V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Transformace / Říjen 2015

3. října 2015 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Říjen 2015


1. října 2015
Na přání čtenářů jsem pro tento měsíc založila novou tématickou anketu ,,Jak si představujete vzestup a další osud lidstva?" Najdete ji dole pod článkem. Hlasujte, jsem zvědavá na vaše názory a komentáře :) Snažila se do ní zahrnout takové ty nejvíc rozšířené představy, ale je jich hodně a všechno se to asi ani v jednoduché anketě podchytit nedá.

Musím vám moc poděkovat!! Nejenom za váš - z mé strany nevídaný - obrovský zájem o tyto přehledy, ale také za velmi plodné diskuze, které vytváříte. Za vaše postřehy, nápady, zážitky, za zajímavé materiály, které posíláte a kterými tak můžu doplňovat i toto okénko. Jsem moc ráda a jsem šťastná, že máme prostor kde se můžeme svobodně bavit na toto téma a kde si lidé tak krásně a tak ochotně předávají vědomosti. Všimněte si, že v poslední době pod transformačními okénky ani nejsou žádné hádky, já prakticky nemusím nic mazat. Vždycky se těším, když jdu odklikat diskuze, co jste mezitím vytvořili. Zkrátka to funguje naprosto perfektně. Moc bych si přála, kdyby podobný přátelský a plodný prostor vznikal i pod jinými články na těchto stránkách, že si lidé budou bez obav psát své zážitky, nebudou se hádat a i když spolu ve všem nesouhlasí, mohou si spolu na určité téma popovídat a říct své stanovisko, aniž by se zbytečně osobně napadali.
Úroveň diskuzí svědčí o úrovni diskutujících a jde zkrátka vidět, jací lidé transformační okénko čtou. - Jsem moc ráda že jste tady se mnou a že můžu být součástí toho úžasného procesu.
Vždyť hádek, negace, ponižování, napadání, pomlouvání, zesměšňování a podobné špíny je na světě až až, ale my tvoříme jiný prostor, kde je důvěra, přátelství a respekt k druhým. Držte prosím nadále tuto úroveň a tuto atmosféru, je úžasná.


Toto už je trošku mimo téma, ale moc se těším až doděláme nový web Aluška.org, budete totiž moct mít své uživatelské účty a s registrací diskutovat volně. (Připravujeme tam dokonce i chat, po kterém mladí posledních pár let tak volají!! .... nebo vlastní soukromý vzkazníček, nebo volitelné odběry a oznámení na mail, zkrátka bude toho hodně) Takže do budoucna transformační okénka nejenom že budou pokračovat, ale budete mít konečně více prostoru k projevu, nemusíte čekat na schvalování. Pevně věřím, že toho využijete co nejkonstruktivněji. Držte mi palečky v dalších přípravách!


Dnešní energie je o 156% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 98!

Tabulka znázorňující postup energie po levelech:
http://www.praxis-umeria.de/files/images/levelschnauf1.png

Přikládám další tři zajímavé postřehy čtenářů k aktuálnímu dění:

,,Občas mám pocit, že hmotná realita trochu blbne. Poslední dobou se mi někdy přihodí, že jdu třeba po chodníku a najednou se mi jakoby pohne země pod nohama, uvidím, jak sebou celá ulice cukne o kousek dopředu, ucítím ten pohyb, jako bych byla v autě. Nebo sedím ve školní jídelně na obědě a najednou se zase posune celý stůl proti zdi, vidím, jak se pohnul, leknu se, že do té zdi určitě vrazíme, a pak cítím, že jsme se zastavili i se stolem a jsem pořád na stejném místě jako předtím. Moji sousedi od stolu dál nerušeně jí a ničeho si nevšimli, i kamarádka předtím na ulici vypadala, že o ničem neví. Radši jsem se jich taky neptala, jestli to cítili a viděli, aby si nemysleli, že jsem něco pila a předstírala jsem, že se nic neděje-možná to udělali stejně. Jinak přísahám, že jsem byla vzhůru a naprosto střízlivá. Blbnu nebo bovisy?"

,,Poslední dobou se mi stávají velmi zvláštní věci. Nejvíce mě zaráží, to že se v noci probudím, podívám na hodiny a vidím půl noc. To by nebylo nic zvláštniho, kdyby se mi to nestalo opakovaně několikrát za noc. Jako by se vracel čas.
Dále jsem měla před asi měsícem zvláštní prožitek. Večer v deset hodin jsem si šla lehnout. Těsně před usnutím mi začalo být zničeho nic špatně a chtělo se mi zvracet. A k tomu se přidaly křeče v břiše. Bylo to tak nesnesitelné, že jsem se svíjela v neskutečných bolestech a modlila se, aby už byl konec. Po hodině a půl to zase z ničeho nic přešlo a vystřídal tento stav smích. Hodinu a půl jsem měla záchvat smíchu a připadala jsem si jako bych byla pod drogama. V jednu hodinu jsem usla a ráno po probuzení má první myšlenka byla... jsem na živu. A druhá myšlenka... ještě, že mě u toho nikdo neviděl. Menstruaci už mám také pár měsíců bezbolestnou a barva krve je jiná než bývala. A také mi trvá jen dva dny a je konec."

,,Pozoruji už několikátý rok a v poslední době častěji, že tyto posuny jsou. Připadá mi to jako skoky v čase, kdy dojdu domů nebo do práce a nějakou drobnou nuancí, drobným rozdílem se to kolem mě liší... nějaká věc prostě chybí a nejde najít... nebo jsou posuny věcí, jsou jinak, než jsem je viděla naposledy - beru v úvahu jen to, co vím na 100%. A třeba se ta věc časem najde tam, kde být měla... ale celkem za dlouho, když už ji něčím nahradím, pokud je nezbytná.
Už jsem tu jednou psala, že jsem byla realistka a co jsem neviděla, nebrala jsem vážně. Ale jednou cestou domů v dešti přes most přes malou říčku v našem městě, nad níž prokazatelně nic nebylo, jsem znatelně "drhla" deštníkem o cosi (dalo by se říci neviditelná ufoloď v posunu ;-)), koukala jsem dokola a skutečně mi deštník zadrhával...a to mě přesvědčilo a "obrátilo" mé vnímání světa. A pak se stalo víc dalších nevýznamností podobného typu."


Pro potěšení: Video z Ruska, které rozplakalo celý svět
https://www.youtube.com/watch?v=6m_nRe3i7pc&feature=youtu.be

2. října 2015
Dnešní energie je o 171% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 98. Očividně se mírní růst bovisů, poskočili jsme ,,jen" o 20%. Žeby přestávka na regeneraci? Řada lidí už zažívá velmi intenzivní a nevysvětlitelné stavy, jako píše další čtenářka!

,,V noci ze včerejška na dnešek jsem měla fakt divný zážitek. Nevím, jestli to připsat energiím Bovis nebo ne. Ale co si pamatuju, se mi tohle ještě nestalo. Mám ročního syna, a není noc, kdy by se nevzbudil. Obyčejně je to tak tři až pětkrát za noc (je to nespavec od narození). Ale dnes v noci se budil co hodina, pořád se ošíval, a fňukal. Byla jsem už unavená z toho věčného uspávání pořád dokola. Až po třetí ráno usnul a spal do půl sedmé. A tou dobou, kdy jsem konečně spala taky, mě v noci vzbudil fakt hnusný pocit. Znáte to, když si v noci přeležíte ruku, to pak tak brní, že nevím kam tu ruku vrazit. Tak tohle jsem cítila v hlavě. Ale asi tak stokrát víc. A nemohla jsem vůbec pohnout tělem, leželo jak přikované, doslova. Nedá se to popsat. A do toho velký tlak a tah, jakoby mě někto přetáhl po hlavě. Jo, párkrát jsem zažila, že si člověk přeleží jednu stranu, ale tohle se s tím nedá srovnat. Připadala jsem si, že každou chvíli vyletím z těla bůhví kam. Tak jsem se začala modlit a očišťovat se. A ono to během chvíle přestalo. Jen chci říct, že od malička mívám různé zážitky, ať jsou to sny, intuice, výstup duše z těla, občas vnímám i nehmohtný svět, atd. A beru to jako součást sama sebe, protože vím, kdo jsem. Ale tento dnešní zážitek mě trochu rozhodil.. že bych taky už převibrovávala? Jsem zvědavá, co mě čeká dál :-)"


3. října 2015
Dnešní energie je o 245% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 99.
V diskuzi jsem zaznamenala zmíňku, že meesteam tvrdí, že už jsme ve 4D. Jednak se mi to zdá jako nesmysl, druhak to nemůžu nikde vyčíst. Je pravda, že jejich poznámky bývají nepřehledné, ale zrovna dneska jich tam zase až tak moc není... Leda by to psali v jiném okénku.
Každopádně takto vypadá graf za poslední dobu, ukazuje růst energie v Googolplexech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/gogolplex3.png

4. října 2015
Dnešní energie je o 703% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 70% z levelu 99.

Možná to trochu začíná vypadat jako sbírka vašich komentářů, ale nemůžu si pomoct a znova upozorňuji na to nejzajímavější:

,,Ve čtvrtek takhle jdu z práce. Krásná a modrá obloha. A najednou sleduju, že hodně vysoko v dálce na obloze je jakýsi podlouhlý stříbrolesklý útvar. Nebylo to letadlo. Nebyl to ani pták. Protože ani jedno z toho neumí zůstak tak dlouho na jednom místě a pak se pomalu vzdalovat někam do pryč. Myslím, že to bylo UFO. Takhle za bílého dne?
Dneska ráno kolem osmé jsem šla na záchod a z ničeho nic a tak náhle mi zalehlo levé ucho, zamotala se mi hlava ma málem jsem upadla na pravou stranu. A na to ucho jsem pak neslyšela a hučelo mi v něm, jako bych byla pod vodou. A měla jsem takový divný pocit, který neumím ani popsat. Nikdy jsem ho nezažila. Něco jako kdyby se ztratil tlak vzduchu ze zhora. Jako by i zem byla částečně nehmotná i hmotná zároveň. Skoro jako v astrálu a přesto to byla běžná realita. No ale na záchod jsem došla, vykonala potřebu, vyšla ze záchoda a zjistila, že už mi nic není. Že už je všechno zase normální. I časové podivnosti mám. Ve středu jsem se podívala na mobil a vidím 7:52. Říkám si fajn, už bude osm a dál jsem to neřešila. Pak se za nějakou dobu kouknu zase a vidím 7:39. A teď mi lidi povězte, co jsem to před tím vlastně viděla. To jsem opravdu tak slepá, že vidím kraviny a nebo se dává opravdu čas nazpátek? A ještě v té době, když jsem v práci!"

,,S tim casem to mam stejne. Pred tremi dny jsem sla spat po 21.hod. Probudila jsem se fit ve 23.45 hod. a myslela, ze je rano. Kdykoliv jsem usnula a koukla na hodiny, mela jsem pocit, ze se cas vraci. To se opakovalo po tri dny, ikdyz jsem sla ty nasledujici spat po 24.hod. Byla jsem z toho zmatena, cas neplynul normalne. Dnes v noci mne 2x obejmulo od temene hlavy celou krasne ruzovo-bile svetlo. Byl to neskutecny pocit. Spala jsem konecne celou noc."

,,S tým časom sa fakt niečo deje. Mám elektrický rádiobudík nastavený na 10 minút dopredu... už roky ho tak nadtavujem, oproti času riadeným rádiosignálom... ( meteostanica, mobil) pred pár týždňami som zaregistrovala 3 minutový posun na rádiobudíku. Takže šli dopredu len 7 minút... žiaden výpadok,žiadne prestavovanie, nič... V deň, keď som si to všimla, a uvažovala, kam sa stratili 3 minúty, som obrovskou "náhodou" narazila na jeden koment, kde žena písala, že z nevysvetliteľných dôvodov, im doma začali hasprovať hodinky riadene len signálom, pretáčal sa čas, aj po výmene bateriek, nejakú dobu boli k ničomu, kým nabehli... Padla tam otázka, čo také enormné, silné, alebo aká sila by dokázala ovplyvniť tento signál, ktorý je odzačiatku stály, nemenný, funguje 1000 kilometrov a doteraz NIČ ho nedokázalo ovplyvniť... No zdá sa že čas sa mení, realita sa mení, naše vnímanie sa mení, verím, že naše telá tiež podstupujú obrovskú zmenu... A či už sú to bovis, previbrovanie, dimenzie, ešte tu máme CERN...a jeho hrátky s časom, a pravdepodobne existujú aj nejaké časové brány, dianie vo vesmíre, či ET ktoré môžu pôsobiť na čas ako ho poznáme."

Já osobně jsem zatím posun času přímo nesledovala, ale jak čtenáři popisují zalehnutí ucha, měla jsem tento stav 2-3x v posledních pár dnech, kdy tak letěly bovisy nahoru. Většinou zprava jakoby do mě udeřila nějaká hlučná vlna. Jakoby zalehlo v jednom uchu a bylo slyšet hučení.
Také se mi před necelým měsícem stalo, že se mi rozhodila realita a já na pár vteřin viděla okolí rybím okem a neuměla jsem odhadnout vzdálenost, jakobych neuměla vnímat projrozměrný prostor. Tak jsem dostala něco jako závratě a málem jsem tehdy spadla na schodech :-/
Posuny času jsou možné, nezapomeňte že čas se v poslední době velice urychloval. Aktuálně už má den pouze 17 hodin (odhadem). To je důvod, proč nikdo nic nestíhá a ani se nenaděje, už by měl jít ZASE spát... Je dost možné, že vlivem těchto silných energií z Vesmíru dochází ke zpětné opravě pokřiveného času. (Pokud někdo neví, možná bych mohla věnovat nějaký článek zkracování času. Pokud je to potřeba, hlaste se.)

5. října 2015
Dnešní energie je o 1113% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 24% z levelu 100.

6. října 2015
Dnešní energie je o 428% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 100.

7. října 2015
Dnešní energie je o 9661% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 101.

Článek o zkracování času bude. Očividně je o něj velký zájem. Akorát se teď stala poměrně zábavná věc. Okrajově jsem se zmínila co chystám na Alušce.org tomáši marnému, když jsme probírali co se na našich webech aktuálně děje... A najednou jsme zjistili, že oba chystáme stejný článek ve stejném období. Nevím v jaké souvislosti hodlá prvopodstata zrovna teď psát o čase, ale prostě jsme se potkali na jedné židli a co teď s tím, přece nebudeme oba psát prakticky stejný článek. U mě vyjít víceméně ,,musí", protože se čas hodně řeší v transfomačních okénkách a mělo by se to lidem vysvětlit... Takže teď probíhá debata kdo co napíše, kde se toho kolik dá. tomáš marný mě trošku předběhl. Zatímco já k tomu chtěla sednout a dneska to během hodinky sepsat, on už ho má rozdělaný a píše na etapy. Dopoledne mě hodně zdrželo řešení jiných záležitostí (viz. dnešní zápisníček o CNTV), jinak už bych ho měla hotový, ale co se dá dělat :) Takže ho asi nakonec nějak splácneme dohromady, vyjde na obou stránkách stejný a bude vymalované.

8. října 2015
Dnešní energie je o 7018% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 33% z levelu 101.

9. října 2015
Dnešní energie je o 2 500 000 000 000 000 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 102.

AHÁ! Tak teď už to dává smysl!
Od 7. října jsem se cítila neskutečně divně. Po cestě vlakem mě přepadl jakýsi příšerný stav, kdy mi bylo extrémě nepohodlně ve vlastním těle. Jak když jste nacpaní do děsně nepohodlných nepadnoucích uplých hadrů a to jediné co chcete je ta chvíle, až je ze sebe servete.... Najednou na mě padla únava (což je super když jedete na kurzy a potřebujete být čerství... mě ten vlak uspává vždycky, ale tohle byla opravdu těžká únava, že byste spali.), do toho nějaké divné pobolívání v břiše, bolely mě nohy od bot, tlačila podprsenka, svíraly kalhoty, ten kluk vedle furt nějak divně funěl a trošku smrděl... prostě úplně všechno bylo špatně špatně špatně....
V němčině jsem na to úplně zapomněla, bylo mi dobře a hezky jsem si hodinu užila. Ale po cestě zpátky se to vrátilo a k tomu všemu se přidal ještě hlad a nuda v přeplněném vlaku, takže jsem přišla domů neskutečně naštvaná (přestože se mi nic špatného nestalo!!). Ulevilo se mi když jsem pak mohla být pár hodin sama a hlavně ze sebe servat všechny ty hadry a boty, ale ten nepříjemný pocit mi vydržel i další den.
To jsem se probudila a zase bylo úplně všechno špatně... Tak jsem nakrmila morčátka, všechna tři si pochovala a najednou to ze mě spadlo. Tak jsem si říkala, že to asi byla nějaká destrukce, co jsem ji možná omylem nabrala ve vlaku, možná ji na mě někdo ve městě plivnul, no ještě že už je to pryč... Pocitově ano, ale fyzicky ne.
Nic moc se mi nechtělo dělat, tak jsem se starala víceméně jenom o zvířata, vyčistila jsem morčíkům domeček - přišla nám poštou roubenka, morčátka mají novou schovávačku :D - ale začalo mi být divné, že vůbec nemám hlad.
K snídali byl čaj, ale vařit jsem šla až po půl druhé.... O půl třetí jsem měla hotové zapečené žampiony a brambory - normálně jídlo na které se vrhnu - a já neměla hlad. Místo toho jsem si nalila trochu vody a šla hodinku pařit agar. Ani o půl čtvré se hlad nedostavil, no to už jsem si jídlo z povinnosti přihřála a nacpala do sebe, protože vynechávat oběd není zdravé a dalo mi to krucinál práci.
Jindy bych se ve 4 odpoledne kroutila hladem jako žížala.... Od oběda se zbytek dne nesl v duchu nicnedělání a relaxu, ještě jsem byla odpoledne na procházku morčíkům pro travičku (denní rutina) a to bylo vše.
Pak byl problém s únavou - žádná neexistovala. Dokonce jsem od těch čtyř už nic nejedla! Když už byla jedna ráno a já pořád děsně čilá jako rybička, pojala jsem podezření.
Následovalo čekání na spánek asi do půl třetí. Pak jsem měla pocit že snad trochu ano - škub - zase vzhůru... Šla jsem si dát hořčík, na ten jsem zapomněla... Uvařila jsem si konopný čaj Delibutus a povinně do sebe nacpala alespoň 3 sušenky... Než jsem vypila čaj, stihla jsem ještě vyluštit dvě velké křížovky... No možná o půl čtvrté ráno jsem mohla usnout, možná ve čtyři. A to jsem se pekelně snažila s krystalem v ruce. Jinak jsem pořád byla čilá, vůbec jsem necítila únavu, ani mě od ní neštípaly oči, nic.... A hlavně všechno bylo zase špatně. Všechny pozice nepohodlné, tlačí rameno, bolí ruka, odkrvuje se ruka, funím si do polštáře, je mi zima.... (zapla jsem přímotop)... pyžamo zavazí, tahá, krabatí se sa sakra - pryč s tím - teď mě zase něco tlačí v polštáři, je tam nějaký cucek... panebože já prostě neusnu.
- Znova jsem se probudila, zdálo se být trošku světleji, ale ještě nebylo ráno. Po takové šílené anabázi jsem mohla spát asi hodinku a už jsem zase vzhůru?! - Nacpala jsem si špunty do uší a silou vůle jsem se na etapy asi 3x znova a znova přinutila usnout. Pak už bylo kolem deváté a víc to nešlo.
Čekala bych, že po takové jeté noci budu taky jetá, ale nic mi není. Půjdu nanosit dřevo a zatopím, mám v baráku zimu.
Vy jste se dneska vyspali? A jak se cítíte v posledních dvou dnech?

http://www.praxis-umeria.de/files/images/wertemessungoktober09.jpg

10. října 2015
Dnešní energie je o 285% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 103.

11. října 2015
Dnešní energie je o 373% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 104.

12. října 2015
Dnešní energie je o 418% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 105.

A přidávám dnešní hezký komentář čtenářky :)

,,Musim rici,ze mam neodbytny pocit,ze se skutecne neco deje. Na vylete se skolou mi jeden kluk zacal vypravet svou "teorii o vzniku sveta",ktera znela docela zajimave. Zacala jsem to resit a za chvilku jsme meli dalsi dva posluchace. Za hodinu tohle tema resil cely autobus! Probiralo se hlavne fungovani sveta a vesmiru a casto padaly moc zajimave nazory. Nakonec jsme vytvorili zaklad,ktery byl velmi komplexni. Slo ale hlavne o to,jak me prekvapilo,ze nekdo prijde s "blaznivou",ale pritom dulezitou myslenkou,a behem chvilky se spusti nadseny brainstorming. Vsichni to brali docela vazne a byli jsme jak v transu. Ucastnili se lide,do nichz bych to nerekla. Tohle se proste nemohlo stat jen tak,beru to jako projev bovisu. :-)"

13. října 2015
Dnešní energie je o 2083% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 58% z levelu 105.

14. října 2015
Dnešní energie je o 516% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 106.

Růst energie po levelech v grafu:
http://www.foundationforhealingarts.de/files/images/ziel13.png

15. října 2015
Dnešní energie je o 34 419% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 107.

16. října 2015
Dnešní energie je o 203% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 109.

17. října 2015
Dnešní energie je o 264% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 110.

Jak už tady někdo včera večer poznamenal, na dnešek vyšlo varování před výbuchem supervulkánu v Yellowstonském parku, o kterém jsem dávala článek v jednom z nedávných předešlých transformačních okének.
Údajně o tom bylo varování i v Ruském tisku. Pokud se to stane, okamžitě by zemřelo 40 milionů lidí.

Cituji co vyšlo na prvopodstatě.cz:

Varování na 17.10.2015 přichází už i z ruských novin VESTI.RU…..

….zajímavé že vzali v úvahu varování na stránky svého plátku. Doslova napsali, že britský inženýr předpověděl gigantické zemětřesení na 17.10.2015 a varoval svět před těmito událostmi. Mohou zemřít milióny lidí. O nadcházejícím kataklyzmatu lidstva varoval, jaderného inženýra z University of London, Mehran Keshi. Obětí této katastrofy může být až 40 miliónů lidí?????


Téma bylo dokonce probíráno i v ruské televizi Россия 24

A jak můžeme vidět na záznamu zemětřesení, v Americe se skutečně něco děje: http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/

Těžko říct, jestli to bouchne skutečně už dneska, ale dříve nebo později k tomu dojde...

Pamatujete ještě na to varování proroka, který řekl, že nás čeká UFO invaze? Potom vám bude běhat mráz po zádech při čtení následujícího článku, který vyšel na svetkolemnas.info:

Nevysvětlitelná záhada zaznamenána na kameře. "Světelný sloup" způsobil hávárii kamionu
V Breaking News byla uvedena také zpráva z dopravy, která ukázala světelný sloupec, který zasáhl do klidné dopravy a způsobil nehodu jednomu z vozidel. O co se mohlo jednat?
Dalším nevysvětlitelným jevem se stala zářící a rychle se pohybující koule, kterou zachytila kamera v jednom z tunelů. To je vidět také na výše uvedeném videu. Co si o tom myslíte?18. října 2015
Dnešní energie je o 322% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 112.

Dneska to byla jedna z nejhorších nespavostí celkem. Došel mi hořčík, další přivezou až zítra... skočila bych si pro tabletkový rozpustný, třeba by taky mohl pomáhat, ale v neděli mají u nás zavřeno a bůhví jestli to ten malý krámek vůbec prodává.. :/
Přestože jsem zkoušela úplně všechno co mám, začala jsem trochu spát až kolem osmé ráno. Na etapy jsem pospávala do čtvrt na 11 a pak už to víc nešlo. Je mi špatně, bolí mě hlava a dneska nebudu nic dělat. K obědu bude ,,taťkova rybičková" pomazánka s chlebem a ať mi všechno vleze na hrb. Půjdu jenom morčatům na trávu a jinak se zahrabu 100 metrů pod zem... Hořčík sice pomáhá, ale je to divné, už jsem ho vypila několik litrů a je celkem dost koncentrovaný. Budu se do toho muset vložit a zjistit co je s nervy. Podle mě opravdu morfují, toto přece není možné!
... Neumím si ani představit to zoufalství, muset třeba ještě v 6-7 hodin ráno vstávat do práce... V tomto mám štěstí, jinak bych jela dva dny v kuse.

19. října 2015
Dnešní energie je o 221% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 113.

Dnešní noc byla ,,poslední", kterou jsem musela vydržet ještě bez hořčíku, který dostanu až dneska. Měla jsem strach co bude, dala jsem si alespoň konopný čaj a zalehla o třičtvrtě na 11. Zajímavé je, že to se mnou sice 3x škublo, ale jenom velice lehce. První lýtko a pak 2x prsty a pak jsem už spala... sice jsem se asi 4-5x krátce probudila, ale prospala jsem se až do půl desáté ráno.... A to celé bez hořčíku, akorát ještě ze začátku s krystalem v ruce.
Je to strašně divné, já jsem opravdu přesvědčená o tom, že reaguji na nějaké energie, možná je to opravdu Bovis. Protože kdybych měla něco s nervy nebo málo hořčíku, bylo by to buď stejné, nebo horší, nebo už by se to po několika litrech vyléčilo... Předešlou noc jsem nejenom že nespala, ale nad ránem kolem třetí jsem měla i závratě, když jsem vstala otevřít okno, spadla jsem a trochu mě bolela ruka, ale už je to dobré. Pak mi začalo tak šíleně bušit srdce, že jsem ležela v posteli a dýchala, jakobych běžela maraton. I mě to bolelo a bolest šla do levé ruky, jako když vám začíná infarkt, nebo jakoby to byl energetický útok... když jsem po dvou hodinách celá zoufalá šla pro MMS, tak jsem spadla znova. Je to jako když jste strašně ožralí a vůbec se nekontrolujete... MMS mi naštěstí zabralo, asi po půl hodině.
Zkrátka divné divné divné... snad postupně zjistím víc.

+ Dnešní důležité postřehy čtenářů k aktuálnímu dění:

,,Nechci tady radit, ale o necem podobnem hovori Ivanka Adamcova. Upozornuje, ze se to bude dit cim dal vetsimu poctu lidi s tim busenim srdce. Ji se to stalo ve dne v obchodnim dome, volali ji zachranku, nic nezjistili. Tyto tlaky, buseni srdce a stavy na infarkt se opravdu deji hodne lidem. Nekomu dokonce uplne zcerna na chvili panenka. EKG nic nezjisti, souvisi to s energiemi. Nemame mit zadny strach, ikdyz je to velmi neprijemne" Milena

,,V neděli ráno jsem se probudila a bylo mi divně, jakoby na zvracení. Když jsem vstala, tak se mi tak zamotala hlava, že jsem se musela chytit zdi, jinak bych spadla. Celá neděle byla divná, bylo tak nějak nedobře. Večer jsem si musela jít brzy lehnout, ale usnout jsem nemohla. Cítila jsem jakoby nějakým způsobem špatnou energii, nedokážu to specifikovat. Zdály se mi i zlé sny. Dnes jsem v pohodě." Zina

,,Aluško :O, mám úplně stejně zvláštní zážitek...Z ničeho nic....stála jsem u umyvadla, najednou cítím jak mi hučí v uších a tělo bylo "ožralé"...pak nic..a probouzím se pod záchodovou mísou s rozbitou hlavou...pak jsem se dopotácela do postele. Za chvilku jsem s velkým úsilím došla k oknu abych si pustila čerství vzduch a náhle nic o.O vůbec netuším jak jsem se dostala zpátky do postele, ale zvdla jsem se v ní a strašně spocená...Potom to odeznělo..Bylo to děsivý. V tom stavu jsem ale myslela že se něco děje, že převibrováváme snad. Opravdu to bylo to první co mě napadlo. Pak jsem četla, že přibylo dost bovisů, tak to přisuzuji jim....mrškám" Raja

Vypadá to, že moje noční pády nejsou nijak výjimečné.


.....

Kam dál:
• Kontakt: redakce@aluska.org
• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu http://aluska.org/
• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! - Podrobnosti ZDE
• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí" níže pod reklamou, děkuji!
• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? - Můžete se přihlásit k odběru: ZDE
 


Komentáře

Zobrazit vše (203)
Zobrazit starší komentáře

101 BE BE | 9. října 2015 v 10:50 | Reagovat

[99]:
Jo - tak ako je najlepší balet z Ruska , tak tieto merania sú najlepšie. Zatiaľ...:-)

[98]: myslím, že vedia veľmi dobre čo robia.

102 moai moai | 9. října 2015 v 11:15 | Reagovat

[99]: Já jsem chlapeček :-). A děláš to dobře. Jinak než opisovat to nejde. Dnes už je to nespočitatelné. V postatě jsem odpovídal na dotaz od Elda Trnimir.

103 mira mira | E-mail | 9. října 2015 v 12:54 | Reagovat

[98]:Hm,taky se mi zdálo,že tady něco neštymuje.Tak to je tohle.Chtělo by to,aby se ty kolečka točila správně.Nemůžete jim to napsat,že je to trochu kaput?

104 Katarína Katarína | 9. října 2015 v 15:19 | Reagovat

Ahoj Alue, s jídlem to mám stejně, velmi se mi snížila potřeba jíst a když sním porci jako dříve, cítím se vyloženě přejedená. Jinak také cítím různé bolesti a nepříjemnosti (např. zápachy), ale co jsem se dočetla jinde, probíhá teď vysoce čistící vlna, tak to přikládám tomu. A také se mi zhoršil spánek, který jsem měla doposud velmi dobrý. Měj se hezky a děkuji za sdílení.

105 Alue Alue | 9. října 2015 v 15:35 | Reagovat

[101]: tak.

[102]: Jsi si jistý? Kontroloval jsi to? :D

[103]: To těžko. Jak říkám, data mají z Ruska, tam jsou na to vědci, co mají specializovaný, velice citlivý přístroj. Pokud někdo z diskutujících řekne že to je nepřesné nebo špatně, beru to pouze jako názor, informaci, jiný pohled (kterému bych i dala prostor kdyby měl zájem o tom pojednat), pravda je však taková, že žádný lepší zdroj není a žádný diskutující nemůže hodnotám rozumět lépe než lidé co na to sestrojili měřící přístroj. To je snad jasné. Mimochodem jsem to ještě před dvěma roky kontrolně přepočítávala - je na to speciální vzorec - a tehdy to sedělo, pochybuju že by se přepočty změnily, mění se jen čísla. Teď už nepřepočítávám.

[100]: Co měřitel to jiné hodnoty - protože to byli amatéři co to dělali přes kyvadlo, to absolutně není spolehlivý zdroj pro nic a už vůbec ne pro bovisy.

106 zimniku zimniku | E-mail | 9. října 2015 v 15:36 | Reagovat

Pokud se v těch bovisech někdo matematicky vyzná, tak podle mě je na Nobelovku za matematiku. Osobně pozorují jak se cítím a o kolik je nárůst. Jinak mi to nic neříká, jen čísla.

107 moai moai | 9. října 2015 v 15:59 | Reagovat

[100]: Však já chápu, že to dávat smysl nemusí. Naopak je možné, že když do toho zavedeme současnou matematiku bude to špatně, protože to mohou být klidně nesmyslné hodnoty, ale pokud jim uvěří dostatečné množství lidí, pak se stanou pravdivými. Jen jsem psal, že matematicky je to nesmysl. Jako reakci. Jinak já vůbec nejsem proti měření a němcům. Jen je to zkrátka jinak. A to je třeba dobře

108 Auri Auri | Web | 9. října 2015 v 16:09 | Reagovat

Pripada mi, ze normalne nepocituji spoustu veci, na ktere tu prijde rec, ale to s tim jidlem mam posledni tyden podobne. Obvykle se dokazu nacpat jak nezrizena, ale ted jim kolikrat prvni jidlo az po obede a nasyti me i obycejny caj. Ze vcerejska na dnesek jsem taktez nemohla vubec spat, mam za sebou asi tri nebo ctyri hod. spanku. Za normalnich okolnosti bych byla nepouzitelna, ale misto toho jsem jak rybicka a nechapu to. =)

109 BE BE | 9. října 2015 v 16:24 | Reagovat

ALuško, dnes si mi dala porciu smiechu. :-D, perfektný opis !
So spaním som oukej, jedenie tiež ale menej, a obliekanie - nuž pomôže vyhodiť všetky hadry čo majú elastan . Mne nerobí dobre, škrtí, nedýcham v ňom. I všetko posteľné prádlo iné ako bavlna mi vadí.
Keďže ide zima, neviem si vynachváliť flanel.

110 Alue Alue | 9. října 2015 v 17:11 | Reagovat

[109]: No a mně právě ta bavlněná pyžama nejvíc v posteli zavazí. Jeidné ve kterém se vyspím je právě z uměliny - měkké a elastické takže mě neškrtí a když se shrne tak netlačí, ale to mám jenom jedno... teď mám problém že jsem přes léto pyžama nenosila vůbec, to se vyspím nejlíp, ale začíná být zima :(
...
A do města jezdit bez bot, bez podprsenky a bez kalhot zase nemůžu!! :D :D Resp. můžu, ale asi by to dobře nedopadlo.

111 Radek Radek | 9. října 2015 v 18:11 | Reagovat

Tento týden spím (oproti minulému) klidně a ráno mě musí budit budík- minulý týden sem se sám budil chvíli před budíkem ( 5:10h ) Dnes k ránu mě vzbudil zvuk, jakoby něco spadlo na zem (parkety) vedle mé postele, znělo to jako hrací kostka, ale nic sem ráno nenašel co by to mohlo způsobit.

112 Dozaj Dozaj | 9. října 2015 v 20:16 | Reagovat

Jak přežít roky budoucí:
Jsme živi především ze světelné, kosmické energie, kterou do sebe pomocí fotosyntézy absorbují především rostliny. Tepelným zpracování potravy se ovšem z potravy vyzáří až 2/3 této energie a proto lidé kteří požívají stravu vařenou potřebují jíst mnohem více než ti kteří ji jí syrovou. Tím do sebe dostávají kalorie a ne životadárnou energii a pak se diví že tloustnou. * Tajomstvo vzniku chorôb (a obezity) odhalené: Neskutočné, čo je na vine! Uvedeno ZDE.

Všechny bytosti, tedy i lidé mají v krvi miniaturní krystaly, které absorbují Pránu, čili životadárnou kosmickou energii a proto lze tuto životadárnou energii přijímat přímo, bez požívání jakéhokoliv jídla. Více v článcích a videích o brethariánství. Povídání s Petrem, žijícím z prány o breathariánství a životě Uvedeno ZDE. * Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení Uvedeno ZDE. * Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! :-) Uvedeno ZDE. * Zázračný chlorofyl pročistí tělo, dodá energii a pomůže s hubnutím Uvedeno ZDE.
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/poselstv-od-montyho-montague-keen-a-veronika-keen-4-jna-2015?xg_source=activity

113 Sisi Sisi | 9. října 2015 v 20:55 | Reagovat

A já si říkala, že dnes musel být velký nárůst, protože já se zase celý den nemohla probrat. Byla jsme relativně v pohodě, ale neustále jsem měla těžká víčka a ani oční cviky nepomohly a to vždycky pomáhají :( trochu to přešlo až v šest večer, ale pořád se cítím tak jako... přejetá parniválcem -_- a když se na chvilku uklidním a zavřu oči, cítím se být vědomím úplně mimo tělo.... nebo respektive... vůbec necítím svoje tělo!

Včera ráno ale také muselo něco být, protože jsem byla totálně mimo. Napřed jsem nedokázala v němčině dát dohromady normální větu. Prostě to nešlo, bylo to, jako bych měla v hlavě obří vír myšlenek, a nešlo nic ven -_- naše milá paní učitelka mě pak ještě trochu vysála :'D takže jsem byla jak mimo, tak vyšťavená :'D mno a další hodinu v češtině jsem byla... jakoby vědomím někde úplně jinde a díky tomu jsem nedokázala ani poznat sloveso od podstatného jména! OO" - u mě naprosto nepochopitelná věc! - úplně jsem na sebe nechápavě hleděla, co jako dělám! :'D -_-
A aby toho nebylo málo, moje kamarádka se přede mnou složila kvůli nízkému tlaku a musela pro ni záchranka OO"

114 CZK CZK | 9. října 2015 v 21:17 | Reagovat

Docela se divím, že takový "esoterický" člověk, jako Vy, spí v umělé hmotě a pak se diví, že má problém se spánkem. Všechny umělé hmoty kradou záporné ionty. TM by o tom jistě dokázal vést celodenní přednášku :-)
   Jinak upozorňuji, že již asi 4 dny v kuse je geomagnetická bouře. Osmého večer se mi náhle přitížilo, měl jsem pocit, že na mě leze chřipka. Taky jsem chytil i arytmii, ale trvalo to asi jenom 1,5 hodiny. Pak to povolilo a do rána jsem spal jakko zabitý. Dokonce i sny jsem měl "velmi unavené" :-)

115 Paskalina Paskalina | E-mail | 9. října 2015 v 21:24 | Reagovat

To já dnes po hodně dlouhé době do práce zaspala...sice jen o asi 50 minut...nic hrozného se tím nestalo, mám hory přesčasů (neplacených, když to jde, tak je vyberu formou volna, ale mám v práci spec.funkci, takže být musím osobně.. a dnes velké bolesti zad se spasmem svalstva beder, polykala jsem analgetika- prášky na bolest s minim.efektem. Ale práci jsem zvládla. Vždy jak víc lezou bovisky nahoru, mám velké bolesti ve svalstvu podél páteře nebo v kolenou. Jinak psychika dobrá.

116 Paskalina Paskalina | E-mail | 9. října 2015 v 21:30 | Reagovat

[110]: z oblečení mi vadí na těle též spíš bavlna, umělé elastické v pohodě. Chuť k jídlu po delší době spíš na sladké ev.na umělé pendreky a kafe... a to jsem několik měsíců držela dietu dle paní Mačingové bez problémů, pročistila si organismus (na ty pendreky ;-)) a získala spíš odpor k masu, ten zůstává :-)

117 AriaKeboke AriaKeboke | 9. října 2015 v 21:40 | Reagovat

Včera mi bylo pěkně zle a dneska jsem se skoro pozvracela. Pomohlo mi ale najíst se, i když jsem žádný hlad nepociťovala. Neskutečná únava. Se spánkem potíže nemám, spala bych furt, bohužel teď moc času nebylo. Ale doženu to :D ...Ale jsem teď pořád nějak oslabená, pořád jednou nohou v nemoci. Už to trvá asi 2 měsíce a i když do sebe láduju vitaminy, nezabírá to. Takové ty pocity, že mě všechno slušně řečeno štve, mívám pravidelně. :D

118 Ykka Ykka | E-mail | 9. října 2015 v 22:03 | Reagovat

Osobně jsem už delší dobu pozoroval kolísání potřeby potravy, vlny únavy a ospalosti, nebo nezvyklé pocity tepla, je toho hodně. Údajně by to mohlo být hormonálního původu, spíš jsem ale vypozoroval souvislost s geomagnetickými bouřemi, v noci ze 7. na 8. října byl Kp index 7, což je dost: http://www.swpc.noaa.gov/products/planetary-k-index  Dělá to na mě dojem, jako by se energie měly snahu více hromadit a přicházet ve vlnách. Dřív se mi často stávalo, že jsem přes zavřené oči viděl záblesky různých světel, to už je jen zřídka, že by bouřka v astrálu pomalu přecházela? :)

119 Alue Alue | 9. října 2015 v 22:15 | Reagovat

[114]: Pokud to bylo myšleno na mě: Píšu že spím bez pyžama, kdybyste si to přečetl tak to víte.

120 Paskalina Paskalina | E-mail | 9. října 2015 v 22:37 | Reagovat

[114]:ano, taky sleduji
http://www.n3kl.org/sun/noaa.html
ale už polevuje

121 Paskalina Paskalina | E-mail | 9. října 2015 v 22:45 | Reagovat

[110]:Aluško, on CZK myslel úsek (cituji Tě) "Jeidné ve kterém se vyspím je právě z uměliny - měkké a elastické takže mě neškrtí" - vyznělo to tak...určitě se Tě nechtěl nepříjemně dotknout ;-) ale elastické domácí slabounké černé leginy z Kiku jsou, ač nezdravé, doma nejpohodlnější :-D no a na 100% zdravě vše dodržovat ani snad nelze..

122 Aďuša Aďuša | 9. října 2015 v 23:26 | Reagovat

Tak zdá sa, že naše pocity a vnímanie mohol ovplyvniť aj rútiaci sa asteroid, ktorý zajtra minie Zem. Je veľký takmer 2 míle, ale preletí v údajne bezpečnej vzdialenosti... aj keď ho budú sledovať na celom svete, " kdyby neco" lebo astrologicky to nie je až taká vzdialenosť a dopaf či len štuchnutie by bolo katastrofálne... tak nech si letí, hlavne bezpečne...

Mimochodom ... koncom novembra vraj priletí ďalší, ešte väčší a ešte bližšie... a bohužiaľ... čítala som niekde vyhlásenie že od r. 2016 alebo 2017 bude Zem vyše 30 rokov vystavená riziku stretu s asteroidmi.. vo veľkej miere a vysokým rizikom...
Dúfam, že nenaplneným....

http://www.express.co.uk/news/science/610777/NASA-asteroid-warning-86666-near-miss-planet-Earth-48-hours

123 BE BE | 9. října 2015 v 23:31 | Reagovat

[110]:  I princeznu tlačil hrášek cez pár perín :-)
Možno by bolo riešenie v hedvábí.
Nedávno som kdesi čítala, že prírodný hodváb eliminuje el.st.elektrinu, tak nejako.  Ovšem - mala som takú pyžamu z hodvábnym vláknom, malo byť v nej teplo a mne bola skôr zima. - Tiež nosíme hodne obuv z umeliny, už mám druhé korkáče na doma s koženou výstelkou. Je to oveľa lepšie. A v predsieni mám kachlice, tak tam chodím boso. Naopak v miestnosti je plávajúca umelá podlaha a tam bosá nechodím.

124 Lily Lily | 9. října 2015 v 23:43 | Reagovat

Jsem fakt zvědavá, jak tohle bude pokračovat, tenhle nárůst je tak krásně šílený :) V příštích dnech se chystám navštívit Stonehenge, tak by mě zajímalo, jestli tam budou energie silnější a co to se mnou udělá :)

125 Milena Milena | E-mail | 10. října 2015 v 7:02 | Reagovat

Ja se take pripojuji s prosbou o clanek jak je to vlastne s tim casem. Davam si pozor, kdyz se koukam kolik je hodin. Dnes rano sel manzel na malou na wc. Bylo 5.32 hod. Za malou chvili se vracel a na hodinach bylo 6.00 hod. Pro overeni jsem se ho zeptala kolik je a jak tam byl dlouho. Potvrdil mi cas 6.00 a ze tam byl chvilku. Bud to muze delat radiovy signal nebo si s nama nekdo hraje. Protoze ja byla chvili pred tim na wc a bylo 5.37 hod. Uz tomu prestavam rozumet.

126 myshoolka myshoolka | E-mail | Web | 10. října 2015 v 8:31 | Reagovat

Já jsem poslední dobou pořád nějak víc mimo než obvykle. Prostě se třeba zničeho nic potřebuju zastavit na ulici a koukám kolem sebe jak malé dítě, co vidí svět poprvé. Také nemám hlad... za celý den mi třeba stačí velký jogurt a pak už jen ze zvyku povečeřím s přítelem... A to jsem vždycky byla žrout :) Naopak ale mám mnohem větší žízeň a spím jak zabitá a ráno vstávám před rozbřeskem a nedělá mi to problém a přitom jsem to vždycky nesnášela... Dokonce i v sobotu když nemusím! Prostě o ten den najednou nechci vůbec přijít, ale večer zas v 9 do hajan :)

127 iriska iriska | 10. října 2015 v 9:33 | Reagovat

Tyjo, tak to čučim na ty včerejší hodnoty. Se spánkem to mám podobně, za poslední měsíc jednu noc spím jednu noc nespím. Moc se s tím netrápím bo by mi pak bylo ještě hůř :-D S jídlem taky kolísání - buď celý den vůbec nemám hlad a do jídla se nutím, nebo mám naopak velký hlad. No a včerejší večer to bylo velmi zvláštní, taky jsem byla na cestě ale cítila se výborně, takový klid, vyrovnanost, moc příjemná energie šla a vnímala jsem všechno z nadhledu. Fakt moc krásný stav, snad se to bude opakovat:)

128 Radek Radek | 10. října 2015 v 9:41 | Reagovat

Asi to nejak špatně chápu tu tabulku s Bovisy a sloupci... ale 29.9. byl nárust z 90.levelu na 96.level a v tabulce je zobrazen "malý" sloupec... a dnes 10.10. to postoupilo jen o jeden level oproti včerejšku ze 102 na 103 a sloupec v tabulce je obrovský. Už se v tom ztrácím a přestávám těm tabulkám rozumět...

129 Dozaj Dozaj | 10. října 2015 v 9:54 | Reagovat

Včera po celý den vypadávaly servery a já se také nemohl dostat do adminu na prvopodstatau. když jsem chtěl uložit napsaný článek, neuložil se a objevila se bílá obrazovka s EROR 303. Není vyloučeno, že takto připravují pomalý konec internetu, aby se lidé už nemohli na čemkoliv domluvit.
http://www.prvopodstata.com/2015/10/10/vsem-kontaktum-nalehave/

130 CZK CZK | 10. října 2015 v 14:18 | Reagovat

[119]: Nu, z této věty jsem to pochopil trochu jinak :-)  ....No a mně právě ta bavlněná pyžama nejvíc v posteli zavazí. Jeidné ve kterém se vyspím je právě z uměliny - měkké a elastické.....

131 R... R... | 10. října 2015 v 14:46 | Reagovat

[119]:
na dobrý spánek podle mě platí pořádná fyzická práca. Nejlepší tak někde v přírodě.
Pokud člověk pořád hledí do monitoru tak je jasné, že to s ním v noci šije.
Ne vážně nic ve zlém. Estli máš problémy se spaním zkus od DIOCHI NERVAMIN 12. Čtyři kapky před spaním a máš to vyřešené. Je to z bylin takže to nemože vadit ani takovým lidem jak si Ty. :-)

132 Gája Gája | 10. října 2015 v 15:58 | Reagovat

[104]:Jsem ráda, že tu píšete o jídle. Pocit, že jsem neustála najezená k prasknutí už cítím hodně dlouho. Buď mám hlad jako vlk a nebo se cítím přecpaná k prasknutí. Nic mezi tím. I když sním málo a i lehké jídlo, tak pak mám tíhu v žaludku, jako bych spápla hromádku kamení:-)

133 Alue Alue | 10. října 2015 v 17:38 | Reagovat

[128]: Tu se sloupci taky moc nechytám, dívám se na ty googolplexy a levely, ty jsou nejsrozumitelnější. Nevím co vlastně zakresluje ta SLOUPEČKOVÁ. Pussschlag bych ještě taky pochopila....

134 CZK CZK | 10. října 2015 v 21:10 | Reagovat

[131]: Ten nervamin doporučuju, je to dobrá volba! Kdyby nebyl Nervamin, je možno použít Stimaral. U obou platí že malé množství povzbuzuje, velké množství tlumí. Měl jsem kdysi pacienta, který dostal jakýsi záchvat, kdy viděl věci, které "neexitují", které ho děsily a nemohl spát. Tak jsem po telefonu navrhl 12 kapek :-) Do 20-ti minut byl klid, za 30 minut spal jako špalek a ráno se nedal probudit, aby mohl jít do práce :-)

135 Aneska Aneska | 10. října 2015 v 23:29 | Reagovat

Mám pocit, že se mi mění celý život. Dokonce ve čtvrtek v době, kdy jsem tupě zírala na učitelku, při výkladu větných členů, jsem nad ní uviděla bílé, mihotající se světlo, takovou kouli, nejspíše ochrannou energii. Takových zážitků mám zatím minimum, ale tuším, že jsem na dobré cestě

136 Jindra Jindra | 11. října 2015 v 0:08 | Reagovat

Mně jen přijde zvláštní, že některý den poskočí energie o pár stovek procent a je to o čtvrt levelu a někdy to skočí o šílené bambiliony procent a je to o jeden level. Ten přepočet mi prostě nesedí. Aniž bych to uměl spočítat a rozuměl těm číslům.

137 zimniku zimniku | E-mail | 11. října 2015 v 17:05 | Reagovat

Pokud se veřejně neřekne jak to je, neřekne se pravda, jsme ve lži a manipulaci. Systém se změní jen kosmeticky, centrum se přenese ze západu na východ a dál se budou vymývat mozky ve školách pseudoinformacemi. Nic se doopravdy nezmění, jen se dá nová falešná víra, jiná fasáda. Budeme dál otroky. Pokud se neřekne pravda, jen se změní strana stejné mince. Ve chvíli kdy se pravda halí do tradic, historie a návaznosti na to, co již bylo, které může  být vymyšleno, či  zmanipulováno, muže jit o vymývání a zotročení. Nemůžeme si to nijak ověřit a o to jde. Dá se předložit cokoli. Napřed se vyvolá chaos a posléze se dosadí spasitel, který vše vyřeší. Kolikrát se to již stalo? Pokud se neřekne pravda a jak to skutečně je, jsme stále jen ve lži, manipulaci a otroctví.

139 Mia Mia | 11. října 2015 v 23:57 | Reagovat

Já jsem se ze zvědavosti pokoušela alespoň něco z webu od Němců přeložit, a oni to neměří žádným přístrojem, ale psychotronicky. Psali tam, že to porovnávají s výsledky měření ruských vědců, a že se to prý víceméně shoduje. Oni tam upozorňují, že nejsou vědecky vzdělaní, a ty přepočty a zákresy do grafů jim dělají nějaké jejich známé. Ty informace o 144. levelu mají s velkou pravděpodobností z chanellingu, na který se tam častokrát odvolávají.

140 A.L. A.L. | 12. října 2015 v 22:17 | Reagovat

Musim rici,ze mam neodbytny pocit,ze se skutecne neco deje. Na vylete se skolou mi jeden kluk zacal vypravet svou "teorii o vzniku sveta",ktera znela docela zajimave. Zacala jsem to resit a za chvilku jsme meli dalsi dva posluchace. Za hodinu tohle tema resil cely autobus! Probiralo se hlavne fungovani sveta a vesmiru a casto padaly moc zajimave nazory. Nakonec jsme vytvorili zaklad,ktery byl velmi komplexni. Slo ale hlavne o to,jak me prekvapilo,ze nekdo prijde s "blaznivou",ale pritom dulezitou myslenkou,a behem chvilky se spusti nadseny brainstorming. Vsichni to brali docela vazne a byli jsme jak v transu. Ucastnili se lide,do nichz bych to nerekla. Tohle se proste nemohlo stat jen tak,beru to jako projev bovisu. :-)

141 zimniku zimniku | E-mail | 12. října 2015 v 23:33 | Reagovat

Dnes jsme byl v Brně a na pondělí jezdilo docela dost sanitek. Stavil jsem se u známého a povídá mi, že jej bolí hlava a vzhledem k věku obavy na mozkovou příhodu. Taky mě pobolívá hlava, hlavně pravá strana. Jak se cítím, tak si myslím, že se v současné době odehrávají hodně zásadní věci. Dle mého je nyní důležité,hodně odpočívat, v žádném případě se nepřetěžovat. Důležité a zásadní je pozitivní myšlení. Nesnažit se něco změnit násilím. Být pozitivní, myslet na blaho Země, všech a všeho, co s ní souvisí. Bez ní, nejsme!

142 Martin Havran Martin Havran | 13. října 2015 v 21:39 | Reagovat

Ahoj Aluško, mohla by jsi sem dát i odkaz na ruský web? Martin

143 Paskalina Paskalina | E-mail | 13. října 2015 v 21:44 | Reagovat

[141]:přesně, máš pravdu, u nás též- spousta lidí reaguje na prudkou změnu počasí bolestmi zad, hlavy, já sama mám bolesti v bedrech celý víkend. Sanitky též dost jezdily.

144 Xnon Xnon | 14. října 2015 v 5:34 | Reagovat

Tak jsem koukal na dnešní bovisy u němců a už tam je dnešek a hodnoty tam byli přidané v 15:00 LV 105 a 58%.
Alu kdy bude ten článek o tom času ?

145 Alue Alue | 14. října 2015 v 10:11 | Reagovat

[144]: Až bude hotový.

146 Gája Gája | 14. října 2015 v 12:46 | Reagovat

[144]:opravili údaje, dnes je tam jakože měření v 8.00 hodin a naměřeno 106 level a 10%

147 River River | 14. října 2015 v 13:18 | Reagovat

[113]: Cituji Tě Sisi : .….“ nebo respektive... vůbec necítím svoje tělo!“  Nejsi sama Sisi, k tomu s dovolením dám článek z webu     http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/zcela-pravdiv-p-b-h-jen-se-ud-l-19-9-2015-v-9-09-hod-s?xg_source=activity .
Dozaj jsem už dal jeden komentář  z tohoto blogu pod článek Proroctví o Evropě , komentář [59]:, ale mezitím tam přibyl komentář Ywet ( osobně ji znám, úžasná žena). To je počteníčko! I ty fotky od ŽV stojí za to, zejména ta s Y7 a rukou, také to tam vidíte?
Sanitky potvrzuji také, v neděli byla jedna přímo u našeho domu.  Sama mám arytmie tak 10 dní, ale vždycky to „rozdýchám“.
Prosím Vás, dávejte si velký pozor na to, co říkáte, čemu věnujete pozornost!!! Před půlhodinou jsem se dověděla o případu, kdy mladému muži vypovědělo srdce, doslova puklo. Tomu člověku, který mi o tom vyprávěl ,právě teď ( do té půlhodiny)  zemřel příbuzný. Sice se jednalo o staršího člověka, ale ta synchronicita!
Přesně jak píše Zimniku [81]:, šetřete se. Sice moc nepíšu, ale pečlivě čtu, pokud se dostanu na internet.  Všechny Vás moc zdravím :-)Mám Vás ráda.

148 Issminie Issminie | 14. října 2015 v 14:40 | Reagovat

Přidávám se k těm, co poslední dobou hůře spí. Většinou se tak dvě tři hodiny převaluju než se mi podaří usnout a ráno se budím i půl hodiny před budíkem. Ale přes den jsem plná energie a cítím se dobře. Co se týče jídla, tak to už více než půl roku nejím vůbec maso a musela jsem vysadit i bílou mouku a bílý cukr, jelikož jsem zjistila alergii na lepek. Těla se nám prostě mění a už nemůžeme jíst to co jsme jedli celý život. Nyní jím jen jedno jídlo denně a to až kolem čtvrté hodiny odpoledne si dám porci zeleniny. Co se týče hladu mi jídlo vůbec nechybí, ale mám nutkavou potřebu něco sníst - je to zvyk.
A nakonec přidám svůj včerejší neskutečný zážitek. Po ranní meditaci jsem měla potřebu se projít po bytě a protáhnout si tělo. A jak se tak procházím, tak v hlavě slyším, jsi hodně popředu. Zarazilo mě to a zastavila jsem se. Uvědomila jsem si, že stojím před krbem v obývacím pokoji, ale také v dětském pokoji. Tak jsem zhruba těch 10 metrů došla, abych spojila své dvě já. A po zbytek dne jsem byla neskutečně frustrovaná, protože jsem si nemohla vybavit ten pocit, co jsem u toho měla. Mozek to nejspíš vyhodnotil jako nemožné a vytěsnil... jinak si nedovedu vysvětlit proč si ten pocit nepamatuju. S astrálním cestováním zkušenosti mám a můžu říct, že tohle bylo úplně něco jiného, bylo to fyzického rázu, ne duchovní prožitek!!!

149 Issminie Issminie | 14. října 2015 v 14:55 | Reagovat

Ještě jsem se zapomněla zmínit, že během dne mívám pocity neskutečné radosti. Promnu si ruce a málem mám chuť skákat od radosti a v hlavě mi jde myšlenka... já už se tak těším. Cítím se jako malé dítě, které se těší na výlet s rodiči. Má duše ví, že se něco stane, něco na co všichni čekáme. A má 10 letá dcera to mívá taky. Přiběhne a říká... mami já se tak hrozně těším. A když se jí zeptám na co se těší, tak odpoví... já nevím, prostě se těším. A když jsem si tady na ni vzpomněla, tak ještě přidám i její prožitky s časem. Někdy přijde ze školy pěkně naštvaná a když se zeptám co se stalo, tak mi odpoví, že zase musela jít cestu ze školy dvakrát. Říká... už jsem byla skoro doma a šup jsem zpátky před školou a musím jít tu cestu znovu. Mě to vždycky tak naštve, že se čas vrátí zrovna když jdu ze školy!!! A ty se pak divíš, když přijdu pozdě domů, mi už se ta cesta po druhé nechce jít tak rychle... chudáček můj.

150 BE BE | 14. října 2015 v 15:23 | Reagovat

Bola som trochu out of internet. Klídek - krásne, lepšie a lepšie.
Ako tu sa píše, dávajte si pozor na to čo vypúšťate z hlavy, z úst, a hlavne čo si vytvárate za obrazy.
Príbeh 1/
Cestovala som do môjho domu, že oberiem na zimu jablčka. Hlásili sneh.
Tešila som sa , a moje sklamanie bolo , keď som zistila, že bývalý, ich obral, všetky a mne ani jedno nenechal. Pritom ja som zanechala v pivnici cca 30zavarených flaštičiek ríbezl a ponúkla som mu nech si zoberie.
Akosi som teda predýchala sklamanie a v utorok zaniesla detské zimné veci nás do miestnej charitnej zberne.
Keďže žienky ma berú ako furt šéfku /zakladala som charitu/ milo sme sa rozkecali, spomenula som jabloň, a že nemám ani jedno jablko. V tom sa ku mne napriahla ruka s dvoma nádhernými červenými jablčkami plus bonus, sáčkova polievka /kuracia/ veľké balenie.
:-)  Onemela som.  
Príbeh 2/  na píšem až si spomeniem - nuž bovisy :-DD

151 Paskalina Paskalina | E-mail | 14. října 2015 v 20:54 | Reagovat

já dnes v práci makala jak šroub, celý den jsem se zastavila jen na chvíli na oběd. Od 7 do 17 hodin, ač mám prac.dobu do 15.30. (v nemocnici) Dobírám antibiotika (nachlazení) a záda už mi taky o něco povolila. Dík tomu, že bylo tolik práce, nebyl čas myslet na sebe. Má se oteplovat, což je fajn, o víkendu máme sraz se spolužáky cca po 31 letech po VŠ v Praze navečer a doufám, že bude pěkně na cestu autem do metropole :-)

152 BE BE | 14. října 2015 v 22:26 | Reagovat

[150]:
Už som si spomenula
Príbeh 2/

Platila som dnes v markete u pokladne, zhrábla som svoje drobné a tovar, v tom som uvidela trošku bokom mincu , 1 centík. Juj, šup s ním do kapsy, lebo evidentne nikomu nechýbal. V tom hlas zvnútra : " to nie je tvoje".  Rýchlo sa pýtam , "môžem si ho nechať".  "Nie" znela odpoveď.
Tak som nenápadne šupla centík späť na pult pokladne. Nik si nevšimol. Urobila som tri kroky ku oknu a vkladám tovar do kabely. V tom som zbadala , úplne tesne pri mojej taške ležala sójová čokoláda. - Vnútorne mi bolo oznámené: "toto si zober".
Cibrišky.. zas som kukala ako puk.
Nuž vraví sa : "odmena bude oveľa vyššia"  :-)
Želám všetkým takéto prekvápka.

153 zimniku zimniku | E-mail | 15. října 2015 v 9:58 | Reagovat

Mě to připadá, jako když se nestvůra svíjí v posmrtných křečích. Hlavně aby ji nechali a nesnažili se ji oživit. Způsobí ještě dost škody. Jinak jsem docela napaden a nebýt, kokosového oleje a semínek, tak lehnu. Jsem i docela mimo a mám problémy se soustředit. Pár lidí v okolí má problémy s průduškami (astma, či co) osobně také. Chtělo by to, sluníčko.

154 VS VS | 15. října 2015 v 10:14 | Reagovat

[152]:A teď si představte, kdyby jste s tou čokoládou naložila správně, možná by venku stál mercedes :))

155 BE BE | 15. října 2015 v 12:12 | Reagovat

[154]: :-))  Auto nechcem.... to čo som dostala bolo úžasné. Viete si predstaviť, že DAR oddisponujete niekomu inému ?  Keď manželke kúpite kyticu ruží a ona ich dá susedke budete sa tešiť ?  Ja chcem aby Univerzum pocítilo moju vďaku. :-)

Priestor medzi Univerz. displejom /zrkadlom/ a našou realitou je už očistený, všetko sa deje rýchlo, niekedy v okamihu, priebežne, prosto v čase.
Kukla som na Umeriu, uf,ale šupa.
Mám otázku. Myslíte si, že uvádzaný výsledok merania je odrazom postupne narastajúcej SILY BoVIsov ku určitému času, alebo skôr Bovisy idú, idú a naráz vyskočia, čo uvedú v zázname. Doslova vybuchnú ?  Pretože zažívam chvíle, dnes to bolo cca o 8 hod. ráno, príde nával, vlna cez telo, horúco, už nie tak hrozne ako v r. 2013.
Takže by ma zaujímalo, či môj stav, pocit, telo, zaznamenáva "výron" energií.

156 Lena Lena | 15. října 2015 v 16:56 | Reagovat

[155]: Také cítím návaly horka mezi 8 a 9 hodinou ráno.K tomu neschopnost se soustředit- zejména počítat čísla. V tu chvíli mám chuť jen BÝT.Cítím také více energie, méně spím, méně jím, stále mi klesá tělesná teplota. Už mám jen 35,5. Asi týden se dostavují stavy radosti a těšení se ...jako že to dokážeme!!! :-))

157 VS VS | 15. října 2015 v 18:45 | Reagovat

[155]: Nechtěl jsem reagovat a je škoda, že jste to nepochopila, jsem taky člověk a rozumím tomu. Stalo se mi, že manželka květinu ode mě darovala nebo se i o ni rozdělila, věděla že dostane další a že jí dárek potěšil a tím splnil svůj úkol a já z toho měl dobrý pocit, že jsem byl strůjcem radosti i pro další

158 BE BE | 15. října 2015 v 20:28 | Reagovat

[157]:
.. to je o inom. Ten prímer s kvetinami nebol moc presný :-)

159 BE BE | 17. října 2015 v 11:36 | Reagovat

17.10. buchne,nebuchne ? Caldera je v hornej časti mapy , ale podložie yelowstonu je ďaleko široko! /Oklahoma../
Všímam si skôr ako sú zemetrasenia v tejto oblasti plytšie a plytšie. Teraz napr. v kalifornii už Len 0,4 km. Dočítala som sa, že tieto sú práve najničivejšie.  
Tiež je vidieť dlhotrvajúcu aktivitu v južnej Amerike, Chile .., akoby to tam ani neprestalo, čo je už cca 3 týždne.

160 mariankosnac mariankosnac | 17. října 2015 v 11:55 | Reagovat

Výbuch Yellowstone už myslím niekto predpovedal a nič sa nestalo. Ten tlak v Yellowstonu je a raz to buchne, ale nikto nevie kedy. Dnes už nie.
Čo sa týka tých svetelných stĺpcov, je to nový zaujímavý fenomén, ale nezdá sa mi to nejak dôležité, možno je to len test nejakej novej zbraňe, možno minozemská technológia.

161 Sensi Sensi | E-mail | 17. října 2015 v 19:40 | Reagovat

Ráda přispěji odkazem. Zde můžete sledovat zemětřesení přímo v Yellowstonu:
http://www.seis.utah.edu/req2webdir/recenteqs/Maps/Yellowstone.html

162 Sensi Sensi | 17. října 2015 v 22:01 | Reagovat

To světlo na dálnici  rok a půl staré  video..https://www.youtube.com/watch?v=IxtZt03ggMY.

163 Dozaj Dozaj | 18. října 2015 v 9:59 | Reagovat

Dojde tedy k přepo´lování země? Nějak vše do sebe zapadá..
Aktuálně není známo co, způsobuje poruchy směru toku tekutého železa. Není jednoduché předpovědět, jaké dopady může mít přepólování magnetického pole na život na naší planetě. Samotné pole mimo jiné vytváří základní ochranu před silným slunečním zářením. Zatím žádné fosilní nálezy nepotvrdily masové vymírání či zvýšený výskyt radiace během posledních přepólování. Každopádně geomagnetická změna by mohla narušit rozvody elektrických a komunikačních sítí.
http://www.magneticportal.cz/zajimavosti-z-magnetismu/muze-dojit-k-prepolovani-magnetickeho-pole-zeme
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/v-echno-je-jinak-3-matka-gaia-zpomaluje-svou-rotaci?xg_source=activity
http://www.energytalisman.eu/cz/sdeleni-2015-kruhy-v-obili-a-velka-ocista.html

164 BE BE | 18. října 2015 v 12:28 | Reagovat

Ouvej, ale keď si pozrela grafy tak vieš, že ? S tým horčíkom - ja nesledujem, lebo mám od doktora koktejly Ensure, aby som pribrala a tam je ho akurát. V 2012 som začala strácať váhu, lebo som aj skúšala žiť z luftu/prány.  Potom úraz, a pp už ma zmáhali vibračné poryvy. Bol to des. ..., raz so mnou hodilo o zem, myslela som že umriem. Zaujímavé je, že cca dve hodiny predtým mi prišiel email, - " to čo sa s tebou bude diať nerieš. Iba ľahni n ZEM a popros, aby matka vytiahla/ zobrala z Teba to čo tam nepatrí."  - Jo, takže keď to prišlo, ľahla som pod jediný strom/slivku na zem a prosila. Prešiel dlhý čas, som tu. Teraz bez liekov. Ak môžem, radila by som ti stretnutie so skutočným šamanom.  Oni vidia TUaTeraz skutočnosť. Je možné, že ťa niekto vysáva, v noci sa mu to darí...
Túto noc, pár dní späť cítim , akoby pri návratu zo snu, teplo, až do končatín a také pnutie, až ochabnutie, raz nohy, raz ruky. Pomáha voda, a tiež alpa na servítku a šup na to miesto. Ako som tu už písala ihneď sa odpájam myšlienkovo, že mi čosi je. Napínam ruky, otváram oči, párkrát predýchnem a idem von z postele. Nedovolím hlave rozvíjať pocit nekomfortu. -  Dávnejšie k nám chodil človek, ktorý na všetky neduhy požíval kávu.  Ale - varí sa takto :
dáš trochu cukru, kávu na liter malú lyžičku, a zaleješ vriacou vodou!
Je to taká hrušková voda :-)  Ale robí divy. Prečo : Cukor je rýchly vodič, káva vysoko energet zdroj /v Bovisoch/, voda je živá.  To môžte popíjať celý deň.

Nech naberieš silu Aluško.

165 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 18. října 2015 v 16:23 | Reagovat

Nevím. Včera jsem žádné zemětřesení  nepocítila. A kdyby vybuchl ten vulkán, už by to někde psali. Každopádně doufám, že to nevybuchne. Vím, jsme od toho daleko, ale přesto poblíž žije spoustu obyčejných a nevinných lidí a zvířat.
Jinak, když nezabírá hořčík, zkus železo. Já  s ním léčím všechno. Jen na chřipku to zatím nezabírá.

166 saabina saabina | E-mail | 18. října 2015 v 16:55 | Reagovat

Ahoj, včera jsem psala, ale nějak mi to tu zmizelo..
Krom klasických problémů se spánkem a motáním hlavy a únavou se mi právě zdá, že jakoby méně fungovaly přírodní prostředky (např. i hořčík)...mám kolem sebe pár lidí z rodiny, kteří jsou tzv. nachcípaní, bereme všichni jen přírodní léčbu, vždycky zabere za dva tři dni. Teď at berou co berou, už jsou vyřízení týden a půl, vůbec jim to moc nezabírá. Tak jsem se chtěla zeptat, zda nemá právě někdo podobné zkušenosti??
Také někde na Fcb bylo info, že na nás venku sypou tuším baryum či co to bylo, už si nepamatuji. Já jelikož ven nechodím, ptže čekám na narození mimča každým dnem, tak jsem celkem ok, ale kdo se kolem mne venku pohybuje víc, je docela ko. Je to cca týden a půl, co právě všechny bolelo v krku a byli tak divně "nemocní", ale neodpadli úplně?? Zvláštní...

167 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 18. října 2015 v 18:55 | Reagovat

Dnešní den stál za pr.. Noc byla lehce neklidná, ale přes den jsem byl bez nálady,  mrzutý a bolela mne hlava. Nerozumím tomu, protože poslední 2 týdny jsem si užíval stav rozšířeného vědomí a božského klidu, toho, který je uvnitř.  Důvod by mohl být začátek rýmy, uvidíme.

168 zimniku zimniku | E-mail | 18. října 2015 v 23:42 | Reagovat

Poslední noc jsem se prudce probudil ve čtyři ráno a nezabral. Zabrala meditace.Osobně si nemohu vynachválit kokosový olej. Snažím se dvakrát denně jej převalovat v ústech 20 min. a vyplivnout. Citlivost zubů a dásní pryč. Doposud zdráv i když v okolí jsou nemocní, ani kýchnutí. K tomu dvakrát denně směs semínek: slunečnice, dýně, lněné, konopné a chia.

169 Mery Mery | 19. října 2015 v 12:59 | Reagovat

Alue, můžeš napsat, kde kupuješ hořčík? Děkuji. K tomu spánku, mám občas ty samé problémy, tak teď spím s orgonitem pod polštářem :-D člověk zkouší co se dá :-) zatím to zabralo :-) uvidíme.

170 Alue Alue | 19. října 2015 v 15:47 | Reagovat

[169]: To se nedá koupit v obchodě. Já mám farmaceuticky čistý hořčík v prášku, to se neprodává nikomu.

171 Milena Milena | E-mail | 19. října 2015 v 17:15 | Reagovat

Nechci tady radit, ale o necem podobnem hovori Ivanka Adamcova. Upozornuje, ze se to bude dit cim dal vetsimu poctu lidi
s tim busenim srdce. Ji se to stalo ve dne v obchodnim dome, volali ji zachranku, nic nezjistili. Tyto tlaky, buseni srdce a stavy na infarkt se opravdu deji hodne lidem. Nekomu dokonce uplne zcerna na chvili panenka. EKG nic nezjisti, souvisi to s energiemi. Nemame mit zadny strach, ikdyz je to velmi neprijemne.

172 Zina Zina | 19. října 2015 v 18:43 | Reagovat

V neděli ráno jsem se probudila a bylo mi divně, jakoby na zvracení. Když jsem vstala, tak se mi tak zamotala hlava, že jsem se musela chytit zdi, jinak bych spadla. Celá neděle byla divná, bylo tak nějak nedobře. Večer jsem si musela jít brzy lehnout, ale usnout jsem nemohla. Cítila jsem jakoby nějakým způsobem špatnou energii, nedokážu to specifikovat. Zdály se mi i zlé sny. Dnes jsem v pohodě.

173 Raja Raja | 19. října 2015 v 19:04 | Reagovat

Aluško :O, mám úplně stejně zvláštní zážitek...Z ničeho nic....stála jsem u umyvadla, najednou cítím jak mi hučí v uších a tělo bylo "ožralé"...pak nic..a probouzím se pod záchodovou mísou s rozbitou hlavou...pak jsem se dopotácela do postele. Za chvilku jsem s velkým úsilím došla k oknu abych si pustila čerství vzduch a náhle nic o.O vůbec netuším jak jsem se dostala zpátky do postele, ale zvdla jsem se v ní a strašně spocená...Potom to odeznělo..Bylo to děsivý. V tom stavu jsem ale myslela že se něco děje, že převibrováváme snad. Opravdu to bylo to první co mě napadlo. Pak jsem četla, že přibylo dost bovisů, tak to přisuzuji jim....mrškám

174 BE BE | 19. října 2015 v 19:29 | Reagovat

[172]:

[171]:

[173]:

Nuž dostávame novú šancu. Sú miesta v našom tele nedostatočne "vyživované", zablokované. Ke´d ich niečo prerazí, silná energia je to šok. Mne napr. na hrudi naskákaly pluzgiere, akoby malé spáleninky. Proste tam kde energia chýba je jej treba hodne, akoby tam vznikkla akási "čierna diera" ktorá energiu požiera. Potom zas inde energia chýba. Kým nedôjde ku vyrovnaniu. Jo, bolí to. Vtedy som nevedela o Bovisoch nič. Teraz keď čosi zaznie ihneď pomyslím, deje sa mi čo má, ďakujem, prepúšťam ťa. Všetko je ako má byť... atp., hlavne neprepadnúť strachu.

175 NikolaRehakova NikolaRehakova | E-mail | 19. října 2015 v 20:19 | Reagovat

Také se musím zapojit do diskuze, protože na dnešek jsem vůbec nemohla spát, furt jsem se převalovala a to s tím bušením srdce jsem měla také hned jak jsem si lehla do postele. Zkoušela jsem ho uklidnit hlubokým dýcháním, jelikož mi to vždy pomůže, ale tentokrát ani to moc nepomohlo, tak jsem se zkoušela soustředit na něco jiného a po nějaké době se uklidnilo.:)

176 Paskalina Paskalina | E-mail | 20. října 2015 v 0:34 | Reagovat

u nás v práci si stěžuje na hučení v uších ev.pískání v uších už kdekdo...a já pořád jen ta páteř...nicméně poslední dny mi už dává pokoj...jen kdyby bylo té práce o něco míň...celý den se nezastavím.

177 VS VS | 20. října 2015 v 11:26 | Reagovat

Zajímá mě jestli v noci šli silnější energie, nebo je to zase předzvěst něčeho silnějšího. V noci se často budím, což není taková tragédie, ale dnes jsem se vzbudil asi čtyři krát a byl jsem jak přišpendlený k posteli, něco jako při potápění, ten tlak. Už jsem to několikrát pociťoval i dřív, tak mě zajímá jestli něco bylo nebo přijde :)

178 iriska iriska | 20. října 2015 v 12:31 | Reagovat

[176]: jj hučení a pískání v uších mám taky, slyším všechno, vadí mi spotřebiče zapojené do zásuvek, pískání v tramvaji. Mám čím dál citlivější sluch. Jinak se připojuju k těm, kdo omdlévají, já to měla včera večer a dneska ráno, vsadím se že jsem měla extrémně nízký tlak, sotva lezu, k tomu dost nepříjemná migréna. Dala jsem se do kupy až teď v poledne. No snad bude zas na pár dní pokoj :O

179 Dominik Dominik | E-mail | 20. října 2015 v 13:51 | Reagovat

ahojte všetci našiel som dáke správičky verím že potešia a prajem všetkým a Aluške veĺa síl, súcitím s tebou vela toho čo píšeš pocitujem -zlatý MMS :D ďakujem za tvoju úprimnosť a nech sa darí.. Všetko je ako má byť držťe sa všetci energie nám stúpajú a časom ostane len čistá pravda :)

Máme pre Vás neuveriteľnú, ale zato úžasnú správu.

Predstavte si, že celosvetový Mier a vyriešenie všetkých problémov ľudstva s nedostatkom čohokoľvek, by boli vyriešené počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Ako by sa zmenil Váš život? Čo všetko by ste "chceli" robiť, keby ste už nikdy v živote "nemuseli" nič robiť? Začali by ste sa správať zodpovedne k sebe aj druhým a pracovali na tom, aby ste boli šťastní a pomáhali k tomuto stavu aj všetkým okolo Vás?

Predstavte si, svet, kde je všetkého dostatok, kde je k dispozícií nekonečno veľa energie, ktorá každému zabezpečí jedlo, strechu nad hlavou, možnosť komunikácie, presúvania sa, zdravia a to všetko zadarmo.

Už nebude potrebné strašiť a klamať ľudí, udržiavať ich v nevedomosti, rozdeľovať ich hranicami, odvádzať ich pozornosť, udržiavať vojny kvôli ziskom, bojovať o moc a územie, nebudú potrebné ani peniaza, zlato a akékoľvek iné hmotné veci, ktorým boli prisudzované falošné hodnoty. Toto je

Zlatý vek ľudstva o ktorom ste vždy vnútri svojho srdca snívali. Toto je SLOBODA pre celé ľudstvo. Tento čas práve nastal a Vy môžte pomôcť k naplneniu týchto myšlienok.

16.10.2015 sa o 20:00 v Ríme uskutočnila tretia celosvetá Mierová konferencia zorganizovaná neziskovou nadáciou Keshe Foundation, na ktorej nukleárny fyzik Mehran Tavakoli Keshe, zakladateľ nadácie, prezentoval spôsob ako do pár mesiacov môže zavládnuť na celej Zemi Mier a hojnosť pre každého jej obyvateľa.

Na túto konferenciu boli pozvaní veľvyslanci a zástupcovia všetkých zemí sveta. Oficiálne účasť potvrdili 15ti, prišlo ich 25. Pán Keshe odprezentoval výsledky jeho 40 ročnej práce a vývoja, ktorá je založená na energií plazmy a napodebeniu dejov, ktoré sa bežne okolo nás dejú.

Ukázal generátor schopný zásobovať energiou akýkoľvek prístroj na zemi bez potreby transformácie tejto energie. Táto Energetická jednotka má taktiež schopnosť vytvárať jedlo, liečiť a zabezpečovať dopravu kdekoľvek na Zemi a aj mimo nej.

Energetické náklady na výrobu jednej jednotky sú minimálne a naďalej pracujú na jej vývoji. Dá sa vyrobiť kdekoľvek na svete z bežne dostupných materiálov. Postup ktorý vyvinuli je taký jednoduchý, že ho zvládlo aj 5 ročné dieťa.

Následne rozdal veľvyslancom Energetické jednotky aj s presným návodom na ich výrobu a oznámil, im, že každý z nich to má odovzdať svojej vláde, ktorá má 10 dní na to, aby zabezpečila ich rozsiahlu výrobu a distribúciu pre vlastných obyvateľov.

Každá vláda totiž pred dvomi rokmi mala možnosť si prevziať na USB kľúči túto technológiu na druhej celosvetovej konferencii a mnohé tak aj urobili, žiaľ prínos pre obyvateľov tejto planéty bol zatiaľ skoro nulový.

Po desiatich dňoch nadácia Keshe začne vo veľkom distribuovať Energetické jednotky sama a učiť všetkých ľudí návod na ich zostrojenie.

Týmto krokom odštartoval posun celého ľudstva k slobode, zjednoteniu a vytúženom Mieri. Zároveň nám to dáva neobmedzené možnosti cestovania vesmírom.

Odkaz na záznam z konferencie ako aj ďalšie informácie sú v komentároch tohto príspevku.

Tu je záber z konferencie po tom, ako si zástupcovia zúčastnených krajín prevzali Energetické jednotky.

text: Keshe Foundation ČR + SR

Michael http://cestyksobe.cz/evoluce-telesne-formy-a-vzestup-vedomi/11035 :)

180 Evina Evina | E-mail | 20. října 2015 v 13:53 | Reagovat

Hezký den,mám stejné zkušenosti s tou nespavostí-zvláštní- většinou spím dobře.Hučení v uších, bušení srdce,občas závratě, velmi vnímám energie-občas tlak do hlavy, jen doufám, že to dospěje k nějakému cíli.Já vnímám i nadpozemské bytosti, které se pohybují- spíš jakoby přesouvají po dece, když jsem v naprostém klidu, taky anděla atd.Je toho velmi hodně, ale pokud vše přijímám s láskou a že přijde potom něco krásnějšího, zvládám to.

181 Dominik Dominik | E-mail | 20. října 2015 v 14:01 | Reagovat

Veci náhle urobili obrat, ktorý značí koniec vplyvu Kabalistu, pokiaľ ide o jeho schopnosť diktovať spôsob, ktorým sa prejavujú budúce udalosti.

Ich plán je zhatený čiastočne mimoriadnou odozvou od ľudí, ktorí sa vyburcovali do skupín, ktoré venujú svoj čas Svetlu Pravdy.

Plný rozsah moci Iluminátov im možno nie je známy, ale namiesto konfrontácie si uvedomujú, že dávajú viac sily Svetlu, viac než vyvažuje váhy. Naozaj, s pomocou iných síl Svetla môžu uháňať vpred so zmenami, ktorých osudom je zaistiť ich víťazstvo.

Ešte je cesta, ktorú je treba prejsť, ale to čo uvidíte sú znamenia, ktoré jasne potvrdzujú smer, ktorým idete. Energie pre zmenu rastú po celý čas a ako staré odpadávajú, nové prinesú to čo je žiadané. To bude jasne značiť, že robíte smelé kroky pre zaistenie, aby Vzostup nebol zdržaný a stále sa blížil.

Predstavenie Jednotky Plazmového Reaktora takpovediac uviedlo do činnosti prvú scénu pre skutočnú zmenu. Uvidí sa ako bude informácia prijatá a či je možné prekonať akékoľvek snahy o jej zdržanie.

Samozrejme spôsob ako bola zverejnená prostredníctvom Nadácie Keshe, zaisťuje, že bude uvedená prostredníctvom veľa veľa rôznych zdrojov.

Toto samo o sebe sťaží komukoľvek kto jej odporuje, úplne zastaviť jej postup. Avšak teraz keď je informácia uvoľnená, bude veľmi zaujímavé vidieť všeobecnú reakciu na ňu.

My predvídame, že taký život meniaci vynález bude dychtivo prijatý, a bude prvým z mnohých, ktoré pozdvihnú kvalitu vašich životov.

Tak putujte zbytok cestu ku slobode s poznaním, že nič nebude mať dovolené rušiť cestu, ktorú ste si vybrali.

Pripravujú sa ďalšie zmeny, ale najprv sa pozrime ako sa vysporiadate so súčasnou situáciou.

Na akékoľvek problémy narazíte, nemôžu mať žiadny skutočný dopad na skvelý pokrok, ktorý dosahujete.

Nemalo by byť pre vás príliš ťažké uvedomiť si, že plány pre váš Vzostup sú na dobrej ceste a veľa Bytostí mimo Zeme dáva svoju podporu pre zaistenie vášho úspechu.

Takže my spolu Spojenectvom Gúľ (Sphere Alliance) a Modrými Vtákmi (Blue Avians) sme vaša poistka, že dosahovaný pokrok nebude môcť zastaviť absolútne žiadne rušenie.

Ako si musíte uvedomovať, mocné Bytosti pochádzajúce mimo vašej Zeme plánujú váš úspech, a nezáleží čo temní robia, aby sa vás pokúsili zastaviť, neuspejú.

Vy ste mali vaše sklamania v minulosti, ale tentokrát budete oslavovať s nami a ďalšími dušami, ktoré vás sprevádzajú.

Strach je váš najväčší problém, čo je dôvod prečo podporujeme šťastný koniec cyklu.

Často vám pripomíname, že temní žijú z vašej energie strachu, a preto je dôležité, aby ste sa vyhli jeho vytváraniu. Stále sa snažia vo vás vyvolať pochybnosti a strach pretože plánujú urobiť falošný mimozemský útok na Zem.

Nedajte sa nachytať na ich taktiky a vedzte, že my zvládneme každý pokus vykonať ho. Toto má byť váš čas, váš úspech a nikto vám ho nemôže vziať. Zaslúžili ste si ho a pozdvihli ste sa z najnáročnejších podmienok, ktoré na vás boli uvalené.

Najvítanejšia zmena je vo vašom postoji a prístupe ku temným, ktorí vás už nemôžu viac zastrašiť, ako to robili v minulosti.

Toto je doba keď si môžete blahoželať že ste prišli na koniec vašej cesty. O výsledku sa nikdy nepochybovalo, a predsa zároveň úspech nebol zaručený, ale vy ste prekonali mnohé výzvy.

Nikdy ste nestratili vieru v seba alebo vašich mnohých priateľov a spolupracovníkov z iných dimenzií.

Kým nie ste schopní vidieť celý obraz, neuvedomíte si veľké úsilie, ktoré ste vynaložili, a niekedy ako mnohí z vás pracovali po dlhé obdobia sami. To vyžadovalo nesmiernu vieru z vašej strany a vy ste prešli s vyznamenaním.

Hoci ste to nerobili pre osobnú odmenu, faktom zostáva, že ste z vašich skúseností veľa získali.

Ponesiete si vaše skúsenosti so sebou a dobre vám poslúžia v budúcnosti. Žiadna snaha ktorú vynaložíte pre Svetlo, nie je premrhaná, bez ohľadu na to aká je malá, pretože ste časťou skupiny, ktorá sa vtelila, aby pôsobila ako kolektív. Po čase úplne oceníte a pochopíte vaše životné úspechy.

Dlhý čas čakáte na povzbudivé znamenia, ktoré je teraz vidieť okolo vás. Avšak stále musíte byť trpezliví pretože znamenia skorého úspechu sú len začiatok obdobia zmien, ktoré stále bude potrebovať čas, aby sa úplne prejavilo. Avšak my vám nechceme vziať vašu radosť a nadšenie, ale dopriať dosť času aby veci úplne prebehli.

Semienka sú zasiate a teraz nič nemôže zabrániť výsledku, ktorý si prajú Pracovníci Svetla.

Jasne, pokiaľ Tlač a Televízia nie sú oslobodené z obmedzení, ktoré sú na ne uvalené, nedostanete úplné podrobnosti o zmenách, ktoré prebiehajú.

Temní kujú pikle a snažia sa uskutočniť ešte jeden posledný pokus ako zastaviť váš pokrok, ale to bude márne, pretože nie je možné aby vytvorili svoje plány bez nášho poznania.

Takže Drahí, nedovoľte im vyviesť vás z rovnováhy alebo vyvolať vo vašich mysliach pochybnosti, pretože keby ste dokázali vidieť budúcnosť, tak ako to dokážeme my, vedeli by ste, že tá je zaistená.

Budúcnosť je jasná a Matka Zem sa pripravuje na Vzostup, za čo je veľmi vďačná, obzvlášť po mnohých cykloch ktoré skončili pohromami.

Ako sme vás veľa krát oboznámili, Vesmír očakáva vaše pozdvihnutie do vyšších vibrácií. Môžete byť malá škvrnka v Oceáne Planét, ale napriek tomu ste veľmi dôležitá v jeho vývoji.

Môžeme vám priniesť každý týždeň vzrušujúce správy keď očakávate zmeny, ktoré sú na dosah.

Keď sa pozriete späť, uvedomíte si, že všetko je v procese zmeny po dlhý čas, ale len teraz vám to začína byť zjavné.

Majte na pamäti, že na uvedenie nového je nutné zmeniť alebo odstrániť staré, a to vám môže spôsobiť dočasné nepohodlie, ale to nepotrvá dlho.

Všetky záležitosti teraz rýchlo postupujú ďalej ako sa čas stále zrýchľuje, ako ste si mnohí z vás všimli.

Nemáte pochybnosti, že staré spôsoby už nie sú vhodné pre nového Človeka, ktorý sa vynára z popola starého. Už sa prispôsobujete novým myšlienkam a zostáva už len, aby sa úplne prejavili.

Ja som SaLuSa zo Síria a hovorím vám, že zmeny urýchlia váš príchod do Nového Veku spolui so všetkými výhodami, ktoré s tým prichádzajú.

Naše lode sa často objavujú na vašom nebi a mali by vám dať pocit bezpečia.

Buďte uistení, že my nikdy nepoužívame silu, ale ak je treba, budeme chrániť naše lode ak sú ohrozené inými.

Náš zámer je byť mierovou silou pre dobro všetkých.

Tak vás nechám s našimi požehnaniami a láskou na bezpečnú cestu do vyšších dimenzií, ktoré sú vašim pravým domovom.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey

SaLuSa 16-Október-2015

Preklad: SiR @ http://ee.dunres.sk

ďakujem Patrick  :)

http://orgo-net.blogspot.sk/2015/10/cina-mesto-mimozemstanu-v-oblacich.html

182 BE BE | 20. října 2015 v 16:44 | Reagovat

SaLuSa , jeden zo chanelingov. Pre mňa bol viac dôveryhodnejší ako iné.
Dlhšie som "nezakopla" o neho. Pýtam sa Patrika i Dominika : Je spojitosť s videom o meste v oblakoch ?
Ďakujem.

[181]:

183 mariankosnac mariankosnac | 20. října 2015 v 18:06 | Reagovat

To mesto mimozemštanov v oblakoch asi bude len optická fatamorgána. Alebo že by mimozemštania stavali mrakodrapy na oblakoch?                                        

Mesto duchov záhadne sa zobrazujúce nad Čínov  https://youtu.be/IWxnq7xfs8k

184 Tara Tara | 20. října 2015 v 20:11 | Reagovat

To město v oblacích je opravdu zajímavé, ale podle mě je to spíš projekce.

Jinak nemá dnes někdo taky problémy s dýcháním? Celý den nemůžu dýchat, pořád se nadechuju, jak kdyby mě někdo dusil a je to vážně nepříjemné.

185 Farah Farah | 20. října 2015 v 20:22 | Reagovat

Mě ten hořčík přišel do pracovních dní sám- kolega ho prostě rozdává :-) Ale co mi není teď pohodlné, jakýkoliv stres si člověk musí oddýchat, rozchodit a odmeditovat- na úkor spánku. Také uvažuju a každý den, co mám mít jízdy v autoškole, tak prosím anděly o ochranu a bezpečí- jestli je vůbec bezpečný jezdit TEĎ o těch Bovisech. Začíná to mlet aj se mnou. Instruktora se ptám, jestli můžu bulit a nadávat, když něco pohnojím, protože vnitřní kritik a soudce byl po letech jakoby rozmražen, tak mě to rozhodí a nějak to musím holt ventilovat. Jenže spolu s tím, že jsem byla vychována, že bulení je přece hanba a že už jsem velká, tak to je horší. Cítím stud, ale přitom nemám zbytí než mu čelit. Tak vypnu myšlení na lidi kolem a prostě řídím a bulím! Jsem smutná. Pak hodina autoškoly končí. Instruktor mi dává přátelský šťouchanec /asi jsem na sebe prozradila víc, než jsem chtěla?, ten proud energie funguje jako totální sérum pravdy, hmm?/ protože říkal: "Klidně nadávejte, brečte si, mě je to jedno, hlavně je důležité správné odbočování, řazení atakdále." Povídám: "Asi se začnu lidí bát." A pak už jen to gesto (rovnou do třetího oka), snad abych nezoufala a přecijen měla víru nejen na anděly ale také v dobrotivost a přátelství lidí.
Ale pointou je, že právě lidé dost trpí na ty chřipky a že je to teda tím, jak se tělo rekalibruje na vyšší vibrace, protože nemoc je vlastně fyzicky přenesená/potlačovaná emoce. No a já je rovnou ty emoce posílám ven, ať to klidně každý ví, mě už vážně nedokáže záležet(a ani nemůže!) na tom, že mě budou lidi osočovat, že se chudáčkuju a lituju nebo že jsem slaboch. A proto neznám chřipku, co jsem na světě...skoro 3dekády :D Snadno a plynule přejdu pak od slz ke smíchu, radosti, takže to není tak zlé, ovšem musím tlumit tu radost, protože chci přece ten řidičák, tak systém nemůže vědět, že jsem veselá, dokud to nebude vyřešený i na úřadě- alespoň musím předstírat skepsi a nízko položené vlastní vibrace(upíři mají za to pak, že si u mě nic necucnou), abych byla neviditelná pro případné temné entity (dočasně) a pak mám klid. Až když nemusím řešit nic pozemského, náročného na průběh/nesmí tam totiž vzniknout ani vteřina, kdy budu duchem jinde/ tak si zase lítám hezky vysoko. :-)
Prostě je to emoční nářez. Na jednom pólu je u mě touha rozdávat radost a žehnat všemu živému (na to už mám afirmaci) a na straně druhé je nedůvěra a obavy také z lidských omylů a předsudků, pokaždé se leknu a než se vzpamatuju, tak už reakce proběhla i z mé strany a ne právě příjemná a pak to oslzím, protože mi je to líto, že ten nádherný žehnací záměr byl akutně přeťatý pouhou chvilkou a spravit to bude trvat zase určitě déle...mrzí mě ten nepoměr NÁMAH, kdy v minutě se to po...e a spravit to trvá třeba týdny... hlavně méně slunečného počasí mi to neulehčuje /pozor jsem fotonofilní na všech úrovních :D ale bez toho slunka mám asi absťák/.
Prosím lidi, proto se dohodněte, že když si zkazíte něco pěkného mezi vámi, dohodněte se CO NEJDŘÍVE na tom, že na ošklivé zapomenete a obnovíte krásný proces a vztahy hned a nečekejte a nehrajte na to, kdo první má přijít s omluvami, jednejte jak nejlépe dovedete. Chci věřit v dobro lidí, i když to není dokonalé. Bez hraní na hrdost/ostudy. Vlastně to není ani o mně, že okolí nechápe mé slzy. Bez toho se obejdu, ovšem budu ráda, když pochopíte každý za sebe vlastní pláč a propustíte jej na svobodu a budete i víc zdrávi a volnější.

186 Farah Farah | 20. října 2015 v 20:35 | Reagovat

Ještě s tím těšením se a bušením srdce, tak mám obojí. Buď bušení, že se mi něco nepovedlo nebo to hezké bušení, když se těším a propojuju se s archandělem Rafaelem (ten je na srdíčko úúúžasnej) jo a teď jak to píšu, tak mě polejvá horko od hrudi, jen se modlím, aby pominula brzy ta rozpolcenost mezi chvílemi těchto úžasů a, sice kratičkých, smutků. No v pondělí 19.10. bylo v kalendáři Michaela (a mě napadlo jít do nově otevřených doplňků do bytu si koupit jednu..Andílku Michaelu).

187 Depe Depe | 20. října 2015 v 21:13 | Reagovat

Stavy, i kterych pises mam taky. Nahle se ztratim a jdu k zemi. Casto se mi z niceho nic zvedne zaludek a jde to ven. Pravudelne 1x-2x tydne a pak je zase behem par hodin klid, jako by se nic nedelo. Mam stavy, ze me hodne zacnou bolet spanky, kdyz se uz na podvedome urovni zacnu rozcilovat. Pokud se nedam doklidu, tak se rozjede neuveritelna bolest. Ze by me to upozornovalo na zbytecne negativni stavy, ktere bych si zpusobovala?

188 zimniku zimniku | E-mail | 20. října 2015 v 21:46 | Reagovat

Dokud každá bytost nebude naprosto přesně a neoddiskutovatelně vědět, jak to je. Vždy bude prostor pro manipulaci, ovládání, svádění a zotročování. Jen my dáváme možnosti a sílu k ovládání. My dáváme "otrokářům" bič do rukou svou nevědomostí a čekáním, že se něco stane. Pořád jen čekáme. Vzdělávejme se, pracujme na sobě, poznávejme, otevírejme oči a hlavně už nečekejme, není na co. Vše máme, stačí se jen rozhlédnout. Jak je možné, že pár bytostí je schopno uspat miliardy? Copak by se vědomé bytosti nechali ovládat? Je potřeba bezpodmínečně vědět. Tak obrovská manipulace, že i hřbitovy slouží k úsudku, že jsme něco jiného, že jsme odděleni. My vše bereme tak samozřejmě a vůbec se nad ničím takřka nepozastavujeme. Co nám řeknou, jak cvičení mopslíci hned vykonáme. Ovšem je to v pořádku. Pokud by se okolnosti nebyli, nevědělo by se. Je potřeba aby se vše manifestovalo i zlo. Je nutné zodpovědět otázku:"Co by se dělo, pokud by se vycházelo z matérie nikoli z ducha." Jsme přímými účastníky manifestace otázky. Dle mého je již zodpovězena.

189 pRedox pRedox | 20. října 2015 v 23:39 | Reagovat

[181]: Zdravím, už delší dobu uvažuji, zdali mám přispět jeden dílek puzzle do skládanky a tento příspěvek, je to, na co jsem asi čekal, hlavně ta část ke konci o těch mimozemských lodí.

V poslední době, sám vidím větší aktivitu z jejich strany. Tím myslím, hlavně přelety, jelikož když se dívám hlavně za jasné noci na nebe, tak to co pozoruji není letadlo, jelikož ten objekt nebliká, ale pouze lehce, ze začátku svítí (tlumeně), dále nevydává žádný zvuk -> ticho jak v hrobě.

Rád bych jsem tu chtěl popsat, pár zážitků a sami jsi můžete vybrat zda-li kecám či ne a nebo jste už viděli to co já.

Například, jak jsem zmínil nejlépe lze pozorovat v noci, jelikož světlo ve tmě lze lépe spatřit než za dne :)

Pokud je chcete pozorovat, doporučuji jsi vzít židličku, aby jste neměli stále zakloněný krk, po chvilce to už není příjemné. A samozřejmě být co nejdále od města, aby jste vůbec viděli hvězdy :). Dle mého názoru tyto bytosti dobře vnímají jakoukoliv energií, takže čím více jste "čistčí" tím lépe, ale taky velmi hodně reaguji na pomoc, například když je Vám smutno atd..., tak mi přijde, že vás chtějí rozveselit.

Není potřeba speciální příprava nebo něco takového, ale někdy jim pošlu energii co vytvořím mezi rukama, je to cítit jakoby jste stlačili neviditelný balónek, který klade odpor, Alue to tady už popisovala. Většinou jsi jen tak sednu a kukám na hvězdy a cca 10-15 minut člověk přemýšlí nad jinými věci (filozofické), například, že ty hvězdy co člověk vidí, je černá hvězda a ne skutečné hvězdy. Potom najednou vidím jak letí světýlko skoro přesně nademnou, které je velice vzdálené a lépe jde vidět když se na to nedíváte přímo, ale díváte se na jiné hvězdy, potom máte lepší ostrost. Jasně vidíte, že nebliká pouze lehce svítí a že nevydává žádný zvuk. Tento přelet můžete vidět cca 1-3x. Dalo by se to přirovnat k testovacím letům, například jak budete reagovat, jaké jsou energie atd... , ale nejsem jsi jistý zda-li na 100% k tomuto slouží. Ale jsem jsi jistý na 100%, že pokud se Vám ukážou, tak oni přesně vědí, kde jste, na co myslíte a na co a kam se díváte. Za toto bych dal ruku do ohně, takže se nemusíte bát, že se Vám ukážou zrovna tam, kde se nedíváte, dalo by se říct, že se přizpůsobí.

Když se Vám, takhle lehce ukážou, tak je chvilku cca 2-5 minut pauzička a potom se můžou dít věci, například potom vidíte, velice rychlé přelety, vypadá to, jakoby zrovna vletěl do atmosféry meteorit, který se zahřívá a velice jasně svítí. Ve skutečnosti vidíte jasný svítící bod, který se objeví a potom zmizí. Prostě jenom rychle problikne. Ale zajímavější jsou ty pomalejší ukázky, kdy vidíte, že se přesně před Vámi objeví malé světélko, které začne zesilovat (představte si, že máte doma (lustr, nástěníky, žárovky) na dotykový ovládání = čím více na zapínači zatlačíte, tím více bude svítit), takže vidíte, jak z té tečky začne opravdu hodně svítit až vidíte koronu kolem toho bodu, abych to nejlépe popsal (koróna vzniká, když se díváte na slunce a to slunce jsi přesně překryjete, to co uvidíte je ta koróna). Dávám odkaz aby jste viděli co tím přesně myslím.

https://www.google.cz/search?q=korona+u+slunce&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAmoVChMI1-6Cgv-KyAIVxfxyCh3DeAbK&biw=1600&bih=763#imgrc=QtInCFdeNMkHTM%3A

Opravdu ta loď hodně svítí a nelze to přehlednout. Většinou takhle to trvá cca 2-3 sekundy a je v maximální svítivosti a potom stejnou dobu trvá, než úplně zhasne (opět pomaloučku ubírá světlo). Jednou se mi dokonce zdálo, že se vzdaluje ode mě a letí směrem vzhůru a pomalu ubírá na intenzitě světla.

Tak asi toto můžete vidět. Po tomto velkém zjevení, jsem jednou dokonce pozoroval až cca 12 rychlých přeletů. Tady jsem Vám popsal pouze jeden zážitek. A určitě je vždycky dobré poděkovat :)

Někdo se může zeptat jak můžu vědět, že oni přesně ví, co jsi myslím, kde se nacházím a na co se dívám. To bych rád popsal dvěmi až třemi zážitky, ale to už bude kratší :)

1. To bylo cca před 3-4 roky, kdy sedím na terase a dívám se na nebe a potom vidím v dálce cca přesně horizontálně předemnou. Pouze tlumené světýlko, které jsem už popisoval, které letí horizontálně rovně, konstatní rychlostí (stejnou). Říkám jsi ''jsou to oni, nejsou to oni, asi ne'', ale stále to světýlko sledují, potom jak bylo přesně předemnou v úrovni oči, tak okamžitě se rozzářilo a hned zhaslo a v ten okamžik jsem cítil jakoby se na mě dívalo a to rozsvícení udělalo pro mě :) samozřejmě já jsem se díval s vykulenými očima potom :D

2. cca před měsícem jsem jsi říkal, že by bylo hezké, kdybych je mohl vidět v mém teleskopu -> přidávám obrázek http://www.binox.cz/teleskopy-reflektory-newton-dobson/teleskop-sky-watcher-dobson-8-pyrex/, mimochodem tímto teleskopem vidím velice pěkně, krátery na Měsíci a i barevně Jupiter a Saturn i s prstencem. Ostatní planety jsou vidět spíše barevné světélka. Pokud jste se dívali teleskopem, tak víte, že vidíte opravdu malinkatý výřez -> pouze měsíc a nic více, záležito na zvětšením jaké máte. Po cca dvou dnech bylo jasno a měsíc pěkně svítil, tak jsem ho vytáhl (mimochodem těžké heblo to je, dohromady váží 20kg :D). Chvilku pozoruji měsíc a potom dám náhodně nějakou hvězdu nade mnou, která svítí jasně, jelikož měsíc v úplňku všechno přebije a nic skoro nevidíte. A najednou jakoby mi v kukátku něco rychle přeletělo, skoro jsem to přehlídl, cca po chvilce 15 sekund, vidím znovu ale velice jasně ''
frrrrrrrrr!!'' v kukátku jsem viděl jak mi malá světělná kulička přeletěla relativně pomaličku přes kukátko (opravdu světluška to nebyla :D) a to jsem jsi řekl, že je už machrovina, aby se tam objevili. To znamená, že moji myšlenku zachytili o tom kukátku, potom jsi zjistili moji polohu kde jsem a jak mám ten teleskop nasměřovaný a co v tom teleskopu vidím a přesně tam kde jsem se díval se mi objevili + objevili se ve vzdálenosti, tak abych viděl pouze světelnou kuličku a ne jejich celou loď a to je už opravdu machrovina, jelikož jsem měl vcelku hodně velké zvětšení. Taky z těchto zkušenosti plyne to, za co dám i ruku do ohně, co jsem psal už nahoře. Ještě k tomu dám vskuvku, kdy se mi jednou stalo, když jsem se díval se zakloněnou hlavou, tak mi po chvilce začal bolet krk, tak jsem se už díval pouze horizontálně a ne vertikálně a oni se mi objevili níž, v mém horizontální poloze, abych nemusel zaklánět krk
= věděli, že mě z toho bolí krk, tak se mi objevili trochu níže :) (jelikož jse mi nechtělo tahat ze židlou, jen jsem se chtěl juknout na hvězdy).

3. pro zajímavost, toto bylo mé pvní setkání s nimi, kde jsem se ''náhodně'' podíval z okna a vidím světelnou záři na kopci, jen nevěřičně se dívám, potom ji zato poděkuji a znovu se podívám a oni jsou cca 100 metrů vpravo nad kopcem a stále jasně svítí, zavolal jsem tatíka ať se na to taky mrkne a jasně říkal, že to nejsou oni, já jsem tvrdil opak, najednou vidím, jak ten objekt, zhasne, rožne, zhasne, rožne, zhasne, rožne, zhasne -> přesně 3x se rozsvítili a nakonec zhasli, jakoby říkali, že se loučí :)

4. Tento zažítek je bonus, který já pokládám za nejkrásnější, stalo se to cca před 2-3 roky, kdy jsem byl na terase (ta terasa je zakryta střechou, takže jsem se nemohl dívat kolmo nahoru a má cca 1 metr převiz). Dívám se šikmo na nebe (kvůli tomu převisu) a najednou vidím, nad sebou velice jasnou září, jak prolétává blízko nademnou velice pomalým pohybem, ten tvar lodě vypadal jako měsíc v úplňku

https://www.google.cz/search?q=vesm%C3%ADrn%C3%A1+pr%C5%AFzkumn%C3%A1+lo%C4%8F&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIgM7H6YyLyAIVAckUCh2X1g1Y&biw=1600&bih=763#tbm=isch&q=obyv%C3%A1jic%C3%AD+m%C4%9Bs%C3%ADc&imgrc=mHwCEmIqvARFQM%3A

Přesně takhle to vypadalo, akorát ta vykrojená část byla vpravo a pohybovalo se to doprava, tady na obrázku je to opačně. A potom to začalo velice pomalu slábnout (viz v popisu nahoře co jsem psal), až to úplně zhaslo. Jo a mimochodem, jsem cítil nadšení a radost v srdci, tak jako vždycky se objeví pomalý přelet i rychlý přelet my vykouzlí úsměv na tváři :D

Tak toto jsou moje zažitky s nimi, samozřejmě mám jich více. Jinak já na ně věřil odjakživa, ale cca před 4 roky, jsem se dozvěděl, že se dají i pozorovat, tak jsem to zkusil a jde to :) takže pokud jsem je viděl já, můžete je vidět i Vy :)

190 mira mira | E-mail | 21. října 2015 v 0:20 | Reagovat

[179]:Jedné sleduji už déle,před dvěma lety se zavázal,že vyčistí oceány od radioaktivity,zatím se nic neděje.Taky prototyp na volnou energii nabídl státům,že by to vyráběly.Tuším,že zájem měla Itálie,Japonsko,Indie.A taky zatím nic.No tak uvidíme jestli něco vyleze teď.Zatím to bylo od Keshe jen slibotechna.Takže do roka,že může vyčistit světové vodstvo.

191 moai moai | 21. října 2015 v 6:47 | Reagovat

Obecně se spoustu hořčíku nachází v ořechách a slunečnicových semínkách. Patáky nebrat ! Pak je ještě hořík v jednom perlivém nápoji Mag.. Prakticky využívají spertovci amatéři

192 Tauri Tauri | 21. října 2015 v 8:29 | Reagovat

Tak dneska se mi spalo fakt děsně, asi se něco děje. Včera už to bylo divný a dneska síla. Není něco špatně, nebo jinak?

193 Sarkita Sarkita | 21. října 2015 v 9:03 | Reagovat

[184]: Ahoj, ano, včera a předevčírem jsem měla stejné potíže. Někdy je to lepší, někdy horší. Čistí se tím staré rány.  Vědomě jsem se do toho položila, abych zjistila, o co se jedná. U mě. Nejspíš v tom bude víc lidí :)

Stavy na omlení a omdlévání jsem měla spolu s horečkou v květnu 2015 a taky někdy v roce 2007. Normálně jsem to jen vyležela, pilule neberu už vůbec žádné. ZAjímavé bylo pozorovat, když jsem byla nucena se postarat o malou dcerku, že v patře, kde je ložnice, mi bylo nejhůř, když jsem se dopotácela ze schodů, v přízemí bylo lépe a když jsem vylezla na zahradu, motání polevilo. Když jsem pak musela zpět do postele, poslední schody jsem lezla po čtyřech a do postele jsem běžela velkými skoky, abych dopadla co nejdříve, protože už jsem kolabovala.
Teď už to nemám. Teď řeším uvolnění krku a dýchání :)

194 BE BE | 21. října 2015 v 10:35 | Reagovat

[192]: Nemávam rapídne bolesti, skôr cítim také chvenie, vibrácie. Keďže niekedy nezaspím rýchlo, vstávam a pozriem hodnoty v PC, nuž a včera som napísala v noci toto na Fb :

Súostrovie Vanuatu, Micronesia, bolo už v tomto roku postihnuté cyklónom, ktorý zničil túto krajinu. Dodnes tam zápasia o prežitie tisícky ľudí. - Pred chvíľou zasiahlo toto územie zemetrasenie 7.1 stupne richt.stupnice. Prečo práve tam
?  
Môžme si myslieť, že tak ďaleko to nemá na nás vplyv, ale ja myslím, že má. Takže vidiac /vyhľadala som si tento kút sveta/ ľudí, som im poslala súcit, lásku, a poprosila hore o pomoc.
Potom som zaspala ako drevo a mám za sebou práve vstávanie. Asi 7 hodin spánku.
S ufkami , to je fakt s tým krkom. Ja navyše som krátkozraká i keď mám okuliare, takže všetko nevidím ale veľké krásne ako píše hore pRedox som videla. Toho roku aj oranžové, pláva si to, boli asi dve,tri, vždy ich zbadám náhodne. Pozdravím sa s nimi. Na mňa sice neblikajú, ale zážitok je povznášajúci.

Ku panu Keshe, myslím si, že opäť tu zlyhali vládcovia krajín, nie on. Ale dobro aj tak zvíťazí. Vždy je dôležitý Zámer, on dal. Zmena prebieha.  Najmä si strážme našu osobnú, a nesúďme ostatných, nemôžeme vedieť či niečo robia, či nie. To píšem v súvislosti s čistením oceánov. Mohol by ich čistiť, aj tak sú čistené priateľmi zhora. Ale prídete len tak do nejakého vodstva a začnete tam robiť ? Veď to sú buď vody patriace príslušnej krajine, a tá musí chcieť a dovoliť.  Napokon mexický záliv - kto tam nechal vybuchnúť ropnú vežu ? Kto je hlavným majiteľom ? Nuž British Petroleum, vrátane kráľovskej britskej rodiny,  majú za povinnosť odstrániť následky ONI .

195 Dominik Dominik | E-mail | 21. října 2015 v 14:02 | Reagovat

ahoj BE Mne to pripadá že to je je skor vytvorené projektom Blue Beam a ten článok od Salusy som zdielal od Patrika tak som aspon poďakoval lebo to má spoplatnené :)

dnes aj mne je akosy divno možno je to aj tým že mám zajtra narodeniny a jaksik nemám chuť to riešiť.. asi to posuniem o týžden verím že bude viacej slniečka :)
toto počasie moc nemusím :D majte sa zatial krásne a držte sa :)

https://www.youtube.com/watch?v=B5WbSrorUyI

https://www.youtube.com/watch?v=W9_t0lIDXOw

https://www.youtube.com/watch?v=ScDxESck2t0

182

196 Df Df | 21. října 2015 v 14:19 | Reagovat

[190]: Na obranu Ing. Keshe nutno dodat, že Japoncům nabízel vyčištění moře od radiace. Ale odmítli to, tak co dodat. Nedávno nabídl vládám tuším 15 října předání technologií výměnou za světový Mír. Každý z delegátů si odnesl funkční zařízení a plány. Trochu mi to připomíná Čapkova prof. Galena z Bílé nemoci.

197 mariankosnac mariankosnac | 21. října 2015 v 15:08 | Reagovat

[192]: aj mne sa dnes a včera spalo nejak zle. Včera som celú noc nespal a dnes by aj ospalosť bola ale problém bol nervózne nohy a ruky, dal som si 2 šumivé tablety horčíku potom som zaspal asi o 4-tej hod. nadránom.

198 mira mira | E-mail | 21. října 2015 v 18:12 | Reagovat

[194]:Mně to nepřipadá,že by ty vody někdo čistil shůry.Z Fukushimy už je zamořen celý oceán.Počítá se s tím,že do 3 až 4 let vymalováno všechno.Když už tedy pomáhají,tak proč nechali okamžitý úhyn 80 tis.antilop,jak víte.Viděl jsem Fotky,je to žalostný.A to je jen kousek světa

199 BE BE | 21. října 2015 v 19:23 | Reagovat

[198]:Nevidela som fotky, ale stále mám otázku, prečo by to mali robiť ONI. Toto je tu naša domovina.  My budeme čakať, a čakať...  Neverím čo sa píše, teda verím tak z 50 percent.
Tie antilopy napríklad, čo ked ich duše previbrovali ?  Telíčka zostali. Jednu dobu to samé bolo s vrabcami. A nebola žiadna katastrofa. Vám nepripadá, mne pripadá - že keby nečistily, nezaaraňovali tak dopad by bol horší, omnoho horší. Ak vy budete /a iní/ počítať, že do 3-4 let to bude horší, tak to tak aj bude. Nič sa neudeje čo by nebolo premietnuté na univerzálnom displeji tvorby realít. To vedia vedci, nedávno som tu dávala článok... /na Matrixe nájdete/.

200 Df Df | 21. října 2015 v 21:02 | Reagovat

[197]: Pozor na ty šumivé tablety hořčíku, prostuduj si složení některé obsahují aspartam a jiné "lahůdky".

[196]: Oprava: Dr. Galena, nevím proč jsem napsal profesora.

[198]: Opravdu nemohou pomáhat všude a se vším. Něco nás taky musejí nechat vyžrat až do úplně. No to možná né, ale částečně ano. Jak jinak by ostatní přišli na to, že už to takhle nechtějí, kdyby ten problém náhle zmiznul jakoby sám? A nikdo by se nepoučil.

[199]: Jak sem psal, taky si to tak myslím. Úbytek antilop nevím, ale vrabce si pamatuju. To by se dalo dohledat v paměti, tady u nás je to tak 5let co zas dělají svůj obvyklý humbuk a je zas co pozorovat. Převibrováním to asi nebylo. Pamatuju dvoje uhelné prázdniny a tak mám docela širokou škálu dat k porovnání teď a tehdy, stejně jako Vy paní BE a mnoho dalších čtoucích. Když si na to vzpomenu, pořád teď mám nějaké vzpomínky z děctví. Úbytek vrabců typuju kolem 1997, jako děti jsme v sedumdesátých letech a i později, pořád byli v přírodě a já nejsem schopný vysvětlit rozdíly nebe tehdy a dnes svým některým vrstevníkům. Tehdy tam chemtrails nebylo. A nejhorší na tom je, že nad rozdíly tehdy a dnes mávnou rukou. A tím vlastně odsouhlasí změny k horšímu jako, že se vlastně nic neděje.

201 Df Df | 21. října 2015 v 21:43 | Reagovat

[185]: Emoce do auta nepatří a dávat jim průchod při řízení už vůbec ne. Tam je potřeba sednout s chladnou a bystrou hlavou.

Když sem kdysi dělal papíry, jako první jela slečna, která dělala jízdy napotřetí. Na světelné jela na červenou jak z toho byla vynervovaná a měla to jasný. Ty auta tehdy jezdily pomaleji, takže nám se nic nestalo, ikdyž mě jí bylo líto, v tu chvílu ještě prostě na silnici nepatřila.

Někde mimo vozovku si třeba natrénovat v přítelově - kamarádově autě za rozumné instruktáže? Třeba? A opravdu se soustředit jen na ovládání vozidla a nikoli emocí, protože ty v tu chvíli nesmí být. Teď pozoruju na silnici řidiče kteří jsou dost mimo a pak jsou zde přibývající ohleduplní. Ale džungle je to větší než dřív a tak přeju ať se v té džungli rychle chytíš. Nějakou dobu už na světě jsi a tak maš ix zkušeností které se hodí při řízení auta, stačí se rozpomenout a použít je. Některé ženy jsou výborné řidičky, třeba moje partnerka. Kolikrát to práší rychleji jak ja.

Df

202 Zelený muž Zelený muž | 22. října 2015 v 21:20 | Reagovat

Nezažívám nic záhadného ani nevysvětlitelného, čas mě ubíhá normálně spojitě bez nějakých posunů, spím normálně pokud sousedi Ukrajinci zrovna nemají mejdan. Tím pádem moje poslání asi bude v tom, až se všichni Vy převibrujete do nějaké jiné dimenze (nebo kam), abych tady zhasnul...

203 BE BE | 22. října 2015 v 23:12 | Reagovat

[202]: Milé a veselé, asi ste to už preskákali. Dovi...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama