Transformace / Květen 2015

1. května 2015 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Květen 2015.

1. května 2015
Uznala jsem, že by bylo vhodné se trochu vrátit ke zdrojům těchto měření, která pravidelně přidávám a trochu lépe osvětlit problematiku. Upozorňuji, že nejsem Brouk Pytlík, nevím úplně všechno na světě a napíšu pouze to co se domnívám že veřejně napsat můžu, nebo co vím.
Ještě předtím bych ale ráda upozornila a znovu připomenula velice zajímavý vzkaz, který nám 27.4. večer vyvěsil na své domovské stránce německý Messteam:
MESSTEAM NÁM OZNAMUJE, ŽE ,,TRANSFORMACE LIDÍ A JEJICH DUŠÍ SE MÁ STÁT PO DOVRŠENÍ 12. ÚROVNĚ. (Teď jsme dovršili sedmou.) V té době by měla být dovršena přeměna všech našich dvanácti čakrových systémů."
Další podrobnosti k tomuto vzkazu jsem přeložila na konci předešlého Transformačního okénka ZDE, komu to uteklo a je zvědavý, vraťte se k zápisu 28.4. 2015.

A teď potřebné dovysvětlení:
Zaznamenala jsem dotaz, jestli jsou známy ještě jiné zdroje/týmy měřící tyto energie? - To je velmi trefný dotaz, ráda bych se k němu vrátila a podělila se o podrobnosti.
Určitě pro nikoho z nás není těžké pochopit, jak extrémě citlivý, nákladný, vzácný a drahý musí být přístroj, který je schopen zaznamenat hodnoty Bovis v Googolplexech a přitom nevybouchnout. Na navržení, sestrojení, pořízení a obsluhu takového měřícího přístroje nestačí obyčejný domácí kutil, ani týpek s virgulkou nebo kyvadélkem. Musíte mít zkrátka o dost více ,,za ušima", než je obecně známo a přístroj který je schopen takové energie měřit, není tak úplně normální technologie, na kterou jsme zvyklí. Samozřejmě není nikde v obchodě dostupný, to je asi také všem jasné.Pravda je taková, že zdroj pro nás i pro německý Messteam pochází z Ruska. Messteam tento měřící přístroj nemá, ale dostává každý den podrobné výsledky z ruské laboratoře, kde tento přístroj mají. Viděla jsem i ruskou webovou stránku, která překládala a zveřejňovala tyto údaje, ale spolu s ní jsem dostala i překlady od Messteamu a měla jsem možnost si vybrat, kterou stránku chci pro Česko a Slovensko překládat a používat. Samozřejmě jsem se rozhodla pro německý zdroj, protože Azbuku dost zapomínám a moje začátečnické ,,kak tibja zavut" rozhodně nestačí na to, abych se bůhvíjak dobře vyznala v té hromadě čísel a znaků. Proto jsem si ji ani neuložila, když jsem viděla, jak pečlivě a poctivě německý Messteam dává dohromady svoje tabulky.
Nicméně ruská stránka zveřejňující hodnoty Bovis existuje a je určitě pořád na internetu. Mám dojem, že ji dokonce někdo našel a odkázal na ni v diskuzi v některém z transformačních okének, když se lidé ptali, jestli se to dá najít ještě někde jinde... ale ten příspěvek je zahrabaný kdesi v hlubinách miliard písmenek, dat, příspěvků a znaků, rozlehlých stránek Aluška.org, ve kterých se někdy ztratí už i sama autorka. :)
Pokud ovládáte azbuku, určitě zkuste zapátrat a stránku najdete, ale upozorňuji vás, je to pořád ta samá laboratoř, ten samý přístroj, ta samá data, ten samý tým výzkumníků.
O tom, jestli třeba existuje obdoba tohoto přístroje někde jinde, nevím. Pokud ho někdo má, mohla by to být Čína, která s rusy na podobných projektech někdy spolupracuje. Každopádně země, která na celé čáře exceluje ve svých vynálezech a výzkumech na poli alternativních věd, hermetismu a která je plná velmi zajímavých profesionálních laboratoří, které zkoumají věci o kterých se nám ani nezdá, kam se nikdo z nás nemá šanci dostat a ani o nich neví, je jednoznačně Rusko. Není divu, že právě oni mají tento přístroj. Je to výsledek jejich mnohaletého bádání v energii, na kterou zbytek světa zvysoka kašle, protože je tak intenzivně vychováván ke skepticismu a cynismu. Rusko je země, která se na rozdíl od většiny zbytku světa neposmívá věcem, které nejsou na první pohled očima vidět, ale naopak je intenzivně skrytě studuje.

Co se týče mé osoby a mého vztahu k těmto energiím a měřením, vzala jsem ten úkol proto, že jsem pochopila že je důležitý a je potřeba dát lidem u nás možnost, aby také věděli co se kolem nich a ve světě děje. Jednak jsme takoví speciální, že jazyky všichni automaticky neovládáme. Druhak jsem člověk, který se typově na tento úkol hodí. Umím jazyky, mám hodně navštěvované stránky kde mě snadno najde každý kdo se zajímá a navíc mám povahu běžce na dlouhé trati, který svůj úkol nezahodí po dvou měsících, až ho omrzí a přestane bavit... Navíc mám vstřícný vztah k problematice, jen tak se něčeho neleknu a rychle se učím. To je důležité mít na paměti.
Rozhodně jsem však ten úkol nevzala proto, že bych byla expert na problematiku, všechno věděla, všude byla a od všeho měla klíč! Proto na některé vaše otázky, odpovědi neznám... Přesto se snažím obohacovat základní data od Messteamu o nějaké NAŠE poznatky a dění, prostě přizpůsobit podobu těchto výsledků nám a zasadit je do našeho prostředí. Proto obsah Transformačních okének částečně tvoříte i Vy, proto se ptám jak se cítíte, co si myslíte a chci číst vaše postřehy a nápady. Jsme v tom spolu, dělám to pro vás, ne pro sebe... stejně tak Messteam který všechno překládá z ruštiny, stejně tak ruská laboratoř, která poskytuje výsledky zainteresovaným lidem zadarmo.
Uvědomte si, že dostáváte k dispozici v češtině překlad dat, ke kterým byste se jinak neměli šanci dostat, nebýt aktivních a ochotných dobrovolníků. To stejné by si mělo uvědomit i německé publikum, které je občas pěkně náročné a brblá, že Messteam něco nestíhá.

.... Mezi 29.4. a 30.4. Je údajně dosaženo 45% z 10. levelu. Uvidíme, jak bude vypadat a jestli se naplní odhad, který nám zanechal Messteam ohledně překročení 12. levelu.
Nové grafy od Messteamu přestaly sledovat podrobně procenta, ale už zakreslují postup po levelech.
Energie 30.4. je 1E+10000Googol-PlexBESobota 2. května 2015
Messteam nám zanechal nová data pro květen (zatím jsme bez grafu)
1.5.: 3,48E+186,70 ^1E+18000Googol-PlexBE
2.5.: 3,33E+207,20 ^1E+18000Googol-PlexBE

Také bych ráda přidala překlad nejnovějšího vzkazu, který připsali: (.... a vezmu to zlehka s humorem, protože mám dneska moc dobrou náladu)

,,Jak můžete vidět, v žebříčku přibyly nějaké nové údaje (můžeme vidět na zdroji, poslední 3 sloupečky jsou nové).
Energie slunce je ztlumená o 17%, což znamená, že vlivy jako jsou chemtrails, mraky popela (patrně narážka na nedávnou erupci o které jsme psali v minulém okénku) a znečištění sem přišly, aby zeslabily sílu slunce.
To nás vede k závěru, že se planeta země skrze toto ochlazení stahuje a to aktivuje litosferické desky k pohybu.
Tyto účinky by měly být známy každému, kdo se zabývá těmito tématy!!"

- Překlad možná trošku kostrbatý, na orientaci nám to snad stačí a pak si to logicky pospojujeme dohromady. Dále se Messteam zase vrací zpět k mnohokrát vzpomínaným třem dnům tmy:

,,Mnohokrát citované 3 dny tmy, které byly popsány v posledním channelingu (mně se neptejte, nevšimla jsem si že by u Praxis byl nějaký nový channeling v souvislosti s Bovis měřeními, asi jde o nějaké jejich vedlejší okénko... nebo myslí ten starý, co jsme řešili už v roce 2012) nejsou vázány na konkrétní dobu a nebudou to vyloženě 3 dny tmy, ale jsou orientovány na dobu, kdy slunce - nebo jeho hvězdní sourozenci se stejným posláním - vědomě svými světelnými loděmi (viz. fotografie NASA u slunce) zešednou/zatmí se."

Překlad opět kostrbatý: Messteam říká, že 3 dny tmy nejsou vyslovené ,,3 dny tmy", ale upozorňují nás možná na dobu, kdy hvězdná tělesa potemní, nebo výrazně sníží svoji aktivitu... (To mě vždycky u proroctví a předpovědí hrozně štve, že se často dají vyložit na milion různých způsobů a človíčku vyber si, hoď si korunou.)

Ve zprávě se také vyskytuje zkratka G.W.*, kterou se mi nakonec podařilo nějak odvodit podle tabulky. (Znám jenom ,,WG" Wohngemeinschaft a to asi nebude to pravé ořechové :D haha...)

*,,G.W." ukazuje v procentech oslabující energii slunce, což Messteam podrobně sleduje a každý den uvádí v procentech. Říká tomu ,,Božské zatmění" a spojuje to s předpovídanými a již zmiňovanými třemi dny temnoty.

Dále zpráva obsahuje souhrnné info** naší planety:

Znečištění stratosféry: 1,5% z celkového Božského zatmění
Částečné znečištění popelem v mracích: 0,7%
z celkového Božského zatmění
Božské stmívání: 14,8% (to bylo ke dni 30.4.2015) - aha? Pozor?

Zajímavé je Božské stmívání za poslední měsíc (DUBEN 2015) v souhrnu čtyř týdnů:
1.týden: 3%
2. týden: 7%
3. týden: 10%
4. týden: 14,8%

Takže už se sleduje i ubývající síla slunce (,,šednutí/stmívání") v procentech. (,,Sonnenkraft - Dimmung" / Síla slunce - zatmění). Dnes máme G.W.* 15,90%. Včera to bylo 15,40%. Tendence je stoupavá. - To je ale velice zajímavé!

Ještě zpět k té tabulce: První je řeč o 17ti procentech zatmění, pak najednou 15,90%, kdo se v tom má vyznat? - Oboje jsou totiž jiné hodnoty. Když se podíváme na novou tabulku na ZDROJI doplněnou o poslední tři sloupečky nadepsané jako ,,Sonnenkraft - Dimmung", vidíme u prvního nadpis ,,TOTAL" (total je těch 17% zmíněných na začátku dnešního překladu) a pak vidíte G.W. (to je dneska těch 15,90%).


Hodnoty jsou rozdílné, protože první sloupeček patrně souhrnně udává celkovou hodnotu i s připočtením vlivu chemtrails, popela, ostatního vzdušného znečištění atd... proto jsou tyto hodnoty také vypsané zvlášť v souhrnném infu** nahoře.
(malá poznámka na okraj:Chemtrails zastiňuje slunce a snižuje jeho sílu, to se obecně ví - I VEŘEJNĚ PŘIZNÁVÁ, proto se připočítává do souhrnného sloupečku TOTAL.)

.... Nevím jak vy, ale já bych k tomu měla celou řadu otázek
Například, co se stane až tam bude 100% a jestli se to vůbec kdy stane? A když se to stane, tak bude zhruba 3 dny tma? Nebo tma nebude? A ať už bude nebo nebude tma, potom může přijít Zlatý věk, o kterém píšou proroctví? Nebo zase slunce nabere sílu a my se budeme handrkovat, jestli se něco stalo nebo ne? A je to časově shodně nastaveno na překonání 12. levelu Bovis, o kterém nám bylo řečeno na konci dubna? Nebo to jde úplně nezávisle na sobě?

U překladů se sice zapotím, ale když se nad tím pak člověk zamyslí a spojí si A + B dohromady, nezbývá než zírat.
Postupné zmíněné ,,potemňování slunce" je zajímavý paradox k nedávno řešené sluneční bouři, která byla silná tak, že německé úřady dokonce oficiálně hlásily obyvatelstvu, aby se připravilo na možný blackout! - Prvopodstata.blog.cz to dokonce lidem přeložila. Poté přišlo zatmění slunce a teď zase máme Božské stmívání. - Pal nepal. Pal nepal.

Úterý 5. května 2015
..... Jak nám ukazuje TENTO graf, 3. května jsme dosáhli 11. levelu, předtím jsme ,,setrvali" na 10. levelu pouze mezi 29. dubnem až 3. květnem. Jde to hodně rychle.
..... Dále byl přidán nový graf K VIDĚNÍ ZDE, který už sleduje a zakresluje jednak aktivitu slunce (což byl můj předchozí překlad z 2. května) a také obsahuje přímku, která ukazuje postup po levelech. Ke dni 4.5 jsme pořád na levelu jedenáctém.
..... Božské zatmění postupuje každý den po desetinách procent, zatím tam žádný velký skok není, ale uvidíme později. Aktuálně ani nepřibyl žádný zajímavý ,,blog" od Praxis k přeložení.
..... Ještě mě celkem zaujaly popisky u grafu, na který jsem odkazovala jako první (myslím tento). Od 12. levelu nahoru je popisek ,,Počátek nové cesty" a dál nahoru je ,,Aktivování 12. vlákna DNA" - Shodné jako už zmíněných ,,12 čakrových systémů". Napadá mě otázka, jestli náhodou jeden level neznamenal aktivaci jednoho vlákna/systémů, protože ty stále se opakující dvanáctky už jsou podezřelé.
Zajímalo by mě, jak to bude vypadat, až dvanáctku skutečně překročíme. Mně by úplně stačilo, kdyby na světě přestali existovat blbci, hamouni, záškodníci a nemoci. :)
..... Mimochodem kdo má pocit že se nic neděje, u mě se náhodou děje. Kdo nečetl, doporučuji článek ,,Přestalo mi chutnat maso." Určitě to není shoda náhod.
..... A jaké změny nastaly u Vás?

P.S. Elektronika taky dostává na zadek, jak tak koukám. Před pár dny se mi zblbnul mobil a například dneska ve 13:03 mi ukazuje čas 23:11 .... A to na něho nikdo jiný než já nesahal. Mám ho už 9 let a tohle se předtím nikdy nestalo.

Čtvrtek 7. května 2015
Zatím je relativní klid. ,,Božské zatmění" dál pomaličku postupuje. Dnes je G.W. 16,90%.
Energie Bovis dál stoupají. Dnes máme hodnotu 3,50E1680,00 ^ 1E+3000Googol-PlexBE, dostáváme se pomalu NAD jedenáctý level a pomaličku jsme vstoupili do počátku dvanáctého.

Sobota 9. května 2015
Božské zatmění každý den pokračuje, jak můžeme vidět na této tabulce zobrazující data od 30.4. do 8.5. 2015:


Bovisy pokračují také, blížíme se rychle k 12. levelu, na který jsme jistě všichni zvědaví:


Dnes 9. května jsou energie Bovis 1,25 E5360,00 ^1E+7000Googol-PlexBE.

Ve čtvrtek tento týden se mi stala taková zábavná věc:
Večer jsem se převlíkala do pyžama a přes židli v ložnici jsem si přehodila oblíbené modré triko s bílými tygry a černé tepláky. Je to moje oblíbené a pohodlné domácí oblečení. Měla jsem v plánu si je další den znova oblíct.
Pak jsem hezky usnula... V pátek ráno vstanu, umyju se, jdu k židli, šmátrám - hledám ... A moje oblečení nikde!
,,No to je ale divné", říkám si, protože naprosto přesně vím, kam jsem to dala!!!
Procházím koupelnu, skříň, znova pokoj, znova židli, znova koupelnu.. kontroluju prádelní koš, pracovnu... Nic. Nikde nic.
Nechala jsem to teda plavat, že to někde pak po cestě snad objevím, vytáhla si něco jiného a dala jsem se do úklidu. Měla jsem spoustu energie, tak jsem za dopoledne stihla vypucovat celý dům, ale na své oblečení jsem ani tak nenarazila.... a nenašla jsem ho, ani když jsem dávala prát věci.
Ještě večer znova šmátrám, hledám... oblečení fakt nikde. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit.
V sobotu ráno jsem vstala - oblečení stále nikde - a už jsem začala uvažovat, jestli mi ho nějaký skřítek neodnesl, nebo jestli to oblečení nepřevibrovalo do jiné dimenze a já omylem zůstala tady, místo aby to bylo naopak? :D haha!
Odpoledne už jsem z toho začala být nervozní, protože - znáte to - na svoje nejlepší tepláčky a triko s tygříky jsem háklivá a fakt by mi to ve skříni chybělo. Nemám zase tolik hader, aby mi to bylo jedno.
Tak znova procházím dům a zase nic... Až mě napadlo zkontrolovat jedinou místnost, ve které jsem ani při úklidu nebyla: Sklad s knihami. A věřte nevěřte, na knihách Svět za oponou bylo složené moje oblečení, položené na bublinkové folii, co ji tam mám dopředu nastříhanou na přesný rozměr pro jejich zabalení... Hledím na to jako puk, a už radši ani nic neříkám, no hlavně že mám co jsem chtěla.
- Tak. A teď mi někdo vysvětlete, jestli mi kornatí mozek, blbnu z Bovisů, nebo si ze mě fakt nějaký skřítek dělá srandu?

Pondělí 11. května 2015
Včera jsme se těsně přiblížili k hranici 12. levelu, jak sleduje následující graf:


Tento graf ukazuje i dnešní den 11.5., ALE nezobrazuje levely, zobrazuje Googolplexy:


Zatím to ještě nevypadá, že bychom přešli přes 12. level. Uvidíme co bude za pár dnů.

Zaznamenala jsem tady zmínku o včerejší únavě - já byla také včera trochu KOPRová, ale vytáhla jsem se na moc hezkou procházku po okolí, kde jsem strávila dvě hoďky a tak mě to příjemně hodilo do pohody. Myslím si ale, že trocha lenosti k neděli patří, když jinak člověk celý týden lítá jak nadmutá koza :)

Středa 13.května 2015
Pořád se na to těším, až si přečteme na Praxis, že jsme překonali ten 12. level, ale zatím nic. Vývoj postupuje víceméně stabilně kupředu, ale 12. meta asi zatím není dobyta, to by nám snad řekli :)
Za mě se těch změn stalo až moc a osobně mám pocit, že už žiju v jiné realitě než do nedávné doby. Například už jen to moje přirozené vegetariánství je obrovský šok a připisuji to právě vzestupu. Myslím si, že mi tyto energie Bovis pomohly umožnit a dořešit můj velký morální problém ohledně jezení masa. Už jsem byla naťuklá dlouho, takže mě nakoply tím směrem, jakým už jsem se pomalu šinula nějaký ten pátek.. Ale ten nový svět se děje jakoby v mé hlavě, v mé energii, v mém těle a v mém vědomí. A nevidím tu změnu u všech lidí, jenom u některých.... Transformace je asi o dobrovolné vědomé změně každého z nás. Proměníme se z housenek na motýlky, ale očividně to je hlavně otázka naší volby. Uvidím, třeba je to jenom přechodný stav, možná mě lidstvo ještě překvapí a potáhne za jeden provaz celé... (Tak teď si budu vizualizovat toho krásného statného chlapa a dostanu ho!! :D Protože Bovis!! :D)
A mladí také koukám nezahálejí:

,,Že by se teda vážně něco dělo ? Jsem v 9. Třídě základní školy, kde jsou všichni odjakživa naprosto závislí na mobilech. No dnes jsem slyšela vážně zajímavé věci :)) "Mě už ten fejsbuk nějak nebaví"... "Jo mě taky. Ani ten snapchat" "Přesně, je to už nuda" Tak jsem zvědavá jestli z toho ještě něco bude"

Pátek 15.5. 2015
Energie:
12.5. -1,13 E9060,00 ^1E+10000Googol-PlexBE
13.5. - 3,03 E9834,00 ^1E+10000Googol-PlexBE
14.5. - 4,33 E10770,00 ^1E+11000Googol-PlexBE
Stále se pohybujeme v hodnotách 11. levelu. Včera jsme naplnili 85%, po dovršení 100% bychom se měli dostat na dvanáctý level. Asi to ještě trochu potrvá, přece jenom ty hodnoty nejsou zrovna malé.
Božské zatmění (jak jsem překládala výše) pořád postupuje, 14.5. už jsou hodnoty G.W. 17,90%.

Chcete slyšet vtip? - Včera se mě tomáš marný (po kterém jsem převzala úkol zapisování Bovisů) jen tak mimochodem zeptal, jestli ještě pořád zapisuju hodnoty Bovis na web... Tak přemýšlím, jestli si ze mě jenom dělá šoufky, jinak je to dobrý hlod. (Počkám si pár dnů a pak se ho pro změnu zeptám já, jestli ,,ta prvnípodstata nebo jaksetovlastněsakrajmenovalo" ještě existuje? :D)

Zajímavý komentář nám přistál v diskuzi:
,,Nedá mi to a také se s vámi podělím o velice čerstvý zážitek.
Dnes se mi podařilo něco, co se mi ještě nikdy nestalo - totiž, kompletně jsem vyhodila elektřinu v celém domě. Nic jsem se zásuvkami nedělala, pouze jsem si chtěla nabít notebook... už už jsem se dotýkala těch otvorů a najednou bum, objevil se takový jakýsi blesk a konec nabíječky byl najednou takový očouzený. No a pak jsem se dozvěděla, že právě vypadl proud... A to v celém domě. :D"
- Někdy když má člověk až moc energie, tak vyřadí nějaký elektrický přístroj. Ale vyhodit celý barák, to už je celkem výkon :)

Poslední tři dny jsem ještě citlivější, a hodně špatně spím. Usnu dobře, skoro hned, ale pořád mě budí nějaké zvuky, víc než obvykle. K ránu už jsem tak divně rozkopnutá a zmatená, že nemůžu dospat, a když se probudím, tak se můžu snažit jak dlouho chci, už neusnu. Vstávám proto v půl sedmé, nebo v sedm a to se ještě tak hodinu dvě převaluju z jedné strany na druhou a snažím se spát jako o život. Nic. Dneska mě něco vzbudilo před šestou a už jsem nezabrala, přitom to původně vypadalo nadějně... ale pak mi začal na střeše řvát Rehek a to byl konec. Nadšená z toho nejsem, zase ale zažiju klasické brzké vesnické ráno, rosu na louce, spící sousedy.... čajíček na balkoně, tichoučko, ptáčci zpívají. - To mi nakonec vždycky spraví náladu.
Ráno se budím s bolavou hlavou, ucpaným nosem a tlakem v uších, to už mám tak 2 týdny, a nemocná přitom nejsem, podávám nadstandardní výkony každý den. Navíc užívám rakytník, béčko a od včerejška už i spirulinu.
Včera jsem měla ,,přetlak v hlavě" vlastně skoro celý den. Taky jsem měla velkou žízeň, ta mě chytla hlavně včera večer, ale šílená. Litr vody mi na večer skoro nestačil a všechnu tu vodu jsem zdematerializovala, nepotřebovala jsem na záchod ani ráno. - A jak jsem z toho nespání rozhozená a převaluju se dvě hodiny, tak se orgány vzbudí dřív, pak dostanu hlad už v 9-10, místo v 11-12. Snažím se přizpůsobit tělu tak jím, netrápím ho hlady, ale radši bych se místo toho vyspala. - Vrátím se zpátky k večernímu popíjení konopného čaje, mám po něm tvrdší a kvalitnější spánek. Sice mi nechutná jak je hořký, ale každý lék je hořký... a objednám si nové špunty do uší, snad to zase pomůže. Přes ty svoje už slyším sousedovy psy i když si je zarazím hluboko do uší.
Moje příznaky ukazují na přetíženou šišinku mozkovou, která reaguje zbytečně přecitlivěle, místo aby mě v noci nechala spát. Pořád na něčem pracuje. Viním z toho právě extrémní proudy Bovis, které na ni pochopitelně působí a se kterými se musí vyrovnávat.

Večerní dodatek: POZOR, Levelu 12. jsme dosáhli dnes 15.5. v 03:30 hodin ráno!
V 11:00 kdy messteam přidal dala, už jsme dokonce 6% nad touto hranicí.

Energie k dnešnímu dni v 11:00 jsou: 1,35 E16670,00 ^1E+16000Googol-PlexBE


Zajímavé komentáře, které by jistě nikomu neměly uniknout:
,,Zdravím,měla jsem to také tak,dvě noci zpět, únava ale nemohla jsem usnout,pak se pořád budila. Usnula jsem ve 12 hodin a vzbudila se v 5ráno..včera dokonce ve 4! Ráno. A i když jsem byla moc unavena,žádný spánek nepřicházel. Žízeň večer také. Včera veliká únava hned od rána, dnes to bylo chvíli únava a chvíli absolutní energetický náboj. Tak jsem pak zjistila,že jsme překročili 12level. Ale byla jsem u terapeutky a říkala,že to ted melo hodně lidí,i ona. a že to bude ještě hustý,že těch levelů je 18..tak uvidíme :-"

,,Zdravím :)
Ráda bych se také podělila o nějaké své poznatky:)
Ze začátku se mi strašně líbí, že se rozmáhá zdravý životní styl :) bohužel ne přímo vegetariánství, ale skoro všichni v mém okolí přešli na zdravou stravu a cvičí!
No a co se týče mě... to nejpodivnější je, že asi přestávám vnímat čas. Nedokážu ten pocit úplně vysvětlit, ale když si na něco vzpomenu, ať to bylo před rokem, týdnem, nebo dnem, přijde mi to jako stejně dlouhý časový úsek. Někdy mám pocit, že se to stalo před pár hodinami, nebo dokonce v přítomném momentu. Často si tu situaci představuji, že doteď pro nás byla normální dlouhá rovná časová úsečka... a já to mám jakoby v obřím pytli všechno dohromady :D
Když vzpomínám třeba na dovolenou v Itálii, dokážu slyšet šum vln i jak studené bylo moře, nebo jak voněl vzduch.
Jediné "vzdálené" vzpomínky jsou ty, které ještě nemám vyřešené - traumata a velmi špatné zkušenosti...
Také často cítím tlak na 3 oku. Vyloženě jako by mi jej někdo masíroval, nebo na něj tlačil, ale nebylo to nepříjemné :D
A posledních asi 14 dní přestaly mé celoživotní problémy s komunikací! všechny problémy, co jsem dřív strašně řešila a hlavně strach... prostě jen tak odezněly a jsou pryč! O.O :D"


16. 5. 2015 (10:32hod.)
Jak jedna z čtenáček trefně poznamenala, je zajímavé, že k dosažení důležitého 12. levelu došlo 15.5. 2015 (555 - Lidstvo).

,,Něco mi říkalo, že to bude 15.5.2015. :) Já to na sobě včera dost slušně pocítila. Neskutečná únava. Na dnešek jsem spala nějakých 15hodin (cca od 5 do 8). Jak jsem si lehla, byla jsem úplně hotová. Měla jsem neskutečnou žízeň a pocit jakobych měla horečku. Celé tělo mi hořelo, neměla jsem vůbec sílu z té postele vstát, jediné co mě přimělo byla ta strašná žízeň, že jsem se vyvrávorala z postele do kuchyně, napustila si flašku studené vody, půlku vypila a zase zalehla. (Nemocná ale nejsem.) Měla jsem hromadu divných snů, ze kterých jsem se budila s pocitem, že mi vibruje páteř, jakoby mě skrz ní projížděl elektrický proud. Prostě celkově byla ta noc prapodivná. Máte někdo podobnou zkušenost ze včera?"

Já se dneska ráno probudila a měla jsem moc příjemné pocity kolem páteře, od krku až po kostrč. Sice to nebrnělo, ale bylo to příjemné, občas to mám, hlavně když se dobře vyspím. A proč jsem dobře spala? :)
Včera jsem si uvařila půl litru silného konopného čaje. Pila jsem ho půlhodiny, chvílemi se mi až křivila pusa, jak byl hořký. Med to nezachrání. Ale perfektně mě to odrovnalo, takže jsem v jedenáct hodila masku do peřin a celou noc jsem nevěděla o světě, ani o tom že by se ozývaly odkudsi nějaké zvuky. NIC mě celou noc nevzbudilo a to jsem neměla ani špunty v uších. - ZÁZRAK.
Měla jsem i jeden kratší divný sen, zdálo se mi o nechutném obrovském hmyzu a já dělala ,,fuj fuj, dejte to někdo pryč, to je strašnej humus..." (přitom normálně jsem odklízeč havěti já, toto ale bylo nadpozemsky odporné.) Tak jsem zvědavá, co se stane, jestli nějakého odporného hmyzáka/podrazáka fakt potkám? :/ ... no snad ne.
Každopádně znova doporučuji všem kteří spí strašně mělce tento konopný čaj Delibutus, fakt funguje. Víc silnější a čím víc, tím líp odpadnete a tím tvrdší spánek přijde. Já mám menší balení ,,Zenového klidu", ale vyrábí i ,,Zenový spánek". Podle mě fungují oba stejně, uspává hlavně to konopí. Co se do něj přisype už je víceméně tak trochu jedno. To je jenom na dolechtání. Neobsahuje to THC.

Dnešní energie: 3,23 E17380,00 ^1E+17000Googol-PlexBE
Už jsme na deseti procentech ze 13. levelu. Jsem zvědavá co nám přinese dalšího.


Pondělí 18. května 2015
Energie se vyvíjejí dál a to extrémní rychlostí.

Energie včera 17.5.: 3,53 E23850,00 ^1E+23000Googol-PlexBE
Energie dnes: 6,53 E26650,00 ^1E+26000Googol-PlexBE

Messteam upozorňuje, že už jsme 40% nad 12. levelem, což je za tak krátkou dobu ohromný skok.
První tabulka ukazuje hodnoty v Googol-Plex BE.
Ve druhé tabulce vidíme vývoj božského zatmění.
Třetí tabulka shrnuje postup Bovisů po levelech.21.5. 2015
Energie:
19.5. - 5,45 E29950,00 ^1E+29000Googol-PlexBE
20.5. - 3,53 E34680,00 ^1E+34000Googol-PlexBE
(Blížíme se k 13.levelu!)

Právě mi došly znaky na jeden článek. Zítra odpoledne bych tedy vydala nový díl pro květen.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

 


Komentáře

Zobrazit vše (214)
Zobrazit starší komentáře

201 mira mira | E-mail | 20. května 2015 v 13:20 | Reagovat

[200]:9 kruhu mi pripomina 9 planet slunecni soustavy.Pluto je vyrazeno pro svou malost.Takze je jich 8.Kdepak mame devatou?Pohledte,ejhle,ze by Nibiru?

202 BE BE | 20. května 2015 v 13:53 | Reagovat

[200]: A čo bude potom ?
A vôbec nerozumiem koňom ...:-(, mám pred nimi veľký rešpekt,  aj keď beriem tento koniec ako pôvabný.  :-)

203 VS VS | 20. května 2015 v 15:01 | Reagovat

[199]:Proč mám neustále pocit, že se šťouráme ve věcech, které vůbec nejsou důležité. Mám takový pocit, že bychom se měli učit ovládat své emoce a ne zjišťovat detaily které ani nemůžeme z našeho pohledu pochopit

204 zimniku-Karel zimniku-Karel | E-mail | 20. května 2015 v 22:21 | Reagovat

Již nějakou dobu mi "leží" myšlenka, že "realita" je tvořena tekutými krystaly s různě nabitou energií. Vše jsou krystaly které mají určitý energetický náboj-energetické skupenství.
Naše realita je k přirovnání jako tekuté krystaly, co jsou třeba v "digitálkách" . Vše je energie mající informací. Pokud je určitá energie v našem informačním"poli", tak jsme schopni s ni reagovat a vnímáme ji.  U digitálek, krystaly vidíme. Pokud je energie odlišná, a není v informačním poli, tak s námi nereaguje a je vypnuto. My tu energii  ovlivňujeme, energie je stále, vše je energie. Podle energie nám "digitálky" tvoří obraz ve kterém se "pohybujeme". My se ve skutečnosti nepohybujeme, je to energetická projekce našeho vědomí. Vše je určitý energetický stav. Mám k tomu zamyšlení nad tím jak fungují smysly, jak vnímáme. (je to obsáhlé a opravdu zajímavé, každý má možnost se nad tím zamyslet)
Docela rád bych to rozvinul, jsou to mé pocity, myšlenky. Říkám tomu systém kostky cukru. Dostanu jednu a jak ji rozpustím, vstřebám, tak dostanu další ještě zajímavější.Citím, że přijde mnoho kostek cukru. Nemá smysl dostat celou krabicí cukru naráz, nevstřebal bych ji. Doporučil bych trpělivost a užívat si kostek cukru, Bovis.

205 ok ok | 20. května 2015 v 22:53 | Reagovat

[201]:zodiak(horoskop),který byl dovezen z Egypta do Francie se skládá z 9 horoskopických znamení místo 12.tři znamení jsou odsunuta,,planeta Nibiru bude viděna klidného rána.

206 ok ok | 20. května 2015 v 22:56 | Reagovat

[202]:svoboda duše.

207 BE BE | 21. května 2015 v 0:01 | Reagovat

[203]: Asi preto, že ony nie sú /tak/ dôležité.

208 BE BE | 21. května 2015 v 10:14 | Reagovat

[205]: A čo ten/tá Nibiru tu vlastne pohledáva ?
V knihe poviedok od p. Schwartza, som čítala takýto dej.  - Vetci objavili hviezdičku. Ta mesiacmi rástla a rástla a bola vidieteľná už nie ako hviezdička, ale ako planétka. A rástla ďalej, priblížila sa Zemi natoľko, že navodila rôzne zmeny. Iné svetlo, iné energie. Visela v priestore, tichá, pasívna. ? Nič hmatateľné sa nedialo. Potom odletela, zmizla :-/
Zanechala dedičstvo.  Ženy nemohli otehotnieť - muži plodiť.  Zo všetkých kútov sveta hlásili to isté. Prestali sa rodiť deti. Už len tie prišli čo boli v tele matky.
"A co bylo dále ? Zeptejte se pana krále. Kone tančili dále. "

209 ok ok | 21. května 2015 v 22:48 | Reagovat

[208]:v den D každý pocítí změnu...vy koně nemáte,

210 BE BE | 22. května 2015 v 1:20 | Reagovat

[209]:  achjo, ste tajuplný ako Hercules Poirot. Ktoréže to 3 znamenia zverokruhu boli odobraté ?
Rozumie tu niekto o čom točí ok ? Lebo ja vôbec... :-D

211 Eva Eva | E-mail | 22. května 2015 v 9:06 | Reagovat

K tomuto textu : Ve zprávě se také vyskytuje zkratka G.W.*, kterou se mi nakonec podařilo nějak odvodit podle tabulky. (Znám jenom ,,WG" Wohngemeinschaft a to asi nebude to pravé ořechové :D haha...) - som na stránke praxis UmERiA našla túto vetu : Wir machen diese Arbeit im Auftrag von der Geistigen Welt (duchovný svet)... - čiže mám pocit, že skratka G.W. v tabuľke bude niečo o duchovnom svete :-)

212 CZK CZK | 22. května 2015 v 11:40 | Reagovat

[204]:Tak nějak to vnímám i já. Někde jsem četl, že hmota je jenom zmrzlá energie. A jistým podílem ji svými myšlenkami pozměňujeme. Říkám jistým podílem, protože se domnívám, že je zde ještě jiný program, který "svět" drží pohromadě. Např. když se někdy probudím z nějakého snu, stále si myslím, že jsem v něm a "nepoznávám své okolí", protože věřím stále ještě tomu, že jsem někde jinde. Nakonec stejně poznám, že jsem v ložnici. Tedy - moje myšlenka stejně určitou dobu vytvářela jinou realitu než tu, ve které jsem se probudil.
   Ale jinak to potvrzuje závěry kvantové fyziky, že základním hybatelem tohoto světa je myšlenka.
   Pokud jde o bovisy, zatím to vnímám tak, že to jsou právě ty nejmenší částečky energie, ze kterých se nechá tvořit realita. Dají se však použít pouze k tvoření - ne k ničení. Dají se použít pouze PRO něco a ne PROTI něčemu.

213 zimniku-Karel zimniku-Karel | E-mail | 22. května 2015 v 11:52 | Reagovat

Dnes si mnozí říkají jak žijeme v úžasné době technických možnosti. Máme počítače, výkonné telefony, chytrá auta, ledničky, televize a mnoho dalšího. Pokud se zamyslím, tak dojdu k tomu, že to tu je již dávno je a mnohem dokonalejší. Tak třeba naše tělo, je dokonala výpočetní jednotka. Každým okamžikem zpracovává obrovské množství informací a my je aniž bychom si to uvědomovali využíváme. Co vše se děje používáním smyslů, pohybem , mluvení, kolik údajů se musí koordinovat, kolik procesů aby to vše proběhlo v daném okamžiku. Tak ta dnešní technika je v porovnání s tím NIC. Je to celý systém přírody. Všechny procesy a dokonalost. Je to od počátku  již vymyšleno.
Mám pocit, že jsou na zemi síly, které se snaží tyto procesy ovládnout ve svůj prospěch. Jenže se to týká všech a všeho v jejich neprospěch. Kdo jsou ti jež jsou ne roveň všem a chtěli by být nad všemi a vším? Všichni a vše je stvořeno stejně! NIC/NIKDO není nad a NIC/NIKDO není pod. Proto jsme v těchto časech, proto se probouzime a uvědomujeme.

214 Petr Petr | E-mail | 22. května 2015 v 22:05 | Reagovat

Jako mazec, dnes máme 13level 26% :) Pěkně to naskakuje :)
Jinak v poslední době mám pocit při pohledu do zrcadla, že se na mě dívá úplně někdo jiný, mám hodně divné oči - divně hluboké :D Jinak také jste tak v poslední době podráždění? Jo a také jsem se zde chtěl zmínit o tom, že již delší dobu si všímám, že například taková moucha přijde sama na prst, když jí ho nastavíte. Ona prostě neuletí! Stalo se mi to už několikrát!
Jinak teď se mi spí moc dobře, dokonce si i sny pamatuju a že jich během jedné noci je :)
Mějte se famfárově přátelé <3

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.