V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Jací jsou muži ve skutečnosti

21. prosince 2015 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Srandičky
Milé dámy, než si domů pořídíte velice náročné (avšak hezké a chlupaté) zvířátko jménem Muž, nebo se vrhnete do manželství, prostudujte si pečlivě, do čeho vlastně jdete. :D Následující zkušenosti žen vám to potvrdí:

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta, odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách. V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé
vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je
samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?
On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba
"Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"
On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy".
Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnil obal: byl skoro stejný, jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli!

Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy:
"No co, stejně se budou prát!"

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase
nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???

 


Komentáře

1 Vojta Vojta | 21. prosince 2015 v 1:55 | Reagovat

No, něco je fakt extrém, ale s jedním se taky můžu ztotožnit.
Ségra mě poslala pro šlehačku, a já jí přinesl tu šlehačku na zdobení dezertů :D
Prostě jsem celý život slyšel, že tomu všichni říkají šlehačka a ničemu jinému, a byl jsem naštvaný, že mě za to seřvala. Ale odmočené hrnce za polívku nepovažuju.

2 bobina62 bobina62 | 21. prosince 2015 v 6:48 | Reagovat

Teda už dlouho jsem se tak nenasmála:))))
V některých pžípadech jsem viděla mého muže, ale všechny ty případy, které se tam jmenují jsou absolutně pravdivé. Ještě teď mě bolí břicho od smíchu. Děkuji.

3 Karel Novotný Karel Novotný | E-mail | 21. prosince 2015 v 7:28 | Reagovat

Jasně výběr těch "blbějších" nebo spíš "neschopnějších" (v tom, co po nich ženy chtějí) mužů, co se pro tento článek hodili. Zajímavé ale je, že s takovými ženy žijí nejraději, schopné a samostatné muže nechtějí. Asi jim dělá dobře pocit jakési "nadřazenosti" nebo potřebnosti. Měl jsem známého, který, když mu manželka řekla, ať si usmaží k jídlu vajíčka, tak než je donesl z lednice ke sporáku, dvě mu spadly na zem, tak mu je manželka radši šla usmažit sama, On mi později řekl, že to udělal schválně, už to po něm žena nikdy chtít nebude. Těch příkladů bych mohl uvádět víc.

4 V V | Web | 21. prosince 2015 v 8:56 | Reagovat

To poslední je pěkná úchylárna... :D

5 Raja Raja | 21. prosince 2015 v 12:26 | Reagovat

To ten můj si ještě před půl rokem myslil, že když si žena chce nasadit náušnice, tak si uši musí pokaždé znovu propíchnout. Když jsem ho vyvedla z omylu tak pravil: "Jak jako?! Já když si něco propíchnu nebo se říznu, tak to tam druhý den už není. To přece nejde, to zaroste ne?!"

6 Vladimír Vladimír | E-mail | 21. prosince 2015 v 13:55 | Reagovat

:D Následující zkušenosti žen vám to potvrdí:
jen bych poopravil "žen" na "krávy" poněvač krávy mají doma voly a ženy zase muže...

7 Alue Alue | 21. prosince 2015 v 14:38 | Reagovat

[3]:  Karle to neber až tak doslova. Blbé ženy chtějí blbé muže, chytré ženy chtějí chytré muže. Jednoho takového experta co dělá naschvál blbýho kdykoliv se po něm něco chce moc dobře znám a celé roky jsem šťastná za to, že to není můj manžel, jinak bych ho fakt přerazila. Dělat blbce abych nemusel nic dělat je sice jistá známka inteligence, ale je to především vychcanost, která ze ženské dělá služku a puťku. A když to ta ženská toleruje, je to především její problém. On si na to zvykne, začne to automaticky vyžadovat a očekávat a pak už není cesta zpátky. Jak není ženská poskok a jednou cukne, hned je oheň na střeše. - No díky, ale takovej chlap je spíš za trest. To radši budu sama do smrti, než dělat někomu otroka.

8 Radek Radek | 21. prosince 2015 v 15:53 | Reagovat

Parádně sem se pobavil... Nejvíc, jak dala odmočit hrnec od hrachovky a on to pak snědl. Ale uznejte ženy, že bez nás by byla nuda... :D :D V ten moment je to možná na zabití, ale když se na to podivá ta baba zpětně, tak se pěkně zasměje.

9 :) :) | 21. prosince 2015 v 15:58 | Reagovat

:-D bohuzel realita..neznam chlapa co by aspon jedou za zivot nezahlasil neco podobneho...Moc to nema co delat s inteligenci, ale s jejich pohlavim. Takze kdybychom tohle aspon do urcite miry netolerovaly jsme nadosmrti samy

10 Alue Alue | 21. prosince 2015 v 17:13 | Reagovat

BONUS:

To s tou hrachovkou fakt není blbost, znám dva kluky co provedli něco podobného. Šli večer k jednodu z nich domů  a měli hrozněj hlad... Tak vlezli do lednice a našli tam fazolovou polívku.
Ale byla nějaká bez chuti, nic moc. Museli si ještě dokořenit a přidat ocet aby to vůbec bylo k jídlu... Stejně sežrali celý hrnec.
Druhej den si ten jeden stěžoval své ženě, jakou to udělala mdlou nedobrou polívku, že se skoro před návštěvou styděl... A manželka se zeptala: Vy jste sežrali ty fazole, co jsem dala omočit na polívku??? :D :D :D :D :D
Oni sežrali syrový fazole s vodou :D

11 Jarka Jarka | E-mail | 21. prosince 2015 v 17:28 | Reagovat

:D :D :D to je doobrýýý :D :D :D tak dlouho jsem se nezasmála

12 Vesi Vesi | Web | 21. prosince 2015 v 17:48 | Reagovat

[10]:
Fuj... :D

13 Kaia Kaia | 21. prosince 2015 v 18:08 | Reagovat

Popadám se smíchy za břicho :DDDD

14 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 21. prosince 2015 v 18:08 | Reagovat

Já se obávám se takhle málo bystří nejsou jenom muži. Ségra si taky nějakou dobu myla vlasy jenom mým kondicionérem a divila se, že má po umytí pořád mastné vlasy.
A co teprve já.  Mamka jednou vařila domácí kečup. A tak to vařila, když to uvařila, vypla sporák a nechala to vychladnout, že to potom bude pasírovat.
A já blbec si to nandavám na talíř s divím se, co to máme za divný lečo.

15 Alue Alue | 21. prosince 2015 v 18:38 | Reagovat

[14]:  Já občas chodím se špinavým prádlem do koše... ale do koše na odpadky... A s odpadky chodím do koše na prádlo :D - Od té doby co jsem přestěhovaná mám naštěstí obě ins'kriminované stanice v jiném patře a schody tím pádem zamezují mým nevědomým procházkám :D

16 Milan Milan | 21. prosince 2015 v 19:46 | Reagovat

Všiml si vůbec někdo co je v každé té historce schované jako hlavní podmět? přeci jednoduchá demence... tohle je pouze prostý debilizmus, tím nikoho neurážím, debilismus je nejčastější jev hned po magorizmu a idiocizmu následovám kreténismem, každý i ten nejchytřejší íkvoun tímto nebo jiným -ismem také do jisté míry trpí, je smutně jak se na žádný tkaový psycholologický problém nenalézá žádná možná léčba, ba i dokonce posledně žjištuji jak se některé -ismy ve společnosti vyskytují častěji jako by za to mohl nějaký virus rozmáhajíce jako epidémie...

Mimojiné pro partnerský vztah jsou nejhorší ženy (toto bylo prokázáno již v postsocialistických studijích), opět nechci žádnou z Vás pohoršovat a urážet, jen si prosím uvědomte jak je každá bytost ať už muž, dítě, pes či i kočka nespoutanou svobodnou duší, je důležité každého tolerovat a respektovat jeho názor než si stát za svým a nutit svůj názorový systém druhému, proto jsou mezi muži a ženami také veliké rozdíly ve výchově potomků, převážně zatímco žena útočně přejímá zodpovědnost malého caparta za jeho zločiny, tak muž tolerantně než do zločinu caparta zasáhne vesměs spíše z povzdálí sleduje kam jeho zločiny spějí...

Popsat tento rozdíl smýšlení se dá i takto, muž myslí na sebe tím, že myslí jen na sebe, pak na ostatní, žena myslí na sebe tím, že nutí aby ostatní mysleli jen na ni... (podoba s jakoukoliv žijící osobou je čistě náhodná)...

17 fluttershine fluttershine | 21. prosince 2015 v 21:17 | Reagovat

To s tím utíráním prachu fuseklema sedí na mě :D Akorát já třeba tričkem utřu stůl :D No jo, blondýna xD

18 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 21. prosince 2015 v 23:05 | Reagovat

[15]: To já zas chodím s prádlem místo do pračky, do kotle. Ještě, že jsem si zatím včas uvědomila co dělám.

19 Adél Adél | 21. prosince 2015 v 23:23 | Reagovat

[16]: Nic proti, ale příjde mi usměvné, jak z takto nadlehčeného článku pro pobavení a uvolnění, někdo dokáže vydedukovat tohle... :D :D :D Jako říkat, že má někdo demenci jenom proto, že občas něco splete nebo neví, je teda na mě moc.

Ten komentář o tom, že pro vztah jsou nejhorší ženy radši nebudu ani komentovat. Taková kravina, chudák vaše partnerka( jestli nějakou máte), jestli je tohle něco, co si o ženách doopravdy myslíte( no jestli jste homosexuál, tak to máte vlastně ideální...) už radši končím... :D

20 Alue Alue | 21. prosince 2015 v 23:32 | Reagovat

[19]: Komentář číslo 16 beru pouze jako vtipné doplnění článku :D

21 Jindra J. Jindra J. | E-mail | 22. prosince 2015 v 14:42 | Reagovat

Hezký článek, někde jsem něco podobného už četl. :)
Já osobně si myslím, že se něco podobného už stalo snad každému nebo stane a je jedno, zda je to muž či žena. Rozdíl je jen v tom, v čem se to stane. Chytrost v tom nehraje roli, můžete být inteligentní sebevíc, ale nějakou stupiditu se vám stejně povede udělat. ;)

22 Kate Kate | 22. prosince 2015 v 16:18 | Reagovat

To ja mam velice samostatneho  schopneho muze... vychovala jsem ho tak proto, abych sama nemusela nic delat.

Ba ne... mame ty ukony rozdeleny ;-)

23 Laco Laco | E-mail | Web | 22. prosince 2015 v 22:08 | Reagovat

Mňa by zaujímalo, či to dieťa, ktoré je po ňom hovadíte tak ako jeho otca? To je tak, ako s tým káčerom: môžem ho liečiť, alebo môžem ho hodiť na pekáč, veď je to kripel. Dá s ním žiť aj spôsobom: miluj blížneho svojho", a preto jeho fópá skrývam a vyzdvihujem jeho kladné stránky. Keď už je to blízka osoba, otec mojich detí. Alebo je to iba objekt, ktorý nosí peniaze a na ktorom si precvičujete povelovú techniku? A treba ho hovadiť na internete!

24 Karel Novotný Karel Novotný | E-mail | 23. prosince 2015 v 8:44 | Reagovat

[7]:Nikdy neříkej "nikdy". S tím mám zvláště u žen zkušenosti.

25 myshoolka myshoolka | E-mail | Web | 23. prosince 2015 v 11:03 | Reagovat

Taky se mi vybavila jedna příhoda s polívkou :D

Když mi bylo asi 10, mamka někam na pár dní odjela a zůstali jsme doma sami s tátou a dvěma bratry. K večeři jsme měli polévku, kterou mamka vyndala z lednice než odjela. Říkali jsme si, že je ta polévka nějaká kyselá, ale mysleli jsme asi, že tak má správně chutnat. Tatínkovi nedošlo, že to samé jsme měli už o dva dny dřív a mamka ji vyndala aby se dala psovi. Já v noci zvracela a pak jsem byla nemocná několik dní. Mamka prý tátovi dala přesné instukce, v lednici bylo připravené nějaké jiné jídlo :D

26 jj jj | E-mail | 23. prosince 2015 v 17:26 | Reagovat

Jak to říkal Werich. Otom co se bede dít
doma rozhoduju "Já". Otom co se bude dít
v Turecku rozhoduje "Manželka"

27 Erik Konečný Erik Konečný | E-mail | 26. prosince 2015 v 17:15 | Reagovat

Na otázku se dá odpovědět dokonale a přesně jediným slovem: RŮZNÍ

28 :) :) | 26. prosince 2015 v 21:01 | Reagovat

[19]: ja bych se tedy vubec nedivila, uz z logickeho hlediska to dava smysl, protoze nektere ty pripady jsou fakt extremni...

29 'Katty 'Katty | 15. listopadu 2016 v 21:55 | Reagovat

[3]: S takovýma žijeme nejraději jenom z jednoho jediného důvodu. Vytváříte nám úsměv na tvářích mnohem častěji, než ti ostatní ;-)

30 Jarda Jarda | 12. června 2017 v 20:46 | Reagovat

Na Nova Cinema o5 Brad Pitt-Podivuhodný příběh B. B. Zajímavé drama..Ale moc dlouhý film na mě, bo chodím spát v deset.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama