V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly. - Nabídka ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.02.

Transformace / Srpen 2015

1. srpna 2015 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Srpen 2015.

31. Července 2015 (update 21:50)
Energie velmi rychle stoupá. Dnes jsou bovisy na 98% z levelu 16. To je nárůst o 736%. Den předtím byl nárůst dokonce 2086%. Nepředstavitelné... Zítra asi už bude level 16. dokončen a začneme 17.
Znovu připomínám, jak se psalo v červnovém Transformačním okénku, existuje teorie, že by údajně dovršení 20. levelu mělo znamenat možnost převibrování lidstva. Další podrobnosti se zatím zjistit nepodařilo.
Počkáme si, jak to nakonec dopadne? Asi nám nic jiného ani nezbývá...


Aktuálně v tuto hodinu probíhá tzv. Modrý úplněk. Byla jsem se na něj podívat ven a vypadá docela normálně. Nevím jak vy, ale jsem unavená podobně jako předešlý den. Sice mě už nebolí hlava, ale cítím těžkost celého těla a těším se, že půjdu hned spát. Podle vašich ohlasů jsem včera nebyla jediná extrémě ospalá.
Zvláštní, že tento vzácný úkaz má opačné působení, než klasický úplněk. Jindy za úplňku ne a ne usnout, ne a ne cítit únavu a těžkost...1.srpna 2015
Ráda bych tento měsíc poděkovala vám všem, kteří transformační okénko stále se zájmem skoro každý den sledujete. Dokud bude zájem, budou i překlady do transformačního okénka :)

Dnes byl zaznamenán nárůst Bovisů o rovných 500% oproti včerejšku. Level 16. je dokončen.
Aktuálně jsme na 16% z levelu 17.

4. srpna 2015
V neděli a v pondělí byl 2x extra velký nárůst energií Bovis. To je o 2205% a další den o 3405%.
Pokud jste v tyto dva dny byli unavení nebo sledovali jiné podivné stavy, zde je vysvětlení.

Mně se stalo předevčírem, že jsem šla po schodech a najednou se mi zamotala hlava a měla jsem něco jako závratě. Taky se mi oslabilo normální vědomí, jakoby se částečně vyplo. Takže jsem silou vůle došla poslední 4 schody, ale musela jsem se pekelně moc soustředit, abych nespadla. Když jsem je vyšla, tak asi 3 vteřiny poté jsem viděla okolí tzv. rybím okem. Když se podíváte na fotky a videa točená přes rybí oko, tak to byl úplně ten samý pohled. Střed se rozšíří, boky zúží... Pak to zase najelo na normální stav a nic mi nebylo. Tohle jsem ještě nikdy v životě nezažila a - sakra na schodech je to pěkně nebezpečné!

Včera jsme byli na 35% z levelu 17... Juchů! (data za dnešek zatím nejsou.)


Středa 5. srpna 2015
Včera 4.8. se navýšily Bovisy o 2310%. Dnes o 14 416%. Aktuálně jsme na 68% ze 17. levelu.

..... Mám pocit, že se v transformačním okénku objevili nováčci, nějak tady zase potkávám dotazy ,,CO TO JE BOVIS?"
Vítám nově příchozí a znova připomínám, že vysvětlení k Bovisům je v odkazu, který je v každém článku, v každém transformačním okénku hned nahoře, žlutě zvýrazněn.

Pátek 7.srpna 2015
Neuvěřitelný vývoj:


6.8. Stoupla energie o 7 000 000 000 000%
A dnes 7.8. o 71 428 571 428 571%
Nepředstavitelné... Aktuálně jsme na 25% z levelu 18.

Jak to vnímáte? Já se cítím dobře a dneska jsem se konečně po mnoha dnech pořádně vyspala, protože mi nic nemlátilo na střeše, nikdo mě nebudil atd.... pohoda :)

Messteam k tabulkám přidává kraťoučké Channelingy od Jeshua (Ježíš), kde je řečeno, že ,,levelová pauza už je za námi, vypadá to že se svět rozhodl, že už můžeme rychleji růst. A že už nadešel čas, a tato láska je tu pro naše vítězství nad vším přechodným, vytváří zde vaši budoucnost."

Dále Messteam připisuje, že během včerejška museli už častěji měřit, ne jenom jednou denně. A že tato silná vlna se projevila kolem osmé hodiny večer. Už jsme asi všichni unavení z toho dlouhého čekání, ale bud'te připraveni jako nikdy v životě, ,,být vyléčeni". Dimenze lásky se pro vás otevírá, aby vás vyživila. Přizpůsobte se tomuto přátelskému chvění a začněte konečně žít. Nechte všechno staré být, radost a lehkost je nyní vaše. Buďte vy sami onen Božský otisk a cvičte se!"

Sobota 8.8. 2015
Energie stouply o 419 819 819 819 820 000 000 000%. Jsme na 84% z 18. levelu!!!

Neděle 9.8. 2015
Messteam uveřejnil rozmazanou a nečitelnou ,,fujtajblkdonatomákoukat tabulku" ze které se nedají pořádně přečíst čísla, ale odhadem a s trochou představivosti to vypadá, že jsme na 3% z levelu 19. - uf!

Nevím čím to je, ale mám dojem, že jak stoupají Bovis, jsem ještě citlivější na špatné energie, než předtím. A je to pro mě zdrcující. Když mě někdo vysaje, nemůžu pak v noci spát, pokaždé když začnu usínat, tak mi cukne nějaký sval v těle a probudí mě to. Jsou to dost muka, když takhle čumákujete do zdi třeba do čtyř do rána.
Měla jsem ten problém v pátek a to jsem se vlastně skoro nikoho ani nedotýkala. Dneska jsem večer jenom volala po skypu a už to mám zase. Šla jsem spát před jedenáctou, teď je čtvrt na jednu. Po hodině mučení jsem raději šla dopsat nové hodnoty Bovis a mám strach, že zase nebudu spát minimálně do čtyř.... A v šest mě čeká budíček, protože zase přiletí Žluva, o které jsem psala v zápisníčku a bude mi hlodat střechu. Takže zase nebudu vyspaná, zase mě bude celý den bolet hlava a nic neudělám... To je fakt radost. Zato ze soboty na neděli jsem spala naprosto královsky, prostě proto, že jsem byla celý den sama, nikdo na mě nešahal a nikdo se mnou nemluvil, takže mi nikdo nenarušil energii a já měla klid... Tedy až do šesti, než přiletěla Žluva a bylo po spaní.
Mám sto chutí zavřít se do jeskyně a nikoho nevídat, jenom abych se mohla konečně pořádně vyspat. Bez Žluvy a bez cukajících rozladěných svalů, bez nočních můr a taky bez šíleného horka.
V pátek kdy mě zase někdo vysál, jsem usnula až po páté hodině ranní a měla jsem hnusný sen, že na mě šahal nějaký odporný slizký chlap a když jsem mu řekla ať ,,dá tu hnátu pryč nebo mu ji urazím", tak toho nenechal, tak jsem se začala bránit a on mě tak hnusně a bolestivě rýpl po levé slabiny, že jsem se vzbudila a ještě několik minut mě to bolelo. - Máte někdo vysvětlení pro něco takového, že se probudíte a zkroutíte se bolestí, přestože se vám to ,,jenom zdálo???"

Růst energií je nevídaný, nepředstavitelný. Pokud to půjde dál tímto tempem, dosáhneme kýženého 10. levelu už za pár dnů. A pak uvidíme, jestli je pravda to, co se říká.....

Úterý 11. srpna 2015
Včera a dnes byly nárůsty tak šílené, že na grafech je zakreslená už jenom jednička a za ní obrovská kopa nul. Tak pouze v procentech:
Včera jsme byli na 30% z levelu 19 a dnes jsme na 47% z levelu 19.

Zde ještě pro ilustraci jeden zábavný graf, který ukazuje nárůst energií v jednotkách Googolplex:


A zde je zakreslené, jak energie roste po levelech:Pátek 14. srpna 2015
Jelikož jsou čísla už nezakreslitelná do tabulek i pro Messteam, píšu jenom stručný přehled růstu Bovisů v procentech.
Messteam musel přejít ke změně zápisu už i u procent za den. V nejnovější tabulce je vysvětlení k nové metodě následujícího znění:

,,Protože hodnoty energií Matky země (GAIA) dostoupily tak vysokých čísel, budeme hodnoty nyní značit už jen exponenciálně. Písmeno ,,E" představuje exponent. Číslo za exponentem vyjadřuje, o kolik míst se desetinná čárka posunuje směrem doprava, tak aby vyjádřilo danou hodnotu.
Takže například: 3,45 E + 20 je v překladu 345 000 000 000 000 000 000... - 345 Trilionů."

Takže znova: ,,E" je exponent a číslo za tím říká, o kolik míst posunujeme desetinnou čárku. Známe všichni ze základky, takže jasné jako facka. A teď k těm hodnotám:

Úterý: 1000 E+048
Středa: 1000 E+034
Čtvrtek: 1000 E+051
Dneska: 1000 E+077

V překladu: Dnes se zvýšila energie o 1 a za tím je 77 nul. %
Kdybychom to přepočetli na Bovis, máme 1,11 a za tím je 304 nul.
Aktuálně jsme na 86% z 19. levelu... Že bychom ještě v září stihli odvibrovat stadeto? To budou mít děti radost, že nemusí do školy! Muhehe :D

Kdyby měl někdo dotazy ještě k výraznému upozornění pod následující tabulkou dole:
,,V pátek 14.8. to byla pěšká šlupka. Buďte klidní, silní jako strom a uzemňujte se. Relaxujte, dělejte procházky do přírody."

Neděle 16. srpna 2015
Energie PŘEKROČILY 20. level, dnes jsme už dokonce na 12% z levelu 21!

Včera večer jsem měla trochu zvláštní zážitek. Ležela jsem v posteli a usínala, ale probudila mě hodně silná bolest v pravé ruce. Na hřbetu ruky, přesně v místě kde se spojují záprstní kosti (metakarpy) s drobnými kůstkami u zápěstí. Nejvíc mě bolela hlavatá kost, jakoby mi do té ruky někdo zabil hřebík, nebo jakoby mi ji někdo lokálně drtil.
Pohyb nepomáhal, ani změny polohy - říkala jsem si že mám možná jenom někde přiškrcenou tepnu protože špatně ležím, ruka se mi špatně dokrvuje a z toho mám tyto pocity, ale to také nebyla příčina. Po pár minutách se z bolestivého místa rozlilo brnění do ostatních prstů a zastavilo se za zápěstím. Pak jsem usnula.... Nutno podotknout, že normálně tohle nezažívám.
Dnes ráno jsem měla velký problém vstát, od rána jsem neudělala skoro nic, přestože mám práce až nad hlavu. Jsem hrozně unavená a bolí mě hlava. Přitom jsem velice kvalitně spala asi 9 hodin, takže bych měla být plná elánu... Houby.A to je také divné: Celou noc jsem spala jako zabitá a vůbec si nepamatuju, že bych se třeba jenom jednou otočila, ale ráno jsem se probudila a měla jsem pod sebou nakrabatěné prostěradlo do jednoho chumlu, přitom když jsem šla spát, tak jsem si ho hezky napnula. Jakobych s sebou celou noc mrskala...
Teď je půl dvanácté a zívám, asi si půjdu ještě zdřímnout.

Jak vidíte na této tabulce:


Level 20. jsme překročili v průběhu více než 24 hodin, což je naprosto šílené.
Jelikož jsem naprosto zdravá a dobře vyspaná, na nic jiného než na Bovisy svoji extrémní únavu svést nemůžu... A co vy? Taky sotva lezete?

Neděle 16. srpna 2015 DODATEK
Přesně jak jsem řekla. Přemohla jsem se a udělala alespoň nádobí a něco maličko v kuchyni. V poledne jsem si dala k obědu rajčátka, mozarellu a rukolu a šla potom hned spát, protože se mi zavíraly oči. Skoro hned jsem usnula a probudila se až ve tři odpoledne. Spala bych dál, ale přemohla jsem se ke vstávání z obavy, abych pak spala i v noci.

A jak to tak čtu, včerejší bolesti v oblasti pravé ruky byly společné!!

,,Ahoj Aluško, mám podobné pocity jako Ty. Včera večer jsem navíc měla zvýšenou citlivost na vúně a pachy, spím a usínám dobře, ale včera jsem nemohla usnout a cítila jsem pronikavou bolest od ramene v pravé ruce. A ráno jsem byla velmi unavená a hned mě začala bolet hlava jako včera, a při tom na to také netrpím. A hlavně pozoruju velkou únavu i na našem pejskovi, který je navíc ještě více mazlivý než obvykle. Ale přistupuju k tomu, že je to pozitivní a únavu beru jako doporučení k odpočinku a relaxaci, aby si tělo dokázalo na nové energie zvyknout. A na závěr moc díky za Tvoje sdílení. Zdraví Katka"

,,Taky hlásim únavu, spánek přes deset hodin a stejně unavenej, kolem půl hodiny jsem se vykopával z postele. Teď po nějaký době, už je to lepší. Taky se mi stalo něco podobnýho jako alušce, akorát to bylo z ramene a bez tý bolesti zabodnutýho hřebíku, nevim jestli jsem si tu ruku fakt nepřeležel, ale křeč a brnění bylo dobré, pěkně mě to vzbudilo. Ještě se mi to nestalo"

,,...To brnění dlaně až po ohyb zápěstí, jsem měl dnes, kolem čtrnácté hodiny. Bylo to, jako by mi tam někdo vrazil vidličku. Pravá ruka. Trvalo to asi pět minut intenzivně a občas cítím mravenčeni v tom místě ještě teď."

Reakce jsou hodně podobné, popisujete bolesti hlavy, motání, apatii, nesnesitelnou únavu, ale dokonce i vidění:

,,Mně se včera večer/v noci přihodila zajímavá věc. Lehnu si, šílené horko, ale ještě se dívám na hodiny a že půjdu spát. Nějak jsem nad ničím nepřemýšlela a najednou se mi - prvně s otevřenýma očima - začaly přehrávat nějaké obrazy. Ve většině to byly jakoby vzpomínky, nebo pohled očima nějakého člověka. Sranda byla, že MOJE tyhle vzpomínky nebyly, místa, která jsem viděla jsem nikdy nenavštívila a lidi jsem vůbec neznala. Tak jsem zavřela oči a viděla to o trochu líp. Tak jsem se chvíli koukala, říkala si, že je to něco a pak jsem usnula. Že by to byla spojitost s tou dvacítkou? :)"

Z těch co se podělili o své pocity: Až na jediného člověka, který je plný energie, jsme všichni unavení. Vítejte v klubu :)
Mně dokonce i velmi silně buší srdce celý den, a to i ve chvíli kdy se u mě na chvilku ochladilo... Často mi buší, když jsem přehřátá, čili při teplotě nad 30. Navíc už mě to zase táhne, že půjdu znova spát :( Už po půlhodině to zase nějak nedávám.

Pondělí 17.8 2015
Energie povyrostly o 265% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 21.

Úterý 18.8. 2015
Dnešní vývoj byl zcela abnormální! Messteam díky tomu měřil dnes 2x

Vidíte dobře. Dnes o půl desáté jsme byli na 81% z levelu 21. Tentýž den v 6 večer už jsme na 33% z levelu 22!!!!!

Diskuze samozřejmě zaplavená hlášeními o bolestech, únavě, tlacích, poruchách vidění... zkrátka vším, co nás za dobu zvedání Bovisů chronicky doprovází.

Ale já se dneska cítím moc dobře, dneska jsem si připravila podklady na velice speciální rozhovor a sepsala článek do nové rubriky Záhady, na který se můžete už teď těšit, vyjde koncem měsíce a těším se na psaní dalších pokračování. Bude to pecka a trochu to zase změní celkový obsah na Aluška.org. Prostě válení se na sluníčku mi prospělo, realizuju díky tomu svoje nápady.. Taky mám radost, že jsem včera dodělala ten e-shop a mohla to už dneska oznámit a s konečnou platností se přesunout, protože už mám i odeslané všechny objednávky ze starého e-shopu. Juch juch juch! Zkrátka plodný a pracovitý den, nic mě nebolí, nestrádám a ještě v jedenáct večer dopisuji okénko... dobrou noc :)

Středa 19.8. 2015
Beru zpátky své včerejší tvrzení, že je mi dobře. Prdlajs je mi dobře.... Včera jsem šla spát v jedenáct a ještě v jednu ráno jsem nespala. Problém je, že s sebou při usínání vždycky cukám. Je to popsáno jako tzv. syndrom neklidných končetin (Podrobnosti najdete TADY). Mám tento syndrom, když se přes den setkám s energetickým upírem, který mě vysaje. První hodinu se snažím spát a vždycky když začnu zabírat, trhne se mnou nějaký sval v těle. Většinou jsou to ruce, svaly kolem krku a nohy. Už jsem ale zažila, že se mi zatlo celé břicho.
Dřív když mě někdo vysál, projevovalo se to ,,pouze" neschopností usnout, nesoustředěností, podrážděností, strašlivou migrénou a pocitem na zvracení. Aktuálně už mám i neklidné svaly, které mi usnout vyloženě zabrání. Po asi hodině, když s sebou takto cukám, už bývám úplně rozhašená a ani neusínám, jenom ležím, deprimovaně hledím, čekám a nic se neděje.
V extrémních případech jsem takto vzhůru do 4-7 do rána, poté nouzově upadnu do krátké hibernace, abych se po pár hodinách probrala a celý den živořila jako zombie a byla nešťastná s bolavou hlavou. V těch lepších případech usnu kolem druhé-třetí ráno.
V extrémních případech vysátí musím použít úplně všechny harmonizační pomůcky které jsou mi dostupné, vyloženě se jimi obložím a využívám klíčových oblastí: Srdce, čelo, solar plexus, páteř. Ale někdy zaberou třeba až za 4-5hodin, někdy i do hodiny. Záleží na povaze mého problému.
A teď co je za problém: Poslední tři dny mám tento syndrom, ANIŽ BYCH SE S NĚKÝM POTKALA. Už nepotřebuji energetického upíra k tomu, aby mě vysál a rozladil moje energie. Mám je rozladěné už sama od sebe. Nikdy v životě jsem nezažila, že bych měla disharmonii a přitom nedošlo ke kontaktu s energeticky nízkým člověkem. Už takto mám problém, že se nemůžu potkávat jen tak s někým, protože pro mě je energetický upír snad 90% lidí. Lidé zkrátka nemají dobré energie. Myslete si co chcete, ale je to s nimi velice špatné a dokonce i hodní lidé co se zajímají o alternativno a duchovno, mě vysávají, kolikrát milionkrát hůř než ti ostatní, řadoví.
Zvláštní na tom také je, že když mě vysaje člověk, nespím fakt dlouho, mám migrény a je to se mnou zlé. Migrény a pocity na zvracení mi skvěle léčí do asi 10ti minut moje energetické krystaly, takže ten svůj už nesundávám, opravdu je to pro mě základní pomůcka, bez které už nedám ránu.
U tohoto druhu energetické rozladěnosti, kterou mám poslední tři dny, používám surový nebroušený velký silný křišťál. Vezmu si ho do ruky a cukání do půlhodiny maximálně hodiny přejde a můžu spát.
Minulý týden jsem si toho vysátí zažila dost, takže tento týden se naopak zavírám doma, využívám dešťů a nechci nikoho vidět. BOHUŽEL - asi ti dojde o kom teď píšu - jsem v nedávné době zjistila, že mě lidé vysávají už i při telefonování přes SKYPE, tedy se jich nemusím ani dotknout, stačí s nimi jenom mluvit.
Toto jsou všechno pro mě nové a dost nepříjemné věci, které v minulosti nemají obdobu. Zdá se, že Bovis mění moje energie a moji citlivost, která se díky nim zvyšuje. Ale místo toho abych z toho měla radost a užívala si svoje vysoké energie a jak jsou nedobytné, mám naopak vyšší nároky na energeticky kvalitní prostředí a lidi. A koupit si skafandr mi nepomůže.
Domnívám se, že tento syndrom neklidných svalů který mám, bude transformační příznak jako řemen a nejde ani tak o nějaké vysátí, jako spíš o nevyrovnané energie, které mění hladinu a to mě rozhazuje.

Nedávno jsem ten problém konzultovala s tomášem marným, ale nepomohlo mi to. Řekl mi: ,,Vysávají tě, protože se necháš vysát. Musíš si víc držet odstup od lidí."
Problém je, že už mě lidé vysávají i přes telefon, takže to aktuálně už neplatí a další problém je, že si držím odstup jenom od lidí, kteří jsou mi vyloženě odporní nebo nějak hodně silně nesympatičtí, což je málokdo. Jinak jsem shovívavá a naopak když potkám někoho milého, hned zářím, hned se dávám, hned se otevřu. Neumím se bavit s odstupem s člověkem, který je na mě hodný a se kterým se mi dobře povídá. Tasím obranu, až když na mě někdo zaútočí, neumím ji tasit preventivně před každým a automaticky. Prostě nejsem ledová královna. Neumím to... A pak se večer strašně divím, kde se to tady zase vzalo. Problém je, jak už jsem řekla, že to nepoznám předem. Užiju si třeba krásný den, pokecáme, zasmějeme se, úplně zapomenu na všechno... a poznám to až večer a v noci... A teď jak letí ty Bovisy, už s sebou házím i bez upírů. Děs běs. - Rozdíl je ale v tom, že se po procukané a nevyspané noci ráno budím normálně a hlava mě nebolí. I se můžu normálně soustředit na práci. Je to prostě úplně jiný druh ,,rozladění".
Máte taky teď tyhle problémy? - Co používáte vy?

Pátek 21. srpna 2015
Aktuální hodnoty v krátkém jednoduchém přehledu:
Středa: 60% z levelu 22
Čtvrtek: 90% z levelu 22
Pátek: 50% z levelu 23!!
Držte si klobouky panstvo :)Sobota 22. srpna 2015
Konečně jsem v pořádku, včera večer jsem usnula bez krystalu :) - A hořčík, objednaný a připravený, je stále nedodaný. Dneska už by konečně měl být u mě a můžu začít užívat. Ještě si asi nasadím taky odkyselováka :-/

Oproti včerejšku energie postoupila o 508%. Aktuálně jsme na 50% z levelu 23!!! - Tak co do prčic?!? Už konečně můžem odvibrovať stadeto? Normu splňujeme...


Pondělí 24. srpna 2015
Dneska byl zajímavý růst v procentech.
Včera se energie zvedla o 229% a byli jsme na 69% z levelu 23.
A dnes narostla o 6 944% a tím jsme skočili až na 30% z levelu 26!

Kdybyste si ten dnešní růst nemohli představit, tento graf ukazuje denní růst v procentech:


... Těšte se na nové transformační okénko na září, připravila jsem přehled důležitých údajů, článků a doporučení pro tento měsíc :)

... Včera jsem měla zvláštní zážitek. Rozhodla jsem se uklidit pořádně dům, takže jsem uklízela od půl desáté do půl třetí, vyjma pauzy na salát (15min). Takže fakt cca 5 hodin úklidu. Šílenost. Dneska bych ještě dodělala, co jsem předtím nestihla. Prostě barák je velký a když ho chcete udržet čistý, musíte tomu buď věnovat celý den, nebo udělat každý den něco.
Jednak není u mě obvyklé mít takovou šílenou výdrž, většinou odpadnu po dvou až třech hodinách, cokoliv navíc už je u mne známka radioaktivity. Navíc jsem to udělala s chutí, těšila jsem se na výsledek. A během tohoto procesu na mě přišly měsíčky, ale bylo to dost zvláštní. Najednou byly tu, ale já vůbec nezaznamenala jakékoliv projevy, že se blíží. Obyčejně mám PMS a různé projevy, které se každý měsíc opakují stejně a tím bezpečně poznám, že je čas se zklidnit, odpočívat, vzdálit se od lidí a naplánovat si pár dnů doma, v pohodě, s křupkama u filmu. Ale tento měsíc jsem nerezistrovala vůbec nic, tak jsem si myslela, že se to asi opozdí, možná z Bovisů, nebo třeba z koupaliště, jestli jsem se trošku nenachladila... Nene, přišly přesně v termínu.
A když přišly, hned jsem si říkala že smůla, že už to nedouklízím, protože mě to skolí, ale taky ne. Bývám během tohoto období hodně unavená a hlavně mě brzdí bolesti, které jsou někdy malé, někdy velké. Ale tento měsíc vůbec není poznat že to mám, naopak na to musím myslet. Je to strašně zvláštní a ničemu jinému než transformaci buněk, DNA a růstu bovisů to nemůžu přičíst. Žiju jako obvykle, v poslední době jsem žádný zázračný detox nedělala, není to tedy moje přičinění. A i kdyby bylo, některé projevy PMS se vlastním přičiněních odstranit nedají, jsou prostě přirozené. - Tak já si to tento měsíc odkroutím absolutně nezbolestně.
- Má někdo něco podobného?

edit:
,,Alue K tvojmu komentáru hore mam to tak presne dnes , žiaden PMS predtym, žiadne bolesti...."
- Vypadá to, že jsme právě objevili nový transformační příznak.

Středa 26. srpna 2015
Včera stoupla energie o 630%, aktuálně jsme na 42% z levelu 26.
Mimochodem jsem ráda, že jsme se shodli na transformačním příznaku (vymizení PMS u žen). Doufám že to bude postupovat takhle dál a zmizí nám další nemoci a problémy :)

Pátek 28.srpna 2015
Výsledky grafů vypadají moooc pěkně :)

26.8. nárůst energie o 367% - aktuální level: 50% z levelu 26
27.8. nárůst energie o 1297% - aktuální level: 84% z levelu 26
28.8. nárůst energie o 1401% - aktuální level: 30% z levelu 27

Transformační příznaky?
Už třetí den mám střídavě stavy, které připomínají nějakou nemoc, ale mění se to ob hodinu až dvě. Chvilku je mi hrozně, pak zase úplně v pohodě a tak to jde pořád dokolečka. V mezičasech jsem extrémě aktivní. - Vyklidila, uklidila, roztřídila umyla jsem celé spodní podlaží, což je sklad krámů, krabic a pod schodama brambory, kde byl bordel, pavouci a hlína.
Taky jsem vytřídila skříň v obyváku, které říkám ,,alkoholikovo doupě", protože byla úplně narvaná flaškama a kde čím a nedalo se na to koukat, tak jsem jich asi půlku odnesla do skladu, který se teď skví čistotou a je krásně srovnaný. Předtím jsem zase strašně pečlivě vypucovala celý dům, očistila okna podělaná od much, očistila zaprášené dveře, umyla botník, prostě úplný šílenec. A to vše s chutí a nevídaným elánem.
Nejhůř mi bylo předevčírem, to mi začalo hučet v hlavě, měla jsem migrénu, třepal se mi zrak, zvedal se mi dost žaludek, bylo mi slabo a strašně mi bušilo srdce, až jsem cítila na hrudi bolest. Když jsem vstala, šla jsem jako ožralá a musela se držet zdí, nebo futer.

Teplota těla 36,8 stupňů, ale já mám normálně jenom něco nad 35, při 37 stupních skoro umírám :D
Jako malá jsem měla při ,,zdravém" stavu teplotu 36,6 a blbě mi bylo, až když jsem měla nad 37,5, čili o stupeň víc. Teď když je moje normální teplota ještě o stupeň nižší, je pro mne rozdíl dvou stupňů už celkem sado maso. Nevím proč se mi změnila tělesná teplota, asi morfuju... Všimla jsem si té změny když mi bylo asi 18-19let a od té doby spíš dál klesá, že si změřím třeba 35,2.

Bylo mi tak hrozně zle, že jsem na chvilku lehla na zem, že to přejde... Nepřešlo. Tak jsem se odploužila do postele... A zrovna ten den jsem četla o syndromu toxického šoku a začalo mi kutat v hlavě, jestli náhodou nemám volat záchranku, možná potřebuju něco píchnout do žíly?!
Jasně, STŠ z menstruačního kalíšku být asi nemůže, nebo je úplně minimální oproti tamponům, ale člověk si říká coby kdyby... Doma zrovna samozřejmě nikdo, ,,... jestli tady omdlím a zdechnu, tak mě najdou až zítra!!" blesklo mi hlavou, tak jsem se odploužila do koupelny, zalezla do vany a vytáhla to ven. Co jsem našla mi vyrazilo dech, protože v kalíšku byla krev ne červené, ale FIALOVÉ barvy. Jako když hodíte borůvky do mixéru, akorát tmavší. Nějakou dobu jsem to vyjeveně zkoumala, (ale nefotila, to už by asi bylo trochu moc :D... i když mě to napadlo) a pak jsem si řekla, že asi fakt morfuju, mutuju, odvibrovávám stadeto a mezitím se mi zase udělalo o něco líp, tak jsem zase z koupelny vypadla a šla trhat trávu morčatům, jakoby mi před 20ti minutama vůbec na umření nebylo!
Večer se mi ale zase začal dost zvedat žaludek a vracelo se to - sice slabší ale vracelo - tak jsem si dala koloidní stříbro večer i ráno, ale nemám pocit, že by to mělo nějaký velký vliv.
Jak přijde ten nával, tak se i začnu úplně strašně potit a teče ze mě voda i na místech, kde normálně mokrá nejsem. Prostě se zliju úplně plošně, jako když na mě vylije kýbl. Mimochodem jsem tu krev studovala ještě včera i dnes a borůvková barva postupně ustupuje. Byl to ale šok... Ale modrou krev zatím ještě nemám, leda tu neokysličenou :P
Teď jsem ve stavu kdy je mi střídavě dobře, střídavě mi hučí a bolí hlava... Ale jnak ok. Nebyl to syndrom toxického šoku, ale vyjukala jsem se dobře.
Teď spíš uvažuju, co budu dělat při dalším záchvatu energie, když mám celý barák jako ze škatulky a restíky skoro žádné už nejsou. No ještě by se daly malovat zdi. Mám sice málo barvy, ale alespoň ta obrovská chodba, jsou tam nedodělky. Kdyby bylo hnusně, tak se na ty schody vrhnu a budu zatírat špinavé zdi, co ještě zbyly po stavbě.
Chtěla jsem strávit dnešek na koupališti a být tam až do pondělka, podle předpovědi je až do úterka krásně, ALE máme zataženou chemtrailovou hnusnou oblohu, tak jsem rychle vystrčila octovač. Ti hajzlové mi prostě nedopřejí poslední letošní sluníčko a koupání!!! Ještě není ani 11, tak jestli ten humus do oběda rozpustím a vykoukne slunko, tak tam okamžitě jedu a budu se cachtat... zdi můžu přece dodělávat i na podzim.

Zde tabulka: (stručný překlad máte pod ní)


Messteam nám radí, abychom jedli pouze čisté jídlo, jako je ovoce a saláty a pili hodně čisté vody.
Také máme být v klidu, chodit do přírody a uzemňovat se. Levely sílí a postupují velice rychle!
 


Anketa


Komentáře

Zobrazit vše (327)
Zobrazit starší komentáře

301 Tara Tara | 27. srpna 2015 v 20:52 | Reagovat

[297]:

S těma zádama to mám úplně stejně.

302 BE BE | 27. srpna 2015 v 22:36 | Reagovat

[285]:Takto som raz "stratila" kefu na vlasy. Po týždni cca bola tam ako vždy.  - Len uvažujem, vzdialime sa my  do inej reality, alebo tá kefa ?

303 BE BE | 27. srpna 2015 v 22:42 | Reagovat

[243]:... aj sibírski šamani sú zhúlení ?
Lebo moja učiteľka šamanka je totálne proti drogám, a "vyštudovala" na Sibíri. Ja to tiež tak cítim od jakživa.
Načo drogu ?

304 martin martin | E-mail | 28. srpna 2015 v 10:23 | Reagovat

Bolesti hlavy nad levym okem jednou ci dvakrat za den, ale pred tydnem treti narkoza tento rok :( takze tezko soudit, nalada vynikajici celej srpen jen tak dal v klidu  a miru najdem silu :)

305 Alue Alue | 28. srpna 2015 v 11:01 | Reagovat

UPOZORNĚNÍ: OKÉNKO ZA SRPEN JE PLNÉ, UŽ SE DO NĚJ NEVEJDE VÍC ZNAKŮ. POKRAČOVAT BUDU V DALŠÍM DÍLU.

306 VS VS | 28. srpna 2015 v 16:03 | Reagovat

Hodně často se tu objevují otázky, co se mi to děje a proč. Velmi hezké vysvětlení jsem četl od Pleji
"CO SE TO DĚJE S ENERGIEMI ?

Vesmírné energie.
Silné, nové energie z vesmíru, dávají energeticky zabrat, především těm lidem, co nejsou v energiích lásky, řídí se svým egem a nechávají se strhávat k negativním vizím. V těchto nízkých vibracích jsou více zranitelní, mají v sobě chaos a zmatek, nevědí kterou cestou se dát, čemu věřit a čemu ne."
Pokračování  zde https://www.facebook.com/pleja.kristal/posts/400966530094677:1
Zjednodušeně řečeno, ladíme se na nové frekvence a pokud na to jdeme špatně, tak to bolí  :)

307 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 28. srpna 2015 v 16:20 | Reagovat

To já jsem v pohodě. J8 už mám menstruaci skoro pryč. Ale jenak jsem měla krev krásnou a jasně červenou.To už dlouho nebylo.
Ale dneska ráno mi bylo divně. jako bych byla trochu mimo. I od žaludku mi bylo divně. ALe naštěstí se to rozešlo.
A mamka dnes říkala, že když šla z práse, tak jí nefungovala čipová karta, aby se dostala ven. Ztěžovalo si prý na to i více lidí. Že by selhávala technika?

308 ginze ginze | 28. srpna 2015 v 20:38 | Reagovat

Zajímavé, mě včera k večeru chytla úplně příšerná migréna a bylo mi špatně. Takový hnusný pocit, jako když se člověk něčeho přejí a pak je mu špatně, a přitom jsme měla 4 hodiny předtím jen zeleninový salát. Šla jsem si lehnout, usnula jsem a spala jsem skoro 12 hodin, takže docela hustý. Dneska už je mi naštěstí lépe, ale sem tam se mi na chvíli udělá divně. Snad se to zlepší.

309 CZK CZK | 29. srpna 2015 v 11:43 | Reagovat

Už čtvrtý den je geomagnetická bouře a aktivita slunce na na třetím stupni ze 4. Již nekolik dnů pozoruji vytváření umělých oblaků chemtrailem.

310 martin martin | E-mail | 29. srpna 2015 v 21:27 | Reagovat

Ahoj
Tartarie pekny clanek.na ze moc nectu me to pekne chytlo :) alue pekny zazitky preju bezpecny prubeh pristich navalu. Poceni a podobne pocityma taky ale ne tak intensiv.moje hyperaktivita je celodenni spisnmammpronlem se nekdy zastavit a odpocivat.  Bolesti hlavy vecer pretrvavji, dnes bez prasku po hodine ok a zda se ze za bolesti slysim ci vnimam vibrace v okolia jsou nestale a pulzujici. Preju vsem pekny vecer :)

311 A.L. A.L. | 29. srpna 2015 v 21:50 | Reagovat

Tak už se nedivím, proč je mi dneska tak, jak mi je :D Ráno jsem se koukala na procenta a vzestup asi "jen" 400%, ale přes den se mi hrozně vystupňovala únava, napětí a přišla nepříjemná migréna. Klasicky už úplně odpadávám a jen bych spala :) měla jsem podezření, že se s energiemi ještě hnulo, tak jsem se podívala na web a ono ještě o 4000% vzrůst, naměřeno kolem 7 h večer... vlastně mě to asi nepřekvapilo. Postupujeme rychle :)

312 zimniku zimniku | E-mail | 29. srpna 2015 v 22:04 | Reagovat

[309]: Mraky se uměle tvoří pořád. Zajímalo by mě, zda se vůbec ještě tvoří přirozeně?

313 mira mira | E-mail | 29. srpna 2015 v 22:32 | Reagovat

[309]:Taky to sleduju už nějaký rok,občas mě napadne,jestli ty informace nezkreslujou,protože někdy foto slunce je upraveno,tedy zakryté něco a cosi čtvercem kolem něj.Takže čemu věřit.Je to opravdu to co vidíme?Je to skutečně to?A ne něco podsunuté?

314 Raja Raja | 30. srpna 2015 v 14:04 | Reagovat

Tak moji drazí dnes mám od rána motanici houpanici hroznou, realita se podivně vlní ( a to nemyslím teplem;)) od včerejšího podvečera mám rozhoupaný žaludek a mírně bolí hlava. Nedalo mi to a juknu na měření a to je teda něco, fakt frčíme! Jsem moc zvědavá na to co Aluška napíše do zářijového okénka, co tohle s námi udělá.... Co bude po 30levelu? A co s námi udělá tohle září? Na začátku měsíce jsem měla sen, taková ne příliš radostná varianta reality s datem 25.9. Tož jsem na nás zvědavá;)

315 CZK CZK | 30. srpna 2015 v 17:51 | Reagovat

[312]: Možná jsem se vyjádřil nepřesně. Ony to nebyly vlastně mraky, ale extrémně zachemtrailsovaná obloha. A dnes GMB skončila a taky jsem dnes ráno již žádné chemtraily na obloze nezaregistroval. Tak z toho vyvozuji závěr, že někdo si vytvořil vodivou plazmu k ochraně Země proti energiím z vesmíru. Zda je to pro nás dobré či ne, to nevím, ale jeví se to velice pravděpodobné.

316 Alue Alue | 30. srpna 2015 v 20:03 | Reagovat

[314]: To mám narozeniny.. se jich jako nedožiju krucipísek ???

317 Sarkita Sarkita | 30. srpna 2015 v 21:02 | Reagovat

[312]: Dnes jsem si položila stejnou otázku.

318 martin martin | 30. srpna 2015 v 21:37 | Reagovat

Bolesti hlavy pryc. Obcasne vlneni reality pozoruju uz delsi dobu :) do rijna doufam nic zasadniho neprijde nerad bych pokracoval s implantatem v rameni :) pred narkozou jsem trosku doufal v nejakej peknej dreaming podporeny kosmo vlnenim ale nic nebylo :) pekny vecer vsem :)

319 zimniku zimniku | E-mail | 31. srpna 2015 v 8:02 | Reagovat

99% z 30 levelu. Za den dva levely, docela hezký růst. Minulý týden jsem psal o výrazné bolesti hlavy. Bolest je momentálně pryč. Jak to přišlo, tak to odešlo. Včera bylo zajímavé, že ač jsem byl pátý den v práci a šel jsem z odpolední hned na ranní, tak jsem nebyl takřka vůbec unaven či nevyspaný, čemuž jsem se divil. Docela hodně se mnou energie pracují, v tomto okamžiku jsem nahoře.

320 Tomáš Tomáš | 31. srpna 2015 v 13:15 | Reagovat

Aluško jak dopadlo octování?Podařilo se ti to rozehnat?

321 mira mira | E-mail | 31. srpna 2015 v 13:34 | Reagovat

Taky zmizely bolesti hlavy včera tak kolem 21.30 hod.Na pravou stranu přišly,levou po týdnu odešly

322 Alue Alue | 31. srpna 2015 v 13:38 | Reagovat

[320]: Udělala jsem perfektní modré oko.

323 bobina62 bobina62 | 31. srpna 2015 v 14:28 | Reagovat

od soboty slabé bolení hlavy, včera večer silnější, pak před spaním ustalo. taková zvláštní únava, rozmazané vidění. to mám i dnes. jinak celkem pohoda.

324 Tomáš Tomáš | 31. srpna 2015 v 14:35 | Reagovat

[322]: Já octuju asi dva roky a mám i Chembuster ale poslední dobou mi připadá že to nezabírá.

325 mira mira | E-mail | 31. srpna 2015 v 23:27 | Reagovat

[324]:Slyšel jsem,že je taky dobrý jezdit s naoctovaným ručníkem po krajině autem a mít otevřené okno,Inspirace pro ty,kdo mají čas

326 martin martin | 31. srpna 2015 v 23:54 | Reagovat

Mmm tak moje bolesti se stupnuji. 2x denne leva strana nad okem vypicuhe do neouzitelna. Hodinu je clovek odrovnanej prez tyden kolem 6 az 8 vecera dnes(pondeli) jedna sada v 11 dopoledne a druha sada ustala tet v 11 vecer.

327 Martin(31) Martin(31) | E-mail | 10. října 2015 v 1:22 | Reagovat

Ahoj za poslední dva dny(8.a9.10) jsem se léčil z nachlazení a když jsem mrknul na energie tak už to chápu, teď je to, už v pohodě.Takovou únavu a pocit jako při chřipce jsem mněl v období od 25.9. do 28.9 pak to naráz přešlo. ,také se budím ,ale to je v pohodě.Lečil jsem se medem,zázvorem citronem,krystalem ,ale i když nerad velice nerad jsem si musel vzít prášek bolelamně hlava a rýma...Ale těď, už se to velice zlepšilo.Jo energie a transformace je to hukot, ale ať se děje co se ďeje uvniř v těle a v srdci je klid a roztoucí energie lásky je úchvatná.Tak hodně štěstí.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama