Transformace / Září 2015 (2.díl)

15. září 2015 v 15:57 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Září 2015. 2.díl.

Kvůli překročení povoleného počtu znaků zakládám pro září nové okénko...
Není divu že je o čem psát, když máme takový úžasný vývoj! :)

15. Září 2015
Energie povyrostla o 1 428 571% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 55!

Včera večer se v diskuzi pod minulým okénkem objevil komentář tohoto znění:

,,V pátek jsem o šest dní dříve bez jakéhokoli "ohlášení" dostala měsíčky... a musím se přiznat, že mám ne červenou, ale nafialovělou krev... je to taková zvláštní fialovo-vínovo-šedivá barva... a bolesti nemám absolutně žádné... nikdy jsem nijak výrazně netrpěla, ale cítila jsem tlak v podbřišku a dost mě bolely záda... teď necítím absolutně! nic! na jednu stranu jsem ráda, že se nemusím choulet do klubíčka, na druhou stranu už mi to k tomu tak nějak patří... :)"

Co je na něm tak úžasného? Inu, pisatelka naprosto věrně jako podle kopíráku popisuje to, co jsem psala v srpnovém okénku. Žádné bolesti, a krev co vypadá spíš jako mixované borůvky. Mám radost že nejsem jediná kdo ,,morfuje ve strážce vesmíru".16. Září 2015
Energie povyrostla o 166 666 667% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 57!

17. Září 2015
Energie povyrostla o 100 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 59!

Včera mě zase rozbolela kostrč, ale jinak v pohodě, normálně jsem podala pracovní výkon i tak. Dneska ráno jsem se probudila o něco dřív a měla jsem zvýšenou teplotu asi o jeden stupeň. Dělám si bylinkový čaj (teď je půl deváté ráno), ale jinak se cítím dobře a energii mám víceméně na normální hladině.
Co mě ale netěší, poslední 2-3 dny se mi zase vrací syndrom neklidných nohou a to přitom pořád poctivě beru hořčík a měla jsem teď období, kdy jsem to už vůbec neměla. Hořčík fakt zabírá. Takže ho beru poctivě dál a snažím se to vydržet. Naštěstí to není na celou noc, ale škubnu s sebou třeba jenom 3x, ale zato pořádně. Ta razance je občas trochu děsivá.

Přikládám ještě tabulku, která ukazuje postup energie Bovis po Levelech:


18. Září 2015
Energie povyrostla o 100 000 000 000 000 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 63!
... To jsem z toho jelen.

19. září 2015
Energie povyrostla o 10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 66!
Víceméně by se dalo říct, že jsme v průběhu jednoho měsíce pokročili asi o 40 levelů v průměru. To je slušná nálož.

Na přání čtenářů jsem vytvořila novou anketu týkající se možnosti vzestupu. Na její výsledky jsem celkem zvědavá i já. Nechám tuto anketu možná i na říjen. Ještě mě zaujal nápad, zeptat se lidí jak si tu transformaci oni sami představují, ale říkat že taková by mohla vyjít v listopadu, je asi hodně předčasné, protože to už tady na blogu.cz asi Aluška.org nebude a ankety budou fungovat jinak.
Totiž před pár dny už jsme koupili hosting který je aktivní a můžeme začít budovat a dneska jsem poslala první zálohu na tvorbu nového webu. Ankety na něm budou, ale asi umístěny jinde, tak ta by se kdyžtak založila až tam... Ale kdoví, třeba moje náročná objednávka zabere víc času i práce a možná ještě listopadové okénko bude na blogu.cz.... Nechám to koňovi, ten má větší hlavu. A šikovnému programátorovi, kterému držím palečky a modlím se ať se dílo co nejlépe podaří :)

večerní dodatek:
V prvním dílu zářijového okénka 2015 jsem udělala přehled článků, které se týkají těchto dnů. Byl tam také zajímavý článek o krvavém měsíci (28.9. - údajná předzvěst apokalypsy). Zajímavé je, že dnes se opět v podstatě to samé zrecyklovalo i na hovinky.cz:

Překvapuje mě prozatímní výsledek aktuální nové ankety. Myslela jsem si že na tu první možnost snad nikdo neklikne, když nikdo neví co ho čeká a kde je na co daná hranice. Ale optimismus a sebedůvěra je v dnešní době potřeba. Jsem zvědavá, jak se výsledky posunou za pár dnů.

20. září 2015
Další zajímavé ,,transformační??" zkušenosti píše čtenářka Iveta do diskuze:

,,Rovněž menstruace o týden dříve a rovněž nezvykle temně rudá.
Jen s bolestí zad v kříži. Asi se to týká všech žen bez rozdílu věku a rodinného stavu :-D - (39 let, 2 děti)."

,,Mění se mi barva očí. Za cca dva měsíce. Já bych si toho ani možná nevšimla, ale moje děti ano, jak stále něco fotí, natáčejí... Narodila jsem se a celý život mám oči zelené (tedy měla!). Teď je mám do tyrkysovo modré. Nechápu...
Bojím, bojím...:-D;-)...ještě jak tu Aluška psala o mutaci...! Abych se tedy vůbec jednoho dne ráno v zrcadle poznala, ale co já, co manžel a děti na to!:-O"

Energie povyrostla o 363% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 68!

21. září 2015
Energie povyrostla o 293% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 70!

Mimochodem když jsme u té barvy duhovky: Mně se barva očí mění podle toho kolik mám energie. Když mi není dobře a někdo mě vysaje, oči vyblednou. Když jsem v pohodě, mám hodně energie nebo dojdu z procházky, začnou mi svítit modře.
Jako malá jsem měla v očích fleky a obláčky, které ,,špinily" modrou barvu, to je z irisdiagnostiky znamení nemocí a zánětů. Po dlouholeté detoxikaci se mi oči krásně vyčistily a nahnědlé fleky z duhovky zmizely, takže oči ještě víc zmodraly. Zkrátka oko není celý život úplně stejné... Takže změny duhovek které popisujete naprosto chápu. Myslím si, že je to dáno buď tím kolik máte energie, nebo tím jak jste zdraví a jak je tělo uvnitř čisté, nebo si skutečně vlivem Bovis opravujete tělo.

22. září 2015
18.9. mi přišla do e-mailu následující zvláštní zpráva s dotazem, jestli někdo z vás viděl něco podobného??

,,Ahoj Alue,
rád bych se tě zeptal, jestli náhodou nemáš nějaké známé z okolí třinecka, co by ti podali podobné informace jako já níže?

V noci ze středy na čtvrtek tento týden, mezi 23 hodinou a 1 hodinou ranní se objevil nad třincem létající talíř. Udělál pár koleček a letěl směr Jablunkov. Po té chvíli létal nad jablunkovskou brazdou a pak kolem hory Javorový nad Oldřichovicemi. Někdy po půlnoci se objevily 2 vojenské vrtulníky, které letěly stejnou trasu, jako odletěl létající talíř. Viděli jsme to spolu s manželkou opravdu zřetelně, byl tak 50 až 100 metrů nad náma. Kroužil dokola jakoby mapoval terén. Nad barákem nám proletěl celkem třikrát.

Vždycky jsem si ale myslel, že létají potichu, což v tomto případě nebyla pravda. Zvuk byl hodně podobný vrtulníku (proto tam taky asi létaly, aby zamaskovali opravdové plány) s přídavkem alarmu.

Vysvětlení vzdušných sil čr znělo: Vámi zmíněné vrtulníky v uvedeném čase a místě létaly v rámci cvičení 601. skupiny speciálních sil. Zmíněný létající talíř byl vrtulník, jež byl pilotován za pomoci brýlí pro noční vidění (Night Vision Goggles, NVG).

Nevím teda jak to bývá ve zbytku naší republiky, ale dělat cvičení, kdy 2 hodiny v noci nemůžete spát kvůli kraválu, nedokážu opravdu pochopit. Ty vrtulníky tam opravdu byly, ale nesvítily tak jako létající talíř.
Promiň, jestli je zpráva zmatená, ale opravdu mě tato situace hodně překvapila a zároveň vystrašila. Přece jenom vidět to na vlastní oči je něco jiného než jen věřit.
měj se hezky, pa David"

Mimochodem Edward Snowden nedávno uvolnil zprávy, že se s námi v tomto období velmi intenzivně snaží zkontaktovat mimozemšťané. Souvisí snad tento talíř s jeho svědectvím? Je také známo, že i lidé už vyrábějí létající talíře (výměna technologií se šedou rasou). Mohl být klidně i z Ameriky.

Přidávám ještě moc zajímavý - tématicky související - článek, který dnes publikuje i Prvopodstata.com:

Zajímavé proroctví neznámeho proroka, co vás může očekávat za pár dní se vztahuje ke dni, který stojí jen pár dní před námi. Asi to bude ve všem velký tobogán. Aspoň tak plyne ze slov člověka, který má vize o budoucnosti a běží mu při zadívání se do dálky před očima film. Je to další možná další Nostradamus, Irlmayer nebo Sybila. Je to za pár dní. Takže uvidíme, jestli měl pravdu. Posoudit nechám Vás Vážené čitatele prvopodstaty.

Naprosto tyto bytosti chápu, ony měly "filmy" vize o lidstvu o budoucnosti. Mám podobnou vlastnost, která mně ukazuje ale jenom jednotlivé lidi, s kterými se setkám. Nikoliv dějiny jako celek. Ale je to jenom sem tam. Najednou mně naskočí obrazovka před očima před tím či oním člověkem a sleduji jeho budoucnost, film, který se odehraje. Neumím si to vynutit ani nastavit. Přichází to samo. Naštěstí jen občas, protože bych se z toho asi "zbláznil".
Znám ale jednu vynikající kartářku, která nevykládá karty, hledí tupě dopředu před sebe a také vidí. Dotyčná dáma si to umí nastavit sama. No tak daleko nejsem a asi bych to ani nedělal.

Datum 28.9.2015 - Die fremdartige Prophezeihung des S. Nietzermann
Předpověď na 28.09.2015 od pana Jacques Nietzermanna.
https://www.youtube.com/watch?t=157&v=Gov4IqMvd3E

Překlad videa:
V mých proroctvích se jen zřídka spletu.
Sice někdy udělám špatný výrok a pravděpodobně to dělám také ještě dnes. Vždycky to ale záleží na tom, jak silnou mám vizi. Čím silnější je ta vize, tím pravděpodobnější je její naplnění.
Setkání s mimozemšťany, o kterém jsem hovořil, které se má stát dle vize koncem roku 2012, nebude v podstatě žádná invaze, nebude apokalyptické. Bude to spíše jako jejich zabydlení. Usídlí se zde. Toto je první krok. Usídlí se do středu našeho života. Jako virus do živoucího organismu.
Bude následovat inkubační doba, aby se mohli připravit na útok. Vidím dobu tak mezi 2-3 roky, než nás budou v roce 2015 atakovat. Bude to násilné a my nebudeme mít žádnou šanci.
Proč? Protože převezmou kontrolu nad něčím, co je v každé rodině ve Francii. Je to POČÍTAČ. Nechte mě to vysvětlit. Počítače budou mnohokrát výkonnější a budou nám asistovat v denodenním životě.
Éra 90. let až do poloviny 2000 (čili 1995) budete vidět. Počítače, tak jak je známe dneska, budou úplně jiné. Budeme v pozici kdy budeme moci poštu posílat přes počítače. Nebo samotné fotografie způsobem, kterým dneska posíláme telegramy přes "MINITEL".
Začátkem let 2000 bude používání počítačů v domácnostech zavedeno takovým způsobem, že na nich budeme závislí. Tyto přístroje budou denně organizovat náš život. To bude naše slabina. V roce 2015, kdy bude útok mimozemšťanů, teď hovořím o násilném útoku, začínajícím obsazením našich počítačů.
Nebudeme mít žádnou možnost. Budeme jejich otroky.
Nyní k útoku mimozemšťanů. Hovořím o době kdy přeberou kontrolu nad našimi počítači. To se odehraje mezi zářím a prosincem 2015. Ale během této vize vidím útok kdy se odehraje zatmění měsíce. A jediné zatmění měsíce v této době je 28. září 2015.
Datum je 28.09.2015 asi se nejedná o konec světa, ale bude to bod zvratu pro kompletní lidstvo. TÍM JSEM SI NAPROSTO JISTÝ.
tm dodává: vzhledem k tomu, že jsem upozorňoval v minulosti na otevřené teleportační kanály nad Jemenem a mnoho dalšího jako klíč k lidstvu, tahle předpověď je dosti pravděpodobná. UVIDÍME.....

Zpět k Bovisům:
- Dnes Energie povyrostla o 475% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 71!

- Dnešní trefná poznámka čtenářky v diskuzi, za kterou tímto DĚKUJI:

,, Nevím, zda to tady už někde nezaznělo, ale podle stránek messteamu je "cílová stanice" 144. level. Tak to jen pro připomenutí, kolik těch levelů máme vlastně ještě před sebou."

Graf znázorňující postup energie po levelech:


23. září 2015
Energie povyrostla o 412% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 73!

24. září 2015
Energie povyrostla o 596% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 74!

25. září 2015
Energie povyrostla o 2357% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 76!

27. září 2015
Energie včera: povyrostla o 14242% oproti včerejšku. To je 90% z levelu 77!

Přikládám zajímavé komentáře čtenářů z posledních dnů:

,,Mě se stalo něco podobného při úplňku v srpnu. Mluvilo se o něm jako o "modrém úplňku" a psalo se o něm ve smyslu, že to může být pro mnohé z nás "nový začátek". Takže: šla jsem spát zdravá a v pohodě :-) Ráno ve čtyři hodiny mě cosi vzbudilo....a já si uvědomila, že mi "hoří" celé tělo. Cítila jsem tak silnou vnitřní horkost, že mě napadlo, že mám asi horečku. Změřila jsem se, a nic, normální teplota. Ale na dotyk rukou na své tělo jsem cítila tu horkost těla. No jo, ale to co jsem cítila uvnitř sebe byla síla. Vibrovalo mi celé tělo, měla jsem pocit, že mi vibruje snad každá buňka v těle. Bylo to tak fyzické, přirovnala bych to k tomu, když si třeba sáhnete na linku v místech, kde běží zapnutá myčka na nádobí, tak cítíte na lince ty jemné vibrace myčky. Přesně tohle jsem cítila po celém těle uvnitř. Nebyla to třesavka, zimnice, moje tělo se nechvělo. To vše bylo uvnitř těla. Musím říci, že v první okamžik mě to vystrašilo, dostala jsem strach, protože nikdy před tím jsem nic podobného nezažila. Napadaly mě různé nemoci a děsilo mě to. Když jsem se hodila do klidu a přijala svůj stav, přišel klid a já byla schopná to pozorovat. A do hlavy mi chodila jediná myšlenka..."já snad převibrovávám.." :-) Trvalo to asi hodinu, pak to odeznělo, já usnula a ráno jsem se cítila dobře. Tak, a teď mi někdo řekněte CO TO BYLO ? :-"

,,K aure a cakram - tvar aury nyni vypada jak uzky dlouhy zvon, dole rozsireny do sukynky. Je to proto, ze nas upozornuji, abychom se vice nez kdy uzemnovali a nevenovali se jen hornim cakram. Mnoho lidi pak ulitava, protoze v teto dobe jim chybi uzemneni vic nez kdy predtim."

Nezapomeňte, že očekávané datum už je skoro tady a hovinky.cz dnes vydaly následující článek:

Úplné zatmění a "krvavý" superúplněk. Měsíc v noci předvede dva úkazy najednou
V noci na pondělí si mohou pozorovatelé užít úplné zatmění Měsíce. Vzácný úkaz nastane v časných ranních hodinách před rozbřeskem. Měsíc bude podle astronomů mít netradiční načervenalé zabarvení. Kromě zatmění nastane i takzvaný superúplňek, uvedl Astronomický ústav Akademie věd na svém webu.
Fáze úplného zatmění potrvá jednu hodinu a 12 minut. Úkaz začne zhruba okolo 02:50 hodin středoevropského letního času (SELČ), kdy na levém horním okraji bude měsíční disk tmavnout při sílící polostínové fázi zatmění. Částečné zatmění nastane o 17 minut později, ve 3:07 hodin SELČ. Úplňkový Měsíc najdou pozorovatelé 32° nad jihozápadním obzorem v souhvězdí Ryb.
Měsíc bude přibližně hodinu pozvolna vstupovat do zemského stínu a úplného zatmění se lidé dočkají ve 04:11 SELČ. Hvězdárny chystají veřejná pozorování.

Měsíc bude mít neobvyklou barvu
Měsíc se při zatmění noří do stínu Země a díky zemské atmosféře, která láme do zemského stínu načervenalý odstín slunečního záření, bude mít nezvyklý naoranžovělý až narudlý nádech.
"Na měsíční kotouč i v době úplného zatmění dopadne světlo a to má právě barvu východu nebo západu Slunce, která je typicky načervenalá. Aby Měsíc měl narudlé zbarvení, musí nastat jeho úplné zatmění," řekl mluvčí ústavu Pavel Suchan.
Zatmění Měsíce se nad územím České republiky objevuje zhruba jednou za tři roky. Další nastane podle vědců v roce 2018.

Superúplněk vyvolá dojem obrovského Měsíce
Kromě zatmění budou moc lidé pozorovat superúplněk, největší úplněk v tomto roce. Právě 28. září ve 03:47 SELČ, tedy pouhou hodinu před maximem zatmění, projde podle astronomů Měsíc na své dráze nejblíže k Zemi. Oproti nejmenšímu úplňku je "superúplňek" na nebi úhlově o přibližně 15 procent větší. Dojem obrovského Měsíce u obzoru je ale optický klam.
Laici v poslední době označují zatmělý Měsíc jako krvavý v souvislosti se spekulacemi o údajném konci světa. Další spekulace hovoří o tom, že by měl do Země narazit velký asteroid.
"Ani jedno samozřejmě nenastane. Přesto tomu hodně lidí podléhá a nejenže se tomu nezasmějí, ale bojí se a telefonují k nám," dodal Suchan.

Dnešní energie Bovis:


Jak vidíte, messteam měřil energie 2x. Zaznamenal extrémní nárůst. (poslední dva řádky, sloupeček ,,Steigerung"). Aktuálně jsme na 20% z levelu 83. Vsadím se, že to má souvislost s dnešním krvavým měsícem.... Dneska jsem měla oslavu narozenin, skončili jsme teď v deset a byla super. Takže jsem v dobrém nálevu a na zítřek se těším :)

28. září 2015
Tak krvavý měsíc jsme ve zdraví přežili... Stejně tak jako všechna jiná předešlá proroctví, zatím se ani tohle nevyplnilo. Naštěstí :) Ještě by bylo super, kdyby se přišlo na to, že vlna uprchlíků je jenom mediální kampaň a ve kutečnosti neexistuje... škoda, že to tak nefunguje.
Já se v noci trochu budila, na měsíc jsem reagovala a nade mnou navíc žádná oblačnost nebyla, takže svit měsíce nic netlumilo... Ale nebudu přece kvůli měsíci strašit do čtyř, to mi za to nestojí... I tak když jsem se uprostřed noci probudila a viděla jak mi přes zatažené rolety svítí červené světlo, jsem si z toho taky nakonec trošku užila :)

Energie dnes povyrostla o 100 000 000 000 000 000 000 000% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 90!

29. září 2015
Včera messteam měřil nakonec celkem 3x, večer jsme se dostali až na 30% z levelu 91.
Dnešní růst je neuvěřitelný. 10% z levelu 96!
Přikládám ještě zajímavý komentář čtenářky k aktuálnímu dění:

,,Ahojte všetci! Ja som si všimla v obdobiach prudkého nárastu bovis toto: z ničoho nič dostanem žalúdočnú neurózu a nedokážem normálne fungovať,len sa schúliť do klbka a nič neriešiť,do všetkého sa musím dokopať nasilu.Potom to zrazu samo odíde a som fit. Niekedy vidím rozmazane,na ďalší deň už dobre, proste zraková ostrosť kolíše. Tiež musím potvrdiť že už od júna mám menštruáciu bez bolestí!!!A to nikdy u mňa nabývalo. To by ale mohlo súvisieť aj s tým že som práve vtom období ukončila protiparazitárnu kúru.Mám doma dve mačky,vždy sa tešia keď ich vypustím von,hlavne keď je krásne slniečko, no a teraz posledné týždne sú tiež ako vymenené,len spia a spia,aj otvorím terasu,inokedy by vybehli ajna tri hodiny a teraz nič. No a na záhrade nám rozkvitla jabloň. Neviem či za toto všetko môžu bovisy,ale takto to mám ja."

Dneska jsem docela unavená, mouchy sežerte si mě a vůbec nic se mi nechce dělat, přitom venku není zataženo a sychravo, ale celkem pěkně. - Bovis?


30. září 2015
Energie povyrostla o 281% oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 98!

Další transformační okénko vyjde 3. října, v tentýž den i nový zápisníček, kde byl už naplněn maximální povolený počet znaků. Výjimečně nevychází už 1. den v měsíci ale třetí, protože jsem se rozhodla dát přednost velice výživnému materiálu, který se týká aktuální doby a možné další budoucnosti. Ten vám možná pěkně zvedne mandle. Tak se na něj psychicky připravte... Ale čtenáři mě o podobný obsah vysloveně žádají, proto se snažím vyhovět a dávám co najdu, co mi připadá zajímavé, nebo důležité.
Mimochodem mě zase někdo nařknul ohledně bovisáckých okének, že se nic neplní, že nejsem důvěryhodná a přebírám sr*čky a lži... Znova opakuji, já neříkám že něco vím, já přebírám obsah z jiných zdrojů, snažím se ho kompletovat, snažím se dělat přehledy, aby se lidé mohli zorientovat v tom co se aktuálně globálně děje. Nesleduju na webu uprchlíky a jiné problémy, zato sleduju energie, což je podle mě to nejdůležitější, protože se od toho odvíjí všechno ostatní.
Pokud nějaký pastor v Americe nebo nějaký pán ve Francii řeknou že po 28. září přijde apokalypsa nebo náš zaberou mimozemšťani, nemůžete to reklamovat u mě, že jsem tyto materiály převzala. Moje předpovědi to přece nejsou.
I tyto předpovědi patří k přehledům, patří to k aktuálnímu dění a důvod proč je píšu a dávám dohromady je ten, ŽE O NĚ MÁ AKTUÁLNĚ ZÁJEM ASI 1500 LIDÍ CO TYTO PŘEHLEDY DENNĚ ČTOU a živě o nich každý den diskutují. Kvůli nim se přehledy píšou. A pokud je tu někdo, komu se transformační okénka nelíbí a nechce je číst, nikdo ho k tomu nenutí. A ať si prosím naivně nemyslí, že budu kvůli jednomu nespokojenci, co nechápe smysl, neváží si práce, neváží si přehledů a překladů zadarmo... rušit tak žádaný a potřebný obsah. Nejsem přece blázen.
Koho aktuální energetické dění na planetě Zemi nezajímá, může si jít číst na hovinky.cz o bouračkách, vždyť je to jeho problém a ne náš.....
 


Komentáře

Zobrazit vše (266)
Zobrazit starší komentáře

201 moai moai | 28. září 2015 v 0:20 | Reagovat

[197]: Fanoušek islámského státu nejsem ani náhodou. Jen jsem chtěl říct, že stát neznásilňuje (tím neříkám, že ti lidé neznáslňují). Ale hlavně není to islámský stát, ale je to produkt ju es. Ten stát byl vytvořen za určitým cílem a byl vytvořen určitým společenstvím. Jestli to nechápeš je mi to líto. A migranti ti nevadí? Tak se zamysli nad tím, proč migrují téměř výhradně muži, proč dříve nemigrovali a kolik jich je a jaký to bude mít dopad.
Už jsem to tu četl. Matka samoživitelka je na pokraji bídy a lidé cizí se mají relativně dobře z našich daní. Nevím jak ty, ale já pokud jsem nucen někoho platit, tak budu platit raději českou matku než syrského chlapa v nejlepších letech, který má mobil a zahazuje jídlo a pití od naší charity jen protože je jiného vyznání.
A nevadí ti ani jak se sem dostali? Takovou dálku? Trefila bys ty do Sýrie? Jak přežívají tak dlouhou cestu? Proč nejsou špinaví po takové cestě. Kde si dobíjejí mobily? Co jí, co pijí celou dobu? Z čeho platí dopravu?
Není to jen z mé hlavy. Nechápeš, že vše je JINAK????

202 Paskalina Paskalina | E-mail | 28. září 2015 v 1:49 | Reagovat

Mě celou sobotu bolelo za krkem a celá záda, jako ještě nikdy...kolem 20.hodiny to povolilo. Jen poklimbávám u pc, nemůžu spát :-) ale celkově je mi dobře :-)

203 luki luki | 28. září 2015 v 6:59 | Reagovat

...krasny mesiac a okolie...kratsi ale hlboky spanok, citim sa fresh...super! .......letime.....
:D

204 Ellen21 Ellen21 | 28. září 2015 v 10:11 | Reagovat

[193]:
Včera ani dnes žádné chemtrails, nad mraky čisté modro, asi jsme měli vidět zatmění. Jsem zvědavá, kdy dnes začnou...

205 zimniku zimniku | E-mail | 28. září 2015 v 11:29 | Reagovat

Dva dny jak na trní, špatně se soustředím, myšlenky jedna přes druhou a chaotické. Jako by to byl "sen". Včera jdu po České v Brně a někdo (asi Jehovisté), přes mikrofon hlásali o bohu a podobně. Chvíli poslouchám a říkám si jak mohou tak plácat páté přes deváté. Spíš to lidi odradí než přitáhne k tomu aby nad tím přemýšleli. Správně je to o tom, aby každý jednotlivě věděl, jak to je. Aby v každý hledal a našel. Všichni jsme originál a máme svoji cestu, své okolnosti, své úkoly. Někde bezduše opakovat, to co všichni a slepě vykonávat, co se po něm chce, je pouze manipulace a ovládání, naprosto jedno pod jakým názvem.
Říkám si, pokud by se něco stalo a vypadla by stávající společenská struktura, tím i internet a telefony. Mohli by jsme se domluvit a navrhnout místo kde by jsme se střetli. Je to Alue blog, mohla by navrhnout kde. Jen kdyby se něco změnilo, jinak stále, tak jak to je. Třeba vlakové nádraží Bílovice nad Svitavou, každou středu ve tři odpoledne.

206 mariankosnac mariankosnac | 28. září 2015 v 11:46 | Reagovat

Od včera večera bolesť hlavy a cítím sa ako pri prebití energiou. Je to podobné ako pri přebití prstenem Atlantu ale silnejšie. Tušil som že by to mohlo byť bovismi a je to tak, energie poriadne vyskočili.

Dnes krásna modrá obloha s obláčikmi jak od Simsonovcov.

207 Eo Eo | 28. září 2015 v 12:46 | Reagovat

90. level, toto frčí. Jestli se to bude tak zrychlovat i dál, tak to bude 144 do týdne, max do dvou :)

208 Aďuša Aďuša | 28. září 2015 v 13:19 | Reagovat

Tak ak sú to tie energie, tak tiež ma posledné noci riadne rozpaľovalo... vo svojom okolí som zaznamenala výrazne zvýšenie citlivosti čuchu, až tak, že dotyčná sedela približne hodinu so zapchatým nosom a silnou precitlivenosťou a ďalší člen vnímal všetky zvuky veľmi nahlas.... postupne to odznelo....

Inak, dnes podvečer chystá NASA veľké prehlásenie ohľadom MARSU...tak som zvedavá, či to bude stáť za to....

209 BE BE | 28. září 2015 v 13:47 | Reagovat

[205]: Milý Zimníčku, to ste ma rozosmiali, to mám fakt za rohom...  ale jinak dobrý.

210 Alue Alue | 28. září 2015 v 14:24 | Reagovat

[208]: Aha? Kdyžtak pošli prosím :)

211 bobina62 bobina62 | 28. září 2015 v 18:24 | Reagovat

Špatně spím a jsem hodně unavená. Dneska jsem ale ráno zažila tak fantastickou meditaci jako už dávno ne. Moje duše se ve mě tetelila a vlnila a já cítila takové blaho:) Takhle bych se chtěla cítit pořád. Byla to síla.

212 mira mira | E-mail | 28. září 2015 v 18:29 | Reagovat

[201]:je to tak.Muslimové si hledají ženy v Evropě.Jsou nabití testosteronem.Tam na východě nemají příležitost ke sňatku.Tam se žení bohatí,kteří tito přebijou a mají více žen potom.Čekají v Evropě lepší příležitost

213 mira mira | E-mail | 28. září 2015 v 18:33 | Reagovat

[208]:To bude tak max.že našli stopy po mikroorganizmech,protože uvedli,že Mars je nacucanej do určité hloubky slanou vodou

214 Aďuša Aďuša | 28. září 2015 v 18:50 | Reagovat

Tak NASA už zverejnila svoje šokujúce informácie, pre koho ako, že na Marse našli vodu a je tam možný život... odkaz len takýto momentálne. http://www.cas.sk/clanok/331559/po-rokoch-vyskumu-historicke-vyhlasenie-nasa-potvrdila-prevratny-objav-na-marse.html

216 mariankosnac mariankosnac | 28. září 2015 v 19:31 | Reagovat

[214]: voda ...nuda. Čakal som že tam našli aspoň nějakého ufonca, to by bolo šokujúce a prevratné. Ale to by nám nepovedali.

A inak ten Mesiac by mohol spôsobiť zemetrasenia, teda u nás nie ale v krajinách kde sa zemetrasenia vyskytujú.

217 Jindra J. Jindra J. | E-mail | 28. září 2015 v 19:58 | Reagovat

Tak jsem chtěl ten měsíc vidět, ale bohužel, u nás byla oblačnost. Sice bylo vidět že jsou mraky světlejší (osvícené), ale měsíc vidět nebyl.:/

218 VS VS | 28. září 2015 v 20:04 | Reagovat

14.levelů za zhruba 24 hodin, únava je na místě.

219 Df Df | 28. září 2015 v 21:21 | Reagovat

Japak ten krvavý měsíc? Díval jste se někdo? Včera (v neděli) jsem na něj koukal a byl trochu oranžový, do červena to mělo být dnes k ránu (pondělí), ale to se mi fakt nechtělo vstávat po těch výkonech v lese a dnes je bledý jako obvykle.

Df

220 Df Df | 28. září 2015 v 21:25 | Reagovat

Jejda, tak Ona o tom píše Aluška v komentáři k osmadvacátému. Já spal jak dřevo a po dnešních výkonech budu určitě taky.

Df

221 moai moai | 29. září 2015 v 6:43 | Reagovat

Na chemtrails já nevěřím, nicméně... od neděle jsem neviděl jedinou "kondenzační čáru", nebe, když je vidět, je modré. Mraky byly v pondělí i dnes spíš takové postapokalyptické. Obrovské tmavé kumuly vypadající jako město. No a zajímavé je, že jsem neviděl od neděle ani jedno letadlo! Ráno si chodím zapálit a vždycky je nebe počárané a letadla vidím tak 3-4 letící stejným směrem. Od východu na západ. No a teď nic. Že by na tom něco bylo?

222 zimniku zimniku | E-mail | 29. září 2015 v 9:36 | Reagovat

[218]: Osobně jsem byl takový zmatený a jakoby bez "šťávy". Únava také, ale proti tomu jaká byla při nárůstech mezi 10-20 levelem, takřka pohodička. Zřejmě jsme z té hlavní části, na růst připraveni.

223 martin martin | 29. září 2015 v 10:11 | Reagovat

[221]:
Na morave vidim kondenzacni cary stale, je pravda ze 28. Bylo nebe nejcistsi za posledni dobu jinak ale litaj porad. Mesic jsem pozoroval z hvezdarny od 4 do 5 a byl to pekny ukaz, i venuse a saturn krasne viditelne i s okolim, nicmene zadny extra efekt jsem ten den ani ten nasledujici nezpozoroval, nejkrasnejsim efektem je zmizeni migren ktere jsem mel pri zacatcich velkych narustu bovis a geomagnetic stormu ze slunce, dnes klepu na drevo za 2tyden bez bolesti a chemickyho dopingu :)

224 Dozaj Dozaj | E-mail | 29. září 2015 v 10:54 | Reagovat

[128]:http://www.prvopodstata.com/2015/09/27/a-mame-zde-dalsiho-proroka/

Jozef Banáš:
Dávám půl roku – pamatujte si, co říkám – do půl roku budou evropští politici v čele s Merkelovou, pokud ji mezitím Němci nepošlou do háje, chodit s prosíkem za Putinem, aby pomohl Evropě. Do půl roku, když to takto půjde s uprchlíky dál
Zajímavé-toto je dnes na Prvopodstatě zde:
http://www.prvopodstata.com/2015/09/29/zacina-vystupovat-mnoho-lidi-proti-eu-a-politikum/

225 simba simba | 29. září 2015 v 12:03 | Reagovat

Ahojte všetci! Ja som si všimla v obdobiach prudkého nárastu bovis toto: z ničoho nič dostanem žalúdočnú neurózu a nedokážem normálne fungovať,len sa schúliť do klbka a nič neriešiť,do všetkého sa musím dokopať nasilu.Potom to zrazu samo odíde a som fit. Niekedy vidím rozmazane,na ďalší deň už dobre, proste zraková ostrosť kolíše. Tiež musím potvrdiť že už od júna mám menštruáciu bez bolestí!!!A to nikdy u mňa nabývalo. To by ale mohlo súvisieť aj s tým že som práve vtom období ukončila protiparazitárnu kúru.Mám doma dve mačky,vždy sa tešia keď ich vypustím von,hlavne keď je krásne slniečko, no a teraz posledné týždne sú tiež ako vymenené,len spia a spia,aj otvorím terasu,inokedy by vybehli ajna tri hodiny a teraz nič. No a na záhrade nám rozkvitla jabloň. Neviem či za toto všetko môžu bovisy,ale takto to mám ja.

226 Namasteen Namasteen | Web | 29. září 2015 v 12:49 | Reagovat

Já měla moc hezký zážitek v noci ze soboty na neděli. Tu noc jsem byla nějaká vnímavější. Uprostřed spaní jsem se na pár vteřin probudila a než se můj mozek stihl "znormalizovat", tak jsem uslyšela, jak mi do pravého ucha můj ženský anděl řekl: "Spi." Neměla jsem pocit, že u mě leží, ale nějak tam byla. Fyzicky jsem anděla slyšela teprve podruhé v životě, tak mám z toho radost. Vždycky mě to naplnilo hlubokým klidem. Jejich hlas je prostě jiný. Byl melodický, sytý, jasný a úúúplně klidný. Jak to jsou založením jiné bytosti než člověk, tak se v jejich hlase neodráží žádná špatná emoce, ani náznakem. Mají přímé spojení a v jejich světě je všechno hned a v pořádku. Tak si vždycky říkám, kolik toho člověk zapomněl.. Kdyby takhle uslyšeli svoje anděly čas od času všichni, to by bylo na světě krásně...

227 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | Web | 29. září 2015 v 15:58 | Reagovat

Hm, aby se nakonec při dosažení 144. úrovně bovisů nakonec nestala jen fíga borová :/...

228 VS VS | 29. září 2015 v 16:06 | Reagovat

[222]:někdy si říkám, že si to namlouvám, když pozoruji okolí a cítím ty tlaky nejvíce na hlavu, ale je pravda, že je to snazší, pojmout to co přichází.

229 lissabonka lissabonka | 29. září 2015 v 21:44 | Reagovat

Keď bol ten mesiac v splne - bola som na záhradke a zahľadela som sa naň.
Potom som mu začala vravieť - ale nepamätám si už presne čo -(proste ma to v ten moment napadlo)- ale asi v tom zmysle, že si želám, aby vo mne prebudil zmeny, do nového sveta...(bolo to lepšie naformulované... ale ja už naozaj neviem ako...)
no a ako som to vyslovovala druhýkrát, tak akoby celý svet "poskočil" - vlastne skôr ako by som nejak ja sa prudko pohla, že moje zorné pole sa celé posunulo dohora - lenže som sa nehýbala...
Tak len to bolo také zvláštne O:) aj keď odvtedy rozmýšlam, či naozaj, alebo som sebou nejako nevedomky "hodila"...

230 Dozaj Dozaj | 30. září 2015 v 8:27 | Reagovat

[229]:Zemská osa se prokazatelně naklání.
Možná v blízké době dojde k přepo´lování země.
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/v-echno-je-jinak-zemsk-osa-se-je-t-st-le-pohybuje?xg_source=activity

231 VS VS | 30. září 2015 v 10:07 | Reagovat

[227]:Energie, zůstane energií, to co se má změnit, jsme my. Nechci moralizovat, jen bych rád upozornil, že to co očekáváme, nebo bychom měli očekávat není nic hmotného, nějaký zachránce nebo něco takového. Přechází nám možnost něco změnit, za pomoci těch energií, i třeba, možná hlavně naše myšlení. Zahodit nedobré vlastnosti a žít v jiných. Těm co to pochopili, ty energie pomůžou, tak jako pobyt a meditace na silových místech. Takže bych řek, že to na co čekáme je spíš nehmotné, nedá se to uchopit, je to síla v nás žít jinak a společně. Jestli že jako celek, něco popíráme, tak to prostě nebude. Je to ve skutečnosti vlastně jednoduché. Musíme se naučit spolupracovat bez předsudků, učíme se to v malých skupinách a vidíte jak je to těžké, ale pomalu to jde. je to o té vizi co bychom si všichni přáli, až jí objevíme začne se to hýbat. Jen taková úvaha :)

232 BE BE | 30. září 2015 v 11:07 | Reagovat

[230]: To, že sa zemská os nakláňa čítam asi 4 roky. Pán Badatel z článku hovorí, že si potvrdzuje domnienky kyvadlom. Táto technika vždy podlieha istému "šéfovi", a čo ten chce, to kyvadlo odklepne.

[231]: krásne napísané, amen.

233 Veronika Veronika | 30. září 2015 v 11:20 | Reagovat

231 přesně, je o tom krásná písníčka z dílny Voskovec, Werich, Ježek - Nebe na zemi. Často si ji pouštím, je v ní velká pravda.

234 vz vz | 30. září 2015 v 12:10 | Reagovat

V noci z 27.9. na 28.9. (rudý úplněk) se mi zdál sen ve kterém jsem viděla Rudý měsíc a planetu Zemi, stejný symbol vidělo tu noc ve snu i několik lidí v mém okolí, měl jste někdo také podobný sen? děkuji

235 Gája Gája | 30. září 2015 v 12:44 | Reagovat

[231]:..s vaší úvahou souhlasím. Já to cítím také tak.

236 Dozaj Dozaj | 30. září 2015 v 13:34 | Reagovat

[232]:
http://www.bofi.wz.cz/Maticka%20Zeme/magneticke%20pole.htm
231-Jak jsem již psal-podle mě Bovisi jsou energie indigových dětí,které se probouzí. Je to v podstatě příchod statisíců Ježíšků.-)

237 esterka esterka | 30. září 2015 v 13:51 | Reagovat

Ja som mala včera, 29.9. zvláštny zážitok. Išla som z mesta. Zrazu som sa ako keby odpojila od svojho mozgu, videla som všetko okolo ako skladačku z energií. Premýšľala som nie hlavou, ale solar plexom, odtiaľ mi prúdili informácie. Tieto informácie mali obsah toho, že ako je tvorený celý svet, všetko je to len optický klam, ktorý je skutočný pre telo, ale pre dušu nie, je to ako interaktívny film, ktorý sa ale duše netýka. Taký pocit pozorovania sveta, ale ja do neho nepatrím, len sa do neho ponáram pomocou svojho tela. Nedá sa to opísať, ale bol to tak silný zážitok, že všetky doterajšie problémy, strachy a starosti sa zdali zrazu úplne smiešne. Asi už previbrovávam :D

238 Jan Jan | 30. září 2015 v 14:58 | Reagovat

nic proti ničemu,ale kdo viděl lidi z povrchu? a ještě jak tam žijí?

239 BE BE | 30. září 2015 v 16:06 | Reagovat

Alue, píšeš "další transformační okénko vyjde 3 listopadu .."  ?? Nie 3. októbra ?
Ja som jedna z 1500, ktorí denne chodia na tuto tému. A prosím ťa i žiadam , rob to ďalej, je to potrebné, je to prínosné, robíš to skvele.  Informuj, ja to takisto hádžem v krátkej forme na Fb. Postupne sa ozývajú ľudia, pýtajú sa. Čo viem poviem, a odkážem na tvoju stránku, i na Umeria. -
Raz mi prišlo ľúto, že ľudia sa nevedia poďkovať /často/. A ktosi poznamenal : " Ani Ježišovi všetci nepoďakovali...".

Ja TI Ďakujem.

240 Ayeri Ayeri | 30. září 2015 v 16:08 | Reagovat

Tak já se podělím, co divného se děje mně :D Občas mám totiž pocit, že hmotná realita trochu blbne. Poslední dobou se mi někdy přihodí, že jdi třeba po chodníku a najednou se mi jakoby pohne země pod nohama, uvidím, jak sebou celá ulice cukne o kousek dopředu, ucítím ten pohyb, jako bych byla v autě.
Nebo sedím ve školní jídelně na obědě a najednou se zase posune celý stůl proti zdi, vidím, jak se pohnul, leknu se, že do té zdi určitě vrazíme, a pak cítím, že jsme se zastavili i se stolem a jsem pořád na stejném místě jako předtím. Moji sousedi od stolu dál nerušeně jí a ničeho si nevšimli, i kamarádka předtím na ulici vypadala, že o ničem neví. Radši jsem se jich taky neptala, jestli to cítili a viděli, aby si nemysleli, že jsem něco pila a předstírala jsem, že se nic neděje-možná to udělali stejně. Jinak přísahám, že jsem byla vzhůru a naprosto střízlivá. Blbnu nebo bovisy?

[231]: To je krásná myšlenka, souhlasím s ní. Ale myslím, že jí tady není potřeba. Tahle úžasná parta lidí, co se shromažďuje tady totiž žije dobře a konstruktivně bez ohledu na energie stejně jako spousta skvělých hodných a chytrých lidí po celém světě a ti, kteří by změnit opravdu potřebovali se tolik soustředí na vlastní špeky, že by si nevšimli ani kdyby přímo do nich praštil bovisový blesk...

241 Issminie Issminie | 30. září 2015 v 16:42 | Reagovat

Poslední dobou se mi stávají velmi zvláštní věci. Nejvíce mě zaráží, to že se v noci probudím, podívám na hodiny a vidím půl noc. To by nebylo nic zvláštniho, kdyby se mi to nestalo opakovaně několikrát za noc. Jako by se vracel čas.
Dále jsem měla před asi měsíce zvláštní prožitek. Večer v deset hodin jsem si šla lehnout. Těsně před usnutím mi začalo být zničeho nic špatně a chtělo se mi zvracet. A k tomu se přidaly křeče v břiše. Bylo to tak nesnesitelné, že jsem se svíjela v neskutečných bolestech a modlila se, aby už byl konec. Po hodině a půl to zase z ničeho nic přešlo a vystřídal tento stav smích. Hodinu a půl jsem měla záchvat smíchu a připadala jsem si jako bych byla pod drogama. V jednu hodinu jsem usla a ráno po probuzení má první myšlenka byla... jsem na živu. A druhá myšlenka... ještě, že mě u toho nikdo neviděl.
Menstruaci už mám také pár měsíců bezbolestnou a barva krve je jiná než bývala. A také mi trvá jen dva dny a je konec.

242 Jana Jana | 30. září 2015 v 19:23 | Reagovat

[234]:

Já měla sen ve kterém sem viděla také toto zatmění. Viděla jsem zemi, slunce a měsíc. Ve snu to bylo moc krásné až mi připadal sen natolik skutečný že jsem po probuzení hledala v mobilu fotky které jsem ve snu fotila :-)

243 Alue Alue | 1. října 2015 v 9:47 | Reagovat

[238]: Chystám o tom rozsáhlý autentický materiál, ale jeho příprava bude pro mne finančně a časově trošku zátěž, takže to nebude hned. Počítám tak za měsíc-dva, pokud na to bude svolení. Ten už by asi vyšel i na novém serveru, počítám že by měl být v té době už hotov.

[239]: Hoho, já tě jenom zkouším jestli dáváš pozor!! (jasně, překlep, má tam být říjen) :) - Díky že okénko tak propaguješ a podporuješ, jsi skvělá! Já nejsem Ježíš, ale určitě prosté děkuji si zaslouží každý z nás, když se s něčím pinoží. Bohužel to jsme hlavně my mladí, už děkovat neumíme :(((( Já jsem za exota, že poprosím  a poděkuju řidiči v autobuse za jízdenku, nikdo to tam nedělá. Přitom to zabere asi vteřinu času.

244 Kristina Kristina | E-mail | 1. října 2015 v 9:50 | Reagovat

[234]: Taky se mi takový zdál:) ale nevidím na tom nic zvláštního když se o tom tolik mluvilo člověku se to pak snadno promítne do snů.

245 Kristina Kristina | E-mail | 1. října 2015 v 10:06 | Reagovat

[240]: Úplně ti rozumím! Mě se to stalo taky zničehonic se všechno jakoby zhouplo dopředu. Netuším co to bylo ale vím jaký je to pocit když člověk omdlívá nebo se mu zatočí hlava a tohle bylo úplně něco jiného. Jakoby se pohl ten svět okolo a ne tělo. A střízlivá jsem byla taky:D

246 Dozaj Dozaj | 1. října 2015 v 10:20 | Reagovat

[237]: gratuluji-jsi osvícena.-)
239-Ty též

247 VS VS | 1. října 2015 v 11:06 | Reagovat

[239]:Poděkovat je slušnost, ale pokud dávám, nečekám vděk i když vím jak to myslíte. Dávat máme ze srdce a všichni vše možné, až se to naučíme, budeme obdarováváni každý den.
Pozastavení nárůstu energií je značné, zřejmě lze očekávat nějakou náročnější hranici, možná se zase objeví nějaké problémy, jsem na to zvědavý.
Alue, děláš to pro nás, co o to stojíme a za to ti děkujeme a ti co si zatím nezpracovali svoje ego, ty můžeme jen chápat, je to jejich problém a oni si ho musí vyřešit sami

248 Anoel Anoel | E-mail | 1. října 2015 v 14:24 | Reagovat

Ahoj,každý den sleduji nové komentáře,abych se ujistila,že nejsem divná :-)
Já poslední dobou mívám mimo jiné nový zvláštní pocit,jako bych šla po běžícím páse,který pode mnou podjíždí. ;-)

249 moai moai | 1. října 2015 v 14:25 | Reagovat

Od soboty jsem neviděl ani jedinou kondenzační čáru. A jen 2 letadla s malými ocásky. Sleduji to to pečlivě. Divné

250 zimniku zimniku | E-mail | 1. října 2015 v 15:05 | Reagovat

Zkuste si odpovědět na otázky: "Jak vnímám, to co ziji?", "Jak fungují smysly? Napište si na papír jak přesně probíhá proces: vidění, sluchu, hmatu, čich a chuť. Dojdete k tomu, že vše vyústí v elektrochemické impulsy, které se přes nervový systém dopraví ke zpracování do mozku a ten nám vytvoří "realitu". Potom můžete pokračovat dál. Je to zajímavé.

251 moai moai | 1. října 2015 v 15:45 | Reagovat

Možná jste to viděli, ale pozitivního není nikdy dost
https://www.youtube.com/watch?v=6m_nRe3i7pc&feature=youtu.be

252 BE BE | 1. října 2015 v 16:24 | Reagovat

[246]: Ďakujem.

Máme to v sebe ?
Pred pár dňami som skypovala s dcérou, bola aj vnúčička a tak som jej ukázala rámik, ktorý som nedávno kúpila a do neho vložila jej fotku. Pýtam sa  Kristínky : "Páči sa ti rámik ? Si rada že som to urobila. ?  A ona ma zaklincovala jediným slovíčkom, "Ďakujem."  Usmiala sa a schúlila sa mamine na rameno... /Nuž viete, čakala som od nej /má 5 rokov/ niečo ako " hej pekné, ok, páči sa mi to... atp. /
Uf , do kelu,  tak sa vo mne rozlialo teplúčko, slzičky radosti vytryskli. No povedzte, nie je to slovíčko čarovné ??? :-)
Uvedomujem si tiež aké je toto tu fajn miesto, máme niekedy rôzne názory, ale veď to je sám život, učenie ku tolerancii a porozumeniu, čo tu stvárame. Ďakujem všetkým,  Aluške, VS, moimu, Esterke, MarianoviKosnacovi, Dozajovi, Gaji, Jane, Kristine, Bobine62, Adi, zimniku, Issiáminii, Paskaline, Luki, Namasteen, Lisabonke, Eldovi trni,   kurnik zoznam ako pri prijímaní Oskarov :-DD   kto tam nie ste dopíšte sa !  Hehé, dopisujem sa.
Osobitne poďakovanie si myslím patrí messteamu , fakt sú dobrí... bez pátosu idú a idú.   Howgh, skončila som .. skončila ?? :-D

253 Zina Zina | 1. října 2015 v 16:38 | Reagovat

[244]:Zdálo se mi o rudém měsíci i o planetě Zemi. To, že se nám zdálo v den úplňku o rudém měsíci tak divné není, ale že se tolika lidem objevila ve snu i Země a viděli ji jako planetu je zajímavé. Já ji ve snu v ten den viděla, jak okolo mě prolétla.

254 antekyrt antekyrt | E-mail | 1. října 2015 v 19:07 | Reagovat

[249]:tak dneska vidíš?

255 mariankosnac mariankosnac | 1. října 2015 v 19:59 | Reagovat

Odkedy bol ten rudý mesiac som neviděl žiadne chemtrails, žiadne kondenzačné čiary.

256 Paskalina Paskalina | E-mail | 1. října 2015 v 20:56 | Reagovat

ad 240: pozoruji už několikátý rok a v poslední době častěji, že tyto posuny jsou. Připadá mi to jako skoky v čase, kdy dojdu domů nebo do práce a nějakou drobnou nuancí, drobným rozdílem se to kolem mě liší...nějaká věc prostě chybí a nejde najít...nebo jsou posuny věcí, jsou jinak, než jsem je viděla naposledy- beru v úvahu jen to, co vím na 100%. A třeba se ta věc časem najde tam, kde být měla...ale celkem za dlouho, když už ji něčím nahradím, pokud je nezbytná. Už jsem tu jednou psala, že jsem byla realistka a co jsem neviděla, nebrala jsem vážně. Ale jednou cestou domů v dešti přes most přes malou říčku v našem městě, nad níž prokazatelně nic nebylo, jsem znatelně "drhla" deštníkem o cosi (dalo by se říci neviditelná ufoloď v posunu ;-)), koukala jsem dokola a skutečně mi deštník zadrhával...a to mě přesvědčilo a "obrátilo" mé vnímání světa. A pak se stalo víc dalších nevýznamností podobného typu.

257 moai moai | 2. října 2015 v 6:36 | Reagovat

[254]: Ne nevidím. Ani jedna čára. 30km od Brna

258 Bogy Bogy | 2. října 2015 v 8:11 | Reagovat

[253]: Me se zacatkem srpna (aniz bych o zatmeni neco tusil) zdal tak realistickej sen, ze jsem si v nem i vzpomel na Alue, jak nekde psala, ze nemohla rozeznat co je vlastne skutecnost. Bylo to tak dokonale opravdovy, jako ted co to pisu. Tohle bylo tak jiny nez lucidni sneni; proste to byla skutecnost.
Mesic mel narazit do Zeme, ale ja to videl z pohledu mesice. Zem byla tak blizko, ze jsem videl i rozsviceny mesta. Slysel jsem hlasity hruby hukot a pak jsem vedel, ze jsme vsichni mrtvy. Kdyz jsem se objevil u sebe v postely (uz snad v ty spravny realite:)), tak na protejsi stene byla ohniva dira a okolo ni slehaly plameny. Snazil jsem se ji nevnimat, otocil jsem se a nechtel ji videt. To vzdycky zabere. Jenze ona tam porad byla. I na treti pokus. Tak jsem si lehnul hlavou ke zdi a premyslel co to bylo za zvlastni prihodu, az jsem usnul opravdu.

259 moai moai | 2. října 2015 v 10:36 | Reagovat

[256]: přesně tak to mám já! Cituji:"..pozoruji už několikátý rok a v poslední době častěji, že tyto posuny jsou. Připadá mi to jako skoky v čase, kdy dojdu domů nebo do práce a nějakou drobnou nuancí, drobným rozdílem se to kolem mě liší...nějaká věc prostě chybí a nejde najít...nebo jsou posuny věcí, jsou jinak, než jsem je viděla naposledy- beru v úvahu jen to, co vím na 100%. A třeba se ta věc časem najde tam, kde být měla...ale celkem za dlouho, když už ji něčím nahradím, pokud je nezbytná..."

260 mira mira | E-mail | 2. října 2015 v 11:52 | Reagovat

[257]:Tady u Liberce kolem 9.hod dnes bylo čar až k popukání.Teď to nějak zmizelo nebo se to rozpilo

261 mira mira | E-mail | 2. října 2015 v 11:55 | Reagovat

[259]:Zeptejte se Alue na skřítky,když věci nás čas mizí

262 bobina62 bobina62 | 2. října 2015 v 14:37 | Reagovat

257: u nás dnes ráno "pracovalo" asi 5 letadel. takže už zase začali... oni pokoj nedají

263 Verča Verča | 2. října 2015 v 15:52 | Reagovat

V noci ze včerejška na dnešek jsem měla fakt divný zážitek. Nevím, jestli to připsat energiím Bovis nebo ne. Ale co si pamatuju, se mi tohle ještě nestalo. Mám ročního syna, a není noc, kdy by se nevzbudil. Obyčejně je to tak tři až pětkrát za noc (je to nespavec od narození). Ale dnes v noci se budil co hodina, pořád se ošíval, a fňukal. Byla jsem už unavená z toho věčného uspávání pořád dokola. Až po třetí ráno usnul a spal do půl sedmé. A tou dobou, kdy jsem konečně spala taky, mě v noci vzbudil fakt hnusný pocit. Znáte to, když si v noci přeležíte ruku, to pak tak brní, že nevím kam tu ruku vrazit. Tak tohle jsem cítila v hlavě. Ale asi tak stokrát víc. A nemohla jsem vůbec pohnout tělem, leželo jak přikované, doslova. Nedá se to popsat. A do toho velký tlak a tah, jakoby mě někto přetáhl po hlavě. Jo, párkrát jsem zažila, že si člověk přeleží jednu stranu, ale tohle se s tím nedá srovnat. Připadala jsem si, že každou chvíli vyletím z těla bůhví kam. Tak jsem se začala modlit a očišťovat se. A ono to během chvíle přestalo. Jen chci říct, že od malička mívám různé zážitky, ať jsou to sny, intuice, výstup duše z těla, občas vnímám i nehmohtný svět, atd. A beru to jako součást sama sebe, protože vím, kdo jsem. Ale tento dnešní zážitek mě trochu rozhodil.. že bych taky už převibrovávala? Jsem zvědavá, co mě čeká dál :-)

264 Dozaj Dozaj | 2. října 2015 v 21:32 | Reagovat

[263]: Duše z těla vystoupí jen jednou.-) Měla jsi na mysli astrální tělo,které je v třetí čakře.-)
Zvláštní -podobný stav také zážívám poprvé, tet´-ale po třech panácích. Neví někdo co to je za stav?Možná max.odevzdání,v tvém případě spánkový deficit-tedy jsi byla v nějakém bdělém ko´matu a já měl jen  dnes náročnější den. Mám pocit,že mi brní jen levá část mozku.-) Zvláštní pocit-u mě asi půl hod´ky .

265 Ayra Ayra | E-mail | Web | 2. října 2015 v 22:16 | Reagovat

[201]:Hm, rozumiem tvojmu postoju. Samozrejme, že ak by šlo o ten prípad čo popisuješ, tak by mi to jedno nebolo, ale rodinám, ktoré skutočne nemajú kam ísť sa nebránim... A ja som hovorila o znásilňovaní, ktoré vykonávajú tí muži, nie o štáte....

266 martin martin | 2. října 2015 v 22:32 | Reagovat

Taky mam uz dlouho hodne realny sny,zatim vzdy uklidni probuzeni :)
Intenzivni realne sny, zvysena predvidavost, fyzicke projevy, zmeny vnimani reality atd jiz davno zminovali indove a ostatni co siri transformacni info a prece stale hodne lidi spi jako ve filmu They Live :) sleep sleep sleep :))     my little sheep

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.