Transformace / Červen 2015

1. června 2015 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Červen 2015.


1. června 2015
Dostala jsem tip na předpověď Nostradama pro rok 2015, která u nás v Česku zatím není příliš známá. Chtěla jsem najít zdroj, tak jsem si zagooglila, abych ověřila jestli to co mi bylo řečeno je pravda a jestli to jinde po světě je známo, alespoň v některém z jazyků které ovládám. Naštěstí vůbec nebylo těžké proroctví najít, anglicky mluvící země mají o proroctví Nostradama na rok 2015 mnoho a mnoho materiálů, které se vzájemně shodují. V němčině tyto materiály také jsou. V Česku je to slabší, ale něco se také dá najít.
Materiál se jmenuje 8 slavných předpovědí Nostradama pro rok 2015, našla jsem toho nejvíc v angličtině (umíš-li anglicky čti ZDE), ale ten samý článek přeložily zahranicni.eurozpravy.cz do češtiny, takže zde je pro všechny:

,,Saint-Rémy-de-Provence (Francie): S koncem roku se vždy pojí různé předpovědi na ten následující. Odborníci na Nostradamova proroctví ze serveru ,,Predictions of Nostradamus" sepsali seznam sedmi nejzajímavějších předpovědí na rok 2015.

V roce 2015 poprvé začnou mizet jazykové bariéry, a to hlavně kvůli univerzálním překládacím zařízením. Podle Nostradama by to mohlo vést až k velkému sjednocování států.
Měli bychom si také dávat pozor na mrtvé. Nostradamus napsal "pohřbení mrtví, začnou lézt z hrobů". Stane se to, protože v pekle již nebude žádné další místo pro hříšné lidi, a tak začnou ožívat.Z poslední finanční krize v roce 2008 se ještě někteří pořádně nevzpamatovali a podle Nostradama by příští rok měla přijít další. "Bohatí musí zemřít několikrát," stojí v jeho prohlášení.
Ke konci roku 2015 by mělo dojít k velké erupci Vesuvu, italské sopky, která v roce 79 pohřbila několik měst, v čele s Pompejemi. Erupce proběhne ve dne a celé okolí spadne do temnoty. Několik minut před výbuchem dojde k velkému zemětřesení.

Lidé se začnou dožívat mnohem vyššího věku, a to hlavně díky velkému pokroku v medicíně. Osmdesátiletý stařík prý bude vypadat jako padesátiletý gentleman. Toto prý předpovídali i ostatní věštci, jak napsali na serveru Predictions of Nostradamus.

Západ USA zasáhne obrovské zemětřesení, což bude mít za následek probuzení sopky St. Helens, kde poslední erupce proběhla v roce 2006. Co hůře, tato událost prý může mít za následek i probuzení supervulkánu.

Lidé se naučí komunikovat se zvířaty. Velké skoky v oblasti telepatie a zvířecí komunikace budou mít za následek to, že se svými mazlíčky budeme normálně mluvit."

Existuje i video (v angličtině) věnované předpovědím Nostradama pro aktuální dobu, a zahrnuje pět základních bodů:
Humans Rising From The Grave - Lidé povstávají z hrobů
Communication between Animals & Humans - Komunikace mezi zvířaty a lidmi
The Third Antichrist - Údajně příchod třetího antikrista
World War Three - Třetí světová válka
Time Warping leads to major disruption of time in local area. - Deformace času vede k závažnému narušení času v určitých oblastech.

5 Nostradamus Predictions For The Future


Jaké si z toho můžeme vzít ponaučení?
Jestli se všechny předpovědi Nostradama v minulosti skutečně splnily nebo ne, je věc diskuze, které se klidně můžete věnovat dole pod článkem. Já bych ráda poukázala pouze na ty body, které v souvislosti v transformací a aktuální dobou mají souvislost. Vyzdvihnout věci, které už zažíváme:

Mnozí z vás mi píší v diskuzi opakovaně, že vnímáte jinak čas. Že se vám buď všechno prožité smrskne do jakéhosi žmolku a vy máte problém určit, co bylo před rokem, týdnem, deseti lety. Nebo se vám jinak zdeformuje schopnost vnímat čas. Pocitové zrychlování času sledujeme už delší dobu posledních několik let (troufnu si odhadnout asi 10 let se kolem toho mluví). Je zvláštní, že naše potíže s vnímáním času Nostradamus skutečně popsal.

Nejzajímavější je Nostradamovo proroctví, že si lidé začnou vzájemně rozumět a začnou rozumět i zvířatům. Odhady PROČ SE TO STANE, se trochu liší. Někdo tvrdí telepatie, nebo to vidí na rozvoj moderních vymožeností. Například máme v mobilech už aplikace, kdy někdo řekne něco v cizím jazyce a nám se to přeloží do češtiny. (nedávno jsem o tom koukala video na stream.cz, ne že bych takový mobil sama vlastnila) Může to být právě to, co Nostradamus viděl?

V tomto duchu začínám chápat, proč se se mnou posledních pár let děje co děje, proč se to poslední půlrok dostalo za neúnosnou mez a proč už nemám jinou možnost, než být a zůstat vegetariánem. Určitě to má vzájemnou souvislost.
Četla/slyšela jsem nadšené výkřiky: ,,No to je skvělé, protože pak už se nenajde nikdo, kdo by zabíjel zvířata!" - Připadá mi hrozně smutné slyšet takový názor od člověka, co přitom jí maso... Víte ukazuje s opovržením na řezníky, jaká jsou to hovada že to zvíře klidně podříznou, ale řezníci zabíjí ty zvířata kvůli lidem, co to maso jedí. Takže konzumenti nejsou o nic lepší než ti řezníci, je to přímý provázaný systém.
To sakra musíme čekat na to, až řezníci začnou mluvit s krávama, aby konečně nebylo maso, abychom ho přestali pojídat? Co to je za debilní logiku? Přece pokud mi zabíjení a jezení zvířat SKUTEČNĚ OD SRDCE vadí, tak to prostě přestanu dělat a nebudu čekat, až za mě transformace něco udělá. Ta změna je v nás, v lidech. - Promiňte že moralizuju, když přitom přecházím na vegetariánství teprve půlroku, tak mám pochopitelně sama máslo na hlavě... Ale štvou mě tyhle alibistické kecy. Opravdu.

Vstávání z hrobů je zajímavé, když si to člověk spojí s tím, jak jsme posedlí v poslední době zombíkama. Obrovský hit po celém světě je interaktivní příběhová hra The Walking Dead a také počítačové hry na podobné téma, třeba The Last Of Us. Jakoby nás elity na něco připravovaly.
Také si vzpomínám na zajímavý díl ze seriálu The Simpsons: V městečku kohosi napadl zhovadilý nápad, udělat maso masovější a začali krávy krmit jinýma krávama a z toho masa pak dělali burgery. A každý kdo tu zrůdnost sežral, se potom proměnil na zombíka a tak začala zombie apokalypsa.
Perfektně to koresponduje s Nostradamovou vizí. Oboje nám vlastně říká, že zombíci povstanou na svět v době, kdy lidstvo bude zrůdné, nemorální a nehumánní.
Ale v tomto ohledu jsem klidná, stejně tak jsem klidná ohledně třetí světové války i ohledně antikrista. Jak už jsem řekla, v mém palmovém listu, ani v palmových listech mých přátel kteří se se mnou o svůj výklad podělili není nic, co by připomínalo válečnou krizi, hladomory a ataky hord zombíků... Skromně si odvažuji tvrdit že k tomu minimálně u nás v srdci Evropy nedojde. Také protože pořád je dost morálních a slušných lidí, co jim není ukradený osud planety, lidí, nebo zvířat... A máme tady vysoce konstruktivní energie Bovis, které nám pomáhají dobro rychleji zrealizovat a vše si lépe uvědomovat.
To je moje vize. Každý by si měl určit, v jakém systému chce žít a jaký systém bude podporovat. Jestli nemorální systém plný vražd a násilí, nebo udělá krok dopředu a zaměří se na tvorbu nového světa a svého lepšího života. Bez válek, zombíků a zbytečného utrpení. Jsme na rozcestí, konečná volba leží na každém z nás a je to naše zodpovědnost, co podporujeme, jak žijeme, nebo jak myslíme. - Takže se nebojte, vizualizujte si dobrou a krásnou budoucnost, pracujte na ní a ona přijde.

Že se vícero proroctví shoduje na dožívání se vyššího věku může opět souviset s konstruktivní transformací naší planety.
Výbuchy sopek a zemětřesení mohou být také. Většinou jsou největší katastrofy stejně dílem člověka (HAARP) a tak není divu, že nás pravděpodobně i letos čekají.


2. června 2015 - aktualizace
Energie:
31.5. - 5,5E 5.600.000 ^1E+5.600000Googol-PlexBE
1.6. - 2,0E 18.200.000 ^1E+18.200000Googol-PlexBE
2.6. - 1,0E 41.000.000 ^1E+41.000000Googol-PlexBE

Děkuji za Váš zájem. Včera si toto nové červnové transformační okénko rozkliklo 1044 osob. (Opravdu ne počet vstupů, ale počet lidí) To je skvělé, předpokládám že vás naladily konstruktivní zprávy v závěru. Nebo něco jiného? :)

Grafy vypadají perfektně. První obrázek ukazuje hodnoty v googolplexBE. Druhý totéž, ale je logaritmický. Třetí obrázek ukazuje postup po levelech.
Došlo ale ke změně značení levelů. Z nepochopitelného důvodu Messteam změnil data z 14. na 13., údajně je to oprava na správné značení. Víc podrobností k problému, jak se to mohlo stát a který soudruh se v čem utnul jsem nenašla, což je škoda. Stačilo by mi i úplně primitivní vysvětlení, nic složitého. Jako třeba že ,,Pepa kopnul do kabelu, Janka se polila čajem a Honzík si zapomněl brýle, čuměl kam neměl a klepnul jinam.", či něco podobného. Každopádně si teď musím převyknout. Takže co teď vlastně máme za level? - Jsme na cca 25% z čtrnáctého levelu.Ještě jste se mě v návaznosti na můj optimismus ptali, proč tedy na prvopodstatě vychází neustále katastrofické zprávy? - Ptáte se mě na to opakovaně, tak abych to vysvětlila:
Prvopodstata přebírá zprávy ze zahraničního tisku, 85% obsahu si tam nikdo necucá z prstu, ale překládá, nebo překopčí. Komentáře nebo originální články jsou v menšinovém obsahu a většinou to bývá nějaký hezký zážitek, nebo zajímavá zkušenost. Ze světa je obsah přebíraný. Ve světě se pořád něco děje, žijeme v hodně těžké a nebezpečné době, jsme na rozcestí. Tak není divu, že jsou nepokoje a problémy. Vždycky byly, kompletní dějiny lidstva jsou přece plné válek, násilí a vražd.
Upozorňovat na problémy je dobré, aby člověk měl přehled a neseděl s hlavou zaraženou do písku. Kdyby se nemluvilo o problémech a kdyby se neřešily, tak ještě dodneška ženské nemají volební právo, nemůžou chodit do školy a do práce. Takový obsah je tu od toho, aby byl přehled, ale není ke vzbuzování strachu a pesimismu, že jsme na konci!

Aluška.org už je tu skoro 9 let a má svůj vlastní obsah. Podle nikoho se neřídím, ani neorientuji, nikomu nebudu přizpůsobovat svůj obsah, aby se to jinde hodilo. Nikdy jsem to nedělala a nemám důvod s tím začínat. Mám svoje názory, svoje data, svoje zdroje a svůj pohled na život. Proto nejsem zodpovědná a nikdy ani nebudu za jiné autory a jejich stránky, nejsem zodpovědná za to co přebírají nebo píšou. Takže pokud máte na jejich obsah dotazy, ptejte se jich, u nich. Pokud máte dotazy na můj obsah, ptejte se mě.
Taky bych ráda dodala, že to že jsou ve světě problémy se nijak nevylučuje s tím, že podle palmových listů to vypadá, že v srdci Evropy - u nás v Česku - bude klid. To není nic proti ničemu, pravda může být oboje. A znova připomínám, nemám patent na pravdu, ohledně těchto odhadů jsem napsala pravdivě podle čeho se orientuji a je na vás jestli budete moji zkušenost a můj pohled sdílet, nebo ne.
Jak už jsem řekla, sami si musíte vybrat svůj světonázor, své myšlenky, a svůj způsob života. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže.


4. června 2015
Energie včera: 3,0E 87.000.000 ^1E+87.000000Googol-PlexBE
Postupy jsou neuvěřitelné:
2.6 byly energie o 22 800 0000 jednotek větší než předešlý den.
3.6. zase o 46 000 000 jednotek. (jednotka: Googol-plex BE)

Užijte si co nejvíc aktuální překrásné letní dny a nezapomeňte se zúčastnit výjimečně bohatě oceněné letní soutěže, která včera odstartovala.

Sobota 6. června 2015
Přehled energií od 25. května do 6.června:


Všechno jde správně dál jak má, energie pořád velmi silně rostou, jak ukazují následující grafy. Aktuálně jsme na 33% ze 14. levelu. - UF!


Úterý 9. června 2015
Energie:
7.6.: 3,00 E 1690000000 Googol-PlexBE
8.6.: 4,00 E 3970000000 Googol-PlexBE
9.6.: 2,00 E 8880000000 Googol-PlexBE

K dnešnímu dni jsme na 37,9% z levelu čtrnáctého. (Příslušné grafy k dnešnímu dni jsou -ZDE-)
Včera večer mi šílela morčata. Večer blbnou normálně, ale tentokrát to byl řev, jakoby už zítra nemělo vyjít slunce, tak jsem z nich byla opravdu dost nervozní. Podezřívám je, že reagují na bovisy, nebo mohou prožívat to obrovské napětí, kterým si právě prochází Gaia.

Asi víte, že pod Yellowstonem je těsně před vybuchnutím supervulkán, který by nám mohl způsobit poměrně značné problémy. Pokud je to pro vás novinka, doporučuji si počíst ZDE, kde je o problematice celý necenzurovaný článek.
Nabízím pár menších úryvků pro rychlou orientaci. Obrázek vlevo je 3D model podzemní dutiny Yellowstonského supervulkánu. Hnědá barva - horní komora, červená barva - dolní komora.

,,...Od roku 2002 jsme zaznamenali vznik nových gejzírů, deformaci zemského povrchu, zvýšení teploty půdy do bodu varu, vznik nových trhlin v zemském povrchu, přes které jde uvolňování sopečných plynů. Daná studia, jakož i frekvence seismické aktivity, která od roku 2011 neustále roste, vypovídají o tom, že se v tomto místě magma zvyšující rychlostí blíží k povrchu. To znamená, že se probouzí supervulkán. Přičemž vláda Spojených států, než by vážně přemýšlela o možných způsobech, jak zabránit budoucím katastrofám, nebo alespoň varovala a evakuovala obyvatele, raději od roku 2004 zpřísnila návštěvy Yellowstonského národního parku a informace o procesech, které tam probíhají, utajila úplně.
... Faktem je, že jsou všechny události na Zemi cyklické. Žijeme v době aktivace cyklu Yellowstonské Kaldery, který se opakuje, jak víš, jednou za 640.000 let. Ve skutečnosti se napětí zvyšuje a lidstvo čekají velké problémy.
... (V poslední době je zaznamenán až děsivě rapidní nárůst seismické aktivity v Japonsku. Jistě to ovlivňuje proces probuzení supervulkánu Aira (http://cont.ws/post/76906). Podle materiálů obsažených ve zprávě, pravděpodobnost zničení japonského souostroví v příštích 10 letech je 70% a do 18 let - 99%.)
... Co udělali zástupci, tak říkajíc, oficiální "vědy"? Jak to obvykle v takových případech bývá, veškeré informace utajili, uzavřeli k nim veřejnosti přístup a potom jen seděli a čekali, zatím jen pozorovali, co se děje. Ale dnes, o 13 let později se ukázalo, že vědci za poslední dobu "provedli rozsáhlé studie s využitím pokročilých technologií" a "objevili tajemství": dutina pod Yellowstonskou Kalderou má dvě komory!
... Od začátku roku 2014 jsme se kolektivně rozhodli poskytovat informace o blížících se zemětřeseních. Tak jsme se snažili upozornit vládu na nutnost okamžitého zásahu, naivně jsme věřili, že nás vyslechnou, že bude zpětná vazba. Nebo alespoň nebudou překážet. Ale oni nás pořád ignorovali.
... Ale v lednu tohoto roku se stal "zábavný" příběh. Opět jsme informovali o nadcházejícím poměrně silném zemětřesení, upozorňovali na žalostnou situaci v regionu. Zároveň jsme uvedli, že prozatím svými silami situaci zdržujeme a není nutné panikařit, ale je čas se zamyslet nad budoucností. Zpočátku šlo všechno jako obvykle: naše zpráva byla ignorována. Ale po prvním otřesu z prognózované série, byli všichni úředníci administrace Obamy se svými rodinami naléhavě evakuováni z kontinentu. A svou Zemi nechali na pospas. Utíkali tak, že ani nevarovali armádní důstojníky, za to byli velmi rozčilení na svého prezidenta. Uprchlíci se nicméně brzy vrátili, ale tato nehezká zkušenost uvízla v paměti.
..."To znamená, že Spojené Státy Americké přestanou existovat?"
"Především teritoriálně. Je to nevyhnutelné. Alespoň na západní polokouli. A mimochodem, zbav se starého zvyku dělit lidi podle národnosti a planetu na státy. Země je náš společný domov. A nadcházející pohroma ohrožuje všechny osoby žijící v tomto domě, bez ohledu na pohlaví, národnost, náboženství nebo jakékoli jiné odlišnosti vymyšlené lidmi. Bude to katastrofa v planetárním měřítku, která se dotkne každého. Rozumíš? Nezapomeň, že v Severní Americe je 23 států a dalších12 - v Jižní Americe. To je miliarda lidí, kteří pocítí na vlastní kůži hrůzostrašný dopad erupce."
... Od roku 2013 začala aktivace Yellowstonu a neustále roste. Nyní je situace v takové fázi, že jsme sbalili své laboratoře, pozorovací místa a opustili Ameriku. Takže události prakticky neodvratné. Opakuji, hovoříme o životě obyvatel Ameriky, západní Evropy, Oceánie, Japonska… Miliarda lidských životů. Děláme vše pro to, aby když ne zabránit globální katastrofě, tak alespoň minimalizovat účinky.
... Podívej se na události nejméně za poslední tři nebo čtyři týdny na planetě. Vždyť seznam pohrom je téměř nekonečný. Na Filipínách udeřil super tajfun "Noul", Guam zasáhl tajfun "Dolphin", po březích Spojených států se prohnala tropická bouře "Ana", na severu Thajska se vyskytla, za posledních 60 let, nejsilnější bouře. Zemětřesení v posledních třech týdnech: otřesy v Papui Nová Guinea, síla otřesu od 6 do 7,5; Mexiko - 5.5-6.5; Indonésie - síla otřesů dosáhla magnitudy 5,9; Írán - 5. Zemětřesení, která způsobila zničení infrastruktury a ztráty na lidských životech v Nepálu - 8. Thajsko - síla otřesu 4.6; Nový Zéland, Šalamounovy ostrovy, Pákistán. Nemluvím o Japonsku, které se otřásá každý den. Povodně v Novém Zélandu, Číně, Afghánistánu, Polsku. V USA, celá řada klimatických katastrof: sucha, sněhové kalamity, abnormální množství tornád, zemětřesení. Informace o tom, se však vláda snaží skrýt. V Číně, mimo jiné, spadly kroupy o velikosti slepičího vejce. A podívej se, co se děje v Evropě: zemětřesení u pobřeží Francie, Itálie, aktivace vulkánu Etna, v Německu, prošla abnormální bouře, která přinesla do jedněch států kroupy o velikosti golfových míčů, a do jiných destruktivní tornádo!
(Pozn. Alue: Nepředpovídal tohle náhodou Nostradamus, viz. článek nahoře? Supervulkán je tady a je v Americe, přesně jak bylo řečeno. Znamená to také, že vybouchne letos???)


Pátek 12. června 2015
Energie - jako vždy - výrazně sílí.
Dnes jsou energie 2,00 E 154 000 000 000^Googol-PlexBE, což je 50,80% ze čtrnáctého levelu.Neděle 14. června 2015
Dnešní energie jsou 4,00 E 1 670 000 000 000^Googol-PlexBE, což je 53,50% ze čtrnáctého levelu.
Ono se to podle procent tolik nezdá, ale růst je to enormní, jak ukazuje tabulka k dnešnímu dni: (Nárůst o 330% oproti včerejšku)

Dodatek: V diskuzi se mihl odkaz na následující katastrofický článek: ,,KONEC SVĚTA SE NEVYHNUTELNĚ BLÍŽÍ! MÁME DŮKAZ!!"
Než tady někdo začne panikařit, nakupovat konzervy a kopat atomový kryt, dopředu upozorňuji, že jsou to celé kompletně vykonstruované hov nesmysly. Žijeme v duté Zemi, jsou na to důkazy, když nad tím člověk popřemýšlí, spojí se mu snadno A i B dohromady i se základními daty. Tato základní data najdete na blogu Prvopodstata v příslušné rubrice. Nemějte obavu, NASA na 100% nikdy na povrchu nebyla a absolutně neví, co se tam děje a jak to tam vypadá.
Takže se nic neděje, zachovejte paniku pokud se s planetou někdy něco stane, bude to dílem člověka, který s ní zachází jak se švábem v kuchyni. Určitě ne nárazem vesmírného tělesa. Jsou to manipulativní lži na ovládání populace zastrašováním. - Nebo HOAX, také možnost.
Pondělí 15. června 2015
Děkuji BE za přínosný příspěvek k tématu:

,,Na blogu PraxisUmeria kto vie nemecky sa dozvie skôr ako od Nasa. Znova pripomínam Elektromagnetický pulz /EMP/, záblesk. Mala som tú česť mať o tom víziu v 2012. Pri určitom dovršenom stupni vibrácie Zeme a urč. konštelácii s ostatnými cooperujúcimi so Zemou telesami dôjde pp ku "zaiskreniu". takže znova, Tomáš Marný, www.prvopodstata, o tom píše. Nazvala by som to tak po svojom "kvantový skok". Niekto prežije, niekto nie, niekto s postihom a niekto bez postihu. To záleží, si myslím, ako naberie To, čo sa nám dnes v podobe tzv. Bovisov núka. - Určite sa zas rozsype vrece s tézami, a ozvú sa naslovovzatí oznamovatelia, ako to už býva. Odporčam sa odovzdať do náručia BOHA, tej inštitúcie, ktorá stojí pri zrodu všetkého."


Pátek 19. června 2015
Energie:
15.6.: 2,00 E 6,33E + 012^Googol-PlexBE
16.6.: 3,00 E 2,30E + 013^Googol-PlexBE
17.6.: 2,00 E 7,90E + 013^Googol-PlexBE
18.6.: 1,00 E 2,39E + 014^Googol-PlexBE

Včera jsme byli na 63,30% ze čtrnáctého levelu.Pondělí 22.července 2015
Dnes jsme na 67,90% ze čtrnáctého levelu. Za dva dny vystoupala energie o 2065%.

Dnes jsem se dozvěděla něco, co je pro mne veliká novinka - nevím jestli i pro vás, kdyžtak mě doplňte, nebo hoďte do diskuze nějaké materiály - ale určitě to tady ještě nebylo (teď se nejedná o překlad z praxis):
Údajně až hodnoty Bovis dosáhnou levelu 20., bude možné převibrovat. Tedy onen dlouho očekávaný přestup do vyšší dimenze.
Další podrobnosti zatím nevím, jestli budou, doplním. Ale je to vzkaz od lidí, co jsou v přímém kontaktu s originálním ruským výzkumným týmem.
Upřímně doufám, že k tomu dojde.


Úterý 23. července 2015
Dnes jsme na 68,30% ze čtrnáctého levelu.
Energie stoupla oproti včerejšku o 6.362%!
A jak čtenáři správně zjistili, aktuálně zuří bouře magnetického pole zemského: http://www.n3kl.org/sun/noaa.html

Ptáte se, jestli někdo pozoroval něco divného:
Nejsem si jistá jestli to mělo souvislost, ale ráno jsem měla dysmenorrhoeu jako řemen, takovou jako už pár let ne. Ve stoje jsem měla i pocit, že nemám kyslík, jak mi bylo zle. I se mi zvedal žaludek, což normálně neznám. Takže jsem tak-tak dala jídlo zvířatům, rozlila čaj po kuchyni, zapila prášek, bordel nechala bordelem a šla se svíjet do postele. Pak jsem znova usnula a vstala až kolem dvanácté. Pod prášky jsem pak zaujala vertikální polohu a podařilo se mi i kupodivu fungovat. Zajít na poštu, vzít trávu, jít ven trhat třešně, vykoupat morčata. Upřímně doufám, že se to nebude opakovat.
A také v noci z neděle na pondělí jsem vůbec nespala. Celou noc mi hrozně bušilo srdce, úplně to se mnou třáslo, takže jsem nemohla usnout. Vždycky když už to vypadalo že by snad i jo, tak to se mnou zatřepalo a já se znova probudila. Chtít usnout, potřebovat spát a fyzicky k tomu nemít možnost, to je jedna z mučících technik, tak jsem si ji zažila na vlastní kůži a musím uznat, že zažívat to pár dnů po sobě, tak člověk fakt přijde o rozum. Zkusila jsem všechno, ale žádná z klasických technik na uklidnění srdce nefungovala. Ani jedna.. A ještě ráno v sedm bušilo dál. Když jsem si stoupla, přestalo to. Když jsem si zase lehla, začalo to. Šílenost.. další noc už byla naštěstí normální, ale ještě vím, že v tu neděli jsem cítila strašnou slabost v nohách, jakobych byla stará slabá a nemohoucí. Vyjít schody bylo za trest, a normálně je přitom vybíhám po dvou.
Čtvrtek 25. června 2015
Včera byl extrémní nárůst energií: O 124303% za 24 hodin! Dnes nárůst o 341%.

Jak můžete vidět na druhé tabulce ZDE, božské zatmění také postupuje mílovými kroky.

Dnes je 57,10% ze slunce již ve fázi božského zatmění.
(Pokud nevíte O CO GO, Božské zatmění (GWE) je rozebráno v Transformaci / Květen 2015, konkrétně zápis z 2. května.)

V této tabulce v červeném textu vlevo se píše (slovasmysl), že ,,tyto hodnoty jsou opravdu skutečné, že stratosféra je zakryta vulkanických popelem. Už to nebude dlouho trvat a dokonce i skeptici uvidí, že bůh existuje!"


Pondělí 29. června 2015
Mezitím proběhly pořádné změny:
Energie 25.6. byly vyšší o 341% oprovi předchozímu dni.
Poté 26.6. se zvýšily o 61 972%!
27.6. energie poskočily o neuvěřitelných 184 848 485%. Dosáhli jsme tak na 72,40% ze čtrnáctého levelu.
Tato dvě velká čísla nám pěkně hnula s grafem:


Za 28.6. a dnešek zatím chybí data. Doufám že nedošly tabulky, nebo že messteam ,,neodvibroval stadeto".

Dnes ráno jsem pod tímto článkem našla naprosto nesmyslný canc, který ani nemělo smysl publikovat. A to je přirovnávání Bovisů k ostatním ,,katastrofickým scénářům co se nestaly a odevzdávání energií lidem, co šíří poplašné zprávy".
Toto může opravdu napsat jen bezmozek, který si vůbec neprostudoval ani základní materiály, na které v každém transformačním okénku odkazuji. Jsou to ty odkazy nahoře, hlavně ten zvýrazněný žlutě. Právě proto, aby se každý nováček mohl v tématu rychle zorientovat. Nemyslím si, že je těžké pochopit základ, když člověk chce... (když nechce, tak mi tady bude zbytečně slintat do diskuzí o poplašných zprávách.)
Proto znovu připomínám, že sledování i vnímání energií Bovis je velice konstruktivní činnost. Tyto energie nemají způsobit konec světa, nikomu ubližovat, ani nikoho strašit. Neznám nikoho, kdo by něco takového tvrdil, ani v diskuzích se o tom nejedná. Naopak nám mohou velice pomoci umožnit některé důležité konstruktivní změny v nás a na této planetě...
Co říci závěrem takovému člověku: Nebojte se zbytečně nových věcí, to dělají jen primitivové. A primitivům tyto stránky určeny nejsou.

Aktualizace:
Messteam doplnil chybějící data a zrenovoval tabulku. Chybějící hodnoty vypadají takto:
28.6. stoupla energie o 93 939 394% oproti dni předchozímu.
Dnes je to o 1 016 129%.
Dosáhli jsme 89% ze 14. levelu.


.....
 


Anketa

Vídáte okolo sebe jiskřičky?

Občas nějakou zahlédnu
Ne

Komentáře

Zobrazit vše (249)
Zobrazit starší komentáře

201 VS VS | 23. června 2015 v 23:08 | Reagovat

Alue to co píšete, je zvláštní a opravdu si myslím, že by to mohlo souviset. Vypadá to na nějaké čištění v srdce, něco hodně silného, jelikož jste senzibilní bych tomu i věřil a dokonce to zapadá do zesílených energií. Jsem zvědavý jestli bude ještě někdo s nějakými příznaky, hlavně ti co vůbec netuší o tom co by se mělo dít, pokud to přijde měli bychom jim pomáhat

202 Liba Liba | 24. června 2015 v 2:02 | Reagovat

[193]: Super, jsme dva, ještě se někdo přidá?

203 zimniku-Karel zimniku-Karel | E-mail | 24. června 2015 v 7:27 | Reagovat

[199]: Pokud bude tma a zima, tak nemusíme být v této podobě ale v původní. Duše (my) bude odpojení od hmotné schránky (tělo). Všechno to jsou určité druhy energií- vibraci. Stejně se to uskuteční, je to "pouze" změna stavu. Tělo je něco jako auto a my jsme jeho řidiči. Tělo je od auta daleko, daleko dokonalejší. Něco chcete a tělo to výkonná aniž byste ovlivňovali a určovali děje a procesy v něm. Již je to vymyšlené a to dost dobře. Jsme v prostoru a stavu, kde se zodpovídá otázka: Co by se dělo, pokud by vše nebylo z boha (vyšší vědomí, universum, nejvyšší) ale z přírodního stavu. Vrátíme se do původního stavu. Není se čeho bát, budeme blíže domovu.

204 Mara Mara | E-mail | 24. června 2015 v 10:17 | Reagovat

Alusko co Ty papas za prasky?

205 hannah hannah | 24. června 2015 v 11:02 | Reagovat

Ahoj Aluško.V neděli jsem měla podobné stavy,vyjeli jsme na kola,obvyklou trasu cca 35km a v pulce jsem myslela,že mám infarkt..slabost, bušení srdce,strašná únava..chvíli jsem ležela v trávě a pak to přešlo,ale v pondělí to bylo ještě horší..běžně tohle mívám,když je někde bouřka,ale tentokrát žádná nebyla.Byla včera a to jsem poprvé nezaznamenala žádné mučívé příznaky..tak nevím,co to má znamenat,každopádně už to je nad mé síly a byla bych ráda,kdyby už byl konečně klid..

206 Robo Robo | E-mail | 24. června 2015 v 12:48 | Reagovat

[188]: Esterka, krásne.
Podobných pribehov viac.. :-)

207 Robo Robo | E-mail | 24. června 2015 v 13:12 | Reagovat

od včera +124.000%!  :-)

208 JančaŠ JančaŠ | 24. června 2015 v 13:23 | Reagovat

Já (už bohužel nevím kde přesně na netu) četla, že by k převibrování mělo dojít po dosažení 18. levlu. Tak nevím, nejdřív že ve 12., pak v 18. a teď Alue píše, že slyšela ve 20.
A ještě jedna věc mi není jasná - ten americký pilot, co psal, že letel nad pólem a viděl louky atd.. Kdyby to byla pravda, znamenalo by to přeci, že nejsme uvnitř duté Země, ale na jejím povrchu, protože to viděl skrz díru na pólu, pokud jsem to dobře pochopila.

209 Václav Václav | E-mail | 24. června 2015 v 14:22 | Reagovat

Mám prosbu, zda někdo rozumíte těm hodnotám na německých stránkách. Co je to za energii, která je znázorněna v tom grafu, jak je v zeleném poli napsáno Energia von Gaia? A dnešní hodnoty měření říkají, že je naměřeno o 124303% více než včera? To je šílené číslo! Dokázal by mi prosím někdo vysvětlit, jaká je tato konkrétní energie, co znamená? Moc díky

210 Olga Olga | E-mail | 24. června 2015 v 14:46 | Reagovat

Ahoj Aluško,jsem nadšená z tvého blogu,který jsem objevila teprve nedávno.O bovisech a jiných tajemností jsem neměla ani zdání a přiznávám,že mnohé těžko chápu.Mám mnoho nepříjemných příznaků o jakých se tu píše a stále čekám na přísun energie.Zatím cítím velkou únavu,časté bolesti hlavy,zvýšený tlak a slabost v nohou.Trvá to nejméně měsíc,bojím se zhoršení v dalších levelech.Myslíš,že bude líp?

211 Olya Olya | 24. června 2015 v 20:05 | Reagovat

[205]: Mám stejné příznaky,únava a bolesti hlavy.Bude se to se zvyšujícími levely zhoršovat,nebo bude líp?

212 mira mira | E-mail | 24. června 2015 v 20:37 | Reagovat

[205]:No,tady bude mit nekdo miminko.To chce okurky

213 Alue Alue | E-mail | Web | 24. června 2015 v 21:48 | Reagovat

[208]: Ne, je to jinak. Na severním polu je konstantně teploučko, odlétají tam někteří tažní práci (ne na jih ale na sever), žijí tam dodnes mamuti šedé srsti. Prakticky ten ostrov kolem otvoru je teplý (něco nad 20stupňů, přesněji bych musela dohledat)... ohřívá to ta energie, co je vidět jako polární záře, ale je to energie proudící skrz planetu a koncentruje se v polech. To celé je uvnitř.

214 Alue Alue | E-mail | Web | 24. června 2015 v 21:51 | Reagovat

[210]: Díky :)
Líp rozhodně být musí, od toho ty energie jsou. Nějaké základní vysvětlení k bovisům už proběhlo, nahoře v článku je žlutě zvýrazněný odkaz, kde to je napsané.

215 BE BE | 24. června 2015 v 22:17 | Reagovat

Máte pocit napätej a páliacej kože. Niektoré časti tela, a zas vyšší tlak krvi?

216 Lenka Lenka | 24. června 2015 v 22:34 | Reagovat

Poslední dobou jsem se cítila velice dobře...Od včerejška: stěhující se bolesti po těle, závratě, velká ospalost, rozmazané vidění, ztrácí se mi pevné kontury věcí a mám občasné výpadky z reality. Velice špatně snáším hluk a nedokážu zaměřit pozornost na více než jednu věc.Cítím se divně a nemám pro to slovní vyjádření.

217 Alue Alue | E-mail | Web | 24. června 2015 v 23:07 | Reagovat

[216]: ... jmenuje se to: Jak vyžvýkaná žvýkačka.../ nebo Jak dvakrát použitý toaleťák.
Tohle znám taky :(

218 moai moai | 24. června 2015 v 23:21 | Reagovat

[217]:
Taky se tomu říká vyzobaná slunečnice. Ale to platí spíš pro ty starší...nic ve zlým :-)

219 saabina saabina | E-mail | 24. června 2015 v 23:34 | Reagovat

[216]: ano..Já také. Začalo to včera k večeru, slabost, brnění,únava. Jakž takž jsem spala,dnes ráno jsem si sedla na postel a musela znova lehnout, tak moc se mi motala hlava..pak jsem to rozchodila,ale ustalo to až kolem 11hod. Trochu masakr,jak kdybych byla ozrala. Únava celý den,ale čekam že zítra budou asi zase nějake huste energie, protože dítě v břiše (5.měsíc těhotenství) se ted asi hodinku neustále mrská-a to většinou pak byly nějake výkyvy energii či jiné zvláštnosti. Tak uvidíme..
Jinak ten level 18ty jsem tu psala ja,že mi to řekla terapeutka,ale ten už je prý dost mimo realitu,jako asi že si pak lidi budou čist myšlenky či co :-D

220 Milena Milena | E-mail | 25. června 2015 v 7:38 | Reagovat

Unava, spatne a rozmazane videni, nemoznost zaostrit. Mate take vypadky pameti? Ja si nektere vyjevy behem dne nemuzu zapamatovat a nepamatuji si kam jsem co dala. Snazim se byt v pritomnosti, ale nekdy si pripadam spis jak ve snu. To s tim srdcem popisuje vice lidi.

221 Mirek Mirek | E-mail | 25. června 2015 v 9:24 | Reagovat

[216]: Neboj, mám přesně to samé a cítím se úplně stejně jako Ty!! Je to super! :-) Poděkuj a opakuj si.. "Já Jsem, Vzkříšení a Život.." Tyto energie jsou ku prospěchu všech živých bytostí, tudíž se není čeho bát. Sice to někdy HERDEK bolí, ale musíme vydržet.. :-). Hodně sil a pevnou víru nám všem!! :-)

222 BE BE | 25. června 2015 v 14:04 | Reagovat

[219]: Tie energie sú husté - na grafe noaa keď je stlpec červený tak to je zaznamenaný výsledok v posunu tak 3 hodiny späť. Než to prepočítajú, robí to viac kontr.stanovíšť, a potom dávajú result. Takže keď cítim, že mnoou "heglo" napr. o deviatej ráno, takže už to fučelo aspoň 3 hodiny predtým. Tak nejak. Trošku sa tým ukľudňujem... mám totiž doslova návaly tepla, mocc energie, a spracovanie trvá nejakých 10 minút.  Než to prejde od hlavy do chodidiel. _ No, aspoň nemám zmrzlé nohy :D

223 zimniku-Karel zimniku-Karel | E-mail | 25. června 2015 v 16:27 | Reagovat

Je to silné a je toho hodně. Nyní jsme ve velkých energiích z našeho domova. Do toho událostí na planetě. Temné síly mají ještě hodně energie a možnosti k nepříjemnostem. Vše se mění, nic nebude jak jsme zvyklí a naučení. Asi neuškodí mít zásobu jídla a pití.

224 Lenka Lenka | 25. června 2015 v 16:34 | Reagovat

[221]:Děkuji za podporu, nebojím se, vím o co jde. Sama uklidňuji ostatní.:-) V srdci je radost, jen tělo nelze odpojit a nechat ho odpočívat vždy, když si o to říká...chvíli jenom BÝT.
Všimla jsem si a cítím na sobě, že při slunečních erupcích je vždy vyšší nárůst energií bowis.

225 Lenka Lenka | 25. června 2015 v 16:37 | Reagovat

[217]: Ano, to je přesné. :-))

226 Václav Václav | 25. června 2015 v 23:16 | Reagovat

[209]:nedivím se, že ti to hlava nebere, ono to podle mě šílené je. snahu pochopit to bych uplně vypustil. nick máme stejný, ale vpořádku.

227 Robo Robo | E-mail | 26. června 2015 v 5:28 | Reagovat

[226]: Skôr by som vypustil všetko, čo nám do hláv liali doteraz a usilovne by som sa snažil tam dostať skutočné veci,  skutočnú pravdu.

Inak, blíži sa štátny sviatok UPÁLENIA Majstra Husa..

228 VP VP | 28. června 2015 v 11:20 | Reagovat

Jak jste se citili tuto sobotu(27.6.2015)

Unava, bolest hlavy?

229 saabina saabina | E-mail | 28. června 2015 v 12:49 | Reagovat

[228]:Já celý den docela fajn, ale kolem cca 18hod se mi začala tak příšerným způsobem motat hlava, že jsem si přišla jak opilá...no šílený, únava do toho, prostě zničeho nic. Podobně jsem to tedy měla ve středu ráno, že jsem pro motání hlavy musela lehnout zpět do postele a rozchodila jsem to až kolem 11té dopoledne. Tak vážně nevím, co to bylo???

230 BE BE | 28. června 2015 v 15:10 | Reagovat

[228]:

[229]:
.".. z ničeho nic "  Píšem si svoje stavy, lebo beriem nejaké medikamenty.
Takže včera cca po 18tej,  naráz ma rozboleli ruky, mala som krv v ústach, búšenie  -  sledujem, že okolo 25. a ˇˇdalej sa so mnou dejú divnejšie procesy. Napr. tá krvička - hrk, vypľujem dvakrát prepláchnem a je koniec. Prečo ?
Myslím nejaký náraz, nápor. V ukazovateľoch-grafoch noaa je v tom čase badať pokles, čo môže vyvolať nepríjemné stavy. To je ako tlak krvi, mávam ho teraz vysoký, a keď naráz klesne je to ešte nepríjemnejšie.

S čím som si už definitívne istá je, že keď je poblíž fronta dážď, som akási roztrasená. Ako náhle vidím kvapky na skle už viem - vtedy si doplňam vodu , pijem a akosi vyrovnávam súvzťažnosť vonok-vnútro.  PITE VODU !!!!!

231 BE BE | 28. června 2015 v 15:19 | Reagovat

Jarek a číča so mnou súhlasia :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Iiix1B5RgRM

232 Lenka Lenka | 28. června 2015 v 18:54 | Reagovat

Včera odpoledne mi bylo mizerně - napětí, bušení srdce, závratě, pocit, že mi není dobře v těle - jako by mi bylo malé. Pomohla svižná procházka přírodou. Pití vody také hodně pomáhá. Všímám si, že mi začíná být zle po mase. (A to ho jím minimálně.) Špatně ne fyzicky, ale psychicky.Úplně se stáhnu a zhorší se mi nálada.

233 saabina saabina | E-mail | 28. června 2015 v 20:04 | Reagovat

[230]: Je fakt, že mě se udělalo takhle špatně po dešti, šli jsme se psem na procházku, chytil nás déšť, říkala jsem si jak je to fajn..takový letní deštík...a pak jsem doma odpadla :-( ... Tak nevím. Dnes celkem v pohodě (abych to nezakřikla) :-)

234 bobina62 bobina62 | 29. června 2015 v 14:39 | Reagovat

[233]: tak já jsem v pátek byla celý den v zoo, pochodovali jsme, odpočívali a zase pochodovali. když jsme se vrátili domů, lehla jsem si na sedačku a usnula jsem během vteřiny. takový krátký a hodně hluboký spánek. jinak celkem pohoda.
Předtím zhruba od minulé středy až do úterka min. týden něco jako náběh na nějakou virozu, bolest celého těla, trochu rýma.

235 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 29. června 2015 v 16:12 | Reagovat

Já kolem sebe taky pozoruji lidi, kteří jsou pořád unavenáí, motá se jim hlava a kdo ví co ještě. Mě je ale teď dobře, jako už dlouho ne. Možná jsem divná, ale mě prostě není zle.

236 mira mira | E-mail | 29. června 2015 v 18:48 | Reagovat

V ty novy tabulce od Messteamu se opravdu,ale opravdu ja se v tom neoriieentuju

237 bobina62 bobina62 | 29. června 2015 v 20:00 | Reagovat

Musím říct, že poslední dobou, ať přijd,u kam přijdu, vždy se kolem mě najde někdo, kdo je nějak duchovní a nebo alespoň něco zvláštního cítí, vidí a tak. Všichni lidé, kteří jsou stále ještě spící jsou ode mně spíš odpuzováni. A i když si třeba myslím, že ta kamarádka, co mi pozvala na navštěvu je asi také ještě neprobuzená, najednou zjistím, že ona také něco o duchovnu ví:)
Je nás stále více a více a vzájemně se přitahujeme. Jen houšť a větší kapky!!!!

238 Pavla Pavla | 29. června 2015 v 20:09 | Reagovat

Moc by mě zajímalo co to znamená když necítím naprosto nic z výše popsaných příznaků. Je mi naprosto skvěla, a to úplně stejně jako před půl rokem, rokem, dvěma atd.

239 zimniku-Karel zimniku-Karel | E-mail | 29. června 2015 v 22:03 | Reagovat

Docela mě udivuje, že nic z toho co se nám předkládá oficiálně není pravda.Pokud je něco pravdivé, je to tak pokřivené, že to na pravdu nevypadá. Velká manipulace, že tomu není rovno. Připadám si jako součást počítačové hry, ovšem s tím rozdílem, že vše je reálné.

240 BE BE | 29. června 2015 v 22:11 | Reagovat

[238]:
Možno nie si odtiaľto. Možno si sem bola hodená ako "pokusný králíček" ako predvoj, rozvědka :-)  či to ľudstvo znesie. -
Tiež by som rada keby niekto vysvetlil, neviem nemecky a z ich blogu som nevyčmuchala. Osobne si myslím, že si na vysokých energiách, nezaťažená, nezablokovaná, tak tebou prechádzajú bez nárazov. Ja tiež nemám fyzické problémy, skôr v psychike. Ale to má príčiny, o ktorých viem.
Ak sa môžem opýtať , koľko máš rokov ?
Lebo všade sa uvádza, že najľahšie znášajú tieto nápory energií deti...
Tu mi vyvstáva známy výrok : ... a nevojdete do kráľovstva nebeského kým nebudete ako deti."
Napokon, mnohí tu píšu, že sa s prílevom energií cítia stále lepšie a lepšie, čo je skvelé, nemyslíte ?

241 Liba Liba | 30. června 2015 v 10:37 | Reagovat

[238]:Vítejte v klubu!!
240 - mám přes padesát, takže to není jen o dětech

242 Robo Robo | E-mail | 30. června 2015 v 14:29 | Reagovat

[241]: 37.. :-)

243 BE BE | 30. června 2015 v 17:48 | Reagovat

[241]:
... je to o vnútornom dieťati , ktoré žije i keď máte 90tku .... :-)

244 Janett Janett | 30. června 2015 v 20:30 | Reagovat

nepamätám si už (akosi zabúdam, čo nebývalo zvykom) kedy som to tu objavila a od kedy to tu sledujem, taktiež si už nepamätám, kedy sa začalo s meraním bovisov, ale zhruba od septembra mávam problémy s tlakom a pri výkyvoch magnetického poľa zeme a pri nárastoch energie, mávam silné búšenie srdca a tlak mi vyskočí veľmi vysoko (a to aj napriek liekom, lebo od septembra ich beriem) Taktiež po chrbtici mi akoby "behajú žeravé mravce" (je pravda, že mám problémy s chrbticou - poškodené platničky, ale takéto stavy som nikdy nemávala) a tiež je to pri výkyve MPZ a náraste bovis. Ale čo je najhoršie je, že pri výkyvoch som úplne bez energie (doslova ako vyžmýkaný citrón) a do všetkého sa musím doslova nútiť a prespala by som celý deň ...normálne sa nespoznávam...tak fakt neviem, či to môže byť z toho či čo ...ináč dnes som narazila na tento zaujímavý článok ;-) http://mayskykalendar.blogspot.cz/2015/06/lidstvo-se-zotavuje-z-amnezie.html

245 BE BE | 1. července 2015 v 7:47 | Reagovat

[244]: "eto normaľno"
Kým som si prečítala váš opis som zabrdla na túto web stránku http://www.osud.cz/co-byste-meli-vedet-drive-nez-zkolabujete

Práve v r.2012 som začínala dostávať "kvapky" a to sa o Bovisoch vôbec nehovorilo. V jari 2013 som dostala pecku, ako sa tam píše. Cca asi hodinu pred záchvatom mi prišiel email, že "to čo príde je nutné...atď", ľahni na zem, spoj sa s matkou, dýchaj...  Prežila som, i keď sama a za pomoci liekov.
Znovu som sa narodila, žijem.., teraz pri veľkých poryvoch si viem lepšie pomôcť, uvedomovaním si procesov.

246 Robo Robo | E-mail | 1. července 2015 v 9:29 | Reagovat

ak počítam dobre, tak od včera to stúplo 0,5 bilión krát!  :-o :-)

247 Tomáš Tomáš | 2. července 2015 v 10:52 | Reagovat

Vesmír jednoduše pozvedl a zakotvil dnes 1.7.2015 planetu Zemi bez ohledu lidí zdali jsou připraveni nebo ne. Lidé měli již mnoho příležitostí se připravit a mnoho jich to nestihlo. Právě dnes jsou takové silné turbolence energií, že lidé doslova padají a někteří umírají. Někdo na infarkt, mrtvici atd., a někdo tragicky, jako je třeba autohavárie atd. Tento proces trvá již několik dní a ještě potrvá.

248 Tomáš Tomáš | 2. července 2015 v 12:18 | Reagovat

Ještě doplním že je Země od středy zakotvena v páté dimenzi.

249 Melisa Melisa | 9. srpna 2015 v 2:49 | Reagovat

Něco na tom bude.Mě je teda poslední dobou dobře,pozoruju na sobě čím dál jasnější a konstruktivnější myšlení.Že to snáším dobře,je asi tím,že je mi teprve 13...No,poslední dobou(už asi půl roku)mi přijde,že se má něco stát,že lidstvo došlo ke konci určité éry,a něco se má změnit.Navíc mám poslední dobou neodbytnou potřebu chodit bosa,ale to s tím asi nic společného nemá :D I když s tím převibrováním mi to přijde doslova neskutečný,ale pokud něco takového přijde,bude to úžasný.Celkově se teď nějak celá měním,je to zvláštní.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.