V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly. - Nabídka ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.02.

Zářivé zjevení na svatební fotografii / Doporučuji!

29. března 2015 v 3:54 | Alue K. Loskotová |  Čtenáři
Milí čtenáři, je mi ctí ukázat vám tuto fotografii, kterou mi poslala mailem čtenářka. Je na ní zachycená silně konstruktivní bytost, spojená s těhotnou nevěstou u oltáře. Podobné fotografie takto perfektně zjevených světelných bytostí jsou poměrně vzácné.
O tom, jestli bytost vstupuje do nevěsty, jestli je to duše ještě nenarozeného dítěte, nebo jestli je to anděl ochraňující nevěstu při obřadu sňatku, se můžeme už jen dohadovat.
Nicméně světlo té bytosti je opravdu úžasné.
Moc děkuji za poslání a děkujeme i za to, že se nám bytost zjevila a my se na ni můžeme podívat! :)

Komentář:
Ahoj Alue, chtěla bych ti poslat jednu zajímavou fotografii, je to od jedné známé, která byla na svatbě kamarádky v kostele. Nevěsta byla v jiném stavu. Ukázala mi to jakoby jen tak, ale nešel přehlédnout zvláštně seskupený útvar světla.
Muže to být samozřejmě cokoliv, možná i prach, ale nějak mně to přišlo něčím jiné. Co si o tom myslíš?
Měj se krásně a děkuju za názor
Ilona
Fotografie kompletní:
1.

2.
Detail zjevení:Jeden ze způsobů, jak poznáte pravost podobných zjevení, jsou barvy. Energie je tady velmi hutná a jasná, takže to jde perfektně vidět. Vidíme indigovou na okrajích, v horní části je dokonce kus zlatého světla. Indigová barva je barva duchovních bytostí, zlaté světlo většinou vyzařuje energie, která něco nebo někoho chrání. V horní části jde také dobře vidět, jak se energie formuje do orbů, které mají krásně vykreslené kružnice uvnitř.

Je tam patrný pohyb. Ve spodní části je zjevení spojeno s břichem nevěsty, kde je nejhutnější. Směrem nahoru energie ubývá, takže spíše to vypadá, že energie šla zeshora, směrem do jejího těla. Kdyby vystupovala z ní, bylo by to spíše naopak. Ráda bych se tomu výroku vyhla, ale nemůžu jinak a osobně odhaduji, že se skutečně díváme na vtělující se duši. A podle síly světla to asi nebude jen tak nějaká duše.

Podrobné detaily:
3.


Tady jde krásně vidět zlatá část:
4.Kam dál:
- Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
.
Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue
 


Anketa

Vídáte okolo sebe jiskřičky?

Občas nějakou zahlédnu
Ne

Komentáře

1 BE BE | 29. března 2015 v 10:50 | Reagovat

Ktoré je brucho nevesty ?  fakt tomu nerozumiem. - podľa Sv.grálu vstupuje duch dieťaťa do matky v polovici tehotenstva, to by bol istý zachytiteľný moment. Je to prvý pohyb v tele matky. Možno ho aj zacítila...

2 mariankosnac mariankosnac | 29. března 2015 v 13:34 | Reagovat

Žeby sa duša rozhodla vteliť zrovna v kostole, na tak deštruktívnom mieste?

3 Mára Mára | E-mail | 29. března 2015 v 13:43 | Reagovat

V dnešní době moc něvěřím žádým takovým fotkám. Těžko se dá vyloučit podvrh.

4 Alue Alue | Web | 29. března 2015 v 14:25 | Reagovat

[3]: Jak už jsem řekla, jsou tam struktury, které v počítači namaluješ těžko a hlavně skoro NIKDO neví, jak správně vypadá energie na fotkách a kde máš hledat důkaz, že je to pravé. Už jsem viděla hodně a za toto se můžu zaručit, že podvrh není.

[2]: Možná se nevtěluje, záměr neznáme.

5 Aria Keboke Aria Keboke | 29. března 2015 v 15:09 | Reagovat

Já taky věřím, že je to pravé. :) A je to hodně zajímavé.

6 annapos annapos | Web | 29. března 2015 v 18:57 | Reagovat

Opravdu úžasné, takový krásný kaz na fotce, jsem dlouho neviděla, snad od té doby, co jsem dělala fotky tak, že jsem je koupala ve vývojce a pak v ustalovači.

7 Jarek VanEk Jarek VanEk | E-mail | 29. března 2015 v 19:00 | Reagovat

Vypadá to, že při focení bylo použito blesku. Tři ženy otočené směrem k nám mají více méně červené oči. Ale i tak by to byl divný světelný odraz od nějakého lesklého předmětu. Je příliš řetízkový.

8 Bílej vlk Bílej vlk | E-mail | 29. března 2015 v 19:12 | Reagovat

Při samotném fotografování nelze takový "útvar" vytvořit. Prach/odlesky jsou naprosto vyloučeny.

[3]:: Zda by bylo možné obrazec dokreslit v PC? Technicky to je realizovatelné, ovšem dílo "kreslíře" by vykazovalo odlišné náležitosti.

Zajímavá jsou zbarvení energie na okrajích: Chromatická aberace to není - ta by vypadala jinak, nicméně člověk s cvičeným okem její vliv na některých místech dokáže postřehnout.

Ať už se tam odehrálo cokoliv, dle intenzity světla to bylo výjimečně silné.

9 Ilona Ilona | 29. března 2015 v 21:48 | Reagovat

Ahoj,není to žádný podvrh, opravdu za to ručím,vyvofila to sestra mého přítele a ona sama tomu vubec nevěnovala pozornost,jediné co vím,že nevěsta byla skutečně asi v 5 nebo 6měsíci těhotenství,akorát na snímku teda není  vidět.

10 Ilona Ilona | 29. března 2015 v 21:48 | Reagovat

Ahoj,není to žádný podvrh, opravdu za to ručím,vyvofila to sestra mého přítele a ona sama tomu vubec nevěnovala pozornost,jediné co vím,že nevěsta byla skutečně asi v 5 nebo 6měsíci těhotenství,akorát na snímku teda není  vidět.

11 clario clario | 30. března 2015 v 23:20 | Reagovat

Promiň Alue, ale tohle mi přijde vážně velice úsměvné. Vidíš "flek" ne fotce a hned prohlásíš, že jde o vysoce konstruktivní bytost spojenou s nevěstou. Proč? Jak jsi k tomu došla? Co tě k tomu vede? Napadlo tě vůbec, že by to tak třeba ani být nemuselo? Pokud se na fotku podíváš pořádně, tak si všimneš, že se onen útvar vyskytuje blíže foťáku než nevěstě. Podívej na všechny ty objekty, které překrývá a které jsou až za nevěstou. V tomto případě to prach nebude, ale je pořád spoustu možností a spousta malých věcí od kterých by se světlo blesku mohlo takovýmto způsobem odrazit, například nějaké vlákno. Takových fotek bych ti udělal mraky. Pokud přestaneš považovat fyzikální jevy za konspiraci a jakýkoliv odlesk za konstruktivní bytost, tak už mi to tak úsměvné připadat nebude.

P.S.: Novomanželům přeji hodně štěstí, zdravé děcko a krásnou budoucnost :).

12 Alue Alue | Web | 31. března 2015 v 11:14 | Reagovat

[11]: Toto není obyčejný flek a určitě jsem nikdy u každého fleku nekřičela, že je to bytost. Lidé mi posílají fotky DENNĚ a většinou jsou to odrazy od slunce, chyby, bordýlek, nebo letící hmyz. Nerozumím kde bereš tu jistotu toto tvrdit, vždyť do mého e-mailu nevidíš a nevíš, kolik mi toho chodí a kolik toho protřídím.

Jak jsem k tomu došla? - Vidím a cítím energie, což ti mohlo dojít za tu hromadu let, co mě čteš. Mám proto s čím porovnávat.
Viděla jsem toho už dost na to, abych mohla z fotky odhadnout, jestli to je či není nějaký úkaz, protože vím, jak energie vypadá a jak se projevuje.

Ty jsi se ušklíbáš, řekl jsi co to podle tebe určitě není, ale neřekl jsi, co to podle tebe je. Ty to sám nevíš, ale máš potřebu dělat chytrého a alespoň trošičku ponížit člověka, co to na rozdíl od tebe ví.
Otázka je, proč, jaký máš problém? Všimla jsem si, že jsi před nějakou dobou otočil a prakticky tě nepoznávám. Jsi uštěpačný a nic ti není po chuti. Možná je to projev aktuální transformace, která vyzvedává na povrch co bylo skryto a ukazuje pravou tvář každého z nás. Kde jsou ty doby, kdy jsi mi psal takové krásné maily, příspěvky a namaloval jsi mi hezké obrázky? - Upřímně mě mrzí že se takto otáčíš, najednou jsi Pan velký skeptik a najednou máš potřebu rýt, když k tomu ani není důvod. Ale co se dá dělat, je to tvoje cesta a tvoje rozhodnutí. Nevím, co se ti stalo hrozného, že to tolik změnilo tvůj názor na svět. Snad to ještě nějak překonáš.

13 adonajpetr adonajpetr | E-mail | 31. března 2015 v 22:46 | Reagovat

Ahoj, nepochybuji o tom, že je možné, aby to byla jakási bytost. Mám vlastní zkušenost, kdy jsem si sedl v lese na skálu, která svou špičkou směrovala na blízké město(vyhlídka mezi stromy). Málo kdo by si toho místa všiml(odbočka od turistické stezky), ale pro mě bylo něčím krásné, tak jsem si tam sedl a cítil se vnitřně fajn. Nechal jsem se mobilem vyfotit od bráchy(jen tak), který samozřejmě moc nechtěl, jak to u něj bývá :-D. Na místo hlavy a půlky fotografie směrem vzhůru jsem měl bílo! Nebylo to bílo souvislé jako na papíře, ale v některých místech výraznější a v jiných slabší a po barvách stromů lesa, města ani vidno. Intuitivně s jistotou mohu říci, že to byla bytost, která stála za mnou a nademnou (aspoň 7-8 m vysoká)-fotografie byla z dálky, takže tak :-). Začátek běloty byl stejnoměrně po celé délce fotografie vystínovaný- postupně přecházející od barevné do bílé v zakulaceném tvaru, kdy od prostředka (tedy mé hlavy, krku-byl jsem uprostřed fotografie) šla bělota postupně do boků a nahoru(asi jako spodní část tvaru srdce se špičkou). Vím to, protože jsem párkrát byl na vysokých místech v horách, kde jsem jasně cítil, že tam semnou je něco, co mě velice láká, prostě kdybych tam nepobyl tak by mě to mrzelo asi celý život. A snadno se pak na to vzpomíná!Což běžné situace ve městě a v přírodě rozhodně neumí. Bohužel mi mobil s touto fotkou vzali ve vlaku (spěchal jsem na zkoušku a nechtělo se mi pro něj vracet) :-D, už tak jsem měl zpoždění že.. :-D . Vyplatilo se, zkouška se povedla.

14 clario clario | 31. března 2015 v 23:47 | Reagovat

[12]: Tu jistotu v mém tvrzení, že to nemusí být jen nějaká bytost, ale pouhý odraz blesku od vznášejícího objektu beru jednoduše ve vědomí toho, že jisté objekty odráží světlo a pokud máš takový objekt před objektivem, udělá ti to takovouto hru světel. Není nijak obtížné podobný efekt zopakovat. Nikde netvrdím, že by to nemohla být nějaká bytost, ale přijde mi to velmi nepravděpodobné. Říkáš, že dokážeš z fotky odhadnout o co jde, ale odhadnout neznamená vědět. Přijde mi že spíš odhaduješ na základě svých předešlých odhadů než nějakého zkutečného "vědění". Na většině takových fotek co se tu dříve objevili nešlo o nic jiného než o odlesky. Pokud si před objektiv umístíš malý proužek igelitu či pár zašmodrchaných silonových vláken vyjde ti z toho obdobný úkaz. Máš pravdu nevím co přesně to je, ovšem tvé přesvědčení, že víš vše nejlíp mě zaráží.

Zase tak moc jsem neotočil. Výhrady k některým tvým názorům a představám jsem měl vždy a ani jsem nikdy dříve podobné fotky nepokládal za projevy různých entit. To, že jsem dříve psal jiné komentáře může být velice dobře způsobeno také tím, že se měníš ty a také charakter většiny tvých příspěvků. Příspěvky o přírodních bytostech kvůli kterým jsem tyto stránky začal navštěvovat téměř úplně vymizeli aby je nahradila spousta konspiračních teorií, "rad" do života a množství podobných fotografií. Můj názor na svět se změnil, ale ne ke skepticismu. Bylo by smutné kdyby se pohledy lidí na svět neměnili, protože to by znamenalo uvíznutí na mrtvém bodě, doprovázeném většinou pocitem, že už vše vím ze všech nejlíp. To je také největší past duchovní cesty... když člověk trošku prohlédne a hned si myslí, že je z něj nějaká kapacita a mesiáš co ví vše nejlépe a má svatou povinnost všem radit a vést je, přestane se pak dál snažit a uvízne na mrtvém bodě, mám kamaráda který se do této pasti chytil a mám už dlouhou dobu pocit, že jsi na tom také tak.

15 Alue Alue | Web | 1. dubna 2015 v 10:54 | Reagovat

[14]: V tom případě se nemáš čeho bát, protože to není můj případ. Nota bene když mi do hlavy nevidíš, ani mě osobně neznáš, nemůžeš tvrdit něco takového, je to jen tvá domněnka.

Články o přírodních bytostech by zde měly začít vycházet na jaře a přes léto, budu prozkoumávat nový terén  a potřebuju se seznámit. Už jsem nedaleko v lese našla vyšlapaný vílí kruh, takže myslím že kontakty budou dost zajímavé. V roce 2014 zde také vycházely články s přírodními bytostmi, nevím kde jsi byl, že ti to uteklo. Konspiracemi se nezabývám, pokud ti vadí bovisy, tak to jsou energie, nic konspiračního. Něco si o tom přečti.

16 clario clario | 1. dubna 2015 v 20:21 | Reagovat

Řekl jsem, že téměř vymizeli a ne že tu nebyly vůbec ;). Konspiračních teorií se tu najde ranec, jenže ty je všechny pokládáš za neoddiskutovatelný fakt, co třeba taková dutá země, nwo, chemtrails atd. Pokud jde o ty bovisy tak jsem tu zatím neviděl jediný zdroj ze kterého čerpáš, jen hromadu čísel a dohadů. Třeba sem doopravdy dopadají nějaké až tak úžasné energie a třeba také ne. Mě je to vlastně upřímně jedno. Nikde ve světě žádné nenormální změny nepozoruji. Svět se mění a měnil vždy a vždy to bylo zásadními způsoby, tento trend pokračuje dál, tak jako vždy a tak nevidím nejmenší důvod je přisuzovat jakýmsi záhadným novým energiím, jejichž hodnoty jsou tak nesmyslně ohromné, že se nedají ani napsat na arch papíru.

17 Alue K. Loskotová Alue K. Loskotová | 1. dubna 2015 v 21:05 | Reagovat

[16]:,,dutá země, nwo, chemtrails" - Na tato témata jak ty říkáš, na Aluška.org články NEVYCHÁZEJÍ, ani se jimi podrobněji nezabývám. Občas se jich dotknu, maximálně řeknu svůj názor a pak odkazuju lidi jinam, kde se můžou dočíst víc.
Takže mi podstrkuješ věci, které nejsou pravda, doslova si vymýšlíš.
Právo na vlastní názor a právo na to ho napsat na své stránky, mi brát nebudeš, to si vyhrazuji a ponechám.

Co se týče Bovisů, zdroj uvádím mnohokrát v každém okénku, pořád dokola. Jde vidět, že jsi je očima ani neprolétl, jinak bys to věděl. Jiné zdroje existují také, ale používám Německo, protože německy rozumím a umím to přeložit. Je to jednodušší, než luštit z azbuky apod.

Opravdu nevím, proč máš potřebu si takto vymýšlet, možná si dokonce moje stránky pleteš s někým jiným, jinak to není možné odůvodnit.

18 Alue K. Loskotová Alue K. Loskotová | 1. dubna 2015 v 23:58 | Reagovat

[16]: .... ještě něco ti vadí, nebo jsme skončili? Nic proti konstruktivní kritice, ale musíš kritizovat to, co je pravda a ne si vymýšlet.

19 clario clario | 2. dubna 2015 v 0:28 | Reagovat

No ono by se tady těch pár článků našlo ;), takže to s tím vymýšlením nebude až tak horké.

Pokud jde o ten zdroj, tak se omlouvám. Projel jsem pár článků a asi tak v pátém jsem ho konečně nalezl.. jeden. Jeden odkaz na moc důvěry nevzbuzující německé stránky. Předtím jsem si jich nevšiml, protože je neuvádíš pod článkem. Možná je tam někde zatoulaný i jiný zdroj, ale já našel jen tenhle. Pokud bys dělala nějaký seriózní článek či studii, tak tě s jedním zdrojem (či dvěma pokud je tam opravdu někde i další) pošlou všichni do háje. To z jednoduchého důvodu - pokud se jeden zdroj plete nebo obsahuje chybu je pak celá práce špatně. Když jsem psal bakalářku tak jsem tam těch zdrojů měl skoro padesát  a ve čtyřech různých jazycích. Navíc to musí obsahovat nějakou jasnou a stejnou citační formu. Proto ve mě takovéto články, kde se sem tam objeví v textu zatoulaný jeden odkaz na zdroj s prakticky nulovými citacemi nevyvolává moc důvěry. Vím, že toto je jen internetový blog kam umisťuješ všechny svoje myšlenky a podobně a tak to žádnou takovou formu ani systém mít nemusí, ovšem pokud to chce brát někdo z čtenářů vážně, tak by se měl zajímat odkud to všechno je a nepřijímat vše jako fakt bez jakéhokoliv ověření. Ber to jako radu.. pokud děláš článek snaž se vždy využít co nejvíc zdrojů, vyhneš se tak chybám některých autorů a článek má pak mnohem větší váhu.

Koukal jsem na google a snažil se vygooglit něco o těchto energiích a jediné co jsem našel jsou charakteristiky stupnice Bovis a různé vědecké studie například o transformaci baktere Streptococcus bovis :/.

20 Alue K. Loskotová Alue K. Loskotová | 2. dubna 2015 v 10:13 | Reagovat

[19]: Odkaz na zdroj je uvedený v každém článku nahoře jako funkční proklik. A dál se opakuje v obsahu znova a znova. Není to pravda, že se nedá najít.

Pošli mi odkazy na články, které jsem NAPSALA k tématu: NWO, duté zemi a chemtrails - Vsadím se s s tebou, že nebudeš schopen najít ani jeden, protože jsem takové články jednoduše nenapsala. - Takže ano, vymýšlíš si.

21 Fialová kráva Fialová kráva | 2. dubna 2015 v 16:16 | Reagovat

Ako je možné, že digitálny foťák zachytí to, čo ľudské oko nie? :D

22 clario clario | 2. dubna 2015 v 17:04 | Reagovat

http://karolinaloskotova.blog.cz/0912/chemtrails-sypou-a-nas-smrt-v-prasku-z-casopisu-enigma

http://karolinaloskotova.blog.cz/0810/chemtrails-a-morgellony-je-to-horsi-nez-jste-si-mysleli

http://karolinaloskotova.blog.cz/1310/aktualne-cz-zamerne-lze-o-chemtrails-jak-to-je-doopravdy-s-octovanim-v-cr-doporucuji

No já nevím, ale asi jsem tu sázku vyhrál :D. A to jsem tu jen tak nakoukl. Takže kdo si tu vymýšlí? :D Nicméně, když si přečteš co jsem napsal, tak tam navíc ani není nikde napsané, že bys tu měla mít o těch tématech konkrétní články (pár se jich nicméně nakonec očividně našlo ;) ). To, že se tu tyto termíny ale pořád omílají mi prostě nevymluvíš.

Tak či tak odbíháme od tématu. Odlesk na fotce jednoduše nemůže být spojen s těhotnou nevěstou, protože překrývá ženu i lavici ještě několik metrů za ní. Tudíž i kdyby to byla jakási bytost, která si usmyslela, že se projeví na fotce stejně jako klasický odraz blesku, tak jsi to její napojení na nevěstu asi "vycítila" špatně.

23 Alue K. Loskotová Alue K. Loskotová | 2. dubna 2015 v 18:30 | Reagovat

[22]: Napsala jsem JEDEN článek o octování, KTERÉ MÁM ODZKOUŠENÉ, ŽE FUNGUJE. Čili to NENÍ konspirace.

Ty další dva jsou PŘEVZATÉ, já jsem je NENAPSALA a nemůžeš mě tedy vinit, že přezentuji konspirace jako neotřesitelnou pravdu, když nejsem AUTOR těch dvou článků.

Nota bene našel jsi tři, ale ALUŠKA.ORG EXISTUJE SKORO 10!! LET.

A kde je teda ta konspirace sem konspirace tam, kde jsou ta kvanta materiálů? Ukaž mi je...

24 clario clario | 3. dubna 2015 v 0:28 | Reagovat

[23]: octování jako obrana proti něčemu co konspirací je není konspirací? :D Říkala jsi, že nenajdu ani jeden, tak žádné vykrucování, překrucování ani nic takového, prohrála jsi sázku :P :D.

25 Alue K. Loskotová Alue K. Loskotová | 3. dubna 2015 v 10:05 | Reagovat

[24]: Pokud si ověřím sama že něco skutečně funguje, není to konspirace, ale fakt. Speciálně pokud mám opakovaně stejný výsledek.

26 Jirka Jirka | 6. dubna 2015 v 19:51 | Reagovat

Mě se to zdá také úsměvné a to jinak věřím v nadpřirozeno. Údajnou indigovou a zlatou dokázal můj foťák také vytvořit u nasvíceného prachu, mouchy nebo něčeho podobného.

Mohl by to být jeden z těch okvětních lístků co jsou na koberci, a nebo jednoduše padal ze stropu chuchvalec pavučiny nebo bordelu atd.

27 Niki Bretschneider Niki Bretschneider | E-mail | 7. dubna 2015 v 5:50 | Reagovat

Většinou na podobných fotkách vidím celkem jasně co se stalo. No ale tento kousek je zajimavý. Pohybující se zdroj silného světla. V principu by to mohl být nějaký rychle letící kousek něčeho s velkou odrazivostí, ovšem kdyby nebylo detailu 3. Podívej se na oči postavy vpravo dole. Ano, je tam odraz v oku, tzn. nemohl to být odraz, neb "to" zářilo minimálně dopředu i dozadu. Na odraz od blesku to nesedí úhlem, tedy za předpokladu že byl blesk jen poblíž foťáku, což předpokládám. A to odrazem dost dobře nejde. Zvláštní.

28 Vanillia Vanillia | Web | 16. dubna 2015 v 0:02 | Reagovat

Kostely jsou nejhorší forma Avoda Zara, tzn. falešná modla. (více zde http://vanilliaspirit.blogspot.cz/2014/10/jom-kipur.html#more). Tím pádem to byl maximálně nějaký duch, kteří si ve falešných modlách libují, ale anděl by do kostela nevlezl ani omylem!

29 Aurelila Aurelila | E-mail | 23. června 2015 v 23:23 | Reagovat

Dobry vecir,chtela bych vam poslat fotogragifii,a je tam zretelne zachycena poatava,,,

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama