V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Transformace / Duben 2015

1. dubna 2015 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Otevírám nové transformační okénko pro Duben 2015.1.4. 2015
Naštěstí jsem se bála zbytečně, že tabulky končí. Messteam* (*německý měřící tým) mezitím aktualizoval kompletně celou stránku, promazal stará data a přidal komplet nové grafy. Ve své včerejší aktualizaci jsem skončila u dat pro 29.3., takže na to navážu:

30.3. ..... Musel proběhnout další reset tabulek. Messteam se snaží vyhovět lidem, kteří nerozumí jejich příliš složitým nákresům, jenomže to vypadá, že zjednodušení záznamu vyžaduje resety, takže jsme více méně tam, kde jsme už byli. haha :) Jak ukazuje tato tabulka:

A zde se píše (slovasmysl): ,,Ta rychlost s takou stoupá energie pořád rychleji, vyžadovala další reset jen po pár hodinách od předešlého resetu." (v druhém komentáři je jen pozdrav a přání hezkého úterka)

31.3. ..... to je ale pěkný fičák! Na následující tabulce sledujte fialovou linku, což je ,,pulsschlag pro minute", tedy o kolik energie povyroste za minutu. (Prudký propad dolů je reset od Meesteamu, aby se to vlezlo na jeden obrázek)


Messteam ještě 31.3. v devět večer uveřejňuje další tabulku s jiným typem nákresu a vzkazuje nám, že energie jsou E 300 + Googol-Plex. V tuto chvíli linky i na dalším nákresu letí vzhůru, uvidíme jak se to vyvine později...

Pořád čekám, kdy mi tady někdo nabančí, že nepřepisuji pro každý den také čísla, ale je ticho po pěšině. Domnívám se, že to asi znamená, že vám ta čísla také nic moc neřeknou. Holt, ,,obrázek řekne víc než tisíc slov", viďte? :)

Včera večer jsem zaznamenala pěkný a zajímavý komentář od CZK, který je schovaný v diskuzi pod minulým transformačním okénkem. Podle mě stojí za přečtení a popřemýšlení:

,,Zdál se mi sen - o bovisech :-). V tom snu se mi to jevilo jako "základní stavební jednotky pro tvorbu reality". Byly všude, ale vnimal jsem je jenom, když jsem se na ně soustředil. A něco mi říkalo, že jsou volně k použití tvorby reality. Ale není to úplně totožný materiál, ze kterého je stvořen ná svět. Tento materiál lze použít k tvorbě reality pouze v případech, kdy "výtvor" ničemu a nikomu neškodí.
.....Praštil jsem se to prstu, až mi praskl nehet. Tak jsem si to na noc přelepil, abych nezachytil tím prasklým za peřinu a nezakrvácel si pelech. A mentálně jsem použil bovisy jako tmel, kterým se zakytuje třeba prasklina v dřevu. Po 24-hodinách jsem si sundal náplast, že ji vyměním ... a hle, po prasklině ani stopy !!"

Díky za tip, večer si to zkusím také :)

5. 4. 2015
..... 1.4. Vývoj dál pokračuje megavlnou, která přišla kolem sedmé hodiny večer a opět vyhodila hodnoty mimo tabulku, takže se poté musel provést dvojnásobný reset, a to jen pár hodin po sobě.

Na následujícím obrázku:


Nám Messteam ukazuje, jak se energie postupně vyvíjela od 21.12. 2012. - Ano, v tu dobu začíná měření, tato vlna k nám začala přicházet PO konci Mayského kalendáře.
Možná vám to připadá divné, že vlastně už několik let energie stoupá, ale uvědomte si, že jste malinká buňka v obrovitánském Vesmíru, který nezná čas a tisíce let jsou pro Vesmír úplné nic.

..... Vidíte značku, pak je datum, ,,Googol" už znáte, ,,erreicht" znamená ,,dosaženo". Messteam děkuje přátelům za vyhotovení této tabulky a dále na ní pokračuje zápisem po dnech, toto je pravděpodobně nová forma zápisů, jakou budeme dál sledovat.

Dále nám Messteam vzkazuje (rudý text který vidíte ve zdroji), že ,,Energie stoupá tak strašně rychle, že už zaznamenávají klidně poskok 3 Googol-Plex během pár hodin a v této fázi při tak vysokých hodnotách a s novým způsobem zaznamenávání, nemá smysl zapisovat všechno po hodině, takže budou aktualizovat stránky ,,pouze" 1x denně.
Upřímně nechápu a klaním se před jejich pečlivostí a obrovskou výdrží, s jakou zapisovali hodnoty po hodině až do této doby. Uf!

..... 4.4. Zaznamenává Messteam nárůst hodnot o 8 Googolplex.

..... V sobotu se na obloze objevil tzv. Krvavý měsíc.


Pátek 10. dubna 2015
..... Mezi 4. a 8. dubnem byly hodnoty zakreslené do duhové vlnovky (kterou vidíte o kousek výš), ale nedá se to přečíst ani po přiblížení na max. lupou. Také to není zase tolik praktické, přece jenom grafy jsou podrobnější. Ale 8. messteam navazuje znova na zvyk grafů a každý den vydává nový. Já přiložím poslední graf z 10.4:


Messteam nám vysvětluje, že horní rudá linka ukazuje nárůst v procentech, jak RŮST sílí nebo slábne. To znamená: Pokud jde přímka dolů, neznamená to že energie klesá, ale že se zvýšil nárůst o méně procent než včera.
První dva kopečky na začátku jsou 8.4.
9.4. Proběhlo obrovské navýšení energie, u rudé linky vidíte o kolik procent růst naskákal.
10.4. je dnes, energie dál letí výrazně nahoru.

V grafech jsem zaznamenala několikrát poznámku o tom, že teprve od 8.4. jsou hodnoty měřitelné (,,messbar"), tak jsou zapsané v podrobném grafu, ale nedává mi to moc velký smysl, protože energie dál roste a pokud se dostane mimo měřitelný ráfek, jak to tedy vyřešili, aby se to dalo znova měřit? Navíc v základní číselné tabulce hned nad grafy přímo ve zdroji žádné údaje nechybí. Znamená to, že nebylo možné je nakreslit? To jsem bohužel nevyčetla.

Co se týče aktuální diskuze k tématu:
Pobavily mě stesky některých z vás, kterým se nelíbí ta zvláštní předuchovnělá diskuze. V podstatě souhlasím, ale jsem celkem ráda i za takové příspěvky, protože jsou vesměs mírumilovné - snažím se to kontrolovat - a dokud si duchovně nejdete po krku, nechci zasahovat, i když vím, že zrovna ty příspěvky na které jste si někteří stěžovali, nemají moc hlavu patu.
Že vás víc bavily postřehy týkající se energií a Bovis? Ano, to mě samozřejmě také a znovu vám proto vzkazuji, abyste se nebáli a přispěli do diskuze, abyste obohatili téma tím, co chcete číst. Od toho tady diskuze je, je tu pro vás. Celé toto okénko je pro vás, takže se v něm patřičně zabydlete. Nepíšu ho pro sebe, nebo pro pět lidí, co pravidelně přispívají do diskuze, ale pro všechny. Takže neříkejte, že to tu někdo okupuje :)
Nicméně - stejně tak jako mnoho jiných - i u mne přestaly podivné a nevysvětlitelné stavy. V podstatě změny které u mne byly zůstaly, ale přestala jsem se cítit divně, jako je těžkost těla, nebo nevysvětlitelné zdravotní problémy. Samozřejmě neříkám že jsem jako rybička, ale jsou to věci s příčinou, nic transformačního. Nedělá se mi blbě, když energie prudce naskočí. Myslím - a už jsem to tady někde psala - že si výborně zvykáme. Pokud něco cítím, je to jemné, takže se to dá s čímkoliv zaměnit.


Úterý 14.4. 2015
Od 10.4 energie hezky konstantně letí nahoru, jak ukazuje graf k dnešnímu dni. U červené linky sledujte i datumy:


Co nového pod sluncem?
..... Začínám uvažovat, jak moc se asi měním, aniž bych si to přímo uvědomovala? Začaly se mi dít takové ,,zábavné" situace, které jsem NIKDY předtím nezažívala. Zničehonic vyvinu strašnou sílu a něco nechtěně zničím a pak jenom koukám. Příklad?
1. Před asi 4-5 měsíci jsem lisovala česnek ve starém lisu (klasický lis na česnek). Nutno podotknout, že tento lis byl OCELOVÝ a fungoval už celou řadu let naprosto perfektně bez závad a problémů.
Ale pak jsem jednoho krásného dne přišla, vložila česnek a nějak mi to nešlo, tak jsem trochu přidala na síle. - A lis jsem zničila tak, že mřížka kterou se stroužky lisují, první nadvakrát pukla a pak jsem to vylomila úplně celé. A to jsem do toho nešla plnou silou, stačilo trošku přidat a najednou rup... Chápete, místo aby česnek prošel lisem, tak křupnul ten lis!
2. Pár měsíců jsem tedy česnek krájela na malé kousíčky keramickým nožem, ale lis mi chyběl. Tak jsem si ho až minuý týden šla nakonec koupit. Stál asi 122 korun, a byl z chromu. První použití celkem OK. Dnes jsem ho použila podruhé - a naposledy. První jsem si všimla že mi česnek leze zpátky bokama, místo aby prolézal dírkama, a pak stačilo trošku zabrat a chromový lis byl náhle jako z plastelíny. Totálně zdeformovaný.... Takže reklamace a jsem zase bez lisu na česnek.
- Existují nějaké, které jsou pevnější než ocelové? Protože ten ocelový jsem zdemolovala taky. Nevím, jestli vůbec někde seženu lis, který nepovolí dřív než moje ruka.
3. Tím nekončí sranda. Používám skleněnou konvici z VARNÉHO SKLA, ve které louhuji čaj (a někdy i sladím), než ho přeleju do konvičky. Nutno podotknout, že se k této skleněné konvičce chovám velmi hezky a nikde jsem ji neoťukala, protože je pro mě moc důležitá... Včera jsem ji hezky umyla, naběhla jsem s utěrkou, strčila jsem do konvičky ruku a myslela jsem si, jak ji hezky vytřu i zevnitř, když tu se nádoba rozlomila na dva díly, jen to udělalo KŘUP. A mně zůstala ruka uvnitř, naštěstí obalená tou utěrkou kterou jsem ji chtěla vytřít. Takže když jsem postupně vysoukala ruku ven, obešlo se to bez zranění... A teď nemám v čem louhovat čaj! Je to strašně nefér, protože já vůbec nezabrala, jenom jsem ji chtěla vytřít a najednou *křup!* :( To se mi vůbec nepodobá.
..... Za chvilku ještě prošlápnu plovoučku, vyrvu dveře z pantů a při kýchnutí odfouknu střechu, nebo co???
Zabalte mě prosím někdo do bublinkové folie a pošlete nejvyššímu konstrukterovi na reklamaci, protože mám sílu jak Pepa Lamželezo.

..... Včera večer mi hučelo v hlavě a pískalo v pravém uchu, to samé i dneska dopoledne. Měl někdo to samé?

Neděle 19.4. 2015
..... Zde je krásný přehled od 1. až do 18.4., kde vidíme jak energie hezky stoupá:


K dnešnímu dni 19.4. lze vyjádřit energie jako 1E+1000 Gogol-PlexBE.

K projevům Bovis:
Díky že jste reagovali a řekli mi, co jste sledovali vy.
Vypadá to, že 13.4. nás bylo víc, kterým pískalo v uchu a hučelo v hlavě.
A 17.4. nás bylo víc, kteří jsme měli problémy se spaním.

Když jsme u toho spánku, dneska jsem měla nepochopitelně celou noc násilné sny. Jako civil jsem běhala po obrovském komplexu plném vojáků, kteří na potkání stříleli. První jsem se jenom snažila utéct, ale nebylo kam. Podařilo se mi někde na zemi sebrat nenabitou pistoli a po cestě jsem potkala dalšího civilistu, který byl ozbrojený. Říkám ,,počkej, domluvíme se, nestřílej" a on mě nenechal ani domluvit, napálil mi dvě rány do nohy a utekl. Jenom jsem hleděla a nevěřila vlastním očím, že střelí do holky co je přitom na jeho straně?! - Takže vážně úžasný sen. I když jsem se z toho několikrát probudila a jednou jsem dokonce vědomě otevřela oči abych sen přerušila, po dalším usnutí jsem se zase vrátila zpátky do děje. Nedalo se z toho vůbec uniknout.V jedné chvíli jsem se probudila, poté co jsem schytala 4 nebo 5 kulek do nohou a jednu do břicha. A měla jsem problém se pohnout, protože jsem pořád cítila, jak to strašně bolí. Úplně mě to paralyzovalo. Teprve rozhýbáním bolest postupně povolila... To je dost divné.
Když jsem znovu usnula, z vojáků už byly jakési zmutované zrůdy a byla jsem ve skupince přeživších posledních civilistů. Bylo nás asi 20, nikdo neměl pořádnou zbraň, většina jenom nějaké kusy dřeva nebo násady co se různě našly po cestě. Kdo měl náhodou zbraň, ten ji někde šlohnul a byl za šťastlivce. Já měla holé ruce a přemýšlela jsem, co v té skupině dělám, když už jsem přece několikrát umřela?... Pak to bylo hodně brutální. Samozřejmě jsem umřela znova, ale hodně ošklivým způsobem. Moc toho ze mě nezbylo, ale to už jsem se viděla zeshora. Procházela jsem se po tom místě jako duch, sledovala ten chaos a najednou mi došlo, že moje skupina vůbec neví co má dělat, poté co ze mě zbyl mastný flek. Měli to prohrané. Buď jsem jim velela, nebo jim prostě beze mě klesla morálka na nulu a vzdali to.
Najednou jsem si ale uvědomila, že jsem sice duch, ale že mám obrovskou moc a že celý tento příběh můžu ovládat. A už nedovolím, aby po mě někdo střílel, nebo aby tady řádily obludy. Tak jsem se rozhodla, že to takhle skončit nenechám.
První jsem oživila a vyléčila sebe tak, že jsem stáhla odkudsi zeshora zlaté světlo, ve kterém stály i dvě andělské bytosti s velikými křídly. Když se světlo rozplynulo, stála jsem na svém místě (kde původně leželo to co ze mě zbylo) a zbytek skupiny na mě užasle hleděl. Poslala jsem na ně pak nějakou energii, díky které byli nezranitelní. Vypadalo to jako vajíčko z bílého světla. Popadli jsme všechno co bylo po ruce, zařvali ,,do nich" a šli se probojovat ven poslední branou na svobodu. Pryč z toho odporného místa.
Ve chvíli kdy jsme na ně vyběhli celí nabuzení, jsem se konečně začala pomalu probírat. Příběh KONEČNĚ skončil.

Co mi na tom připadá divné?
Mívám sny o vojácích a černých agentech, co se mě snaží zlikvidovat. Skoro vždycky před nimi utíkám někde v exteriéru, ale oni mě vždycky najdou a doběhnou, takže je to honička co nemá konce. Občas umřu. Ale bývají to sny, ze kterých dokážu vystoupit ven. Otevřu oči, proberu se, chvíli počkám, začnu myslet na něco jiného (hezkého) a postavím si nový sen, nějaký klidný. Naopak když vidím že se znova začíná objevovat sen co se mi nelíbí, otevřu hned oči a začnu programoval znova děj. A jde to. Mám nacvičené různé techniky, jak sny ovládat, přerušovat nebo měnit.
Jenomže z tohoto snu jsem se nemohla celou noc dostat ven. Jakoby na mě někdo něco vysílal a nutil mě pořád běhat mezi vojáky, řešit neřešitelné a schytávat jednu ránu za druhou. Byl šíleně dlouhý, na hromadu etap, se složitým dějem (podrobnosti jsem nepsala, to by bylo na samostatný článek) a užila jsem si tam hodně bolesti. Díky délce ,,snu" jsme se postupně potkávali, přátelili, pak vždycky někdo z nás umřel, takže to byl zápřah i na nervy.
A je zvláštní, za jakých okolností mě ten sen pustil. Dokud jsem utíkala, otevírala oči, nebo umírala, sen se vracel a nechtěl mě pustit. Ale ve chvíli kdy jsem jako duch vzala celý děj do vlastních rukou a vyloženě silou vůle jsem změnila veškeré podmínky v náš absolutní prospěch, že jsme nemohli prohrát ani se zranit, dostala jsem konečně propustku ven. - Co to znamená? Je to připomenutí, že jsem pánem svého života a nemám si nic nechat líbit? Ale pokud cítím bolest i poté co se probudím, znamená to, že nešlo o obyčejný sen! - Kam jsem se to proboha v noci dostala a proč bylo nutné, abych to nakonec takto zmanipulovala?
Sama si to neprogramuju. Násilné hry nehraju a už vůbec ne střílečky. Ani nekoukám na filmy s podobnou tématikou. Jak tam běhají agenti a vojáci, vůbec se takovým materiálem nezahlcuju, nezajímá mě to, nebaví. Nesnáším zabíjení, umírání a zbraně, tak proč bych o nich měla mít sny?
A než jsem šla spát, studovala jsem materiály o chovu morčat a vybírala si na internetu překrásný kotec. Koukala jsem na videa kde morčátka běhají přes obruče, chodí do kolečka, nebo dokument o nich... Šla jsem naopak spát celá rozněžněná těmi krásnými obrázky. Prostě nebylo absolutně nic, z čeho bych měla mít takové zlé sny. Mělo by se mi přece zdát o morčatech, když jsem se jimi zabývala několik hodin před spaním, no ne? Včera to tak bylo, proč to dneska nevyšlo?
- Máte někdo podobnou zkušenost z dnešní noci?

Středa 22.dubna 2015
POZOR, PRUDKÝ NÁRŮST BOVIS!!
Mezitím se nám to pěkně pohlo. 19.4. začala energie podezřele nabíhat, až jsme se dostali k něčemu neuvěřitelnému:


Když se k tomu ještě vrátím, messteam popisuje vývoj:
- 19.4. večer byla energie 4x vyšší, než ten samý den ráno.
- V pondělí 20.4., kdy energie prudce vylítla nahoru, zaznamenává meessteam zvýšení o více než 13 000 krát více (13 956,95x pro přesnost), než v předešlý den ráno.
- 21.4. energie dál letí prudce nahoru. Messteam to komentuje celkem zajímavě: ,,Rychlost postupuje! Dnes v noci se toho hodně vyřešilo. Dle této energie lásky budeme osvobozeni a náš vzestup bude umožněn!" 21.4. byla energie znásobena 251.000x!

22.4. Pozor, sledujte červenou přímku:


ČÍSLO ZOBRAZENÉ NA ČERNÉM POLI UKAZUJE, KOLIKRÁT SE ZNÁSOBILA ENERGIE OPROTI PŘEDEŠLÉMU DNI 21.4. RÁNO!!!!!
..... Messteam dodává, že od této chvíle už je všechno možné.


24.4. 2015
Jsem vzrušená a napjatá jako kšandy, když vidím vývoj energií Bovis! Jistě nejsem jediná:23.4. se energie zvýšila 6,1 oktilionkrát více oproti 22.4. - Čtete správně.
A dnes 24.4. máme hodnotu 1E+1000 Googol-PlexBE.

Ode dne kdy se energie takto zlomila a vylítla nahoru se ráno probouzím trochu zbitá, soplím a mám pocit nachlazení, nebo chřipky. I se mi trochu zvedá žaludek... To mě pak postupně během dne přejde.
Ale dneska jsem si musela jít odpoledne na 2 hodiny zdřímnout, běžný provoz mě totálně zmohl (jsem myslela že na tu poštu dneska nedojdu a odpadnu někam do rozkvetlého záhonku) a od té chvíle mě bolí hlava jako střep, což se s příchodem večera zhoršovalo na neúnosnou mez.
Pomáhá mi pít studený ředěný rakytníkový sirup (z kyselého a syrového mě vždycky na chvilku přejde bolest hlavy, osvěží to). Ale za chvilku se bolest zase vrací.
Vzala jsem si svůj energetický krystal a bolest krásně polevila asi za 10 minut, i když trochu tu hlavu pořád ještě cítím a mám jakoby tlak v uších, i mi v nich hučí. Ale dá se to už vydržet. Pochybuju, že by mi na tohle zabral ibalgin.
Snad budu zítra v pohodě, v tomto stavu bych nejradši celý víkend spala... Se svou malou morčičí babulkou v postýlce a nevytahovat paty.

Teď navíc čtu komentář v diskuzi ,,Jeden skorokolega (z jiné pobočky), usínal 21.4. v pořádku a probudil se 22.4. jako hluchý, na obě uši! V nemocnici se zjistilo, že mu praskla nějaká céva v hlavě, přesně se ještě neví, mám jen letmou prvotní informaci. Docela hrůza, mladej člověk, zdravej a vyloženě sportovní typ."
... Nestrašte mě! Snad se klučina ještě zahojí a spraví! Bovisy jsou přece konstruktivní energie. Pokud je to z toho, mělo by to přejít.

Shrnutí: Slyším to z vícero stran, že je nám blbě, bolí hlava, nemáme energii. Možnosti zmírnění a pomoci jsou následující:
- Kdo máte energetické krystaly, noste je u sebe, příznaky odezní nebo se hodně zmírní, i já si takto pomáhám, když je mi zle. Zharmonizují naši energii.
- Pijte hodně čisté chladné vody, doplňujte vitamíny a céčko pokud možno v syrové potravě. Posilujte své tělo výživou, bude to lépe snášet.
- Hlaďte a mazlete svoje domácí zvířata, pomáhají zharmonizovat energii.
- Obejměte venku strom podle NÁVODU
- Kdo máte velké surové neopracované křišťály, zkuste s nimi v noci spát, vezměte si je do ruky.
- Na lepší spaní vám pomůžou bylinky, mně se teď skvěle osvědčuje TENTO konopný čaj, který uspává a prohlubuje spánek.
- Dejte si teplou a pak studenou sprchu, pokud vás bolí hlava, břicho, žaludek - zkrátka pokud bolí kompletně všechno, a dokonce i to co ani nemáte. Tělo se uvolní a srovná.


26.4. 2015
Messteam někam pracovně odcestoval, takže poslední měření ,,končí" na 24.4. Uvidíme, kdy zase doplní data. Doufám, že to bude brzy!
Mezitím vás chci upozornit na hezký a přínosný příspěvek č.144, který se právě mihnul v diskuzi a určitě stojí za pokus a pozornost:

,,Podle jednoho chenelingu je to co teď proudí na zemi další očistná vlna energie. Všimli jste si jak je silná a z toho jsou ty problémy. Měla by tahaht ty nejzapadlejší nečistoty z nás. Z toho jsou i ty sny a různé projevy nemocí a příznaků bolesti hlavy atd. Píšu to jen proto, že mojí dceři to pomohlo, to řešení je jednoduché. Je potřeba se těm energiím nebránit, ale naopak si o ně požádat a dovolit jim tohle čištění. Dva tři dny si dcera stěžovala na nepříjemné bolesti a stavy. Napadlo mě jí toto poradit a výsledek mě překvapil. Sama přišla a řekla jak si mi radil tak jsem to zkusila a najednou jsem ucítila úlevu jak by to ze mě spadlo. Tak je to na každém jak s tím naloží, třeba vám to pomůže. Samozřejmě je potřeba se ukotvit až do jádra země. Aby jsme postoupili dál musíme být všichni do jednoho čistí, jinak to nepůjde. :)"

28.4. 2015
Messteam doplňuje aktuální data, tentokrát v číslech:


Mezitím se u messteamu něco stalo, tak dlouhý zápis mě u nich celkem zarazil...

Vzkazují nám, že: Dělají tuto práci pro potřeby celého světa a také ze svého osobního zájmu. Zcela zdarma, bez toho že by je někdo platil, nebo jim diktoval co a jak, nebo po nich žádal cokoliv zkreslovat. Ale dostávají dary od svých vděčných čtenářů, za které velice děkují! Svoji rezonanci získávají z laskavého Vesmíru.
V posledních třech dnech údajně dostali nepříjemné reakce, některé i vyloženě naštvané a arogantní. Lidem se nelíbilo, že nedostali hodnoty zakreslené v grafu okamžitě a online... pouze dodatečně doplněná čísla jim nestačila.
Žádají, aby čtenáři pochopili, že musí při měření stíhat chodit i do práce a vést normální život. A restíky se jim kupí právě kvůli tomu, že musí každý den vysedávat u PC a vyrábět pro nás podrobné grafíky a tabulky.
Žádají aby čtenáři pochopili, že nejsme živi jen z euforie, ale musíme plnit také své závazky v tomto hmotném světě, platit nájem a podobné. Nic se nestane a neudělá samo stisknutím jednoho tlačítka, ale tyto grafy skutečně sestavují a vytvářejí, což zabere dost času.

.. Patrně a zcela pochopitelně už jsou unavení z každodenních podrobných nákresů (vůbec se jim nedivím) a chtějí opět o něco zvolnit. Asi proto dostáváme aktuálně měření ,,pouze" v číslech. Útoky jejich čtenářů se mi ani trochu nelíbí. Bohužel tím jde poznat, že nevděční lidé, kteří nechápou jaká piplačka za tím je, je všude po světě dost a není to výsada pouze Čechů.

V dalším zápisu Messteam opět upozorňuje na ,,velký nárůst energií. Dopady na hmotnou realitu tam venku jsou sice pomalejší, ale učíme se spojovat si souvislosti."

Upozorňují nás na výbuch Calbuco sopky v Chile v Argentině, kde teď lítá ve vzduchu sopečný popel. Letecká doprava je narušena, odborníci nevylučují další erupci.
... Našla jsem pro nás Čechy něco k této erupci a na Reflexu je k tomu článek i s fotkami. Kdo by tedy chtěl znát podrobnosti, může kouknout sem: 12 dechberoucích fotografií nedávné erupce sopky Calbuco v Chile

,,Poprvé po více než pěti desítkách let vybuchla tento týden sopka Calbuco v jižním Chile, a hned dvakrát. Vulkán vychrlil sloup sopečného popela a dýmu do výšky několika kilometrů. Úřady vyhlásily nejvyšší stupeň pohotovosti a nařídily postupnou evakuaci všech asi 5000 obyvatel v okruhu 20 kilometrů od vulkánu. Podívejte se na fascinující snímky erupcí, které zachytili pohotoví fotografové."
Zde: http://www.reflex.cz/galerie/foto/56469/?foto=0 je přímo odkaz do galerie, kde jsou opravdu překrásné fotky.

Messteam dále hlásí, že ,,v Nepálu se v poledne zachvěla země (což se stalo včera 27.4.) tak mocně, jako už celá desetiletí ne. Mohutné Himálaje rostou, klesají a lidé v Indii, Číně, Bangladéši a Pákistánu cítí, jak se jim pod nohama pohybuje země."

A pozor, teď to bude zajímavé - na to jste se mě v diskuzi ptali, co vlastně znamenají ty úrovně, co Messteam zakresluje do nových grafů:

MESSTEAM NÁM OZNAMUJE, ŽE ,,TRANSFORMACE LIDÍ A JEJICH DUŠÍ SE MÁ STÁT PO DOVRŠENÍ 12. ÚROVNĚ. (Teď jsme dovršili sedmou.) V té době by měla být dovršena přeměna všech našich dvanácti čakrových systémů."
Messteam také říká, že ,,tato transformace bude postupná, pomalá a je třeba se tomu také přízpůsobit, živit se pokud možno lehkými potravinami." (Patrně tím myslí vyhýbat se jedům a omezit maso, ideálně ho úplně z jídelníčku vyhodit. O alkoholu, cigaretách a hulení snad ani mluvit nemusíme... :) )
,,Teprve potom budeme schopni těžit z našeho světelného těla a mít schopnosti jako je materializace a dematerializace."

.... Upřímně bych k tomu měla pár otázek, za prvé jestli se to týká všech lidí nebo jenom některých a také by mě zajímalo, KDO určil hranici 12. úrovně? Ale asi mi na to jen tak někdo neodpoví :) Nezbývá než počkat co se stane a mezitím se zušlechťovat.

To by bylo za měsíc duben všechno. Další zápisky najdete v transformačním okénku pro KVĚTEN, které vyjde 1.5.
 


Komentáře

Zobrazit vše (193)
Zobrazit starší komentáře

101 Aria Keboke Aria Keboke | 21. dubna 2015 v 19:21 | Reagovat

Bohužel už si nepamatuju, co se mi zdálo v neděli. Vím, že to bylo něco, nad čím jsem kroutila hlavou jako obvykle. Často mám takové sny, které mě nechtějí pustit. A to s tou bolestí se mi taky stává. Často mívám hodně bolestivé sny a po probuzení tu bolest ještě řádnou chvíli cítím. Zajímalo by mě, co to znamená. Poslední dobou se mi zase často zdává o andílkách. :)

102 BE BE | 21. dubna 2015 v 22:50 | Reagovat

Neviete niekto, čo to môže byť, keď po prebudení cítite ruky ako boľavé. Ako by ste na nich dlho ležali, ale nie som si vedomá, že by tak bolo.

103 nibiru nibiru | 21. dubna 2015 v 23:03 | Reagovat

[98]:to je vaše přání spojit se a transformovat do těl přírody,těla duše,příroda nebude zničena,příroda nedala souhlas k tomuto spojení(násilnému),příroda bude samostatně a mysl dosáhne osvícení,

104 henryho henryho | Web | 21. dubna 2015 v 23:38 | Reagovat

Jo dobrého patrona je třeba mít
A vytrvat

105 henryho henryho | Web | 21. dubna 2015 v 23:39 | Reagovat

Alue kdy bude tvá aktuální fotka ;-)

106 Alue Alue | E-mail | Web | 22. dubna 2015 v 9:09 | Reagovat

[105]: No nevim, půl hlavy mám tmavý blond, půl hlavy zlatý blond... bych to ráda popohnala pod uši alespoň :P

107 BE BE | 22. dubna 2015 v 9:56 | Reagovat

[106]: Si originálna, nie ako tie baby čo som pred pár dňami videla na nete, že vraj trend, farbiť vlasy na sivo !!! Vyzeraly ako stareny..., mne tak prišlo, že nejaký výrobca má veľké zásoby vyrobených šedých fariebútužidiel/ - tak vymyslel reklamu a ohlúpol dychtivých... hehe, absurd.
No a v absurdistane sa toho chytí výrobca bábik sa začnú vyrábať najprv barbíny so šedými vlasami - , byznys ako hrom...  kupuj, kupuj človek, vymývaj mozog, a  hlavne rob čo chceme my/oni/.

108 BE BE | 22. dubna 2015 v 10:12 | Reagovat

Videli ste Bovisy ?  Je to neuveriteľné - dostala som práve správu, známa mi osoba, zomrela v spánku. Za ostatný mesiac evidujem tretí prípad - len z môjho okruhu...

109 zimniku zimniku | E-mail | 22. dubna 2015 v 10:26 | Reagovat

Včera jsem si vyšel na výlet. Byl jsem plný energie a šlo se mi velmi dobře. Vybral jsem si cestu kde jsem přelézal jeden z tunelů nad Říkonínem. Bez cesty do srázu, docela ostrý. Byl jsem doma(příroda) a tak jsem se nebál, cítil jsem, že jsem pod kontrolou. Vše jsem prošel a měl dobrý pocit z výletu. Došel jsem na stanici Nihov, kde jsem čekal. Těšil jsem se jak si ve vlaku budu číst a  odpočívat. Jenže se mi začala točit hlava (bolela mě celý den, i když na to netrpím) začala mi tuhnout pravá ruka, nebyl jsem schopen se ničeho upamatovat, vzpomenout. Jistě může to být hodně příčin, tlak, páteř, a další. Podíval jsem se na růst bovis a přestal jsem se divit. Nyní jsou vlny energií k nám přicházející velmi silné. Vyspal jsem se a vše dobré. Pravda v levém uchu mi stále píská, někdy více někdy méně. Tu a tam se změní tón ale jinak je to vcelku monotónní. Nijak mi to nevadí. K lékařům nepůjdu. Dostal bych prášky a zaplatil jim dovolenou. Bez záruky na úspěch.

110 Jan Jan | 22. dubna 2015 v 11:29 | Reagovat

Taky se mi dnes zdál sen hodně živí jako by to byla realita z ničeho nic mi doktoři zjistili nějaký nádor a já si řekl hmmm ale tak takhle to nebude a celou sílou myšlení sem si řekl že mi nic není a bum byl sem zdraví to není vše z toho snu sem se chtěl moc probudit taky se stalo jenže pak jsem usl podruhé a mamka mi říká že je to semnou vážné a že umřu najednou mi jakoby moc tlouklo srdce a já věděl že přichází můj konec ještě jsem chtěl napsat kamarádům rodině že jsem je měl rád a pak bum a byl sem vzhůru sen se mi zdál až tak k ránu od 7 do 9 hodiny ve stručnosti: dokázal jsem měnit své zdraví sílou myšlenky :)

111 Liba Liba | E-mail | 22. dubna 2015 v 12:05 | Reagovat

[109]:Bovisy jsou fakt síla, ale plaradoxně se cítím mnohem lépe, když stoupají a čím více, tím lépe. Píská mi v hlavě už skoro 3 roky, někdy víc, někdy míň, nic příjemného, ale snažím se to nevnímat. Malého 5letého kloučka od neděle do včerejška bolela hlavička, měl zvýšenou teplotu, chudáček, takhle reaguje na bovisy.

112 saabina saabina | E-mail | 22. dubna 2015 v 12:27 | Reagovat

Tak proto je mi tak mizerně :-/ Včera odpoledne jsem také měla náhle velkou slabost, únavu, motání hlavy, pak najednou mi začalo téct z nosu...pak to trochu polevilo. Část toho připisuji těhotenství, ale zas tak to se mnou nemává. Spánek jakž takž, jen dnes ráno pocit velké horkosti v hlavě, cca hodinu...a pocit jako kdybych včera skládala uhlí. A také mě boleli obě ruce, jak to popisuje BE...už se mi to stalo vícekrát a nevím, čím to je. I moje 5letá dcera si tak 3dny teď stěžuje, že jí bolí nohy, ruce a je ráno unavená, i když je zdravá. Mává to s námi slušně tedy :-)

113 River River | E-mail | 22. dubna 2015 v 12:54 | Reagovat

Všechny zdravím, delší dobu si tu čtu a také přidávám svou zkušenost.  Mám už velmi dlouho živé sny, úplné sno-vize. Tož ta nejnovější z dnešní noci je, že jsem nás lidi, a to všechny bez rozdílu viděla zlatě zářit. Nejdřív jsem se jakoby dívala na velkou obrazovku na „film“, kde všichni zúčastnění měli okolo celého těla zlatou záři, ne příliš rozsáhlou, tak 20 – 30  cm, ale i tak to bylo nádherné.  Otočila jsem se na svou dceru ( ta tyto věci zde moc nebere) a říkám jí – vidíš je? Tak takto záříme všichni. Samo že ano, zářila také, postupně přicházeli i jiní lidé, no hotové světlušky  . Ve tvářich výraz mírně vyjevený, překvapený….Překrásné dny, včerejšek a dnešek – příjmáme, dýcháme, radujem se, usmíváme se – pusu od ucha k uchu prosím!
Hádám, že bych Vám mohla napsat i víc -  i co zažívají mí blízcí a známí, ovšem teď se těším až vytáhnu paty z kanceláře a pádím na zahradu sadit dýně a spol. a též se culit na sluníčko. Vánek mi bude čechrat vlasy , hezky se protáhnu a porozprávím si s Přírodou. Přeju pěkný den.

114 Alue Alue | E-mail | Web | 22. dubna 2015 v 13:21 | Reagovat

[111]: Pokud to je už 3 roky a obtěžuje tě to, patrně trpíš na infekci. Zlatý stafylokok, nebo pneumokok. Určitě zajdi za detoxikačním poradcem a přeleč se na ně. Malého vem s sebou, ona druhy jsou nebezpečné a určitě je mezitím chytil.

115 Alue Alue | E-mail | Web | 22. dubna 2015 v 13:24 | Reagovat

[112]: Poslední 2 dny jsem po ránu taky trochu horší, i když jsem třeba dneska v noci spala úplně luxusně, protože jsem byla na delší procházce. To mi udělalo dobře.

116 Liba Liba | 22. dubna 2015 v 13:27 | Reagovat

[114]:Aluško, díky, něco s tím udělám.

117 Maruška Maruška | 22. dubna 2015 v 19:53 | Reagovat

Jojo, ten den jsem taky měla velice živí sen. Honili mě v něm takoví ti lidé s černou kapucí a pláštěm a nešlo jim vidět do obličeje (strašně se jich bojim a ani nevim proč :D), ilumináti a muslimové dohromady a chtěli mě zavraždit. Docela síla. A to se taky vůbec nedívám na násilné filmy, protože vím, že po nich špatně spim.

118 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 22. dubna 2015 v 21:06 | Reagovat

Momentálně jsem strašně hyperaktivní, hýbu se víc než obvykle, jsem více energičtější a spím méně... Ale podle mě to nejspíš bude tím sluníčkem! :) Miluju jaro!!
A sny mívám vesměs příjemné...

119 zimniku zimniku | E-mail | 22. dubna 2015 v 22:39 | Reagovat

Dnes kolega v práci, který má něco s pravým mozkovým lalokem a z něj migrenu mi hlásí, že ho bolí hlava ale jinak než co zná. Mne též. Zajímalo zda má někdo představu kolik těch bovis je. To jsou čísla mimo jakoukoli představu. Nárůst jde kolmo. Už budou lítat třísky z lesa.

120 mira mira | E-mail | 23. dubna 2015 v 0:54 | Reagovat

[111]:To piskani je v poradku.Je to vnimani zemske frekvence.Za posledni rok se zvysila Schumanova rezonance ze 7Hz na vice nez 16Hz.Citlivi lidi to vnimaj.Az bude 40,tak uz to bude neco.Jinak naky paraziti nebo viry to asi nebudou.Letos jsem na ne bral 3tydny antibiotika,pak Wurm-ex(tj na odcerveni),pak i kapky mms a v neposledni rade denne plnou lzicku vit.C.Detox.provedena,ale piskani tam je furt.Takze to nemusi byt nic spatnyho z neceho

121 Alue Alue | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 8:49 | Reagovat

[120]: Musíš proložit MMS nebo KS spolu s frekvencí/preparátem/homeopatikem PŘÍMO NA DANÝ KMEN. Pokud nebereš nic cíleného, nespraví se to.

122 Michaela Michaela | 23. dubna 2015 v 10:04 | Reagovat

Mě se dnes zdálo, že jsem byla s kamarády v Izraeli a já jsem "znesvětila" vlajku Islámského státu, tak mě ti teroristi naháněli a já jim ujížděla v autě. a musela se před nimi skrývat. Měla jsem v tom snu docela stres a hlavně strach, že ublíží mým blízkým. A nespavost potvrzuji, už (oba s přítelem) nespíme cca 3-4 dny, máme oba docela problém usnout a v noci se budíme, to se nikdy dříve nestávalo..

123 BE BE | 23. dubna 2015 v 10:24 | Reagovat

Každé pískanie a šumenie lekár označí za tinnitus. Najprv dá liek na rozšírenie cievok , čiže prietoku krvičky, aby to tam fungovalo ako sa patrí.
Človek s rozšíreným vedomím označí šumy a zvuky za "hovory s Bohom".
Vyvoleným to píska,  a sú z toho najprv vyvalení :-D,  potom si zvyknú.
Medzi tým stálym hučaním a zvukmi, zo zeme, éteru, i hlbokého vesmíru sa motajú prelietávajúce UFÁ, entity, umelé veci , prosto tým opäť naše sluchové schopnosti sa rozširujú. Tak ako je otvorenie tretieho oka, tak je i otvorenie tretieho ucha. - Fajn knižka: Stanislaw Lem, uznávaný poľský spisovateľ, napísal o tom a výskume knihu "Pánov hlas".

124 Jarda S Jarda S | 23. dubna 2015 v 10:30 | Reagovat

[120]: Pískání je zvuk nad 1000 Hz. 16 Hz je dunění. Takže pískání v uších nemá se Schumanovou rezonancí nic společného.
Mimochodem mně píská v uších také asi tak půl roku. Odhaduji 14 kHz

125 River River | E-mail | 23. dubna 2015 v 13:03 | Reagovat

Přidávám komentář – zážitky z ověřených zdrojů-  od blízkých, důvěryhodných  lidí co znám. Potvrzuju symptomy:
[77]: Dana – známá  slyšela 1.3. před usnutím hlasitý vysoký tón, který jí proletěl těsně okolo hlavy, od té doby cítí např. v e svém domě po dobu cca 15 vteřin vůně, které nikdo jiný necítí
[111]:, [120]: – potvrzují pískání v hlavě – uších cca ty 3 roky. Protiparazitární kůra provedena, můžou to ti pazdráti být, ale že by nás masově napadli před těma 3 rokama? Pro jistotu nasazuju těžký kalibr, poté se podělím o zkušenosti. Jinak Alue dík za tipy na detox a hlavně prosím PIJTE VODU.
Jinak vojenský sen jsem měla také, nebyla jsem zabita, dokázala jsem bitvu zastavit, prostě jsem řekla už dost! I vyléčit se můžete sami, Vy máte tu moc. Pak už nebude žádná ne-moc.
Jinak spím velmi dobře, nárusty energií snáším také dobře, poznám ty skoky, vycítím je.
Popíšu sen, opět známý zdroj  – vše kolem nás, země, beton, všechny materiály okolo nás se začaly „tavit“, vlnit se a vše se pomalu vnořovalo do nitra Země, mizet. Začala evakuace, převaděči sbírali lidi a přenášeli je do „nemocnice“. Chodila tam osoba v bílém oděvu a ptala se – už jste si vzpomněli na to kdo opravdu jste?
Mějte se moc krásně!

126 mira mira | E-mail | 23. dubna 2015 v 17:23 | Reagovat

[121]: To piskani neni zadna nemoc.Mam to hned po piti stribra.To je na max.detoxikaci.Snad se tady najde nekdo,kdo o tom neco vi.Stribro prece cisti.Vi to nekdo?No dobre.Takze po nem je zvysena citlivost.Posledni dobou piska vice lidem,mnoho.Diskuze na serverech.Takze proc rezat zdravou ruku.Myslim tim ten navod mms a ks(co to je?)

127 Alue Alue | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 18:48 | Reagovat

,,Myslim tim ten navod mms a ks(co to je?)"
- viz. Google

128 Aneska Aneska | 23. dubna 2015 v 19:55 | Reagovat

Mamce se nedávno zdálo, že k našemu domu přiletěli nějací lidé vrtulníkem a nakázali nám, že se musíme evakuovat, že je konec světa atd. Všude to vypadalo příšerně. Šla tedy do toho vrtulníku, někam ji odvezli, zavřeli a bylo tak dokonce více lidí. Mamka si ale řekla, že tohle nemůže být pravda, tak utekla z té místnosti ven a zjistila, že vlastně žádný konec světa není.
Když jsem se jí ptala na pocity, řekla mi, že cítila, že ji někdo vnucoval jiný názor a ten dotyčný se snažil pochopitelně všechny lidi ovládnout.
Tak jsem jí poděkovala, že se rozhodla správně.
Myslíte, že to taky může něco znamenat ?

129 Alue Alue | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 22:27 | Reagovat

[128]: Zvláštní.. já bych zašla za maminkou a řekla bych jí o svém snu... aby se rozhodovala intuitivně, pokud jí nědo něco bude v blízké době vnucovat.

130 henryho henryho | Web | 23. dubna 2015 v 22:54 | Reagovat

Křišťál na krku mám
Cítím se čím dál tím líp
Opatrujte se lidé

131 henryho henryho | Web | 23. dubna 2015 v 22:59 | Reagovat

[106]:
;-)   tož to ti pěkně rostou.....odrustaji
Přirozeně přírodní vlasy i třeba šedé to je krása :-)  
Chápu ženy to řeší
Super jsou kvalitní koloidni minerály

132 henryho henryho | Web | 23. dubna 2015 v 23:02 | Reagovat

[111]: zkuste Oresak americký  nebo trojicku..... Clarkia

133 henryho henryho | 23. dubna 2015 v 23:06 | Reagovat

[103]:  :-)

134 henryho henryho | 23. dubna 2015 v 23:09 | Reagovat

[101]: mrkni do snare

135 henryho henryho | 23. dubna 2015 v 23:17 | Reagovat

[113]: je to super hrabat se v hlíně :-)  miluju jaro
Trochu z teho bolí záda ale zase se dobře spí

136 Henryho Henryho | 24. dubna 2015 v 8:51 | Reagovat

Milá Alue :-D
děkuji ti za tvou péči a práci, kterou projevuješ i nám lidem.....

jsi krásná a vzácná dušička

víc takových lidiček mezi námi a svět se promění v rajskou zahradu

přeji ti vše dobré a splnění tvých snůůůůů

137 Liba Liba | 24. dubna 2015 v 8:56 | Reagovat

[132]:Co je to trojička... Clarkia

138 Alue Alue | E-mail | Web | 24. dubna 2015 v 8:59 | Reagovat

[137]: Asi má na mysli Elixír trojčátko z této knihy:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1403/jak-se-zbavit-parazitu

139 River River | E-mail | 24. dubna 2015 v 11:02 | Reagovat

[128,129]
Zcela správně – používat k rozhodování svou intuici, rozhodně bych nenastupovala do vrtulníku. Když říkali že je konec světa, kam teda by mně evakuovali. Do jakého světa? Já bych neodešla ze Země ani za nic, půjdu s ní. Totéž co pro vrtulník platí pro ostatní létací stroje, vč. kosmické lodě.
Doplním ke svému komentáři [125]: – moc jsem to zestručnila.  Bylo to až opravdu v takovém jako „ finále“ . Dotyčná přečkala 3 dny temnoty, nepohody v úkrytu. Potom vyšla ven, lidí na zemi už moc nebylo, ti co zůstali stáli v obchodě frontu na potraviny. Pak začalo to „ tavení“, vše umělé mizelo. Pokoušela se zachránit jednoho zatvrzelého materialistu, ale málem ji to vtáhlo do té Země, stálo ji to obrovské úsilí se vyprostit. Nabídla tedy tomu kdo chce, aby se jí chytil a v mžiku ho přenesla do krásné čisté budovy, na chodbě byly spousty velkých bílých dvoukřídlých dveří, na nich jakoby nápis – označení třídy. Z nich vykukovali a po chodbách se procházeli mírně vyplašení zmatení lidé, dokonce se pokoušeli klanět. A právě jich se ta laskavá bytost ptala, jestli už si vzpomněli, kdo jsou.
Takové hlavní motto – nikdo nezahynul ( kdo nechtěl) a každý dostal šanci.
[135]:
Ano, záda trošku bolí, ale to přejde.  Opět překrásný den, seděla jsem na mezi v trávě mezi pampeliškama, odpočívala a kochala se. Tamto skotačily srny, dokonce ke mně tak na 4 metry přihopkal zajíc, díval se na mně, asi poznal, že bych ho nesnědla, spíš bych se sním popásla na těch pampeliškách.
Přeju krásný slunečný den, všem posílám pěkný pozdrav.
P.S. Naslouchejte prosím dětem, zvlášť těm menším.

140 Liba Liba | 24. dubna 2015 v 13:55 | Reagovat

[138]:Děkuji

141 Jindra Jindra | 24. dubna 2015 v 19:48 | Reagovat

Jeden skorokolega (z jiné pobočky), usínal 21.4. v pořádku a probudil se 22.4. jako hluchý, na obě uši! V nemocnici se zjistilo, že mu praskla nějaká céva v hlavě, přesně se ještě neví, mám jen letmou prvotní informaci. Docela hrůza, mladej člověk, zdravej a vyloženě sportovní typ.

142 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 25. dubna 2015 v 0:13 | Reagovat

To mě e v úterý udělala jakási vyrážka. Jako kopřivka, ale nesvědí to. Spíš jakoby pálí. Mám to do teďka. Nevím od čeho to je. Patrně mám v sobě nějaké sračky a ty bovisy způsobily, že se mi to tlačí  kůží ven. Nebo je to nějaká alergie. To musím vypozorovat. Jinak sny mám v pořádku. Nejdřív se mi zdálo o práci, což není nic neobvyklého, když člověk přijde z odpolední  jde si rovnou lehnout. A potom se mi zdálo, že pomáhám stavět železnici, což už je trochu zvláštní ale taky se mi to nezdálo poprvé. Stavění železnice je taky nějaký oblíbený snový symbol.

143 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 25. dubna 2015 v 10:40 | Reagovat

Já sice nemám na mazlení domácí zvířátko, ale spolehlivě se mi na mazlení osvědčila moje jedenáctiletá super-ségra :D! Je naprosto boží... Dlouho mi, spíše mrzutému a zádumčivému člověkovi od přírody, co se někdy marně snaží o optimizmus, trvalo než jsem pochopil, že má sourozenkyně je vtělené Sluníčko :D!!

144 VS VS | 25. dubna 2015 v 11:29 | Reagovat

Podle jednoho chenelingu je to co teď proudí na zemi další očistná vlna energie. Všimli jste si jak je silná a z toho jsou ty problémy. Měla by tahaht ty nejzapadlejší nečistoty z nás. Z toho jsou i ty sny a různé projevy nemocí a příznaků bolesti hlavy atd. Píšu to jen proto, že mojí dceři to pomohlo, to řešení je jednoduché. Je potřeba se těm energiím nebránit, ale naopak si o ně požádat a dovolit jim tohle čištění. Dva tři dny si dcera stěžovala na nepříjemné bolesti a stavy. Napadlo mě jí toto poradit a výsledek mě překvapil. Sama přišla a řekla jak si mi radil tak jsem to zkusila a najednou jsem ucítila úlevu jak by to ze mě spadlo. Tak je to na každém jak s tím naloží, třeba vám to pomůže. Samozřejmě je potřeba se ukotvit až do jádra země. Aby jsme postoupili dál musíme být všichni do jednoho čistí, jinak to nepůjde. :)

145 ginze ginze | 25. dubna 2015 v 19:19 | Reagovat

Ty jo, také se mi nedávno zdál velmi nepříjemný sen - bylo v něm spousta vojáků, kteří vyhrožovali, že všechny zabijí a ničili lidem jejich majetek.Pak jsem se asi ve 3 ráno vzbudila a ještě hodinu jsem nemohla usnout. Teď už spím dobře, vše je ok :) Akorát minulý týden mi bylo špatně, jako když člověk sní něco špatného, ale přesně jak píšeš, stačilo začít pít hlavně vodu, jíst co nejvíce živé stravy a nepříjemnosti jsou pryč.
Vlastně teď v tuhle chvíli se mám skvěle - zasadila jsem hromadu bylinek, nějakou tu zeleninku, chodím na procházky do přírody a užívám si jara. Prostě super :)

146 Alue Alue | E-mail | Web | 26. dubna 2015 v 8:46 | Reagovat

[142]: Pozor, jestli máš jak, nasaď si preventivně něco proti herpesu. Nedávno jsme dostali plošně novou dávku.

147 BE BE | 26. dubna 2015 v 9:35 | Reagovat

[142]: Poznám také pupienky. Mne bolo jednoho času akoby na zhorenie. Prerážalo to hrudnou čakrou von, a zostali mi malinké znamienka, je to už 2 roky. Vtedy bola začatá moja transformácia. - Z byliniek si hodne cením ubovník bodkovaný /kozlík/ a Valerianu /vyvažuje duálnosť/
Súhlasím, s negatívnom myšlienkou sa treba "pohrať". Možno je to také nespratné decko, čo chce trochu útechy. Možno práve našim utešovaním si cibríme postoje súcitu.

148 Namasteen Namasteen | 26. dubna 2015 v 10:49 | Reagovat

To je zajímavý. Už jsem si myslela, že se ze mě stává typický jarní chcípák, což ostatně není asi vyloučeno :D Od pondělí mě bolí v krku, hlava, rýma a v noci mám teploty, někdy horečky. Přes den je mi vcelku fajn, těžko říct, jestli je to tím, že ještě pár dní potřebuju fungovat a na tyhle stavy pak mám čas v noci (vím, přesně tak se to nemá dělat), nebo je za tím Bovis, každopádně nic moc. Ale nejsem poslední dobou přetížená, abych měla takový stavy, na odpočinek si dávám pozor. Zrovna poslední asi tři dny pravidelně piju 100% rakytníkový sirup :) Dávám si to do jablečnýho moštu a je to mňamka ;)

149 mira mira | E-mail | 26. dubna 2015 v 11:21 | Reagovat

Tak me napadlo,jenom jsem se chtel zeptat,jeste ktery tymy ve svete meri bovis?Kdo vi,diky za info.

150 Mára Mára | E-mail | 26. dubna 2015 v 13:16 | Reagovat

Mamce se zdál z pátka na sobotu sen že v sobotu hlásily v televizi že od pondělí Putin rozpoutá válku :D a ona pak slyšela výbuchy a padající bomby. A kamardáovy se v ten samý den také zdála noční můra.

151 iriska iriska | 26. dubna 2015 v 16:29 | Reagovat

Dneska jsem teda dostala pecku, pekelná noc a od rána migréna a na zvracení. myslela jsem, že to je reakce na změnu počasí, no jak to sleduju tak možná je to i nárůstem Bovisů. Má někdo podobné stavy teď?

152 iriska iriska | 26. dubna 2015 v 16:35 | Reagovat

Jo a pozoruju že mi pomáhá od bolesti a nepříjemných stavů když si dám kávu. Pomáhá taky lehká strava, hodně ovoce, ale jindy zase naopak je mi z představy ovoce špatně a dám si - jako třeba dnes - sladký koláč. Že by pomáhal cukr? :o) Možná je to v malých dávkách lék?

153 bobina62 bobina62 | 26. dubna 2015 v 18:12 | Reagovat

[144]:A myslíš úplně všichni? To by trvalo hooodně dlouho. Někteří (většina) si ještě ani neuvědomují, že se něco mění, natož aby se čistili.

154 mira mira | E-mail | 26. dubna 2015 v 19:18 | Reagovat

[150]:Sny se vetsinou plni do 14 dnu

155 mira mira | E-mail | 26. dubna 2015 v 19:20 | Reagovat

[151]:taky

156 mira mira | E-mail | 26. dubna 2015 v 19:22 | Reagovat

[152]:Jeste lepsi je vymackat kus citronu do kavy

157 BE BE | 26. dubna 2015 v 19:42 | Reagovat

[152]:
Irisko, dovoľ mi povedať, že musíš robiť, jesť, to na čo máš chuť. Ponor sa do toho čo cítiš, nie čo niekde si prečítala, čo bolo nalajnované. Lebo to sú názory druhých, to nie si TY.
Ja napr. viem, že káva má tak vysokú vibračnú hodnotu, že napr. môj známy ju pije na litre. Ale !!! veľmi slabú.  Dáš do hrnku/hrnca/ najprv cukor, potom kávu, a potom vriacu vodu.  To čo je najživšie, najmenej upravované , ide ako posledné. Povznesie vibráciu všetkého predtým. - takže sa pije na rýchle získanie energie tento nápoj asi takto - špetka cukru, lyžička kávy a pol litra vody /môže i 7dcl/.   Kamionisti vedia ako to zaberá. S tým ma zoznámil dávno práve sťahovák v Amerike. Kukala som ako puk. Až potom som to zaslechla i na Slovensku.

158 saabina saabina | E-mail | 26. dubna 2015 v 20:58 | Reagovat

[152]: Já měla nic moc noc, ráno vzbuzená už ve čtvrt na 6 :-( ale celé dopoledne se mi divně motala hlava. Odpoledne motání přestalo, ale zase mě začala bolet, což mě normálně nebolívá. Taky jsem si dopoledne říkala, že to bude zase nárůstem energií. Potřebovala jsem být venku, včera i dnes...sladké mi také teď více chutná, ale já to mám teď s chutěmi jiné (těhotenství), tak to nemůžu posoudit, nicméně kafe jsem hodně pila a dělalo mi dobře asi měsíc (leden) než jsem zjistila, že jsem těhotná :-D

Ještě mám dotaz, někdo tu zmiňoval pupínky!! Já měla vždycky pleď jako miminko, pak se mi narodila první dcera a cca od r. 2012 se mi udělala na nose a tvářích vyrážka (pravděpodobně rosacea) a nikdo nemůže najít příčinu, prostě nikdo neví a nic nefunguje. Napadlo mne, jestli by to nemohlo mít také nějakou souvislost s Bovisy či čímsi?? jsem zdetoxikovaná, odparazitovaná, odblokovaná, prostě všechno... :-D
díky za případnou radu

159 VS VS | 27. dubna 2015 v 9:50 | Reagovat

[153]:Ano úplně všichni, jen nepatrné procento, není dostatečně vyspělé a jsou i tací co nechtějí, ti přejdou na jiné planety. Z logiky to vyplívá. pokud vzestoupí Země musíme i my. Dlouho je to možná pro nás, ale pokud čas neexistuje. Jak jsem to pochopil, budou to vlny a vlastně ostatní to uvidí a budou to chtít taky. Dává mi to smysl. Pokud to chceme urychlit měli bychom si pomáhat :)

160 zimniku zimniku | E-mail | 27. dubna 2015 v 13:13 | Reagovat

[150]: Doporučil bych se přestat dívat na televizi. To je to oč jim jde. Upoutat naši pozornost, implementovat informace do myšlenek. Odvést naši pozornost, vytvořit strach a přes něj nás ovládat. Je jaro, příroda se probouzí a je to nádherné. Nic nenahradí procházku v této přírodě. Vypněte televizi!

161 iriska iriska | 27. dubna 2015 v 13:41 | Reagovat

[158]: s pletí mám taky poslední tři roky problém, myslela jsem že s tím nejde nic dělat - zkoušela jsem všechno možné, stravu, různou kosmetiku... teďka chodím ke skvělé kosmetičce která používá přírodní kosmetiku Biologique recherche, je to sice drahé, ale mně během necelých dvou měsíců pomohla od začínající rosacey, ekzému a akné (měla jsem všechno dohromady)- a ta rosacea to je fakt blbá diagnóza. Lepší to podchytit co nejdříve než se rozšíří žilky. Hlavně mě varovala ať nepoužívám na pleť olej, že mě to stahuje a vysušuje - je to tak, pleť mám teď opravdu nesrovnatelně lepší, naducanou a pružnou, předtím s olejem byla hrozně napjatá zarudlá. Takže po zkušenosti můžu Biologique vřele doporučit. Hodně štěstí!

162 Mára - Japan performance Mára - Japan performance | E-mail | 27. dubna 2015 v 13:45 | Reagovat

[154]: Mě se sny moc neplní, ale mám jednu konkrétní holku o které když se mi zdá, tak se pravidelně do tří dnů něco závažného pokazí a potká mě smůla.

163 sv. sv. | 27. dubna 2015 v 18:07 | Reagovat

[160]:
Tv vyhodit, prodat, či darovat cigánům,oni si s ní už poradí po svém. Odhlásit Tv poplatky, zároven i rozhlasové, jste ušetřeni všech bludů co se na Vás valí ze všech stran a máte navíc ušetřeno cca 2200 Kč ročně, to zaplatí poplatek za rychlé internetové připojení, v tomto poplatku je zahrnuto i čučení na tv a čro online, pak si možete více svobodně vybírat na CO se vlastně podíváte, aniž byste tu prolhanou bednu vubec spustili, snad je to fér :-)

164 sv. sv. | 27. dubna 2015 v 18:13 | Reagovat

[157]: No to je rada jako noha :-)

cukr ten nebrat, to radši med,
kafe záleží jak které, rozhodně ne např. pul roku namleté, musí se mlet čerstvě před spařením, a určitě ne rozpustné = to je sajrajt...

[152]: ano ovoce, ovo štávy, ovozel štávy, smothies výborné, pít hodně koutkové vody-nejkprv ji nechat cca 20min odstát aby chlor apod vyprchal, málo masa čím mín tím líp rozhodně ne babišovy vodnanský kuřata za  53,50 kg,
máme maso jedno za 1/4 roku a to ještě přemejšlíme zda to vubec "chceme" jíst i když už to leží na talířy ty zlatavé řízky... páč víme.
Mnoho štěstí.

165 sv. sv. | 27. dubna 2015 v 18:16 | Reagovat

[144]:a KAM chcete "postupovat", pokud se smím zeptat? :-o
:-)))

166 VS VS | 27. dubna 2015 v 18:43 | Reagovat

[165]: Já dál a vy  :)  Každý má kam postoupit

167 BE BE | 27. dubna 2015 v 19:02 | Reagovat

[164]:  Sila tej kávy čo som opísala nie je tak v produktoch /ano nie instatnú  to je samozrejmosť/. Sila je v myšlienke, je to alchymia... trošku som napísala stručne, ale zmerané to je a funguje. S jednou termoskou 12 hodín jazdy a fresh...:-)

168 bobina62 bobina62 | 27. dubna 2015 v 19:05 | Reagovat

[144]: Dneska musela být zase silná energie, vidím rozmazaně a praskl mi koutek - to vždycky znamená, že je to zase síla.

169 VS VS | 27. dubna 2015 v 21:24 | Reagovat

[168]: Já to mám trochu jinak, vždy trochu dopředu tak den dva a když mi nic nezabere tak mi dojde, že to zesílí.
Snažím se to nějak přijmout a pozvat, pak mám klid, jen častý tlak v hlavě a to většinou stačí se uvolnit. Podle toho co němci měří je to kolmice, no v červnu by se mělo něco udít tak uvidíme :)

170 mira mira | E-mail | 27. dubna 2015 v 22:52 | Reagovat

[164]:Nejlepsi sladidlo je stevie.Z rostliny.A co se tyce mletyho kafe,tak to poradne zatezuje slinivku.Ta potom cvici a ma poradne co delat.Zdravejsi jedinec to zatim nepozna.Az se prida neco jinyho jeste.Ale pres filtr kdyz tece,tak to je v poradku,ne zalevana.

171 Vendië Vendië | 27. dubna 2015 v 23:23 | Reagovat

Docela by mě zajímal vzrůst energií v tuhle hodinu, z očí mi tečou vodopády slz, jak kdyby se odšpuntovala zátka a po těle cítím brnění... dneska je to celkově šílené!

172 BE BE | 27. dubna 2015 v 23:35 | Reagovat

[170]: Tu ide o "trampskú"  kávu. JJ, ešte cedník do ruksaku :-)
Je to liek. Keď tomu uveríš žiadnej slinivky sa to nedotkne. Lebo je to tak vibračne vysoko, že lieči. - Dala som návod, čo s tým každý urobí je jeho vec.

Ku energiám - áno, sú vysoké. Už od 5.5.2015, nie v červnu, prichádza VLNA druhá, to budé oveľa silnejšie. Mne je  skvele. A verím si, že aj potom mi tak bude. Ako písal VS, privítajme dar, posolstvo, energiu. - Veľa ľudí za rok
sa neprispôsobilo. Musia sami pátrať, čo robia nie v súlade so Zdrojom. Vnútri seba hľadajme ...

173 štěstí štěstí | 28. dubna 2015 v 14:33 | Reagovat

nechápu,proč bych nemohla jíst maso a pít víno,na tom není nic špatného,

174 saabina saabina | E-mail | 28. dubna 2015 v 15:58 | Reagovat

[161]: Dobrý den, děkuji za radu. Mám to také tak, mám tak nějak vše dohromady. Rosaceu mi nikdo ještě nediagnostikoval, nikde na kožním jsem s tím nebyla, nerada běhám po doktorech, je to jen můj předpoklad. Kouknu na kosmetiku a uvidím..ted je to těžké, s těhotenstvím se to jakoby zhoršilo. děkuji

Také jsem se chtěla zeptat jestli máte někdo obecně problémy s vyšším tlakem, poslední dobou. Prý díky těm změnám má více lidí vyšší tlak, i když na to netrpěli. Mě dnes naměřili v poradně 145/75, vyděsili mě, protože netěhotná mám normálně nízký. Možná je to jen počasím - kéž by. Nebo jestli ty šílené bovisy způsobují i vyšší tlak??

[171]: Já to mám dnes, částečně v souvislosti s vyšším tlakem a vyděšením doktora v těhotenské poradně, ale jinak bych si sedla k počítači, pracovala, a moc na to nemyslela, ale nějak to nejde...pořád se mi chce brečet "jen tak" .. a to jsem silný buvol :-) Včera vlastně si vzpomínám, jsem měla ten stav dopoledne,brečela moje 5ti letá dcera, že nemám barvy co chce a kňučela celé dopoledne kvůli všemu a pak jsme brečely obě, bylo to divný...Ona je jinak báječné sluníčko ... A obě máme divnou rýmu, zničehonic...??

175 Milena Milena | E-mail | 28. dubna 2015 v 18:05 | Reagovat

Mila Alusko,
nevim jestli uz neblaznim, ale nevim co se mi to posledni dobou deje. Napriklad dnes v praci. Stala jsem u umyvadla a myla si hrnecek od kavy, byla jsem tam uplne sama. Najednou vidim levym okem svetlou postavu projit kolem, dokonce slysim i sustot. Chtela jsem zavolat kdo je to, ale sla jsem se radeji podivat a nikde nikdo. Prisaham, ze tam nekdo sel. Loni se mi stalo neco podobneho. Sedela jsem u okna a mela  pustenou televizi. Najednou prosla kolem okna v prizemi postava a televize mela pres obrazovku pruhy. Jak prosla ta postava, obraz naskocil. Nikde nikdo, bydlime na kraji vsi a dokola mame vysoky plot. Nechapu co to bylo. Jinak je to asi 14 dni jsem sla po zahrade a na chodnicku jsem uvidela, byl to mzik, malou postavicku metat kozelce. Mela cepicku spicatou, rozcuchane vlasy a usmev. Sla z toho radost. Nebo treba vidim neco maleho bezet po zemi. Nemohu to nikomu rict, asi by si mysleli, ze jsem se pomatla. Poslednich 8 roku se mi deji dost zvlastni veci, ale nechavam si je radsi pro sebe. Prolinaji se najak reality nebo co je to? Nekdy na neco pomyslim a ono se to stane. Nebo upozorneni mi prichazi samo v podobe nejake myslenky, abych nezapomnela na neco duleziteho. Okamzite mi to naskoci o co jde. Nechavam ted veci plynout ono to samo prijde, to co je dulezite. Nic nehrotim, deje se to samo ani nemusim. Dekuji za pripadnou odpoved. Milena

176 sv. sv. | 28. dubna 2015 v 21:21 | Reagovat

[164]: mělo být "..na talíři" :)

177 Ajka2 Ajka2 | 28. dubna 2015 v 22:00 | Reagovat

[176]: Je úplně jedno, co jíš, nebo jestli nejíš, podstatné je, co si o tom "myslíš". Jen myšlenka spouští příčiny, jídlo je jen důsledek, který nemůže NIC způsobit. Tohle  je nyní důležité si uvědomit.

178 Tara Tara | 28. dubna 2015 v 22:25 | Reagovat

Mluví se tady o snech, tak taky přispěju.
Byla jsem ve snu a potkala tam nějakou osobu. Na jaké straně byla, to nevím, asi to není důležité. "Ukázala mi", jaké je to vidět-být vše z pohledu Vesmíru a pak úhel z našeho zemského chápání. Byl to nepopsatelný zážitek. Někdo by mohl říct, že ze zemského pohledu to stálo za nic, ale také to mělo co do sebe. Považuju to za velmi zajímavý sen? za poslední dobu, protože ta atmosféra, které tam na mě doslova dýchala, patřila do té skupiny, na které nestačí naše slova. Takže by mě zajímalo, co se bude dít (i ve snech) až budeme ve 12 úrovni. :)

179 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 28. dubna 2015 v 22:53 | Reagovat

[177]: Vypij dvě flašky tvrdýho s vědomím, že ti to nic neudělá a pak dej vědět, jestli to nic nezpůsobilo :))) Na tom, co konzumuješ, záleží, a to hodně. Kdo si to neuvědomí, snadno sklouzne na scestí.

180 BE BE | 29. dubna 2015 v 7:53 | Reagovat

´Myšlienka-náboj-sila-hybná páka.
Roky zberám papiere, fľaše, i špačky pri chodníkoch.  Holými rukami. Chytajú sa za hlavu,"veď dostaneš nejakého bacila" :-)  - Nedostala som, robím to s láskou ku matke Zemi, s láskou ku krásnu, je to i fitness :-D. Zohneš sa, narovnáš, zohneš a narovnáš . Prosto pohyb - pohyb tela i duše. V tom pohybu je sila, ktorá nedovolí rozvinúť negatívny dej.
Áno, je úplne jedno či ješ, čo ješ.
Ak cítiš, že to máš robiť, rob to. Je to o zrušení odporu, o slobode ducha.
Energie nám prichádzajú na pomoc. Takže kuk do vnútra a ideme :-)

181 mariankosnac mariankosnac | 29. dubna 2015 v 11:03 | Reagovat

[173]: Pretože mäso a alkohol sú mŕtve, nezdravé nízko-rádiovitálne potraviny. Sú ako drogy, ľudia závislí na alkohole a mäse s tým nedokážu prestať, tak sami seba klamú že na tom neni nič zlé.

182 iriska iriska | 29. dubna 2015 v 12:07 | Reagovat

[173]: mám stejný názor... co člověk, to názor, a ve stravování to platí dvojnásob. Někdo radí snídat, někdo nesnídat, pít kafe, nepít... no kdyby se měl jeden spolehnout na nějaký návod, tak to je fakt těžký :) Ale i tak děkuji všem za reakce na to pití kávy, jsou to zajímavé podněty!

183 štěstí štěstí | 29. dubna 2015 v 13:50 | Reagovat

[181]: jsou dvě energie--mužská a ženská,jedna může maso a druhé škodí atd.tělo si řekne,co v danou chvíli potřebuje

184 BE BE | 29. dubna 2015 v 15:26 | Reagovat

Dve flašky alkoholu ?  To urobí len blbec.

185 štěstí štěstí | 29. dubna 2015 v 22:21 | Reagovat

[184]:není nad domácí slivovici,domácí vínečko a pořádný kus flákoty,užívat si život s plnými doušky.

186 Aria Keboke Aria Keboke | 29. dubna 2015 v 22:23 | Reagovat

No jestli to tímhle tempem půjde dál, tak do 12. úrovně skočíme někdy... ani né za 5 dní? :-o

187 zimniku zimniku | E-mail | 30. dubna 2015 v 9:22 | Reagovat

[186]: Dobrý! Mám sbaleno.Omnia mea mecum porto-vše si nesu sebou.

188 Mia Mia | 30. dubna 2015 v 9:28 | Reagovat

[186]:No to jsem se právě chtěla zeptat, kdy odhadujete, že se do té 12. úrovně dostaneme :)

189 BE BE | 30. dubna 2015 v 9:58 | Reagovat

[186]:

[187]:

[188]:
...no predsa toho 5.5.2015 začína nový cyklus. Dá sa opýtať praxisUm týmu. Mne minule odpovedali. - Pýtajte sa ľudí, ktorí sú vediaci, vidoucí... aj keď aj oni v tom nemajú úplne jasno. - Amať sbaleno ako píše zimniku to je vykecanie sa samého so sebou, prijatie sa takého aký som. Prijatie energií, takých i onakých. Znížiť odpor voči realite.  - Dať si aj fláčik mäsa, dať si štamperlík /nie dve fľašky/
naliať do seba kafčo a zákusky, objať i mrzouta, a samého seba, a ďakovať sa Bohu,Životu,Univerzu, Jednote, prosto hlavnému manažerovi tohto divadla. Ďakovať sa v každom okamihu, preto ak Alue píše o zvieratkách, a dáva im nehu lásku opateru, je to tak nadnášajúce a posilujúce,  lebo všetko čo je naplnené láskou je to pravé, orechové. To už predsa viete :-)

190 VS VS | 30. dubna 2015 v 10:53 | Reagovat

[188]:Myslím, že je nějak důležité, aby to bylo do 1.5, čísla to i napovídají. Možná je to naše ochrana:)

191 Aneska Aneska | 30. dubna 2015 v 13:08 | Reagovat

Teda jestli to přijde už za pár dní... To je celkem blbý, zrovna mám být na týden v Anglii :/ Snad se nic nestane

192 štěstí štěstí | 30. dubna 2015 v 22:56 | Reagovat

kdo se vrací do ulity?????????????????

193 mira mira | E-mail | 1. května 2015 v 10:59 | Reagovat

Doufam,ze se ta 12 uroven dopadne.V Rusku pred prosincem 2012 jedno manzelstvi vsechno prodalo,vzali si obrovskou pujcku,odleteli na honosnou dovolenou,meli se tam jak cari,doted neopustili vezeni.Mozna takovejch bylo vic.To se skutecne stalo.Taze platit nebo neplatit?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama