Transformace / Červenec 2015

2. července 2015 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Červenec 2015.

1. července 2015
Pozor, konečně se nám hýbe level!
30.6. byly energie o 35 238% vyšší než předešlý den. (to je postup v číslech o 44.274.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000 jednotek)
1.7. poskočily o 50 000 000 000 000%, což je 98% ze 14. levelu. Co nevidět ho dokončíme.

V noci z 30.6. na 1.7. jsem skoro nespala. Jednak byl úplněk a světlo skoro jako ve dne i se staženými roletami, ale hlavně jsem necítila vůbec únavu. Ve dvě ráno jsem po dvou hodinách převalování vstala jakoby nic a chodila čile po schodech, jakoby bylo poledne. To u mne není normální, speciálně když už dvě hodiny není žádná poloha dost dobrá, žádná myšlenka dost tichá a ne a ne usnout. Byla jsem přebitá jako radioaktivní rybička. A to jsem ještě od desíti do půlnoci psala tak speciální a zvláštní článek, že jsem se při závěrečném čtení divila, kolik toho ze mě vypadlo. A překlepů extrémě málo, soustředění na maximum. Zkrátka magická noc. Možná jsem se na spaní měla vykašlat úplně a jít ještě třeba do čtyř dělat knížku...A když už se zdálo se začínám pomalu usínat, pokaždé jsem s sebou cukla. Jednou krk, jindy ruka. Škub sem, škub tam. To mi dělá, když se rozladím. - Pomohly mi později nějaké ty energetické pomůcky na harmonizaci, ale přesto jsem usnula pozdě, ne dřív než ve tři ráno.
Perfektně si pamatuji první fázi svého usínání. Místo abych normálně usnula, tak se mi nevyplo bdělé vědomí a nevstoupila jsem do snu, ale naprosto lehce a automaticky jsem se vysunula ven z těla, aniž bych o to usilovala. Bylo to příjemné a hezké... Fáze byla úplně mělká, takže jsem se stihla jenom trochu proběhnout kolem baráku a za chvilku jsem se zase probrala a mohla začít s usínáním nanovo.

Další den byl bez následků spacího deficitu velmi plodný, i když jsem dokonce vstávala v obvyklou dobu. Ani jsem nemohla pořádně dospat do rána... Ničemu jinému než Bovisům a úplňku se to nedá hodit na triko.
- Vy jste spali v úterý dobře?

Mimochodem začínám být nervozní, když vidím jak vypadají čísla u Messteamu. ,,Steigerung Differenz" se ještě donedávno běžně denně pohybovalo v hodnotách o několika místech (2-8). Ale v červnu se to zbláznilo a najednou tady lítají statisíce a miliony, biliony, až jsme se dostali na číslo 22.199.999.999.955.600.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000, což je dnes 1.7. ... Takové číslo ani nevyslovím. Doufám že z toho velkého skoku taky sakra něco velkého bude!

Aktuální skoky energií vyjádřené grafem v jednotkách Googol-plex Be:


2. července 2015
Dnes jsme konečně dokončili 14. level. Nyní se nacházíme na 7% z 15. levelu.

Dneska v noci jsem na tom byla se spaním podobně bídně jako předešlou. Tentokrát jsem s sebou při usínání cukala silněji. V jednu chvíli kdy jsem měla pocit že konečně usínám, mi vyletěla ruka a praštila do nočního stolku. - Tak jsem zalehla na břicho, obě ruce zajistila pod sebou a stejně mi to nepomohlo. Spát se prostě nedalo, i když by člověk chtěl. Ty energie jsou strašně silné a nedají pokoj. Snad se to srovná, hlavně až přejde ten úplněk, co svítí jak žárovka.

Messteam hlásí, že má od 2. do 12. července dovolenou.

Aktuální energie vyjádřené grafem v jednotkách Googol-plex Be:


4. Července 2015
V noci z 2. na 3.7. jsem spala moc dobře, přestože měsíc byl zase obrovský jak víko od popelnice a svítil jako za dne. Přesto se mi ale stala nad ránem podivná věc, kterou jsem ještě nezažila: To jsem se probrala za tmy a jak pomalu otevírám oči, vidím že je tma a najednou se ozval takový tichý svištivý zvuk a já viděla jak se asi během 2-3 VTEŘIN rozednělo. Normálně se posunuly stíny, světlo postupně zesílilo a pak se to zastavilo na určité fázi rána. Přísahám, že jsem nespala a že se mi to nezdálo.
Hleděla jsem na to jako puk a ještě teď přemýšlím, jaká to byla úžasná chyba v matrixu. Oni mi dodatečně načetli správný čas?? Vypadalo to přesně tak, jako když se ve filmu pouští zrychleně příroda, nebo nebe. - Pak jsem ještě znova usnula.
Přivádí mě to na otázku, kde jsem to asi byla během spánku, že se mi vypnul program měřící čas? - Co se mi předtím zdálo si totiž nepamatuju, asi to nebylo nic důležitého.
Třeba budem za pár let všichni jako ta ve Filmu Lucy. - Mávne prstem a před ní lítá čas jako ve zrychleném filmu... Tohle přesně jsem viděla.

Dnes máme 1,0 E 4,44E+190, což je 20% z 15. levelu. Zatím máme jen čísla. Grafy nejsou pravděpodobně proto, že má Messteam už zmíněné volno.


7. července 2015
Dnes jsme na 38 procentech z 15. levelu. Níže přikládám podrobné hodnoty od 26.6. do dnešního dne:


Postup energií vyjádřen v grafu, v jednotkách GoogolPlex BE:

Sonnenkraft Dimmung, neboli Božské zatmění aktuálně není v tabulkách dostupné, zatím pouze jako číselná hodnota. (viz.tabulka nahoře, červené sloupečky vpravo.) Zajímavá je zbývající energie slunce, která je dnes pouze 21,90%. Znovu připomínám, že existuje poměrně logická teorie, že až Božské zatmění dostoupí 100%, můžou nastat ony prorokované 3 dny tmy a přestup do zlatého věku lidstva.


11. července 2015
Aktuální hodnoty vypadají následovně:


Včera 10.7 jsme byli na 50% z 15. levelu :)


15. července 2015
Aktuální energie + Božské zatmění vypadají takto:


Včera 14. července jsme byli na 58% z 15 levelu.
Božské zatmění je celkem 86,70%. Přituhuje, přituhuje... :)

Já se cítím celkem dobře, i když už dříve zmiňovaná slabost v nohách mě předevčírem znova chytla, ale jenom na pár hodin a naštěstí bez úrazu.

18. července 2015
Dnes jsme na 70,0% z levelu 15.


Božské zatmění mezitím postupuje mílovými kroky, to jsem moc zvědavá, co bude na 100%. Odvibrujem stadeto? :)

Postup Bovisů po levelech aktuálně vypadá takto:

Jinak zatím žádné větší zvraty, vývoj postupuje konstantně kupředu bez větších výkyvů. Každý den se energie znásobí zhruba o 200-350%.


21.července 2015
Aktuální hodnoty:


Dnes jsme na 77,0% z levelu 15.
Co se týče hodnot Božského zatmění, zbývající síla slunce je nyní 6,70%. Vzhledem k tomu že je hodnota tak neuvěřitelně nízká a přece je přes den krásně světlo a na koupališti to solidně opaluje, vypadá to, že ono ,,zatmění" bude buď chvilkové, nebo zcela symbolické. Osobně bych k tomu zatmění měla pár ryze primitivních a praktických dotazů, ale asi je v tuto chvíli není komu položit.
Je dobré si uvědomit, že to co se v tuto chvíli děje, ještě nikdy v dějinách této planety neprobíhalo. To znamená, že nevíme co a jak přesně bude, můžeme se pouze domnívat, naciťovat, channelovat, diskutovat, snít, vypočítávat, odvozovat. Ale vědět nemůžeme, protože neexistuje předešlá zkušenost z takové situace. - To připomínám i kvůli dotazům, které pokládáte do diskuzí, často je míříte na mě. - Ne, nevím jak PŘESNĚ to bude probíhat a když přesně se to stane... a co vlastně se přesně stane. Nikdo z nás to neví. Jediné co můžeme, je dívat se a divit se.


24. července 2015
Aktuální hodnoty:

Dnes 24.7 došlo k velkému poskoku energií o 495%, což je v podstatě dvojnásobek oproti předešlým denním hodnotám. Při takto vysokých číslech je to nepředstavitelný skok. Messteam už tyto energie označuje jako ,,Božský otisk prstu". - Celkem vtipné označení, nemyslíte? :D
A pozor, zbývající síla slunce (Božské zatmění) už je pouze 2,70%.


25. července 2015
POZOR: Energie postoupila o 1019% oproti včerejšku, což je nevídaný skok ve srovnání s předešlými hodnotami. To nás postrčilo nad level 15, nyní jsme na 21% z levelu 16.

Navíc BOŽSKÉ ZATMĚNÍ JE NA VRCHOLU! MÁME PLNÝCH 100%. Messteam k tomu připojil nějaký (asi vlastní) stručný channeling anděla Azraela, který říká: ,,Čas očisty je nyní. Jste připraveni?"


28. července 2015


Dnes jsme na 45% z levelu 16.
Samozřejmě - nevím jak vy - jsem osobně trošku zklamaná že se nic extra hmatatelného globálně nestalo při dosažení 100% Božského zatmění. Sluníčko svítí, stěrače stírají, kytky rostou, rozumíte... Jakoby se zkrátka ,,nic nestalo". To mě osobně ještě víc utvrzuje v myšlence, že cokoliv se s touto planetou má stát co se týče vzestupu a transformace, budou to změny jemné, pomalé, postupné a nebudou ani tak vnější, jako spíš že budou zasahovat nás lidi zevnitř. Protože my jsme ti co dělají na planetě zlo a tedy my jsme ti, kdo se musí napravit, pozvednout a nenechat se už svádět k destruktivnímu chování.
Nabízím alespoň menší stručný překlad z nejnovějších zpráv od Messteamu:

Die Dimmung der göttlichen Sonne[unsere Sonne in unserem Planetensysthem]
die von der Urquelle veranlasst wurde, ist jetzt erreicht,
und enthält keine "Lebenskraft" mehr, wie Gott(die Urquelle) es eingangs vorgesehen hatte:
"...ich lasse die Sonne scheinen auf Gut und Böse zum Gedeihen...bis zum Tag der Ernte...",
liebe Erdenbürger, diese "ERNTEZEIT" ist jetzt erreicht,
und DIES hat die Urquelle bewogen, seinen göttlichen Zeitplan einzuhalten!
Deshalb ist wie bei euch in der buchstäblichen Erntezeit,
der Moment da, die "wertlose" Spreu vom "reinen" Korn zu trennen.
Dieser Prozess hat jetzt angefangen und wird sich vehement schnell fortsetzen
...Seid nicht blind noch taub...seht und hört euch um,
die Masse der Menschheit "stirbt" in immer schnellerem Masse,
informiert euch und denkt nach bitte.

Messteam aktuálně vypisuje slovně pouze výsledky svých Channelingů s andělem Azraelem, který tvrdí, že na tento proces dohlíží. Zde se píše, že po dosažení Božského zatmění 100% nastává doba očisty, vysloveně že se nyní oddělují ,,zrna od plev". Dobré zůstává, špatné zemře. Nastává doba sklizně pro všechny pozemšťany, bude rychlá a rázná. Je to celé v Božském plánu, nechme své oči a uši otevřené...
(To zní celkem dobře. Jestli konstruktivní síla vesmíru dovolí, mám pár tipů, koho odklidit nejdřív: Obama, Babiš, Sisyfos.. haha :D)

30. července 2015
Pozor, dějí se věci :) Jak tady někdo správně posílá do diskuzí dotazy, ZÍTRA bude tzv. modrý úplněk. Více podrobností přikládám níže:

31.07.2015 bude magický Modrý úplněk
Čeká nás přírodní úkaz, kterému jsou přisuzovány magické schopnosti a ke kterému znovu dojde až za dlouhé tři roky. Přijde druhý úplněk v jednom měsíci.
Modrý měsíc je astronomická zvláštnost, kdy se v jednom kalendářním měsíci objeví dva úplňky. K této výjimečné události dochází zhruba jednou za tři roky, poslední nastala 31. srpna 2012, a dávné nauky i moderní alternativní směry Modrému měsíci připisují zvláštní schopnosti.
Pátek 31. 7. 2015, 12.43 SELČ - úplněk ve znamení Vodnáře
Buddhisté, hinduisté a jogíni jsou přesvědčeni, že blokované čakry, energie nebo silová pole se dají odstranit silou úplňku. Největší intenzitu má tzv. modrý měsíc, událost, k níž dochází zhruba jednou za tři roky. V tomto červenci byl první úplněk byl už 2. 7. a v noci z následujícího pátku na sobotu nás čeká onen druhý úplněk. Zpozornět by měli ti, kdo vyznávají úplňkovou dietu, úplňkový půst, řídí se úplňkem při stříhání vlasů nebo plánování lékařských zákroků. Jeho intenzitu ale pocítí všichni, kdo jsou náměsíční, nebo prostě jen nemůžou v noci spát. Tentokrát to bude chtít prášky na spaní - anebo naopak, zůstat vzhůru.
Indiáni, východní nauky i moderní alternativní směry přisuzují modrému měsíci schopnost transformace. Chcete-li ve svém životě něco změnit, ať už jde o pouhé přání (najít lásku, uzdravit se…) nebo už rozhodnutí (změnit práci), modrý měsíc má energii "nakopnout" vás kýženým směrem. Správnou meditací dosáhnete rovnováhy mezi duší a tělem, tedy tím, po čem toužíte a tím, kam ve skutečnosti směřujete.
Připomínám všem čarodějnicím a čarodějům!
Tradice tvrdí, že o Modrém měsíci se může čarovat zcela volně, bez ohledu na jiné okolnosti (konstelace planet, fáze Měsíce atd.). Také se říká, že kouzlo bude mít větší moc.
Též se doporučuje provést velkou očistu polodrahokamů, talismanů a amuletů, které vlastníte či používáte, či provést rituál zaměřený na vlastní očistu. Též jsou vhodné všechny rituály typu "uncrossing" čili na odstranění překážek na vaší cestě.Princip rituálu Uncrossing - tři základní kroky (ve zkratce)
  • 1. Odstranění škodlivých vlivů
  • 2. Vyléčení způsobeného zranění
  • 3. Ochrana před opakováním útoku
  1. První krok zahrnuje pochopení skutečné podstaty problému a její odstranění - to je často to nejtežší, protože lidé si často své problémy hýčkají.
  2. Druhý krok: Po odstranění problému, je čas zahojit způsobené škody, pomoci přizpůsobit se "novému" životu.
  3. Třetí krok představuje prohloubení celého procesu a utvrzení na "správné" cestě.
(Druhý a třetí krok, obzvlášť jestli se jednalo o dlouhodobý problém, vyžadují čast a vytrvalost.)
Recept na olej Uncrossing
Lze použít buď jen esenciální oleje, popř. rostlinné části v oleji (v tom případě se mi osvědčilo přidat ještě maličký kousek křišťálu)
Stejným dílem: růže, vavřín, levandule, verbena/sporýš lékařský.
Každá složka receptu se pojí s částí uncrossingového rituálu - růže je "spiritualita a láska", vavřín je "silně ochranný s příkazovým aspektem", levandule na "zklidnění a léčení" a verbena je "očišťovatel".
Takže jestliže to shrnu: Růže obklopí člověka láskou, vavřín ochrání a dodá sílu, levandule zklidní a nastartuje léčivý proces a sporýš očistí od škodlivých vlivů.
Jako nosný olej doporučuji ideálně jojobový, který vydrží neomezeně dlouho, popř.mandlový (trvanlivost 3-6 měsíců, v chladu a tmě až 12 měsíců), v nouzi slunečnicový (trvanlivost 1 měsíc, v chladu a tmě až 3 měsíce).
Modrý úplněk a láska
Zdá se, že nejintenzivněji pracuje modrý měsíc ve prospěch milostných vztahů: Ať už nějaký potřebuje ukončit, začít, nebo změnit jeho směřování.
"Podle tantrických tradic je úplněk spojený s energií druhé čakry, která v našem těle ovlivňuje nejen tok vody, krve a lymfy, ale také naše emoce, senzualitu, kreativitu, smyslnost a vášeň,"

A to ještě nejsou všechy novinky. Včera večer bylo hodně zajímavé světlo:
Jakési podivné oranžové, kdy modré věci byly vidět fialově, nebo růžově. Když se setmělo, po nebi lítaly hromady blesků, které ale neuhodily do země a neozval se hrom. Byla doslova přebitá atmosféra. Toto bývá, když se příliš osolí HAARP, ale je to zajímavé zrovna v tomto období, v kombinaci zrovna s tímto podivným žlutým světlem při zapadajícím slunci a zrovna v době, kdy má vyjít modrý měsíc.

p.s. Popisujete slabost v nohách, mohu potvrdit :)

A k aktuálním bovisům:

Energie hodně výrazně poskočila. Ještě včera jsme byli na 54%, ale dneska už máme 95%!!! z levelu 16. Zítra ho už pravděpodobně dokončíme.

31. července 2015
Energie za dnešek zatím nejsou zaznačeny - asi doplním až na zítra do nového transformačního okénka.
Jinak nezapomeňte, DNESKA je ten modrý úplněk :) - Můžeme sledovat a nabíjet se.

Mimochodem jsem včera byla hrozně unavená, od odpoledne mě i bolela hlava. Tak jsem šla o půl jedenácté spát, usnula jsem jako špalek a vzbudila se až o půl deváté, či tak nějak. To je hezkých 10 hodin spánku, no neberte to, když je to zadarmo.
A dneska tady čtu, jak někdo naopak nemohl spát. - Což ale dává víc smysl, když včera měsíc svítil žárovka.
Odpadl včera ještě někdo?


Kam dál:
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
 


Komentáře

Zobrazit vše (174)
Zobrazit starší komentáře

101 Paskalina Paskalina | E-mail | 24. července 2015 v 10:36 | Reagovat

Zlatíčka, též se mi děje to, co už je tu tolikrát popsáno: spím kolem 4-5 hodin denně (v noci) běžně, teď o dovolené kolem 6 hodin. Také se mi cca ještě minulý měsíc hojně vybavovaly sny a celkem živě, mohla bych z nich celé děje prvé hodiny po probuzení ocitovat, kolikrát jsem je doma zmínila. Bydlíme v horním patře paneláku. Teď na dovolené na staleté chalupě spím dole v přízemí (se psem na rohovém gaučíku) a mám klídek (aspoň na čas). Tož uvidíme :-)

102 Mary Mary | 24. července 2015 v 12:50 | Reagovat

Tak se s vámi musím podělit co se mi stalo během meditace. Cítila jsem se nějak blbě tak sem si řekla že poprosím vesmír o trošku energie. Nějak mi to hned nešlo ale pak jsem z ničeho nic ucítila obrovské množství energie v rukou, chvíli na to mi začlo bušit srdce, ale ne tak trošku, spíš jako při infarktu. Poté jsem cítila jako kdybych začla létat a chvílema jsem si myslela že třeba i převibruju :D . Takový zvláštní pocit v puse taky.. jako kdyby jsem jí měla plnou nějaké tekutiny. Podobné  stavy občas mívám když se snažím o AC ale ne v takové míře.. Ještě teď se klepu a přijdu si nějaká lehčí

103 Tara Tara | 24. července 2015 v 14:12 | Reagovat

Týý jo, tak to jsou velice zajímavé hodnoty. Kdo ví, jestli má být zatmění pouze symbolické, nebo jestli je třeba nachystat baterky.

104 elda trnimir elda trnimir | 24. července 2015 v 17:47 | Reagovat

teda, já si vážně přeji, aby se stalo něco, co bude v důsledku velmi konstruktivní... napjatě čekám co se bude dít

105 zimniku zimniku | E-mail | 24. července 2015 v 19:51 | Reagovat

Jak rostou energie, tak jsem vypozoroval, že asi nejcitlivější na ně mám oči. Vždy když mám špatné ošetření a tlak v nich, tak energie jdou prudce nahoru. Dále uši. Minulý týden jsem jedno dopoledne se necítil ve své kůži. Špatně jsem viděl a silné  myšlenky z mých snů. Jakoby jiná realita.
V těchto okamžicích se tvoří jiný peněžní a bankovní systém na planetě. Měl by být, založený na jiných principech než doposud na dolaru. Měl by být i jiný společenský systém. Jedna věc mi není jasná, jak by fungoval se spícími. Když je někdo sobec, pokrytec, a tak dále, tak je jedno jaký je systém a stále si jede svou. Aby se něco změnilo je potřeba aby se lidé probudili a nebyli ovladatelní.

106 Robo Robo | E-mail | 24. července 2015 v 21:05 | Reagovat

[104]: osobne predpokladám, že viditeľne nič moc - aby materialisti ďalej mohli veriť svojim ...veciam..

Inak ale možno hukot ešte väčší.. :-)

107 zimniku zimniku | E-mail | 25. července 2015 v 13:25 | Reagovat

Držte si klobouky, jedeme pěkně z kopce. Nárůst je enormni.

109 mira mira | E-mail | 25. července 2015 v 14:56 | Reagovat

[106]:Chodi to tak nejak,ze penize jsou vysledek vynalozene energie,ta je do nich vlozena.Aby meli lidi co jist,necim se vozit,proste nejak zit.Kdyby se misto penez platilo kamenama nebo bylinkama,bylo by to podobne.

110 VS VS | 25. července 2015 v 16:35 | Reagovat

[109]: Ať to beru z leva či zprava, myslím, že to je to co nás stále omezuje. Nevím, ale peníze a různá platidla nás budou neustále rozdělovat. Pro začátek by stačilo nedávat jim tu energii a nelpět na nich

111 katrin katrin | 25. července 2015 v 17:24 | Reagovat

dneska jsme přesáhli 15.level a zatmění dostáhlo 100% (tedy jestli správně čtu v té tabulce měřícího týmu)

112 Robo Robo | E-mail | 25. července 2015 v 20:09 | Reagovat

[110]: Zdravie, VS :-)
Mám pocit, že sa možno poznáme i z iného priestoru? :-)

113 zimniku zimniku | E-mail | 25. července 2015 v 21:02 | Reagovat

[112]: Všichni, co sem chodíme se známe. Něco nás sem přitahuje a nevíme přesně, co to je. Tipnul bych, že jsme z "Atlantidy" a Alue si vybrala úkol, timto způsobem nás oslovit. Vše se dozvíme.

114 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 25. července 2015 v 23:05 | Reagovat

Doba očisty? Tak to se mi  zrovna hodí ta menstruace, co dostanu zítra, možná pozítří... To bude drsný. :-)
A venku je jakýsi podezřelý vítr... A ráno pršelo... Jaký to div. Už dlouho jsem déšť neviděla.

115 Robo Robo | E-mail | 25. července 2015 v 23:12 | Reagovat

[113]:  To sa mi páči, to by mohlo byť... :-)

116 mira mira | 26. července 2015 v 9:13 | Reagovat

Cauky lidičky,našel jsem se synem v čera uplně nový kruh v obilí a ta energie v něm ,to je síla,měl jsem bloklý záda a po 15 minutách byla všechna bolest pryč,těžko popsat slovy,třeba to má i malou souvislost s článkem Transformace,nemáte někdo dneska čas a možnost kvadrokopterou s kamerou to zdokumentovat ze vzduchu,at se o to dozví co nejvíce lidí.Jinak skvělej blog Aluško,chodím sem rád :-)

117 mira mira | E-mail | 26. července 2015 v 11:16 | Reagovat

[116]:chtel bych upozornit,ze mame stejnou prezdivku.Potom ja nejsem ja.Davam to sem pres rok.Miro,zmente si,at se to netluce.Diky

118 VS VS | 26. července 2015 v 11:26 | Reagovat

Nedávno tu proběhly debaty na téma tsunami, je to zvláštní shoda, nebo to někdo chystá. Už je to i oficiálně http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6366-mainstream-vydal-katastroficke-varovani-masivni-zemetreseni-a-tsunami-maji-udajne-brzy-znicit-severozapadni-pobrezi-pacifiku  Jestli to přijde mám za to, že to bude řízené.

[116]: Můžeme znát lokalitu a nějaké fotky.

119 mira.j mira.j | 26. července 2015 v 13:56 | Reagovat

Tak jsem změnil nick ,at se to neplete na mira.j lokalita toho kruhu,je to na Vysočině u Bílého Kamene GPS  49.428093,15.503965 Fotky zatím nemám,bylo to náhoda a nic po ruce je to asi 15 kruhu poskládaných do takový vlnky,zhruba 30m,sinusoidy

120 Robo Robo | E-mail | 26. července 2015 v 14:53 | Reagovat

[118]: Je obdivuhodné, jak sa s určitými ľuďmi zhodnem.. :-)

Zvlášť po tom, čo som sa "rozkmotril" so správcom iného blogu, to zvlášť zahreje.. Ľudia asi fakt potrebujú okolo seba "rodinku", kde sa môže uvoľniť.. :-)

Mimochodom, ak sú tie vlnky v obilí tsunami, tak to možno nemusí byť nutne umelého pôvodu tak, jak to chápeme. Dôležité bude sledovať, čo sa bude diať potom, to mnohému odpovie..

121 VS VS | 26. července 2015 v 16:44 | Reagovat

[119]:V příspěvku 108 je to stejná lokalita, zajímalo mě pravost, takže vypadají pravé?

122 Petulinda Petulinda | 26. července 2015 v 18:01 | Reagovat

Včera mě celkem solidně bolela hlava, poslední dobou to mívám nahodile a "bezdůvodně", tak teď se už tomu nedivím... :D

123 mira mira | E-mail | 26. července 2015 v 20:53 | Reagovat

[118]:To je znacne znepokojujici.V posledni dobe se stejne nejvic katastrof odehrava v US.Asi je tam koncentrovano vetsi zlo,tak se to musi cistit.Voda,ohen apod.

124 zimniku zimniku | E-mail | 26. července 2015 v 22:16 | Reagovat

[118]: Někde jsem četl, že na mořském dně, v místě kde se setkávají dvě tektonicke desky jsou uloženy tři atomové nálože. Docela by to ledacos naznačovalo. Třeba i ty spekulace o období, dají se odpálit.

125 mira.j mira.j | 26. července 2015 v 22:53 | Reagovat

Jo vypadají ,že jsou pravé oba ty agrosymboli mají rozdílné energie a fraktální položení obilí,ta energie z nich je hodně znatelná jiná je i uprostřed a na krajích,zajímavé pro mě bylo,že z těch 15 kruhu jen jeden a to u 4 je položene obílí obráceně a tam jsem zase citil zpatky tlak na ty bloklý záda,tak jsem ho urychleně opustil ,doporučuji koho to zájímá zájed se podívat a zkusit se napojit,je to na delší povídání.

126 VS VS | 26. července 2015 v 23:34 | Reagovat

[125]:Díky za info. Napadá mě, směr proudění energií, něco jako dovnitř a ven a s tím zřejmě souvisí i pocity. Zřejmě kruhy nejenom přivádí, ale i odvádí. Uvidíme jestli se objeví obrázek shora :)

[123]:

[124]: přál bych si i pro ně probuzení bez katastrof. Je to ale každého volba, jak to zažít, my to můžeme jen sledovat

128 marcela marcela | 27. července 2015 v 5:54 | Reagovat

[127]:
podívala jsem se na kruh v obilí a zaujala mně tato hodně moc pěkná přednáška.
http://cestyksobe.cz/karel-kriz-cesta-stromu-tajemstvi-a-sila-slova/10172

129 mira.j mira.j | 27. července 2015 v 7:01 | Reagovat

Čauky,celej vikend jsme s klukem někoho zháněli,kdo to zdokumentuje psali jsme např Mgr. Alžbětě Šorfové,Roškovi atd.jen jedinej člověk se mi o víkendu věnoval,zveřejnil naše fotky kruhu,sehnal letecké pohledy ,takže tímto Moc děkuji Mgr.Toničce Plíškové a mrkni se na její stránky  Agrosymboly v ČR 2015

130 Milena Milena | E-mail | 27. července 2015 v 7:20 | Reagovat

Jak vam bylo v nedeli? Kolem mne kolabovali unavou, motani hlavy, buseni srdce, dokonce jedna necitila ruce, mne boleli ukrutne zada asi hodinu. Odpoledne uz to preslo. Posilam odkaz na zari 23. - 28.9. 2015 http://www.novoucestou.cz/?p=54279

131 zimniku zimniku | E-mail | 27. července 2015 v 12:27 | Reagovat

Naše realita. Mám myšlenku ohledně naši reality, která se skládá ze stavebních prvků. Budu je pro zjednodušení nazývat cihlami(částice, prvky). Cihly jsou ruzné barvy, velikosti, elektrického náboje, magmetismu a atd. Z těchto cihel postavim zeď, která pro mne bude vypadat určitým způsobem. Co je pro mne zajímavé je to, že zeď mi bude vytvářet vnímání času a bude stárnout, měnit sůj tvar a vzhled. Ovšem pokud z té zdi, kdykoli "vytáhnu" kteroukoli jednotlivou cihlu, tak bude úplně stejná, nezměněná , se stejnými hodnotami, tak jak jsem z ní na počátku zeď stavěl. Stejně tak, budou vypadat všechny ostatní cihly. Mohu je vzít a postavit z nich opět zeď. Vlastně cokoli.

132 mira mira | E-mail | 27. července 2015 v 17:27 | Reagovat

Kruhu v obili vzniklo za poslednich ctyricet let pres deset tisic.V drtive vetsine jsou prave,nezlomena stebla napr.Kazdy obrazec nese informaci.Zda se mi,ze to jsou informace pouze pro danou lokalitu.Nee celoplanetarniho vyznamu.To by musely aspon na vice mistech vzniknout stejne obrazce.Takze u Jablonce,ted nevim,ten obrazec ted nemohu najit,bylo to tady asi pred deseti dny,se mi jevi jako molekuly vody a ty cary vepredu sucho-rozpraskana zem.Vidite nekdo neco jinyho?

133 ? ? | 27. července 2015 v 17:31 | Reagovat

[131]:
Proč to tady píšete?

134 mira mira | E-mail | 27. července 2015 v 22:00 | Reagovat

[131]:To jste opravdu uz daleko.Hm,nuti me to k zamysleni.

135 mira mira | E-mail | 27. července 2015 v 22:04 | Reagovat

[133]:Chvili me to trvalo,nez jsem to stravil,ale proc ne,da se v tom zit

136 zimniku zimniku | E-mail | 27. července 2015 v 23:16 | Reagovat

[133]: Je to blog Alue. Určuje, co vystaví a co ne. Píši do rubriky transformace, myslím si, že právě v tuto dobu, co se děje, je transformace nejen hmoty ale i vědomí a to každého jednotlivě, tak zvířat i veškeré přírody. Zkrátka všeho. S tím souvisí uvědomování si stavu jaký je. Každý si jej uvědomuje odlišně a nahlíží na stejnou věc dle svých parametrů. Můj názor na hmotu, dle mého není od věci. Částice, z nich jsou prvky, jsou neměnné, ovšem, co z nich je vnímáme jako realitu a ta má nekonečně podob.
To jak to je, není možné napsat ve dvou větách.

137 BE BE | 28. července 2015 v 13:26 | Reagovat

[131]:

[133]:

[136]:
Rada čítam, čo hovoríte. Dáva to zmyseľ. Ďakujem.

138 BE BE | 28. července 2015 v 13:31 | Reagovat

Uff, to to pádí ...:-) Cítim akúsi inú formu okolo mňa, vysvetľujem, rozprávame sa a priateľka povie - ja ťa už nie som schopná vnímať. Dosť ! Naše uedomenie-pozícia sa rýchlo mení, haha, zostanem celkom sama ???

Otázka:  máte niekto /a nikdy ste nemali/ horúce chodidlá ? Chodím večer, ráno na trávu, či prší či nie, spájať sa so zemou. Ale možno sa "len" toxíny tlačia vonku.. sže treba skúsiť lavór s horúcou vodou plus ocot, a soľ.

139 VS VS | 28. července 2015 v 18:30 | Reagovat

Alue, mám z toho naprosto stejný pocit, jako píšeš nahoře. Vím, že je to trochu nadsázka s tím odstraňováním. Naším úkolem je to přijmout a pochopit jejich úkol a službu pro nás. Ukazují nám co je špatně a pokud jsou opravdu jiné rasy i tak nám tím slouží.
Ty energie jdou hodně šupem a někdo hodně přikládá pod kotel, ono na druhou stranu nám vygumovat naše nekalé myšlenky nebude jen tak :)

140 Iris Iris | 28. července 2015 v 22:28 | Reagovat

[138]:Horké chodidla ne-li přímo hořící  mívá můj manžel tak jednou do měsíce,zatím jsme nepřišli na to z čeho to je.Řeší to tím,že jde nohy zchladit studenou sprchou a pak to přejde.

141 mira mira | E-mail | 28. července 2015 v 23:05 | Reagovat

[140]:Chtelo by to podivat se na biorytmus.Jednou nahore,jednou dole

142 Paskalina Paskalina | E-mail | 28. července 2015 v 23:23 | Reagovat

já mám spíš pořád studené nohy, ale to nejspíš proto, že sedávám hodně na gauči s nohama na menší židličce a fouká mi na ně přídatný chladič pod notebookem ;-)... jinak se mi poslední dobou častěji stává, že vídávám jakési boční děje vedle mě, když jsem v pokoji sama a pracuju na ntb, třeba vedle v kuchyni a přísahala bych,že se tam cosi míhá a přebíhá apod a když hlavu natočím, není tam nic. Dřív jsem to nemívala. Tento blog jsem začala sledovat od onoho "slavného" článku Alušky k zatmění 2012, proběhlo to celým netem a skutečně neznám nikoho, kdo by o tom nevěděl. (i já to tehdy rozposlala houfům lidu) Brávala jsem vše s nadhledem, s odstupem, z hlediska svých 50ti let, (letos mi bylo už 53)stejně jako můj manžel i moji příbuzní a známí. Ale přihodilo se mi od té doby několik "poruch v matrixu", které i mě, která strávila mládí v době natáčení Lásky z pasáže (jsem "stará" stejně jako herci Lukáš Vaculík a třeba i Jan Čenský), změnily- první byla příhoda cestou domů z práce, kdy jsem šla v dešti přes most přes naší malou okresní říčku, upravovala jsem si kabelku na rameni a pozvedla výš ruku s deštníkem a ačkoli nade mnou prokazatelně viditelně nebylo nic jen vzduch, vršek mého deštníku skutečně drhl o něco tvrdého, jako by tam byl jeřáb nebo nějaké ufo "s posunem", jak by řekl můj syn (který mi už před 10 lety věnoval nahraný komplex seriál Stargate a další podobné seriály startrekovské tematiky). A takové podobné příhody se mi staly od té doby minim. dvě - po sbírání suchého vypraného prádla z balkonu jsem třídila hromádky oblečení a prostě jedna se komplet objektivně ztratila, jak jsem je přenášela bytem do koupelny a nenašla ji nikde, ač jsem hned opakovaně prošla celou krátkou cestu přes byt...apod. Prostě vím, co vnímám, co vidím. Vlastní "osahání" prožitku je nepřenositelné a nejpřesvědčivější.

143 zimniku zimniku | E-mail | 29. července 2015 v 11:51 | Reagovat

Od včerejšího večera pískání v uších, tlak v hlavě, točí se mi hlava. Spal jsem do deseti, normálně jsem v sedm vzhůru a v pohodě. Buďto energie z vesmíru nebo radary, možno i zdravotní problém.  Někdo něco podobného? K (142) Taky mám jakoby na okraji vidění pocit, že něco vidím. Četl jsem, že pokud by jsme se soustředili na tuto část vidění, mohli bychom zahlédnout bytosti, které nás drží v této úrovni a živí se z naší energie.

144 zimniku zimniku | E-mail | 29. července 2015 v 11:55 | Reagovat

Když se podívám na Německé stránky, tak bych to viděl na bovis. Ten růst je gigantický a mám jen jedno tělo. Asi je ohromný vliv na mozek a celé tělo.

145 Mia Mia | 29. července 2015 v 13:56 | Reagovat

[143]: Ano, i já mám podobné vjemy, kromě toho pískání v uších. Mám období, kdy se mi točí hlava, pociťuji celkovou slabost a tlak v hlavě, v zadní části, a přitom jakoby zastřené vědomí. Zdá se mi, že to se skokovitými nárůsty Bovisů souvisí. Když to přejde, tak je člověk zase zcela v pohodě. :)

146 Lenka Lenka | 29. července 2015 v 16:32 | Reagovat

[143]:Přidávám své pocity: Pískání a šumění v uších silnější než obvykle. Tlak v zadní části hlavy. Brnění na temeni. Pocit ospalosti přes den- objevuje se ve vlnách - když si lehnu, neusnu. Chvílemi pocit horka v celém těle. Pálí mě chodidla. Také vídávám  periferně "bytosti" - jako by byly z průsvitného gelu. Cítím se v bezemočním nulovém stavu - jenom jsem... Nezvykle silně na mě působí i trocha alkoholu. Více mě unavují běžné činnosti.

147 saabina saabina | E-mail | 29. července 2015 v 17:41 | Reagovat

Ahoj, koukněte na toto: http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7 .. pravděpodobně proto ty pocity ve vlnách , dle toho jak sem proudí energie...občas na to kouknu, když nemůžu např. v noci spát nebo se mi motá divně hlava, a sedí to. Musíte si odečíst cca 5 hodin. Jinak pracovně tomu říkáme s terapeutkou, že ujíždíme, stalo  se nám to v poslední době několikrát, že se nám jakoby divně motá hlava, a ona že to měla v autě, když zabrzdila na místě k parkování a ona sama jakoby jela dál a pak se vrátila..no prostě zvláštně divný stav motání :-)

148 Džejna Džejna | 30. července 2015 v 7:49 | Reagovat

Ohledně očekávané "náhlé změny" mi přišly tyto informace - přímo do vědomí, nikoli přes "bytost": všichni očekávají, že se "NĚCO" stane, něco, co zachrání ty "dobré" a ty "zlé" odstraní najednou. Jenže to je naprojektovaná iluze - iluze "samovolného zhroucení Matrix", které i ty jsi podlehla. K tomu patří i "chlácholivé" chanellingy různých bytostí povzbuzujících k "posílání světla", což tvoří hlavně odpory vůči temné straně, a tím se tato strana posiluje a posiluje se i oddělenost od procesu. Cesta není "chtít" zářit světlo a být "tím dobrým", ale rovnou projít tím marastem, přijmout i svou minulost, kde duše jednala ve spolupráci s temnou stranou síly, přijmout vše, co se děje na planetě bez posuzování a všemu nechat svobodnou vůli. Tímto "uvědoměním" si duality v sobě nastává ta rovnováha, která nastartuje vidění věcí tak jak jsou a je vlastně tím "přepnutím". Takže vše se odehrává v nás, jen to "božské zatmění" je dovolení si jít středem "pekla" a nezastavovat se, jinak se tam člověk usmaží a žádný zásah zvenčí mu nepomůže. Když neprojdeš bahnem, nebude z tebe nikdy lotus..."

149 Raja Raja | 30. července 2015 v 10:36 | Reagovat

Už od minulého možná před minulého týdne naprostou euforii a energii vystřídala totální slabost, hlavně v nohou, sotva jsem lezla. Navíc asi od neděle totálně zabržděné myšlení, někdo mi něco rychleji vypráví a já nestíhám, ztrácím se a hůře se vyjadřují, hledám slova - jsem audial, tohle neznám. Zvláštní motání vnímám také, jakoby se se mnou občas zhoupla realita nebo já) nebo ujížděla) Poslední dva dny i mravenčení a pocit na omdlení... Takže jestli to není borelka, jsou to bovisy)))) Ono je toho hodně i z toho co vnímám v okolí, včetně toho že mi nesedí čas. Á pravda je, že dost lidiček okolo se mění, řeší jídlo, odchází z práce, mění bydlení, chová se a hovoří jinak... A lépe se mi komunikuje se zvířaty a to nejen těmi svými)
[148]: Mně to smysl dává, zahodit dualitu, projít to a nehodnotit, cítím to podobně

150 Raja Raja | 30. července 2015 v 10:41 | Reagovat

Je pro mne vždy uklidňující si tu přečíst, že se fyzicky zvláštně cítí víc lidí. Díky. I když se už tak neděsím a zvykám si to přijímat s klidem)

151 Lenka Lenka | 30. července 2015 v 11:01 | Reagovat

[148]:Hezky napsané! :-) jak je všechno propojené... :-)
V 7.30 dnes ráno jsem šla po ulici a myšlenkami mi procházelo přesně to, o čem píšeš. Přijmout sebe i se svými chybami, přijmout druhé, respektovat jejich rozhodnutí a životní cestu. Říci svůj názor, ale nesnažit se druhé lidi nebo situace předělávat - byť jen v myšlenkách. Je to odpor a boj,(třeba jen v myšlenkách) a ten vyvolá zase odpor.

152 VS VS | 30. července 2015 v 12:37 | Reagovat

[148]:I tenhle cheneling, je zavádějící. Spíš mi to přijde jako osobní správa k poučení. Sám za sebe, nečekám, že někdo přijde a ani velké změny, co bych ale uvítal, jsou změny v nás. Jestli se nám aktivuje mozek na uváděných 30%, jestli se nám otevřou některé schopnosti. Pokud ne tak budu zklamaný, to přiznávám. Žít v rovnováze, není žádná novinka, přijmout negativní jako nezbytné taky chápu, ale co když právě naší nečinnost potřebuje druhá strana. I když vím, nebo spíše tuším, že žádná taková není. Jsme my a jsme stejní a jsme si rovní, tak bychom měli žít

153 CZK CZK | 30. července 2015 v 23:04 | Reagovat

Přeju všem hezký den! Už asi 14 dnů mám problémy, které nezvládám. Měl jsem boreliozu, která byla přeléčena a asi 14 dnů po dobrání antibiotik jsem začal mít problém s levou nohou, kde se ta borelie objevila jako první. Mimochodem - žádné klíště jsem tam neobjevil. Byla tam jenom červená tečka, přímo na žíle, jako když mi u lékaře odebírají krev.
...Začal mě bolet nerv v noze. A to od kotníku až do hýždě. A protože jsem měl protilátky na borelii stále aktivní, tak se můj obvoďák rozhodl poslat mě na vyšetření. Tam mi samozřejmě řekli, že protilátky nic nevypovídají, ale tou nohou se zabývali. Poslali mě na RTG páteře a na vyšetření u neurologa. Potřeboval prý vyloučit poškození nervů deformací páteře. Jenže od té doby přibyly další potíže. A přitom testováním kyvadlem či podobnými přípravky - vše hovořilo o tom, že za mými potížemi borelie nestojí. Jaké že to nastaly potíže napíšu v dalším pokračování.

154 mira mira | E-mail | 30. července 2015 v 23:06 | Reagovat

[148]:Odkud to víte?

155 CZK CZK | 30. července 2015 v 23:16 | Reagovat

Pokračování - kromě bolesti nohy (kde borelie začala - ovšem nebyla to první infekce, protože moje tělo již protilátky mělo - jenom na tu novou nereagovali ?!) se přidaly bolesti páteře, pálení či pocit tepla v jisté části páteře, tuhnutí šíje, křeče v rukou a v druhé noze, motání hlavy, nevolnost od žaludku, používání nesprávných výrazů či slov ve slovním projevu, ..... Jenomže vím, že borelie má tu schopnost, že když napadne nervový systém, tak může způsobit tyto změny. Proto jsem spustil souběžně dva programy ke zjištění příčin těch problémů. Jeden je klasické vyšetření u lékaře a druhá cesta byla "esoterická". Pokud jde o tu esoterickou, tak mi bylo řečeno, že mám zánět nervu v lévé noze, který ta borelie evokovala. Pokud jde o ty průvodní jevy - tak prý se mi spaluje karma a otevírá se zatím svinutá hadí energie. Zajímavé je, že kolem poledne, či krátce po poledni se fyzicky cítím nejhůře.
...Klasická medicína zatím nepotvrdila žádné poškození nervů (ať už mechanicky, neb borelií). Zážitek s vyšetřením u neurologa popíšu ve třetím příspěvku :-)

156 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 30. července 2015 v 23:17 | Reagovat

A já jsem v pondělí zvracela. To je ta doba očisty. Ségra zase zvracela v neděli a v úterý. Kdo ví, čím to bylo.
Včera se mi obzvláště špatně usínalo. Dnes jsem byla na dlouhé procházce, tak snad to bude lepší. I když mám spíš zkušenosti s tím, že čím větší mám přes den větší fyzickou námahu, tím usínám hůř.

157 G. G. | 30. července 2015 v 23:48 | Reagovat

Možná je to mimo mísu, ale napadá mě, že zmíněné "oddělování zrna od plev" lidé možná berou moc doslovně. Mám takovou teorii, která mě před chvílí bůhvíproč napadla... že "zrny a plevy" se nemyslí dobří a špatní lidé, ale spíš to, co je v každém z nás. "Zrno" jako symbol toho původního, našeho cítění, všeho toho, čím opravdu jsme-naše jádro a duše. A "plevel" prostě to ostatní, zvyky a naučené chování, které nás vzdaluje od našeho pravého já. A tím "oddělováním" by mohlo být skutečné oddělování- v tom smyslu, že čím dál jasněji ucítíme rozdíl mezi tím  "pravým" a "falešným" v nás, díky čemuž  si pak budeme moci lépe vybrat, za čím půjdeme-za "pravým", nebo "falešným". V okamžiku, kdy toto zjistíme, pro nás bude snazší, prostější a přirozenější možnost volby, místo váhání typu "a kdo ale vlastně jsem? a co vlastně chci?"
Neříkám, že je to tak... možná je to úplná hloupost, ale pro mně to zní docela zajímavě.

158 CZK CZK | 30. července 2015 v 23:55 | Reagovat

Třetí příspěvek - závěr. Při návštěvě infektologa mi bylo navrženo vyšetření na EMG. Protože jsem to ještě nikdy neabsolvoval, tak jsem se zeptal (napůl vážně a napůl z legrace), jestli to nebude bolet :-)  "Ne, to jenom tak trochu zabrní. Já sám jsem to vyšetření absolvoval. Nic to není."
...Tak jo! Už jak jsem tam vstoupil, tak jsem nabyl dojmu, že sám pan doktor neurolog by si měl nechat udělat vyšetření :-) Okamžitě mě sprdnul, proč nemám přílogu, když v žádance se obvodní lékař odkazuje na přílohu. Já říkám, že nevím. Že jsem přinesl to, co jsem dosta. A co tam doktor píše jsem nečetl, protože to nebyla zpráva pro mně, ale pro něj. A navíc nemám brýle a bez nich toho moc nepřečtu. Nijak ho to neuchlácholilo a tak na mě zvýšeným hlasem - co prý má jako vyšetřovat? Tak jsem mu začal vykládat, jak jsem se dopracoval ke svým problémům. Evidentně na mě neměl trpělivost. Přerušil mě s tím, že je mu jedno, co mám za problémy, že chce vědět, co má vyšetřit. Tak jsem zaujal pozici moderátora a vysvětlil jsem mu, že infektolog potřebuje vyloučit jiné poškození nervu, než by mohla způsobit borelie. "A kde Vás to bolí?" No, začíná to tady od zadku, jako bych dostal injekci proti tetanu.... "Injekce tetanu nebolí!" říká odborník :-) A pak to jde vnitřní stranou stehna, jak jde ta žíla ...... "Tam žádná žíla nejde!"  Tak tedy ta tepna. A pak to jde až dolu po kotník.
...Tak když ze mně opakovaně udělal blba, tak mi řekl, že se mám natáhnout na lehátko a že to trochu "ťukne". Ale byla to nakonec taková prda, až mi vylétla noha půl metru do vzduchu. Ale už jsem na to byl připravený, tak jsem se neděsil. Zkoušel různá místa na noze a následkem toho se mi různě kroutily prsty u nohou. Ale potom měl takový divný pocit, že špatně vodím (elektřinu) a zavelel "Jehličku!" Nejprve se ujistil, že neberu nic na snížení srážlivosti krve. Potom vzala sestra nějakou jehlu napojenou na elektrický zdroj a tu mi prdla přímo do nervu. A aby to mohli dobře měřit, tak do toho pustili proud a pak mi říkali, jestli mám táhnout, či tlačit. Jenomže to vyvolávalo v těle pocit, jako když si dobrovolně a svou vůlí tlačím do těla hřebík. A čím víc se snažím, tím hlouběji si ho zarážím. Když tu jehlu vytáhli, tak jsem si myslel, že to mám za sebou. Ale doktor říkal, že jsem pořád nějaký "napnutý" (a to nekecal - po tom nabodnutí nervu mi zůstala noha v křeči, kterou jsem nedokázal uvolnit), a tak musí měřit znova. Tak mi nabodnul nerv celkem 4x. Pak mi řekli, že jsem zdravý, jako řípa a ať si počkám na zprávu na chodbě. Ani se nepokusili mi otřít krev, co mi tekla z těch vpichů. Musel jsem si to otřít hřbetem ruky.
...Půl dne jsem se na tu nohu nomohl postavit. Měl jsem pocit, že tam tu jehlu mám stále zaraženou a svaly mě nechtěly poslouchat. Odbelhal jsem se nějak do auta a odjel si lízat rány domů. Ještě, že jsem se nenechal ukecat, abych tam jel na kole, protože s tou "vyšetřenou" nohou bych nebyl schopen ani šlápnout do pedálů.
...Závěr - važte si toho, že jste zdraví. Kdyby nebylo toho souběhu s boreliozou, tak bych se nikdy takovému vyšetření dobrovolně nepodrobil. Za totáče jsem nikdy nezažil takto ponižující přístup lekaře k pacientovi. Nemluvím o infektologovi či obvoďákovi. Ale tento "specialista" byl zřejmě reptiloid bez emocí :-)

159 VS VS | 31. července 2015 v 9:58 | Reagovat

[157]: Nějak takhle by to mohlo být, mám podobný názor. Vychází to z toho, že jsme každý dobrý a zlý, jakási akce a reakce. Naším úkolem je to vyvážit

[158]: Možná ten specialista běžně pracuje na pitevně, proto ta ohleduplnost :))

160 Anchor Anchor | E-mail | Web | 31. července 2015 v 10:40 | Reagovat

Já vím, že to může být jídlem, ale nedává mi smysl, źe už několikátý den, s jednodenní přestávkou, jsem měla určité potíže :D A to se stravuju úplně skvěle! :D Fajn, teda až na žvejky, těch jsem schopná během dne vyžvýkat 5-7 a dle informací na obale to nemusí působit příznivě, hmm, ale mamka po nich až tak nejede a měla včera to samé! :)

161 Lenka Lenka | 31. července 2015 v 10:41 | Reagovat

[158]: Moji známou bodl nějaký hmyz v místě žíly. Začala se dusit a měla další nepříjemné příznaky. Byla tři měsíce v nemocnici a rok se z toho dostávala. Nevěděli co s ní, až při podrobném vyšetření zjistili, že hmyz byl sám pravděpodobně infikovaný nějakým jedem ze skládky a ten se jí při vpichu dostal do krve...Nechci strašit...Trvejte na dalších podrobných vyšetřeních na alergologii, imunologii, odběry na možnou přítomnost jedů....Lékaři jsou tady pro nás! Při předávání diplomu složili přísahu....Také jsem při jejich nezodpovědné péči a nedůvěře málem zemřela - otevřel se mi pak ale duchovní svět. Nezoufejte, držím palce. :-)

162 Liba Liba | E-mail | 31. července 2015 v 12:03 | Reagovat

[158]:Napište mi svůj email, mám pro Vás jednoduché, bezbolestné řešení. Fakt nekecám.

163 Jindra J. Jindra J. | E-mail | 31. července 2015 v 12:27 | Reagovat

Dnes jsem vstával až kolem desátý, takže to bylo kolem jedenácti hodin spánku. Na to že měsíc svítil jak blázen, tak jsem se vyspal.
Jinak jsem snad žádný problém s energiema neměl, akorát občas pobolí hlava, jinak asi nic. Buď to snášim dobře a nebo ... nevim.

164 Tuksii Tuksii | 31. července 2015 v 13:13 | Reagovat

JO! Já včera šla spát už v 10 (což je absolutně mimo všechny mé zvyklosti, protože chodím spát kolem půlnoci). Moje maminka dokonce vytuhla ještě dřív. A to jsem se ten den ani nijak extrémně nepřetěžovala. A dneska úplněk? Jelikož bývám náměsíčná, tak si asi zase užiju... :D

165 Raja Raja | 31. července 2015 v 14:45 | Reagovat

[158]: Ahoj, je mi to moc líto, co se ti stalo, prošla jsem si podobným martýrijem včetně odebrání mozkomíšního moku - pozdě, tudíž konstatovali pouze, že zánět tam proběhl a prodělala jsem si neuroboreliozu a to přes to, že jsem jako přeléčená antibiotiky byla pro mudry včetně neurologů ( ty jsou nejlepší;) naprosto zdravá. Já nemohla ani vstát z postele a udělat dítěti kaši, nešlo to, fakt jsem tenkrát myslela že snad umřu... Už je to pár let, o borelce se vědělo ještě míň než teď, ale i teď ví houby. Na doktory se nespoléhej, oni fakt kromě té traumatologie, jsou spíše na  předepisování léků;) Mně z toho relativně dobře dostalo koloidní stříbro, koupila jsem si vyvíječ a čistotu si regulovala sama a hlavně, když jsem viděla první zlepšení, že je to možné, pevně jsem se rozhodla že se sežrat nedám) Pila jsem ho přes rok v kuse a dobrý. Zůstalo brnění a vibrování v těle, ale už jen občas... potkala jsem nedávno jednu spolupacientku a je ochrnutá, takže ještě že tak;) Existovali stránky borelioza.cz, ale mám pocit, že s nimi před lety cosi provedli... pacoši si tam sdělovali metody léčení a to asi va... Zároveň mi borelka ale nastartovala autoimunitní reakci, takže mám navíc hypotyreózu, tj. snížená činnost štítné žlázy a poměrně hodně ( tj. metabolizmu atd...) Jak trvalky po borelce ta štítku řeším úspěšně syrovou stravou) Hormony ani jiné léky neberu a je mi většinou moc fajn, k zděšení lekařů))) Jen vzácně jak jsem hodně senzitivní tak veškeré dění okolo nás velmi prožívám i fyzicky.
Když se ale podívám zpět, tak poměrně s vděkem) Protože to byla pořádná dávka transformace))) A velmi rychle jsem si vzpomněla a přišla na to co je to opravdu důležité) Hodilo mně to na úplně jinou kolej než kam jsem měla namířeno, nebo minimálně ušetřilo roky zbytečného plácání v nesmyslech než bych na to přišla;)
A na syrovou stravu, móda ne móda, nedám dopustit;)
PS: Ani já klíště neměla, a navíc jsem se v odborné literatuře dočetla, že ta borelie většinou nevstupuje do těla sama, ale je dalších sedm parazitů a baktérií s kterými ráda spolupracuje..

166 Raja Raja | 31. července 2015 v 14:58 | Reagovat

[158]: A ještě si vzpomínám, že na podporu léčení jsem brala extrakt z pupenů tzv. Gemmoterapie, bohužel si nepamatuji jaké to přesně byli, byla to kombinace asi tří, ale lze to najít na netu. Hodně štěstí

167 Ventrue Ventrue | 31. července 2015 v 15:37 | Reagovat

Já to včera zalomila o půl páté s tím, že si na chvilku zdřímnu. Vzbudila jsem se v 7 ráno a v 9 už jsem byla zase zralá spát :( Tak uvidím, jak na mě zapůsobí ten modrý úplněk =)

168 zimniku zimniku | E-mail | 31. července 2015 v 18:26 | Reagovat

Dnes dopoledne celkem fit, teď jsem nějaký vyřízený a to jsem zrušil kolo. Ve městě jsem dostal závorou od vstupu na parkoviště do hlavy, asi znamení abych pro dnes kolo vynechal a stejně se cítím jako bych jel tour. V noci jsem měl sen o zombikach, zajímavé je, že se ve snu nebojím. Ráno při meditaci jsem byl ve spojení se svým "andělem", moc příjemné brnění celého těla. Takové upozornění, že je se mnou.

169 marcela marcela | 31. července 2015 v 22:00 | Reagovat

[166]:

[158]:

možná toto, je to kúra K 24.
http://nadeje-byliny.eu/

170 CZK CZK | 1. srpna 2015 v 0:19 | Reagovat

Děkuju vám všem za účast i za rady. Liba (162)- když to může být dobré pro mně, tak to může být dobré i pro ostatní. Nemám s tím problém - klidně to můžete zveřejnit na tomto fóru. Než jsem nastoupil k lékaři, tak jsem samozřejmě využil i mírnější cesty. Použil jsem bylinné tinktury (přípravky fy. Diochi), použil jsem docela silné koloidní stříbro, použil jsem přístroj Zapper - a NIC! Tedy jinak řečeno - kromě MMS jsem vyzkoušel vše.
...Zatím všechny závěry (ať už alopatické midiciny, nebo alternativní mediciny naznačují, že ty problémy sice mají původ v borelii, ale ta už by měla být eliminována a to co probíhá nyní by mělo spíš být jakési čištění v rámci "božského zatmění".
...Ale ještě jednou díky VŠEM!

171 Raja Raja | 1. srpna 2015 v 1:24 | Reagovat

[169]: Ano, je to tak. Děkuji za upřesnění.
Je to ono k24: topol, bříza, černý rybíz-borovice-vinná réva, jalovec.

172 Luci Luci | 1. srpna 2015 v 17:28 | Reagovat

Zdravim,par mesicu sleduji energie bovis,uz min rok jsem mela vnitrni pocit,ze sem proudi nejaka silna energie,ktera nas nekdy pekne trapi,unavou ci jinymi bolestmi a nemocemi,mam pocit,ze se nase tela prenastavuji na jiny program nebo level,pak jsou dny,kdy uplne letam to si rikam,ze se energie usadila a pripravuje telo na dalsi vlnu :))jen posledni dobou to nabira vic na obratkach..

Vlastne chci vam napsat dnesni zivy sen,byl normalni bezny den a najednou z nebe se snesla vlna barevna jako duha a proudila uplne vsude mic nevynechala,lidi utikaly do vsech stran i ja jsem utikala,i kdyz uvnitr jsem vedela,ze nas to urvite nemine.Najednou jsem se ocitla na kopci,kde byli lidi i deti a takovy temny bytosti kterym nebylo videt do obliceje,v momente,kdy jsme se chytly v kruhu a zacaly se modlit od srdce tyto bytosti nemely nad nami silu,vzdalovaly se.Pak jsem se ocitla s cizimi lidmi v aute a v poloprazdnych ulicich jsme pomahaly lidem,kteri byli zraneny a dezorientovani,a pak zacalo vychazet slunce,vse zarilo jasnymi barvami to nejde ani popsat a misto slunce na obloze byla stara zeme,staly jsme a dojetim plakaly,ze jsme celou transformaci zvladly a ze to zvladla i nase matka Zeme.
Neni ceho se bat,verim ze to vse dopadne dobre,jen v to musime pevne verit,ze zadne katasrtoficke scenare nenastanou,vzdyt mame takovou silu zmenit realitu,jen tomu porad neverime.

173 Milena Milena | E-mail | 2. srpna 2015 v 8:46 | Reagovat

Tak ja pri uplnku spala vyborne, ale za to  na dnes na nedeli jsem nespala vubec. Vsichni jsme byli v sobotu unaveni a matozni. V patek jsem videla zase padat jemne castecky, myslela jsem ze prsi. Bylo to hodne huste snezeni, asi energie?
Jinak jsem mela behem roku uz dvakrat velmi zivy sen, jak je nase planeta seda a ja se koukam na jinou planetu, ktera se otaci hned vedle te nasi,ta je svezi, krasna, zelena a neco mi  v tom snu radi, at skocim do te nove . Videla jsem jak je tady vsechno
stare, vybydlene a tam bylo vse zarive, nove. Pamatuji si jen jak jsem se odvazila a skocila. Pak jsem se probudila. Mela jsem z toho snu pocit, ze se to tyka transformace.
Jinak se mi posledni dobou ozyvaji ruzne  bolesti v celem tele bez nejake priciny. Mam pocit, ze se telo zbavuje starych nanosu. Nekdy behem dne pocituji takovy prival nejakeho proudu, az to neni vubec prijemne. Pak to po chvili odezni, ale potom mam pocit, ze nekdy nevim kdo jsem a co chci, jak mi to na chvili rozhodi. Takove celkove brneni v tele, nevim jak to popsat. Vubec mam pocit, ze pro nektere vjemy nejsou slova, snad jen pocity, co nejdou dobre slovy vyjadrit.

174 Luci Luci | 2. srpna 2015 v 22:26 | Reagovat

[173]: Ano i ja  v tom snu videla tu starou zemi,jak byla seda a pocitove opotrebovana..
Jinak zdrav.potize ted momentalne zlobi zada a to s2-3 tydne cvicim pilates a yogu,ale jak pise Milena taky mam pocit,ze se docistuji stare rany,jak na tele tak i na dusi.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.