Kniha Anděl strážný: Je v prodeji na Alue.cz ZDE!
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 15.7.

123. Dotazník

18. července 2015 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze... Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Nedávno se tě někdo ptal na tvůj pohřeb co by sis představovala a co ne.. Psala si že by jsi se nechala zpopelnit. A to duši nebolí? Nebo po kolika dnech je to bezpečné se nechat zpopelnit? Já bych se taky nechal zpopelnit ale nejsem si jistý, zda to ještě pořád necítíš to pálení, někde jsem to slyšel. Jak to teda je?
Duše necítí bolest, nemá přece nervy. Když umřeš, tvoje duše se od těla odpojí... Proto je to také SMRT. Ty nejsi svoje tělo. Nevím kde jsi takové tvrzení četl, ale postrádá veškerou logiku.

2. Opravdu je tak důležité nebýt pohřben do rodinné hrobky, tedy pro žijícího člověka je to hodně důležité to chápu když ho týrali, ale po smrti by ti to asi bylo jedno, nebo by to pro odcházející duši do nebe mohlo mít nějaký špatný dopad že bude hnít vedle vlastně už rozpadlé zeminy v rakvi? Taky mě to zajímá jestli se mám nechat pohřbít do rakve do hrobky nebo ne.
To záleží na tobě, co ty chceš a jak to cítíš. Alue ti asi těžko bude plánovat pohřeb, tohle máme přece každý jinak. Ano, duši to je víceméně jedno jestli bude tam nebo tam, ale splnit zemřelému poslední přání, které měl za života, považuji za nejlepší způsob, jak ho uctít.3. Ještě by mě zajímalo až člověk přijde do nebe a před tebou už tam jsou ti co ti ubližovali za života, jak to na ně zapůsobí když tam přijde "jejich obět" ze života. Budou s tebou moci komunikovat? Mají potřebu se s tebou usmířit? Zastydí se? Všichni se tam milují jako kdyby se nic nestalo? Budou se ti omlouvat, milovat tě jako nikdy předtím, nebo se zkrátka už nepotkáte a už se nebudete chtít potkat ani v nebi ani na zemi?
Když umřeš, potkáš v nebi toho, koho budeš chtít potkat a na koho budeš myslet. To znamená, že pokud nebudeš chtít vidět lidi co ti za života ublížili, prostě tam nebudou. Když je budeš chtít vidět, budou tam. Je to úplně jednoduché.

4. Myslím, že někde jsi na svém blogu psala, že vlasy jsou vysílače. Pokud jsem se nespletla, tak by mě zajímalo jak jsi to myslela?
Myslela jsem to tak, že vlasy (a všechny chlupy na těle) jsou energetické anténky, kterými vyzařuješ energii ven a kterými zároveň energii přijímáš z okolí. Rozhodující pro funkci vlasu/chlupu je cibulka a několik milimetrů délky, aby to fungovalo správně.
Proto není úplně zdravé nechat si dělat například laserovou depilaci, kdy se cibulky zlikvidují a už netvoří žádné chlupy. Člověk tak snižuje svůj energetický potenciál a své možnosti.
Nutno také podotknout že silnější porost máme tam, kde je víc potřeba. To znamená podpaží a rozkrok je v pořádku holit, ale ne permanentně vydepilovat, má to vliv i na nejbližší tkáně pod kůží a její energetizaci, což jsou dole pohlavní orgány a v okolí podpaží jsou to lymfatické uzliny.
Holení je v pořádku proto, že když se oholí chlup, je pod kůží pořád aktivní cibulka a asi 2 milimetry chloupku.
Zajímavé také je, že u žen je lepší mít vlasy dlouhé, u můžu krátké. Vlasy mají oproti chlupům ještě trošku specifičtější funkci a dalo by se říct že jejich délka ovlivňuje, jaké energie/vibrace přijímají.
To je třeba ten důvod, proč jsem závislá na dlouhých vlasech a když jsou kratší než pod lopatky, necítím se dobře. Je tam totiž rozdíl v energiích a když jsi na něco zvyklá celý život, najednou při ustřižení o něco podstatného přijdeš, kolikrát ani nevíš o co, jenom to někde v skrytu duše cítíš.
Lidská bytost je velice zajímavá, komplexní a každá její část má nějaké opodstatnění. Od prstů až po nejposlednější chlup, všechno má svůj význam.

5. Jaké "mimosmyslové" nebo tzv. nadpřirozené schopnosti myslíš, že se u tebe časem rozvinou?
Já si to nemyslím, já to mám naprosto konkrétně předpovězeno. Psát to sem ale nebudu, jednak abych to nezakřikla - opravdu chci aby se to vyplnilo tak jak bylo řečeno - druhak nechci vzbuzovat strach, závist, nebo pochybnosti.

6. Dále bych měla dotaz na AC, proč jsou lidé během něj většinou ve světě vytvořeném z velké části jejich vlastní myslí, zatímco v našem "reálném" světě, tak jak ho vnímáme teď v ten přítomný okamžik kdy cestují nejsou skoro vůbec (aspoň podle toho co jsem si četla)
Astrální svět je dimenze MEZI fyzickou realitou a světem duchů. Je to rovina polohmotná, polo duchovní a to znamená, že se v ní manifestuje jak fyzično, i tvoje myšlenky, i podvědomí, i jiní duchové. Je tam všechno tohle dohromady, navíc dochází k cestování v čase, nebo spontánnímu přemisťování už během výstupu, proto někdy bývá problém poznat kde přesně jsi. Nutno také podotknout, že astrální svět má mnoho rovin, některé hrubší jiné jemnější a podle toho se také prostředí formuje lépe, nebo hůř.

7. Další související otázka, jestli znáš někoho, kdo se v tom AC setkal nebo setkává s někým jiným koho zná i z našeho světa a pamatují nebo třeba vyprávějí si své společné zážitky.
Osobně přímo ne, nebo jsem se na to jiných neptala (zeptám se, díky za nápad), ale Tom Poutník tyto zkušenosti má a popisuje je v rozsáhlém pětidílném rozhovoru, který jsme spolu udělali pro Aluška.org. Najdeš ho tady: Rozhovor s Tomem Poutníkem: Poselství astrálního cestovatele

8. Jak bys reagovala, kdyby ti chtěl papež požehnat?
,,Dík za péči dědo, ale nemám zájem."

9. Co říkáš na současného papeže Františka?
Je úplně jedno, kdo tam teď sedí. Je to pořád pouze figurka a satanisti jsou všichni úplně stejně.

10. Tie vodičky KS 20 ppm majú nejaké využitie, alebo sa to ani neoplatí kupovat?
Je to dobré jako prevence a podpora hojení pokud máš akné, protože to zklidňuje pokožku a léčí záněty. Takže na potírání ano. Na pití úplně k ničemu. Záleží na tom, k čemu stříbro chceš používat.

11. Ako dlho sa môže užívať MMS? Počul som že MMS môže zničiť imunitu keď sa užíva dlhodobo, teda je treba si s MMS dávať nejaký čas prestávku. Alebo je dobré dať si preventívne 1-2 kvapky každý deň? Tak ak máš nejaký dobrý návod na užívanie MMS tak napíš/daj odkaz. Ideálne nejaký jemnejší, kde sa nepije moc kvapiek lebo je to hnusné.
Doporučuji pořídit si knihu Jima Humble, tam jsou všechny podrobnosti o MMS řečeny. Jim tvrdí, že MMS, pokud ho užíváš správně (to je MAXIMÁLNĚ 3 kapky na jednu dávku), je jako dlouhodobá prevence proti nemocím výborné. http://knihy.abz.cz/prodej/mms-prevrat-v-leceni-nemoci

12. Přemýšlím, že bych si taky nechala udělat výklad z palmového listu. Ty jsi měla ten všeobecný výklad-Khandam 1?
To byl můj prvmí výklad. Pak jsem se objednala ještě na druhý a po zralé úvaze jsem si nechala otevřít doplňující podrobné kapitoly pro aktuální dobu, abych se na ni mohla lépe připravit.

13. Co když mám jméno, které se mnou "nerezonuje", a ve spoustě případech, když mě tak někdo osloví, mi naskočí husina? Přemýšlím o tom už dlouhou dobu a do hlavy mi naskočilo jméno, které se mi opravdu líbí, na druhou stranu, kdybych si ho chtěla změnit, připadalo by mi, že tím zrazuji všechny okolo. Plus je v něm zakořeněná moje minulost. Ráda bych, aby mě tím novým jménem oslovovali ostatní, zní tak jemně a krásně narozdíl od mého občanského jména. Jak bych to podle tebe měla řešit?
Pokud už ti bylo 18 let a myslíš to smrtelně vážně, zajdi na matriku. Změna jména je za drobný poplatek, ale musí se změnit doklady, ve tvém případě to bude občanský průkaz. Pokud podnikáš etc., tak je toho papírování samozřejmě víc, změna jména se musí nahlásit úplně všude.
Za zradu bych to nepovažovala, je to tvoje jméno a tvoje rozhodnutí, nikoho jiného tím neomezuješ, takže se nemusíš ptát kdo na to co říká. Otázka ovšem je, jak to tvoje okolí přijme. To už je o lidech a jejich zralosti. Já to řešila jednoduše, papírové jméno jsem nechala zatím jak je - v mém případě by se toho muselo nahlašovat a měnit strašně moc - a představuji se a nechávám se oslovovat ,,uměleckým" jménem, resp. mým pravým jménem. I mi to vyhovuje, že pošťák nebo úředník koukne na doklad a neřeší jak se to píše, vyslovuje, odkud to je atd.

14. Co když někomu odoperovali štítnou žlázu, to je vlastně v háji a nadosmrti musí jíst léky? Nebo se dá nějak ,,přírodně" nahradit?
Když něco z těla odřežeš, už to ničím přírodně nenahradíš, protože příroda by ti to nikdy neuřízla... není blbá jak doktoři. Proto na to nemá mechanismy... Štítná žláza se dá vždy léčit, ale další si ve zkumavce prostě nevypěstuješ.

15. Narazil jsem na tvůj článek "holit, či neholit" a na to, co píšeš o původních lidech a o nás. Říkáš, že jsme nejchlupatější lidi ve vesmíru. Tohle ale platí, pokud vím, jen u Evropanů. Třeba asiati skoro chlupatí nejsou. Má to nějaký důvod?
Já mluvila pouze o bílých lidech. Asiaté, černoši, indiáni, cikáni, indové a další další další barevné vzhledové variace lidí jsou specialitka pouze této planety, jinde takový pestrý výběr není.Kam dál:
• Kontakt: redakce@aluska.org
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
 


Komentáře

1 leeth leeth | 18. července 2015 v 7:14 | Reagovat

1) Kde bych si mohla přečíst pravdu o všech rasách? Je to pro mě moc důležité.. Nejvíc mě zajímají třeba Arabové.
2) Na internetu jsou přece články o tom (a taky jsi to asi zmiňovala v nějakém svém článku z roku 2008, jak tak teď googlím :D ), že indiáni mívali dlouhé vlasy a díky tomu měli silné intuitivní schopnosti a nikdy se neztratili a tak. A když je vzali do armády a oholili je, tak o to všechno přišli. Tak jakto, že mají mít muži kratší vlasy?
Jsem teď úplně zmatená  :D

2 Fellien Fellien | Web | 18. července 2015 v 9:29 | Reagovat

Tak jsem se dozvěděla zase něco nového! :) Já jednou zkoušela epilovat nohy. A když jsem epilaci provedla, tak jsem byla strašně dlouho nesvá, bylo mi dost divně a připadalo mi, že to prostě nejsem já. Asi dvakrát jsem i brečela (ne z bolesti, ale v průběhu týdne po epilaci) a tak už jsem to nikdy neudělala a už jen holím. Jinak já a moje kamarádka jsme se dřív v astrálu setkávaly :). Plánovaly jsme si společné výlety, létaly spolu a bylo to fajn. Teď už se moc nevídáme a vzájemné AC, stejně jako spousta dalších věcí jaksi utichlo...

3 Deepy Deepy | 18. července 2015 v 9:32 | Reagovat

1.Co říkáš na rovnátka? Nemyslím ty,co se dají na předkus,ale ten případ když máš v nepořádku málo zubů a celkově ty tvé zuby vypadají normálně.

2.Bude ještě někdy Alušpacír,popř. z jakého důvodu si jej zrušila?

4 Jindra J. Jindra J. | E-mail | 18. července 2015 v 10:22 | Reagovat

Dodatek k č. 11
Mám v práci kolegu co užívá MMS už přes rok, možná dva, přesně podle knihy Jima Humbla a nemůže si stěžovat. Užívá ho jak vnitřně, tak i např. koupelově a velice mu to pomohlo se všemi problémy. Je to člověk, kterému už je kolem šedesáti a prý díky MMS se cítí tak o dvacet let mladší. :)
On ho doporučuje všude.
Dokonce tak zachránil kamaráda před rakovinou, doktoři mu dali tak měsíc až dva a díky MMS žil ještě přes půl roku, bohužel nakonec zemřel úplně jinou smrtí, nezávislou na nemoci.

5 M.T. M.T. | 18. července 2015 v 10:50 | Reagovat

Mě by zajímalo, jak je možné, že když se děti potí, tak cítit nejsou (jako že by nějak hodně smrděly), zatímco dospělí cítit jsou? Může to být hormony?

6 Lily Lily | E-mail | 18. července 2015 v 11:47 | Reagovat

Ja tiez rozmyslam nad vykladom palmovych listov a len mi napadla taka otazka. Je potrebne tam dať otlačok palca a prvé písmeno krstného mena. Alue, ty si si dala K alebo A? Ani neviem, prečo ma to zaujíma ale nejaka som zvedava :D

7 Tyki Tyki | 18. července 2015 v 11:55 | Reagovat

Jak slavis vanoce?
Jak se rozloucit s mazlickem(s dusi mazlicka)se kterym jsem se rozloucit nestihla?(prejelo ji auto a uz jsme ji nenasli)

8 Yuni Yuni | 18. července 2015 v 11:55 | Reagovat

Ahoj Alue, byla bych moc ráda, kdybys mi nějak mohla pomoct. Mám husté, lehce vlnité zrzavé vlasy a co mě trápí je že jsou šíleně suché, krepatící(po mytí vlasů skoro jak afro:D) a nedají se jakkoliv upravit, takže je vůbec nemůžu nosit rozpustene(maximálně s kvalitní zehlickou na vlasy tak na 1 den, ale nechci je upravovat teplem)Díky toho jsem si je začala trhat a ted už se toho nemůžu zbavit.. Zkoušela jsem úplně všechno - různé domácí masky, šampony, balzámy, nebo občas třeba 100x napíšu, že mám své vlasy ráda, ale fakt nic nepomáhá.. A mam pořád stejné vlasy, kt. si trham.. . Nevíš, co by mohlo trhání vlasů způsobovat? A co způsobuje suché 'frizzy' vlasy? Vím, že tvoje vlasy jsou uplne jine než ty mé, ale kdybys o něčem věděla, určitě by to pomohlo.. . 😊

9 Ive Ive | 18. července 2015 v 12:16 | Reagovat

Ahoj Alue, k té první otázce - o smrti a o žehu jsem kdysi něco četla z různých na sobě nezávislých zdrojů, většinou o duchovních naukách, asi podobně jako tazatel, zejména o tom nezbytném a důležitém časovém odstupu několika dní, už jen mlhavě si vybavuji údaje. Nikdo nemáme a neznáme pravdu ve všem, připadalo mi potřebné reagovat aspoň takto. Přeji samé hezké dny.

10 Fellien Fellien | Web | 18. července 2015 v 12:38 | Reagovat

[5]: To není normální, aby dospělí při pocení smrděli. Normální pot zdravého člověka nesrmdí, popř. není to nepříjemný pach. Já ani můj přítel nijak cítit nejsme a co vím, kamarádky taky ne. Pokud někdo cítit je, tak je to tím že se dlouho nesprchoval a je mu to prostě jedno, nebo to je způsobeno přemnožením bakterií které se v potu tvoří, může to být i odplavováním některých škodlivých látek z těla, jiné tělesné pH... Příčin může být víc ale rozhodně to není normální, aby člověk smrděl hned co se spotí. Pokud to tak máš, mělo by se to řešit, detoxikace apod, eventuelně lékař nebo léčitel, aby se zjistila příčina.

11 K. L. K. L. | 18. července 2015 v 14:08 | Reagovat

Kdyby u mužů byly lepší vlasy krátké, tak by jim dlouhé nikdy nenarostly, protože příroda ví, co dělá :)

12 Asteracea Asteracea | 18. července 2015 v 14:11 | Reagovat

Samozřejmě, je to biologická detekce k páření, aby se k sobě našli geneticky vhodní lidé, kteří zplodí zdravé dítě. Proto si člověk u potencionálního partnera podprahově očichá pach na "voní" - "nevoní". K tomu slouží v popaží a v klíně chlupy které přenos feromonů zesilují.

13 Mára Mára | E-mail | 18. července 2015 v 14:11 | Reagovat

[5]: Podle mě hormony a tělo dítěte ještě neni tak dodělaný jak tělo dospělýho. Taky strava k tomu přispívá.

14 Ayeri Ayeri | 18. července 2015 v 14:52 | Reagovat

Jak to vypadá na ostatních lidských planetách(příroda, zvířata, města atd. a jak se ty planety vůbec jmenujou? :D)? Jak se tam žije? A jak kde vypadají lidi?

15 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 18. července 2015 v 14:55 | Reagovat

Je pravda, že časté pití destilované vody způsobuje rozkládání buněk?

16 jan jan | 18. července 2015 v 17:54 | Reagovat

Co když mě přestala mít ráda komplet celá rodina a jsem pro ně nicka. Může zato nenávist že si plním svůj sen a dělám věci které by se oni báli udělat a tak závidí? Vlastní rodina? Mám lepši vztahy s kamarády než s rodinou...

17 Moudrávrba Moudrávrba | Web | 18. července 2015 v 18:00 | Reagovat

Fajny obrázek :)

18 Lara Lara | 18. července 2015 v 20:39 | Reagovat

Jak je to s časovými dimenzemi na naší planetě?
Je bermundský trojúhelník nějak spojen s mimozemskou civilizací? Je bermundský trojúhelník časoprostorová dimenze?

19 Zanicneřeknu Zanicneřeknu | 18. července 2015 v 20:58 | Reagovat

Odpověď na otázku číslo 13:

Pokud si změniš jméno, tak nepočítej s tím, že ti tak lidé budou říkat. Staré jméno je jako přezdívka. Jakmile ti ji někdo dá už se ji nezbavíš. Při změně jména se ti lidé, kteří tě znají pod starým jménem odcizí a přirozeně se s nimi přestaneš stýkat a více se budeš stýkat s lidmi, kteří tě znají pod novým jménem (bude ti s nimi prostě líp). Navíc se můžeš dostat do situací, kdy se spojí skupina tvých bývalých kamarádů s kamarády, kteří tě znají novým jménem a každý ti bude říkat jinak. Je v tom pak chaos a ani nevýš jak se máš představovat. Navíc to vysvětlování, proč ti jedni řikají tak a druzí onak je opravdu nepřijemné.

Druhá strana mince je taková, že změnou jména si můžeš skutečně zvýšit rezonanci, což je doloženo stovkami výpověďi lidí, kteří si jméno změnily. Musíš brát v úvahu i kombinaci jména s příjmením. Pokud se vdáš a změníš si příjmení, tak s kombinaci s tvým novým jménem se může stát, že budeš tam kde jsi byla.

Není to tak jednoduché, ale pokud jsi rozhodnutá, tak ti fandím. Já jsem si jméno změnil. V něčem mi to život zkomplikovalo, v něčem zkvalitnilo (vyšší sebevědomí, karierní uplatněnost, jsem sám sebou). Když se vrátím k rezonci starého jména (představím si, že se tak jmenuji po dobu několika dní), tak se mě zmocňje úzkost, nervové napětí a nejsem prostě ve své kůži.

Posílám mnou osvědčené numerologické rozbory. Třeba ti pomůžou:
http://www.nasemimi.cz/numerologie/vibrace-slozenych-cisel-karmicke-vlivy.php
http://www.vestirna.com/numerologicky-rozbor/

20 Svatka Svatka | 18. července 2015 v 23:55 | Reagovat

Aluško ráda bych se zeptala  na Tvůj názor na vyzařování oblečení.Protože je známo,že každá věc má své vyzařování a paměť,i např.kámen.Je prý třeba nebezpečné mít doma starodávné předměty u kterých neznáme minulost.Pokud je to věc ,kterou vlastnil např,vrah nebo satanista,může negativně vyzařovat do prostoru,ve kterém trávíme více času(domov,kancelář)a negativně nás ovlivňovat.Takže svůj dotaz směřuji konkrétně k oblečení z druhé ruky.Například si někdo v sekáči koupí oblečení po někom,kdo měl velmi nízké vibrace.Může ho to nějak ovlivńovat,nebo jsou to zbytečné obavy a vyprání je dostatečnou očistou,která oblečení zcela neutralizuje?Budu vděčná,pokud se budeš zabývat odpovědí,neboť jsem se touto otázkou v životě už mnohokrát zabývala.Předem děkuji.

21 Jarek VanEk Jarek VanEk | E-mail | 19. července 2015 v 9:30 | Reagovat

K11-MMS:
Ideální a normální stav je být zdravý, nebrat žádné léky ani MMS. Základ je životospráva, zdravá strava a pozitivní myšlení. O zdravé stravě je dobrá kniha Roberta Morseho :Zázračná detoxikace (bývá na Uložto). Tedy hlavně zásadotvorné potraviny a velmi málo živočišných bílkovin. Efekt se projeví po 3-6 měsících, stojí za to. K této přírodní detoxikaci má smysl přidat hloubkovou detoxikaci včetně odčervení a MMS. Postavíme li svůj život na zdravém základě, pak bude přijímání MMS pouze po přechodnou dobu.
Víte ono to funguje tak, že k životním rozhodnutím dostáváme vnější impulsy, třeba tímto textem. Nevím jestli je to řizeno  naší duší, to je můj dotaz na Alušku. A naším úkolem je vyslyšet tento signál a konečně neteoretizovat, ale konat. Pojďme žít zdravě ! Slunce v duši

22 Fellien Fellien | Web | 19. července 2015 v 9:34 | Reagovat

[15]: Časté pití destilované vody způsobuje smrt. Destilovaná voda je zbavená veškerých minerálů a všeho, co naše tělo z vody právě potřebuje. Ve výsledku do sebe liješ jen tekutinu bez ničeho a když piješ jen destilku, v podstatě umřeš na totální dehydrataci organismu, protože to je jakoby jsi nic nepil. Nejlepší je voda levitovaná, přírodní ze studánky, eventuelně filtrovaná z kohoutku. Destilku rozhodně nedoporučuju a divím se, že to tolik lidí neví, že je to nebezpečné z dlouhodobého hlediska...

23 armag armag | 19. července 2015 v 10:16 | Reagovat

[5]:Protože mají výborně fungující trávicí a vylučovací systém.
Dospělí hodně jí a navíc to nejsou schopni zcela strávit.
Například při omezené spotřebě masa se sníží i smrad z potu. Ten pot je cítit, protože tělo jím vylučuje látky, které nedokázaly zničit játra a ledviny, tak se vyloučí potem. A to je ta lepší varianta. V horším případě se ty svinstva ukládají v těle a pak můžou dělat jinou neplechu než je trocha smradu.

24 Mára Mára | E-mail | 19. července 2015 v 12:06 | Reagovat

[10]:

[5]:

Ono nejlepší je když je třeba slečna čerstvě spocená po tělocviku, nebo z běhu. Její feromony pak lítají všude kolem a klukům v okolí se plaší hormony :D

25 Petulinda Petulinda | 19. července 2015 v 12:24 | Reagovat

Při automatickém psaní se na člověka napojují bytosti a píší jeho rukou, takže on ji neovládá. Ale kdo (nebo co) diktuje slova při tzv. volném psaní? Když nad tím člověk nepřemýšlí, ale sype slova a věty tak, jak mu přijdou do hlavy. Mluví to podvědomí, nebo i tehdy je to jakási forma channelingu?

26 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 19. července 2015 v 12:36 | Reagovat

[22]: Díky moc za odpověď! ;)

27 Fellien Fellien | Web | 19. července 2015 v 14:17 | Reagovat

[24]: No jo, čerstvý pot a feromony... Nejenom klukům se plaší hormony, mně se taky plaší hormony, když je přítel spocený, jsem z toho uplně hotová a nemůžu se pak soustředit na nic jiného! :)

28 Černá Hvězda Černá Hvězda | 19. července 2015 v 15:10 | Reagovat

Ahoj, tak mám také otázku. Žije něco na/vevnitř černé hvězdy?

30 Hani Hani | 19. července 2015 v 23:09 | Reagovat

Co si myslis o ockovani proti rakovine delozniho cipku?Ano,ci ne?
Jak se da prirodne lecit rakovina kuze?A jak takovyto druh rakoviny vznika?
Jak poprosit dusi zvirete,aby se nam vratila jako dalsi zvire?
Jak ochranovat nekoho z mych blizkych pred vsim zlim-vysilat k nemu nejakou energii nebo poprosit vesmir?
Diky!! :)

31 Kaia Kaia | 20. července 2015 v 9:56 | Reagovat

CO máme dělat až bude zatmění slunce (to třídení) připravit si nějaké zásoby? Nebo elektrika normal pojede?

32 Alue Alue | Web | 20. července 2015 v 17:13 | Reagovat

[31]: To se neví. MŮže to být i jenom symbolická tma.

33 Maya Maya | 20. července 2015 v 20:22 | Reagovat

Ahoj Aluško, mám další otázku. Co si myslíš o kauze uprchlíci do ČR?

34 Václav Václav | 21. července 2015 v 8:45 | Reagovat

[25]: je to chaneling. je jedno, jestli to člověk slyší, vidí ap. tyto vjemy jsou mimosmyslová vnímání, které jdou více, nebo méně z kolektivní mysli. toto ale není spojení s kolektivním vědomím,zdrojem. někteří si myslí, že kolektivní mysl je předstupněm k poznání skutečnosti. tak to ale není. chození do kolektivních myslí je další iluzorní oblast. cesta k poznání skutečnosti-kolektivnímu vědomí nevede přes kolektivní mysl.

35 mary mary | 21. července 2015 v 9:09 | Reagovat

Co si myslis o hare krisna? Vcera jsem je potkala a zacla s nimi tancit a citila jsem z toho takovou zvlastni energii.

36 Dyta Dyta | 21. července 2015 v 11:48 | Reagovat

Jaky mas nazor na ockovani proti rakovine delozniho cipku?
Jak prirodne lecit rakovinu kuze?Jak rakovina kuze vznika?
Diky za odpoved,je to pro me dulezite :))

37 mariankosnac mariankosnac | 21. července 2015 v 17:27 | Reagovat

A už niekto zomrel z pitia destilovanej vody?

Mnohí z nás sa v škole na hodinách chémie učili, že by človek nemal piť destilovanú vodu, pretože zbavuje organizmus minerálov a tým škodí. To rozhodne nie je správne. Destilovaná voda totiž odoberá z organizmu len minerály vo forme mŕtvej hmoty, ktoré sa ako usadeniny v spojivových tkanivách ľahko rozpúšťajú a to je presne to, čo chceme dosiahnuť. Ostatné minerály, ktoré sú zabudované do živých buniek v orgánoch, svaloch, kostiach a pod., destilovaná voda neodoberá, tie nie je možné tak ľahko odstrániť.

Voda zbavená minerálov alebo s ich malým obsahom, hlavne destilovaná voda, má extrémne dobrú schopnosť viazať nečistoty v ľudskom organizme a dopraviť ich preč. Preto u mnohých ľuďoch zásluhou pitia destilovanej vody dochádza k silnej detoxikácii, ktorá sa nezriedka označuje za otravu destilovanou vodou. Podľa môjho názoru týmto spôsobom vznikla rozprávka, že destilovaná voda je jedovatá. Niektorí uvádzajú, že destilovaná voda necháva v organizme vo forme osmózových procesov praskať bunky. I to je nesprávne, jedine ak by ste si nechali vodu vo väčších množstvách vstrekovať intravenózne (vnútrožilne).

www.moje-pravdy.cz/zdravi/sebelecba/1181-okujici-pravda-o-vod-leeni-pitim-vody

Kde sa dá zohnať destilovaná voda? V obchodoch majú len tú čo sa používa do áut. Potrebujem ju na výrobu aktivátora k MMS.

38 mariankosnac mariankosnac | 21. července 2015 v 18:04 | Reagovat

Alue nemohla by si naučiť tomáša marného vkladať obrázky na blog? Lebo asi tam robí nejakú chybu, polka obrázkov z prvopodstata.blog.cz zmizla.

39 Level Level | 21. července 2015 v 19:16 | Reagovat

Do kterého levelu musíme dojít, aby jsme převibrovali?

40 Petulinda Petulinda | 24. července 2015 v 10:44 | Reagovat

Když je kámen drátkovaný, například aby se dal nosit jako přívěsek na krku, neomezuje to jeho sílu?

41 Gilraen Gilraen | 24. července 2015 v 16:27 | Reagovat

Mají i lidé na povrchu roční období, mají zimu? Jestli ano, jak ji přečkávají?

42 Lara Lara | 26. července 2015 v 22:44 | Reagovat

Jak je naše země dutá? A žijeme na vnitřní nebo vnější? Vůbec to nějak nechápu.

43 Lara Lara | 26. července 2015 v 22:45 | Reagovat

Byli jsme někým upravení nebo jsme se vyvinuly postupně?

44 Mára Mára | 30. července 2015 v 13:46 | Reagovat

Ahoj Aluško, mám pro Tebe tentokrát hodně speciální dotaz. Co si myslíš o vztazích typu 13ti letá slečna a dvacetiletý kluk? Konkrétně když se ti dva mají rádi, je jim spolu dobře, píšou si zamilované smsky, a všechno jim klape? S tím že spolu nemají nic sexuálního až na takový ten flirt a pusinky. Slečna je s ním samozdřejmě dobrovolně a není do ničeho nucena ani manipulována. (Samozdřejmě dle zákona je to špatně, chtěl bych ale znát Tvůj osobní názor názor) Děkuji moc za odpověď :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama