Transformace / Květen 2015 (2.díl)

22. května 2015 v 16:51 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Květen 2015 (2.díl)


22.5. 2015
Pokračuji s druhým dílem transformačního okénka pro květen, neb u předešlého mi došly znaky.

Energie:
21.5. 2015: 1,24 E55500,00 ^1E+55000Googol-PlexBE
a dnes: 3,9E64600,00 ^1E+64000Googol-PlexBE

Včera jsme překonali hranici 13. levelu a dnes už jsme dokonce 26% nad ním!
Od středy jsem strašně unavená, ale přičítám to zatažené obloze. Teď jsem ovšem na vážkách, jestli důvod není náhodou dvojí.


Sobota 23. května 2015
Jsem hrozně unavená, nesoustředěná a zpomalená. Chodím pomalu spát už po desáté, jen co zalehnu tak spím i bez konopného čaje... A ta zatažená obloha a nízký tlak mě úplně dodělává. Vždycky jak je pod mrakem tak odpadnu, mám to celý život, ale v kombinaci s bovisem je to ultimátní dávka. Když si však vezmu do náruče morčátko, tak to ze mě na chvíli spadne. Jsou to prostě miláčci.
Ale když se dívám na hodnoty, už se té únavě ani moc nedivím.

Energie dnes: 4,1E73800,00 ^1E+73000Googol-PlexBE
Už jsme 62% nad 13. levelem, takže brzy nás asi čeká čtrnáctý.

Jak je to u vás? Divočina, nebo byste celý den nejraději spali?


Úterý 26. května 2015
Před dvěma dny skončila zatažená obloha, tak mi to vlilo energii do žil, ale nejsem pořád kompletní. Po hodinové procházce jsem docela mrtvá a potřebuju si sednout, jakobych šla dvě... Včera jsem se mohla nachodit - nevim tipnu - asi 8-9 kilometrů, na etapy jsem si vždycky chvilku odpočinula a šla dál. A večer jsem měla problém sejít schody, jak mě bolely celé nohy. Buď jsem zlenivěla po zimě - což si nemyslím, celou zimu jsem tahala v mrazech špalky dřeva a navíc jsem oproti loňsku ještě víc zhubla, tak bych měla být svižnější! - nebo moje svaly něco zatěžuje. - Bovis? Nejsem zvyklá, že bych byla taková zdechlina. Dokonce jak jím lehkou stravu (prostě po jídle neodpadnu protože v tom není maso), naopak vnímám změny v těle k lepšímu. Tak mě to oslabení překvapilo.

Energie:
24.5. - 1,0E101000,00 ^1E+101000Googol-PlexBE
25.5. - 1,0E141000,00 ^1E+141000Googol-PlexBE
26.5. - 1,0E215000,00 ^1E+215000Googol-PlexBE

24.5. Jsme dosáhli 14. levelu!!
Messteam k tomu dodal trochu delší komentář, kde se v zásadě píše to, ať si nemyslíme, že někdo stiskne kouzelné tlačítko, ale že všechny možnosti už jsou pro nás připraveny, jen se rozhodnout je vzít a využít. Doslova mluví o božské hostině, kterou nabízí tato vesmírná energie.

Nevím jak vy, ale co ty Bovis letí nahoru, dodává mi to optimismus a netrápím se už tolik tím co bude zítra, nebo globálními problémy světa. Uvědomila jsem si, že si musím sama vybrat v jakém světě budu žít a jaké děje budu sledovat. Sleduji Bovis, věřím v hezkou budoucnost a snažím se podle toho chovat.

Čtenáři mě upozornili, že dokonce i Jirka Mašek na svém osudu pozoruje stavy, které se dají podezřívat jako transformační příznaky. Zajímavé na tom je, že také řeší nohy. - Náhoda? A přidává nové postřehy: (zbytek čtěte na osud.cz)

,,Nohy v psychosomatice symbolizují mužskou energii, jang, tedy otce i Otce. Zdá se, že dostávají v této době neuvěřitelný záběr. Čím to je? Dostáváme velké množství energie? Ta přirozeně sjíždí přes hlavu do jater, které ji přerozdělují do všech orgánů a krve, zbytek sjíždí nohami do země a tam by se měl uzemnit. Podle všeho však energie výrazně zesílila a dál sílí.. je to famózní, jsme stále na samém počátku transformace, ale pokud vše bude pokračovat ve stejném stylu, nic, opravdu nic již na Zemi nebude tak, jak bývalo.
Překvapilo mě, jak obrovské množství lidí se na facebooku ozvalo, že řeší stejný problém. Zřejmě poprvé energie a biotransformace fyzických těl zasáhla jako blesk tak značné množství populace prakticky ve stejném období. Nic takového tady dosud nebylo. Lze očekávat další obrovské změny a posuny."

Myslím, že v aktuální době - pokud také sledujete slabé nohy jako my ostatní - by bylo vhodné začít chodit do přírody, polévat nohy a harmonizovat se u stromů podle tohoto návodu: ,,Jak správně nasávat energii ze stromů?"
Myslím že když se lépe sladíme s rytmem země a víc budeme chodit bosky, mělo by se nám citelně ulevit.

Moje citlivé nervy v posledních dnech zklidňuje také tato hudba, i mi pomáhá se lépe koncentrovat a podat pracovní výkon i v den, kdy bych si myslela, že na to nemám. Zkuste ji a pokud máte, klidně zapalte vonnou tyčinku, zazpívejte si. A ono to půjde... Dovolte si být trošku mimo, zameditovat si, zdejchnout se do lesíka a být i trochu sami. Aktuální energie si to žádají.

Peaceful Aum namah Shivaya Mantra Complete!

https://www.youtube.com/watch?v=aq-CKdT6IG4

Om Namah Shivaya Om Namah Shivaya Hare Hare Bole Namah Shivaya
Rameshwara Shiva Rameshwara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Ganga Dhara Shiva Ganga Dhara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Jatadhara Shiva Jatadhara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Someshwara Shiva Someshwara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Vishweshvara Shiva Vishweshvara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Koteshwara Shiva Koteshwara Hare Hare Bole Namah Shivaya
Mahakaleshvara Hare Hare Bole Namah Shivaya ॐ नमः शिवाय

p.s. 1 Zdá se, že Bovis nedráždí jenom lidi. Moje morčata byla včera večer úplně šílená, jak z divokých vajec. Několik hodin řev, dvakrát převrhli seník a roztahali seno po celém výběhu, skákali na plošinu dolů, na plošinu dolů a po jedenácté dělali takový brajgl, že jsem jim na noc musela sebrat spací domeček, aby s ním nebušily do plexiskla. A Mája poskakovala v rukách, pomalu jakoby ji pálily. Byla totálně vynervovaná... No ano, večer blbnou pravidelně, ale tentokrát to nebylo morčičí blbnutí, to byla šílená morčičí anarchie, že by barák spadnul... A dneska zase klidně spinkají a žužlají travičku, jakoby mi je někdo v noci vyměnil!

p.s. 2 Teď mě tak napadlo, když jsem četla komentář BE... Také jste přestali doma nosit papuče? Já už týden ty svoje nenosím, přitom jsem zvyklá chodit pořád s nimi, že se mi pak méně likvidují ponožky a mám ráda nohy v teploučku. Ale teď to nějak nechci, nevydržím. Včera na procházce jsem měla problém se ve městě nevyzouvat, jak se mi chtělo jít bosky... Loni jsem chodila bosky opravdu hodně, tak mi to chybí. A letos budu zase... Ale trochu nenápadně, aby babky drbny neměly materiál k probírání :D

p.s. 3 A ještě jak tak nad tím přemýšlím... Jirka Mašek zmiňuje nervy, a zvažuje dokonce, že se možná začnou vytvářet u lidi nové nervy... Mně už týden-dva tiká palec u levé ruky. Začal když jsem musela stáhnout do sklepa dva obrovské šutry (no raději se ani neptejte proč), tak jsem myslela, že se mi skřípnul nerv, protože jsem měla i na rukách žluté modřiny - otlaky... Ale nezlepšilo se to. Modřiny už se zahojily, zatímco mě palec dál zlobí. Cuká mi ten nerv mnohokrát denně, pak chvilku přestane, pak zase začne. Máte někdo podobný problém?
Středa 27. května 2015
Energie: 1,0E355000,00 ^1E+355000Googol-PlexBE
Už čtvrtý den jsme na 14. levelu, dnes i 14% nad ním. Včera jsme měli 12%, ale při takových energiích už i dvě procenta znamenají opravdu velký nárůst, jak můžete vidět na aktuální tabulce z dneška -ZDE- . Sledujte poslední úsek.

Pátek 29. května 2015
Energie včera: 1,0E680000,00 ^1E+680000Googol-PlexBE
Za jediný den už jsou poskoky hodnot opravdu velké, i když v číslech to nejde tak vidět. Zkontrolujte tabulku ZDE, kde je zakreslen den 28.5. ... šílené.

Sobota 30. května 2015
Energie včera: 3,0E1.360000,00 ^1E+1.360000Googol-PlexBE
Dnes: 7,0E2.340000,00 ^1E+2.340000Googol-PlexBE

Taky jste dneska spali blbě? Jste unavení a nesoustředění? - Máte na to nárok, dostáváme totiž pořádnou nakládačku :)Vypadá to ale, že na levelu 14. snad ještě nějaku tu dobu zůstaneme:


Je vás víc, co se mě ptáte na jakousi hromadnou meditaci 30. května a odkazujete se na video, které mluví o lidech vězněných kdesi ve Vesmíru. O společnosti Chimera jsem taky nikdy nic neslyšela. Neberte si to nějak špatně, ale ve chvíli kdy na videu byla anime blondýnka a mistr Yoda se světelným mečem, jaksi ve mně umřela poslední jiskra důvěry v takové sdělení.
Být alternativní neznamená hned věřit všemu co potkám. Ale už se ničemu nedivím, v USA se přece najdou i lidi co berou vážně Star Wars.

Nechť vás provází síla :)

https://www.youtube.com/watch?v=kgSylgBFi-I

...

 


Anketa

Vídáte okolo sebe jiskřičky?

Občas nějakou zahlédnu
Ne

Komentáře

Zobrazit vše (117)
Zobrazit starší komentáře

101 zimniku-Karel zimniku-Karel | E-mail | 31. května 2015 v 13:50 | Reagovat

[99]: Tady bych použil myšlenku Alue z knihy "Svítání". Minulost je k poučení. To je vše. Přítomnost je originál, nedá se vycházet z toho co již není, stejně tak budoucnost není. Poznání kterých dějin? Ty, co se učí a zveřejňují, jsou tolikrát překroucená lež, nikdo neví pravdu. Ti co
kontrolují historii si ji upraví pro sebe, pro své účely. PRAVDA je v nás, v materiálu těla, energii duše, morfogenetické pole, akáša. Hledat sebe, hledat u sebe, v nás jsou všechny informace. Je pouze přítomnost, vždy "byla" jen přítomnost a vždy "bude". V každém okamžiku jsme v přítomnosti, nikdy a nikde jinak.

102 Jindra Jindra | 31. května 2015 v 14:09 | Reagovat

Hodně zajímavá přednáška o zdraví, ten pán je neuvěřitelně chytrej. Bohužel dnešní společnost těmto lidem spíš háže klacky pod nohy, než aby dostal maximální podporu a něco se mohlo konečně změnit. http://video.aktualne.cz/dvtv/dejiny-mediciny-jsou-dejiny-placeba-konstatuje-filozof/r~b4aa870205df11e5bc3a0025900fea04/

103 Robo Robo | E-mail | 31. května 2015 v 14:44 | Reagovat

[99]:napísala ti BE, ale ja.. :-) ..asi moja mýlka.. :-)

104 BE BE | 31. května 2015 v 15:42 | Reagovat

[99]: Koment 99 som nepísala ja. Kto ?

To čo sa pýtam nie sú obavy, to je otázka. Ja neštudujem vedy.sk. Myslím si, že treba pozerať do súčasnosti, a tým formovať budúcnosť.
Necítim sa byť zemšťankou, ani opicou, ako tu ktosi zmienil o vývoji človeka. Šla som do tejto reality na zakúšanie, a tak dosť často provokujem niektorých, a dosť často čuším.  -  Som tu a učím sa.

105 zimniku-Karel zimniku-Karel | E-mail | 31. května 2015 v 18:26 | Reagovat

[104]: U sebe bych řekl, že se rozpomínám na to co jsem, na to, co je.

106 Robo Robo | E-mail | 31. května 2015 v 19:21 | Reagovat

[101]: je priepastný rozdiel medzi DEJINAMI a hisTÓRiou. Ako už slovo napovedá, históriu nám tvari predhadzujú na zabezpečenie našej NEVEDOMOSTI.

A okrem iného, naše DEJINY (v Slovanských Védach) nás učia, že každú informáciu máme spracovať v sebe (skúsenosťou, obrazovým vnímaním), takto má oveľa väčšiu hodnotu..

Viem, čo chcete povedať (myslím, že viem), čítal som diela Eckharta Tolleho. Ibaže bez koreňov budeme naozaj vždy tápať..

107 Ajka2 Ajka2 | 31. května 2015 v 21:21 | Reagovat

[102]: A to samé platí i o jídle, je úplně jadno, co člověk sní, důležité je, čemu o tom jídle věří. Stejné jako že všechno uzdravení je placebo, samozřejmě.

108 BE BE | 31. května 2015 v 21:35 | Reagovat

[106]:
Ale Robo, no...
Tápu snáď indigové a im podobné deti ? Je tu iná doba, iná príležitosť. Práve, že nie sú poznamenaní záťažou minulosti, sú volní a bez komplexov, nie ako my.
Ale keď Ti pomáha študovať dejiny v poriadku. Každý tú svoju parketu leštíme... :-)
Jednoducho sme buď lokálni alebo nelokálni. Ja som to druhé. Je mi šuviks kde sa nachádzam, kde žijem. Všade dobre kde je ON. A keďže ON je v každom z nás, zagenovaný, u niektorých objavený, ide to stále kupredu. - Myslím, že tento BOží program je dokonalý.

109 Robo Robo | E-mail | 31. května 2015 v 23:20 | Reagovat

[108]: BE, Slovanstvo nieje o lokalite.
Okrem iného je to pekná zbierka Vesmírných zákonov.. :-)
Je tam všetko a ešte viac, preto som z toho teraz taký nadšený.. :-)

110 Robo Robo | E-mail | 31. května 2015 v 23:23 | Reagovat

[107]: Ak by som sa vrátil k masu a tým podporoval bezbrehé násilie na tých Božích tvoroch S DUŠAMI (a snami a radosťami a všetkým. Od ľudí sa líšia len tým, že nemožu TVORIŤ, ako my), tak karma (za slovo "karma" nech si tu každý dosadí, čo je mu blízke) si ma nájde, aj keby to pre mňa bola MRKVA..

111 River River | E-mail | 1. června 2015 v 8:48 | Reagovat

[76]:, [78]:, [80 ],[91]: – nebyla jsem 2 dny na internetu, kouknu sem  a zajímavosti - všechno o zubech, přesně to, co mám já. Už jsem se dřív chtěla zeptat, jaký máte názor na kov v těle, konkretně ty zubní můstky. Co má člověk dělat, když má v těle kovu asi tak jako 2 hřebíky stovky? Přemlouvám p.zubařku, ať mi ty můstky nějak vyrve, ale pak by mě čekalo jen vytržení všech těch zbroušených zubů a zoubky cvakouše skleničkové…..Ona říká, že zejména špičáky musí zůstat, zase je fakt, že nijak extra dobře se necítím při představě, co mám pod těmi můstky. Jo a přivodila jsem si to tím, že u nás byla přefluorovaná voda ( kontaminace studní odpadní vodou z dolů) a všem dětem z okolí zčernaly a rozdrobily se zuby. Mně vypadla první dvojka v 19 letech, jen jsem kousla do kuřete ( t.č. samozřejmě maso nejím, nepozřu ho). No a prosadit se – to jsem se naučila až jako velmi  dospělá, to už mi chybělo tak 10 zubů. Kdybych vypsala z karty pořadí vypadnutých zubů, jejich symbolika by přesně  mapovala můj život. V pátek v 19 hod. jsem začala docela silně krvácet ze zubů a ten nárust energií také pociťuju.  Odhaduju, že problémy se zuby má aspoň polovina populace a už na ně přišlo. Co ale ti lidi, co mají v těle šrouby v kostech , implantáty apod?
Tak jsem aspoň začala detox, týden se živím jen zeleninou, ovocem, kousek sýra, med, ořechy apod., bez lepku, škrobů, zítra už si něco přidám a koupila jsem si kůru na odkovení, tak se dnes začnu stříkat.  Jinak když jsem v bytě –únava, jdu na zahradu, pole – i přes těžkou fyzickou práci krásně nabitá. Jinak Vám všem děkuji za diskusi , je taková hodně k věci, podnětná, pište prosím.

112 Daniela Daniela | 1. června 2015 v 12:41 | Reagovat

Od vcera citim znova vibraciu v celom tele, ale dnes sa citim ako mierne ozrala :))) motá sa mi hlava a motá ma z práva do lava  miestami mam pocit ze buď odletim :-D alebo ma klepne o zem nedá sa mi miestami udržať ani rovnováha

113 Ajka2 Ajka2 | 1. června 2015 v 14:42 | Reagovat

[110]: To, co píšeš jsou jen předsudky, které člověku k ničemu neslouží. Můžeš jíst cokoli a nebo nemusíš jíst nic, tělo to dá. Mrkev je stejně živá, jako králík. Mrkev je plná energie, jako králík. Já jím třeba jen ovoce, protože mi chutná a na nic jiného nemám chuť, ale je to úplně jedno, když dostanu chuť na něco jiné tak to třeba také sním. Maso mi smrdí, to nejím, ale když někdo věří, že je plné bílkovin, které potřebuje, tak mu neškodí, ale naopak prospívá. Nevytvářej si zbytečné předsudky...

114 Robo Robo | E-mail | 1. června 2015 v 16:44 | Reagovat

[113]:no áno, mám spustu rôznych predsudkov.
Ako že nemáme jesť ani ľudí, máme používať svedomie, máme sa naučiť tvoriť a tak podobne... Ako hovorím, mám ich veľa.
Tak so mnou vôbec nestrácaj čas, som hrozne spiatočnícky..

115 Alue Alue | E-mail | Web | 1. června 2015 v 21:05 | Reagovat

[113]: Ajko, ty si velmi zásadně pleteš předsudky a FAKTA.

Dám ti vypít litr čpavku: Když budeš věřit tomu že je to jenom voda a nic ti neudělá, tak se ti nic nestane?

116 BE BE | 1. června 2015 v 22:19 | Reagovat

[114]:

[115]:

nevidím tu snahu o pochopenie a porozumenie. Po toľkých bovisoch  ?
Staviate veci na hranu.
"Vstaň Lazar.., tvoja viera ťa uzdravila".

117 Robo Robo | E-mail | 2. června 2015 v 22:53 | Reagovat

[116]:"vstan Lazar..", moja viera ie moje Svedomie.
Ak sa Tebou nechám osalit, zomriem. Moja duša zomrie.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.