Transformace / Listopad 2015

1. listopadu 2015 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Transformace
Transformační okénko pro Listopad 2015


31.10. 2015
Dnešní energie je o 1547% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 129.

1.11. 2015
Dnešní energie je o 32 432 432% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 131.

Nedávno mě překvapilo, že někdo psal do diskuze, že se budí každou noc kolem čtvrté hodiny. To je přesně už týden můj problém, akorát že já pak už neusnu, což je mnohem horší. Kdo ještě má tento příznak?

Postup energie Bovis po levelech vypadá dnes takto:
http://www.praxis-umeria.de/files/images/ziel111.png2.11. 2015
Dnešní energie je o 436% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 133.

Nakonec se ukazuje, že probouzení se kolem 4. hodiny ranní je buď transformační projev, nebo na nás něco vysílají z antén mobilních telefonů, možná nový pokus s ovládajícími frekvencemi. Není totiž možné, abychom se v takovém množství shodovali na stejném čase, mnozí mají také problém poté znova usnout!
Mobilní antény však mohu spíše vyloučit, zkoušela jsem 4 dny po sobě spát se zařízením na odrušení všech signálů a na to buzení vůbec neměl vliv, podle mě to bude spíš Bovis.

Co se týče mých problémů s nespavostí, vysadila jsem hořčík v domnění, že už musím být předávkovaná, protože se mi vypnul pocit unavenosti, který všechno velice zhoršoval a navíc mi cukání začalo i přesto, že jsem hořčík brala bez vynechání. Prostě přestal zabírat.
Pak jsem po extrémní noci se třemi hodinami spánku šla spát v 10 a teď se to mění. Jednak po vysazení hořčíku jsem unavená naprosto strašně, protože jsem týden nespala a z únavy se mi oslabil imunitní systém. Ve čtvrtek mě bolely mandle, nějak jsem to stáhla zázvorem, ale v sobotu jak jsem byla nakřáplá, pak jsem stála venku v chladu po přednášce a nachladila jsem se, takže jsem ještě o to víc unavená. Tak jsem šla spát 2x v 10 a poslední dva dny jsem šla spát už v půl desáté, protože jsem do desíti prostě nevydržela. A opravdu tak brzo usnu.
Zároveň mě opouští syndrom neklidných končetin. Cuknutí nervu je velice slabé, cukne třeba 2-3x v konečku prstu a pak usnu. Ve čtyři ráno se pořád budím, i dneska, ale po vysazení hořčíku jsem teď poslední dvě noci usnula, takže jsem se vyspala. Dneska jsem se probudila v sedm ráno, naspala jsem asi něco přes 8 hodin a zmocňuje se mě optimismus, že se snad konečně dostávám k vyřešení toho problému.

Večerní dodatek: Tomáš marný mě varoval před našimi podivnými příznaky, že ještě existuje jiné vysvětlení, než pouze Bovis. Nabízím trochu jiný pohled na věc, a to je článek z orgo-netu, který píše, že nad Amerikou probírá dlouhodobě pokus sprejování lithia ve směsi chemtrails. Vzhledem k tomu že se jedná o dlouhodobý pokus, není asi těžké si uvědomit, že to v Česku klidně už mohli udělat také a že jsme možná otrávení lithiem.
Cituji, jak vypadají příznaky otravy lithiem z chemtrails:

Symptomy vystavení lithiu
Lithum je především látkou nebezpečnou v těhotenství - i ve velmi malých dávkách způsobuje defekty novorozenců, zejména srdeční. Rovněž přechází do mateřského mléka a škodí dítěti.


I když mnohé weby, které varují před lithiem, dělí symptomy na běžné vedlejší účinky a nebezpečné vedlejší účinky, jde o pouhé stupňování účinků. Toxická dávka je malá a každou osobu postihne jinak. Pro některé jedince je i nejmenší dávka lithia vysoce oslabující, a někteří lidé mohou reagovat alergicky. Na předávkování či alergickou reakci neexistuje protijed.

Seznam účinků lithia:
 • Především - letargie. Člověk se cítí těžký a zdrogovaný.
 • Žízeň. Člověk se velmi rychle dehydruje, zejména při přehřátí. Dychtíte po soli.
 • Trávicí problémy, průjem i zácpa.
 • Náhlý nárůst váhy.
 • Bolesti svalů a kloubů.
 • Cukáni rukou a hlavy, někdy celého těla.
 • Ztráta chuti k jídlu. Jídlo nemá žádnou chuť.
 • Mumlavá řeč, rozmazané vidění.
 • Zmatenost, halucinace.
 • Falešná struma (vypadá jako špatná funkce štítné žlázy, ale není to.)
 • Impotence.
 • Endokrinní rozvrat, způsobující velmi silnou menstruaci. Může být zvětšený žaludek, což vypadá jako těhotenství.
 • Bolest ledvin - ledvinové buňky se stávají dysfunkčními.
 • Akné, bolavé vyrážky na kůži a spáleniny od slunce.
 • Padání vlasů.
Zde jsou aspoň dva odkazy na symptomy požití lithia, je jich mnohem a mnohem více.
http://www.everydayhealth.com http://en.wikipedia.org/wiki/lithium.com

Celý článek na orgo-netu s podrobnostmi si přečtěte tady: http://www.orgo-net.blogspot.cz/2015/11/soucasne-geoinzenyrske-pokusy-s-lithiem.html

Pokud máte příznaky, které se podezřele shodují s popisem, nasaďte si okamžitě detox na těžké kovy. Vyrábí se na to i homeopatika, například firma Joalis je má.... já si už nasadila silný širokospektrální detox tak před týdnem ale vynechala jsem ho, tak musím být teď poctivější. Je lepší preventivně se vyčistit, než pak muset řešt problémy.3.11. 2015
Dnešní energie je o 1049% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 135.

Děkuji čtenářce BE za poslání ruského článku o tom, jak se teď vyvíjí supervulkán pod Yellowstones park, o kterém jsem už v transformačním okénku několikrát psala. Nemusíte umět azbuku, článek obsahuje velice vypovídající obrázky rozpraskané země, na několika místech už vytéká láva!

A další překlad čtenářů, který by vám neměl utéct:

,,Pozrela som na menu na stránke umeria,tam je tag Event a budúcnosť. Prečítali ste si niekto túto informáciu ? = 15 dní temnoty na Zemi. Prečo sa o tom nehovorí?" BE


,,Preklad z anglictiny.. ten se tyka 15 dni temnoty.. Astronomove z NASA prohlasili, ze od 15 listopadu do 30 listopadu 2015 bude svet v 15 denni temnote. Tento listopadpvy blackout bude pry zpusoben astronomickou udalosti mezi Venusi a Jupiterem.. Tahle udalost zpusobi obrovskou explozi na slunci.. efekt, ktery to bude mit na Zemi, je zvyseni teploty o 6-8 stupnu..n o muzeme si pry predstavovat, co se asi za tech 15 dni stane." Neytiri

4.11. 2015
Dnešní energie je o 280% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 135.

Zajímavý příspěvek čtenáře:
,,Jen tak pro zajímavost, mezi 10. a 15. listopadem dosáhneme 144. levelu Bovisu...možná ony děje nechápou astronomové v této souvislosti.
Stále mi vrtá hlavou ten matematický nesmysl procentuálního růstu energií a skoků v levelech. My to řešíme školskou lineární matematikou. Jako vysvětlení by mohlo být, že se to neděje lineárně po rovné ose, ale po jakési křivce pro mě komplikovaných i lehce vratných směrů, něco jako královský řez Finnabociho. Procentuální nárůsty mohou být rozdílně vnímány - námi, kteří nejsme rozumově přizpůsobeni na pochopení proudění energií mimo prostor 3D a vyspělejší civilizací, pro kterou je chápání složitých prostorů a proudění energií v nich přirozenou realitou.
Vím, že to zní jako scifi, ale nepřijde mi to příliš vzdálené od myšlenek Einsteina, nebo některých současných fyziků, teorie strun apod.." Jarek Van Ek

,,Nejsem němčinář, tak si to překládám jen zhruba. Ale na stránkách Praxis mají v odkazu na Anu podrobnější vysvětlení k měřením.V dovětku uvádějí, že na měření a popis/znázornění tak razantního nárůstu energií by byla potřebná nová forma matematiky. Že matematika 3. dimenze není schopna vibrace 5. dimenze přiměřeně popsat." Mia

Je pravda, že to co se učíme ve škole je úplně jiná matematika, než ta která se učí v zasvěcených kruzích, tzv. správná". Nás ve škole učí pozměněnou, vykastrovanou matematiku. Takovou, se kterou člověk nic neobjeví, která je pro systém bezpečná... Když jsem měla v minulosti možnost do té správné nahlédnout, dost jsem hleděla na ty rozdíly. Kompletně jiné pojetí všeho...
Nepohybuju se v číslech, pro mě jsou důležité jiné věci, to že cítím tělem i duší změnu, zvyšující se energie. Čísla jsou jen pomůcka, o kterou se dá dobře opřít, pomůcka na kterou se dobře kouká, která člověka lépe zorientuje, ale jak se to počítá, proč se to tak počítá... to nechávám koňovi, ten má větší hlavu. :)

Na level 144 jsem osobně velice zvědavá. Je řada lidí, která se domnívá, že na magické hranici 144 se něco velkého stane. Jenom doufám, že to není doslova podle 144 000 světelných bytostí inkarnovaných na planetě Zemi, protože to bychom museli čekat do levelu 144 000 a toho se možná ani nedožijeme! :D - No, nebudu malovat čertíky na zeď.

Aktuální postup energie Bovis po levelech vypadá k dnešnímu dni následovně:

http://www.praxis-umeria.de/files/images/zielnaeherr04.png

Jen tak pro zajímavost, o ,,Bovisácké okénko" je v poslední době velký zájem. Ne že by nebyl i předtím, ale počet stálých čtenářů se stále navyšuje. Jenom včera si listopadové okénko rozkliklo celkem 1406 osob... Zvýšený zájem byl i o článek o Halloweenu (1000 osob)

5.11. 2015
Dnešní energie je o 5035% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 10% z levelu 136.

Včera si listopadové transformační okénko rozkliklo 1560 osob... Tak vítám nově příchozí :) Na podzim bývá vždycky nárůst návštěvnosti, ten letošní je velice příjemný, za poslední dva dny bylo na Aluška.org 4600-4500 osob... Lidé zkrátka vidí že se něco děje, a jdou po datech :)

6.11. 2015
Dnešní energie je o 619% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 85% z levelu 136.

7.11. 2015
Dnešní energie je o 134% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 137.

8.11. 2015
Dnešní energie je o 318% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 138.

9.11. 2015
Dnešní energie je o 179% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 35% z levelu 139.
Kurnik level 139! - Musím začít meditovat nebo tak něco, možná na 144. odvibrujem stadeto :)

Vypadá to, že už nás na něco připravují. Děkuji čtenářce na poslání následujícího článku (který mimojiné vzpomíná i rok 2012 a tři dny tmy, které nás údajně nakonec minuly jenom těsně... hm...to byly ty energie, co tehdy byly tak strašně silně cítit. Ale někteří jste mi přesto nadávali, že jsem vás zbytečně strašila.... NASA vás taky zbytečně strašila/straší?). Fascinuje mě, kolik předpovědí na temnotu už tu bylo a jak aktuální je to téma, i když se jakoby pořád ještě nic nestalo. Je to jenom otázka času a je jedno jestli to bude slunce, nebo se spustí EMP, aby lidi nakonec nezničili sami sebe.

NASA musela popřít fámu o blížící se sluneční smršti
Země se prý na dva týdny ponoří do naprosté tmy v důsledku obří sluneční bouře, a má se tak stát už 15. listopadu. Potvrdit to měl podle sociálních sítí americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) a vesmírnou agenturu zaplavila vlna dotazů vystrašených lidí.
Byla natolik masívní, že jinak rezervované vědce vyburcovala k vydání stanoviska, jímž se snažili uklidnit paniku: "Všechny tyto zvěsti jsou naprosto falešné," uvedli.
"NASA v žádném případě nevydala prohlášení týkající se sedmi či čtrnácti dnů tmy v listopadu způsobené sluneční bouří," napsal úřad. Pokud jde ovšem o nebezpečí, jimž solární bouře hrozí, nejde vůbec o divokou fantazii. "Jsou reálnou a aktuální hrozbou," potvrdil před týdnem listu Washington Post Bill Murtagh, odpovědný činitel Bílého domu.
Prognóza samotné NASA totiž upozorňuje, že v příštích deseti letech existuje 12procentní možnost, že Zemi zasáhne zvlášť silná solární bouře. Výron sluneční koronární hmoty by Zemi vystavil prudkému příboji elektronů, vyřazena by byla elektrická a komunikační síť, radioprovoz, televizní a rozhlasové vysílání atd. Škody jen v USA by podle odhadů dosáhly dvou a více biliónů dolarů.

Hrozba už před třemi lety
Podobné hrozbě se Země vyhnula před třemi lety. Tehdy ji solární bouře díky magnetickému poli naší planety jen těsně minula. Podle expertů bychom jinak odstraňovali následky ještě dnes.
Bílý dům nové riziko solární smršti bere vážně a už zveřejnil strategii připravenosti k úderu živlu počínaje lepší předpovědí, přes reakci na pohromy a obnovu, koordinaci institucí, mezinárodní součinnost až po vzdělávání.

Největší dosud zaznamenaná událost tohoto druhu se odehrála v roce 1859. Koronární hmota byla vržena k Zemi takovou silou, že urazila 150 miliónů kilometrů za 17 hodin 40 minut místo obvyklých tří dnů.
Polární záře byla tehdy vidět i na Kubě a Havaji, telegrafní spojení selhalo, výboje zranily obsluhu, rozvody elektřiny jiskřily. Telegraf byl ale tehdy novou záležitostí.
zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/385539-nasa-musela-poprit-famu-o-blizici-se-slunecni-smrsti.html

Takto aktuálně vypadá růst energie Bovis v Googolplexech:


Článek, který dnes doporučila čtenářka, vám možná vyrazí dech: (na Aluška.org už byl, ale v ruštině. Teď ho přeložili)

Supervulkán Yellowstone praská. Začátek apokalypsy?
Začalo to, čeho se báli vědci z celého světa - super vulkán v národním parku spojených státu Yellowstone praskl. Vulkanologové to nenazývají jinak, než začátek apokalypsy.
Neuvěřitelné, to čeho se vědci tak dlouho obávali, se událo během dvou týdnu. Vlastníci místního ranče v horách Bighorn během posledního lovu objevili obrovskou prasklinu v zemní kůře. Rozsah katastrofy je velmi nepříznivý: prasklina je více než 700 metrů dlouhá a 40 metrů široká. A to je jen špička ledovce, schopného zničit celý svět.
Ve skutečnosti super vulkány představují srovnatelné nebezpečí jako meteorit, před kterým zachraňoval Bruce Willis planetu ve filmu "Armagedon".
Kromě okamžité škody způsobené erupcí, z nichž ty nejoptimističtější odhady znamenají smazání veškerého života ze severoamerického kontinentu, celé lidstvo by čekala dlouhodobá nukleární zima způsobena obrovským uvolnění popela do stratosféry Země. I to už se stalo ne jednou. Na naší planetě s opakovanou periodičností dochází k dobám ledovým, z nichž většina přichází právě po výbuchu supervulkánu. Ale je tu plán pro zachování života…
Vědci v posledním desetiletí tuhle událost očekávali. Doktor Jean Philippe Perrillat z Národního centra pro vědecký výzkum ve Francii ještě na počátku tohoto tisíciletí provedl zkoušky a studii magmatu v Yellowstone, a poté dospěl k závěru, že sopečná činnost bude pokračovat v příštích deseti letech. A teď nadešel čas, smutné, ovšem během těch deseti let se na něčem pracovalo… V souvislosti s těmito studiemi byl vypracován plán "Renaissance", který zahrnuje zachování života na Zemi. V rámci tohoto plánu v zvláště chráněných skladovacích zařízeních byly uchovány DNA všech žijících druhů živočichů a rostlin na naší planetě, a také jejich žijící zástupci. Dále také byly vybudovány speciální bunkry. Všechny podrobnosti plánu se uchovávají v naprostém tajemství, aby se zabránilo všeobecné panice.
Jinými slovy, vědci a politici rozhodli, že pokud je většina lidí odsouzených k zániku, je nutné zachovat alespoň některé "vyvolené" lidí, a zástupce zvířat a rostlin. To vše aby bylo možné zase obnovit Zemi po uplynutí nukleární zimy.
I na tom všem je kapka pozitiva, v tomto případě je to fakt, že vědci nikdy neměli tu možnost osobně pozorovat chování vybuchujícího supervulkánu. A proto si nejsou ani na 100% jistí, kolik času bude potřeba k přechodu do aktivní fáze erupce, stejně jako si nejsou jistí ani tím, k jakým následkům to může vést. Takže naděje, která pomohla lidstvu přežít ty nejtěžší časy, pořád přežívá v naších srdcích dodnes. Nezbývá, než doufat, že k tomuto scénáři nedojde.
Překlad: Jevhenij Grek,
Překlad: Jevhenij Grek,
Zdroj: dictat.net//mega-vulkan-jel…
www.svetkolemnas.info/…/3219-britsti-ve…
www.lajkit.cz/…/166-ohromna-cas…

Dneska jsem ,,objevila" něco mimořádného, co jde absolutně mimo tématiku transformačních okének... ale když už se svět v prd*l obrací, mohlo by vám to odlehčit v makovičkách :)
Delfíni mají super schopnosti. Umí nabrat vzduch a pak s ním pod vodou dělat tyto kousky, asi díky jejich ultrazvuku. Neuvěřitelné!! Prý je to nějaký druh vortexu :)

... ale umí to i jiní mořstí savci :) I velryby!
https://www.youtube.com/watch?v=y9JZ4SubOmw#t=98

10.11. 2015
Dnešní energie je o 417% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 139.

11.11. 2015
Dnešní energie je o 616% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 140.

Moje problémy s nervy se začínají spravovat. Při největších problémech jsem brala hodně dlouho koncentrovaný hořčík. Pak mi asi před 14-21 dny přestal fungovat a naopak stav zhoršoval, tak jsem ho vysadila a po pár dnech si nasadila MMS i na nachlazení. A detox i na těžké kovy , ale sem tam ho zapomenu... A vypadá to, že nervy už budou v pořádku.
Včera jsem si nedala nic, jenom heřmánek před spaním, cukla jsem lehce jenom asi 2x a jinak jsem v klidu usnula a spala. Nad ránem jsem měla i stav kdy jsem se skoro dostala do LD, to znamená že jsem byla konečně vyspaná. Nejkvalitní spánek mi totiž brání v LD i AC :(
Co se ale vůbec nelepší, je pravidelné buzení mezi 4-5hodinou ranní. Není žádná příčina, neprobudí mě zvuk, nemám žádnou noční můru, ani strach, žádný rušivý element, ale pokaždé se vzbudím v tuto dobu. A protože se to shoduje s problémy čtenářů, přisuzuji to buď opět energii Bovis, nebo na nás musí něco vysílat. Naštěstí už ale znova usnu v nějakém normálním časovém intervalu :)
Jak jste na to se spánkem vy?

12.11. 2015
Dnešní energie je o 3495% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 80% z levelu 141.

13.11. 2015
Dnešní energie je o 696% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 97% z levelu 141.

14.11. 2015
Dnešní energie je o 1348% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 4% z levelu 143.

V nejbližších dnech (či možná i hodinách) náš čeká okamžik pravdy - a to, jestli se po dokončení levelu 144 něco stane, nebo nestane.

Mezitím nám nějak blbnou magnetometry, nebo se opravdu se zemí něco stalo: Jak uvádí prvopodstata.com, hodnoty magnetometru klesly pod nulu, i pod měřitelný bod. Sledujte modrou přímku. To znamená, že pokud je toto měření správně a nejde o poruchu přístroje, vypnul se 11. listopadu zemský magnetismus (Magnetismus je životně důležitý pro detoxikaci a regeneraci všech živých organismů na celém světě. Bez zemského magnetismu během několika dnů dochází k postupné intoxikaci organismu a živočich pomalu umírá).

http://www.prvopodstata.com/wp-content/uploads/2015/11/Sni%CC%81mek-obrazovky-2015-11-12-v-18.54.44.png

Magnetismus opět začal být měřitelný (nebo se zapnul, jak chcete) zhruba 13. listopadu, ale dnes opět klesá!


,,Magnetometr je přístroj na měření velikosti a směru magnetické indukce nebo magnetického momentu (tedy magnetizace). První magnetometr zkonstruoval německý fyzik a matematik Carl Friedrich Gauss.[1]
Při geofyzikálním průzkumu se používá na měření některé složky magnetického pole Země; často je umístěný v letadle nebo v závěse za letadlem (tzv. aeromagnetický průzkum).
V astronomii se trojosý magnetometr používá v umělých družicích a kosmických sondách na průzkum magnetosféry a tam, kde se vyžaduje orientace ostatních přístrojů na palubě vzhledem k orientaci magnetického pole."

Co to znamená? Dělali lidé nějaké pokusy se zemí? Je to chyba měření? Skutečně Země něco chystá? Souvisí to s levelem Bovis 144, nebo nesouvisí?

Jenomže magnetické pole zemské sleduje i německý Messteam, který zhotovil následující tabulku, kde v určeném období je Zemský magnetismus skutečně na nule, odpovídají tomu i doprovodné komentáře. Dokonce můžeme vidět, že to sláblo postupně. Avšak poskočení okolo 13. listopadu tady zakresleno není, netuším proč.

http://www.praxis-umeria.de/files/images/magno141115.png

A takto vypadá ke dni 12.11. postup energie Bovis po levelech:
http://www.praxis-umeria.de/files/images/zieleerreicht.png

..... ale jinak se přece vůbec nic neděje :)

15.11. 2015
Dnešní energie je o 6209% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 143.

16.11. 2015
Dnešní energie je o 1 327 434% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 143!

Zajímavé postřehy čtenářů, které by vám neměly uniknout....

Zvláštní pozorování včera odpoledne:
,,Dnes 16:15 hod jsem si šel zapálit. Bylo hnusně šedo, pršelo a najednou se nebe rozzářilo do červena. Všechno kolem bylo najednou světlý krásný a na severu (všude jinde zataženo) úplně nejnádhernější modrá obloha, kterou jsem v životě viděl. Intenzita světla vzrostla tak o 100 procent. Mohlo to být od červánků, ale v té chvíli mne napadlo...teď je level 144. Koukali jsme na to (5 lidí) a tak moc jsme chtěli, aby to něco znamenalo.... No a za půl hodiny se vše vrátilo kde bylo."
- moai

k možným transformačním příznakům:
,,...tak to je vostrý...bušení srdce mám od léta....byla jsem i na EKG, vše cajk, srdce jako zvon...je to pocit, jakoby se najednou nevešlo do hrudi...mám z toho paniku...do toho se někdy objeví divný tlak v rukou, jak někdo výše psal, něco cítím v žilách...nikdy jsem tyto stavy neměla, jsem mladá a zdravá, sportuju, detoxikuju, nejím žádné prášky.."
- Coccinelle

,,Taky přispěji troškou do mlýna, ráda jsem toto okénko sledovala, ale zdá se že veškeré věci šli mimo mě krom zásadních změn které jsem nedokázala zařadit jestli zatím stojí osud nebo bovisy (Přechod na veganství a další osobní výhry + jsem našla opravdu skvělou práci a celkový pocit štěstí a sounáležitosti s planetou, menší potřeba spánku..bla bla) Jenže poslední dobou se mi párkrát stalo že se mi udělalo vyloženě zle, i když prostě fyzicky nemělo být z čeho, nikdy se mi to nestalo a když jo vím v čem jsem udělala chybu nebo čím by to mohlo být, tohle bylo náhlé prostě to na mě z ničeho nic padlo a mě se zvedl žaludek a celkově mi nebylo dobře, měla jsem pocit jako by mi na hlavu tlačila obrovská tíha, začali mě brnět ruce, no věřte myslela jsem že jsem v posledním tažení. Po pár minutách vše ustalo prostě to skončilo, zaklepala jsem si na čelo a zvesela pokračovala v práci. Tak jsem z toho jelen:-)"
- Mišpule

A něco na odlehčení, co mě dnes pro ránu úplně rozsekalo:
Tento je výborný :D "Pane doktore, manžel si vzal do hlavy, že je pavouk.""Buďte ráda, vychytá vám všechny mouchy." "No jo, jenže on si vylezl na skříň s tím, že sleze jedině po vlákně, které si sám vytlačí."
- Petr

Postup energie Bovis po levelech:
http://www.praxis-umeria.de/files/images/ziel16ter11.png

Mimochodem ta zelená šipka vlevo nahoře, kterou dodal Messteam do grafu k levelu 144 říká: ,,Cíl: Čisté Božské vibrace". To vypadá, že němci už s tím počítají jako s hotovou věcí.

17.11. 2015
Dnešní energie je o 33 333 333 333 333 300 000% vyšší oproti včerejšku. (Messteam už udělal zase novou stupnici, tam je růst vyšší o 240%, ale to velké číslo se vztahuje na poměr oproti včerejšímu značení. Další postup už bude značen podle nové stupnice, pochopitelně.) Aktuálně jsme na 92% z levelu 143!

Předtím to skočilo snad každý den klidně o level - dva, ale teď, zrovna když čekáme zvědaví a napjatí jestli něco bude na levelu 144, tak se to zpomalilo :) Napínají nás.
Mimochodem i když zítra už asi bude značení na levelu 144, jestě nehažte flintu do žita že ,,se zase nic neděje", protože tam ještě nebudeme. 92% z levelu 143 znamená, že ještě chybí 8% k jeho dokončení. Takže teď jsme téměř splnili level 143 a level 144 teprve nakousnem.

18.11. 2015
Dnešní energie je o 1600% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 40% z levelu 144!

19.11. 2015
Dnešní energie je o 373% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 69% z levelu 144!

20.11. 2015
Dnešní energie je o 6034% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 144!

Messteam nám ve svém velkém očkeávání píše, abychom byli čistí a připraveni na velkou oslavu. Zbývá pouhých 10% k dokončení magického levelu 144.

Jak už jsem psala předtím, magnetické pole Zemské něco chystá, velice se utišilo a jeho hodnoty se pohybují už několik dnů kolem nuly! Viz. následující graf:


Postup energie Bovis po levelech:

Jednu věc ale nevím, jestli až dokončíme level 144, ukončí Messteam sledování. Vypadá to totiž, že s tím počítají jako s konečnou hranicí..... ????

21.11. 2015
Dnešní energie je o 531% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 145!

Mno, level 144 proběhnul a jsme stále tam, kde jsme byli. Celkem se mi ten optimistický scénář hodil, hlavně kvůli evropskému problému armády ,,uprchlíků" co je tady kvůli rozpoutání občanské války.... asi se s tím nakonec budeme muset popasovat. Naštěstí máme Putina a ruskou technologii, ten řekl, že nás nenechá...Messteam nám k dnešnímu dni vzkazuje, že level 144 byl dokončen dnes v 6 hodin ráno. ,,Zrození právě začalo a stává se stále více viditelné i navenek..."
- Kdo je zklamaný ať zvedne ruku.... a s reklamací se mám postavit do fronty kam??? :D

Mezitím magnetické pole zemské pořád nenaskočilo, tato fáze je opravdu podivná. Zajímalo by mě jestli je to pro nás dobře nebo špatně...22.11. 2015
Dnešní energie je o 606% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 45% z levelu 145!

23.11. 2015
Dnešní energie je o 5173% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 54% z levelu 145!

24.11. 2015
Dnešní energie je o 8022% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 75% z levelu 145!

25.11. 2015
Dnešní energie je o 25 000% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 85% z levelu 145!

26.11. 2015
Dnešní energie je o 5 555 556% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 146!

Postup energie po levelech:

27.11. 2015
Dnešní energie je o 133% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 60% z levelu 146!

28.11. 2015
Dnešní energie je o 143% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 90% z levelu 146!

29.11. 2015
Dnešní energie je o 191% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 50% z levelu 148!

Snažím se teď na konci měsíce šetřit znaky a nevykecávat se, aby mi vyšlo místo. Ale na prosinec mám už teď připravený zajímavý postřeh.

30.11. 2015
Dnešní energie je o 494% vyšší oproti včerejšku. Aktuálně jsme na 30% z levelu 150!


.....
 


Komentáře

Zobrazit vše (393)
Zobrazit starší komentáře

301 Ferko Ferko | 23. listopadu 2015 v 16:16 | Reagovat

Vie niekto preložiť "Schwankungen im erdmagnetfeld" (text v grafe magnetického poľa)?
Lebo podľa Google Translator je to "Výkyvy v magnetickom poli zeme" a jednotka je udávaná v percentách.

Potom ak to správne chápem, tak to nie je žiadna sila magnetického poľa a pod. ako tu poniektorí dedukujú, ale proste výchylka oproti nejakej hodnote.
To by znamenalo, nie že magnetické pole sa oslabuje (takmer na nulu), ale že kolísanie je čoraz slabšie, t.j. správne slovo by bolo, že magnetické pole sa skľudňuje.

Čo vy na to? Aký je váš názor?

303 Jana Jana | E-mail | 23. listopadu 2015 v 17:16 | Reagovat

Ahojte všem, už asi třetí den mě neskutečně bolí hlava, na štítce a pískání v uších je děsivé ...... a jak čtu tak nejsem sama :) Tak vydržet a bude určitě líp - všechny zdraví Jana

304 Alue Alue | 23. listopadu 2015 v 18:03 | Reagovat

[301]: Možné to je, taky mě to upřímně řečeno už napadlo... asi bude lepší sledovat ten jiný zdroj a na tenhle podivný graf meessteamu se vyprdnout.

305 BE BE | 23. listopadu 2015 v 18:20 | Reagovat

[301]: Myslí ti to... :-)

[304]:  ktorý iný myslíš ?

306 Df Df | 23. listopadu 2015 v 18:42 | Reagovat

[282]: Díky za rozbor, ale je zcela mylný. Víš Ty vůbec  Juli kolikrát za rok jdu přes přechod pro chodce za rok? Pokud půjdeme letos na Novoroční ohňostroj půjdu  celkem sedmkrát v roce. V příštím roce to bude ještě míň protože již přestanu chodit do pekařského krámku když zapomenu svačinu a nebo naopak sem v práci neplánovaně déle a chybí druhá sváča. Na město jinak nemám důvod chodit, technické obchody tam nejsou a očumovat něco jen tak je ztráta času. Takže, si myslím, že Tvůj rozsudek je neadekvátní. Přes přechody jezdím jako řidič a s pouštěním chodců problém nemám, jen hňupi kteří se hrnou proti ostatním potřebují zavyučenou a to si určitě nenechám ujít až zas někdy po přechodu půjdu, samože, žen se to netýká, takový balvan nejsem abych narazil i do nich. Kdo je nečinný vůči nešvarům, sám nešvar páchá. Nelze zalézt do kouta a myslet si, že to přejde a napraví se to samo. Brzy toho budeme všichni svědky pokud se jako národ nesemkneme a mě přijde, že nesemkneme.

Malá uzurpátorka má evidentně nějaký svůj vlastní problém, protože ve školce s ní nikdo nechce kamarádit a podle Tebe bych i za to to měl nést odpovědnost? Rodiče má hodné, milé a její sestra je podobná chováním mé dceři.

Nemám rád násilí a bezpráví, vzniklo to když jsme se přestěhovali sem v polovině šesté třídy. Panoval zde zvyk, že nový příchozí byl otestován těmi největšími rváči. Když sem je zmidlil postupně všechny, byl sem přijat (jsem dítě minulého století, lítali sme pořád povenku a lezli po skalách a po stromech, počítače nebyly, televizní programy byly jen dva a televize černobílé). Cca za měsíc se přistěhoval další borec a tomu dávali kapky celých čtrnáct dní (syn policajta), jednoho dne (už jsem byl dostatečně prověřen a přijat) sem se postavil vedle něho a ztloukli sme je všechny a pak ho začali brát. Potom na střední ostatní spolužáci vybrali otloukánka třídy, postavil sem se proti celé třídě a měsíc jsme se mydlili a pak dali mu dali pokoj. Mám psát dál?

Tvůj postoj mi silně připomíná učení I. Adamcové, ale vše není dobré jak tvrdí Ona a nic se nevyřeší samo sluníčkářským přístupem.

Svůj příspěvek jsem napsal pod dojmem rozhovoru s třináctým andělem. Těch lidí co budou přemístěni k řekněme reformaci dle jeho slov bude hodně, na moji otázku kolik, se jen hořce usmál a řekl hodně. Zeptal sem se kdy? A to se mi smál, že my pořád chceme vědět nějaké datumy, hodiny a čísla. Čeká na pokyn který bude prý brzo.

Na tom přechodu se mi zase spustil náš rozhovor. Spousta dospělých ví prd proč jsou zde, ale pětileté dítě mě dostalo, že narozdíl od nich ví proč zde je. Tím nechci říct, že za blbé přecházení budou posláni ke Zdroji, ale takovými věcmi to začíná a daleko většími sviňárnami to končí.

No a to nedorozumění s přáteli z hvězd bylo taková perlička.

Df

307 Df Df | 23. listopadu 2015 v 19:01 | Reagovat

[296]: Zase si dovolím oponovat, žádný ortel si nepodepisuji a jak uvidím špatnost, půjdu po ní jak po uzeným, fakt se vykašli na tento přístup. Před lety (cca 25 let) mě napadlo 5 cikánů, jen tak. Jako z udělání šli dva slušní Skini okolo a bylo po šarvátce. Už Tě slyším jak říkáš, že jsem si to vysloužil svým přístupem. To mám někoho nechat příště mlátit a jít okolo jen tak a říct si že "vše je dobré"? Hele táhne mi na padesátku, ale vždycky bližnímu pomůžu a rozpráším každý nešvar. A věřím, že mi někdo přijde napomoc až to budu potřebovat.
Tydle kecy si fakt nech na koledu. Takhle to není ve vesmíru.

Teď se vyrojila hromada těch nejprobuzenějších z probuzených, kážících jakousi pravdu. S Tvým přístupem shrbených zad a nastavením druhé tváře, to dotáhnem tak akorát k islamizaci Evropy.

Df

308 Df Df | 23. listopadu 2015 v 20:00 | Reagovat

[300]: Paní BE, to bych do Vás neřekl, plácáte docela nesmysly, ať si každý chodí oblečený jak chce ať tlustý či hubený je jeho volba či zdravotní dispozice a tím zase jeho volba a dá se to změnit. Mě teď vyloženě baví chodit jako vandrák či pobuda. Začal sem spouštět zase dlouhý vlas a jsem nadmíru spokojený. Posuzovat dle zevnějšku je docela přízemní a to už jsme zde měli za komančů.

Na moju dceru už se všeci vyprdněte. Víte o tom kulové a pořád o tom jen kafráte! Moralisti (nemyslím moajího, ten to popsal dobře). Mrkněte do svých životů a zameťte sami před vlastním prahem.

Jak všeci víte, naša skupina se zabývá nějakými věcmi které budou pro všechny prospěšné, je nám jedno zda s tím vyběhnem první či druzí. Těch řešení je několik, jak dospět k energetické soběstačnosti. Vy ostatní se koukejte už konečně domluvit jak postupovat v rámci státu a neřešte p..oviny.

V létě mi moja řekla, že pokud nepřestanu se svojí činností tak odejdou i s dcerou. Dám hádanku. Jaká byla moja odpověď? První hadač dostane diplom. Malinko napovím, jsem znamení které neuznává ultimáta.

Df

309 Raja Raja | 23. listopadu 2015 v 20:04 | Reagovat

[302]: To je velmi zajímavé) Já zase četla, že lidé původně fungovali v 48 hodinovém režimu. A například speleologové, kteří zůstávají dlouho po tmě záměrně bez časomíry na něj spontánně najíždějí, a vskutku spí tímto způsobem)

310 Neytiri Neytiri | 23. listopadu 2015 v 20:27 | Reagovat

[301]:

Schwankungen im Erdmagnetfeld jsou opravdu vykyvy v magnetickem poli Zeme. Dale je tam napsano, ze Udalost zacne v podstate asi "zrusenim" magnetickeho pole Zeme..????

311 Neytiri Neytiri | 23. listopadu 2015 v 20:36 | Reagovat

[304]:

Oni tam pisou, ze magneticke pole Zeme se oslabuje a momentalne se pohybuje na uplnem minimu.
A pod grafem zduraznuji, ze : Auflösung des Erdmagnetfeldes beginn des " Events".
Auflösung znamena rozpusteni.. Ale rozpusteni magnetickeho pole zni divne.. :) Takze nejspis zrusenim magnetickeho pole Zeme zacne "Udalost"..

312 mariankosnac mariankosnac | 23. listopadu 2015 v 21:28 | Reagovat

Myslím že magnetické pole nemôže byť nulové, to by nás asi usmažilo slnečné a kozmické žiarenie. Ale postupne slabne. Magnetické pole Zeme za posledné dve storočia zoslablo o 15%. Asi sa blíži prepólovanie Zeme.

313 Df Df | 24. listopadu 2015 v 0:28 | Reagovat

[309]: No, mám už teď za sebu několik slivovic, ale najděte si "Moutain Bucegi" a tam zjistíš, že naše historie je úplně někde jinde. Stačí zadat "Bucegi" ono toho vyleze dost. A nejlepší je monoatomické zlato, které tam našli, které způsobí pod určitou frekvencí obnovu buněk... dlouhověkost. Z mého hlediska elektrotechninika je to reálné.

Df

314 Juli Juli | 24. listopadu 2015 v 13:50 | Reagovat

[307]: Nevím, sluníčkář nejsem, jen pracuji celý život s dětmi a vím, že jsou to naši nejlepší léčitelé. V těchto Tvých příspěvcích vystupuješ, jako neústupný a tahle vlastnost nemá s transformací nic společného...

315 VS VS | 24. listopadu 2015 v 13:58 | Reagovat

[310]:Přečtěte si Cobru, co říká o události, řekl bych, že to hodně souvisí se Sýrií a IS. Na druhé straně se bere velký ohled na neprobuzené, vše raději pomalu, než chaos. Určitě se něco blíží a čas se zkracuje

316 mira mira | E-mail | 24. listopadu 2015 v 18:40 | Reagovat

[314]:Já bych to tak nechal,každý to má daný.Někdo je tvrďák a nedá se,jiný je zase piškot.Já sem Kozoroh.Nechci sem tahat IQ skoro 150,ale jsem hodně odolný.15 let jsem nebyl u lékaře,nejsem žádný chcípák,a to mi teď bude 56.Dělám psychickou i těžkou práci.Mám za to tolik co ministr.Dělám v mrazu i bez rukavic,jdu za svým cílem.Když někdo řekne,že dělá,tak musí dělat minimálně jako já.Jinak to jsou kecy u kávy.Chytrý se nad tímto zamyslí a zrekapituluje svoji minulost a co by měl dělat lépe.Ten druhý typ zjistí,že je jaksi v životě nedoceněn a bude křičet na všechny strany.Až si ráno koupíte rohlíky,tak je to právě třeba od průbojného,neústupného,který se nedá...

317 BE BE | 24. listopadu 2015 v 18:56 | Reagovat

[308]: .. Vy ste pane DF fyzik - ja estét.
Vďaka fyzikom máme elektrinu, a iné pekné veci - vďaka estétom máme hudbu, obrazy, a iné pekné veci.  
Máme svoj vlastný údel. Išlo mi o sebakritiku - čo ste asi nepostrehli.

318 svoboda svoboda | 24. listopadu 2015 v 19:03 | Reagovat

alue.mysl je poklad a tento poklad se ochrání i ,ochrání se ruka tajemství......

319 Df Df | 24. listopadu 2015 v 20:36 | Reagovat

[314]: Ano sem neústupný a věřím, že Ty při své práci musíš být také neústupná, jinak bys pro týrané děti nic nevymohla a nic nezměnila. Naštěstí Ti to asi nezasahuje do rodinného života. S transformací to nemá nic společného přec. Tak nestřílejme do vlastních řad a podejme si ruce.

Df

320 mija mija | 24. listopadu 2015 v 23:25 | Reagovat

po 2 věčných měsících stresu, různých  divných fyzických potížích, paranoi, paniky a nepříjemném pocitu, že nejsem při zemi, se mi vrátila neuvěřitelná (především na mé poměry příliš společenská) nálada.. už jsem se cítila jako blázen.))
oči se mi stále mění. předtím jsem viděla jiskřičky a především jiskry na elektrických drátech (pořád mám dojem, že je to normální, i když je už nevidím..nebo?), pak přišly tlaky za očima, pak samotné oči mě bolely, do toho jsem začala vidět strukturu světla (+ jsem se naučila dívat do slunce a umělá světla nesnesu), vidět aury rostlin pro mě taky není problém a někdy mám pocit, že moje oči jsou ooobrovské, takové kočičí. poslední dobou občas vidím energetickou strukturu především u textílie. také občas cítím, jak mi přes oči jde energie když se dívám do slunce nebo do počítače a je to celkem nepříjemné a jak už tady někdo psal, že ho počítač poslední dny vysává, tak to můžu u sebe jenom potvrdit. navíc před pár dny mi umřel mobil, na kterém jsem byla skoro pořád přicucnutá, a od té doby se mi záhadným způsobem zlepšila jak psychika, tak i fyzično (konkrétně bolesti hlavy, ale neobjevovaly se moc při používání mobilu, spíš venku). ve chvíli, co jsem ho nedokázala rozjet mi došlo, že to takhle chtěla vyšší síla a uvědomila jsem si dopad elektriky na mě a to jí doma v obýváku, kde jsou samé kytičky a je tam klidná atmosféra, máme přesmíru a proto jsem se tam necítila dobře.
děje se vám taky něco takového?

321 Mia Mia | 24. listopadu 2015 v 23:58 | Reagovat

[312]: Zkuste se podívat sem: http://www.praxis-umeria.de/event-und-zukunft.html hned pod mapkama Země je text s obrázkama a na třetím seshora je znázorněna podoba současného a zřejmě budoucího magnetického pole. Odstavec se jmenuje Was passiert mit der Menschheit während des Polsprungs? čili se skutečně uvažuje o přepólování, pokud tomu tedy dobře rozumím. Ozývá se to v současnosti i z jiných zdrojů nezávislých na Praxis.

322 BE BE | 25. listopadu 2015 v 0:20 | Reagovat

[319]:  Chlape, to ty si zobral "kalašnikov" a strielal, písal, že ľudia sú hňupi a my tu píšeme pi..ny.  Sám si sa odstrelil.

323 VS VS | 25. listopadu 2015 v 8:17 | Reagovat

[316]:Mohl bych se zeptat na ten cíl. Je to kvůli penězům? To by byla klasická ukázka oběti, ale zase při takovém IQ mi to nedává smysl. Něco podobného jsem žil, ale to není to pravé, si myslím. Hodně jsem na tohle téma uvažoval, cosi řeknete na smrtelné posteli, dřel jsem jako kůň, nebo jsem si prožil krásný život plný lásky, nebo jak by se měl vlastně prožít takový život

324 zimniku zimniku | E-mail | 25. listopadu 2015 v 9:27 | Reagovat

Při pročítání některých příspěvků mi samovolně přichází do myšlenek písnička od Olimpiku-"JA". EGA pisatelů prolínají přes displej. A to máme někam postoupit, nesmysl. Jsme jen energie, které nemluvili, že je jiná než ostatní energie a ona tomu v věří.

325 Tauri Tauri | 25. listopadu 2015 v 11:02 | Reagovat

Nechci prosím na nikoho ukazovat, ale příjde mi, že dost lidiček má vo sobě nějakou větší ráznost nebo zášť vůči (sobě) druhým. Nebylo by lepší tohle nechat a nehrát si na drsňáky?
Jak by svět byl lepší...přece se tu nemusí nikdo urážet, napadat jeden druhého ne?
Ano každý by měl být uvnitř silný a odolný, ale nejsme stroje a nemusíme být drsňáci za každou cenu, aby nám někdo neublížil.
A zda někdo maká v zimě je jeho věc, ale měl by si uvědomit, že ve světě lidí jsou i přírodní bytosti, který takový život nechtějí a lidská duše je povětšinou narozena jen k otročení. Kdežto přírodní bytosti chtějí žít jiný život, kde si váží přírody, jeden druhého a nemají potřebu si něco dokazovat, že oni jsou nějakcí dříči..to je jim u zádele. Jenže lidi tohle skoro nikdy nepochopí. Vidí jen materiální složku, jakožto peníze, moc. A na duchovno nejsou..
Proto každý je jiný ne pokud není dříč, je to pouze jeho život.
Pokud jsem se někoho dotknul, omlouvám se, ale taky si v sobě pořežte blok, který ve Vás ten pocit vyvolá, že na Vás někdo útočí a má jiný názor, než Vy a žije jinak.

326 Renata Renata | 25. listopadu 2015 v 12:19 | Reagovat

[320]: tak tie prve styri riadky co popisujes u mna prave zacaly, tlaky v celom tele, hlave, zaludku, ako by ma ktosi simral perickem v krku a zaludku , na zvraceni, dnes som bola 2 hodiny u kadernicky a doslova panika prve minuty som fakt nevedela co so sebou a nechuti mi jest. ale pripisujem to aj dost psychike, uz ozaj nevladzem stravit tolko negativity co sa vali z kazdej strany a kam to speje vsetko a kazdy normalny clovek to vidi, len nasi a europsky politici sa stale tvaria, ze je vsetko v poriadku a podporuju tu temnu stranu...

327 Milena Milena | E-mail | 25. listopadu 2015 v 14:41 | Reagovat

[320]: Vcera jsem mluvila se svym synovcem. Je mu 25 let a rikal mi, ze si prijde posledni dobou jako blazen. Ze kdyz se podiva na fotku, tak vidi u nekterych lidi zornicky oci protazene svisle dolu. Zvlast u nekterych sportovcu a politiku. Napadlo mi, ze by to mohlo ukazovat na jesterci oci. Je z toho dost vydeseny. On ma jinak schopnost kreslit auru i vykladat karty, ktere si sam vytvoril. Dovede se na lidi nacitit. No deji se zajimave veci cim dal vic.

328 Juli Juli | 25. listopadu 2015 v 21:13 | Reagovat

[319]:Určitě si podávám ruce, nejsem neústupná, mám skvělého manžela a proto mám plné ruce Lásky a mohu ji rozdávat i dětem neústupných rodičů a tak v nich rozzářit jejich vlastní nádheru a božskou jiskru...

329 Alue Alue | 25. listopadu 2015 v 21:20 | Reagovat

[327]: Vzkaž mu za mě, že vidí reptiliány v lidech. To je na 100% dáno jeho citlivostí, má jasnovidný dar... Kde se vyskytují takoví nadaní kluci? :)

330 Tauri Tauri | 25. listopadu 2015 v 21:39 | Reagovat

[329]:
Alue se zapalují lejtka :D
Ono dost reptoušů jsou přitažlivý plešouni. Proto to tolik holek bere..
Když vynechám slizký plešouny, ty ne :)
Ve výsledku je to stejně fuk a máme hodnotit lidi jen dle toho, jací jsou.
Tohle nám jen může ukázat, co kdo je...ale hlavní je pocit z člověka.
Teď kdo je horší, zda reptouši, nebo nevědomí lidi, co jsou jako ovce.Díky tomu je to celkově v háji tak či tak.
Nevím, ale zapomíná se i na část šediváků a ne všichni jsou dobří. Každopádně illumináti jsou u prd**s dechem a snad už se blízí jejich konec  karmicky, protože ovládání lidí i na astrální úrovni bylo moc. Viz. jejich astrální škola, kde nás drželi v zajetí, abychom se nemohli učit duchovnu. Tam člověka zhypnotizovali, aby jen seděl a čučel do blba a takhle to bylo pěkně dlouho. kdo chtěl utýct, tak ho čapli a ráno se probudil rozlámanej.
I tak mají illumináti duchovní lidi, co je čekujou, aby na ně nikdo nemohl a dělají jim štít..
a když budem věřit, že nemají žádnou moc a moc je v nás, určo to pomůže :)

331 Marek Marek | E-mail | 25. listopadu 2015 v 21:58 | Reagovat

Kraaasne nam rastie ten 145 level :)

Musim sa priznat, ze som tiez v soku. Za poslednych par rokov si absolutne nepamatam taky pokojny Kp index http://www.n3kl.org/sun/noaa.html
Prajem krasny vecer.

332 Milena Milena | E-mail | 25. listopadu 2015 v 22:04 | Reagovat

[329]:Alusko, zije v jedne vesnicce v jiznich Cechach. Uz jako maly si hral s necim, cemu rikal zizaly, nikdo je nevidel, jen on. Omlouvam se, chtela jsem napsat cakry, nevim proc jsem napsala aura. Vubec se nehodi do dnesniho sveta, je strasne citlivy, az moc hodny. Mela jsem s nim nekolik vizi ve snu, bylo to v nekolika casech. Jednou hodne davno, kdy nas lidi bylo jeste malo. On mne vyucoval. Pak v davnem Egypte. Byly jsem male deti a pozorovaly pod jutovou plachtou zlateho ptaka asi 2 metry velkeho jak nad nami krouzi a cte nase myslenky.  Pak jsem ho videla na kresbach v Egypte, asi Horus. Asi mame neco spolecneho. Je to asi rok, co jsem mela zivy sen, jak nas hlidali asi 3 metry velci jesteri modro-kovove barvy. Videla jsem prave ty oci, proto mi to napadlo, desnej sen. Vsichni se jich bali. Nasla jsem si pak obrazky reptilianu, predtim jsem o tom nijak nepremyslela. Na televizi ani na filmy nekoukam.

333 mira mira | E-mail | 25. listopadu 2015 v 22:37 | Reagovat

[323]:Tak jsem čekal,že se na to někdo ozve.Zrovna jsem skončil práci.Píšu skoro vždy večer,protože přes den dělám a nesnáším gaučing nebo popíjení.Tak a teď mám chuť to vrhnout do placu.Nuže tedy.Jsem z těch,kteří když něco dělaj,tak nemají deprese.To je jedna věc.Někomu k tomu stačí málo dělat(němnožko)jak říkaj rusáci a je uspokojení.Má k tomu musím udělat víc.A odměna je zasloužená.Do hrobu se to nevezme,to je jasný.Každý to má daný jinak.Jiný úkol tady.No kdyby se nedělalo nic,jenom meditace apod.,tak bysme žili mimo jiné na kukuřičné kaši,která se nyní podává kachnám,mají po ní nepatřičně zvětšená játra,prodávají se do 500 Kč kg.Mohu se přirovnat k Valjeanovi z Bídníků.Minulost podobná.

334 mira mira | E-mail | 25. listopadu 2015 v 22:48 | Reagovat

[325]:Ta debata je jen mezi nimi.Měl bych na to lék.Přeskočit to.Ventil musí vypustit každej.Je to o životě.Prostě každej ho má jinej a stojí si za svým.Akorát to nedělaj roboti a zhypnotizovaní.A nebo mlaďounký,který si ještě nic nezažil.No ni?

335 mira mira | E-mail | 25. listopadu 2015 v 22:55 | Reagovat

[329]:Tak tyhle zůžený zornice jsem viděl na zlomek sek.u přítelkyně,tak před 2 měsíci.Řekl jsem jí to,od tý doby nic.Teď jsem si na to vzpoměl Alue,když je o tom řeč.

336 Raja Raja | 25. listopadu 2015 v 23:12 | Reagovat

[329]: Tak tenhle potíž s zorničkami mám také, zvlášť když jednou za čas vidím někde televizi a v ní třebas zprávy. Takže se mi to nezdá? Komplexně si už někdy příjdu poslední dobou jako cvok)))

337 Alue Alue | 25. listopadu 2015 v 23:17 | Reagovat

[332]: Tak že hezky pozudravuju :) Btw. když pozná reptiliána na živo, toho se bát nemusí, ještěrka nepozná že ji vidíš, pokud to nedáš najevo. Nemá schopnost empatie, uvažuje pouze logicky.

338 VS VS | 26. listopadu 2015 v 0:04 | Reagovat

[333]:Jasně, každý to má jinak a po své cestičce. Trochu mi to připomnělo jistou část mého života, proto ten zájem a přiznám se taky mi to smrdělo egem. Myslím, že je důležité si to stále připomínat,"do hrobu si to nevezmu". Řekl bych dokonce, že pokud se to přežene, vrátí se to a to tvrdě, něco jako osud, pak je ale pozdě a člověk se muže jen těšit na další inkarnaci, že to bude lepší. :)

339 Mára Mára | E-mail | 26. listopadu 2015 v 6:15 | Reagovat

Ploším ploším Aluško uděláš ten článek o bermudském trojuhelníku?

340 leeth leeth | 26. listopadu 2015 v 8:10 | Reagovat

[332]: mě také tak nadchnul váš synovec.. ani o tom nevíte, ale děláte mu reklamu :D

341 Depe Depe | 26. listopadu 2015 v 9:02 | Reagovat

Kdyz uz mluvite o reptilianech, tak tatovi se zacal uz pred nejakou dobou rozvojovat jazyk, jak u plazu. Od mala mi ten clovek necim vadi. I se vyhybam ocnimu kontaktu.da se s tim neco delat?

342 Dozaj Dozaj | 26. listopadu 2015 v 9:18 | Reagovat

[327]:Když mám své bláznivé dny,tak vidím některé obličeje lidí zformované jako zvířecí-také v prvopodstatě jejich povahy a stav ega.-)

343 Tauri Tauri | 26. listopadu 2015 v 9:40 | Reagovat

[334]:
Nu byla to jen sranda, což nevím, zda jsi pochopil :) Krom toho, sám bych velice rád, poznal takové lidičky, takže asi tak :)
A pokud je někdo starý, nebo mladý..nehraje nějak roli. Roli hraje moudrost. Pokud je někdo moudrý iv dětství a nehraje si na vševěda, tak zůstane i tak moudrý. Pokud si někdo hraje na moudrost ve stáří a tím to hasne, asi je něco špatně. Kolik komunistických prďochů si něco dokazuje jen stářím, ale moudří nejsou, protože se celý život kloudně od života neučili a sázeli na to, že jsou starší a zákonitě moudřejší a každý je musí poslouchat :)

344 Tauri Tauri | 26. listopadu 2015 v 9:50 | Reagovat

[337]:
Tohle, co popisuješ sedí taky na Marzany. Jsou dobří i v energiích, ale vše má pro ně logiku a víc nevidí. Prostě nějak duchovno neberou v potaz moc..Jsou dost dobří v počítačích a celé technice. Jsou enormě sebejistý, až to druhé může odradit od osobního kontaktu. Za to reptouši to nedávají tak najevo a svou obět navábí na svůj "šarm" nebo "reptiliánskou přitažlivost". Je na nich jakoby něco zvláštního a tím loví..opravdu mluvím o těch, co nevypadají slizsky. Ti mají i tak plešku na hlavě a různé výběžky na kůži hlavy.

345 Vana Vana | 26. listopadu 2015 v 10:02 | Reagovat

Asi mám blbý dotaz, ale ví reprilián, že je reptilián? Může se stát, že to o sobě neví?

346 Renata Renata | 26. listopadu 2015 v 10:36 | Reagovat

[328]:tak synovec ma teda uzasne schopnosti, no nedivim sa, ze ho to desi, co vidi v ociach tych ludi a prave ti su pri moci v 95 % a rozhoduju o nas. Napriek tomu, ze sa citim mizerne uz par dni , v posledne roky sa u mna stale prehlbuje intuicia, tyka sa to hlavne ludi, uz clovek nemusi na mna ani prehovorit, staci, ked ho par sekund ticho pozorujem, ci nazivo, ci v telke, akoby som "videla" jeho charakter, naozaj vsetko sa da zistit v ociach ludi, charaktery osob aj ako myslia. Niekedy sa mi spravi az mdlo a musim odvratit zrak od niektorych ludi, napriklad aj v obchode a pri inych ludoch  zasa pocitim prijemny pocit. Ale vacsiou ti ludia v dave posobia na mna ako zobmici, z nakupov chodim uplne K.O. pokial mam nejaky den, ze som oslabena, vtedy maju tieto energie zle na mna dosah. No a teraz tento rok presne vsetko vychadza, presne som varovala muza v podnikani na jedneho cloveka a tento rok na podzim sa to ukazalo ze som to odhadla do bodky, aj ked neveril predtym a mnoho inych , este vzdy aj poviem, co ten clovek chysta a naozaj sa to splni vzdy. Tento rok je veli silny, ze sa naozaj tie zle umysly hned odkryju, klamari su hned odhaleni, tyka sa to aj toho, co sa deje vo svete, V Europe, len niektori maju asi naozaj sedy zakal a spunty v usiach, ze im nedojde...Inak nad tym premyslam ,aj sa to niekde pisalo, ze po roku 2012 sa ludstvo rozdeli na dve polarity, zlo sa bude prehlbovat a rast a takisto aj dobro, len zial mam pocit, ze momentalne len to zlo ma silu. Prproctvo z palmovych listov tiez nie je povdzbudzujuce...Za 50 rokov /naco sa musia vystriedat az 2 generacie, aby ludia pochopili/, ked sa ludstvo prebudi a zlo ustupi , toho sa uz zial nedozijem:D

347 Renata Renata | 26. listopadu 2015 v 10:43 | Reagovat

[337]: Alusko , myslis teda, ze ludstvo sa deli na 2 druhy? Jedny zeby boli "z krvi Kristovej" a druhy "z krvi jasteriek"? Lebo niekedy  som ozaj az sokovana, ako niektori ludia nemaju v sebe ani stipku empatie, sucitu, pochopenia s inymi, a idu dopredu hlava nehlava a tym sa v dnesnom svete dari, lebo nehladia na nikoho, len na seba, svoje potreby, naopak tym opacnym ludom sa moc nedari, lebo nevladzu s tymito " bojovat" a radsej ustupia, ti egocentricki ich doslova zadupu, lebo nemaju chrbtovu kost ako sa vravi, je to tak vsade aj v politike.

348 Tauri Tauri | 26. listopadu 2015 v 12:12 | Reagovat

[345]:
Řekl bych, že dost jich o tom neví..Stejně jako ostatní bytosti. Taky se to většinou nedozví, pokud se na sebe sám nepodívá 3. okem, kdo že je zač ;)či mu to někdo neřekne.

349 Depe Depe | 26. listopadu 2015 v 12:27 | Reagovat

[342]: ano ano...ne v kazdem cloveku je lidska duse:-)

350 BE BE | 26. listopadu 2015 v 12:46 | Reagovat

[344]:  Blik - ako mal Gorbačov ?  :-D
Hmm, mám kámošku, vraj je reptiliánka, ale taká rozumná a milá. Nezhodneme sa akurát v téme dávanie.
Ale inak je fak dobrá - čím chcem povedať , že i reptoškovia sú takí a onakí. Vývoj.
Vidím občas tváre ľudí,podobne ako p. Dozaj, ale viete, ako vyložiť čo vidím? myseľ nám toho nahaluzí:-D

351 mariankosnac mariankosnac | 26. listopadu 2015 v 13:46 | Reagovat

"ví reptilián, že je reptilián? Může se stát, že to o sobě neví?" Reptiliáni dobre vedia čo sú zač.

A je pravda, že reptiliáni majú svoj šarm, je ich dosť medzi celebritami, anglická kráľovská rodina je celá reptiliánska a ľudia ich zbožnujú, to je tá reptiliánská príťažlivosť.

352 Tauri Tauri | 26. listopadu 2015 v 14:25 | Reagovat

[350]:
Joo to jo, pár reptiliánských duší je taky v pohodě, neříkám, že všechny jsou špatné. Taky znám jednoho takového z čajky a příjde mi dost v pohodě..ale dost sází na to, že z nich jde něco, co lidi přitahuje :)
I některé reptiliány jsem viděl v Hradci, co nabízeli sušenky a byli to krišňáci Haré Haréé :-D jeden v poho a druhý slizoun.

353 Tauri Tauri | 26. listopadu 2015 v 14:28 | Reagovat

[351]:
Ne všichni ví, že jsou reptiliáni. Nebo si myslíš, že většina lidí sama ví, co jsou za duše?
Jen pár jedinců samo od sebe ví, kdo co je a tak je to i pár vyvolenýma reptiliánama..samozřejmě, že něco jinýho je pokrevní linie těch jedinců. Ti to asi ví určitě, že jsou..ale dost mezi lidmi to ani netuší, co jsou zač :)

354 Milena Milena | E-mail | 26. listopadu 2015 v 14:53 | Reagovat

[337]: Dekuji, vyridim...

[340]: No reklamu mu delat opravdu nechci, mohl by se leknout.

[346]: No ja jednou jela v metru a pristoupil muz asi 45 let a me se udelalo hrozna slabo, myslela jsem ze omdlim . Videla jsem ho celeho na hlave krvaveho a rikala si jestli nevystoupi, vystoupim ja. Nastesti hned vystoupil. Ja do dneska premyslim jestli to byl vrah nebo ho nekdo pak zabil. Opravdu asi nejsilnejsi  zazitek. No a  povahy lidi jsem umela nacitat uz jako hodne mala. Pamatuji si jak jsem je moji mamce vzdy odhadla, ona na to nemela talent a kazdemu verila. Ale to asi umi hodne lidi, jen se s tim nesveruji.

355 mariankosnac mariankosnac | 26. listopadu 2015 v 18:44 | Reagovat

Reptiliáni sú mimozemšťania ktorí sa dokážu vteliť do ludského tela. A ten mimozemštan musí vedieť, že je mimozemštan. O reptiliánskych dušiach počujem prvý krát, no ak sú duše ľudské aj reptiliánske, potom asi fakt ludia ani nemusia vedieť čo sú za dušu. Teda môže byť reptiliánska duša ktokoľvek, bez toho aby o tom vedel?

Tu sa píše že reptiliáni sú duše z inej planéty, inej dimenzie.

KDO JSOU REPTILIÁNI A JAK SE CHOVAT, POKUD SE S NIMI SETKÁME
http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/clanky/andelska-poradna---vase-pribehy/kdo-jsou-reptiliani-a-jak-se-chovat--pokud-se-s-nimi-setkame.html

356 Tauri Tauri | 26. listopadu 2015 v 19:55 | Reagovat

[355]:
Tak na tohle musím reagovat s úsměvem na tváři :D
Konečně vím, že jsou z jiné planety :D
Myslím, že dost lidí na této planetě jsout taky z jiné planety a nemusim to nikde číst. Ještě k tomu, abych si četl, jak se chovat a nechovat. Copak jsem ovce, co se řídí jen podle článků? Co takhle na sobě pracovat a nějaké věci Ti dojdou sami, takový universální internet víš? Jen to stačí chytit a máš to v hlavě :) A těch ras, co tu je je taky dost(elfové, trpaslíci, marzani..) Někteří jsou ale opravdu mimozemštani i fyzicky, jen se maskují, nebo jsou stejní jako my, jen se o tom nemluví, jinak by se lidi zděsili :)

357 mariankosnac mariankosnac | 26. listopadu 2015 v 21:49 | Reagovat

Takže niektorí sú mimozemštania fyzicky, ale sú maskovaný za ľudí. Tak tých tu  moc nebude lebo by sme ich už museli odhaliť. Povedzme že by zahynul pri nehode tak pri prehliadke tela by sa zistilo že to neni človek.

A niektorí ľudia majú reptiliánsku dušu a ani o tom nemusia vedieť. No neviem či reptiliáni majú niečo ako duša, nemajú empatie, nemajú dušu ako ľudia.

Už som asi na to prišiel ako to reptiliáni robia, oni sú v inej dimenzii a zároveň ovládajú ľudské telo v našej dimenzii, ako je to znázornené na tomto obrázku http://www.whale.to/b/shapes12.jpg

358 mira mira | E-mail | 26. listopadu 2015 v 23:48 | Reagovat

[338]:Je to tak,s s egem pryč

359 mira mira | E-mail | 26. listopadu 2015 v 23:50 | Reagovat

[343]:Máš pravdu

360 mira mira | E-mail | 26. listopadu 2015 v 23:56 | Reagovat

[345]:Asi to nevědí všichni.Pozná se to časem.Snad z nás nebudou ještěrky.DNA se má údajně měnit.Už se stává.Některé děti mají ne 2 vlákna,ale už 3 nebo 4.To už třeba pohybují předměty,telepatie a tak.

361 zimniku zimniku | E-mail | 27. listopadu 2015 v 8:21 | Reagovat

Příspěvky zde mají výhodu v tom, že vím proč jsme v této realitě. S vědomím jaké je, není možné být v něčem jiném. Svou pozorností udržujeme stav jaký je. My jsme ti, kteří svojí energií udržují to v čem jsme.

362 Tauri Tauri | 27. listopadu 2015 v 10:09 | Reagovat

[357]:
Tak asi opravdu ne každý reptouš je hajzlík, ale za mne ještě jsem neviděl fyzickýho reptouše, takže nemohu soudit. Ale nemůžeme zas házet všechny do jednoho pytle. Ano opravdu se inkarnují i duše reptoušů do lidských těl a neviděl jsem jim nic na očích. Spíš jak jsem popisoval, mají vyholenou hlavu a mají na ni takové divné výběžky a kolikrát jsou z nich takový slizouni(někteří z nich se snad ani nikdy neopálí). A pokud myslíš, že někdo někoho ovládá..nu nevím o reptiliánech. Ale tohle téma by se dalo taky rozvést na více věcí. Ovládání jsme strachem, podsunutými obrazy, myšlenkamy entit, změna chování díky parazitům v těle(pozmění dokonce i DNA, aby na ně tělo neútočilo a bralo je jako běžnou buňku).Taky bych řekl, že na nějaké části jsme ovládání kolektivním vědomím, či samotným universem(samozřejmě máme možnost volby, ale znáte takové ty "náhody" kdy na někoho myslíme a pak ho potkáme...protože někdy máme pocit, že tam máme jít a ono nás to tam nasměruje. Nebo máme pocit, tam běž a prásk do auta :D Hold zákonitost karmy, buď jsme udělali něco špatného a ono se to nastřádalo, nebo sešli z cesty, kterou jsme nedodrželi v úmluvě.

Prosímtě k minulému příspěvku to nebylo bráno špatně, jen člověk musí taky věřit sám sobě a ne kdejakému článku na netu. Protože co vidím, kolik havěti se tam nachází, tak akorát blbne lidi. Nejsem všeználek, ale je dobrý si to nechat pocitově projít zkrz sebe, zda to s Tebou rezonuje, či nikoli. Zda z toho máš dobrý pocit, či nikoli. Tím nemyslím rezonanci co hledáš, to najdeš to ne. Samozřejmě, že illumináti ovládají lidi, ale taky si vem, kolik z nich jim dá moc a nechá se ovládat. Samozřejmě, že na ně dojde, ale když budeš věřit v sám sebe a své rozhodnutí, tak nemyslím, že by ses nechal ovládat, když si věříš. Vše je o víře! Pokud je někdo slabší jedinec, je jasný že se nechá ovládat.

363 mariankosnac mariankosnac | 27. listopadu 2015 v 15:58 | Reagovat

Len sa snažím zistiť ako to s tými reptiliánmi-ľuďmi je. Či tých ľudí nejak fyzicky ovládli reptiliáni (teda vedia že sú reptili) alebo niektorí ľudia majú v sebe reptilskú dušu či genetiku alebo čo (teda nemusia o tom vedieť).

V tom prvom prípade sú to neni ľudia ale jašteri, tí sú väčšinou zlý i keď možno nie všetci. V tom druhom prípade sú to ľudia ktorí majú v sebe niečo reptiliánske, to neni dobré, ale lepšie ako v prvom prípade. No je možné že existujú oba prípady. Fyzickú existenciu reptiliánov by som nevylučoval lebo niektorí ich vraj videli aj nemaskovaných v podobe jašterov.

A dalšia vec je to že ľudia sa niekedy mýlia a asi nie každý o kom si myslia že je reptilián ním aj skutočne je.

364 BE BE | 27. listopadu 2015 v 16:58 | Reagovat

[363]: dávno ešte som netušila o drakoniáncoch, či reptiliánoch, mladé dievča povedalo že, vidí niektorých ľudí ako jašterov. Videla aj tých čo svietia, videla duchov. Nuž, žij s tým :-(  Ako som videla včera kúsok videjka čo tu dal Mar.Kosnac tak tam hovoria o vyplazovaní jazyka.- Nuž pp som žila s takou entitou  - a včera mi došlo, že vyplazovala jazyk, pri niektorej činnosti. Lenže -  niekto vyplazuje jazyk pri sústredení, niekto si hryzie kútik, niekto okusuje nechty...  Ak som žila s reptiliánom poviem - dá sa.   Jj, mal charizma, ľudia to uznávali. :-)

365 Tauri Tauri | 27. listopadu 2015 v 17:37 | Reagovat

[364]:
záleží, jak s kterým asi. Někteří jsou dost dobří v eneriích a využívají toho i když ví, že je karma ztrestá. Dělají si i štíty, aby oddálili karmu a kolikrát to schytá bohužel třeba přítel, nebo příbuzný toho, na koho to mělo padnout.

[363]:
dobře, zjištuj vyciťuj. Ale stejně, dokud mi nic nedělá, nemohu mu taky nic udělat. Pokud se bude chovat férově, nemohu na něho útočit jen proto, že je to reptouš. Takže netřeba se dopředu strachovat. Vždy si člověk musí uvědomovat svoji sílu, ale být v pohodě a přátelský. Pokud se zaměřim na to, že proti nim půjdu, je jasný, že si bohužel podvědomě takové přitáhnu, tak bacha :D
Měj se :)

366 mariankosnac mariankosnac | 27. listopadu 2015 v 19:09 | Reagovat

Zasa niesom nejaký lovec reptiliánov. Nevyzývam k útoku na nich. Riešim to len tak, zo zvedavosti.

367 Zina Zina | 27. listopadu 2015 v 19:58 | Reagovat

Víte někdo na tuty o nějaké známé osobnosti, že je to reptilián? Moc by mě to zajímalo.

368 Tauri Tauri | 27. listopadu 2015 v 21:20 | Reagovat

[366]:
Však v pohodě :)
i když neříkám, že by některý potvory nepotřebovaly na zadek :D

369 Alue Alue | 27. listopadu 2015 v 22:58 | Reagovat
370 Přemek Přemek | 28. listopadu 2015 v 0:37 | Reagovat

[330]: Ilumináti jsaou mimo, na nás už dávno nemají. Aspoň naši zemi jsm euž ovládli my: Pivomináti!

371 Přemek Přemek | 28. listopadu 2015 v 1:31 | Reagovat

[275]: Byl jsem na tom stejně, také jsem hrabal, a pak vykuřoval, jen podle svého, ne Aluščina. Je zajímavé zjistit, že někdo ten dělal dělal totéž, co já. :-)

372 Přemek Přemek | 28. listopadu 2015 v 1:39 | Reagovat

[284]: A co ve všeobjímající lásce neházet perly sviním? (Láska neznamená páchání dobra.)

373 mariankosnac mariankosnac | 28. listopadu 2015 v 2:54 | Reagovat

Myslíš Beyonce, to je tá, čo sa preslávila spevom a reptilským čelom. :)

374 Tauri Tauri | 28. listopadu 2015 v 9:35 | Reagovat

Komu se dneska spalo dobře? :)
Že by se něco dělo, či byl na vině jen Měsíc?

375 Alue Alue | 28. listopadu 2015 v 10:07 | Reagovat

[373]: Já si je pletu, protože obě jsou černé, obě vypadají skoro stejně, zpívají skoro stejně a reptilky jsou navíc obě, takže je to jedno.

376 LenkaL. LenkaL. | 28. listopadu 2015 v 11:06 | Reagovat

Na tom odkazu je Beyonce. Jsem překvapená, mám ji dost ráda :). Do každých svých vystoupení dává takovou energii a je neuvěřitelná zpěvačka a tanečnice, na kterou jen tak někdo nemá. Na rozdíl od Rihanny, ta se mi vždycky zdála dost studená a nesympatická.

377 Petr Petr | E-mail | 28. listopadu 2015 v 17:46 | Reagovat

[374]: Hlásím, že mě osobně se po čas úplňku spalo dobře.
Jinak celkově se občas chvilku převaluju, ale povětšinu spím celou noc a vstávám s úsměvem na tváři :)
Okolí okolo mne mělo se spánkem problémy.
A také nejen mě tento týden bolela dost hlava..

378 Fred Fred | 28. listopadu 2015 v 19:32 | Reagovat

Zajímavé sdělení o setkání s reptiliánem (od 28:30) možno vidět zde:
https://www.youtube.com/watch?v=ps1-U0POB84&feature=player_detailpage#t=1625

379 Df Df | 29. listopadu 2015 v 14:58 | Reagovat

[322]: Nezbývá než to někde reklamovat, doporučuju lampárnu, tam takové reklamace prý berou.

[328]:  Díky za přijetí podané ruky, nedorozumění je někdy... ale už si rozumíme. Tak ahoj a ať se daří v práci s dětmi - budoucností.

Df

380 zimniku zimniku | E-mail | 30. listopadu 2015 v 10:13 | Reagovat

Dokud se neoznamí jak to je, jaká je realita a pravda. Máme jistotu v tom, že jsme stále vedení v nevědomosti, manipulaci a lži. Jedno kdo ,co říká nebo dělá. Nevíme jaký má úmysl, i když vypadá sebe ušlechtile. Může vypadat, že je na straně dobra, časem se můžeme velice divit. Stále dokola. Pořad se manipuluje a ovládá, jedno za jaký "tým" hrajeme.  K tomu aby dělali, to co dělají, potřebují naši pozornost. Bez naší pozornosti ,nejsou nic. Jak se píše v příspěvcích, pokud nedáváme ještěrce naši pozornost, tak o nás neví. Ještěrka nás nuti ke své pozornosti a my ji, ji dáváme a tím i sílu k našemu zotročeni. Nedáme ještěrkám pozornost a potáhnou se nažrat jinam.

381 bobina62 bobina62 | 30. listopadu 2015 v 12:05 | Reagovat

včera jsem byla nepředstavitelně unavená. Myslela jsem si, že je to hlavně počasím - zamračeno, pršelo, foukal vítr. Bylo to vážně na spaní. A ejhle, navýšila se bovis energie. To mělo také určitě vliv:)

382 Alue Alue | 30. listopadu 2015 v 12:51 | Reagovat

[381]: Já byla aktivní jak veverka na kofeinu :D

383 BE BE | 30. listopadu 2015 v 14:04 | Reagovat

[382]: :-D, tiež. Dnes tu fučí, hučí, do papučí... a ráno bolo slnko a dúha. Som  na kofeinu a vôbec ma to neštve, na oknách sa tvoria obrazce z daždu, či snehu, stekajú dolu, /nemusím umývať okná/ a konečne zem naberá vlahu.  Krásny Advent..:-)

[379]: Pracovala som na šachte, u nás na lampárni sa fasovali svietilny, čelovky. V dnešných zamračených časoch je dobré takú mať.

384 Petr Petr | E-mail | 30. listopadu 2015 v 16:31 | Reagovat

[381]: Já šel spát o půl druhé ráno a stejně jsem měl velmi plytký spánek, vstával jsem v 7:30..

385 Tauri Tauri | 30. listopadu 2015 v 18:52 | Reagovat

[381]:
Já byl včera taky KO, odpolko jsem si musel lehnout a večer jsem šel už po 9 na kutě, což je pro mě nenormál :D Jinak bolest hlavy..

386 zimniku zimniku | E-mail | 30. listopadu 2015 v 21:47 | Reagovat

Dva dny velká únava, jako kdybych tahal 50kg navíc. Jsem zvědavý, jaký bude růst energií.

387 bobina62 bobina62 | 1. prosince 2015 v 13:25 | Reagovat

od neděle únava, večer padnu do postele, ale protože u nás hooodně fouká, od 3 hodin v noci nemohu spát. Už druhou noc. Takže jsem čím dál, tím víc jako mátoha (ráno vstávám normálně do práce:(

388 Petr Petr | E-mail | 1. prosince 2015 v 14:14 | Reagovat

Hlásím též problémy s usínáním už druhou noc.

389 Zina Zina | 1. prosince 2015 v 20:09 | Reagovat

Sobota, neděle - bolest hlavy, únava, problémy s usínáním i spaním. Dnes celkem dobré.

390 Zina Zina | 1. prosince 2015 v 20:13 | Reagovat

Ještě jsem se chtěla zeptat těch, co umí německy. Dosáhli jsme 144 levelu, což měl být nějaký cíl, ale já jsem nepochopila, co tím cílem tedy bylo. Mohl by jste mi prosím někdo vysvětlit? Moc díky :-)

391 BE BE | 1. prosince 2015 v 21:51 | Reagovat

Na umeria hovoria o tom, že magnt.pole má byť a blíži sa rapídne ku nule. Upozorňujú na malilinkú hodnotu už len 0.0003 a presýpacie hodiny akoby končily sypanie. I na iných weboch hovoria o preskoku. Je toho veľa, hlava mi už nechce brať, všetko eskaluje. Chválabohu nie v obchodoch v našom mestečku, lebo ľudia sú tu na soc. podporách a majú tak akorát na jedlo.
So spánkom mám vcelku dobre, len sledujem, že vždy po splne mám pár dní "blúdiace" sny. Zaujímavé je, že ale keď sen ide do tlaku, strachu, poviem si v duchu  "hele, končím, dosť bolo" a zobúdzam sa. Potom sa aj smejem, lebo väčšinou v sne nestihám lietadlo,alebo bus. - A to sa teraz nikam nechystám.
Som spokojná s tým ako mi je, i cez deň.

392 BE BE | 1. prosince 2015 v 21:58 | Reagovat

[390]: /level 144 si myslím hraničná hodnota, po nej sa To podarí/.
Pozdáva sa mi toto vyjadrenie :

"Toto se právě odehrává: Tím, že se celá tato sluneční soustava ladí na jiné, vyšší frekvence (z důvodu, že je stále více prozařována nepolarizovaným světlem pramenícím z centrálního slunce), tím se přelaďuje nejen naše slunce a všechny jeho planety, ale všechno a všichni ostatní, tedy i my na gravitační pole jiného nebeského tělesa. Jakmile dojde k tomu, že naše sluneční soustava bude již přitahována více gravitační silou jiného nebeského tělesa než kterým doposud přitahováni jsme, tak dojde k přeskoku z jedné oběžné dráhy na jinou oběžnou dráhu, podobně jako může (např. při chemické reakci) elektron obíhající kolem jednoho atomového jádra přeskočit na oběžnou dráhu nějakého jiného atomového jádra, čímž dojde k proměně - metamorfóze původního projevu existence. Tímto přemístěním z nižších úrovní existencí do vyšších dojde k tomu, že celá naše sluneční soustava zmizí z časových linií 3./4.D a ocitne se v časových liniích páté a vyšších dimenzí." /O.Techetová/

393 zimniku zimniku | E-mail | 2. prosince 2015 v 0:11 | Reagovat

Realita je energie a informace. Je to program ve kterém je vše, bez výjimky nadefinované. I zrníčko písku na dně oceánu je energie a informace. Jsme součástí "velmi propracovaného" programu. Nezdá se Vám zajímavé, že tělo používáme jako nástroj k tomu, co chceme? Chceme pohnout rukou pro šálek s kávou a tělo to výkonná, aniž máme sebe menší potuchy, co se v něm kvůli tomu odehrává.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.