Transformace / Říjen 2015 (2.díl)

21. října 2015 v 15:45 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Říjen 2015 - 2.díl


20.10. 2015
Kvůli délce předešlého článku jsem musela založit nové okénko. V poslední době je hodně o čem psát, hlavně proto že se z původně bovisového okénka nakonec stal i menší přehled aktuálního dění.Další zajímavá zpráva, kterou byste neměli přehlednout, tentokrát pochází z Číny. Stalo se to letos 7. října:

Tisíce lidí spatřily nad zemí město v oblacích
Tisíce obyvatel čínského města Fo-šan v provincii Kaung-tung spatřily nedávno nad svým městem další město vystupující z oblaků. Někteří z nich to natočili a záběry vzbudily velké pozdvižení. Hojně se spekulovalo o tom, že video je zfalšované, vysvětlení však nabízejí optické zákony.

Floating 'Interdimensional' City-Like UFO Witnessed by Hundreds in China
https://youtu.be/3avXRcORPGQTeorie pokoušející se vysvětlit, o co se jednalo, byly opravdu divoké. Ve skutečnosti to ale zřejmě byla "obyčejná" fata morgana.
To je optická iluze vznikající teplotní inverzí, kdy teplota vzduchu v některé z dolních vrstev atmosféry stoupá, nikoli klesá. Když pak světlo narazí na hranici mezi dvěma vrstvami vzduchu s rozdílnými teplotami, je odkloněno a směrem k pozorovateli putuje pod jiným úhlem.
Pokud se světlo odrazí nad úrovní pozorovatele, může se nad obzorem stejně jako v Číně odrazit vzdálený předmět za obzorem, který by jinak nebylo možné pozorovat. V tomto případě mrakodrapy. Které reálné město se na obloze odrazilo, agentury nezmiňují. (zdroj: Novinky.cz)

Je podivné, že když už mají vysvětlení, měli by zmínit, jaké město tedy bylo v okolí ,,za obzorem", kde jsou vysoké budovy? Navíc toto zjevení nevypadá moc jako moderní mrakodrapy, spíše jako středověký hrad.
Ať už je vysvětlení fata morgany správné nebo není, nemůžu si nevzpomenout na proroctví, která říkají, že ke konci časů lidstva budou znamení na obloze. V poslední době je těch znamení nějak moc.

Úkaz neutekl ani blogu Orgo-net, který shrnul další možné teorie, vysvětlující tento úkaz:

Město mimozemšťanů v oblacích
Je město v oblacích, které se objevilo na několik minut nad čínským městem Foshan v provincii Guandong, a o několik dní pozdějí nad Jiangxi, vzdáleným 500 mil, sídlem mimozemšťanů? Jev trval jen několik minut. Viděly ho tisíce lidí, ale zatím byl zveřejněn pouze jeden záznam. Vědci se domnívají, že jde o optickou iluzi zvanou fata morgana, která vznikla odrazem světla procházejícího rozdílnými teplotami.

Konspirační teoretikové mají další alternativy.
  • Někteří to považují za důkaz existence paralelního vesmíru, či za vzkaz od mimozemské rasy.
  • Jiní, jako kanál Paranormal Crucible na youtube, navrhují, že se jedná o test NASA projektu Blue Beam, což je známá konspirační teorie, podle níže tato vesmírná agentura má v plánu simulovat holograficky invazi mimozemšťanů či druhý příchod Krista.
  • Jiný uživatel youtube se domnívá, že je to dílem mimozemšťanů Šediváků.
  • Jiní se domnívají, že se jedná o časový vortex, který dává nahlédnout do paralelního vesmíru.
  • Další tvrdí, že se jednalo o vysoce tajnou čínskou holografickou technologii, která byla použita pro otestování reakce veřejnosti.
Podobné město bylo pozorováno v Číně i v roce 2011. https://youtu.be/nuMKtktDja4

Dnešní energie je o 493% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 114.

Následující graf ukazuje výkyny v magnetickém poli zemském za posledních pár dnů: (... ale spíš čekám, kdy vyjde nový graf na postupy po levelech :))


21.10. 2015
Dnešní energie je o 333% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 114.

22.10. 2015
Dnešní energie je o 500% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 115.

Je zvláštní, jak moc se nám shodují příznaky v poslední době - dokonce i se záškuby při usínání! - , ale velice mě pobavil dnešní komentář v předešlém okénku, který se tak trochu vymyká obvyklému obsahu příspěvků a který by si zasloužil minimálně Zlatého bludišťáka:

- Zelený muž -
Nezažívám nic záhadného ani nevysvětlitelného, čas mě ubíhá normálně spojitě bez nějakých posunů, spím normálně pokud sousedi Ukrajinci zrovna nemají mejdan. Tím pádem moje poslání asi bude v tom, až se všichni Vy převibrujete do nějaké jiné dimenze (nebo kam), abych tady zhasnul...

23.10. 2015
Dnešní energie je o 1542% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 117.

24.10. 2015
Dnešní energie je o 649% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 117.

25.10. 2015
Dnešní energie je o 2 750 000 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 35% z levelu 120.

Po dnešních číslech už chápu co mi je - a co popisují čtenáři - od pěti od rána jsem nemohla spát, a protože jsem se nevyspala, pak jsem zase nemohla vstát. Nejvíc blbě mi bylo ráno, hučelo mi v uších, migréna, motání. V noci jsem měla horečku, propotila jsem celou postel a potím se pořád dál. Teplota zvýšená asi o 0,6-7 stupně... Přesto se necítím nemocná, spíš jakoby tupá a trochu slabá.

Včera jsem měla chuť jít ven na procházku, ale zjistila jsem, že mám dům celý olepený dlouhými bílými vlákny a chuchvalci a pořád další a další padaly z nebe. Tak jsem radši zůstala doma zavřená, nevím čím nás tady chtějí opět nakazit. (... a nebyly to pavučiny, tohle byly velké hnusné bílé cucky)

Následující graf ukazuje růst Bovisů v Googolplexech:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/purefreude.png

.... A něco pěkného na večer pro lepší náladu :)
https://www.youtube.com/watch?v=ogGplC2rqv0

26.10. 2015
Dnešní energie je o 1 515 151 515 151 520 000 000 000 00 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 122.

Dneska to bylo mnohem, mnohem horší než včera. Před čtvrtou ranní (zimního času) mě probudilo jakési tajemné dunění a brnění. Cítla jsem, jakoby mi po celém těle běhaly velké bubliny a vzpomněla si na některé čtnenáře, kteří už něco takového popisovali.
Neradovala jsem se ale dlouho. Po hodině nespavosti jsem dostala hlad... Než jsem něco snědla a vypila konopný čaj, bylo půl šesté. A zase se čekalo tak půl hodiny. Znova jsem se probrala o půl sedmé. Když jsem zjistila že jsem spala tak 20 minut, málem mě trefil šlak.
Ráno úplný děs. Teplota o stupeň zvýšená, bolehlav, pálí mě oči protože jsem nespala... Mám jakoby kocovinu, jakobych strašně pila a pařila celou noc, přitom jsem šla v jedenáct spát a ještě jsem si před spaním křesťansky četla hezkou knížečku na dobrou noc... :-/
A první co jsem šla, tak zkontrolovat čísla na praxis-umeria, MUSELA být vysoká, jinak to není možné. No, teď už se ničemu nedivím. Pokusím se to nějak rozchodit, ale fungovat stejně nebudu, tak málo spánku mi na ,,provozní teplotu" nestačí.

Včera jsem mluvila s Laurejem nejenom ohledně třetí knihy kterou mám pořád rozdělanou, ale ptala jsem se ho i na energii bovis. Řekl mi, že ten efekt nebude úplně takový, jaký si myslím. Řekl, že ty energie nebudou působit na všechny stejně, že si každý člověk sám za sebe musí rozhodnout, jestli se chce dostat dál, nebo ne... jestli na tom bude rezonovat, nebo ne. A jestli si myslím že pouze díky bovisům se ozdraví postupně kompletní lidstvo, tak to tak nebude, protože by se tím lidem brala svobodná volba rozhodnutí. V podstatě mi řekl, že v energiích Bovis jsme každý sám za sebe... Tak jsem se zeptala co bude s těma co na tom nerezonují a podvědomě se rozhodnou že tu změnu nepřijímají? Nebo na to prostě nemají? Měla jsem otázek vícero... Ale víc jsem se už nedozvěděla.
Celkem mi to sedí s tím jak Messteam pořád píše ať žijeme a jíme čistě, ať pečujeme o svou energii. - My si tím totiž rozhodujeme, co s námi ta energie udělá. A navíc když nad tím tak přemýšlím, sedí mi to s jednou důležitou kapitolou v mém palmovém listu... Tak mám být nakonec vděčná, že je mi v noci blbě?
Příroda se povznáší podle mě kompletně, na základě jejího propojeného jednotného vědomí... ale lidé jednotní nejsou a v tom je ten ,,problém". Nikdo druhý za nás naši práci neudělá.

Postup energie Bovis po levelech:
http://www.praxis-umeria.de/files/images/ziel26.png

27.10. 2015
Dnešní energie je o 281% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 123.

28.10. 2015
Dnešní energie je o 455% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 125.

Včera i dneska byly opět problémy se spánkem. Včera jsem šla spát opravdu unavená v 11 a usnula jsem až ve dvě ráno. A to jsem se ještě 2x stěhovala s peřinou, se snahou zjistit jestli to není místem... Není. Nakonec jsem skončila i tak ve své posteli. Byla bych upřímně vděčná, kdyby bovisy svůj růst alespoň na týden zmírnily. Že bych se třeba vyspala, chápete... taková ta věc co se v noci obyčejně dělá.

29.10. 2015
Dnešní energie je o 466% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 20% z levelu 126.

30.10. 2015
Dnešní energie je o 1148% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 127.


.....
 


Anketa

Vídáte okolo sebe jiskřičky?

Občas nějakou zahlédnu
Ne

Komentáře

1 Dominik Dominik | E-mail | 21. října 2015 v 15:58 | Reagovat

Podľa mna keď vytvoria činania hatsune miku nejak holograficky  tak by mohli vytvoriť aj  nejake mesto u nich je všetko možné či:D

2 mariankosnac mariankosnac | 21. října 2015 v 18:48 | Reagovat

"ke konci časů lidstva budou znamení na obloze" na tom niečo bude, čakajme teda na ďalšie znamenia. Toto mesto v oblakoch v číne je síce asi len fatamorgána, ale tak aj fatamorgána môže byť znamenie. Škoda že neukázali ktorého čínskeho mesta odraz to má byť, no nemusia to byť mrakodrapy ale zdeformovaný odraz čohokoľvek.

3 BE BE | 21. října 2015 v 19:47 | Reagovat

Mne to pripomína jedno moje videnie - zhorený a padnutý New York .

4 mariankosnac mariankosnac | 21. října 2015 v 21:46 | Reagovat

[3]: To ma tiež napadlo, že to sú ruiny mrakodrapov. Žeby obraz budúcnosti?

5 adonajpetr adonajpetr | 21. října 2015 v 22:16 | Reagovat

Může to byt hologram či jina zkouška technologie (jina verze ,,hologramu'' -tvarujíci mrak). Tim, že je to v Číně tak bych se moc nedivil- nějací jednotlivci.  Nebo jiný svět jakože jich je tu kolem podle mě hodně. O branách do jiných světů jsou filmy a určítě i nějaký historicke záznamy. Jinak mraky krásně tvarují spoustu věci- Já třeba viděl čtyři pyramidy jak podle pravítka a to ještě barvově odlišené, ale to už je jiný příběh (ohledně jiných civilizaci). Často jsou to vzkazy pro nějakého jednotlivce- tak to aspoň někdy vnímám, že mraky občas jakoby ,,mluvi'' svým tvarem k někomu.

6 Paskalina Paskalina | E-mail | 22. října 2015 v 3:03 | Reagovat

[3]:na youtube je to asi 2x a v komentářích jsem tam četla, že v tom někdo poznal Dubaj a někdo Kolumbii

7 Paskalina Paskalina | E-mail | 22. října 2015 v 3:13 | Reagovat

a někdo taky město Lima v Peru a někdo si myslí, že je to dík práci CERNu (zřejmě místo kde teď CERN vyrobil černou díru na zemském povrchu... (Possible CERN effect?) no a někdo "part of HAARP experiment"...

8 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 22. října 2015 v 9:03 | Reagovat

Aluško, ještě se vrátím k Tvé potřebě hořčíku. Obecně nedostatek hořčíku a vápníku způsobuje svalové křeče, ale totéž způsobuje i dehydratace nebo svalové přetížení svalů. I mozek je sval, velmi vytížený sval. Příčinou může být i vysoké pracovní nasazení...

Matka Země nám poskytuje své přírodní produkty, které určitě mají mnohem více funkcí, než jsme dosud změřit, zvážit, poznat. Považuji za velice prospěšné provedení detoxikace, což sama určitě děláš :-). Na druhé straně nepovažuji za ideální dlouhodobý příjem silných stimulantů včetně čistých forem jako uváděný hořčík v prášku. Myslím, že patřičné endokrinní žlázy, které máš zřejmě slabší, ještě více ochabují, leniví. Někdo jiný za ně udělá jejich práci.

Proto bych se u sebe snažil postupně omezovat čistou formu hořčíku a nahrazovat ji zvýšenými dávkami ovesných vloček, vlašských ořechů a mandlí, luštěnin, špenátu, vařeného ječmene, otrub, prosa a tykvových semen.

Je tu ale ještě jedna alternativa, není vyloučeno, že tyto potíže souvisí s vnitřním já, s životním plánem Tvého duchovního rozvoje, duchovní cesty...a to už raději nebudu dál rozvádět. Přeji Ti jen vše nejlepší a krásné anděly ať Tě doprovází a chrání.
J

9 Tiny Tiny | 22. října 2015 v 9:34 | Reagovat

Já se bojím :(

10 BE BE | 22. října 2015 v 10:05 | Reagovat

[9]:  Čoho Tiny ? Napíš nahlas... cmuk...

11 Andrea Andrea | 22. října 2015 v 11:47 | Reagovat

A prečo by sa ten úkaz nedal vysvetliť rovno tak ako to vysvetľujú vo filme Náš domov? https://www.youtube.com/watch?v=RkhRH3z-xKI Tam hovoria, že takýchto miest nad nami je veľa ale vďaka špeciálnej technológii sú pre nás neviditeľné. Tak sa asi náhodou nachvíľu vypla špeciálna technológia u jednoho mesta :o))

12 Dominik 22 Dominik 22 | E-mail | 22. října 2015 v 13:50 | Reagovat

Presne v tomto svete je všetko možné aj keď sa deje len to čo si každý vytvorí svojou myslou (kolko ludi tolko svetov-realit):)a tie rušivé vplyvy ktoré nám bránia neustále nás posúvajú byť ešte silnejšími tak sa neustále učíme ešte viacej pracovať na sebe a prijimat viacej svetla vedome zhlboka dychat a tym aj doverovať že sa všetko deje tou najlepšou cestou pre všetkých :)

https://www.youtube.com/watch?v=iWDjlHNyu-s

https://www.youtube.com/watch?v=lpSv91OAY3s

Čím viacej svetla(pravdy)každý odkrýva svetu tak aj upútáva druhú stranu ktorá bojuje o svoje prežitie a moc ale my sme silný zvládneme to a sme pod veľkou ochranou

Verím že svetlo odkrýva pravdu postupne a skúma ako naňu každý reagujeme a mení sa tak každým dňom pohlad kolektívneho vedomia viacej k svetlu a tým sa mení všetko na zemi :)

Sme sledovaný v dobrom niekedy sa to zdá pomalé koli ľudom čo ju nechcú ani počuť niesu na to ešte pripravený ako keby každý máme slobodu hrať svoju hru Matrixu a teraz mu ju niekto chce zobrať :D

Cely matrix sa aj tak postupne rozplynie vo svetle :)

Niekedy treba asi počkať a doverovať že má všetko svoje správne načasovanie nič sa nedeje náhodou trpezlivosť

Boží mlýni melú pomaly ale iste už by nemali ľudia príjimať všetky kaleráby ktoré media púštajú :D

"Já smím pomoci člověku najít cestu k dobru, ale nesmím ho zbavit jeho rozhodnutí o tom, ani ho nesmím k dobru nutit. Každý musí najít svoji cestu sám."

Bruno Groening

Držte sa a Pekný deň :)

13 mariankosnac mariankosnac | 22. října 2015 v 13:52 | Reagovat

Ak sú to ruiny, trebars je to znamenie že mestá skončia a ľudia sa vrátia na polia.

Mimochodom neni jediné čo sa objavilo. Minule som sem (pod prvý diel) dával toto video, tam sú ukázané i iné. Mesto duchov záhadne sa zobrazujúce nad Čínou  https://youtu.be/IWxnq7xfs8k

14 Milena Milena | E-mail | 22. října 2015 v 15:28 | Reagovat

[5]: Pred 3 roky jsem take videla rano cestou do prace 3 pyramidy jak ve skutecnosti- serazene a osvetlene sluncem. Byl to neskutecny zazitek. Jednou vecer zase pri ceste domu velkeho, leticiho, egyptskeho boha Hora. Mel dokonce i krasne rozfoukana kridla. Vse bylo podjasnene zapadem sluce, nadherne.

15 Milena Milena | E-mail | 22. října 2015 v 15:45 | Reagovat

Alusko, to skubani tela mam v posledni dobe take skoro obden. Zrovna vcera to se mnou skublo hodne silne. Pamatuji si, ze jako mala holka se mi to stavalo denne, snad az do mych 17 let. Strasne jsem se bala usinat, bylo to velice neprijemne, stale si ten pocit pamatuji. Zajimave je, ze se mi k tomu zdal vzdy jeden sen, jak plujl na mori na kovove postylce a jak se ta vlna zhoupla, tak ja se probudila skubnutim. Nikdy jsem se s tim nikomu nesverila, ale mam to porad v hlave. Je zajimave, ze se mi to po tolika letech vratilo, ale uz bez toho snu. Ja teda jsem na sebe hrozna, ja nic nezobu jen zdrave jim.  Mozna, ze si ten horcik koupim.

16 Ananas Ananas | 22. října 2015 v 17:42 | Reagovat

[1]:hatsune miku byla promítána na skle, nedokážu si představit, že by to dokázali s tak obrovským městem ve vzduchu :D

17 dadainka dadainka | E-mail | Web | 22. října 2015 v 19:16 | Reagovat

Úžásaný článek, je vidět, že si s tím dáváš práci :-)

18 mira mira | E-mail | 22. října 2015 v 23:48 | Reagovat

[8]:Špenát obsahuje šťavelany,to je nejlepší cesta jak si zadělat na ledvinové kameny.Co se týče ořechů,tak 2 až 3dkg denně,více nadělá problémy se žlučníkem,poznal jsem to.Ty luštěniny jsou na tom obdobně.Nemluvím o větrech,ty zažene zázvor,ale pěkně se za nějakou dobu nafoukne břicho

19 Zina Zina | 23. října 2015 v 6:48 | Reagovat

Tak tady je vysvětlení, proč je nám některým při nárůstech bovisů špatně. Mění se nám DNA. http://www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/transformace---vzestup/nove-dna.--dr.berrenda-fox-potvrdzuje-evoluciu-dna-a-symptomy.html

20 Lenča Lenča | 23. října 2015 v 9:11 | Reagovat

[1]: Hatsune Miku vytvořili japonci, pokud vím.

21 Vojta Vojta | E-mail | 23. října 2015 v 10:05 | Reagovat

Energie stoupají, světová atmosféra houstne, dějí se ,,nevysvětlitelné‘‘ věci. Už začala nová éra. Úryvek ze Smaragdových desek: Věky, které přijdou, uvidí obnovu moudrosti, pro ty, kteří zdědí vaše místo na této
hvězdě. Oni budou, střídavě, přicházet k moudrosti a učit se vypudit temnotu Světlem.
Přece se musí velmi snažit během věků přinést sobě svobodu Světla. Potom přijde k lidem
veliká válka, co zachvěje Zemí a zatřese jejím kurzem. Ano, potom Temní Bratři začnou
válku mezi Světlem a tmou.
Když člověk znovu dobude oceán a poletí ve vzduchu na křídlech jako ptáci; když
se naučí využít blesk, potom začne čas války. Veliká bude bitva dvou armád, veliká válka
temnoty a Světla. Národ povstane proti národu použijíc temné síly k roztříštění Země.
Zbraně armády zničí pozemšťana, dokud polovice ras nezmizne. Potom přijdou vpřed
Synové Rána a dají své nařízení dětem lidí, řkouc: „Ó lidé, přestaňte se svým snažením
bratra proti bratrovi. Jen tak přijdete ke Světlu. Přestaňte se svou nedůvěrou, ó můj bratře,
a následuj cestu a věz, že máš pravdu.“
Potom lidé přestanou se svou snahou bratra proti bratrovi a otce proti synovi. Potom
bude prastarý příbytek mého lidu vyzdvižen z místa pod vlnami temného oceánu. Potom
se Věk Světla rozvine se všemi lidmi hledajícími Světlo cíle. Potom budou Bratři Světla
vládnout lidem. Vypuzena bude temnota tmy.

22 Dominik 22 Dominik 22 | E-mail | 23. října 2015 v 10:42 | Reagovat

ahojte našiel som zaujímavé informácie od Cobri
prajem pekný deň všem :)

INTERVIEW S COBROU, 13. ŘÍJNA 2015

Untwine: Existují na povrchu Země organizace lidí, kteří podporují Událost na éterické a astrální úrovni?
Cobra : Něco se připravuje, ale není to ještě hotové.
U: Jsou na éterických a astrálních úrovních planety přítomny nějaké pozitivní mimozemské bytosti?
C: Ano
U: Můžete o tom mluvit, jak to vypadá?
C: Je ještě příliš brzy o tom mluvit, protože pozitivní síly na éterických a astrálních úrovních  nyní pracuji v utajení, jelikož  je zde hodně reptiliánů a když ti budou odstraněni, pozitivní síly se ukážou  a budou vystupovat otevřeně. Ty pozitivní síly představují lidskou populaci a další síly Světla.
U: Síly Světla, které nejsou ze zemského povrchu?
C: To nekomentuji, ale je zde silná přítomnost Světla, které je ukryto, a nyní se  na éterických a ani na nižších astrálních úrovních příliš neukazuje.
U: Bylo náhlé přerušení televizního vysílání v jižní oblasti v r. 1977* skutečně způsobeno velitelstvím Aštara?
C: Ano.
U:Takže to byl opravdu Aštar?
C: Ano
U: Kdo je Anubis ?
C: Bylo to jedno z božstev, které bylo vlastně mimozemskou bytostí, která navštívila starý Egypt v době pozdní Atlantidy.  
U: Je to vzestoupená bytost?
C: Teď ano, tehdy ne.
U: Jaký archetyp reprezentuje?
C: Archetyp moudrosti ve svém vzestoupeném stavu. Ale předtím měli různí lidé různé interpretace jeho symboliky. Takže já mluvím o jeho statutu, jaký je teď.
U: Čemu odpovídá skutečný archetyp Saturna?
C: Skutečný, řekl bych, vzestoupený archetyp Saturna je archetyp stability. Nikoliv stažení, ani potlačení, ale stability a vyváženosti.
U: Ve svém posledním vyjádření jste řekl, že téměř každá bytost v této sluneční soustavě dostala v r. 1996 implantát. (Ano) Příslušníci světelných sil mimo planetu dostali implantáty na dálku, nebo byli chyceni?
C: Byli vlastně polapeni na plazmické úrovni, ne na fyzické, někteří i na fyzické, ale většinou na plazmické, éterické anebo na nižší astrální. Někteří byli přemístěni mimo sluneční soustavu na implantovací stanice v systému Orionu a vráceni zpátky do sluneční soustavy.
U: Takže se takové věci nedějí na dálku?
C: Ne, nestalo se to na dálku.  V celé sluneční soustavě byla v r. 1996 silná přítomnost reptiliánských a drakoniánských sil – na všech úrovních: na fyzické, éterické, astrální i mentální.
U: Takže, když se to lidé snaží odstranit, řekl jste, že se to automaticky znovu vytvoří, děje se to i na dálku?
C: Implantáty jsou naplněny plazmou, která je propojena s tunely Seta a s plazmickou sítí, která se rozprostírá v celé sluneční soustavě.
U: Ok, takže se ještě nestalo, že by byly tyto implantáty plně odstraněny ?
C: Před invazí v r. 1996 byly implantáty plně odstraněny, ale po invazi bylo jen pár velmi výjimečných případů  a lidé, kteří vzestoupili, nevzestoupili z povrchu planety, ale abych tak řekl, ze sítě Agarthy. Neřeknu přesně, z jaké části a ani místa, ale jistí lidé odešli z povrchu v jistých místech do sítě Agarty, zbavili se implantátů a vzestoupili.
U: Jsou to ty implantáty, o kterých jste hovořil již dříve, dva nad očima a jeden nad pupkem?
C: Ano
U: Ok. A řekl jste, že všechny vnímající bytosti kdekoliv ve sluneční soustavě dostaly implantáty; týká se to i zvířat a rostlin?
C: Zvířata nemají plné vědomí. Mají vědomí, ale není v nich plně rozvinuta Já Jsem přítomnost, takže zvířata většinou nedostala implantát. Některá ano, zejména ta, která Kabala používá  k různým temným účelům, ale je to zřídkavý jev, neděje se to běžně.
U: Ok. A co rostliny?
C: Ne, ne.
U: Takže světelné síly již mají technologii jak je odstranit, ale nemohou to udělat, protože by to odpálilo strangeletové bomby, ano?
C: Jsou odstraňovány postupně, aby se bomby neodpálily. Je na to postup, jak jsem zmínil asi před necelým rokem, existuje rozhodnutí o tom, že to vše má být odstraněno a dle toho se postupuje, ale vyžaduje si to čas. Vyžaduje si to víc času, protože povrchová populace  nespolupracuje přesně.
U: V některých rozhovorech jste zmiňoval, že muži mají implantáty na srdci a ženy na druhé čakře.
C: Není to přesné. Jeden implantát je mezi srdcem a čakrou solárního plexu, ale vytváří přerušení mezi srdcem a sexuální energií. A toto přerušení je jiné u mužů a jiné u žen.
U: Ale je to stejný implantát?
C: Samotný implantát mají oba na stejném místě. Ale pro muže je aktivován jiný program než pro ženy, aby byly zajištěny konflikty ve vztazích.
U: Ok. Kdo je bohyně Columbia?
C: Pouze jméno bohyně. Když to přeložíte z latiny, Columbia je holubice, což je jeden ze symbolů bohyně Venuše. Takže Columbia jako bohyně je jeden z aspektů Venuše.
U: Je Buddha jedním ze sedmdesáti vzestoupených mistrů na Zemi?
C: Ano, ale on nešel stejnou cestou, jako většina vzestoupených mistrů. Ale, pokud generalizujeme, mohu říct, že to je jeden z vzestoupených mistrů. Velmi vysoce vyvinutá bytost.
U: Je jeho dvojplamen na této planetě znám?
C: Ne
U: Kdo je bohyně Tara?
C: Jedna z jeho duchovních partnerů.
U: Ona je také mezi 70 vzestoupenými mistry?
C: Ano.
U: Dostanou se zvukové vlny do nefyzických úrovní?
C: Samozřejmě, vlastně zvuk je přenášen éterem a ne fyzičnem, nejedná se pouze o vibrace molekul vzduchu, přenáší se přes éter. Zvuk má vždy fyzický aspekt, také éterický a také plazmický aspekt.Nikdy to není pouze jev husté hmoty, vždy je to i energetický fenomén.
U: Ok, a dosahuje do astrálních a vyšších úrovní?
C: Do jisté míry ano. Samozřejmě, existují zvuky, které jsou čistě astrální či mentální a jsou to vlastně archetypy za hudbou.

http://cestyksobe.cz/cobra-interview-s-cobrou-13-rijna-2015/11091

24 Dominik Dominik | E-mail | 23. října 2015 v 15:42 | Reagovat

Neviem jak vytvorili tu hatsune miku na skle ale ešťe by mohlo biť  para paralelní svet neviem či pozerá niekto
http://dajto.markiza.sk/filmy-a-serialy/1775675_mestecko-heureka-v

25 zimniku zimniku | E-mail | 23. října 2015 v 20:56 | Reagovat

Pokud bytosti nebudou vědomé, pokud se nesdělí skutečný stav, nesdělí okolnosti, tak jak jsou ve své podstatě. Bude se stále manipulovat, svádět, zotročovat, i když se to bude halit jako boj dobra se zlem, i když to bude vypadat, že jde o správnou věc. Pokud budou říkat, že ještě nenadešla ta správná doba, že ještě není lidstvo připraveno. Můžeme si být jisti, že je to přesně tento stav. Kdy by mělo být lidstvo připraveno? Lidstvo je kdykoli připraveno, to jen manipulátoři, zotročovatelé a temné entity udržují tento stav. Zrovna v dnešních dnech působí, že se odehrává velmi mnoho událostí a mohou se vyvíjet tím dobrým směrem. Ptám se, komu patří továrny v Číně, Rusku, Indii, západní Evropě, Severní a Jižní Americe? Nepatří snad jedněm a těm samým? Stále se dějí události o nás bez nás, rozhodují stále o všem, ač to může vypadat, že se to vyvíjí tím správným směrem. Nic se nemění, stále jsme otroci, stále jsme jen figurkami na šachovnici, jen za provázky tahají jiní a tváří se, že v náš prospěch. Můžeme opět naletět, zase nás uspí, pokud se neprobudíme, nebudeme vědět a nebudeme vědomí.

26 Elda Trnimir Elda Trnimir | E-mail | 23. října 2015 v 21:03 | Reagovat

Zelený muž- To je hodně pesimistická vize :((

27 BE BE | 23. října 2015 v 22:11 | Reagovat

[26]: Zaujímavé, na mňa výpoveď Zeleného muža pôsobí ukľudňujúco. Podľa mňa, on už má  za sebou hektické obdobie :-)
Tu je vidieť aké je slovo či písané, či vyslovené nedokonalý nástroj, dva rôzne výklady.
Teším sa na telepatiu...

28 zimniku zimniku | E-mail | 24. října 2015 v 8:40 | Reagovat

Pořad čekáme kdo nám dá cukřík a podrbe za ouškem. Stále vyhlížíme našeho cvičitele. My žádného cvičitele nepotřebujeme. Víme, co je správné. Jsme na a z krásné matky Země, která nás jako své děti má nekonečně ráda. Všechno nám splní,  mnohé i pro naše poučení. My to přece víme, že to tak je.

29 VS VS | 24. října 2015 v 10:55 | Reagovat

[28]: Pokud je s námi manipulováno, takovým způsobem, jako tvrdí Cobra, tak bez pomoci z venčí, se lidstvo nemůže osvobodit. Tím myslím jako celek, jsme vlastně bio roboti. Jako jedinec sice máte šanci, ale co ti druzí, ty tu necháme. Návody nám chodí, ale my hledáme neustále jiné cesty, jako bychom se bály se sjednotit

30 Paskalina Paskalina | E-mail | 24. října 2015 v 12:56 | Reagovat
31 BE BE | 24. října 2015 v 14:36 | Reagovat

[29]: Aké zjednotenie ?  Každý tu prišiel sám za seba, on sa tu zanechá, nie my jeho. Práve prichádzajú na premenu od biorobotov ku človečenstvu energie. A vy si ťažkáte ?  Chce to len makať na dosah ruky... a samozrejme najviac pozerať do svojho vnútra.

[30]: Srandovné, ľudia nepolepšiteľní, stále potrebujú nové "filmíky" aby ich niečo zaujalo a odpútalo od nich samých.

32 zimniku zimniku | E-mail | 24. října 2015 v 16:58 | Reagovat

[31]: Je to celý systém, který slouží k oddělení. Prakticky vše je tak uděláno.

33 bobina62 bobina62 | 24. října 2015 v 17:03 | Reagovat

Koupila jsem si novou Enigmu a docela mě překvapilo, že tam o mnoha věcech, které by si před rokem netroufli,už píšou úplně normálně. Přijde mi, že se v tuhle dobu vše začíná opravdu měnit:)

34 Zina Zina | 25. října 2015 v 11:41 | Reagovat

Od rána se mnou všechno točí, hned po probuzení se se mnou točila jakoby i postel, bylo to jak po opici, ale neměla jsem ani kapku. Alkohol teď vůbec nemůžu, dělá se mi z něj špatně, jen k němu čuchnu. Celé dopoledne mám motanici, asi to dnes hodně vylítne. Jak jste na tom vy?

35 zimniku zimniku | E-mail | 25. října 2015 v 12:01 | Reagovat

To by mě zajímalo jaké jsou záměry s tím počasím? Období "oblačnosti" je za námi. Oblačnost byla taková, že by stačilo píchnout špendlíkem a měli jsme být v potopě. Jenže pod oblačnosti sucho. Trochu divná oblačnost. Nyní nám ordinují slunečné počasí. Zase je uvidíme létat. No a sucho, jak jinak. Byl jsem u studánky v lese. Na jaře 1,5l petka naplněna za pár minut. Nyní škoda mluvit. S takovou jsme na jaře bez vody. Dívám se na růst bovis a teď je mi jasné, proč jsem byl včera vyřízený, všechno mě bolelo jako kdyby na mě šla chřipka. Ráno již dobré a v pořádku.

36 BE BE | 25. října 2015 v 12:21 | Reagovat

[35]: U mňa trošku nervóznejšie nohy, už večer. Akoby hriali stehná zopredu...
Inak ten nárast 2,7 miliardy percent !!! som z toho šiši.
Ešte ku mínusovým hodnotám elmagn.poľa zeme, vie to niekto stručne a po lopate vysvetliť ?

37 mariankosnac mariankosnac | 25. října 2015 v 12:34 | Reagovat

Zatiaľ mám len jeden problém a to je bolesť ako keď vás sekne pri dvíhaní niečoho ťažkého. Hocikedy to príde je to docela zlé dosť ma to obmedzuje. Naposledy som to mal tuším v dobe keď bol vysoký nárast bovisov a od včera zas.

38 A.L. A.L. | 25. října 2015 v 12:46 | Reagovat

To je mazec o.O Já mám už od rána motání hlavy, nízky tlak, otupělost a neskutečná spavost, svůj díl asi nese i PMS, ale tohle mám vždycky, když energie lítají.
Bílé chuchvalce znějí nebezpečně...jsem zvyklá na pavučinky v tomhle období, ale chuchvalce jsem naštěstí nezaznamenala. Třeba se jen rozpadaly chemické mraky.

39 Aďuša Aďuša | 25. října 2015 v 14:42 | Reagovat

Tak ten skok energii, vysvetľuje posledných vyše 24 hodiny... v priebehu dňa, silnejúca bolesť krčnej chrbtice, pri klasických činnostiach. Divila som sa, bolesť nebola opodstatnená... no zhoršovalo sa to. Večer nešlo spať, bolesť sa šírila chrbtom ku krížom, až k ľavému členku.. Nešlo poriadne spať, vedľa v postely malý syn, ten sa budil asi každých 30 minút, partner ochorel, nemohol zaspať, jeho mama sa o 2 ráno zobudila a už nezaspala vôbec!!!

40 Paskalina Paskalina | E-mail | 25. října 2015 v 15:03 | Reagovat

[35]: to u mě minulý týden velké bolesti v bedrech, tento kolen a za krkem, hlavně ta kolena.....na dnešek jsem spala jak mimino.

41 Milena Milena | E-mail | 25. října 2015 v 16:41 | Reagovat

V patek u nas bylo krasne, ale ja nemohla vubec odpoledne vyjit na slunce ven. Moje telo uplne rvalo unavou, motani hlavy, buseni srdce, no des. Rikala jsem si, ze se neco deje. Chut na horkou cokoladu a pouze piti vody s citronem. V sobotu bylo hnusne, seda deka pres stredocesky kraj. Ale to uz se mi delalo k veceru lepe. Dnes rano divne, jela jsem uz v 7 hod. autem do Prahy, strikali jak divi oblohu, cary byly videt i pod lehkymi mraky. Nemam vubec hlad, spis jen zizen a vysychani v krku. Zajimave je, ze se u nas vzdy na vecer vyjasni a po mrakach neni pamatky, ale pres den je zatazeno. V patek pry byla hodne silna slunecni erupce, ktera trvala 3 hodiny, pry nezvykle dlouha. Co se to deje?

42 em em | 25. října 2015 v 18:28 | Reagovat

Tohle své transformační období vnímám už asi od března. Od mala jsem měla špatné nálady, především v zimě, a celkově na počasí atd na mě začalo mít hlubší a hlubší vlitv, tak jsem si řekla, že s tím musím něco dělat. Vždycky, když jsem se zkouřila, jsem měla špatné stavy, ale bez depresí, jen plné menších starostí, které, byly provázány nějak s mým myšlením a chováním. Začala jsem to jen pozorovat a uvědomila jsem si, že v tom stavu jsou mé pocity (dobré, špatné, hodně zakořeněné) zněkolikanásobeny. V ten moment se ze mě stal nějaká obrovská anténa, která vstřebává informace až z nekonečného konce vesmíru. Bylo to magické, naučila jsem se pracovat s myšlenkami i tělem. Cítila jsem se za jedno s vesmírem. I bez hulení to šlo, ale ne tak moc. O celosvětové transformaci jsem v té době nebyla moc obeznámena, ale věděla jsem, že se něco takového děje u mě. Po pár měsících to ustalo v obou realitách. Měla jsem nehorázné výkyvy nálad a teď místo toho dokážu vidět a silně cítit energie a změnila jsem jak přemýšlení, mluvení, postoj k věcem, tak i jídelníček. Přišla škola, ale já naopak místo abych byla otrávená, dokázala jsem se už sama dostat pomocí myšlení do euforie. Taky jsem byla ve velkém sociálním opojení a začala jsem si všímat společných příznaků působením energií, tím jsem pak vypátrala informace o transformaci a všechno mi pak dávalo smysl. Problém v té době nastal a pořád ho mám, že do myšlenek upadám i když bych neměla, třeba když na mě někdo mluví a já si ani nevšimnu, že přemýšlím... Pak mě už pár měsíců bolí jenom pravá část hlavy, předtím to byl jenom občasný tlak na temenu, ale postupně se to rozlezlo do spánku, týlu, čela a dnes to všechno na procházce začalo šíleně bolet a přidal se mi k tomu tlak za oko. Bolívalo mě srdce nebo někde v jeho oblasti asi 2 týdny v kuse a bolest se přemísťovala co den, někdy i pár hodin. Pořád se mi chce spát. Moje tělo si vybírá, co bude jíst a když něco nechce, dává to silně najevo, ale je to fajn, cítím se silnější a odolnější, i když mě v poslední době pořád něco bolelo. Taky škola mi začala jít líp a vnímám, jak tam lidé přemýšlejí jinak např. o pyramidách, než je dáno v učebnicích. Jinak se lidem teď vyhýbám, protože mi většinou přijdou únavní a zbyteční pro moji mysl, protože přemýšlí úplně jinak a já s nimi neumím komunikovat. Prozměnu mám neustále chuť být s přírodou a cítím se v ní strašně super, že jen pozorováním mi toho nabídne víc než lidé. Taky vidím různé záblesky, divné věci, zvuky a cítím vibrace. Když se podívám zpětně, udělala jsem a i všichni kolem velký posun za krátkou dobu. Stává se vám to podobné? Zase mám strachy.

43 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 25. října 2015 v 21:19 | Reagovat

[19]:Už jsem to dříve četl,  ale dnes to vidím jinýma očima. Něco na tom je. Dnes jsem se procházel po Znojmě a vysloveně se kochal energiemi. Během posledních 3 týdnů jsem 2x byl u kamarádky, která mi pomohla s energiema. Naposledy tento týden v úterý. Světe div se, jestliže posledních cca 5 let mám stále se zhoršující bolesti zad, náhle po její práci bolesti ustaly. Ne zcela, ale dost na to, abych mohl normálně fungovat. Ty tři týdny jsem téměř každý den v extatickém stavu.V Znojemských energiích jsem se koupal jako v lázních. Možná tomu přidaly Bovisy...že by i ta DNA ?...ono to, totiž hodně sedí, změna životních hodnot, práce, vidím věci,  které mi dříve unikaly, jako v tom textu. Ale ty záda?  Ty byly na důchod a teď!
Fakt by to tak mohlo být, jen se to urychlilo řekněme iniciací.

44 bobina62 bobina62 | 25. října 2015 v 21:56 | Reagovat

měla jsem pocit, že se mi vrací viroza a vypadá to, že nejsem sama. Jsem unavená, bolí mi celé tělo. Dneska jsem proflákala celý den. Odpoledne jsem pospávala a nic mě nebavilo dělat. Energie byla opravdu silná:)

45 BE BE | 25. října 2015 v 23:06 | Reagovat

Nemôžem nájsť ten článok hoci som ho čítala predvčerom, ale bol o príznakoch, stavoch, bolestiach pochádzajúcich z transformačného procesu. Jasné, keď sa mení bunková štruktúra z uhlíkovej na kremíkovú a členia sa vlákna DNA niečo musíme cítiť. Stavy nevyváženosti predovšetkým, že ?  raz tak, raz onak, a práve v tom článku ostatná veta znela, a pravdopodobne si ju mám zapamätať, :" pite Valerianu".
I na boľavé záda, i na boľavú hlavu, a miesto pri srdci, ona Valeriana je o vyvažovaní. - Chcem vám povedať, že to všetko prejde.

46 Iruš Iruš | E-mail | 25. října 2015 v 23:13 | Reagovat

Cely tyden spatny spanek,bolesti hlavy.Na dnesek jsem spala celych 9 hodin.Od rana mi bylo nejak divne.Jako bych byla nekde jinde.Kolem poledne me zacala priserne bolet hlava,pocity slabosti.Najednou jsem dostala chut na maso.Ted jsem asi 3 tydny zadne maso nemela.Vegetarian sice nejsem,ale nemela jsem na nej chut.Dneska jsem varila zrovna svickovou z hoveziho z domaciho chovu.Tak jsem si zakrojila prospikovanou spicku.Do ctvrt hodiny me bolest presla.Je to k nevire.Jinak mam porad chut na jablka.Dnes jsem jich snedla asi sedm.Meho muze uz dva dny hrozne boli zada-krcni pater,ramena.Dneska to vidim se spanim blede,protoze mam spoustu energie.Je 23:15,ospalost nikde.

47 em em | 26. října 2015 v 9:04 | Reagovat

Dneska je to o hubu. V noci zas buzení a absolutně nemám vědomí o tom, že se mi něco zdálo, přitom jsem si sny vždycky pamatovala (alespoň útržky). Každopádně ráno mi přišlo krásné, i když na obloze bylo pár chemických mráčků. Jakmile jsem vyšla ven, začala mě se stále víc zářícím sluncem opět bolet práva část hlavy, víc než dřív, ale ve škole s tím přežívám. Co vy?

48 Raja Raja | 26. října 2015 v 9:13 | Reagovat

[43]: Já vám tu jižní Moravu tak závidím)))) To se Vám to na jihu transformuje))) Zkuste si to na severu Čech))) Doufám, že ty změny na lidech dorazí i sem))) I když vývoj tu je také to je nepopiratelné.

[42]: Tak nějak podobně ano. Hlavně konec sedí přesně, tak to mám taky.

49 Alue Alue | 26. října 2015 v 9:55 | Reagovat

[45]: Za pár dnů vyjde i na Aluška.org

50 Raja Raja | 26. října 2015 v 15:07 | Reagovat

Ahoj Aluško, jak je možné, že na mě nijak zásadně bovisy nepůsobí. Občas jsem unavenější, ale jinak nic. Co to znamená? Že se mé tělo přizpůsobuje rychle, nebo naopak, nepřijímá tyto konstruktivní změny?

51 elda trnimir elda trnimir | E-mail | 26. října 2015 v 15:38 | Reagovat

Hmm, hodně by mě zajímalo, co se stane s těma, kteří se rozhodli, že chtějí dál, ale moc na to takzvaně nemají nebo nestačí.

52 em em | 26. října 2015 v 16:29 | Reagovat

Před sluníčkem zas nespočet čar. Hmmm jaká to náhoda.

53 VS VS | 26. října 2015 v 17:24 | Reagovat

Docela mi to sedí do té filozofie, jak energie vnímám. Dost mi to vrtalo hlavou, ale tohle vysvětlení je docela logické, kdo chce projít, i když pořádně neví kam, tak si to dovolí a ti ostatní to potom okoukají a budou to chtít taky, je to ona svobodná vůle. Co mě překvapuje, že ty nárůsty registruji dopředu a pak si to jen užívám a sleduji jak to mají ostatní. Výsledek bude tedy zajímavý, asi přechodné období a lidé namixovaní :)

54 A.L. A.L. | 26. října 2015 v 18:41 | Reagovat

Tak teď se bojím... Že bych změnu nějak podvědomě odmítala? Přitom se už od začátku těším jako malá holka, prošla jsem změnami stravování a dávám dohromady psychiku, jak to jde... žádné nespavosti, žádné extrémní zážitky, "jen" únava a nízký tlak, když jdou energie nahoru hodně rychle. Nechci tady zůstat o.O

55 Alue Alue | 26. října 2015 v 19:50 | Reagovat

[54]: No... nikdo nikam nejde, alespoň zatím :D Možná máš jiné projevy.

56 Jarek Van Ek Jarek Van Ek | E-mail | 26. října 2015 v 21:15 | Reagovat

[48]:Já jsem z Ostravy. Ve Znojmě jsem byl asi před 20 lety a netušil jsem jak úžasné je Staré město :-) Slyšel jsem o místních pyramidách z dob daleko před naší školskou historií, které stabilizují energie a je to fakt pecka. Mám ten dar, který přišel s transformací asi před 2 lety (možná mi to taky modifikovalo DNA), cítit energie. Večer jsme trochu ochutnávali vzorky vína, mimořádně lahodný byl místní suchý Muškát moravský,  ale ty energie, které jsem v neděli cítil byly velmi vyrazné a snad 1000x lahodnější, jemnější než ten Muškát. Takové víno by bylo šíleně drahé.
Asi nejvíc mne tam dostala přírodní scenérie - řeka Dyje v hluboké proláklině, kopce, zřejmě na skále i ve vazbě na místní pyramidální útvary, nádherné památky svítící na podzimním slunci a vinohrad.
A ještě jedno doplnění, je úplněk,  to ty energie jedou na plné pecky. Doporučuji načasovat návštěvu Znojma na úplněk a protáhnout se místním podzemím :-) Dobrý tip na výlet za pár korun.

57 BE BE | 26. října 2015 v 22:29 | Reagovat

Napadlo mi, že rôzne prejavy môžu byť aj preto, že sme na túto zem prišli z rôznych realít. Takže sme trochu rozdielni. Určite zohráva úlohu aj genetika, typ človeka, astrologia, živly, a iné faktory.
Ja som Vietor, jesenný. Takže uviazať ma ? Tým, že vietor je nehmotný, je možno prispôsobivejší ako živel Zem, ktorý je hutnejší. Oheň zas rýchlo vzplane, a rýchlo odíde,  Voda, tá je dravá i tichá, plynie, prináša, odnáša... mala som raz v ruke knihu, pohľad východnej kultúry na cestu človeka. Bolo to práve založené na živloch a na tom, kto je v rode narodený a kedy./Prvá dcéra, prvý syn, druhá dcéra... atď/ Zdalo sa mi to lepšie ako tradičný zverokruh. - Ak zabruslím ku patnerstve tak, napr. čo asi vytvorí dvojica vietor+oheň, nuž požiar. Voda,oheň, nepôjde to, lebo sa navzájom potierajú, voda vždy zahasí oheň, atď. - Trošku som odbočila,prepáčte :-)
Keď cítim nekomfortnosť, pomyslím si : "Prijímam ťa, prejdi mojim telom, mysľou, dušou, prepúšťam ťa, ďakujem.
Pomáha to. Napríklad ten "hyc" . Mám to aj srandovné, trebárs cítim teplotu v časti ucha :) a asi 3 dni ma občas zabolí. Uško sa lieči, je tam stará vec, to viem.  
Vravím si, nepanikár , o chvíľu je to preč.  - Páči sa mi východný učenec Mooji, on vraví, nevšímajte si TO, nepridávajte pozornosť, odíte skôr.

58 Mia Mia | 27. října 2015 v 10:06 | Reagovat

[57]:To je zajímavé, Be, s těmi živly. A co dělá dohromady vzduch s vodou? Nic mě nenapadá. :)

59 Alue Alue | 27. října 2015 v 10:28 | Reagovat

[58]: ... Prdí a vypouští bublinky :D

60 Atena Atena | 27. října 2015 v 11:47 | Reagovat

Ahoj zdravím. Je zde položena otázka, zda kolem se vidíte jiskřičky. Nedá mi to než nereagovat. Zhruba od května se mi děje to, že pozoruji kolem sebe na obloze miliony jiskřiče, jsu to jen tečky, některé běhají jak spermijky.-). Potom kolem sebe vidím různé mlhy..jako když se vypařuje asfalt a vzduch je horký..někdy jsou to koule duhové, když se na ně zaměřím, zmizí..nevím proč to vidím, častokrát se ptám, proč se mi to začala od toho května ukazovat, odpověď nenacházím. Jen mě baví to sledovat, je to hzeké a příjemné, fascinující a dělá mi to dobře. Děkuji za vyslechnutí popřípadě odpověď. Aténa

61 BE BE | 27. října 2015 v 12:46 | Reagovat

[59]: Supér, vidím že ti je už fajn :-D

[58]: Mám v rodine dvojicu : studená voda /v zime narodený/ a letný vietor /konec júna/. Vietor teplý ohreje studenú vodu, rozčerí ju, rozhýbe. Studená voda ochladí teplý-horúci vietor, keď ho je priveľa.  Malo by to vychádzať :-))

62 em em | 27. října 2015 v 20:34 | Reagovat

Poslední dobou vidím hodně UFO. Vždycky jsou to koule letící rychlej než letadlo a zářící trošku víc než nejjasnější hvězdy, ale jakmile mě za pár setin zaregistrují, okamžitě utlumí světlo, trošku zpomalí a pak pomalu zeslabují světlo až nakonec vymizí. Před měsícem (2, ale stály vedle sebe, jen jedna se pohla, a svítily jasně za dne i přes chemické mraky), před pár dny a dnes. Jinak jsem dřív viděla pokaždé jiný druh. Alu, nevíš, jestli to jsou ti dobří a jestli to má něco společného s nynějším děním?

63 rk rk | 27. října 2015 v 21:19 | Reagovat

Ahojte!
V souvislosti s příchodem narůstající energie z vesmíru je mi poměrně dobře. Nemám takovou potřebu jíst a pít. Dříve mě častěji bolela hlava nebo jsem měl i migrény, ale poslední půl rok jen minimálně. Mám pocit, že se vše jednoznačně zrychlilo a přestože se třeba snažím, stejně některé věci nestíhám. Sem tam jen mírný zmatek v mysli, dezorientace (cože jsem to vlastně chtěl?:D)
Ale jednu věc začínám poslední dobou silně pociťovat. Jakoby se přání měla tendenci začít rychle realizovat nebo nějakým způsobem vyjít na povrch a uzavřít se. Ano, má přání se začínají uskutečňovat až z toho mám mírné obavy. Znáte to rčení: Dejte si pozor na to, co si přejete, mohlo by se vám to splnit. Zároveň cítím že je to důležité, dále se tomu nebránit, překonat to a pokračovat dál. A hlavně: už nemyslím jen na sebe a ani to nejde. Jsem rád, když můžu někomu pomoct, když to zrovna potřebuje. Vždyť i pomáhající potřebuje občas pomoc od ostatních:)

64 mira mira | E-mail | 27. října 2015 v 22:51 | Reagovat

[60]:Jestli ty "jiskřičky" jsou vidět ve dne,tak je to orgon.Je ho letos více. Životodárné

65 iriska iriska | 28. října 2015 v 9:44 | Reagovat

Velice zajímavé. Myslím, že ti, kteří na změně "nerezonují" a ti co "rezonují", budou normálně žít vedle sebe, akorát s jinými názory, schopnostmi, možnostmi. Jak se bude zvětšovat podíl uvědomělých lidí, budou inspirovat druhé a budou mít děti, které budou stejné jako oni, pomalu se bude na zemi zvětšovat podíl těchto uvědomělých lidí. Takže za dvě generace jich tady bude mnohem víc a pozdější generace už budou úplně jiné. Prostě to, po čem toužíme teď se stane, ale v delším časovém úseku a tak nějak přízemně - prostě si to musíme odpracovat :D

Musím přiznat, že si nepřipadám jako člověk, který se rozhodl pro změnu, nevím, jestli rezonuju na bovisech. Asi před půlrokem jsem na duchovno rezignovala protože mi to přišlo (odpusťte) neskutečně falešné. Nemůžu si pomoct. Já nikde nevykládám o transformaci protože za á tomu nerozumím, za bé to pro mě není moc podstatné, nevykřikuju do světa že se mám skvěle a že všechny miluju. Žiju teďka mnohem přízemnější, ale i mnohem opravdovější život, buduju kariéru a starám se jen o to, aby byly hezké vztahy v rodině a s lidma obecně. To je všechno co dělám. Duchovno neřeším protože na to už opravdu nemám. Jediné co mi zbylo z duchovna jsou návštěvy Aluščiných stránek, protože Aluš mi přijde aspoň trochu normální :-)) Takže se přidávám k těm co tady "zhasnou" :-))

66 Alue Alue | 28. října 2015 v 10:08 | Reagovat

[65]: Přišla jsi na to. Duchovno je plné faleše, hlavně je to samá póza. Vypadá to jako soutěž o to kdo má víc schopností, zasvěcení a meditačních zážitků a přitom to slouží jako zástěrka lidem, co se akorát tak nemají rádi. - A důvod proč Aluška.org má takovou přízeň a tolik pomlouvačů je právě ten, že si na tyhle věci nehraje. Prostě z nich neblbnu, dívám se na svět realisticky, naopak ještě kopu do toho New age ze kterého lidi nejvíc blbnou. A hlavně mám vlastní původní obsah, na rozdíl od ostatních kteří opisují z knížek a pak jeden od druhého. - To nikdo jiný minimálně v čr a sr nemá.
Zajímat se o anděly, duchy atd. je dobré, protože jsou skuteční. Problém je, že se nesmíš dostat do spleti lží a polonáboženských systémů New age, které nastavilo šest temných andělů na lidi, co se nechytají na klasické náboženství. Takže vymývají lidem mozek s Reiki, Oshem a podobně.

67 zimniku zimniku | E-mail | 28. října 2015 v 14:00 | Reagovat

Je to velmi zajímavé. Je toho tolik, že shrnout to do několika vět nejde. Nehledě k tomu, že máme přístupu z pohledu, který jsme naučeni. A tak jsme naučeni určitým způsobem myslet, dívat se na věci, poslouchat a vnímat věci v okolí. Ke všemu přistupujeme přes tyto, a to doslova "programy". Od narození jsme programování a dále ty programy předáváme. Je to docela solidně vymyšleno. Pokud něco chceme změnit, je nejdůležitější VĚDĚT, jak to je. Bez toho nezměníme nic, to z prostého důvodu poněvadž NEVÍME. Náš " problém" je v tom, že jsme plně ovládnutí těmito programy a nejsme schopni mít jiný pohled, sluch, hmat, čich, cit. Vše je naprogramováno. Ve skutečnosti jsme schopni změny, ale tu musíme chtít a musí přijít od nás a z nás. Z vnějšku se ji prostě nedočkáme. "Dnes" se děje tolik okolností, že vůbec není jednoduché se v nich vyznat. Jednu nespornou výhodu pro nás mají, můžeme na nich vidět odhalenou, nebo odhalující se realitu, která může pomoc v našem poznání. Něco k zamyšlení. Pokud čekáme na vlak a vidíme jej v dáli, kde je? Měl by být v minulosti, když k nám přijede za minutu. Jenže to co vidíme je programem v mozku vytvořený obraz z dopadu vibrací fotonu na oční sítnici a vytvořeného elektrochemického impulsu dopraveného přes oční nerv do mozku a to v přítomnosti. Co vidíme je mozkem generovaný obraz z energií.

68 BE BE | 28. října 2015 v 15:21 | Reagovat

[67]: Pane Zimniku, vy to popisujete dobre. Ale sú aj iné "prístupy" ku zmenám. Prosto aniž by ste si pýtali, aniž by ste študovali nejaké rogramy, aniž by ste chodili na kurzy, a iniciácie, prosto príde to SAMO. Zrazu vás švacne po hlave :-) a zrazu vidíte všetko úplne inak. Vravím AHA, Satori, BLIK, kvantový skok ...  Dojde Vám, že ste v novom programe, a väčšinou to umocníte, zvedavosťou, nie strachom, túžba byť iný, snový, lepší, zvíťazí. Nasledovať by mal moment rozhodnutia, že po starom už nie, ale po novom. Vedomého rozhodnutia - MOMENT podľa slobodnej vôle. Po ňom sa deje ešte viac, ešte viac "náhod", darčekov, splnených prianí.  
Fakt nekecám, práve v čase kedy som nič nečítala z "duchovných" kníh, vedela houby o nejakých duchovných smeroch, sa mi to stalo. Hovorím, že len do "prázdnej hlavy sa ešte čosi zmestí". :-)

Nespavcom - najčastejšie výluky mám tým, že po zaľahnutí ma zavalí svetlo, biele až zlatavé. Prvý moment hurá, a potom je ho toľko,  akoby mi niekto svietil ledlampou do tváre. No, spite takto :-/ keď svetlo ruší. Máte to niekto tiež tak ?
A zostrené videnie, napríklad čítam a vidím určitú pasáž oveľa ostrejšiu ako inú.. Kamarátka povedala : no to preto, aby si si ju zapamätala.

70 Farah Farah | 28. října 2015 v 21:15 | Reagovat

Aj, myslím si, že u mě to bude dílem změny na zimní čas- v neděli, pondělí i úterý jsem už před devátou večer byla tuhá :-P A ráno se chce člověk dospat a otevře oči a vidí, že nebylo ještě 6 a do práce vstává v půl sedmý. Takže tomu dávám týden a srovná se to snad. Mě pak ta půlhodinka hapruje a celý den se na tom prostě projeví. Tak dobrou noc, už jde na mě spánek zas, tož ho tělu dopřeji. :-)

71 Raja Raja | 28. října 2015 v 21:15 | Reagovat

Jak bys řekla, že to je ohledně "rezonance" na bovisech? Mám na mysli, jak to vnímáš, jestli k transformaci vlivem bovisů je třeba být alespoň tak konstruktivní bytůstka jako jsi ty? :) Nebo třeba...i lidé zajímající se o duchovno, osobní rozvoj, s průměrným fyzickým zdravím a touhou ke změně? Chápu, nejsi vševědoucí :), ale zajímá mě tvůj názor...aby nás tady pár zbylo :D O:)...protože...upřímě moc lidí konstruktivních jako jsi ty neznám...:/ Snad jsem se vyjádřila srozumitelně, občas mi to nejde :)

72 zimniku zimniku | E-mail | 28. října 2015 v 22:24 | Reagovat

Moc hezké. Každý máme svoji cestu, tak jak otisky prstů. Máme všichni dvě ruce, otisky každý jiné. Mám takové stavy, kdy nevím zda sním či bdim. "INFORMACE" přicházejí, jejich zpracování chce své.

73 Alue Alue | 28. října 2015 v 22:36 | Reagovat

[71]: Já nevím, jestli je to o nějakých konkrétních limitech a jestli jsou nějak pevně dané... když jsou velké bovisy, je mi blbě. Teď už asi týden díky nim nemůžu normálně spát a přesto se sama sebe ptám, jestli na to mám.

74 Milena Milena | E-mail | 28. října 2015 v 23:55 | Reagovat

Mne nikdy nedelal problem prechod casu z letniho na zimni a obracene. Ja ted pomalu  nevim kolik je hodin, jsem uplne zmatena, hlavne po ranu po probuzeni . Jako by bylo neco jinak. Nebo posledni dobou pozoruji,ze neudrzim vubec myslenku. Utika mi to nekam jinam. POsledni 4 dny nemuzu spat a kdyz usnu, tak nekdy kolem ctvrte hod. k ranu a pak bych spala dal, nechce se mivubec vstavat. Ja byla vzdy ranni ptace,vubec se nepoznavam.

75 Paskalina Paskalina | E-mail | 29. října 2015 v 11:16 | Reagovat

opravdu si musíme dát pozor na to, co chceme; manžel má malý obchůdek a já včera večer zmínila nevím v jakém už kontextu "no aby Tě někdo nevykradl..." a asi hodinku na to nám zvoní mobily, že byl narušen objekt jeho obchodu- rozbité okno, přeřezan trubka topení pod ním, už tam byla policie, díky bohu za alarm...i tak tam manžel pak musel přespat, noc v háji....náhoda???

76 Renata Renata | 29. října 2015 v 12:20 | Reagovat

Zacala som na tejto Aluskinej stranke sledovat tie energie, nieco natom je, od nedele je mi blbo, s tym spankom otras, 2 dni sa mi vsetko tocilo, vlnilo akoby som bola opita a mimo /to bolo v pondelok a v utorok/. Spanok mizerny, akoby v krci, uvolnene zaspim az nadranom,ked svita a to uz musim vstavat, hlava ma boli cely tyzden,vyslovene tlaky, zalieva ma pot,  vcera som od obeda mala vyslovene dobry den a pohodovu naladu a dnes je to tu zas...

77 BE BE | 29. října 2015 v 23:54 | Reagovat

Nech je sranda.
Zaspala som niečo pred desiatou, o pol jedenástej som sa zobudila. :-/ Nejak mi povyskakovali zo smetného koša malé kyslé mušky, tak som ich mlátila uterkou. A pritom si varila čaj z ľubovníka.
Uterkou som šmýkla po stene, zavadila som časťou ruky o prekrásnu starožitnú keramickú misu, ktorú som našla v domku na povale. Fakt kus, ľudová tvorba, stará jak európa. Tá misa spadla zo steny, obila kus keramického obkladu, buchla ma do boku a rozbila sa na tuším 20 kúskov.
Mám zaděláno, takže ktovie kedy zaspím :-DDD   Toto sa na BOvisy nepodobá, to sa podobá na zbrklú babu, čo nedá pokoj malým stvoreniam.

78 mariankosnac mariankosnac | 30. října 2015 v 11:55 | Reagovat

[77]: Neviem, možno by sme teraz nemali nič zbytočne zabíjať, ani vínne mušky :-D Pred pár dňami keď bolo chvíľu slnko rozliezli sa mi na okne lienky. Boli tam zalezené na zimný spánok a slnko ich prebudilo. Tak som si plánoval že ich vystriekam sprejom proti hmyzu, mne sa nikdy nič nechce robiť hneď tak som to odkladal a pozoroval ich ako lozia. A nejak mi prišlo že ich mám nechať tak. Nakoniec som postriekal iné časti domu kvôli malým hnedým chrobákom ktorí sú všade, množia sa a nedá sa ich zbaviť, lienky sú väčšinou len na okne, tie mi neškodia.

79 BE BE | 30. října 2015 v 14:43 | Reagovat

[78]: Malé chrobáky al. lienky lezú po okne, stenách, ale vínne mušky mi lezú  do nosa , ucha :-DDD
Premýšľam i nad komármi, prečo sú vždy blízko tváre, hlavy. Že by reagovali skôr na vibrácie ? alebo vidie auru, elektrický obal ? nebodaj svetlo nad hlavou. Fakt i tie malé muchy mi tu lietajú okolo tváre..., raz mi sadla na ruku ale na šaty nie.

80 pRedox pRedox | 30. října 2015 v 21:41 | Reagovat

[77]: Když jsme u toho tvorstva, tak cca před 6 měsíci jsem měl v pokoji komára a nemohl jsem ho najít a přece víte, jak je nepříjemné mít v pokoji komára, tak jsem zkusil jinou metodu, v myšlence jsem mu řekl, že pokud se objeví na stěne, tak ho nezabiju, ale vyhodím ho ven. Na to jsem mávl rukou a komár normálně z kamasi vylétl a krásne jsi sedl na stěnu, hned mě napadlo ho zapleštit (jistota je jistota :D), ale jakjsik jsem dal slib, tak jsem nakonec komára opatrně přikryl sklenkou a vsunul mezi sklenkou a stěnou papírek, tak jsem ho uzamkl a odnesl ven.

Od té doby to dělám vždycky když se u mě komár objeví a musím říct, od té doby mě neotravujou :D dokonce jsem se jednou z  rána probudil a kdo asi ležel na mojem polštáři vedle mě ? No komár :D ale chudák mrtvý :( asi jsem ho zalehl, se chtěl tulit :D.

Jednou jse mi stalo, že jsem takhle vynesl v noci komára ven a zničehonic předemnou se objevil ježek :), který na mě kuknul a šel dál :), ale taky se mi stalo, že jdu spát a najednou slyším bzz chvilku nic, potom zase bzz, tak se mrknu na stěnu co to je a ejhle komár :D jsi přeletával na stěně, jakoby mě chtěl upozornit že tu je :), tak jsem ho prcka vzal do sklenky dal na balkón a ten chudák ani vylézt nechtěl z té sklenky :D ani když jsem na něho ťukal (obvykle jse jim moc ve sklence nelíbí), prostě nic nezabralo, tak jsem ho tam nechal a ráno byl už pryč :). Jinak spánek mám velice lehký a citlivý zbudí mě skoro vše, ale může se stát, že bych tvrději spal. Ale komár mě probudil vždycky, když jsi u mě bzučel :)

Momentálně to nejsou, ale jenom komáři, například muchy dobře ví, že mají vlítnout do mého pokoje, protože je vždycky vypustím ven :D a jednou se mi stalo, že mi mucha sedla na ruku a potom ihned na parapet a přímo mi říkala "já chci ven otevři to okno " :D.

Na závěr je tu srandovní video o komárech, jestli jste ho neviděli :)
http://www.lokaltv.sk/animoterapia-komar/565/42

81 Lily Lily | 30. října 2015 v 21:52 | Reagovat

[65]: Presne tak, m8m to v podstate rovnako ;)

82 Daniela Daniela | 30. října 2015 v 22:35 | Reagovat

Asi pozor aj na to ake vety používame...ja som minuly tyzden použila vetu v zmysle nieco mam male šteniatko a vravím na prvom mieste som ja a potom momentálne môj psik nic ine ma nezaujíma do par hodín sa stalo to ze psik chytil z ničoho nic horúčky a prestal chodit prišla previerka ako je u mna na tom dôležitom mieste, a veru ani som sa nemohla tyzden od neho pohnúť kŕmenie cez striekacky... A pýtal si veskeru starostlivosť :) ale uz sme ok.  Tiez němozem spat vecer lahnem uz aj okolo 20..v noci sa Budím posledny tyzden medzi pol treťou a štvrtou....a nevladzem robit respektíve nie je chut v com sa tiez nepoznam ..az dnes cítim úľavu....

83 Hedvika Hedvika | 31. října 2015 v 8:17 | Reagovat

[65]: Taky to tak cítím, že pro blaho světa by stačilo "slušně" se chovat ve svém okolí...

84 BE BE | 31. října 2015 v 12:09 | Reagovat

[65]: Nie "zhasnou" ale zažiaria.:-) Sme jedineční, tak načo kopírovať a brať seccondhand ? Tiež mám len pár stránok

Dnes opäť pecka, ale ja som zacítila cca o 11tej v noci akoby a naráz prepnutie , a už mi zoslábli nohy a ruky a chvenie. Zaspať nešlo, tak horúca sprcha, čajík, homeop. cmuľky na spánok a nič.
Potom som rupla, čo robím len výnimočne min.dávku lieku na stresík, a už to šlo.Lenže tak zmätené sny som nemala dávno.. :-) Ráno pozerám praxis merania, je to jasné.

[80]: Mala som na záhrade dávno hodne mravcov, a usadili sa práve v škárach medzi kamennou dlažbou. Ja som tú baurinu trhala a oni chudáci utekali v zmätku. Nebolo mi to po vôli, tak som im raz povedala: "Prosím, choďte na nejaké miesto, kde neplevám."
O nejaký čas sme mali návštevu, ujko, čo rozumie viac prírode a má uši ako prijímače signálov. Na tráve bola deka, starý paplón, to je to čo má poťah, zo saténu. Ľahol si a ochvíľu vraví, kurnik čo to tu bľaboce ?  Dvihli sme deku a tam mravenisko, nosili bábätká, pracovali, pokojne. Zakryli sme tou dekou a ja som tiež počula ich reči - moc milé, také vrnenie, trnky, brnky, asi ako keď malí mimozemšťánkovia by spolu kecali, akoby vesmírny signál..
Jo - a v chodníčkoch nie sú.
S tými komármi skúsim, lenže neviem či by som pri manipulácii s pohárom ešte zas niečo nerozbila, napr. lampu a pod, tak najprv sa skúsim dohodnúť. - Lebo mám skúsenosť s Tinnitom, občas mu dohovorím, poprosím a on sa stíši.

85 Paskalina Paskalina | E-mail | 31. října 2015 v 22:30 | Reagovat

dnes v 19.05 jsme s manželem viděli na vlastní oči padat meteorit doleva dolů přes silnici, po které jsme jeli, v jižních Čechách jako rychle letící svítící objekt- zítra omrkneme místo, kam dopadl...jeli jsme autem do divadla..až jsme strnuli. Dle zpráv měl Zemi míjet ten halloweenský...

86 Michaela Michaela | 1. listopadu 2015 v 16:02 | Reagovat

Alue mám takový návrh - když jsou Transformačního okénka pro daný měsíc už dva díly, bylo by v tom druhém dílu dobré, dát odkaz na díl první (místo odkaz na předešlý měsíc, který už je zpravidla v danou dobu ne moc aktivní), je to fajn kvůli lepšímu přístupu k diskusím a tak.. Jen mě to tak napadlo :-)

87 Martin(31) Martin(31) | E-mail | 1. listopadu 2015 v 16:15 | Reagovat

Ahoj Aluško jasně, že na to máš, kdo nic necítí, tak Pánbůh s ním...Kdo cítí energie a jejich vliv u sebe tak je to dobré znamení, že se transformace dějě, to je v pořádku taková reakce těla. Hodně štěstí a vnitřní síly přeju!Milá Aluško.

88 Alue Alue | 1. listopadu 2015 v 17:11 | Reagovat

[86]: Pod nadpisem máš proklik do rubriky transformace, v ní jsou všechny díly seřazeny.

89 mariankosnac mariankosnac | 1. listopadu 2015 v 18:55 | Reagovat

[85]: Dopadol možno v polsku. Meteor Bolide falling over Poland 31.10.2015 compilation / meteoryt bolid nad polskim niebem“ https://youtu.be/kzAZ62d23n4

90 Paskalina Paskalina | E-mail | 2. listopadu 2015 v 0:11 | Reagovat

[85]:tak ve zprávách říkali, že to byl jasný bolid a byl viditelný v severních Čechách a na severní Moravě a kdo ho viděl, měl výjimečné štěstí- no když to letělo nizoučko nad námi a dopadlo to nejspíš tak kilometr daleko, tak nám to jako štěstí vůbec nepřipadalo- pár desítek metrů a nepomohl by ani obří barák....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.