišel opět obrovský výkyv, jak ukazuje TENTO graf.
..... 27.3. Silná vlna pokračuje a cca v 10:00 dopoledne se opět prudce zvedá. Německý měřící tým toto komentuje jako ,,bewegte Nacht und Morgen", což nevím jak doslovně přeložit, ale dalo by se to říct jako: ,,Noc a ráno, které matka Země prožila v porodních/transformačních bolestech". Mezitím silná vlna pokračuje a opět se prudce zvedá mezi 3. a 7. hodinou večerní. Měřící tým k tomu vzkazuje: ,,Milí čtenáři, buďte prosím klidní a důvěřujte." V ten samý den bylo zaznamenáno zmírnění růstu mezi 11.večerní a půlnocí.
..... 28.3. (dnes) Hned od první hodiny ranní, energie opět velmi prudce stoupá, jak můžete vidět na nejnovějším grafu:
31.3. 2015
Toto je můj poslední zápis v měsíci březnu. Zítra vyjde nové okénko pro duben, další aktualizace hledejte tam. (nové okénko je zde: Transformace / Duben 2015)
Od mého posledního zapisování uplynuly tři dny, mezitím proběhl velice zajímavý vývoj, který v jednoduchosti shrnuji a přikládám nejnovější graf:

..... 28.3. Proběhl další restart. Ani nové typy tabulek na Praxis se tomu nevyhnuly. Messteam na to upozorňuje a začíná s fialovou linkou zase odspoda. Růst samozřejmě pořád postupuje nahoru.
..... 29.3. Messteam* (*německý měřící tým) zaznamenává obrovský nárůst a upozorňuje, že jen za pouhých několik hodin poskočila energie o více než 100 Googolplex.

Pro připomenutí, jeden Googol je 10100. Googolplex je - mám problém to tady zapsat, takže za tečkou si jednoduše představte, že je to číslo o kousek nahoře na lince. např. 10100 by se tady provizorně zapsalo jako ,,10.100" - Googolplex je 10.10.100 (v provizorním zápisu, trojřádek tady zkrátka nemám)

,,Říká se, že Googolplex je tak obrovské číslo, že pokud bychom ho chtěli vypsat bez mocniny, tak by se nevešlo do celého našeho vesmíru." (zdroj)

Dnes (31.3.) odpoledne vidím na německém zdroji kreslené zápisy ,,pouze" do 29.3. Dál se pokračuje rozsáhlou tabulkou v pouhých číslech. Zbytek grafů buď dodají později, anebo už odvibrovali stadeto. Anebo už se jim to nechce kreslit, což by mě upřímně mrzelo, protože spíš než holá čísla lépe chápu linky a jejich souvislost, vývoj... A určitě nejsem jediná.


Pokračování najdete zde: Transformace / Duben 2015Kam dál:
• Kontakt: redakce@aluska.org
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
 


Komentáře

Zobrazit vše (125)
Zobrazit starší komentáře

101 Ajka2 Ajka2 | 26. března 2015 v 19:24 | Reagovat

[95]: Hm, máš asi hodně informací, ale malinko zkreslené. Země se vnímá v 5D. A lidé se v 5D uvědomí velmi brzy, ale nikam nepůjdou, ani nepoletí. Je to jen stav mysli, uvědomění se ve všem. Každý se probouzí různě, ale probudí se všichni a to bude ta změna. Energie, měřená v Bovisech je energie, která se dříve popisovala v nanometrech. ( 1000 Bovis odpovídá jednomu nanometru běžné vlnové délky ), energie se ustálí, až to bude potřeba. Nyní je potřeba k probuzení všech lidí. Když energie stoupá pomaleji, lidé ji využívají a "vzestupují", když stoupá prudce, lidé klesají na mysli.
Co chceš ještě vědět, zatím jsi pořád zde a tak to také zůstane, jen budeš mít opět své opravdové vlastnosti a schopnosti a né omezenost, o které si myslíš, že je realita...

102 BE BE | 27. března 2015 v 10:36 | Reagovat

[101]:  Tiež to tak vnímam. Narazila som na výraz lokálny a nelokálny.
Na tom teraz pracujeme, jeden sa drží zapuzdrený, iný otvorený.

103 strig strig | 27. března 2015 v 16:02 | Reagovat

[101]: A znáte lidi už někoho, kdo získal nové schopnosti?
Už se to na někom projevilo? Prosím tímto o kontakt...
Je sice hezký být v přítomnosti, v míru, meditovat atd.. ale já potřebuju zpět svoji plnou moc abych tento svět dokázal prožít tak jak si představuju.
Díky

104 VS VS | 27. března 2015 v 18:52 | Reagovat

[103]:Jak by to dopadlo, kdyby teď lidé dostali ty schopnosti o které stojíte. Jste si jistý sám sebou? Já ne a proto se nedivím. Asi to nebude jen o meditacích, míru a pod.

105 Ajka2 Ajka2 | 27. března 2015 v 19:32 | Reagovat

[103]: Ano znám několik lidí. Úplně nevím, jestli mám rozdávat kontakt, ale nespěchej a neočekávej velké bum naráz. Pěkně pomalu krok za krokem. Je to takové přelaďování vnímání. Najednou by to nikdo nepobral. Ty máš svoji plnou moc prožít svět tak, jak si představuješ, jen Tvoje mysl věří, že Ti k tomu něco chybí, ale nic Ti nechybí, naopak jen přebývá. Ty máš plnou moc plus víru v její omezení a stačí nevěnovat pozornost tomu omezení a zůstane jen moc. Nic Ti nechybí, máš vše. Zbavuj se všeho přebytečného, uděláš místo novému. Bylo to v nás dříve nastaveno protichůdně, aby jsme se z toho nemohli vymotat. Takže jsme například ani nechtěli bohatství, abychom nepřišli o zdraví, nebo Lásku a jedna myšlenka podmiňovala druhou a to byla ta motanice. A nyní je třeba se všeho zbavit, rozmotat a zůstane úplně všechno, Ty celistvý a mocný. Stačí Ti tenhle návod ?

106 Strig Strig | 27. března 2015 v 22:13 | Reagovat

[103]: Díky za odpověď, nečekal jsem, že by mi mohl věnovat takovou spostu konstruktivních řádků:)
Ten kontakt bych spíš potřeboval abych viděl někoho kdo je dál a zvládá to a prosperuje. Abych se z toho zkrátka nezbláznil, protože už nevím čemu věřit a nedá se takto žít. Navíc jsem na to sám, neznám osobně nikoho kdo řeší podobné věci. Navíc na okolí nepozoruji změny. Jsou pořád stejní, nic je netrápí. Zkrátka: už se nedokážu vrátit do starých kolejí a nevidím nový. Nevidím vlak do kterýho nastoupit. Nemám volbu. Potřebuju vědět jak dlouho ještě. Nebo co dělám špatně. Proč jsem jinej,ale nemá to pro mě žádný výhody.
Snad aspoň to, že to tady takto píši mně pomůže jako terapie....
Díky

107 zimniku zimniku | E-mail | 27. března 2015 v 23:05 | Reagovat

To co hledáme, již máme. Pouze to nevidíme a neuvědomujeme si. My to jsme kam se vracíme. Vracíme se k uvědomění a poznání sebe. Pokud neznám sebe, neznám nic. Jak mohu milovat, když se nemám rád. Jak mohu dát, když jsem prázdný a sám nemám. Pokud chci dát, musím to mít. My jsme to co hledáme a co k nám přichází. Mnozí čekají, že se něco stane a bude vše skvělé. Měli by dávat pozor aby nečekali dlouho. Není nač čekat, poznávat a „plnit“ se, rozsvěcovat je možné ihned. Dnes drobný a nesmělý krůček do neznáma, nás může navést na tu správnou cestu. Měli bychom si uvědomit, že to chce trpělivost, naplnění a změna (světlo), nebude okamžitě.

Každý máme své tempo, svou učební látku k probrání. Každý jsme na jiné úrovni. Jsme v úžasných okamžicích a máme tu možnost si to uvědomit.
Není čas v podobě jaké jej chápeme. Vnímáme čas dle vizuálních bodů. Vnímáme čas dle toho jak to vypadá. Vše je z jednoho materiálu-Země. Nazývám to „stavebnicí“.
Je dům 150 let, použiji materiál z něj, vypálím cihly, udělám maltu apod. Postavím z toho materiálu dům. Řeknu, mám nový dům se stářím tři měsíce. Kde je dům se stářím 150 let?
Materiál v důchodci 80 let ohodnotím, že je starý. Tentýž materiál po 82 letech bude v miminu které bude mít tři měsíce a ohodnotím, že je nový a mladý.
„Čas“ je program, který nám vytváří jeho iluzi v podobě změny stavebnice.
Snažím se to popsat co nejjednodušeji. Je to nesmírně složité a propojené. Řekněte sami, není ta iluze dokonalá?

108 Jarda S Jarda S | 28. března 2015 v 1:47 | Reagovat

[103]: Podle mých info. mají první...(tím nemyslím úplně první) jít v roce 2017. A úroveň pro přechod dle našich kyvadel...je 700 milionů bovisů.
Já věřím , že přechod do 5d proběhne. V mém vesmíru to tak je. A věřit je formovat si svůj "vesmír". To čemu uvěříš, stane se pravdou. A to i na materiální úrovni. Bůh v nás.
Chanelingy neodsuzuji, musel bych tím odsoudit i astrální cestování, podvědomí, sny a třeba i autorskou telepatii. Zkrátka tohle dle mého názoru odsoudit nelze.
Čím déle jsem v proudu bovisů, tím více mám pocit, že si tvořím svůj Vesmír. Jen můj a jedinečný. Stejně jako každý z vás má ten Svůj.
A analogicky.. historicky ověřené tvrzení "nic společného nefunguje".  Proto nevěřím v jednotu, team a cokoliv skupinového. Individualita je Vždy jedincem. A slovo jedinec celkem napovídá, že nejsou dva ani tři, dokonce ani jedenáct:-).
Přeji krásnou noc a budování svých rozličných vesmírů. Jednota je blbost. Jednota maže individuality. A my všichni jsme jedineční!

109 BE BE | 28. března 2015 v 11:00 | Reagovat

[106]:
Pretože som matka, zažívam s jedným synom to čo opisuješ a hľadám sama v sebe, chcem Ti povedať :  Ver viac sebe, že robíš možno malinké krôčiky, možno prešľapuješ práve, možno sa ti zdá, že stojíš. To je súčasť pohybu.
Roky zažívam zhmotňovanie svojich predstáv. Bol by to dlhý zoznam :D
I ty ho máš !  Skús napísať na papier čo si dokázal zhmotniť, a budeš prekvapený že to jestvuje. -
Ako vyliezť zo splínu ?
Tým čo robíš rád.

110 Ajka2 Ajka2 | 28. března 2015 v 18:06 | Reagovat

[106]: Aha, no nějakou chvíli tu není o koho se opřít, to máš pravdu. Ti první se odmlčeli a ti další ještě nezačali pořádně svoji práci a vyčkávají. Je takové přechodové období. V letošním roce se ti učitelé vytřídí. Ti kteří vedou člověka do oddělování, strachu a posuzování svoji činnost pomalu ukončí a objeví se lidé, kteří vědí jak na to. Není potřeba žádné vedení, ale nechat se inspirovat není k zahození.
Zkus začít také učit, to pomáhá, ale úplně nejskvělejší je vše zjednodušit. Zlikvidovat všechna placení, pojištění, snížit potřebu jídla, potřebu hromadění věcí... Pak zažiješ neskutečnou volnost a příliv síly. Já s manželem odešla do Německa na hotelový pokoj, prodali jsme byt. Přišla obrovská síla, takže jsme zase v Čechách ve svém domě, ale klidně se zase všeho vzdám, protože můžeš mít na co si vzpomeneš a být čím chceš, jen si to stačí UVĚDOMIT a k tomu uvědomění právě vede zjednodušení.

111 VS VS | 28. března 2015 v 21:22 | Reagovat

[110]:Učit mezi nízkými vibracemi, je síla, ale je pravda, že to ukazuje směr kudy jít

112 Mirek Mirek | E-mail | 29. března 2015 v 11:17 | Reagovat

[106]: Ahoj.
Jen jsem Ti chtěl říct, že nejsi na své cestě sám. Ale je třeba si uvědomit, že je to hlavně cesta každého jednotlivce. Každý z nás se nachází v určitém stádiu transformace a každý vibruje na specifické osobní frekvenci. Někteří podobné, ale jiní úplně jinde. Jako když máš stanice radia. Každá má jinou frekvenci a svoje posluchače. Jedni jedou v country a jiní poslouchají rock :-).
Tak je to i s energiemi během transformace. Máš svou frekvenci a budeš potřebovat kolem sebe lidi, kteří budou "poslouchat tvoji stanici". Je čas, kdy musíme opustit vše, co s námi neladí a co nás brzdí. Odhodit všechny kotvy a vše, co by znemožňovalo nebo brzdilo náš postup. Pro spoustu lidí to jistě bude bolestné a nepříjemné. Ale musíme to přijmout a tímto procesem projít co možná nejrychleji a s nejmenším odporem.
Možná že se cítíš osamělý.. Ale věř že nejsi. Každý z nás prochází tímto procesem. Je to nevyhnutelné. Energie Bovis, dle názorů jiných Kristovské energie, nám v našem procesu mají pomáhat. Vše živě se mění a zvyšuje svojí frekvenci. Buď trpělivý, věř svým pocitům, zbav se svých kotev a kamenů a jdi svojí vlastní cestou, na které určitě nejsi osamělý.. Jdou po ní všichni..

113 ol ol | 29. března 2015 v 13:54 | Reagovat

Někdo si tu posteskl že se cítí sám, jenže nikdo nikdy není sám, vždy jsme každý z nás spojeni, propojení se svým Zdrojem, i když to v některých chvílích třebas není tak zřetelně poznat.
Tyto pocity - že se cítíte SÁM obvykle vycházejí z neznalosti svých kořenů, svých předků, svého RODu, proto doporučuji začít se zajímat o svůj původ, pravý původ, otevře se tím nová, pro někoho i ta pravá cesta.

Zři v kořen!

114 BE BE | 29. března 2015 v 14:18 | Reagovat

[111]: Spoznaním toho čo nechceme, vidíme to čo chceme. - Ale dlho to trvá, že :-)
Ja sa trošku obšmietnem o tých, čo sú mierne "vyššie" s vibráciami než ja. Ako to spoznám, že sú vyššie ?
"Po ovocí spoznáte ich.."

115 Ajka2 Ajka2 | 29. března 2015 v 19:37 | Reagovat

[108]: Jardo, Ty jsi jednou psal, že pracuješ s IT, tak Ti asi nebude cizí povědomí o holografii (z řeckého holos - úplný a grafie - záznam). No a když píši o Jednotě a člověku, tak tam fungují úplně stejné principy jako v holografii.
Když rozdělíš obraz celku a holograficky promítneš oba obrazy, oba budou obsahovat nerozdělený počáteční celek.
A tak samé je to s člověkem, stále obsahuje původní obraz celku. Každý člověk je jedinečný obraz celku. Proto si můžeš vytvářet svůj svět, do kterého zapadá celé Tvé okolí, protože jsou všichni JEDEN. Všichni jsou Ty a to je ta Jednota. Každá snaha po oddělení se z Jednoty přinese jen nemoc a utrpení. Není potřeba se podřizovat nikomu kolem Tebe, naopak uvědomit si, že Ty vytváříš jejich chování a zaměřit se na sebe. Být si vědom sebe, jako Jednoty...

116 Jarda S Jarda S | 30. března 2015 v 7:09 | Reagovat

[115]: Mluvil jsem o jednotě na primitivnější úrovni. S jednotou jak ji popisuješ ty souhlasím. A ten hologram...
Pro mne je jeden z nejdůležitějších článků "Vesmír jako hologram". Myslím, že tak by to mohlo být (anebo jinak:-))
http://www.trefy.cz/vesmirjakohologram/

117 Josef Josef | 30. března 2015 v 18:23 | Reagovat

Zdravím všechny, měl bych jeden dotaz.
Je nějaký rozdíl mezi těmito Bovis energiemi a fotonovým zářením, nebo se jedná o to samé, akorát pod jiným názvem? Pokud jsou Bovisy jiným druhem (typem) energie, pak by mě docela zajímalo, jestli se také provádí nějaké měření fotonů.
Dík a hezký den.

118 Alue Alue | Web | 30. března 2015 v 20:49 | Reagovat

[117]: Existují dva druhy fotonů. Jedny vysílá slunce a druhé k nám přicházejí z Vesmíru. Oba druhy mají jiný účinek na lidské tělo a Zemi.
O ,,galaktickém fotonovém pásu" se píše v mém předešlém bovisáckém okénku ve vysvětlení.
http://karolinaloskotova.blog.cz/1503/transformace-brezen-duben-2015-co-je-to-bovis-doporucuji

Pokud jsou má data správná, Bovis je radiovitalita a radiovitalitu všeho zvyšují právě ony vesmírné fotony. Sledováním Bovis navazujeme na sledování fotonů. Jsou to spojené nádoby.

119 Ajka2 Ajka2 | 30. března 2015 v 22:10 | Reagovat

[116]:trefy.cz jsou stránky mého kamaráda Lumíra Dvořáčka, nikdy jsem je nečetla protože jsou strašně moc obsáhlé, ale určitě skvělé.

120 CZK CZK | 31. března 2015 v 18:38 | Reagovat

Zdál se mi sen - o bovisech :-). V tom snu se mi to jevilo jako "základní stavební jednotky pro tvorbu reality". Byly všude, ale vnimal jsem je jenom, když jsem se na ně soustředil. A něco mi říkalo, že jsou volně k použití tvorby reality. Ale není to úplně totožný materiál, ze kterého je stvořen ná svět. Tento materiál lze použít k tvorbě reality pouze v případech, kdy "výtvor" ničemu a nikomu neškodí.
.....Praštil jsem se to prstu, až mi praskl nehet. Tak jsem si to na noc přelepil, abych nezachytil tím prasklým za peřinu a nezakrvácel si pelech. A mentálně jsem použil bovisy jako tmel, kterým se zakytuje třeba prasklina v dřevu. Po 24-hodinách jsem si sundal náplast, že ji vyměním ... a hle, po prasklině ani stopy !!

121 BE BE | 31. března 2015 v 20:40 | Reagovat

[120]:  Zrovna ako môj kamarát liečiteľ, dostal do seba asi dávku Bovisov, a zacelil synovi tržnú ranu ani o tom nevedel...
Môžem tento koment-výpoveď od teba CZK hodiť na svoju Fb stránku ? Ďakujem.

122 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 31. března 2015 v 23:04 | Reagovat

A já včera v  práci zase zažila takový ten pocit deja vu. Když se Bovisy ještě nezvyšovaly, přísahám, že jsem to měla tak třikrát do roka. Teď i čtyřikrát do měsíce.
Prostě takový ten pocit, když je člověku jistý okamžik tak povědomý, že má pocit, že už ho jednou zažil.
Já někdy ale tuším i pokračování. Jako rovna ten den, když jsem tušila nějakou nepříjemnost. Nevěděla jsem jakou. Myslím že to nebylo nic hrozného. Patrně něco jako trapas, kdy člověk řekne něco, co ho pak mrzí nebo že udělá nějakou chybu, za kterou mu pak někdo vynadá. Každopádně jsem si pro jistotu dávala dvojnásob pozor na to, co dělám a co říkám. A všechno proběhlo v klidu.
Akorát jsem teda zmokla při cestě domů. Tomu ale předejít nešlo. Leda že bych lezla kanálem. :-)

123 CZK CZK | 1. dubna 2015 v 9:47 | Reagovat

[121]: Nemám s tím problém :-) A upřímně řečeno, kdybychom to neviděli dva a já si to prohllížel ještě lupou, tak bych tomu neuvěřil. Kartářka Kludská sice vždy říkala - "Věřte na zázraky" - ale jsem netušil, že by tak rychle a dokonce i mně :-) Zřejmě emoce (bolest) jsem zesilovačem a urachlovačem dějů.

124 ol ol | 1. dubna 2015 v 12:22 | Reagovat

[123]: Když se např dítě někde bouchne či spadne, hned přijde abychom mu to pofoukali. Copak se asi děje v těchto chvilkách?
:-)
A jde tu bolest stáhnout rukou pryč z toho postiženého místa a zahodit pryč.
V případě většího problému, anebo pomoci cizímu člověku pak lepší umýt ruce.

125 Mirek Mirek | 2. dubna 2015 v 13:32 | Reagovat

[122]: Častější Deja vu, mohu potvrdit i já. Minimálně jednou týdně se mi dostaví. Před tím taky jednou, dvakrát za rok.. Co to znamená? Tuší někdo?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.